Sobota , 10. 06. 2023

Gita

Jennifer Aniston: Jakou trpí poruchou a čeho se nejvíc bojí?

Kdo by neznal milou Rachel ze seriálu Přátelé? Jennifer Aniston tato role jednoznačně proslavila. Od té doby ale natočila spoustu filmů, kde jsme mohli obdivovat její herecký talent a nestárnoucí krásu. Na hollywoodském výsluní tak zůstává nadále, a nevypadá to, že by se chystala odejít. Ale i ona má občas dny jako „pouhý smrtelník“. Co jste o ní určitě nevěděli?
Aniston
Jennifer Aniston je oblíbená hollywoodská herečka.

06. 06. 2022

Umělkyně chtěla být už odmalička

Když byla Jennifer Aniston dítě, navštěvovala základní školu s výukovým programem založeným na umění. A to jak dramatické, tak výtvarné, pohybové a instrumentální. Přestože ji herectví naplňovalo nejvíc, její výtvarný talent se také nedal přehlédnout. V pouhých jedenácti letech namalovala obraz, který dokonce visel v newyorském Metropolitním muzeu umění. A to se hned tak někomu nepodaří.

Aniston
Jennifer je sice hollywoodská hvězda, ale je to taky obyčejná ženská.

Byla gotička

Sama Jennifer uznává, že na střední škole v 80. letech vypadala jako gotická noční můra. V jednu chvíli měla dokonce vyholené vlasy asi centimetr nad uchem. K tomu velké černé oblečení a tekuté černé oční linky. Vypadala jako upír, který má na sobě spoustu pyramidek a špendlíků.

Dostala facku od Santa Clause

Jennifer vyrůstala v poměrně luxusní čtvrti Upper West Side, takže by se dalo říct, že její život byl bezstarostný. Nicméně i tak zažila spoustu podivných příhod, jako například tu, kdy ji zfackoval muž převlečený za Santa Clause. Jednoduše šla se svou kamarádkou po ulici, muž k ní přišel a napadl ji bez jakéhokoli předešlého kontaktu.

Focení Jennifer Aniston pro časopis Marie Claire.

Je dyslektička

Sama Jennifer Aniston prozradila, že jí byla ve dvaceti letech diagnostikovaná dyslexie, což pro ni znamenalo určitou úlevu. Konečně jí do sebe začaly zapadat různé situace, kdy si myslela, že prostě není chytrá. Nedokázala si totiž nikdy nic zapamatovat. O to více je s podivem, jak skvělá herečka se z ní stala, když se musí učit jeden scénář za druhým. I když čtení opravdu moc ráda nemá.

I ve skutečnosti pracovala jako servírka

Jako mnoho lidí, kteří se snaží stát slavnými, si Jennifer mezi hereckými konkurzy vyzkoušela několik zaměstnání. Začínala jako kurýrka na kole, ačkoli jí to nijak zvlášť nešlo, a to hlavně kvůli tomu, že neoplývá moc dobrým orientačním smyslem.

K TÉMATU  18 let od posledního dílu: Co dnes dělají děti ze seriálu Přátelé?

Poté se dala na práci servírky, což bylo ještě horší. Jennifer tvrdí, že byla velmi přátelská, ale nešikovná a celkově neschopná. Přijala také řadu rolí komparzistky v různých televizních seriálech, včetně seriálu Search for tomorrow, v němž hrál její otec.

Otec z ní chtěl právničku

Navzdory tomu, že ve škole měla kvůli nediagnostikované poruše učení problémy, si otec Jennifer myslel, že by se měla stát právničkou, a ne herečkou. Sám jako herec věděl, o čem tato profese je. Nechtěl, aby měla zlomené srdce, protože moc dobře věděl, jak bolí odmítnutí. Opravdu jí od této profese odrazoval a viděl ji jako uznávanou ženu práva. Naštěstí se mu to ale nepovedlo.

Aniston
Otec z ní chtěl právničku, ale to se mu nepovedlo.

Má neobvyklou fóbii

Jennifer Aniston dokáže dovést k nepříčetnosti pouhá myšlenka na to, že se ponoří pod vodu. Což ale musela udělat ve filmu Cake z roku 2014. Přiznala, že se tato scéna točila na 30 záběrů, protože se prostě a jednoduše bála. Když prý byla malá, jezdila na tříkolce kolem bazénu, a nakonec s ní sjela přímo do vody. Když tříkolka padala ke dnu a její bratr se ji snažil vytáhnout, nechtěla se pustit řídítek. Nakonec ji vytáhl, ale ona se z toho zážitku stále nedokázala vzpamatovat.

Manželství s Bradem odstartovalo rande naslepo

Tento zlatý pár Hollywoodu se také potkal obyčejně, jako mnoho z nás. Prostě jim bylo dohodnuto rande naslepo. A to vyšlo na první pohled! Skončilo svatbou v roce 2000 v Malibu, s výhledem na Tichý oceán. Bohužel jim to vydrželo jen krátce, po čtyřech a půl letech se rozešli. Nicméně šušká se, že aktuálně znovu tvoří pár. Snad jim to tentokráte vyjde.

Nejlepší momenty Jennifer a Brada Pitta.

Ve kterém filmu máte Jennifer Aniston nejraději?

K TÉMATU  Tučňáci umí dovádět a ani netuší, jak jsou u toho roztomilí

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Britney Spears: Touží po dalším dítěti. Ale je to dobrý nápad?

Pamela Anderson: Kam zmizela sexy plavčice C.J. z Pobřežní hlídky?

Zdroje článku:
https://www.scmp.com, https://www.insider.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dubaj je druhý největší ze sedmi arabských emirátů. Rozhodně je však nejnavštěvovanější a pro turisty nejatraktivnější. Chcete vědět proč? Níže najdete důvody, proč byste měli Dubaj navštívit.
Stříbrný náhrdelník je více než jen krásný. V tomto blogu najdete všechny výhody nošení stříbrného náhrdelníku. Hledáte nový náhrdelník, který byste přidaly do své šperkové kolekce, a zvažujete stříbro? Děláte skvělou volbu. Náhrdelníky ze stříbra jsou krásné, odolné a nestojí jmění. Jsou také hypoalergenní a snadno se udržují na rozdíl od mnoha jiných drahých kovů. Stříbrné náhrdelníky jsou univerzální a dostupné v široké škále stylů. Takže ať už hledáte něco elegantního, nebo dáváte přednost roztomilému a hravému vzhledu, určitě najdete ten pravý stříbrný náhrdelník pro vás. Chcete více podrobností o všech výhodách tohoto úžasného kovu?
Obličejová jóga, anglicky face yoga, je stále oblíbenější. V posledních letech zaznamenává úplný boom, a tak nějak do pozadí posouvá i dříve preferovaný botox. Jenže zatímco obličejovou jógu můžete provádět kdykoliv a kdekoliv, navíc za ni nemusíte utrácet peníze, botox je pořád procedurou, při níž do sebe necháváte vpíchnout chemický jed. Možná je tedy na čase rozhýbat svaly v obličeji a jednoduchými cviky tak dosáhnout mladistvého vzhledu, po kterém touží každá žena.
Kuchyňský bar je někdy chápán jako náhrada za jídelní stůl v malých bytech. Pravda ale je, že klasické sezení u jídla nic nenahradí. Takže naopak, pokud máte prostor a můžete si kromě stolu dovolit i bar, potěšíte jím každou návštěvu. Navíc je bar dobrý pro optické oddělení kuchyně od obývacího prostoru. Další variantou je potom samostatný bar ve sklepě nebo spodním patře domu, kde můžete vytvořit malou klubovnu.
Anorexia nervosa tzv. anorexie je zahalená velkým množstvím stigmat, a třeba právě vás zajímá pravda. Jak nepříjemné je žít v těle anorektika, na kterého se okolí dívá skrz prsty? Uvažování člověka s mentální poruchou není jednoduché, a to včetně člověka trpícího anorexií.
Na letošní zimu se opět vyrojila spousta krásného oblečení pro ženy. Hlavním heslem je různorodost. Frčí lesklé, kovové barvy, černá – bílá, žlutá, růžová a samozřejmě i různé barevné kombinace. Kožešinové límce jsou stále módní, ale měly by být vždy odnímatelné.
Rádi utrácíte, ale kolikrát si říkáte, že už máte tolik věcí, až je není kam dávat? V tom případě se zamyslete nad tím, za co utrácíte a jestli náhodou není lepší místo utrácení investovat do něčeho, co se vám skutečně vyplatí.
Každý rok se světu představí nové trendy, kterými se můžeme řídit při vybírání nového šatníku nebo zařizování svého bydlení. Zaměřme se nyní na trendy ze světa bydlení, které se budou krapet lišit od těch z roku 2020. Hlavní roli budou hrát přírodní materiály.
Jak probíhá první schůzka se mnou? Jaké nástroje mají moji klienti k dispozici, aby na sobě mohli začít pracovat? V jakých oblastech života vám Emoční rovnice pomohou? Dočtete se, jak se Nela cítila, co jí první koučink přinesl a co ji překvapilo.
Muži a ženy, to jsou podle odborníků a psychologů dva různé světy, které si v podstatě nikdy neporozumí, ale neumějí bez sebe žít. Existují vůbec nějaké základní komunikační principy nebo vlastnosti, díky kterým se lze naučit porozumět svému protějšku? Zajímavé rady a podněty ze své praxe nám prozradila lektorka a koučka Hana Drahoňovská.

Nepřehlédněte

Přemýšlíte o zajímavém prvku do ložnice nebo obývacího pokoje? Stoličky a taburety nejen, že dobře vypadají, ale jsou také naprosto univerzální. Slouží jak k samotnému sezení, tak i jako opěrka pro vaše unavené nohy při posezení v sedačce nebo křesle u televize. Využití najdou také v předsíni jako sedátko při obouvání. Stoličky i taburety lze dnes koupit téměř v jakékoli designové podobě.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek