Neděle , 24. 09. 2023

Jaromír

Která znamení jsou nejvtipnější a která na rozdíl preferují vážnost?

Jste vtipní? Přemýšlejte o tom. Myslíte si, že máte dobrý smysl pro humor? Humor je něco, co nás všechny spojuje, od zábavných textových zpráv až po hloupé memy. Svět miluje dobrý smích. Jak jsou na tom jednotlivá znamení s humorem?
znamení
Jaká znamení patří k nejvtipnějším a jaká k těm nejvážnějším? (foto: 123rf)

03. 03. 2021

Váhy (23. září – 22. října)

Váhy jsou nejvíce sociální znamení zvěrokruhu. Narodili se jako baviči, takže není divu, že jsou na vrcholu tohoto seznamu. Živí se energií ostatních a milují, když se lidé usmívají a mají radost. Váhy se určitě budou smát také. Klidně ztrapní i sami sebe, jenom aby ostatní rozesmáli. Nestarají se ani o to, co si o nich lidé myslí, pokud se smějí.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Střelec rád vypráví vtipné a příběhy, aby se lidé smáli. Dokáže proměnit téměř jakoukoli nevýraznou a neúsměvnou situaci ve veselý a poutavý příběh. Bude to Střelec, kdo bude na večeři vyprávět vtipné anekdoty až do bodu, kdy lidé budou chrlit své nápoje od silného smíchu.

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci rádi vyprávějí vtipy a budou první na večírku, který řekne nějaký vtip. Někdy bude žertovat na úkor jiných lidí, ale nikdy ne záměrně nebo mstivě. Snaží přimět ostatní lidi, aby se naučili smát se i sobě. Očekávejte, že Blíženec bude první, kdo promluví, pokud se vám stane něco trapného.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Humor Štíra může být o něco drsnější než ostatní, pokud jej neznáte dostatečně dobře. Jakmile si uvědomíte, jaký typ osobnosti má a že jeho vtipy jsou pasivně agresivní, ale myslí to zábavně, je těžké se jeho humoru nesmát.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panna může být královnou sarkasmu; použije svůj humor k tomu, aby si udělala legraci ze sebe a z jakékoli situace, ve které se nachází. Každou špatnou situaci, která se v jejím životě děje, použije jako legrační anekdotu.

Nebude se bát toho, co si o ní lidé v tuto chvíli myslí; používá humor jako způsob, jak se nestresovat situacemi, ve kterých se nachází.

K TÉMATU  Znamení o nás může dost vypovědět. V jakém se rodí nejúspěšnější lidé?

Beran (21. března – 19. dubna)

Beran má velmi praštěný a upřímnější smysl pro humor. Rozesměje se pomocí řeči těla a manýrismu. Beran je zábavný především proto, že svůj humor nepředvede slovy, ale většinou svými činy. Lidé tuto kvalitu považují za zábavnou, a s největší pravděpodobností se budou smát a budou se radovat, když se potkají s Beranem.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi bývají v situacích vtipní, ale někdy mohou být trochu příliš hluční, když se snaží být zábavnější než obvykle. Používají nadsázku a spoustu přídavných jmen k vytvoření zábavného příběhu. Někdy to jde dobře, ale někdy to může být trochu přehnané a trochu příliš velké předvádění.

Ryby (19. února – 20. března)

Ryby rádi vyprávějí dlouhé a zábavné příběhy. Problém spočívá v tom, že se můžou trochu unést. Budou klidně pokračovat dál a dál, aniž by si uvědomili, že ztratili zájem ostatních.

Býk (20. dubna – 20. května)

Býk dokáže být zábavný, aniž by se nějak zvlášť snažil, ale lidé musí věnovat velkou pozornost. Rád je tím, kdo se směje vtipům, místo těch, kdo je vytvářejí. Je docela tvrdohlavý, což může bránit jemu humoru, pokud má pocit, že nikoho jeho vtipy nebaví.

Rak (21. června – 22. července)

Raci mají smysl pro humor, ale je to trochu jiné než u ostatních. I když má pocit, že je zábavný, ostatní to mohou vnímat urážlivě a zle. Raci by měli používat trochu lehčí humor.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozorozi mají tendenci zachovat si chladnou tvář – a ve svých emocích neprojevují moc humoru. Lidé to mohou brát jako znamení toho, že pro ně není vůbec nic vtipného. Být trochu zábavnější může pomoci odtrhnout se od této fasády. Kozorozi by se měli pokusit ukázat ostatním trochu více humoru a naučit se zkoušet se na sobě smát.

K TÉMATU  5 nejlepších seriálů, které byste měla vidět

Vodnář (20. ledna – 19. února)

Vodnář není příliš otevřené znamení, a to i proto, jak je na tom se svým humorem. Bude mít tendenci být pasivnější, nebude projevovat své emoce a bude v těchto situacích trochu rezervovaný. Snažit se ukázat trochu více své osobnosti a to, co vám připadá vtipné, není vždy slabost nebo způsob, jak „prolomit“ svou osobnost.

Vodnář by měl mít na paměti, že by neměl brát všechno tak vážně.

Sedí to na vás?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nejchytřejší znamení zvěrokruhu: patříte mezi pětici?

Co je to meditace? A jak vám může změnit život?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

I když si v době neutichající rýmy myslíme, že se nám nemůže nic horšího stát, existuje celá spousta daleko vážnějších onemocnění, které nám dokážou život obrátit doslova naruby. Jednou z nich je rakovina – nemoc, která je obrovským náporem na psychiku.

Nepřehlédněte

Hub se letos urodilo poměrně dost, i když je pravdou, že jen na některých místech. Pokud patříte k lidem, kteří se letos vydávali na houby poměrně aktivně, víte, že se dařilo hlavně růstu bedel. Ať už jste ale narazili na tuto nebo zcela jinou houbu, její konzumací jste prospěli svému zdraví. Houby jsou totiž zdravé, zejména tedy některé z nich.  

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek