Čtvrtek , 30. 05. 2024

Ferdinand

Horoskop krásy a duševního zdraví na týden od 8. 10. do 12. 10. 2018. Kdy vypustit emoce a kdy se raději stáhnout?

Co vás čeká tento pracovní týden? Čemu se raději vyhnout a co můžete očekávat? Některý den je vhodný na péči o vaše zdraví, jiný zase pro vypuštění vašich emocí. Horoskop krásy a duševního zdraví pro vás připravila astroložka Naďa Šmídová.
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Pondělí 8.10. 2018

Pokud ostříhat, tak právě dnes

Dnes mají poslední příležitost nechat se ostříhat ty z vás, které preferují krátký účes. Vlasy budou pomalu dorůstat. Máte-li vlasy slabé a řídké, nechte si zastřihnout konečky, zesílí a zhoustnou. Zítra už začne Měsíc přibývat a stříhání bude mít krátkodobý efekt.

Pozor na oslabenou imunitu

Chybět vám bude energie a oslabená bude imunita organizmu, tak se od rána do večera doslova dopujte citrusy. Vitamín C vás udrží v kondici a je to účinný antioxidant, takže vás ochrání před kapénkovou nákazou.

Ulevte ledvinám

Okolo 18. hodin vám prospěje pojídat meloun. Je totiž močopudný a pomůže ledvinám vyplavit z těla nahromaděné toxiny.

Nadechněte se vanilky

Po setmění byste měly zapálit čajovou svíčku s aroma vanilky, projít s ní celý byt a v místnosti, ve které trávíte nejvíc času ji nechat dohořet. Vůně vám navodí dobrou náladu, vydezinfikuje vzduch a dle ezoterické tradice tímto nenáročným rituálem vyženete z bytu i z myšlenek negativní energie.

Úterý 9.10. 2018

I dnes myslete na své ledviny

Enormně citlivé dnes budou ledviny. Proto se snažte nezmoknout, dolní část zad si chraňte před prochladnutím a když to bude možné, po 17. hodině zamiřte do infrasauny. Ledvinám totiž prospívá suché teplo.

Doplňte energii čajem

Popíjet byste měly až do pozdního odpoledne kopřivový čaj oslazený medem. Pomůže tělu zbavit se škodlivin a med vás bude dobíjet energií.

Nenechte se vytočit! Mělo by to následky

Celé úterý nevyjímaje večer, bude po taktovkou novoluní ve Vahách, a o něm se traduje, že co zasejete v mezilidských vztazích, sklidíte v následných šesti měsících. Tak se snažte nevybouchnout ani ve vypjatých situacích, protože i jedno hrubé či netaktní slovo může rozpoutat hádku. Do vašeho obchodního, intimního či příbuzenského vztahu by se vloudila krizi, která by vyvrcholila na jaře, třebas rozchodem, rozvodem nebo ukončením spolupráce.

K TÉMATU  Ryby: Snílci, kteří se často oddávají svému smyšlenému životu

Proto okolo lidí, na kterých vám záleží a potřebujete je, choďte po špičkách jako baletky!

Středa 10.10. 2018

Nenechte si nic líbit

Pokud se vám jakákoliv oblast života vymkla kontrole, dnes byste měly vyhlásit pomyslný boj, a i za cenu ostřejších loktů nastolit pořádek a rovnováhu. Nebojte se konfrontací, protože nehrozí, že byste sklouzly k hrubosti nebo netaktnosti.

Zelenou mají soukromé i podnikatelské obchody, rozjezd tvůrčích projektů, cesty na delší vzdálenost.

Volný čas využijte aktivně

Ve volném čase zapomeňte na lenost, protože tělo projde jakýmsi restartem a když mu dopřejete pohyb, řekne si o něj další dny. To vám prospěje, protože se startuje období, ve kterém snadno přiberete nějaké kilo navíc.

Buďte ve svých emocích spontánní

Protože v lidském energetickém poli se dnes vytvoří svým způsobem „černá díra“, do které by mohly proniknout nebezpečné entity, nezahrávejte si se spiritualitou, neprovádějte magické rituály. V Tibetu se totiž traduje, že při stávající fázi Měsíce energičtí astrální upíři hledají oběť, tak ze sebe nedělejte terč! Negativní efekt bude mít i zadržování emocí, proto vypusťte spontánně páru, když vás něco či někdo naštve!

Čtvrtek 11.10. 2018

Nalaďte správný komunikační kanál

Máte-li před sebou nepříjemné jednání či schůzku s člověkem, se kterým se vám problematicky diskutuje, ozdobte si krk náhrdelníkem se vsazeným tyrkysem. Tento kámen odstraní veškeré bloky v komunikaci!

Vyšetření raději jindy

S Lunou ve Štíru byste neměly podstupovat vyšetření rentgenem, ale samozřejmě jsou výjimkou akutní případy.

Chvilka na domácí kutilství

Volný čas je vhodný pro práci se dřevem. Týká se to nejen výroby předmětů a natírání, ale například dlouhodobý účinek bude mít postřik trámů prostředkem, který působí proti dřevomorce.

K TÉMATU  Býk: Vášnivé, spolehlivé, ale i příšerně tvrdohlavé znamení

Zajděte se zbavit stresu mezi zeleň

Šamani během stávající fáze Měsíce chodí čerpat energii z dubů a jasanů. Tak to vyzkoušejte a procházejte se odpoledne alespoň chvilku mezi těmito druhy stromů, a vyslovujte přitom potichu dlouze „ach“. Vyčistíte si auru a odstraníte emocionální stres.

Teplá koupel přijde vhod

Před spaní si dopřejte sedací koupel v teplém nálevu z řebříčku, má blahodárný vliv na intimní partie.

Pátek 12.10. 2018

Pozor na prochladnutí

Nesedejte si zejména ráno v dopravních prostředcích. Pojedete-li autem, prohřejte si sedadlo, ať vám neprostydne močový měchýř.

Vypusťte emoce

Nezadržujte emoce, smějte se a i z maličkostí radujete, a když se vám vhrnou slzy do očí, poplakejte si. Vyčistíte si a posílíte psychiku.

Zamířit byste měly k oftalmologovi na změření nitroočního tlaku.

Vraťte se k hledání ztraceného předmětu

Pokud jste v nedávných čtyřech týdnech něco ztratily, opět se pusťte do hledání, věc za pomoci fáze Měsíce najdete!

Zpracujte bylinky právě dnes

Vyrábíte-li si doma tinktury nebo masti, pusťte se odpoledne do práce, protože lepší den pro tuto činnost už tento měsíc nenastane. Stejně tak můžete sbírat bylinky, zejména Hořec žlutý, Pýr plazivý a Pupavu bezlodyžnou.

Zkuste léčení pomocí Reiky

Sužuje-li vás dlouhodoběji nějaký zdravotní problém a připadá vám, že klasická medicína není účinná, vyzkoušejte po 17. hodině léčení pomocí Reiky. Předávání energií bude mít tento podvečer dvojnásobný efekt.

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Ráda se vydáváte na pěší výlety do lesů, na horské hřebeny nebo podél řek? Milujete ten den, kdy máte čas jen sama pro sebe a věnujete ho pohybu a dlouhému rozjímání v přírodě? Nebo raději chodíte na procházky ve dvou? Poznejte ty nekrásnější pěší trasy, které tu máme.
Rozvodové řízení je jedním z nejobtížnějších milníků v životě. Zvláště když obě strany zažívají vztek nebo bolest a jsou do toho zapojeny děti. Jak můžete přistupovat k rozvodu z rozumnějšího a informovanějšího hlediska, abyste usnadnili rozchod sobě i své rodině?
Opravdu díky konzumaci placenty snáze „přežijete“ náročné šestinedělí a urychlíte hojení poraněných porodních cest? Ano, říká se to, ale všechno je úplně jinak. Místo těchto pozitiv můžete čekat spíše možnost infekce. Pro vás i vaše dítě!
Jak poznat menopauzu? Otázka, kterou si po čtyřicítce začne klást mnoho žen. Menopauza, klimakterium či přechod, je přirozené období v životě každé ženy, kdy dochází útlumu funkce vaječníků a v důsledku toho k vymizení menstruace.
Svět kolem nás se hemží barvami a jejich miliony odstínů. Barvy dokážou ovlivnit naše emoce, chování, a dokonce určit povahu. Proto bychom je, tam kde můžeme, měli volit s rozvahou.
Jaro je oficiálně tady, a tak byste měli i ve své domácnosti navodit jarní atmosféru. K tomu vám perfektně poslouží několik jarních dekorací, co rozzáří váš interiér pastelovými barvami.
Blíží se narozeniny vašeho partnera a vy usilovně přemýšlíte o tom, co byste mu pořídila? Určitě ho chcete příjemně překvapit a ráda byste vsadila na maximálně praktický dárek, který využije. Kombinace těchto dvou aspektů ovšem není vůbec jednoduchá. Ne vždy se musíte zaručeně zavděčit. Právě proto pro vás máme hned několik tipů, jež se vám mohou hodit. zaměříme se právě na onen zmiňovaný praktický aspekt, jež je z hlediska dlouhodobého využití dárku velmi důležitý.
Podívejte se, jak vytvořit překrásné bronzově třpytivé a neutrální kouřové oční stíny. Jejich barevný tón funguje s jakýmkoli odstínem pleti! Ideální na večírek, do divadla nebo večerní akci.
Blíženci, třetí znamení zvěrokruhu, přinášejí období zaměřené na komunikaci a adaptabilitu. Od 20. května do 20. června se můžete těšit na zvýšenou potřebu výměny informací a navazování nových kontaktů. Jak nejlépe využít tuto dynamickou energii pro svůj osobní a profesní růst? Přinášíme praktické tipy, které vám pomohou dokončit rozdělané projekty, získat hlubší znalosti a převzít odpovědnost za svůj život.
Někdo jich má málo, jiný zase až moc. Pihy jsou nedílnou součástí pokožky každého z nás. Drobné pihy krásy jsou víceméně neškodné, ovšem to neznamená, že by znaménka nebyla riziková. Naopak. I ony se v budoucnu mohou proměnit v zákeřný melanom, kterému jde předejít jedině poctivou prevencí u dermatologa. A my známe jednu moderní metodu, před kterou neuteče žádné znaménko.
Přestože Vánoce jsou obdobím radosti a dávání, může být výběr vhodného dárku pro děti někdy komplikovaný. Dnešní článek na Dámské Lize upozorňuje na pasti nevhodných dárků pro nejmenší pod stromečkem. Od nesprávných hraček až po problematické trendy, prozkoumáváme, co by rodiče měli brát v úvahu při výběru dárků pro své ratolesti, aby byly nejen radostné, ale i bezpečné svátky
Jógu zná v dnešní době snad každý a vysoké procento z nás jí doma nebo v tělocvičně dokonce cvičí. Tato relaxační cvičení se vždy provádějí zpomaleně a využívají všech svalů v těle. Jóga má díky tomu skvělé zpevňující a detoxikační vlastnosti. Není sice na hubnutí tak efektivní jako aerobik, nicméně je to velice funkční způsob, jak formovat své tělo. Pokud jógu milujete nebo s ní teprve začínáte, určitě se seznamte se 7 pozicemi, které tvoří samotný základ jógy a pro vaše tělo dokáží vykonat zázraky!

Výběr článků

Osmadvacetiletá Zoraya ter Beeková, která bojuje s těžkými depresemi a hraniční poruchou osobnosti, se rozhodla pro eutanazii. Přes svůj mladý věk a fyzické zdraví jí lékaři sdělili, že její psychický stav se již nezlepší. Podle Daily Mail podstoupí tento krok již na začátku května.
Mnoho mužů i žen od pěstování masožravek odradí to, že jsou náročné na péči a je nutné je pravidelně krmit. To však není pravda. Masožravá rostlina nepotřebuje nic víc než jiná obyčejná pokojová rostlina.

Nepřehlédněte

Právě na podzim, kdy se vám někdy nebude chtít do sychravého počasí, si můžete zařídit doma malou tělocvičnu. Nepotřebujete k tomu žádnou zvláštní místnost. Cvičit se dá i na minimálním prostoru. A fitness pomůcek k tomuto účelu je na trhu dost. S čím začít?
Příběh, který nám přistál v naší schránce, nás nejdříve vyděsil. Vždyť jsou věci, které by měly být naprosto zapovězené. Jak je vidět, na světě je možné všechno.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek