Pondělí , 11. 12. 2023

Dana

TOP jóga influenceři: Kdo si zaslouží vaši pozornost?

V dnešní době mnoho z nás hledá způsoby, jak se zbavit stresu a o své tělo se řádně starat během rušného života. Často kvůli tomu pátráme na sociálních sítích po osobách, které by nás inspirovaly a my nechali jimi (ne)vědomě ovlivnit náš životní styl. Chceme vědět, jak zdravě žít, nechat se vést nebo poznat nepoznané.
jóga
Jóga má na tělo blahodárný vliv. Dejte jí šanci.

27. 01. 2022

O tom možná jindy. Pro tentokrát se vydáme za těmi, co nás motivují k lepším výkonům a životu. Seznamte se, každý jóga influencer v našem seznamu stojí za sledování.

1.    Melissa Wood (@melissawoodhealth)

Melissa patří mezi nejvlivnější influencerky ze světa jógy a zdravého životního stylu. A není divu, že ji sleduje skoro milion uživatelů. Skrze sociální sítě ventiluje, že jóga patří do jejího života, a díky jednoduchým pózám se snaží poukázat na to, že nemusí být vždy těžká. Při pohledu na Melissu máte chuť se okamžitě zvednout a jít si s ní zacvičit nebo udělat zdravý nákup. Svým početným fanouškům se otevírá v dlouhých popiscích, aby inspirovala další a podle nás se jí to daří výborně.

influencerka
Za svoji postavu vděčí Melissa józe a zdravému jídlu. (foto: instagram/melissawoodhealth)

2.    Lamise Mansur (@lamise)

Lamise je instruktorkou jógy, které zasvětila celý svůj život. Její profil na Instagramu je výjimečný také proto, že zkombinovala svou vášeň pro fotografování a natáčení videí a to vše se střetává najednou právě u ní na síti. Její profil vyzařuje příjemnou a klidnou atmosféru a skládá se z mnoha fotografií nejrůznějších jogínských pozic (Lamise bude hodně ohebná). Denně takto inspiruje skoro 300 tisíc lidí.

3.    Adam Husler (@adamhusler)

Mezi oblíbené profily také patří Adam Husler. Tento jóga influencer nejen že vypadá ohromně sympaticky, ale velmi mile vás překvapí i videa, na nichž vysvětluje nejrůznější pozice a cvičení. Tento londýnský krasavec má na svém kontě přes 63 tisíc sledujících.

influencer
Adam má díky józe ohromnou sílu. (foto: instagram/adamhusler)

4.    Boho Beautiful (@bohobeautifullife)

Boho Beautiful je jakási značka jógového životního stylu, kterou si na Instagramu vytvořil nomádský manželský pár Mark a Juliana Spicoluk. Ti se zaměřují především na cestování, fitness a inspirování ostatních, aby žili vlastní, sebevědomý život. Během jejich cest se také soustředí na vnitřní sílu a popisují, jak jim jóga změnila život. A při pohledu na ně tomu my i více než 400 tisíc jejich sledujících věříme.

K TÉMATU  Práce v den, kdy je státní svátek. Na co všechno máte nárok

5.    DJ Townsel (@dade2shelby)

DJ nebo „Rasta Yogi“, jak sám sebe přezdívá, je bývalý sportovec NFL, kterého také inspirovala komunita na Instagramu a teď je z něj další vlivný jóga influencer. Naučil se jógu a stal se známým instruktorem. Jeho fitness cesta má velký vliv zejména na muže a také na osoby s jinou barvou pleti, kteří si nebyli jisti, zda se chtějí věnovat fitness nebo józe.

Jeho Instagram ukazuje sílu a rovnováhu, ale také slouží jako hlas nedostatečně zastoupeným skupinám praktikujících jógu. Za své jogínské působení se mu na účtě nastřádalo už skoro 100 tisíc sledujících.

6.    Colleen Saidman Yee (@colleensaidman)

Colleen Saidman Yee je uznávaná mezinárodní modelka 80. let, která také propadla kouzlu jógy a při pohledu na ni na vás dýchne pozitivní energie. Vlastní studio kde vyučuje jógu a jógovou terapii s 30 letou praxí. Její Instagram není nijak zvláštní, spíše se snaží svým sledujícím zobrazovat realitu a autentičnost okamžiku. I přesto, že počet jejích sledujících je necelých 47 tisíc, má ohromný vliv.

7.    Josephine Skriver & Jasmine Tookes (@joja)

U modelek ještě zůstaneme. Instagramový účet vytvořený supermodelkami Josephine Skriver a Jasmine Tookes je jejich estetické mistrovské dílo. Barevně laděné příspěvky jsou pečlivě organizovány, čímž se snaží zdůraznit zdravý životní styl. Jejich posty jsou založeny na tréninku dvou nejlepších kamarádek, což mnozí považují za vrchol cti přátelství, čímž vnášejí do jógy velkou energii. Krásky se pyšní 700 tisíci sledujícími.

modelky
Když to dvě krásné modelky dají dohromady. (foto: instagram/joja)

8.    Dylan Werner (@dylanwerneryoga) 

Tento chlapík se může pochlubit dokonalým profilem, který se na Instagramu jen tak nevidí. Jeho příspěvky zobrazující nejrůznější pozice jógy doladil dokonalým pozadím přírody. Své jógové dovednosti předvádí jako aspekt neuvěřitelné síly, kdy se aranžuje do spousty netradičních póz a snaží se poukázat na to, že jóga není jen o protahování a dechu. A jeho sledující? Neuvěřitelných 800 tisíc.

K TÉMATU  Geometrické tvary jsou v módě. Jak je nosit?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jóga proti syndromu karpálního tunelu: lék na bolest zápěstí

Jóga v tropech. Utečte před všední šedí do teplých exotických krajů

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Svou domácnost je možné zútulnit příjemnými pokojovými rostlinami, které nemají jen estetickou funkci, ale také řadu jiných schopností, jež nám mohou přijít vhod. Předně se pyšní schopností čistit vzduch v domácnosti. Jiné zase přináší do domu peníze a hojnost. Pozastavme se právě nad druhými zmíněnými a prozraďme si, kterými vyplnit prázdné rohy v interiéru.
Kdo by nemiloval nakládané kyselé okurky. Jsou výborné k masitému pokrmu, nebo jen tak, když máme chuť. Legendární „kvašáky“ se zkrátka těší velké oblibě. Pokud ale chcete mít ve špajzu dostatečné zásoby zavařených okurek na zimu, je zapotřebí mít dobrou úrodu
Čokoláda. Komodita, která dokáže hýbat světem. Člověka umí zbavit stresu a navodit nám pocity štěstí, a to díky uvolňování dopaminu, po kterém se cítíme zkrátka šťastní a uvolnění. Je to zdroj rychlé energie právě proto, že je bohatá na sacharidy. Čokoláda svou vůní a chutí na jazyku dokáže vyvolat krásné vzpomínky a nám navodit příjemný pocit po celém těle.
Kdo by dnes neznal zlatý devadesátkový hit jménem ledvinky. Během devadesátých let se jednalo o velice stylový kousek, který se nejčastěji kombinoval s batikovanými tričky a zvonovými kalhoty, případně se stejnými kalhotami a halenkou se zvonovými rukávy. Když se však ledvinky najednou stáhly z trhu, mnohé ženy to sice oplakaly, ale nakonec se se skutečností smířily - ledvinky už zkrátka nejsou v módě. Jejich žhavé kousky byly odhozeny do koše nebo zapadly hluboko do skříně. Jenže to je škoda. Každý módní trend totiž jednou ožije a ledvinky opravdu nejsou výjimkou.
Býti potomkem slavného rodiče nebo rovnou obou rodičů se může jevit jako nelehká pozice. Od takovýchto jedinců se mnohé očekává, ať už zdědění krásy nebo talentu. Někteří se rozhodnou jít ve šlépějích svých rodičů, jiní zvolí o něco jiný směr a další se zase světu popularity snaží co nejvíce vyhnout a žít si svůj život mimo vědomí veřejnosti.
Trendem posledních měsíců je pracovat z domova. Ano, plno věcí dokážeme zařídit i online – ono taky, co jiného nám nyní zbývá. Odpadá nutnost chvátat ráno do práce, dodržet přesnou dobu na oběd i mít připravené adekvátní oblečení do kanceláře. Zároveň zmizel každodenní stres, jak co nejrychleji dostat děti do školy, odpoledne je vyzvednout a dopravit na kroužky. Mohlo by se to zdát vlastně o mnoho snadnější, ale naše zdraví to nemusí vždy příliš ocenit. Jaké následky na něm může náš pohodový home office napáchat?
Možná závidíte mužům, o kterých se říká, že zrají jako víno. Herci, zpěváci nebo třeba sportovci, kteří po dvacítce vypadali tak nějak nedospěle a rozhodně ve vás neprobouzeli vášně, vám možná po čtyřicítce či padesátce začínají připadat přitažliví. Co na tom, že mají prošedivělé skráně, které se většinou ani nesnaží zakrývat barvou.
Je naprosto přirozené, že jste před první zkušeností s letadlem vystrašení. Nicméně všechno je ve vaší hlavě, proto je čistě na vás, jak svůj první let zvládnete. Existují způsoby, jak si pomoci, abyste nebyli před prvním letem až tak vyplašení, jak se momentálně cítíte a mohli se těšit na svou zahraniční dovolenou.
V každé domácnosti se vyskytuje alespoň jedna studená chodba, kterou musíte minimálně jednou či dvakrát denně projít. Ať už je to tím, že bydlíte v domě nebo si potrpíte na dlaždičky a další studené povrchy, chladné místnosti se mohou stát minulostí. Stačí si pořídit praktické koberce a užívat si pohodlí při každém kroku.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek