Domů » Příběhy » Toto jsou poslední Ivaniny fotky s Karlem Gottem. Slabší povahy rozhodně dojmou až k slzám
Příběhy Slavní

Toto jsou poslední Ivaniny fotky s Karlem Gottem. Slabší povahy rozhodně dojmou až k slzám

karel gott
Karel a Ivana Gottovi.
Když Karel Gott zemřel, byla to doslova národní tragédie. Mnoho lidí ukázalo velkou vlnu solidarity, která spočívala jak ve velkém množství vzkazů, které dostávala manželka Ivana.

Mimojiné ale třeba i v tom, kolik svíček se najednou objevilo na ulici, kde Karel Gott bydlel.

Mnozí na něho stále vzpomínají

Je jasné, že Karel Gott byl velkou ikonou, nejenom hudebního světa. A tak na něho mnozí rádi zavzpomínají. Někteří si pustí jeho desky, jiní se třeba podívají na jeho profil na sociálních sítích.

Právě ten zůstal aktivní a dokonce se na něm i něco děje. To proto, že se Ivana Gottová rozhodla nejenom pro zachování profilů, ale zveřejňuje zde i řadu zajímavých faktů o svém zesnulém manželovi, které jistě mnoho fanoušků potěší.

Nechybí řada zajímavých informací

Díky obnovení profilů na sociálních sítích se tak mohli fanoušci dozvědět celou řadu velmi zajímavých věcí, které se týkají samotného Mistra. Byly to třeba informace o uskutečnění vzpomínkového koncertu na jeho počest, stejně jako to byly i informace o autobiografii, kterou psal.

Dále pochopitelně profil nabízí i řadu fotografií, díky kterým mohou lidé na svého oblíbeného zpěváka opět zavzpomínat a vidět ho na snímcích, které byly dosud jenom součástí soukromého alba jeho rodiny.

gott
Takto Karel Gott slavil své 80. narozeniny.

Několik nových fotografií – Karel Gott

Součástí profilu, který nyní spravuje Ivana Gottová se stala i zcela nová, doposud nepublikovaná fotografie. Je na ní zachycen právě sám Karel, se svou manželkou Ivanou. A proč právě tato fotografie? Jelikož z ní vyzařuje něco unikátního, něco zajímavého a může dát mnoha lidem sílu do následujících dní. Hlavně proto, že naše země v tuto chvíli prochází těžkým obdobím. Ale je třeba vytrvat.

gott
Karel Gott s manželkou Ivanou.

Profil samozřejmě nabídne i řadu dalších fotografií z života Karla Gotta. A to jak těch, které souvisí s jeho profesním životem, tak i těch, které souvisí s životem osobním. Nutno říci, že během svého života si ho celkem výrazně střežil, a tak je každá zobrazená fotografie celkem ceněnou raritou.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Karel Gott a jeho trapasy i pády. I Mistr se někdy utne… jako každý z nás

data-matched-content-rows-num="3,3" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked">

David Hampl

Napište komentář

Klikněte pro napsání komentáře

Přidejte svůj názor