Neděle , 04. 12. 2022

Barbora

TOP jóga influenceři: Kdo si zaslouží vaši pozornost?

V dnešní době mnoho z nás hledá způsoby, jak se zbavit stresu a o své tělo se řádně starat během rušného života. Často kvůli tomu pátráme na sociálních sítích po osobách, které by nás inspirovaly a my nechali jimi (ne)vědomě ovlivnit náš životní styl. Chceme vědět, jak zdravě žít, nechat se vést nebo poznat nepoznané.
jóga
Jóga má na tělo blahodárný vliv. Dejte jí šanci.

27. 01. 2022

O tom možná jindy. Pro tentokrát se vydáme za těmi, co nás motivují k lepším výkonům a životu. Seznamte se, každý jóga influencer v našem seznamu stojí za sledování.

1.    Melissa Wood (@melissawoodhealth)

Melissa patří mezi nejvlivnější influencerky ze světa jógy a zdravého životního stylu. A není divu, že ji sleduje skoro milion uživatelů. Skrze sociální sítě ventiluje, že jóga patří do jejího života, a díky jednoduchým pózám se snaží poukázat na to, že nemusí být vždy těžká. Při pohledu na Melissu máte chuť se okamžitě zvednout a jít si s ní zacvičit nebo udělat zdravý nákup. Svým početným fanouškům se otevírá v dlouhých popiscích, aby inspirovala další a podle nás se jí to daří výborně.

influencerka
Za svoji postavu vděčí Melissa józe a zdravému jídlu. (foto: instagram/melissawoodhealth)

2.    Lamise Mansur (@lamise)

Lamise je instruktorkou jógy, které zasvětila celý svůj život. Její profil na Instagramu je výjimečný také proto, že zkombinovala svou vášeň pro fotografování a natáčení videí a to vše se střetává najednou právě u ní na síti. Její profil vyzařuje příjemnou a klidnou atmosféru a skládá se z mnoha fotografií nejrůznějších jogínských pozic (Lamise bude hodně ohebná). Denně takto inspiruje skoro 300 tisíc lidí.

3.    Adam Husler (@adamhusler)

Mezi oblíbené profily také patří Adam Husler. Tento jóga influencer nejen že vypadá ohromně sympaticky, ale velmi mile vás překvapí i videa, na nichž vysvětluje nejrůznější pozice a cvičení. Tento londýnský krasavec má na svém kontě přes 63 tisíc sledujících.

influencer
Adam má díky józe ohromnou sílu. (foto: instagram/adamhusler)

4.    Boho Beautiful (@bohobeautifullife)

Boho Beautiful je jakási značka jógového životního stylu, kterou si na Instagramu vytvořil nomádský manželský pár Mark a Juliana Spicoluk. Ti se zaměřují především na cestování, fitness a inspirování ostatních, aby žili vlastní, sebevědomý život. Během jejich cest se také soustředí na vnitřní sílu a popisují, jak jim jóga změnila život. A při pohledu na ně tomu my i více než 400 tisíc jejich sledujících věříme.

K TÉMATU  Zdravá tortilla je ideální a rychlý oběd. Tyhle wrapy si zamilujete

5.    DJ Townsel (@dade2shelby)

DJ nebo „Rasta Yogi“, jak sám sebe přezdívá, je bývalý sportovec NFL, kterého také inspirovala komunita na Instagramu a teď je z něj další vlivný jóga influencer. Naučil se jógu a stal se známým instruktorem. Jeho fitness cesta má velký vliv zejména na muže a také na osoby s jinou barvou pleti, kteří si nebyli jisti, zda se chtějí věnovat fitness nebo józe.

Jeho Instagram ukazuje sílu a rovnováhu, ale také slouží jako hlas nedostatečně zastoupeným skupinám praktikujících jógu. Za své jogínské působení se mu na účtě nastřádalo už skoro 100 tisíc sledujících.

6.    Colleen Saidman Yee (@colleensaidman)

Colleen Saidman Yee je uznávaná mezinárodní modelka 80. let, která také propadla kouzlu jógy a při pohledu na ni na vás dýchne pozitivní energie. Vlastní studio kde vyučuje jógu a jógovou terapii s 30 letou praxí. Její Instagram není nijak zvláštní, spíše se snaží svým sledujícím zobrazovat realitu a autentičnost okamžiku. I přesto, že počet jejích sledujících je necelých 47 tisíc, má ohromný vliv.

7.    Josephine Skriver & Jasmine Tookes (@joja)

U modelek ještě zůstaneme. Instagramový účet vytvořený supermodelkami Josephine Skriver a Jasmine Tookes je jejich estetické mistrovské dílo. Barevně laděné příspěvky jsou pečlivě organizovány, čímž se snaží zdůraznit zdravý životní styl. Jejich posty jsou založeny na tréninku dvou nejlepších kamarádek, což mnozí považují za vrchol cti přátelství, čímž vnášejí do jógy velkou energii. Krásky se pyšní 700 tisíci sledujícími.

modelky
Když to dvě krásné modelky dají dohromady. (foto: instagram/joja)

8.    Dylan Werner (@dylanwerneryoga) 

Tento chlapík se může pochlubit dokonalým profilem, který se na Instagramu jen tak nevidí. Jeho příspěvky zobrazující nejrůznější pozice jógy doladil dokonalým pozadím přírody. Své jógové dovednosti předvádí jako aspekt neuvěřitelné síly, kdy se aranžuje do spousty netradičních póz a snaží se poukázat na to, že jóga není jen o protahování a dechu. A jeho sledující? Neuvěřitelných 800 tisíc.

K TÉMATU  Postrádáte inspiraci, kam vyrazit na dovolenou? Navštivte destinace, kde se točily slavné filmy

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jóga proti syndromu karpálního tunelu: lék na bolest zápěstí

Jóga v tropech. Utečte před všední šedí do teplých exotických krajů

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Modelek je po celém světe velké množství. Jejich konkurence je opravdu vysoká. Do světa reflektorů se ale dostanou jen ty nejlepší. Ovšem co to znamená nejlepší? Nejvyšší? Nejhubenější? Nejkrásnější? Nejmladší? To vše má svůj úhel pohledu. Jsou totiž modelky, jejichž kariéra skončí tak rychle, jak začala, a oproti tomu jsou i takové, které jsou stále žádané i ve věku (nebo právě proto), kdybychom si spíše řekli, že už takové povolání není zcela vhodné.
Pracovní ani sportovní výkony už nejsou co dřív. Únava se stupňuje a energie je na minimu. Máte-li to stejně, pak je na čase dobít „baterky“ a začít si opět užívat život naplno. Soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, který vám vrátí elán do života. Kromě životabudiče získáte i důležité vitaminy a minerály pro své srdce, jež vám za ně poděkuje.
Negativní zprávy nás zahlcují. Napětí stoupá a klid nejspíše ještě dlouho nikdo z nás nepozná. Není se čemu divit. Sotva jsme zvládli jednu krizi, přišla další, daleko horší a jen kousek od našich hranic. Obavy o budoucnost nyní trápí hodně lidí. Pokud nemůžete z aktuálního dění spát a pracují vám nervy, soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, které vám pomohou náročné období zvládnout.
I v dnešní době, kdy se výrobci elektroniky předhánějí, co všechno jejich nové chytré hodinky neumějí, existuje velké množství lidí, kteří nejvíce ocení jednoduché a elegantní ručičkové hodinky. Navíc jen jednoduché hodinky se hodí třeba k obleku nebo do divadla, takže by neměly chybět žádnému muži.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek