Sobota , 02. 12. 2023

Blanka

Nejlepší zahraniční komediální seriály všech dob! Jaký je váš favorit?

Začínáte se při dlouhých zimních večerech nudit? Není přece nic lepšího, než se po náročném dnu zachumlat do peřin s dobrou kávou nebo čajem a pustit si jedny z nejlepších zahraničních komediálních seriálů.
nejlepší komediální seriály
Zaplňte volný čas komediálními seriály. (zdroj foto: www.123rf.com)

17. 12. 2020

Filmový průmysl každý rok produkuje desítky seriálů, ovšem jenom některé z nich skutečně stojí za zhlédnutí. Pojďme se podívat na ty nejlepší zahraniční komediální seriály, které vám nejenom v zimě ukrátí dlouhou chvíli a zlepší náladu.

Rick a Morty (2013)

U téhle sci-fi komedie pro dospělé se stoprocentně zasměje každý z vás. Hlavní postavou je vědec Rick Sanchez, který trpí sklony k alkoholismu a násilí. Druhou hlavní tváří seriálu je jeho vnuk Morty Smith. Ten sice působí inteligentně, ale zdaleka není tak chytrý a má sloužit pouze jako krytí pro svého dědečka.

Rick se po dojemném setkání se svou dcerou Beth usídlí v její garáži, kterou postupem času přemění na sofistikovanou laboratoř. V ní začíná zkoumat nebezpečné hračky a přístroje. Do svých pokusů navíc čím dál víc zatahuje Mortyho. Dokáže Morty situaci ustát?

Přátelé (1994) patří bezesporu mezi nejlepší komediální seriály

Kdo by neznal tenhle světoznámý seriál, který v našem výčtu nejlepších komediálních seriálů nemůže chybět. Příběhy šesti přátel plné vyprávění o pracovních trapasech, nových známostech a také sexu jsou neuvěřitelně vtipné.

Určitě jste alespoň jeden díl z Přátel viděli, ovšem kdo by se nechtěl na Chandlera, Rachel, Moniku, Phoebe, Joeyho a Rosse podívat ještě jednou? O oblíbenosti hovoří i sledovanost historicky poslední epizody seriálu, kterou po celém světě sledovalo přes 51 milionů lidí.

Nezdolná Kimmy Schmidt (2015)

Toužíte po vtipných příhodách ženy ve středních letech s mentalitou malého děvčátka, která hledá štěstí v neznámém velkoměstě? Přesně o tom vypráví seriál Nezdolná Kimmy Schmidt. Hlavní hrdinka byla od svého dětství držena v apokalyptickém kultu pod zemí, jenž je od normálního světa dost rozdílný.

Pod zemí sice existují smartphony, ale neznají tady kazeťáky a Michael Jackson je jenom jméno. Kimmy se seznámí s černošským gayem, jenž chce hrát Lvího krále. Jak tohle může skončit?

K TÉMATU  Seriály na Netflixu, které stojí za zhlédnutí. Už jste je viděli?

BoJack Horseman (2014)

Při prvním pohledu na tenhle seriál si možná budete ťukat prstem na čelo, ale po několika minutách vás BoJack Horseman vtáhne do děje. BoJack je bývalou hvězdou sitcom seriálu, ovšem nyní je z něj pouze stárnoucí troska bez práce závislá na drogách.

Z ničeho nic potká mladou spisovatelku Dianu, která mu od základu změní život. Nečekejte, že při jeho sledování umřete záchvatem smíchu, ale proč se nepodívat na seriál, jehož hlavní hrdina je kůň alkoholik?

Jak jsem poznal vaši matku (2005)

Naprostá legenda, kterou můžeme na obrazovkách vídat od roku 2005. Nicméně seriál Jak jsem poznal vaši matku má divákům stále co nabídnout. Pětice povahově podobných přátel prožívá životní příběhy a starosti, převážně okolo lásky a sexu. Hlavní hrdina Ted vypráví publikovatelné příhody zpětně svým dětem a mimo jiné se dozvíme, jak dlouho hledal osudovou lásku. Dokázal ji nakonec najít?

Archer (2011)

Hlavní hrdina Sterling Archer je nejlepším agentem soukromé organizace ISIS. Ano, čtete správně. Tvůrci seriálu nakonec museli od toho názvu ustoupit pro vlastní dobro. Seriál Archer je plný sexuálně laděného humoru, velkých a zaoblených ženských křivek a dost bizarních příhod i situací.

Námět je převážně z klasických bondovek, ale Archer se spíše snaží o parodování gentlemanského chování. Pokud máte rádi animované ženy s velkými přednostmi a konspirační teorie nebo masochistické sekretářky, je Archer ten pravý seriál právě pro vás.

Nejlepší komediální seriály jsou skvělé nejenom pro zasmání, ale i pro odlehčení situace a mysli. Udělejte si doma pohodlí a podívejte se na jeden z těchto snímků. Určitě toho nebudete litovat.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Seriály na Netflixu, které stojí za zhlédnutí. Už jste je viděli?

K TÉMATU  Stop plýtvání v kuchyni: 13 tipů, jak využít zbytky a vytvořit z nich dobroty

Seriálová nostalgie. Televizní seriály z doby totality se stále vysílají, a dokonce jsou v oblibě mladších diváků! Jak to?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Toužíte po pevné a pružné pleti bez jakékoliv chybičky? Chcete mít účes jako ze salonu? Svěřte se do rukou speciální kosmetiky s obsahem kyseliny hyaluronové, jejíž účinky vás ohromí. Pleťové krémy, séra a další produkty se díky jejímu obsahu postarají o zlepšení stavu vaší pokožky.
Pokud se chcete cítit pohodlně, zařaďte do vašeho šatníku i kvalitní spodní prádlo. Na následujících řádcích se zaměříme na dámské kalhotky. Jestliže netušíte, podle jakých parametrů spodní díl prádla vybrat, nezoufejte! My vám to totiž níže rádi prozradíme. Proto čtěte a pojďte se inspirovat společně s námi.
Šikana, zejména u dětí, vyžaduje okamžitý zásah. Pokud se vaše dítě najednou rozhodne, že už nechce chodit do školy nebo že chce ukončit kroužek, měla by proběhnout diskuse. Posaďte se se svým dítětem a zeptejte se ho, co se v jeho životě děje. Mějte soucit, porozumění a péči ve svých slovech a tónu hlasu, aby se vaše dítě mohlo otevřít vám.
Vaginální mykóza nebo také kvasinková infekce. To je problém, který je ženám moc dobře známý. Štěstí má žena, která se s nepříjemným pocitem pálení, svědění a nepříjemnou bolestí intimních partií ještě nesetkala. Statistiky však říkají, že se s mykózou alespoň jednou za život setkala snad každá z nich. Proto lze logicky říct, že každá žena se ptala na to, jak s mykózou bojovat.
Když Jeff Moody narazil na starý srub v horské vesnici Telluride, věděl, že našel ideální rekreační místo pro svou rodinu. Obrovský srub se šesti ložnicemi se nachází daleko od ruchu Toronta, odkud Moody pochází. V zimě se dají nazout lyže takřka od dveří. Skvělý výhled, dobrý přístup a slunné místo v kombinaci s moderní přestavbou udělalo z Moody Residence skvost!

Nepřehlédněte

Období, kterým nyní procházíme, je složité. A asi bychom se shodly na tom, že pro všechny. Staří lidé jsou samotní, mladí lidé musí řešit péči o děti a jejich výuku. Hodně domácností se potýká s nedostatkem peněz. Někteří se potýkají se špatným zdravotním stavem. Věřte ale, že bude líp, a je potřeba si udržet, alespoň někdy, dobrou náladu. Tak si dejme nějaké super české komedie!
V letošní sezóně budou absolutním hitem dámské lodičky v koženém provedení. Jestliže nejste zrovna módní znalkyně a netušíte, proč a jakým způsobem je zakomponovat do svého outfitu, nevadí. My vám to totiž na následujících řádcích prozradíme. Proto čtěte a nechte se inspirovat společně s námi!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek