Úterý , 29. 11. 2022

Zina

Dekáda nejlíbeznějšího páru v Hollywoodu: Blake Lively a Ryan Reynolds

Ryan Reynolds a Blake Lively jsou v současnosti jedním z nejoblíbenějších párů v Hollywoodu. Je úžasné pozorovat, jak se spolu smějí, pošťuchují se na sociálních sítích a navzájem se pracovně podporují. Ačkoliv letos oslavili teprve deset let od svatby, které stvrdili očekáváním čtvrtého dítěte, věříme, že téhle dvojici to vydrží klidně i dalších padesát let.
Ryan Reynolds
Blake a Ryan letos oslavili deset let od svatby.

11. 11. 2022

Ryan Reynolds a Blake Lively, pár, který měl svatbu v září 2012, spolu dnes vychovává tři dcery – James, Inez a Betty. A čtvrté dítě je na cestě. Jak se ale stalo, že se Serena van der Woodsen a Deadpool dostali až sem? Že tvoří jeden z nejvíce milujících párů v Hollywoodu? Pojďme si trochu zavzpomínat a připomenout nejdůležitější milníky jejich vztahu.

Sladké začátky plné vzrušení

Blake Lively je známou herečkou, která se proslavila především seriálem Gossip Girl. Tenkrát randila s hercem Pennem Badgleyem. Blake a Ryan se potkali při propagaci filmu Green Lantern v červenci 2010. V té době byl Ryan Reynolds ještě ženatý s herečkou Scarlett Johansson.

Oba zadaní, ale očividně je to k sobě táhlo od prvních chvil. Protože brzy na to se Blake s Pennem v září rozešla a Ryan v prosinci podal žádost o rozvod.

Nebylo to ovšem tak, že by rovnou hupli do peřin. Blake a Ryan byli nejdřív dlouho pouze přátelé, kteří si dokonce navzájem dohazovali partnery. V době mezi Pennem a Ryanem dokonce Blake Lively nějaký čas randila s Leonardem DiCapriem! Ale najednou byli oba single a rozhodli se jít na dvojité rande. Blake tam byla s jiným mužem, Ryan s jinou ženou. A dopadlo to šťastně (tedy jak pro koho).

„Muselo to pro ně být to nejtrapnější rande, protože jsme byli s Blake jako dva ohňostroje,“ vzpomínal v rozhovoru pro Weekly’s SiriusXM show Ryan Reynolds, jak to mezi nimi jiskřilo.

Začátky randění a rok 2011

Film Green Lantern, kde se Blake a Ryan potkali, měl premiéru v červnu 2011. Dvojice vedle sebe působila přirozeně a spokojeně. Přátelství jim očividně svědčilo. V říjnu už ale paparazzi načapali herečku, jak brzy nad ránem opouští Ryanův byt. Chvíli dělali drahoty a schovávali se, ale už to nemělo smysl. Brzy na to už začali oficiálně tvořit zamilovaný pár. A tím jsou dodnes.

K TÉMATU  Zdeňka (25): Požádala jsem přítele o ruku. Tuhle reakci jsem nečekala

Utajená svatba

Ty první měsíce randění musely být hodně intenzivní, protože už v září 2012 se potají a v soukromí vzali na plantáži Boone Hall v Jižní Karolíně (mimochodem nikdy nezveřejnili žádné fotografie ze svatby) a od té doby si ještě víc naplno užívají společné chvíle. Občas se svěřili v některém z rozhovorů, jak je to báječné a jinak se veřejnosti stranili. Až v květnu 2014 společně vystoupili na červeném koberci v rámci události Met Gala jako pár. Tehdy Blake přiznala, že Ryan je pro ni vším a už padaly i zmínky o velké rodině.

celebrity
Blake a Ryan poprvé ve společnosti jako manželé.

Jejich přání byla brzy vyslyšena. Už v říjnu téhož roku oznámila Blake tu šťastnou novinku. S Ryanem čekají první dítě. V prosinci 2014 se jim narodila dcera James, druhá dcera Inez přišla na svět na konci září 2016. O tři roky později se jim narodila dcera Betty.

celebrity
Není zvykem, aby tento pár běžně bral do společnosti své děti.

Rodinka se rozrůstá i nadále

Soukromí je pro tento pár velmi důležité. Hodně věcí si nechávají pro sebe a určitě i to bude jedním z důvodů, proč jsou i po deseti letech stále jako dva čerstvě zamilovaní. Blake a Ryan nepatří mezi celebrity, u kterých byste čekali jeden skandál za druhým. Pokaždé, když někde poskytli rozhovor, jeden o druhém mluvili jako o spřízněné duši, nejlepším příteli, tátovi, mámě. Jakmile se někde objevili, všechny okouzlili. Titulní stránky časopisů plní fotografie jejich póz na červeném koberci a smyslných pohledů, které si i po letech vyměňují.

celebrity
Také věříte, že je nic nerozdělí?

10 let manželství, jedno dítě k tomu a 11 paparazzi před domem

Blake a Ryan spolu oslavili desáté výročí svatby. Vzhledem k tomu, že jsou tito dva známí neustálým popichováním a utahováním si jeden z druhého na sociálních sítích, každý čekal, co zase vymyslí. A jak se ukazuje, poznámky Blake o tom, že by měla klidně i 30 dětí, zřejmě myslela vážně. Tento okouzlující pár totiž čeká čtvrtého potomka, který by měl přijít na svět v únoru či březnu 2023.

K TÉMATU  10 nejčastějších chlapských výmluv. Jak se s nimi vypořádat s grácií?
Blake Lively
Chtěli jste vidět bříško? Máte ho mít!

Od té doby je herečka pod drobnohledem paparazzi, kteří jsou lační po jejích fotografiích s bříškem. To se páru ani trochu nezamlouvá, takže nakrmila vlka, aby koza zůstala celá a na sociální síti zveřejnila, co chtějí. „Tady jsou fotky, na kterých jsem těhotná v reálném životě, aby mě těch 11 chlapů, co čekají před mým domem, že mě uvidí, nechalo na pokoji. Děsíte mě i moje děti. Všem ostatním děkuji za všechnu lásku a úctu a za to, že i nadále opouštíte účty a publikace, které sdílejí fotky dětí. Máte proti nim veškerou moc. A děkuji médiím, která nezveřejňují fotky dětí. Vy všichni děláte všechno jinak.”

Blake Lively
Blake Lively vypadá i během čtvrtého těhotenství skvěle.

Brzy čtyřnásobná máma si zachovala chladnou hlavu a doslova paparazzi vypálila rybník, aby ”hon na pupík” skončil a ona mohla v klidu se svými dětmi a manželem bez obav vyjít před dům.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Stravovací návyky podle Blake Lively: 80 % disciplíny, 20 % potěšení

Stravování podle Kate Beckinsale: Minimum sacharidů, hodně zeleniny

Zdroje článku:
www.glamour.com, www.usmagazine.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Proč se trápit, že letos dovolená v cizině nevyjde, když i v Česku je krásně! Hory, lesy, řeky a rybníky doslova lákají k objevování. Ovšem abyste si dovolenou užili bez potíží, dbejte na prevenci, zvláště jste-li náchylní k tzv. letním zánětům. Dobře vybavená lékárnička vám pomůže rychle se potíží zbavit a najít v ní můžete i posilu pro vaši vitalitu, proto soutěžte s námi o balíček přípravků Naturevia.
Mšice jsou jedním z nejnebezpečnějších a nejškodlivějších druhů hmyzu. Jednak zabíjejí naše milé rostliny, ale i vůbec myšlenka, že máme v domácnosti parazita, není vůbec líbivá. Pokud se něco takového tedy stane, jak s tím bojovat? Co proti mšicím obecně platí a jak se jejich nastěhování do našeho domu vyhnout?
Kdo by neznal milou Rachel ze seriálu Přátelé? Jennifer Aniston tato role jednoznačně proslavila. Od té doby ale natočila spoustu filmů, kde jsme mohli obdivovat její herecký talent a nestárnoucí krásu. Na hollywoodském výsluní tak zůstává nadále, a nevypadá to, že by se chystala odejít. Ale i ona má občas dny jako „pouhý smrtelník“. Co jste o ní určitě nevěděli?
Odolný přírodní materiál, který provází člověka odjakživa. Kůže v interiéru znamená pro mnohé sedačku nebo křeslo, ale její využití je velice rozmanité. Kromě jejího praktického využití je totiž perfektním materiálem pro nejrůznější dekorace i originální nábytek. Pokud milujete retro nebo vintage styl, nějaký ten kousek kůže si určitě najde cestu i k vám domů.

Nepřehlédněte

Drtivá většina z nás si nedovede představit své ráno bez hrnku pořádně silného kafe. Pokud do této skupiny patříte, jistě víte, že je důležité, jak si tu první kávu dne připravíte. Přece se neodbudete jen tak nějakou kávou. Objevte tu, která vám chutná nejvíce. Hlavní otázka tedy zní – mletá, nebo zrnková káva? Jaký je v nich vůbec rozdíl?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek