Pondělí , 11. 12. 2023

Dana

Dekáda nejlíbeznějšího páru v Hollywoodu: Blake Lively a Ryan Reynolds

Ryan Reynolds a Blake Lively jsou v současnosti jedním z nejoblíbenějších párů v Hollywoodu. Je úžasné pozorovat, jak se spolu smějí, pošťuchují se na sociálních sítích a navzájem se pracovně podporují. Ačkoliv letos oslavili teprve deset let od svatby, které stvrdili očekáváním čtvrtého dítěte, věříme, že téhle dvojici to vydrží klidně i dalších padesát let.
Ryan Reynolds
Blake a Ryan letos oslavili deset let od svatby.

11. 11. 2022

Ryan Reynolds a Blake Lively, pár, který měl svatbu v září 2012, spolu dnes vychovává tři dcery – James, Inez a Betty. A čtvrté dítě je na cestě. Jak se ale stalo, že se Serena van der Woodsen a Deadpool dostali až sem? Že tvoří jeden z nejvíce milujících párů v Hollywoodu? Pojďme si trochu zavzpomínat a připomenout nejdůležitější milníky jejich vztahu.

Sladké začátky plné vzrušení

Blake Lively je známou herečkou, která se proslavila především seriálem Gossip Girl. Tenkrát randila s hercem Pennem Badgleyem. Blake a Ryan se potkali při propagaci filmu Green Lantern v červenci 2010. V té době byl Ryan Reynolds ještě ženatý s herečkou Scarlett Johansson.

Oba zadaní, ale očividně je to k sobě táhlo od prvních chvil. Protože brzy na to se Blake s Pennem v září rozešla a Ryan v prosinci podal žádost o rozvod.

Nebylo to ovšem tak, že by rovnou hupli do peřin. Blake a Ryan byli nejdřív dlouho pouze přátelé, kteří si dokonce navzájem dohazovali partnery. V době mezi Pennem a Ryanem dokonce Blake Lively nějaký čas randila s Leonardem DiCapriem! Ale najednou byli oba single a rozhodli se jít na dvojité rande. Blake tam byla s jiným mužem, Ryan s jinou ženou. A dopadlo to šťastně (tedy jak pro koho).

„Muselo to pro ně být to nejtrapnější rande, protože jsme byli s Blake jako dva ohňostroje,“ vzpomínal v rozhovoru pro Weekly’s SiriusXM show Ryan Reynolds, jak to mezi nimi jiskřilo.

Začátky randění a rok 2011

Film Green Lantern, kde se Blake a Ryan potkali, měl premiéru v červnu 2011. Dvojice vedle sebe působila přirozeně a spokojeně. Přátelství jim očividně svědčilo. V říjnu už ale paparazzi načapali herečku, jak brzy nad ránem opouští Ryanův byt. Chvíli dělali drahoty a schovávali se, ale už to nemělo smysl. Brzy na to už začali oficiálně tvořit zamilovaný pár. A tím jsou dodnes.

K TÉMATU  Kouzelný vánoční playlist: 8 písniček, které v něm nesmí chybět

Utajená svatba

Ty první měsíce randění musely být hodně intenzivní, protože už v září 2012 se potají a v soukromí vzali na plantáži Boone Hall v Jižní Karolíně (mimochodem nikdy nezveřejnili žádné fotografie ze svatby) a od té doby si ještě víc naplno užívají společné chvíle. Občas se svěřili v některém z rozhovorů, jak je to báječné a jinak se veřejnosti stranili. Až v květnu 2014 společně vystoupili na červeném koberci v rámci události Met Gala jako pár. Tehdy Blake přiznala, že Ryan je pro ni vším a už padaly i zmínky o velké rodině.

celebrity
Blake a Ryan poprvé ve společnosti jako manželé.

Jejich přání byla brzy vyslyšena. Už v říjnu téhož roku oznámila Blake tu šťastnou novinku. S Ryanem čekají první dítě. V prosinci 2014 se jim narodila dcera James, druhá dcera Inez přišla na svět na konci září 2016. O tři roky později se jim narodila dcera Betty.

celebrity
Není zvykem, aby tento pár běžně bral do společnosti své děti.

Rodinka se rozrůstá i nadále

Soukromí je pro tento pár velmi důležité. Hodně věcí si nechávají pro sebe a určitě i to bude jedním z důvodů, proč jsou i po deseti letech stále jako dva čerstvě zamilovaní. Blake a Ryan nepatří mezi celebrity, u kterých byste čekali jeden skandál za druhým. Pokaždé, když někde poskytli rozhovor, jeden o druhém mluvili jako o spřízněné duši, nejlepším příteli, tátovi, mámě. Jakmile se někde objevili, všechny okouzlili. Titulní stránky časopisů plní fotografie jejich póz na červeném koberci a smyslných pohledů, které si i po letech vyměňují.

celebrity
Také věříte, že je nic nerozdělí?

10 let manželství, jedno dítě k tomu a 11 paparazzi před domem

Blake a Ryan spolu oslavili desáté výročí svatby. Vzhledem k tomu, že jsou tito dva známí neustálým popichováním a utahováním si jeden z druhého na sociálních sítích, každý čekal, co zase vymyslí. A jak se ukazuje, poznámky Blake o tom, že by měla klidně i 30 dětí, zřejmě myslela vážně. Tento okouzlující pár totiž čeká čtvrtého potomka, který by měl přijít na svět v únoru či březnu 2023.

K TÉMATU  Jak připravit sandwich podle Belly Hadid, který se stal hitem TikToku
Blake Lively
Chtěli jste vidět bříško? Máte ho mít!

Od té doby je herečka pod drobnohledem paparazzi, kteří jsou lační po jejích fotografiích s bříškem. To se páru ani trochu nezamlouvá, takže nakrmila vlka, aby koza zůstala celá a na sociální síti zveřejnila, co chtějí. „Tady jsou fotky, na kterých jsem těhotná v reálném životě, aby mě těch 11 chlapů, co čekají před mým domem, že mě uvidí, nechalo na pokoji. Děsíte mě i moje děti. Všem ostatním děkuji za všechnu lásku a úctu a za to, že i nadále opouštíte účty a publikace, které sdílejí fotky dětí. Máte proti nim veškerou moc. A děkuji médiím, která nezveřejňují fotky dětí. Vy všichni děláte všechno jinak.”

Blake Lively
Blake Lively vypadá i během čtvrtého těhotenství skvěle.

Brzy čtyřnásobná máma si zachovala chladnou hlavu a doslova paparazzi vypálila rybník, aby ”hon na pupík” skončil a ona mohla v klidu se svými dětmi a manželem bez obav vyjít před dům.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Stravovací návyky podle Blake Lively: 80 % disciplíny, 20 % potěšení

Stravování podle Kate Beckinsale: Minimum sacharidů, hodně zeleniny

Zdroje článku:
www.glamour.com, www.usmagazine.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Když si moje kamarádka a pak také sestra našly partnery na seznamce, začala jsem věřit tomu, že to skutečně funguje. Do té doby jsem se toho strašně bála. Psát si s někým na internetu, nevědět, zda je to skutečně on a potom si s ním vyjít. To mi přišlo děsně riskantní. No ale, když to jim dvěma vyšlo, proč by to nemohlo vyjít taky mně?
Po dlouhé a poměrně chladné zimě nám do schránek doputuje každoroční vyúčtování za energie. A mnozí se naprosto zhrozí, jelikož nejen, že musí doplácet, ale doplatek je doslova do nebe volající. V této chvíli nemohou dělat nic jiného než se zavřenými oči šek odeslat, a poté přemýšlet, jak snížit energetickou náročnost rodinného domu. Ono to ostatně není nic těžkého, tipy na několik úsporných opatření vám přinášíme.
To, že je nutné dodržovat pitný režim, to je každému známý fakt. Že čistá voda je nejprospěšnější tekutinou, to je taktéž zcela každému jasné. Jenže pití pouhé čiré vody, to člověku může zevšednět a začne vymýšlet způsoby, jakými si hydrataci ozvláštnit.
Vaše dítě odmaturovalo a na vysokou školu ho nevzali. Mělo by si najít zaměstnání. Jenže by rádo mělo ještě poslední prázdniny. Jste rozvedená a jeho otec mu řekl, že od června přestává platit výživné. Je to správné? Jak dlouho má rodič vyživovací povinnost k dospělému dítěti? A má dítě právo na poslední prázdniny?
Každému z nás příroda nadělila něco jiného, a to nejen z hlediska charakteru, chování, ale i po stránce postavy. A zatímco někdo je hubený a stěží přibere pár gramů navíc, jiný má sklony k obezitě a kila mu naskakují snad i tehdy, když polyká vzduch. Odlišní jsme ale také stavbou těla – ano, klasické třídění na jablka, hrušky. Jaký jste ale ve skutečnosti somatotyp a co na něj nejlépe zabírá?
Blake Lively, nádherná žena, milovaná manželka a matka. To je jen pár z mnoha titulů, kterými se tato pětatřicetiletá herečka může pyšnit. Něco jí do vínku dala sama příroda, na něčem zase musela a musí tvrdě pracovat. Krásná postava a celkový vzhled nejsou nikdy zcela zadarmo. A i Blake si je toho vědoma. Proto se drží určitých stravovacích návyků, kterými se řídí, a my musíme uznat, že se jí vyplácí. Vypadá totiž opravdu božsky.
Pokud patříte mezi znalce kávy a je to první věc, na kterou po probuzení myslíte, chápeme vás. Ale mějte se na pozoru. Pokud máte doma čtyřnohého přítele, je možné, že neodolá pokušení ochutnat ten horký nápoj. A zatímco lidé často potřebují na začátek dne kofeinový šok, káva rozhodně není něco, co by si měl dávat váš chlupatý společník. Jak konkrétně je spojení „káva a pes" škodlivé a co může způsobit?
Celým jménem Jenna Marie Ortega se narodila 27. září 2002 v Kalifornii. Mladé herečce je teprve dvacet let, ale ve světě šoubyznysu se pohybuje už od dětství. Přesto, že již deset let se věnuje herectví, až s natočením televizního seriálu Wednesday, který se stal obrovským hitem, se z ní stala hvězda první kategorie. Za roli získala dokonce nominaci na Zlatý glóbus. Tajemnou Wednesday se ale málem vůbec nestala. Dokázali byste si v této roli ale představit někoho jiného?

Nepřehlédněte

Zvlášť v dnešní pandemické době, kdy jsou kosmetické služby méně dostupné, je nutné poradit si v rámci manikúry a pedikúry. Péče o chodidla a jejich ztvrdlé části je někdy tvrdý oříšek. Pravidelnou starostí o nohy se ale všem nepříjemným stavům vyhnete. Vyzkoušejte tyto účinné tipy na krásná a hladká chodidla.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek