Neděle , 05. 02. 2023

Dobromila

Jennifer Aniston: Jakou trpí poruchou a čeho se nejvíc bojí?

Kdo by neznal milou Rachel ze seriálu Přátelé? Jennifer Aniston tato role jednoznačně proslavila. Od té doby ale natočila spoustu filmů, kde jsme mohli obdivovat její herecký talent a nestárnoucí krásu. Na hollywoodském výsluní tak zůstává nadále, a nevypadá to, že by se chystala odejít. Ale i ona má občas dny jako „pouhý smrtelník“. Co jste o ní určitě nevěděli?
Aniston
Jennifer Aniston je oblíbená hollywoodská herečka.

06. 06. 2022

Umělkyně chtěla být už odmalička

Když byla Jennifer Aniston dítě, navštěvovala základní školu s výukovým programem založeným na umění. A to jak dramatické, tak výtvarné, pohybové a instrumentální. Přestože ji herectví naplňovalo nejvíc, její výtvarný talent se také nedal přehlédnout. V pouhých jedenácti letech namalovala obraz, který dokonce visel v newyorském Metropolitním muzeu umění. A to se hned tak někomu nepodaří.

Aniston
Jennifer je sice hollywoodská hvězda, ale je to taky obyčejná ženská.

Byla gotička

Sama Jennifer uznává, že na střední škole v 80. letech vypadala jako gotická noční můra. V jednu chvíli měla dokonce vyholené vlasy asi centimetr nad uchem. K tomu velké černé oblečení a tekuté černé oční linky. Vypadala jako upír, který má na sobě spoustu pyramidek a špendlíků.

Dostala facku od Santa Clause

Jennifer vyrůstala v poměrně luxusní čtvrti Upper West Side, takže by se dalo říct, že její život byl bezstarostný. Nicméně i tak zažila spoustu podivných příhod, jako například tu, kdy ji zfackoval muž převlečený za Santa Clause. Jednoduše šla se svou kamarádkou po ulici, muž k ní přišel a napadl ji bez jakéhokoli předešlého kontaktu.

Focení Jennifer Aniston pro časopis Marie Claire.

Je dyslektička

Sama Jennifer Aniston prozradila, že jí byla ve dvaceti letech diagnostikovaná dyslexie, což pro ni znamenalo určitou úlevu. Konečně jí do sebe začaly zapadat různé situace, kdy si myslela, že prostě není chytrá. Nedokázala si totiž nikdy nic zapamatovat. O to více je s podivem, jak skvělá herečka se z ní stala, když se musí učit jeden scénář za druhým. I když čtení opravdu moc ráda nemá.

I ve skutečnosti pracovala jako servírka

Jako mnoho lidí, kteří se snaží stát slavnými, si Jennifer mezi hereckými konkurzy vyzkoušela několik zaměstnání. Začínala jako kurýrka na kole, ačkoli jí to nijak zvlášť nešlo, a to hlavně kvůli tomu, že neoplývá moc dobrým orientačním smyslem.

K TÉMATU  Marilyn Monroe: Lidé ji nikdy nebrali vážně

Poté se dala na práci servírky, což bylo ještě horší. Jennifer tvrdí, že byla velmi přátelská, ale nešikovná a celkově neschopná. Přijala také řadu rolí komparzistky v různých televizních seriálech, včetně seriálu Search for tomorrow, v němž hrál její otec.

Otec z ní chtěl právničku

Navzdory tomu, že ve škole měla kvůli nediagnostikované poruše učení problémy, si otec Jennifer myslel, že by se měla stát právničkou, a ne herečkou. Sám jako herec věděl, o čem tato profese je. Nechtěl, aby měla zlomené srdce, protože moc dobře věděl, jak bolí odmítnutí. Opravdu jí od této profese odrazoval a viděl ji jako uznávanou ženu práva. Naštěstí se mu to ale nepovedlo.

Aniston
Otec z ní chtěl právničku, ale to se mu nepovedlo.

Má neobvyklou fóbii

Jennifer Aniston dokáže dovést k nepříčetnosti pouhá myšlenka na to, že se ponoří pod vodu. Což ale musela udělat ve filmu Cake z roku 2014. Přiznala, že se tato scéna točila na 30 záběrů, protože se prostě a jednoduše bála. Když prý byla malá, jezdila na tříkolce kolem bazénu, a nakonec s ní sjela přímo do vody. Když tříkolka padala ke dnu a její bratr se ji snažil vytáhnout, nechtěla se pustit řídítek. Nakonec ji vytáhl, ale ona se z toho zážitku stále nedokázala vzpamatovat.

Manželství s Bradem odstartovalo rande naslepo

Tento zlatý pár Hollywoodu se také potkal obyčejně, jako mnoho z nás. Prostě jim bylo dohodnuto rande naslepo. A to vyšlo na první pohled! Skončilo svatbou v roce 2000 v Malibu, s výhledem na Tichý oceán. Bohužel jim to vydrželo jen krátce, po čtyřech a půl letech se rozešli. Nicméně šušká se, že aktuálně znovu tvoří pár. Snad jim to tentokráte vyjde.

Nejlepší momenty Jennifer a Brada Pitta.

Ve kterém filmu máte Jennifer Aniston nejraději?

K TÉMATU  35 vychytávek, které vám zpříjemní vaření

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Britney Spears: Touží po dalším dítěti. Ale je to dobrý nápad?

Pamela Anderson: Kam zmizela sexy plavčice C.J. z Pobřežní hlídky?

Zdroje článku:
https://www.scmp.com, https://www.insider.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Chtěla byste začít meditovat? Láká vás být o samotě jen se svými nejniternějšími myšlenkami a touhami? Ale jak na to? Možná si připadáte jako Liz Gilbertová z románu Jíst, meditovat, milovat, která věděla přesně, jak na to, ale nedokázala se správně naladit. Nebojte, poradíme vám jak a kde s meditací začít krok za krokem.
Stejně jako učení se sedět, plazit se a chodit, je i cvičení na nočník dovedností, které se vaše dítě musí naučit. Zatímco většina dětí je připravena zahájit trénink na toaletě mezi 18 měsíci a 3 lety, existuje několik dalších dovedností, které musí dítě zvládnout, než může trénink začít. Nočník se nejlépe provádí, když je fyzický a emoční vývoj vašeho dítěte ve správném bodě.
Není nic lepšího, než vlastnoručně vypěstovaná zelenina. Bez všech možných chemických hnojiv, pesticidů, insekticidů a bůhvíjaké další chemie. Ale v našich klimatických podmínkách není takové pěstování nic jednoduchého. Zejména v případě, že se stejně jako letos zima poněkud protáhne a i v nížinách sněží ještě v dubnu. Proto pro vás máme tipy a triky, které oceníte při pěstování rajčat.
Rozhodli jste se zatočit s přebytečnými kily po porodu a začít běhat s kočárkem? Jistě je to ideální varianta jak dělat něco pro sebe a při tom zabavit i vašeho potomka aniž byste museli složitě shánět hlídání. Mimo standartní výbavy na běh je však důležité vybrat i správný kočárek, který splní všechny vaše kritéria a očekávání.

Nepřehlédněte

To je tvrdý oříšek, protože LEGO® sad je velice mnoho a liší se od sebe různými vlastnostmi: velikostí kostek, tematikou, barvou, tvarem a dodatečnými funkcemi. Každá stavebnice je jinak přizpůsobena určité věkové skupině. Čím se řídit při výběru kostek? Jak se správně rozhodnout? Napovíme v této publikaci.
Určitě to znáte – někdy něco pravidelně jíte a až po delší době zjistíte, že vaše představy o zdravém stravování byly v tu dobu na míle daleko od skutečnosti. Na trhu existuje velké množství potravin, které díky jejich vzhledu či pověsti pokládáme za dietní, ale dietními, respektive zdravými, vůbec nejsou.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek