Pondělí , 04. 07. 2022

Prokop

Nejlepší zahraniční komediální seriály všech dob! Jaký je váš favorit?

Začínáte se při dlouhých zimních večerech nudit? Není přece nic lepšího, než se po náročném dnu zachumlat do peřin s dobrou kávou nebo čajem a pustit si jedny z nejlepších zahraničních komediálních seriálů.
nejlepší komediální seriály
Zaplňte volný čas komediálními seriály. (zdroj foto: www.123rf.com)

17. 12. 2020

Filmový průmysl každý rok produkuje desítky seriálů, ovšem jenom některé z nich skutečně stojí za zhlédnutí. Pojďme se podívat na ty nejlepší zahraniční komediální seriály, které vám nejenom v zimě ukrátí dlouhou chvíli a zlepší náladu.

Rick a Morty (2013)

U téhle sci-fi komedie pro dospělé se stoprocentně zasměje každý z vás. Hlavní postavou je vědec Rick Sanchez, který trpí sklony k alkoholismu a násilí. Druhou hlavní tváří seriálu je jeho vnuk Morty Smith. Ten sice působí inteligentně, ale zdaleka není tak chytrý a má sloužit pouze jako krytí pro svého dědečka.

Rick se po dojemném setkání se svou dcerou Beth usídlí v její garáži, kterou postupem času přemění na sofistikovanou laboratoř. V ní začíná zkoumat nebezpečné hračky a přístroje. Do svých pokusů navíc čím dál víc zatahuje Mortyho. Dokáže Morty situaci ustát?

Přátelé (1994) patří bezesporu mezi nejlepší komediální seriály

Kdo by neznal tenhle světoznámý seriál, který v našem výčtu nejlepších komediálních seriálů nemůže chybět. Příběhy šesti přátel plné vyprávění o pracovních trapasech, nových známostech a také sexu jsou neuvěřitelně vtipné.

Určitě jste alespoň jeden díl z Přátel viděli, ovšem kdo by se nechtěl na Chandlera, Rachel, Moniku, Phoebe, Joeyho a Rosse podívat ještě jednou? O oblíbenosti hovoří i sledovanost historicky poslední epizody seriálu, kterou po celém světě sledovalo přes 51 milionů lidí.

Nezdolná Kimmy Schmidt (2015)

Toužíte po vtipných příhodách ženy ve středních letech s mentalitou malého děvčátka, která hledá štěstí v neznámém velkoměstě? Přesně o tom vypráví seriál Nezdolná Kimmy Schmidt. Hlavní hrdinka byla od svého dětství držena v apokalyptickém kultu pod zemí, jenž je od normálního světa dost rozdílný.

Pod zemí sice existují smartphony, ale neznají tady kazeťáky a Michael Jackson je jenom jméno. Kimmy se seznámí s černošským gayem, jenž chce hrát Lvího krále. Jak tohle může skončit?

K TÉMATUHome office. Jak vyzrát na nástrahy a zastat stejnou práci doma jako v kanceláři

BoJack Horseman (2014)

Při prvním pohledu na tenhle seriál si možná budete ťukat prstem na čelo, ale po několika minutách vás BoJack Horseman vtáhne do děje. BoJack je bývalou hvězdou sitcom seriálu, ovšem nyní je z něj pouze stárnoucí troska bez práce závislá na drogách.

Z ničeho nic potká mladou spisovatelku Dianu, která mu od základu změní život. Nečekejte, že při jeho sledování umřete záchvatem smíchu, ale proč se nepodívat na seriál, jehož hlavní hrdina je kůň alkoholik?

Jak jsem poznal vaši matku (2005)

Naprostá legenda, kterou můžeme na obrazovkách vídat od roku 2005. Nicméně seriál Jak jsem poznal vaši matku má divákům stále co nabídnout. Pětice povahově podobných přátel prožívá životní příběhy a starosti, převážně okolo lásky a sexu. Hlavní hrdina Ted vypráví publikovatelné příhody zpětně svým dětem a mimo jiné se dozvíme, jak dlouho hledal osudovou lásku. Dokázal ji nakonec najít?

Archer (2011)

Hlavní hrdina Sterling Archer je nejlepším agentem soukromé organizace ISIS. Ano, čtete správně. Tvůrci seriálu nakonec museli od toho názvu ustoupit pro vlastní dobro. Seriál Archer je plný sexuálně laděného humoru, velkých a zaoblených ženských křivek a dost bizarních příhod i situací.

Námět je převážně z klasických bondovek, ale Archer se spíše snaží o parodování gentlemanského chování. Pokud máte rádi animované ženy s velkými přednostmi a konspirační teorie nebo masochistické sekretářky, je Archer ten pravý seriál právě pro vás.

Nejlepší komediální seriály jsou skvělé nejenom pro zasmání, ale i pro odlehčení situace a mysli. Udělejte si doma pohodlí a podívejte se na jeden z těchto snímků. Určitě toho nebudete litovat.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Seriály na Netflixu, které stojí za zhlédnutí. Už jste je viděli?

K TÉMATUNejlepší seriály o bydlení, které vás dostanou, ale hlavně inspirují

Seriálová nostalgie. Televizní seriály z doby totality se stále vysílají, a dokonce jsou v oblibě mladších diváků! Jak to?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Máte v plánu pořízení nové kuchyňské linky? Pak jistě stojíte před důležitým rozhodnutím. Je lepší koupit si kuchyňskou linku matnou, nebo lesklou? Jasná odpověď v podstatě neexistuje, můžete však obojí zkombinovat nebo si projít všechny výhody a nevýhody. Jak se nakonec rozhodnete?
Letní období přeje vytváření krásy. Přejete si i vy mít vaše vchodové dveře nebo interiér ozdobený a překrásný? Podívejte se na naše tipy, se kterými si toto období v roce skutečně oblíbíte. Naše letní věnce dokáže vytvořit každý. Vyberte si, který se bude nejlépe vyjímat u vás doma.
Rohy stěn bývají jednou z nejvíce zanedbávaných oblastí v domácnostech, pokud jde o styling a nebo výzdobu interiéru. I když přemýšlíte o tom, jak byste si roh upravili, většinou to stejně skončí tak, že do něj dáte buď nějakou pěknou lampu, nebo velkou pokojovou rostlinu. Existuje však mnoho dalších způsobů, jak si tento kousek domova můžete zajímavě ozdobit. A věřte nám, že některé z nich by vás možná ani nenapadly.
Ano, i když se to může zdát neuvěřitelné, také na cukru vznikají závislosti. Po konzumaci cukru se v našem mozku spustí centrum odměn stejně, jako když si závislý člověk dá heroin. A člověk se logicky chce odměňovat. Proto je velmi důležité omezit příjem cukru a sledovat své tělo.
Existuje několik možností, jak se vyspat i tehdy, pokud váš partner hlasitě chrápe. Jednou z možností je jít spát do jiné místnosti. Pak existují samozřejmě i vtipná doporučení, jako je přilepit partnerovi pomocí lepicí pásky na záda míček. Ví se, že chrápání je nejintenzívnější, když dotyčná osoba spí na zádech. Míček přilepený na pyžamo (na záda) zabrání, aby se člověk na záda překulil.
Obvykle to bývají muži, kteří se snaží ženu zaujmout tak trochu mimo rámec nepsaných pravidel nebo dokonce mimo zákon. Stále častěji se ale objevují i ženy, kterým o klasické seznamování a hledání lásky vůbec nejde.
Tento měsíc rozhodne. Pandemie dosáhla v Česku dalšího vrcholu a téměř zastavila život. Děti opět zůstaly doma a školy se zcela uzavřely. Jenže i mezi nimi nejmenšími přibývá nemocných. Jejich obranyschopnost je oslabená. Chybí jí přirozené podněty a dlouhá zima vyčerpala zásoby vitaminů. Nelze se tak divit, že přibývá také dětských pacientů.

Nepřehlédněte

Vaše kamarádky mají děti nebo setrvávají ve vztazích, které jsou naprosto nefunkční. A vy přemýšlíte, proč je vlastně člověk ve vztahu, když být sám taky není k zahození. Pojďme si to shrnout a podívat se na výhody single života.
Léto si každý z nás spojuje s opalováním a všichni se na něj nesmírně těšíme-. Konečně totiž může naše tělo získat bronzový odstín bez toho, aniž bychom museli navštěvovat solárium. Jenže co až léto bude pryč? Co pak? Vyvstává najednou otázka, jak si udržet opálení po co nejdelší dobu. Tento článek obsahuje nejúčinnější tipy na to, jak opálení co nejvíce prodloužit a pyšnit se tak krásným tělem i několik měsíců po dovolené.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek