Pátek , 02. 12. 2022

Blanka

Nejlepší zahraniční komediální seriály všech dob! Jaký je váš favorit?

Začínáte se při dlouhých zimních večerech nudit? Není přece nic lepšího, než se po náročném dnu zachumlat do peřin s dobrou kávou nebo čajem a pustit si jedny z nejlepších zahraničních komediálních seriálů.
nejlepší komediální seriály
Zaplňte volný čas komediálními seriály. (zdroj foto: www.123rf.com)

17. 12. 2020

Filmový průmysl každý rok produkuje desítky seriálů, ovšem jenom některé z nich skutečně stojí za zhlédnutí. Pojďme se podívat na ty nejlepší zahraniční komediální seriály, které vám nejenom v zimě ukrátí dlouhou chvíli a zlepší náladu.

Rick a Morty (2013)

U téhle sci-fi komedie pro dospělé se stoprocentně zasměje každý z vás. Hlavní postavou je vědec Rick Sanchez, který trpí sklony k alkoholismu a násilí. Druhou hlavní tváří seriálu je jeho vnuk Morty Smith. Ten sice působí inteligentně, ale zdaleka není tak chytrý a má sloužit pouze jako krytí pro svého dědečka.

Rick se po dojemném setkání se svou dcerou Beth usídlí v její garáži, kterou postupem času přemění na sofistikovanou laboratoř. V ní začíná zkoumat nebezpečné hračky a přístroje. Do svých pokusů navíc čím dál víc zatahuje Mortyho. Dokáže Morty situaci ustát?

Přátelé (1994) patří bezesporu mezi nejlepší komediální seriály

Kdo by neznal tenhle světoznámý seriál, který v našem výčtu nejlepších komediálních seriálů nemůže chybět. Příběhy šesti přátel plné vyprávění o pracovních trapasech, nových známostech a také sexu jsou neuvěřitelně vtipné.

Určitě jste alespoň jeden díl z Přátel viděli, ovšem kdo by se nechtěl na Chandlera, Rachel, Moniku, Phoebe, Joeyho a Rosse podívat ještě jednou? O oblíbenosti hovoří i sledovanost historicky poslední epizody seriálu, kterou po celém světě sledovalo přes 51 milionů lidí.

Nezdolná Kimmy Schmidt (2015)

Toužíte po vtipných příhodách ženy ve středních letech s mentalitou malého děvčátka, která hledá štěstí v neznámém velkoměstě? Přesně o tom vypráví seriál Nezdolná Kimmy Schmidt. Hlavní hrdinka byla od svého dětství držena v apokalyptickém kultu pod zemí, jenž je od normálního světa dost rozdílný.

Pod zemí sice existují smartphony, ale neznají tady kazeťáky a Michael Jackson je jenom jméno. Kimmy se seznámí s černošským gayem, jenž chce hrát Lvího krále. Jak tohle může skončit?

K TÉMATU  Nasladko, nebo naslano? Těchto 9 potravin zvládne obojí

BoJack Horseman (2014)

Při prvním pohledu na tenhle seriál si možná budete ťukat prstem na čelo, ale po několika minutách vás BoJack Horseman vtáhne do děje. BoJack je bývalou hvězdou sitcom seriálu, ovšem nyní je z něj pouze stárnoucí troska bez práce závislá na drogách.

Z ničeho nic potká mladou spisovatelku Dianu, která mu od základu změní život. Nečekejte, že při jeho sledování umřete záchvatem smíchu, ale proč se nepodívat na seriál, jehož hlavní hrdina je kůň alkoholik?

Jak jsem poznal vaši matku (2005)

Naprostá legenda, kterou můžeme na obrazovkách vídat od roku 2005. Nicméně seriál Jak jsem poznal vaši matku má divákům stále co nabídnout. Pětice povahově podobných přátel prožívá životní příběhy a starosti, převážně okolo lásky a sexu. Hlavní hrdina Ted vypráví publikovatelné příhody zpětně svým dětem a mimo jiné se dozvíme, jak dlouho hledal osudovou lásku. Dokázal ji nakonec najít?

Archer (2011)

Hlavní hrdina Sterling Archer je nejlepším agentem soukromé organizace ISIS. Ano, čtete správně. Tvůrci seriálu nakonec museli od toho názvu ustoupit pro vlastní dobro. Seriál Archer je plný sexuálně laděného humoru, velkých a zaoblených ženských křivek a dost bizarních příhod i situací.

Námět je převážně z klasických bondovek, ale Archer se spíše snaží o parodování gentlemanského chování. Pokud máte rádi animované ženy s velkými přednostmi a konspirační teorie nebo masochistické sekretářky, je Archer ten pravý seriál právě pro vás.

Nejlepší komediální seriály jsou skvělé nejenom pro zasmání, ale i pro odlehčení situace a mysli. Udělejte si doma pohodlí a podívejte se na jeden z těchto snímků. Určitě toho nebudete litovat.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Seriály na Netflixu, které stojí za zhlédnutí. Už jste je viděli?

K TÉMATU  Nejlepší seriály o bydlení, které vás dostanou, ale hlavně inspirují

Seriálová nostalgie. Televizní seriály z doby totality se stále vysílají, a dokonce jsou v oblibě mladších diváků! Jak to?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Také máte každoroční problém, co koupit, manželovi, synovi nebo dědečkovi? Ženám se nakupuje samo, ale pro mužům? My pro vás máme tipy na originální vánoční dárky, které rozhodně nezůstanou dlouho zabalené…
Pracoviště je podle statistik třetím nejčastějším místem, kde se můžete potkat se svou drahou polovičkou, a až třetina Čechů v práci prožila alespoň chvilkový románek. Láska v kanceláři může být krásná a vzrušující, ale zároveň s sebou může přinést i řadu nepříjemností. Jaké jsou tedy klady a zápory takového vztahu?
Svatební sezóna je před námi. A tak si položme společně otázku: Na co vzpomínáme, když jsme byly na kamarádčině svatbě? Většina z nás si vybaví nevěstiny šaty, účes, vizáž... Co si budeme povídat - muži tohle moc neřeší. Maximálně se vyjádří, že to bylo fajn nebo že se přejedli. Zeptali jsme se svatební specialistky, na čem by se o svatbě rozhodně šetřit nemělo, abyste pak nebyly zklamané.
Ve znamení Beran jsou lidé narození od 21. 3. do 20.4. Tomuto znamení vládne živel ohně. Tito lidé jsou tak opravdu nabití energií a zároveň velmi ambiciózní. Beranům vládne planeta Mars, jde o znamení, jehož symboly jsou jaro, nové začátky a jiskra. Berani jsou velcí bojovníci, ale co dalšího charakterizuje tohle kardiální a ohnivé stvoření?
Léto je sice oblíbeným ročním obdobím pro mnoho z nás, ale naše pokožka a vlasy toto nadšení zrovna nesdílí. A proto bychom se o své tělo měli v létě starat ještě více než v ostatních ročních obdobích, nebo přinejmenším specificky. Jak by měla vypadat péče o vaše vlasy v době, kdy je spaluje letní žár?
Dříve jste ve skříni našli maximálně dva druhy rostlinného oleje. Nyní jeho rozmanitost přímo ohromuje, ve výsledku však vyvolává mnoho otázek – od prostého „Co je to za olej?“ až po „Jaký druh jídla s ním vařit?“ Pojďme si v těch olejích udělat kapánek jasno a zjistit, které z nich se vyplatí používat v kuchyni pravidelně. Nejspíše budete kukat, jaké oleje se do vaší kuchyně mohou vůbec dostat!
Koberec, nebo lino? Tradiční otázka, kterou si pokládá každý při rekonstrukci, nebo stavbě nového bydlení. Podlahy mohou určovat charakter místnosti, pokud jsou tedy zvoleny správně. Jak koberec, tak lino mají své klady a zápory, takže stojí za to udělat nějaký průzkum a porovnat podlahy, abyste našli to nejlepší.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek