Neděle , 10. 12. 2023

Julie

Britney Spears: Touží po dalším dítěti. Ale je to dobrý nápad?

Britney Spears, dnes již 40letá popová princezna, vyjádřila přání, mít se svým snoubencem Samem Asgharim svého třetího potomka. Dočkají se 16letý Sean a 15letý Jayden dalšího sourozence?
britney spears
Britney si nově získanou svobodu po čtrnácti letech užívá.

05. 04. 2022

Čerstvě svobodná Britney Spears před pár týdny na svém instagramovém účtu sdílela černobílou fotografii miminka stojícího na špičkách. Přidala k ní také komentář: „Přemýšlím o dalším děťátku. Zajímalo by mě, zdali by to nyní byla holčička?“

instagram
Britney zatoužila po dalším dítěti.

Pravděpodobně se jedná o přání vzájemné, jelikož její snoubenec nenechal toto sdílení bez odezvy. Fotografii vtipně okomentoval, sám doufá, že by holčička mohla mít lýtka po něm. Ale teď zpátky na zem, měla by mít Britney Spears dalšího potomka?

Britney a mateřství

Po všem co zpěvačka zažila – s výchovou svých chlapců spíše nezažila, se nikdo nemusí moc podivovat, že chce mateřství nějak dohnat a zkusit to s prázdným listem. Zpěvačka po svém zhroucení v roce 2007 přišla o své syny. Soudce je svěřil do plné péče jejich otce, s čímž se Britney nikdy nesmířila.

I pod dohledem svého otce Britney tvořila.

Vzhledem k jejím duševním, psychickým, fyzickým a finančním problémům byla ale ztráta péče a zároveň i opatrovnictví nevyhnutelná. S tím souhlasil i zpěvačky otec, který byl od roku 2008 jejím opatrovníkem a celou tuto událost kvitoval.

Britney a sourozenci

A co na to sourozenci Britney? Bratr Bryan se jen zřídkakdy k celé záležitosti vyjadřoval. Nicméně v jednom z mála rozhovorů uvedl, že opatrovnictví bylo zpočátku nutné, nicméně s její narůstající prací na své osobě už to tak horké nebylo. Dostat se ale ze spárů otce Jamese Spearse, nic jednoduchého.

Mladší sestra Jamie Lynn, jež se stala sama v útlém věku matkou a do kůže Britney se tak dokáže velmi dobře vcítit, jí též vyjádřila velkou podporu. A ke všemu zrovna tak obvinila jejich rodinu, že se o ni nedokázala dostatečně postarat v dobách, kdy to potřebovala nejvíce.

#freebritney

Kauza opatrovnictví byla poté před veřejností spíše v pozadí. Do popředí se dostala až v roce 2019, kdy se otec Britney Spears začal potýkat se životem ohrožujícími obtížemi. V tuto dobu začaly na povrch vyplouvat restrikce, co byly na zpěvačku uvalené. Právnický tým jejího otce se ovšem obhajuje fakty, že jednal v souladu s jejími nejlepšími zájmy a v rámci jejího dobrého mentálního zdraví.

K TÉMATU  3 ultimátní tipy, jak ušetřit majlant při nakupování v e-shopech
trailer k dokumentu Britney vs. Spears, který se zabývá jejím sporem s otcem

Britney o zrušení opatrovnictví opakovaně žádala. Pod drobnohledem svého otce žila dlouhých 14 let! A během té doby nesměla například sama nakládat se svým majetkem, ale nemohla se ani vdát nebo mít další děti. Sama k tomu dodala, že musela mít zavedené nitroděložní tělísko. Prý ji dokonce ani nenechali jít k doktorovi, aby si tělísko mohla dobrovolně vyndat. Nicméně její opatrovníci to popřeli.

Nový snoubenec

Svého snoubence Sama Ashgariho, s nímž je ve vztahu od roku 2016, si chce v co nejkratší možné době vzít a taktéž se spekuluje o pořízení nového domu, aby se ze současného mohla odstěhovat. Svého otce a bývalého opatrovníka obvinila, že jí do pokoje dal sledovací a odposlouchávací zařízení, důvodů k přestěhování má tudíž vícero.

Se Samem svůj společný budoucí život zřejmě myslí vážně. A dle jeho činů a slov je to vzájemné. Sám byl aktivním a veřejným členem hnutí „Free Britney“.

Toto hnutí založili roku 2009 přímo fanoušci Britney Spears, kteří zásadně nesouhlasili s jejím opatrovnictvím. Nikdo už nepovažoval jednání soudu, ani jejího otce, v zájmu duševního zdraví zpěvačky. Fanoušci ji podporovali na sociálních sítích, ale i nesčetněkrát v ulicích s transparenty. Díky nim se Britney v roce 2020 znovu ocitla v zájmu médií a široké veřejnosti, kdy se celý svět začínal zajímat o to, zda je s ní zacházeno nejlepším možným způsobem.

Více než 13 let s tímto Britney žila. Bez kontroly nad svým životem a nad životy svých synů. Vidí v podobě dalšího potomka možnost nápravy, možnost vynahradit si oněch několik zmařených let? Chce dokázat sobě, světu, a hlavně svému otci, že ona je životaschopná a zaslouží si znovu život se všemi slastmi i strastmi na svou vlastní zodpovědnost?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

K TÉMATU  Politý notebook? 7 kroků, jak ho zachránit

Lindsay Lohan: Od dětské hvězdy ke kokainové královně věznice

Pamela Anderson: Kam zmizela sexy plavčice C.J. z Pobřežní hlídky?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Zimní zahrady jsou u nás stále více oblíbené. Kdo by si nechtěl užívat sluníčka a přirozeného světla i v době, kdy venku panuje zima. Vybudováním zimní zahrady navíc zvětšíte svůj obytný prostor a vznikne tak příjemné spojení s přírodou. Pokud je prostor i vytápěný, nic vám nebrání trávit zde váš čas kdykoliv. Jakou si vyberete?
Zdraví máme jenom jedno, proto bychom na něj neměli zapomínat. Je důležité, abychom si uvědomili zejména jednu věc, a sice že se na pevnosti a odolnosti našeho zdraví podílí i to, co jíme. Každodenní přísun potravin buď zdraví naprosto ruinuje, nebo mu prospívá. Jak jste na tom vy? Cítíte se po svém jídelníčku zdravě a fit? Nebo máte z jídla výčitky? Či snad některé potraviny vaše tělo zcela odmítá?
Vánoce jsou za dveřmi a společně s nimi i příjemná "povinnost" zamyslet se nad dárky pro vaše nejbližší. Máte-li doma aktivního sportovce, kterému pohyb rozhodně není cizí, pak se možná při výběru vánočního dárku budete chtít vydat právě tímto směrem. Došla vám inspirace? Nevíte si s výběrem dárku rady? Nezoufejte! Máme pro vás pětici skvělých tipů, které sportovec zaručeně patřičně ocení!
Dřímají vám pod polštářem dlouho střádané úspory? Možná vás denně provází strach z toho, že na dveře vaší domácnosti zaklepe neovladatelná inflace a všechny vám je sebere. Jelikož tento finanční jev začíná vystrkovat své růžky, je zapotřebí se zamyslet nad investováním. Pokud nemáte naspořeny miliony, je pro vás tou nejlepší cestou zlato – tedy investiční zlato.
Také patříte mezi ty, kterým po jednom měsíci péče zajde i kaktus? Ne vždy musí být chyba na vaší straně. Pravděpodobně si jen vybíráte rostliny náročné na údržbu, případně pro své rostlinky volíte nevhodné prostředí. Seznamte se proto s rostlinami, které téměř žádnou péči nepotřebují, a i když na ně sem tam zapomenete, stejně se vám odvděčí svou nehynoucí krásou.
Dámská liga si pro vás ve spolupráci se značkou GLISS připravila speciální soutěž o balíček různých druhů dámských vlasových masek GLISS! O jaké produkty se jedná a co musíte udělat pro výhru? Přečtěte si článek níže, ve kterém naleznete odpovědi na tyto otázky.
Říká se, že historie, ač je sebevíc temná, by se měla připomínat. Důvod je prostý - pokud budeme mít neustále na paměti hrůzy, ke kterým v minulosti docházelo, nedovolíme, aby k něčemu podobnému došlo i nyní. I z toho důvodu se stále točí filmy s osvětimskou tématikou, které jsou založeny na skutečných událostech, nad kterými se jen nevěřícně kroutí hlavou. Kromě filmových snímků stojí za přečtení také knihy o koncentračních táborech, které vás možná více vezmou za srdce.  
Jeden z nejvzrušivějších momentů každého roku nastal, vyrážíte na dovolenou. S tím je ale spojená řada povinností a výzev, mezi něž patří balení. Pro někoho je tato aktivita zcela zábavná, a navíc ještě umocněná o těšení se. Pro druhé balení představuje zase stres, který chtějí mít co nejdříve za sebou.
Představte si, jaké by to bylo, kdybyste měli každý den úsměv na tváři. Kdyby se vám dařilo v práci, ve škole, ve vztazích a měli byste krásné zdraví. Ano, tohle všechno je možné a to za pomocí pozitivního myšlení. Už jen tohle všechno může být velkou motivací, abyste začali myslet pozitivně! Protože ty výsledky stojí opravdu za to. Jak ale na to? Jak se od stresu, smutku a strachů dostat k lepšímu myšlení?
Jak nakupovat oblečení, abychom zbytečně nezatěžovali planetu? A kde ho kupovat? A kolik vlastně potřebujeme oblečení? Velkým módním řetězcům sice ještě neodzvonilo, ale stále roste počet těch, kteří dávají přednost úplně jiné módě a razí heslo, že méně je někdy více.
Letní pařáky každého z nás lákají do náruče chladivé a příjemně osvěžující vody. Pokud nechcete být zavření v aquaparcích a hledáte spíš přírodní koupaliště s průzračně čistou vodou a malebným okolím, pak určitě zbystřete. Máme pro vás přehled míst, která stojí za to navštívit, a to nejen u nás, ale i našich nejbližších sousedů.
Agresivita zahrnuje komplex jednání, které patří do lidské společnosti. Nelze ji ze života vyloučit, protože má nejen své negativní, ale také pozitivní stránky. Pomáhá nám přežít i překonat různé překážky. Pokud se však projevuje ve formě destrukce a násilí, do společnosti nepatří.

Nepřehlédněte

Žádná domácnost není útulná, pakliže v ní chybí pokojové rostliny. Zatímco starší generace nedají dopustit na barevně kvetoucí rostliny, jako je africká fialka nebo například ibišek, mladí dávají přednost stálezeleným rostlinám, k nimž patří i zamiokulkas. A právě o této pokojové rostlině bude nyní řeč.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek