Pátek , 21. 06. 2024

Alois

Nejlepší zahraniční komediální seriály všech dob! Jaký je váš favorit?

Začínáte se při dlouhých zimních večerech nudit? Není přece nic lepšího, než se po náročném dnu zachumlat do peřin s dobrou kávou nebo čajem a pustit si jedny z nejlepších zahraničních komediálních seriálů.
nejlepší komediální seriály
Zaplňte volný čas komediálními seriály. (zdroj foto: www.123rf.com)

17. 12. 2020

Filmový průmysl každý rok produkuje desítky seriálů, ovšem jenom některé z nich skutečně stojí za zhlédnutí. Pojďme se podívat na ty nejlepší zahraniční komediální seriály, které vám nejenom v zimě ukrátí dlouhou chvíli a zlepší náladu.

Rick a Morty (2013)

U téhle sci-fi komedie pro dospělé se stoprocentně zasměje každý z vás. Hlavní postavou je vědec Rick Sanchez, který trpí sklony k alkoholismu a násilí. Druhou hlavní tváří seriálu je jeho vnuk Morty Smith. Ten sice působí inteligentně, ale zdaleka není tak chytrý a má sloužit pouze jako krytí pro svého dědečka.

Rick se po dojemném setkání se svou dcerou Beth usídlí v její garáži, kterou postupem času přemění na sofistikovanou laboratoř. V ní začíná zkoumat nebezpečné hračky a přístroje. Do svých pokusů navíc čím dál víc zatahuje Mortyho. Dokáže Morty situaci ustát?

Přátelé (1994) patří bezesporu mezi nejlepší komediální seriály

Kdo by neznal tenhle světoznámý seriál, který v našem výčtu nejlepších komediálních seriálů nemůže chybět. Příběhy šesti přátel plné vyprávění o pracovních trapasech, nových známostech a také sexu jsou neuvěřitelně vtipné.

Určitě jste alespoň jeden díl z Přátel viděli, ovšem kdo by se nechtěl na Chandlera, Rachel, Moniku, Phoebe, Joeyho a Rosse podívat ještě jednou? O oblíbenosti hovoří i sledovanost historicky poslední epizody seriálu, kterou po celém světě sledovalo přes 51 milionů lidí.

Nezdolná Kimmy Schmidt (2015)

Toužíte po vtipných příhodách ženy ve středních letech s mentalitou malého děvčátka, která hledá štěstí v neznámém velkoměstě? Přesně o tom vypráví seriál Nezdolná Kimmy Schmidt. Hlavní hrdinka byla od svého dětství držena v apokalyptickém kultu pod zemí, jenž je od normálního světa dost rozdílný.

Pod zemí sice existují smartphony, ale neznají tady kazeťáky a Michael Jackson je jenom jméno. Kimmy se seznámí s černošským gayem, jenž chce hrát Lvího krále. Jak tohle může skončit?

K TÉMATU  Martin Hofmann v české kriminálce překonal konkurenci, zastínil i novinku na Primě.

BoJack Horseman (2014)

Při prvním pohledu na tenhle seriál si možná budete ťukat prstem na čelo, ale po několika minutách vás BoJack Horseman vtáhne do děje. BoJack je bývalou hvězdou sitcom seriálu, ovšem nyní je z něj pouze stárnoucí troska bez práce závislá na drogách.

Z ničeho nic potká mladou spisovatelku Dianu, která mu od základu změní život. Nečekejte, že při jeho sledování umřete záchvatem smíchu, ale proč se nepodívat na seriál, jehož hlavní hrdina je kůň alkoholik?

Jak jsem poznal vaši matku (2005)

Naprostá legenda, kterou můžeme na obrazovkách vídat od roku 2005. Nicméně seriál Jak jsem poznal vaši matku má divákům stále co nabídnout. Pětice povahově podobných přátel prožívá životní příběhy a starosti, převážně okolo lásky a sexu. Hlavní hrdina Ted vypráví publikovatelné příhody zpětně svým dětem a mimo jiné se dozvíme, jak dlouho hledal osudovou lásku. Dokázal ji nakonec najít?

Archer (2011)

Hlavní hrdina Sterling Archer je nejlepším agentem soukromé organizace ISIS. Ano, čtete správně. Tvůrci seriálu nakonec museli od toho názvu ustoupit pro vlastní dobro. Seriál Archer je plný sexuálně laděného humoru, velkých a zaoblených ženských křivek a dost bizarních příhod i situací.

Námět je převážně z klasických bondovek, ale Archer se spíše snaží o parodování gentlemanského chování. Pokud máte rádi animované ženy s velkými přednostmi a konspirační teorie nebo masochistické sekretářky, je Archer ten pravý seriál právě pro vás.

Nejlepší komediální seriály jsou skvělé nejenom pro zasmání, ale i pro odlehčení situace a mysli. Udělejte si doma pohodlí a podívejte se na jeden z těchto snímků. Určitě toho nebudete litovat.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Seriály na Netflixu, které stojí za zhlédnutí. Už jste je viděli?

K TÉMATU  Dovolená pro seniory nebo dovolená 55+ je teď hitem reklamních kampaní. Stojí opravdu nabízené výhody za to?

Seriálová nostalgie. Televizní seriály z doby totality se stále vysílají, a dokonce jsou v oblibě mladších diváků! Jak to?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Pleťová séra jsou nepostradatelnou součástí naší každodenní péče o obličej. Výběr toho správného však může být docela náročný krok. V první řadě musíte zjistit, co vaše pleť potřebuje, a pak teprve hledat to správné pleťové sérum.
Slovo antikoncepce zahrnuje všechny metody, které mají ochránit před neplánovaným těhotenstvím. Existuje přitom mnoho druhů, které nejsou stejně spolehlivé. Které to jsou a proč?
Jak vybrat brýle tak, aby vám vyhovovaly po všech stránkách? Zaměřte se na funkci, velikost ale i tvar obroučků a celkový design. Právě brýle totiž tvoří výrazný prvek obličeje a mohou vám v celkové image velmi pomoci, vyberete-li si je k obrazu svému. Pojďme si povědět víc.
Každý z nás se narodil v nějakém znamení. Jeho charakteristika ovlivňuje náš života naši osobnost. Znamení je celkem 12 a společně vytvářejí zvěrokruh. Jeho souhvězdí jsou rozmístěná na hvězdné obloze. Znamení zvěrokruhu pak určuje jeho poloha ke Slunci v daný datum a čas. Znamení se neshodují s měsíci. Každému znamení přináleží nějaké kameny. V jejich pozitivní účinky věřili lidé již v dávné době. Používali je nejen na ozdobu, ale také jako talismany. Některé kultury používaly kameny jako léčivé prostředky.
Dnes si rozhodně dejte pozor na svůj jídelníček. Vyplatí se vám to. Co dalšího radí naše astroložka Naďa pro prondělí 10. září?
Domácnost jako ze žurnálu, to je snem mnohých. Inspirovat se můžete buďto na sociálních sítích nebo v magazínech, které o bydlení pojednávají. Anebo si prostě a jednoduše můžete pustit nejlepší seriály, které vám prozradí, jak k zařizování nebo správě vašeho domova přistupovat. Všechny přináší Netflix, který je svou nabídkou známý široko daleko.
Patří ke skutečným legendám československé populární hudby a je nekorunovanou královnou slovenského popu. Marika se narodila na Východním Slovensku, v Turanech nad Ondavou. „Prožila jsem tam nádherné dětství. Rodiče sestru Helenku, bratry Michala, Janka a Dušana a mne vedli k lásce k hudbě a ke zvířatům“, říká Marika. „Nadále bydlím v Bratislavě, ale na Východ Slovenska se často a ráda vracím. Je mi tu krásně! Tady oslavím i letošní narozeniny. Přírody, hor, lesů si tady nesmírně užívám. Společnost mi dělají mí tři psíci - bišonek Láska, maltézáček Majky a a na ulici nalezená Bella“.
Pro někoho představuje relaxaci stejně jako jiné umělecké činnosti, pro jiné je to životní styl, pro další obživa. Origami se světem rozšířilo až v posledních letech a jeho obliba stále stoupá.
Děti jsem nikdy nechtěla, a to můj přítel dobře věděl. Myslela jsem si, že náš vztah je jasně nastavený, že jsme domluvení a nic to nezmění. Právě i podle toho jsem si partnera vybírala. Dnes je ale všechno jinak, i když jsme si dávali pozor, já otěhotněla a dostala jsem se do nepříjemné situace.
Nezajímá vás politika? Měla by. Nenechte rozhodovat o své budoucnosti jiné a jděte k urnám. Proč? Politici se přetahují o moc, kterou můžeme dělit na lokální a globální. Uvědomte si, že je důležité, jaký člověk stojí v čele. Manipulátor, nebo někdo rozumný?
S příchodem sychravých a deštivých dnů nemusíte mít obavy, že se budete doma nudit. O zábavu se vám postará Netflix, který má ve své nabídce dokumenty, co vás chytnou za srdce.

Výběr článků

Každou sezónu objevíme trend, který zužitkujeme také v dalším roce. Pojďme se proto podívat, co z trendů letošního léta oblečeme také příští rok.
Zoufalé manželky – kdo by neznal tento legendární seriál a jeho 4 hlavní představitelky? Když tedy pomineme Mary Alice, která to zabalila již v pilotním dílu. Ani se jí nedivíme, když dopředu znala scénář. Asi nebyla jediná, kdo se nedokázal vyznat v té spleti nekonečných vražd, zmizení, sousedských válek a podrazů.
Toužíte po pevné a pružné pleti bez jakékoliv chybičky? Chcete mít účes jako ze salonu? Svěřte se do rukou speciální kosmetiky s obsahem kyseliny hyaluronové, jejíž účinky vás ohromí. Pleťové krémy, séra a další produkty se díky jejímu obsahu postarají o zlepšení stavu vaší pokožky.

Nepřehlédněte

O výstavbě nových bytů především v oblasti metropole se mluví neustále, a to hlavně v souvislosti s její nedostatečnou rychlostí. Méně často se pak ve srozumitelném jazyku mluví o skutečnostech, proč tomu tak je nebo jak se s tím vypořádávají vlády a developeři v zahraničí. Stejné je to pak u proměn bytové výstavby samotné. Pojďte se podívat na 3 zajímavosti, které můžete probrat s kolegy z práce nebo s partnerem a možná se vám podaří rozproudit velmi zajímavou debatu.
Ať už jsou ve špenátovém salátu, restované nebo v omeletě, houby jsou chutnou pochoutkou nabitou živinami. Obsahují selen a ergothionein, což jsou silné antioxidanty. Také zde najdeme vitamíny skupiny B. Ačkoli jsou bílé potraviny často považovány za chudé na živiny, houby jsou výjimkou. Obsahují mnoho minerálů, jako je selen, draslík, měď, železo a fosfor, které se v potravinách rostlinného původu často nenacházejí. Ačkoliv se mezi sebou liší, všechny houby se mohou pochlubit působivým nutričním profilem. Níže si představíme 7 důvodů, proč by měly houby být pravidelnou součástí jídelníčku.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek