Pátek , 20. 05. 2022

Zbyšek

Toto jsou poslední Ivaniny fotky s Karlem Gottem. Slabší povahy rozhodně dojmou až k slzám

Když Karel Gott zemřel, byla to doslova národní tragédie. Mnoho lidí ukázalo velkou vlnu solidarity, která spočívala jak ve velkém množství vzkazů, které dostávala manželka Ivana.
karel gott
Karel a Ivana Gottovi.

15. 05. 2020

15. 05. 2020

Mimojiné ale třeba i v tom, kolik svíček se najednou objevilo na ulici, kde Karel Gott bydlel.

Mnozí na něho stále vzpomínají

Je jasné, že Karel Gott byl velkou ikonou, nejenom hudebního světa. A tak na něho mnozí rádi zavzpomínají. Někteří si pustí jeho desky, jiní se třeba podívají na jeho profil na sociálních sítích.

Právě ten zůstal aktivní a dokonce se na něm i něco děje. To proto, že se Ivana Gottová rozhodla nejenom pro zachování profilů, ale zveřejňuje zde i řadu zajímavých faktů o svém zesnulém manželovi, které jistě mnoho fanoušků potěší.

Nechybí řada zajímavých informací

Díky obnovení profilů na sociálních sítích se tak mohli fanoušci dozvědět celou řadu velmi zajímavých věcí, které se týkají samotného Mistra. Byly to třeba informace o uskutečnění vzpomínkového koncertu na jeho počest, stejně jako to byly i informace o autobiografii, kterou psal.

Dále pochopitelně profil nabízí i řadu fotografií, díky kterým mohou lidé na svého oblíbeného zpěváka opět zavzpomínat a vidět ho na snímcích, které byly dosud jenom součástí soukromého alba jeho rodiny.

gott
Takto Karel Gott slavil své 80. narozeniny.

Několik nových fotografií – Karel Gott

Součástí profilu, který nyní spravuje Ivana Gottová se stala i zcela nová, doposud nepublikovaná fotografie. Je na ní zachycen právě sám Karel, se svou manželkou Ivanou. A proč právě tato fotografie? Jelikož z ní vyzařuje něco unikátního, něco zajímavého a může dát mnoha lidem sílu do následujících dní. Hlavně proto, že naše země v tuto chvíli prochází těžkým obdobím. Ale je třeba vytrvat.

gott
Karel Gott s manželkou Ivanou.

Profil samozřejmě nabídne i řadu dalších fotografií z života Karla Gotta. A to jak těch, které souvisí s jeho profesním životem, tak i těch, které souvisí s životem osobním. Nutno říci, že během svého života si ho celkem výrazně střežil, a tak je každá zobrazená fotografie celkem ceněnou raritou.

K TÉMATUPetr (54): Manželka se nedokáže vyrovnat s tím, že se děti osamostatnily

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Karel Gott a jeho trapasy i pády. I Mistr se někdy utne… jako každý z nás

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Bydlet v malém příbytku není nic, za co byste se měli stydět. A stejně tak to není žádná nevýhoda. Naopak - čeká vás méně uklizení. Konkrétně utírání prachu, protože se u vás nebude nacházet velké množství nábytku. Tím se takovým pomyslným oslím můstkem dostáváme k jeho zařizování. Abyste nežili v přecpané, kýčovité domácnosti, vyplatí se myslet na několik základních pravidel. 
Jedna z prvních věcí, kterou spatříte, jakmile vejdete. Designové věšáky jsou nápaditými a originálními kousky, které doladí interiér podle vašich představ. Na věšák patří všechno, co potřebujeme mít po ruce tak často, že to neschováváme do skříně. Designové věšáky ale nenajdou svoje místo jen za vchodovými dveřmi. Vyjímat se budou i v ložnici nebo dětském pokoji.
Svatební sezóna je před námi. A tak si položme společně otázku: Na co vzpomínáme, když jsme byly na kamarádčině svatbě? Většina z nás si vybaví nevěstiny šaty, účes, vizáž... Co si budeme povídat - muži tohle moc neřeší. Maximálně se vyjádří, že to bylo fajn nebo že se přejedli. Zeptali jsme se svatební specialistky, na čem by se o svatbě rozhodně šetřit nemělo, abyste pak nebyly zklamané.
Máte pocit, že vaše aviváž není tak zázračná jako v televizní reklamě? I když nerozjasní barvy vašeho prádla tak, jak by podle televize měla, nelamte nad ní hůl. Své využití najde i v mnoha dalších oblastech, na které její výrobce tak úplně nemyslel. Kde všude vám aviváž přijde vhod? To se dozvíte v našem dnešním článku.
Pěstitelská sezona je v plném proudu, což znamená, že si lidé ve svém volném čase musí najít čas na svádění boje s mandelinkami. Právě mandelinky jsou totiž největším problémem, který sužuje jejich pěstované brambory. Rozpoznat je není vůbec nic těžkého. Mandelinka bramborová je americký brouček, který je asi dvanáct milimetrů dlouhý a osm milimetrů široký. Většinou je zbarven do bílo-žluta nebo do bílo-oranžova s tím, že ho zdobí černé pruhy.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek