Pondělí , 03. 10. 2022

Bohumil

Horoskop krásy a duševního zdraví na týden od 8. 10. do 12. 10. 2018. Kdy vypustit emoce a kdy se raději stáhnout?

Co vás čeká tento pracovní týden? Čemu se raději vyhnout a co můžete očekávat? Některý den je vhodný na péči o vaše zdraví, jiný zase pro vypuštění vašich emocí. Horoskop krásy a duševního zdraví pro vás připravila astroložka Naďa Šmídová.
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Pondělí 8.10. 2018

Pokud ostříhat, tak právě dnes

Dnes mají poslední příležitost nechat se ostříhat ty z vás, které preferují krátký účes. Vlasy budou pomalu dorůstat. Máte-li vlasy slabé a řídké, nechte si zastřihnout konečky, zesílí a zhoustnou. Zítra už začne Měsíc přibývat a stříhání bude mít krátkodobý efekt.

Pozor na oslabenou imunitu

Chybět vám bude energie a oslabená bude imunita organizmu, tak se od rána do večera doslova dopujte citrusy. Vitamín C vás udrží v kondici a je to účinný antioxidant, takže vás ochrání před kapénkovou nákazou.

Ulevte ledvinám

Okolo 18. hodin vám prospěje pojídat meloun. Je totiž močopudný a pomůže ledvinám vyplavit z těla nahromaděné toxiny.

Nadechněte se vanilky

Po setmění byste měly zapálit čajovou svíčku s aroma vanilky, projít s ní celý byt a v místnosti, ve které trávíte nejvíc času ji nechat dohořet. Vůně vám navodí dobrou náladu, vydezinfikuje vzduch a dle ezoterické tradice tímto nenáročným rituálem vyženete z bytu i z myšlenek negativní energie.

Úterý 9.10. 2018

I dnes myslete na své ledviny

Enormně citlivé dnes budou ledviny. Proto se snažte nezmoknout, dolní část zad si chraňte před prochladnutím a když to bude možné, po 17. hodině zamiřte do infrasauny. Ledvinám totiž prospívá suché teplo.

Doplňte energii čajem

Popíjet byste měly až do pozdního odpoledne kopřivový čaj oslazený medem. Pomůže tělu zbavit se škodlivin a med vás bude dobíjet energií.

Nenechte se vytočit! Mělo by to následky

Celé úterý nevyjímaje večer, bude po taktovkou novoluní ve Vahách, a o něm se traduje, že co zasejete v mezilidských vztazích, sklidíte v následných šesti měsících. Tak se snažte nevybouchnout ani ve vypjatých situacích, protože i jedno hrubé či netaktní slovo může rozpoutat hádku. Do vašeho obchodního, intimního či příbuzenského vztahu by se vloudila krizi, která by vyvrcholila na jaře, třebas rozchodem, rozvodem nebo ukončením spolupráce.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na neděli 30. 9. 2018. Vyzkoušejte něco nového!

Proto okolo lidí, na kterých vám záleží a potřebujete je, choďte po špičkách jako baletky!

Středa 10.10. 2018

Nenechte si nic líbit

Pokud se vám jakákoliv oblast života vymkla kontrole, dnes byste měly vyhlásit pomyslný boj, a i za cenu ostřejších loktů nastolit pořádek a rovnováhu. Nebojte se konfrontací, protože nehrozí, že byste sklouzly k hrubosti nebo netaktnosti.

Zelenou mají soukromé i podnikatelské obchody, rozjezd tvůrčích projektů, cesty na delší vzdálenost.

Volný čas využijte aktivně

Ve volném čase zapomeňte na lenost, protože tělo projde jakýmsi restartem a když mu dopřejete pohyb, řekne si o něj další dny. To vám prospěje, protože se startuje období, ve kterém snadno přiberete nějaké kilo navíc.

Buďte ve svých emocích spontánní

Protože v lidském energetickém poli se dnes vytvoří svým způsobem „černá díra“, do které by mohly proniknout nebezpečné entity, nezahrávejte si se spiritualitou, neprovádějte magické rituály. V Tibetu se totiž traduje, že při stávající fázi Měsíce energičtí astrální upíři hledají oběť, tak ze sebe nedělejte terč! Negativní efekt bude mít i zadržování emocí, proto vypusťte spontánně páru, když vás něco či někdo naštve!

Čtvrtek 11.10. 2018

Nalaďte správný komunikační kanál

Máte-li před sebou nepříjemné jednání či schůzku s člověkem, se kterým se vám problematicky diskutuje, ozdobte si krk náhrdelníkem se vsazeným tyrkysem. Tento kámen odstraní veškeré bloky v komunikaci!

Vyšetření raději jindy

S Lunou ve Štíru byste neměly podstupovat vyšetření rentgenem, ale samozřejmě jsou výjimkou akutní případy.

Chvilka na domácí kutilství

Volný čas je vhodný pro práci se dřevem. Týká se to nejen výroby předmětů a natírání, ale například dlouhodobý účinek bude mít postřik trámů prostředkem, který působí proti dřevomorce.

K TÉMATU  Které vitamíny mají vliv na rychlý růst vlasů? Vypěstujte si krásné a dlouhé kadeře

Zajděte se zbavit stresu mezi zeleň

Šamani během stávající fáze Měsíce chodí čerpat energii z dubů a jasanů. Tak to vyzkoušejte a procházejte se odpoledne alespoň chvilku mezi těmito druhy stromů, a vyslovujte přitom potichu dlouze „ach“. Vyčistíte si auru a odstraníte emocionální stres.

Teplá koupel přijde vhod

Před spaní si dopřejte sedací koupel v teplém nálevu z řebříčku, má blahodárný vliv na intimní partie.

Pátek 12.10. 2018

Pozor na prochladnutí

Nesedejte si zejména ráno v dopravních prostředcích. Pojedete-li autem, prohřejte si sedadlo, ať vám neprostydne močový měchýř.

Vypusťte emoce

Nezadržujte emoce, smějte se a i z maličkostí radujete, a když se vám vhrnou slzy do očí, poplakejte si. Vyčistíte si a posílíte psychiku.

Zamířit byste měly k oftalmologovi na změření nitroočního tlaku.

Vraťte se k hledání ztraceného předmětu

Pokud jste v nedávných čtyřech týdnech něco ztratily, opět se pusťte do hledání, věc za pomoci fáze Měsíce najdete!

Zpracujte bylinky právě dnes

Vyrábíte-li si doma tinktury nebo masti, pusťte se odpoledne do práce, protože lepší den pro tuto činnost už tento měsíc nenastane. Stejně tak můžete sbírat bylinky, zejména Hořec žlutý, Pýr plazivý a Pupavu bezlodyžnou.

Zkuste léčení pomocí Reiky

Sužuje-li vás dlouhodoběji nějaký zdravotní problém a připadá vám, že klasická medicína není účinná, vyzkoušejte po 17. hodině léčení pomocí Reiky. Předávání energií bude mít tento podvečer dvojnásobný efekt.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Úklid šatníku je skvělou příležitostí k vyřazení nenošených a nepadnoucích kousků. Vyhazování oblečení není nikdy snadné, nicméně může to být zvláštně osvobozující zkušenost. Jak ale na to? Více v článku.
Přestože letnímu tropickému počasí již pro tento rok odzvonilo, nemusíte si zoufat, a naopak si ještě užít vodních radovánek. Můžete vybírat z celé řady aquaparků, které jsou dostupné po celý rok. Přinášíme Vám hned 7 tipů, kam můžete vyrazit za zábavou, ale i odpočinkem a rozmanitou péčí o tělo.
Dnešní doba se těší oblíbenosti zdravého životního stylu s dostatkem pohybu. Proto není divu, že se zejména ženy snaží vedle vyváženého jídelníčku také pravidelně cvičit a záleží jim na vyrýsované postavě. Pokud i vy toužíte po pevném a kulatém zadečku, je na čase najít ty nejefektivnější cviky, které můžete cvičit i v pohodlí domova a zapojit hýždě.
Práce na počítači, hraní her či sledování televize mají společné jedno a tím je enormní zátěž na oči. Displeje digitálních přístrojů totiž vyzařují modré světlo, které představuje obrovské množství energie, s níž se musejí oči vypořádat. To, co se ze začátku může projevovat jako podráždění, únava či zarudnutí, může mít časem nepříjemné následky v podobě zhoršení zraku.
Letošní léto patřilo bezesporu k těm nejparnějším. Teploty se šplhají přes hranici třiceti stupňů a koupaliště či vodní nádrže hlásí absolutně plno. Zatímco na zmíněných místech se můžeme zchladit ve vodě, doma přemýšlíme nad tím, jak se osvěžit. V každém pokoji domácnosti je totiž snad ještě větší teplo než venku, a tak řada lidí uvažuje nad koupí klimatizace. Je však pravdou, že klimatizace není zrovna levná záležitost a mnohým může toto zařízení udělat velkou čáru přes rozpočet. Proto raději investujte do pokojových rostlin, které zvládnou udržet v interiéru velmi přijatelné klima, i když venkovní teploty dosahují rekordních hodnot.
Možná i u sebe můžete s nástupem zimy pozorovat přeměnu svých rukou. Najednou někam zmizí hebká a na dotyk příjemná pokožka a ruce se stanou nevzhlednými a drsnými. Z kůže se mohou olupovat drobné šupinky, může praskat a některá místa mohou být bolestivá na dotyk. Co si s tím tedy počít?
Nezajímá vás politika? Měla by. Nenechte rozhodovat o své budoucnosti jiné a jděte k urnám. Proč? Politici se přetahují o moc, kterou můžeme dělit na lokální a globální. Uvědomte si, že je důležité, jaký člověk stojí v čele. Manipulátor, nebo někdo rozumný?
I v dnešní době, kdy se výrobci elektroniky předhánějí, co všechno jejich nové chytré hodinky neumějí, existuje velké množství lidí, kteří nejvíce ocení jednoduché a elegantní ručičkové hodinky. Navíc jen jednoduché hodinky se hodí třeba k obleku nebo do divadla, takže by neměly chybět žádnému muži.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek