Sobota , 18. 05. 2024

Nataša

Jennifer Aniston: Jakou trpí poruchou a čeho se nejvíc bojí?

Kdo by neznal milou Rachel ze seriálu Přátelé? Jennifer Aniston tato role jednoznačně proslavila. Od té doby ale natočila spoustu filmů, kde jsme mohli obdivovat její herecký talent a nestárnoucí krásu. Na hollywoodském výsluní tak zůstává nadále, a nevypadá to, že by se chystala odejít. Ale i ona má občas dny jako „pouhý smrtelník“. Co jste o ní určitě nevěděli?
Aniston
Jennifer Aniston je oblíbená hollywoodská herečka.

06. 06. 2022

Umělkyně chtěla být už odmalička

Když byla Jennifer Aniston dítě, navštěvovala základní školu s výukovým programem založeným na umění. A to jak dramatické, tak výtvarné, pohybové a instrumentální. Přestože ji herectví naplňovalo nejvíc, její výtvarný talent se také nedal přehlédnout. V pouhých jedenácti letech namalovala obraz, který dokonce visel v newyorském Metropolitním muzeu umění. A to se hned tak někomu nepodaří.

Aniston
Jennifer je sice hollywoodská hvězda, ale je to taky obyčejná ženská.

Byla gotička

Sama Jennifer uznává, že na střední škole v 80. letech vypadala jako gotická noční můra. V jednu chvíli měla dokonce vyholené vlasy asi centimetr nad uchem. K tomu velké černé oblečení a tekuté černé oční linky. Vypadala jako upír, který má na sobě spoustu pyramidek a špendlíků.

Dostala facku od Santa Clause

Jennifer vyrůstala v poměrně luxusní čtvrti Upper West Side, takže by se dalo říct, že její život byl bezstarostný. Nicméně i tak zažila spoustu podivných příhod, jako například tu, kdy ji zfackoval muž převlečený za Santa Clause. Jednoduše šla se svou kamarádkou po ulici, muž k ní přišel a napadl ji bez jakéhokoli předešlého kontaktu.

Focení Jennifer Aniston pro časopis Marie Claire.

Je dyslektička

Sama Jennifer Aniston prozradila, že jí byla ve dvaceti letech diagnostikovaná dyslexie, což pro ni znamenalo určitou úlevu. Konečně jí do sebe začaly zapadat různé situace, kdy si myslela, že prostě není chytrá. Nedokázala si totiž nikdy nic zapamatovat. O to více je s podivem, jak skvělá herečka se z ní stala, když se musí učit jeden scénář za druhým. I když čtení opravdu moc ráda nemá.

I ve skutečnosti pracovala jako servírka

Jako mnoho lidí, kteří se snaží stát slavnými, si Jennifer mezi hereckými konkurzy vyzkoušela několik zaměstnání. Začínala jako kurýrka na kole, ačkoli jí to nijak zvlášť nešlo, a to hlavně kvůli tomu, že neoplývá moc dobrým orientačním smyslem.

K TÉMATU  25 a dost! Nenasytný herec Leonardo DiCaprio ze svých nároků nepolevuje

Poté se dala na práci servírky, což bylo ještě horší. Jennifer tvrdí, že byla velmi přátelská, ale nešikovná a celkově neschopná. Přijala také řadu rolí komparzistky v různých televizních seriálech, včetně seriálu Search for tomorrow, v němž hrál její otec.

Otec z ní chtěl právničku

Navzdory tomu, že ve škole měla kvůli nediagnostikované poruše učení problémy, si otec Jennifer myslel, že by se měla stát právničkou, a ne herečkou. Sám jako herec věděl, o čem tato profese je. Nechtěl, aby měla zlomené srdce, protože moc dobře věděl, jak bolí odmítnutí. Opravdu jí od této profese odrazoval a viděl ji jako uznávanou ženu práva. Naštěstí se mu to ale nepovedlo.

Aniston
Otec z ní chtěl právničku, ale to se mu nepovedlo.

Má neobvyklou fóbii

Jennifer Aniston dokáže dovést k nepříčetnosti pouhá myšlenka na to, že se ponoří pod vodu. Což ale musela udělat ve filmu Cake z roku 2014. Přiznala, že se tato scéna točila na 30 záběrů, protože se prostě a jednoduše bála. Když prý byla malá, jezdila na tříkolce kolem bazénu, a nakonec s ní sjela přímo do vody. Když tříkolka padala ke dnu a její bratr se ji snažil vytáhnout, nechtěla se pustit řídítek. Nakonec ji vytáhl, ale ona se z toho zážitku stále nedokázala vzpamatovat.

Manželství s Bradem odstartovalo rande naslepo

Tento zlatý pár Hollywoodu se také potkal obyčejně, jako mnoho z nás. Prostě jim bylo dohodnuto rande naslepo. A to vyšlo na první pohled! Skončilo svatbou v roce 2000 v Malibu, s výhledem na Tichý oceán. Bohužel jim to vydrželo jen krátce, po čtyřech a půl letech se rozešli. Nicméně šušká se, že aktuálně znovu tvoří pár. Snad jim to tentokráte vyjde.

Nejlepší momenty Jennifer a Brada Pitta.

Ve kterém filmu máte Jennifer Aniston nejraději?

K TÉMATU  Džíny a fantastické triky s nimi! Jsou vám příliš těsné? Chcete je oživit a udělat z nich originál? Inspirujte se!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Britney Spears: Touží po dalším dítěti. Ale je to dobrý nápad?

Pamela Anderson: Kam zmizela sexy plavčice C.J. z Pobřežní hlídky?

Zdroje článku:
https://www.scmp.com, https://www.insider.com
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Modelek je po celém světe velké množství. Jejich konkurence je opravdu vysoká. Do světa reflektorů se ale dostanou jen ty nejlepší. Ovšem co to znamená nejlepší? Nejvyšší? Nejhubenější? Nejkrásnější? Nejmladší? To vše má svůj úhel pohledu. Jsou totiž modelky, jejichž kariéra skončí tak rychle, jak začala, a oproti tomu jsou i takové, které jsou stále žádané i ve věku (nebo právě proto), kdybychom si spíše řekli, že už takové povolání není zcela vhodné.
Je tomu několik dnů, kdy Lela Ceterová a Karlos Vémola oznámili, že jdou od sebe. Složité životní období prožívali již nějaký čas, a v poslední době se dokonce nakazili koronavirem, kterým onemocněla i jejich několikaměsíční dcerka.
V posledních letech jsou stále populárnější hesla jako speed hiking nebo fast hiking. Oblečení, obuv a vybavení určené pro tyto aktivity se objevují v kolekcích nejznámějších výrobců. Co to ale je a co to obnáší? Zveme vás k přečtení krátkého článku na toto téma.
Krásný den všem dámám v naší lize! S blížícím se jarem je nyní ideální čas připravit své tělo na novou sezónu. A co je lepšího než začít s osvědčeným jarním detoxem? V tomto článku se podělíme o jednoduché tipy na přípravu zeleninového smoothie a připravíme si detoxikační polévku. A v neposlední řadě, prozradíme 4 kroky, jak s detoxikací začít jež v únoru.
Dejte stopku plýtvání a buďte v kuchyni maximálně praktičtí. Co tím máme na mysli? Třeba to, že přestanete vyhazovat potraviny, které vůbec vyhazovat nemusíte.
Zatímco většina zatím cestuje jenom prstem po mapě, jiné už nebaví sedět doma. Chtějí něco zažít, i když tomu epidemiologická situace zrovna nenahrává. Jenže panující koronavirus cestování nepřeje už nějaký ten pátek, proto se mnozí lidé rozhodli vydat se na cestu, i když je venku stále hrozící riziko nakažení.
Možná si to ani neuvědomujeme, ale plasty jsou všude kolem nás. Některé jsou velmi cenné a pomáhají nám v běžném životě. Například plastové součástky elektroniky, plastové rukavice a pomůcky v nemocnicích nebo plastové součástky aut a všeobecně plast používaný v průmyslu. Některé plasty nám ovšem neslouží léta, ale jen pár hodin nebo dokonce minut. Proto bychom se na tyto druhy plastů měli zaměřit a začít s nimi šetřit. Jak můžeme v domácnosti během každodenních činností plasty eliminovat?
Zima se blíží nezastavitelnou rychlostí a s ní pro mnohé i nějaké to tradiční zimní kilo navíc. Kombinace efektivnějšího ukládání tuků, svátků a večírků (pokud lockdown dá) a té únavné tmy, jsou dovede být pro postavu naprostá katastrofa. Co s tím?
Velikonoční vajíčka patří k tradici, a vyřádit se na nich může celá rodina. Inspirujte se jednoduchými nápady na zdobení. Zkuste něco nového a netradičního. Výsledek bude vypadat skvěle!
Rozhodli jste se vystoupit ze své komfortní zóny a rozjet podnikání? Nechcete se přímo stát osobou samostatně výdělečně činnou, vaše vize jsou hodny společnosti?
Vitamín D je důležitý pro lidské zdraví – pomáhá udržovat silné kosti, zuby, posiluje imunitní systém a podporuje optimální hladinu krevního tlaku. Co však mnoho lidí neví je fakt, že nejdůležitějším zdrojem pro vstřebávání vitamínu D do těla je slunce. Právě v létě ho lze ze slunce vytěžit nejvíce. Jak toho dosáhnout, abyste měli dostatek?

Výběr článků

Módní trendy se dotýkají také obuvi. S příchodem podzimu se mění sortiment v obchodech a prodejci mají pro zákazníky připravenou aktuální nabídku. Co by rozhodně nemělo chybět ve vašem botníku?
Proměňte svůj domov či byt v harmonickou oázu, kterou nebudete chtít už nikdy opustit. Udržování prostoru v Zenu není jen o stylu.

Nepřehlédněte

Závislost na internetu, sociálních sítích nebo počítačových hrách se projevuje u dětí stále častěji. Podle odborníků je má příznaky opravdové závislosti každé desáté dítě. To je nemalé riziko, že se to může stát i ve vaší rodině. Tyto závislosti jsou – vzhledem k rozšíření internetu a jeho komunikačních sítí – podstatně větším rizikem, než návykové látky či alkohol.
Nepříjemná nemoc, která hýbe současným světovým děním, se nevyhýbá ani známým osobnostem. Kdo ze slavných bojuje s nemocí COVID-19 a jaké má příznaky?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek