Neděle , 29. 01. 2023

Zdislava

Která znamení jsou nejvtipnější a která na rozdíl preferují vážnost?

Jste vtipní? Přemýšlejte o tom. Myslíte si, že máte dobrý smysl pro humor? Humor je něco, co nás všechny spojuje, od zábavných textových zpráv až po hloupé memy. Svět miluje dobrý smích. Jak jsou na tom jednotlivá znamení s humorem?
znamení
Jaká znamení patří k nejvtipnějším a jaká k těm nejvážnějším? (foto: 123rf)

03. 03. 2021

Váhy (23. září – 22. října)

Váhy jsou nejvíce sociální znamení zvěrokruhu. Narodili se jako baviči, takže není divu, že jsou na vrcholu tohoto seznamu. Živí se energií ostatních a milují, když se lidé usmívají a mají radost. Váhy se určitě budou smát také. Klidně ztrapní i sami sebe, jenom aby ostatní rozesmáli. Nestarají se ani o to, co si o nich lidé myslí, pokud se smějí.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Střelec rád vypráví vtipné a příběhy, aby se lidé smáli. Dokáže proměnit téměř jakoukoli nevýraznou a neúsměvnou situaci ve veselý a poutavý příběh. Bude to Střelec, kdo bude na večeři vyprávět vtipné anekdoty až do bodu, kdy lidé budou chrlit své nápoje od silného smíchu.

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci rádi vyprávějí vtipy a budou první na večírku, který řekne nějaký vtip. Někdy bude žertovat na úkor jiných lidí, ale nikdy ne záměrně nebo mstivě. Snaží přimět ostatní lidi, aby se naučili smát se i sobě. Očekávejte, že Blíženec bude první, kdo promluví, pokud se vám stane něco trapného.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Humor Štíra může být o něco drsnější než ostatní, pokud jej neznáte dostatečně dobře. Jakmile si uvědomíte, jaký typ osobnosti má a že jeho vtipy jsou pasivně agresivní, ale myslí to zábavně, je těžké se jeho humoru nesmát.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panna může být královnou sarkasmu; použije svůj humor k tomu, aby si udělala legraci ze sebe a z jakékoli situace, ve které se nachází. Každou špatnou situaci, která se v jejím životě děje, použije jako legrační anekdotu.

Nebude se bát toho, co si o ní lidé v tuto chvíli myslí; používá humor jako způsob, jak se nestresovat situacemi, ve kterých se nachází.

K TÉMATU  Smog zabíjí! Je všude kolem nás. Komu a jak nejvíce škodí? Jak se proti němu můžete chránit?

Beran (21. března – 19. dubna)

Beran má velmi praštěný a upřímnější smysl pro humor. Rozesměje se pomocí řeči těla a manýrismu. Beran je zábavný především proto, že svůj humor nepředvede slovy, ale většinou svými činy. Lidé tuto kvalitu považují za zábavnou, a s největší pravděpodobností se budou smát a budou se radovat, když se potkají s Beranem.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi bývají v situacích vtipní, ale někdy mohou být trochu příliš hluční, když se snaží být zábavnější než obvykle. Používají nadsázku a spoustu přídavných jmen k vytvoření zábavného příběhu. Někdy to jde dobře, ale někdy to může být trochu přehnané a trochu příliš velké předvádění.

Ryby (19. února – 20. března)

Ryby rádi vyprávějí dlouhé a zábavné příběhy. Problém spočívá v tom, že se můžou trochu unést. Budou klidně pokračovat dál a dál, aniž by si uvědomili, že ztratili zájem ostatních.

Býk (20. dubna – 20. května)

Býk dokáže být zábavný, aniž by se nějak zvlášť snažil, ale lidé musí věnovat velkou pozornost. Rád je tím, kdo se směje vtipům, místo těch, kdo je vytvářejí. Je docela tvrdohlavý, což může bránit jemu humoru, pokud má pocit, že nikoho jeho vtipy nebaví.

Rak (21. června – 22. července)

Raci mají smysl pro humor, ale je to trochu jiné než u ostatních. I když má pocit, že je zábavný, ostatní to mohou vnímat urážlivě a zle. Raci by měli používat trochu lehčí humor.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozorozi mají tendenci zachovat si chladnou tvář – a ve svých emocích neprojevují moc humoru. Lidé to mohou brát jako znamení toho, že pro ně není vůbec nic vtipného. Být trochu zábavnější může pomoci odtrhnout se od této fasády. Kozorozi by se měli pokusit ukázat ostatním trochu více humoru a naučit se zkoušet se na sobě smát.

K TÉMATU  Letní láska: Hodí se k vám nová známost podle horoskopu?

Vodnář (20. ledna – 19. února)

Vodnář není příliš otevřené znamení, a to i proto, jak je na tom se svým humorem. Bude mít tendenci být pasivnější, nebude projevovat své emoce a bude v těchto situacích trochu rezervovaný. Snažit se ukázat trochu více své osobnosti a to, co vám připadá vtipné, není vždy slabost nebo způsob, jak „prolomit“ svou osobnost.

Vodnář by měl mít na paměti, že by neměl brát všechno tak vážně.

Sedí to na vás?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nejchytřejší znamení zvěrokruhu: patříte mezi pětici?

Co je to meditace? A jak vám může změnit život?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Monstera se netěší popularitě jenom díky svému stálezelenému vzhledu a líbivým listům, které do domu vnesou trochu exotiky. Je oblíbená i díky snadnosti pěstování. I když pochází z tropických deštných pralesů, v našich českých podmínkách se jí daří opravdu skvěle.
Krásně a hladce oholené nohy bez jediného pořezání - to se zdá být nesplnitelným snem pro řadu žen. Je to ale opravdu tak náročné, jak se to jeví? Nebo je to jenom o několika tricích či dodržování zásad, které vedou k dokonalému oholení? Pojďme si prozradit, jak si dokonale oholit nohy. Vždyť hladká pokožka vede k vyšším sebevědomí.
Letní měsíce svádí k tomu oblékat se poněkud spořeji. Muži oblékají kraťasy a tílka, ženy zase sukně, topy, nebo šaty na ramínka. Pokud se trápíte s nepříjemnými a nevzhlednými tukovými polštáři v oblasti podpaží a zad, pak můžete pociťovat při odhalování stud. Abyste si opět věřili a byli hrdí na svou postavu, zacvičte si pár těchto cviků, které podpoří redukci tuku ve výše zmíněných partiích.
S jarem je mimo stoupajících teplot neodmyslitelně spojena obměna šatníku za vzdušnější a pestřejší oblečení. Prostor dostávají kousky s vypasovanějšími střihy podtrhujícími ženskost a jemnost. Konec konců, kterou z žen by nepotěšila mužská pozornost, kterou vyvolá právě dobře padnoucí sukně různého střihu a délky? Víte, jaký střih se k vaší postavě hodí nejvíce?
Lidé dávají na první dojem. Pokud není zrovna dobrý, automaticky člověka přesouvají do škatulky - s ním se bavit nechci. Velkou měrou se na dobrém prvním dojmu podílí i náš úsměv. Pokud jsou zuby plné kazů, druhého to spíše jenom odpudí. Ano, stáváme se možná trochu povrchními, ale většinou za zkaženými zuby stojí nedostatečná dentální hygiena a to o člověku něco naznačuje.

Nepřehlédněte

Dámy, máte v plánu se svými kamarádkami prožít opravdu skvělou dámskou jízdu? I když jsou kavárny i restaurace otevřeny, neznamená to, že musíte nutně utrácet. Stále se ještě můžete uchýlit do pohodlí domovů a podívat se na nějaké skvělé romantické (a nejen romantické) seriály, které vás doslova vtáhnou do děje.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek