Neděle , 05. 02. 2023

Dobromila

Toto jsou poslední Ivaniny fotky s Karlem Gottem. Slabší povahy rozhodně dojmou až k slzám

Když Karel Gott zemřel, byla to doslova národní tragédie. Mnoho lidí ukázalo velkou vlnu solidarity, která spočívala jak ve velkém množství vzkazů, které dostávala manželka Ivana.
karel gott
Karel a Ivana Gottovi.

15. 05. 2020

15. 05. 2020

Mimojiné ale třeba i v tom, kolik svíček se najednou objevilo na ulici, kde Karel Gott bydlel.

Mnozí na něho stále vzpomínají

Je jasné, že Karel Gott byl velkou ikonou, nejenom hudebního světa. A tak na něho mnozí rádi zavzpomínají. Někteří si pustí jeho desky, jiní se třeba podívají na jeho profil na sociálních sítích.

Právě ten zůstal aktivní a dokonce se na něm i něco děje. To proto, že se Ivana Gottová rozhodla nejenom pro zachování profilů, ale zveřejňuje zde i řadu zajímavých faktů o svém zesnulém manželovi, které jistě mnoho fanoušků potěší.

Nechybí řada zajímavých informací

Díky obnovení profilů na sociálních sítích se tak mohli fanoušci dozvědět celou řadu velmi zajímavých věcí, které se týkají samotného Mistra. Byly to třeba informace o uskutečnění vzpomínkového koncertu na jeho počest, stejně jako to byly i informace o autobiografii, kterou psal.

Dále pochopitelně profil nabízí i řadu fotografií, díky kterým mohou lidé na svého oblíbeného zpěváka opět zavzpomínat a vidět ho na snímcích, které byly dosud jenom součástí soukromého alba jeho rodiny.

gott
Takto Karel Gott slavil své 80. narozeniny.

Několik nových fotografií – Karel Gott

Součástí profilu, který nyní spravuje Ivana Gottová se stala i zcela nová, doposud nepublikovaná fotografie. Je na ní zachycen právě sám Karel, se svou manželkou Ivanou. A proč právě tato fotografie? Jelikož z ní vyzařuje něco unikátního, něco zajímavého a může dát mnoha lidem sílu do následujících dní. Hlavně proto, že naše země v tuto chvíli prochází těžkým obdobím. Ale je třeba vytrvat.

gott
Karel Gott s manželkou Ivanou.

Profil samozřejmě nabídne i řadu dalších fotografií z života Karla Gotta. A to jak těch, které souvisí s jeho profesním životem, tak i těch, které souvisí s životem osobním. Nutno říci, že během svého života si ho celkem výrazně střežil, a tak je každá zobrazená fotografie celkem ceněnou raritou.

K TÉMATU  Veselý vánoční animovaný film pro pobavení. Se svíčkami raději opatrně!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Karel Gott a jeho trapasy i pády. I Mistr se někdy utne… jako každý z nás

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nastoupili jste na mateřskou dovolenou a přemýšlíte, jak si aspoň něco málo přivydělat k dobru? Nebo v hlavě nosíte už nějakou dobu podnikatelský plán, na který je najednou více času než kdy dřív? Podnikání na mateřské není tabu a není to ani nic nereálného. Dnes se jedná o zcela běžnou věc.  
Také vás postihlo toto nepříjemné kožní onemocnění? Pak máte pravděpodobně problém sestavit si takový jídelníček, který by vám kožní potíže neprohluboval, ale naopak vám pomohl problémy zmírnit. Řešení ale existuje. Poznejte potraviny, které vám skutečně pomohou, i ty, které vám mohou ošklivě ublížit.
Rádi byste si s partnerem, rodinou či přáteli pronajali byt, ale máte s hledáním bytu buď špatné zkušenosti, nebo jde dokonce o vaši vůbec první zkušenost? Máme pro vás několik tipů, jak vhodný byt bezpečně najít.
Mikrovlnná trouba je skvělý pomocník v každé domácnosti, ale i v kuchyňkách v zaměstnání. Novější modely dokonce odbourávají tradiční neduhy mikrovlnek, které při ohřívání polévky ohřály jen talíř nebo misku a část pokrmu, zatímco ve středu zůstala úplně studená část. A s trochou cviku v nich ohřejete i knedlíky nebo maso tak, aby jídlo chutnalo jako čerstvě uvaření. Přesto existují potraviny, které do mikrovlnky prostě nepatří. Po ohřátí mohou být dokonce zdraví škodlivé.
Muži a ženy, to jsou podle odborníků a psychologů dva různé světy, které si v podstatě nikdy neporozumí, ale neumějí bez sebe žít. Existují vůbec nějaké základní komunikační principy nebo vlastnosti, díky kterým se lze naučit porozumět svému protějšku? Zajímavé rady a podněty ze své praxe nám prozradila lektorka a koučka Hana Drahoňovská.
Mnozí lidé si neustále stěžují na nízké mzdy, avšak nejsou ochotni investovat do dalšího vzdělávání, což je pak limituje na trhu práce. Nemohou se uplatnit, případně dělají zaměstnání, které jim nepřináší zajímavé finanční ohodnocení. Nemluvě o tom, že jsou v práci často nešťastní, protože je zkrátka nebaví a stresuje. Přitom stačí relativně málo – najít si vhodný kurz. Za pár měsíců se pak lze ucházet o nové zaměstnání, které jim bude více vyhovovat.
Topná sezona je tady, což znamená, že většina lidí přemýšlí nad tím, jestli nezainvestuje do nějakého úspornějšího zařízení. Přece jenom výdaje na energie kvůli konci roku sahají do nemilých výšin a většina lidí hledá možnosti, jak trochu ušetřit. Investice do úspornějšího vytápění je rozhodně jedna z cest stejně jako změna dodavatele elektřiny či plynu. Druhým zmíněným se však nezabývejme a raději si prozraďme, jak vytápět rodinný dům. 

Nepřehlédněte

S blížícími se Vánocemi po nás naši blízcí budou chtít vědět, co si přejeme pod stromeček. To se může zdát jako příjemná otázka, ale opak může být pravdou. Ne vždy máme v záloze seznam předmětů či zážitků, které nutně potřebujeme mít. Často se může dostavit pocit, že už máme vlastně všechno.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek