Pátek , 20. 05. 2022

Zbyšek

TOP jóga influenceři: Kdo si zaslouží vaši pozornost?

V dnešní době mnoho z nás hledá způsoby, jak se zbavit stresu a o své tělo se řádně starat během rušného života. Často kvůli tomu pátráme na sociálních sítích po osobách, které by nás inspirovaly a my nechali jimi (ne)vědomě ovlivnit náš životní styl. Chceme vědět, jak zdravě žít, nechat se vést nebo poznat nepoznané.
jóga
Jóga má na tělo blahodárný vliv. Dejte jí šanci.

27. 01. 2022

O tom možná jindy. Pro tentokrát se vydáme za těmi, co nás motivují k lepším výkonům a životu. Seznamte se, každý jóga influencer v našem seznamu stojí za sledování.

1.    Melissa Wood (@melissawoodhealth)

Melissa patří mezi nejvlivnější influencerky ze světa jógy a zdravého životního stylu. A není divu, že ji sleduje skoro milion uživatelů. Skrze sociální sítě ventiluje, že jóga patří do jejího života, a díky jednoduchým pózám se snaží poukázat na to, že nemusí být vždy těžká. Při pohledu na Melissu máte chuť se okamžitě zvednout a jít si s ní zacvičit nebo udělat zdravý nákup. Svým početným fanouškům se otevírá v dlouhých popiscích, aby inspirovala další a podle nás se jí to daří výborně.

influencerka
Za svoji postavu vděčí Melissa józe a zdravému jídlu. (foto: instagram/melissawoodhealth)

2.    Lamise Mansur (@lamise)

Lamise je instruktorkou jógy, které zasvětila celý svůj život. Její profil na Instagramu je výjimečný také proto, že zkombinovala svou vášeň pro fotografování a natáčení videí a to vše se střetává najednou právě u ní na síti. Její profil vyzařuje příjemnou a klidnou atmosféru a skládá se z mnoha fotografií nejrůznějších jogínských pozic (Lamise bude hodně ohebná). Denně takto inspiruje skoro 300 tisíc lidí.

3.    Adam Husler (@adamhusler)

Mezi oblíbené profily také patří Adam Husler. Tento jóga influencer nejen že vypadá ohromně sympaticky, ale velmi mile vás překvapí i videa, na nichž vysvětluje nejrůznější pozice a cvičení. Tento londýnský krasavec má na svém kontě přes 63 tisíc sledujících.

influencer
Adam má díky józe ohromnou sílu. (foto: instagram/adamhusler)

4.    Boho Beautiful (@bohobeautifullife)

Boho Beautiful je jakási značka jógového životního stylu, kterou si na Instagramu vytvořil nomádský manželský pár Mark a Juliana Spicoluk. Ti se zaměřují především na cestování, fitness a inspirování ostatních, aby žili vlastní, sebevědomý život. Během jejich cest se také soustředí na vnitřní sílu a popisují, jak jim jóga změnila život. A při pohledu na ně tomu my i více než 400 tisíc jejich sledujících věříme.

K TÉMATUChia, lněná semínka a sezam: poznejte jejich vliv na zdraví

5.    DJ Townsel (@dade2shelby)

DJ nebo „Rasta Yogi“, jak sám sebe přezdívá, je bývalý sportovec NFL, kterého také inspirovala komunita na Instagramu a teď je z něj další vlivný jóga influencer. Naučil se jógu a stal se známým instruktorem. Jeho fitness cesta má velký vliv zejména na muže a také na osoby s jinou barvou pleti, kteří si nebyli jisti, zda se chtějí věnovat fitness nebo józe.

Jeho Instagram ukazuje sílu a rovnováhu, ale také slouží jako hlas nedostatečně zastoupeným skupinám praktikujících jógu. Za své jogínské působení se mu na účtě nastřádalo už skoro 100 tisíc sledujících.

6.    Colleen Saidman Yee (@colleensaidman)

Colleen Saidman Yee je uznávaná mezinárodní modelka 80. let, která také propadla kouzlu jógy a při pohledu na ni na vás dýchne pozitivní energie. Vlastní studio kde vyučuje jógu a jógovou terapii s 30 letou praxí. Její Instagram není nijak zvláštní, spíše se snaží svým sledujícím zobrazovat realitu a autentičnost okamžiku. I přesto, že počet jejích sledujících je necelých 47 tisíc, má ohromný vliv.

7.    Josephine Skriver & Jasmine Tookes (@joja)

U modelek ještě zůstaneme. Instagramový účet vytvořený supermodelkami Josephine Skriver a Jasmine Tookes je jejich estetické mistrovské dílo. Barevně laděné příspěvky jsou pečlivě organizovány, čímž se snaží zdůraznit zdravý životní styl. Jejich posty jsou založeny na tréninku dvou nejlepších kamarádek, což mnozí považují za vrchol cti přátelství, čímž vnášejí do jógy velkou energii. Krásky se pyšní 700 tisíci sledujícími.

modelky
Když to dvě krásné modelky dají dohromady. (foto: instagram/joja)

8.    Dylan Werner (@dylanwerneryoga) 

Tento chlapík se může pochlubit dokonalým profilem, který se na Instagramu jen tak nevidí. Jeho příspěvky zobrazující nejrůznější pozice jógy doladil dokonalým pozadím přírody. Své jógové dovednosti předvádí jako aspekt neuvěřitelné síly, kdy se aranžuje do spousty netradičních póz a snaží se poukázat na to, že jóga není jen o protahování a dechu. A jeho sledující? Neuvěřitelných 800 tisíc.

K TÉMATUHodně pečiva, jen ovoce, ovocné drinky…tyhle a další zaběhnuté nešvary ze snídaně odstraňte! Jinak nezhubnete!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jóga proti syndromu karpálního tunelu: lék na bolest zápěstí

Jóga v tropech. Utečte před všední šedí do teplých exotických krajů

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Každý to známe. Jdeme do obchodu, nakoupíme pár nezbytných potravin, máme téměř prázdný nákupní košík, a přitom naše peněženka trpí. Ačkoliv je nakupování jídla a potravin velice důležité, málokdo si uvědomuje, jaké při tom děláme chyby.
Snad každý rodič od svého milovaného dítěte očekává pouze to dobré, doufá, že se vydá správnou životní cestou a bude šťastné. Takhle to ale samozřejmě v životě bohužel nechodí a někdy se holt i to nejhodnější dítě může dostat na scestí. To se stalo mé dceři Markétě, já se s tím však do teď nemohu vyrovnat. Odvedl nám ji drogový dealer.
Stává se vám, že se čas od času v ložnici už nudíte? Hledáte způsob, jak v sobě probudit vášnivou dračici a ve svém partnerovi toho divokého milence, kterého jste poznala na začátku vztahu? Vezměte iniciativu do svých rukou a rozpoutejte v ložnici takovou sexuální bouři, že na ni ani jeden z vás jen tak nezapomene – a budete na ni rádi nejen vzpomínat, ale především si ji pravidelně opakovat!
Kuchyňský bar je někdy chápán jako náhrada za jídelní stůl v malých bytech. Pravda ale je, že klasické sezení u jídla nic nenahradí. Takže naopak, pokud máte prostor a můžete si kromě stolu dovolit i bar, potěšíte jím každou návštěvu. Navíc je bar dobrý pro optické oddělení kuchyně od obývacího prostoru. Další variantou je potom samostatný bar ve sklepě nebo spodním patře domu, kde můžete vytvořit malou klubovnu.
Koronavirus decimuje naši populaci ve velkém. Denně se zveřejňují statistiky nakažených, vyléčených i těch, kteří svůj boj prohráli. Kromě jeho negativních dopadů na tělo se také stále častěji mluví o vlivu na psychiku. Čím déle pandemie a s ní spojené zákazy platí, tím více lidí upadá do deprese a zažívá stavy úzkosti.

Nepřehlédněte

Celý den v jednom kole. Práce, děti, rodiče, domácnost. Nedej bože, když do toho zazvoní telefon a tam se ozve plačící kamarádka, že jí opět ten její nadával. Najednou vám začne docházet, že je toho na vás prostě moc. Kde se stala chyba? Příliš jste začali obětovat své vlastní životní štěstí a darovali jste ho na stříbrném podnose jiným lidem. Pomalu tento program změníme. Konec sebeobětování!

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek