Pondělí , 03. 10. 2022

Bohumil

Jennifer Aniston: Jakou trpí poruchou a čeho se nejvíc bojí?

Kdo by neznal milou Rachel ze seriálu Přátelé? Jennifer Aniston tato role jednoznačně proslavila. Od té doby ale natočila spoustu filmů, kde jsme mohli obdivovat její herecký talent a nestárnoucí krásu. Na hollywoodském výsluní tak zůstává nadále, a nevypadá to, že by se chystala odejít. Ale i ona má občas dny jako „pouhý smrtelník“. Co jste o ní určitě nevěděli?
Aniston
Jennifer Aniston je oblíbená hollywoodská herečka.

06. 06. 2022

Umělkyně chtěla být už odmalička

Když byla Jennifer Aniston dítě, navštěvovala základní školu s výukovým programem založeným na umění. A to jak dramatické, tak výtvarné, pohybové a instrumentální. Přestože ji herectví naplňovalo nejvíc, její výtvarný talent se také nedal přehlédnout. V pouhých jedenácti letech namalovala obraz, který dokonce visel v newyorském Metropolitním muzeu umění. A to se hned tak někomu nepodaří.

Aniston
Jennifer je sice hollywoodská hvězda, ale je to taky obyčejná ženská.

Byla gotička

Sama Jennifer uznává, že na střední škole v 80. letech vypadala jako gotická noční můra. V jednu chvíli měla dokonce vyholené vlasy asi centimetr nad uchem. K tomu velké černé oblečení a tekuté černé oční linky. Vypadala jako upír, který má na sobě spoustu pyramidek a špendlíků.

Dostala facku od Santa Clause

Jennifer vyrůstala v poměrně luxusní čtvrti Upper West Side, takže by se dalo říct, že její život byl bezstarostný. Nicméně i tak zažila spoustu podivných příhod, jako například tu, kdy ji zfackoval muž převlečený za Santa Clause. Jednoduše šla se svou kamarádkou po ulici, muž k ní přišel a napadl ji bez jakéhokoli předešlého kontaktu.

Focení Jennifer Aniston pro časopis Marie Claire.

Je dyslektička

Sama Jennifer Aniston prozradila, že jí byla ve dvaceti letech diagnostikovaná dyslexie, což pro ni znamenalo určitou úlevu. Konečně jí do sebe začaly zapadat různé situace, kdy si myslela, že prostě není chytrá. Nedokázala si totiž nikdy nic zapamatovat. O to více je s podivem, jak skvělá herečka se z ní stala, když se musí učit jeden scénář za druhým. I když čtení opravdu moc ráda nemá.

I ve skutečnosti pracovala jako servírka

Jako mnoho lidí, kteří se snaží stát slavnými, si Jennifer mezi hereckými konkurzy vyzkoušela několik zaměstnání. Začínala jako kurýrka na kole, ačkoli jí to nijak zvlášť nešlo, a to hlavně kvůli tomu, že neoplývá moc dobrým orientačním smyslem.

K TÉMATU  Zajímavé skutečnosti o levácích. Existují i mezi zvířaty. V čem vynikají a jak jsou na tom zdravotně? Tohle jste možná netušily!

Poté se dala na práci servírky, což bylo ještě horší. Jennifer tvrdí, že byla velmi přátelská, ale nešikovná a celkově neschopná. Přijala také řadu rolí komparzistky v různých televizních seriálech, včetně seriálu Search for tomorrow, v němž hrál její otec.

Otec z ní chtěl právničku

Navzdory tomu, že ve škole měla kvůli nediagnostikované poruše učení problémy, si otec Jennifer myslel, že by se měla stát právničkou, a ne herečkou. Sám jako herec věděl, o čem tato profese je. Nechtěl, aby měla zlomené srdce, protože moc dobře věděl, jak bolí odmítnutí. Opravdu jí od této profese odrazoval a viděl ji jako uznávanou ženu práva. Naštěstí se mu to ale nepovedlo.

Aniston
Otec z ní chtěl právničku, ale to se mu nepovedlo.

Má neobvyklou fóbii

Jennifer Aniston dokáže dovést k nepříčetnosti pouhá myšlenka na to, že se ponoří pod vodu. Což ale musela udělat ve filmu Cake z roku 2014. Přiznala, že se tato scéna točila na 30 záběrů, protože se prostě a jednoduše bála. Když prý byla malá, jezdila na tříkolce kolem bazénu, a nakonec s ní sjela přímo do vody. Když tříkolka padala ke dnu a její bratr se ji snažil vytáhnout, nechtěla se pustit řídítek. Nakonec ji vytáhl, ale ona se z toho zážitku stále nedokázala vzpamatovat.

Manželství s Bradem odstartovalo rande naslepo

Tento zlatý pár Hollywoodu se také potkal obyčejně, jako mnoho z nás. Prostě jim bylo dohodnuto rande naslepo. A to vyšlo na první pohled! Skončilo svatbou v roce 2000 v Malibu, s výhledem na Tichý oceán. Bohužel jim to vydrželo jen krátce, po čtyřech a půl letech se rozešli. Nicméně šušká se, že aktuálně znovu tvoří pár. Snad jim to tentokráte vyjde.

Nejlepší momenty Jennifer a Brada Pitta.

Ve kterém filmu máte Jennifer Aniston nejraději?

K TÉMATU  Eva Burešová: Renesanční žena s úsměvem Mony Lisy

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Britney Spears: Touží po dalším dítěti. Ale je to dobrý nápad?

Pamela Anderson: Kam zmizela sexy plavčice C.J. z Pobřežní hlídky?

Zdroje článku:
https://www.scmp.com, https://www.insider.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jistě to znáte – někdy máte prostě chuť pustit si nějakou bláznivou komedii a veškeré starosti vyhodit na chvíli z hlavy. Pokud chcete strávit pohodový večer a zasmát se, přinášíme vám tipy na filmy, které by u vás mohly uspět. Některé z nich vás budou jen bavit, jiné vám mohou připadat trochu hořké, některé ve vás přece jen zasejí semínko vážnějších myšlenek, které vás budou provázet ještě pár následujících dní.
Stříbrný náhrdelník je více než jen krásný. V tomto blogu najdete všechny výhody nošení stříbrného náhrdelníku. Hledáte nový náhrdelník, který byste přidaly do své šperkové kolekce, a zvažujete stříbro? Děláte skvělou volbu. Náhrdelníky ze stříbra jsou krásné, odolné a nestojí jmění. Jsou také hypoalergenní a snadno se udržují na rozdíl od mnoha jiných drahých kovů. Stříbrné náhrdelníky jsou univerzální a dostupné v široké škále stylů. Takže ať už hledáte něco elegantního, nebo dáváte přednost roztomilému a hravému vzhledu, určitě najdete ten pravý stříbrný náhrdelník pro vás. Chcete více podrobností o všech výhodách tohoto úžasného kovu?
Už jste někdy slyšeli o osteodynamice? Pokud ještě ne, pak určitě nepřehlédněte náš článek. Právě v něm se dozvíte, v čem je tato metoda výjimečná a co všechno s naším tělem dokáže. A už teď můžeme prozradit, že jen samé dobré věci. Tak jdeme na to!
Peníze nerostou na stromech, ale i kdyby rostly, bylo by hloupé odmítat příležitosti k výhodnému nákupu. Pokud rádi utrácíte v e-shopech, následující tipy uleví vašemu rozpočtu. Prozradíme vám, jak v e-shopech šetřit a nemuset přitom slevit z kvality zboží. Internet je neuvěřitelně spletité bludiště a najít tu nejlepší nabídku je mnohdy velmi náročné. Někdy člověk stráví celé hodiny prolézáním virtuálních regálů, než se objeví ta správná. Zdaleka nejhorší jsou však tzv. impulzivní nákupy, právě mohou peněženku řádně provětrat. Naštěstí se můžete řídit poměrně jednoduchými pravidly, díky kterým se vlk nažere a koza zůstane celá – nakoupíte ke své spokojenosti, ale nebude lamentovat nad extrémní útratou. Jdeme na to!
Mnozí lidé považují pokojové rostliny jenom za jakousi dekoraci či doplněk, který zútulňuje domácnost. Jenže pravdou je, že pokojové rostliny nemají jen dekorativní funkci. Jejich úkolem je pročistit vzduch v interiéru. Pokud jste například alergikem nebo astmatikem, víte, jak důležité je mít domácnost bez pylu, prachu či dalších alergenů a nečistot. Jelikož se o takzvanou zdravou domácnost snažíte, investujete do mnohdy velice předražených čističek vzduchu, aniž byste si uvědomili, že funkci čističky vzduchu hravě zvládnou i pokojové rostliny. Jen stačí vědět, které požádat o pomoc.

Nepřehlédněte

Přestože letnímu tropickému počasí již pro tento rok odzvonilo, nemusíte si zoufat, a naopak si ještě užít vodních radovánek. Můžete vybírat z celé řady aquaparků, které jsou dostupné po celý rok. Přinášíme Vám hned 7 tipů, kam můžete vyrazit za zábavou, ale i odpočinkem a rozmanitou péčí o tělo.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek