Neděle , 27. 11. 2022

Xenie

Britney Spears: Touží po dalším dítěti. Ale je to dobrý nápad?

Britney Spears, dnes již 40letá popová princezna, vyjádřila přání, mít se svým snoubencem Samem Asgharim svého třetího potomka. Dočkají se 16letý Sean a 15letý Jayden dalšího sourozence?
britney spears
Britney si nově získanou svobodu po čtrnácti letech užívá.

05. 04. 2022

Čerstvě svobodná Britney Spears před pár týdny na svém instagramovém účtu sdílela černobílou fotografii miminka stojícího na špičkách. Přidala k ní také komentář: „Přemýšlím o dalším děťátku. Zajímalo by mě, zdali by to nyní byla holčička?“

instagram
Britney zatoužila po dalším dítěti.

Pravděpodobně se jedná o přání vzájemné, jelikož její snoubenec nenechal toto sdílení bez odezvy. Fotografii vtipně okomentoval, sám doufá, že by holčička mohla mít lýtka po něm. Ale teď zpátky na zem, měla by mít Britney Spears dalšího potomka?

Britney a mateřství

Po všem co zpěvačka zažila – s výchovou svých chlapců spíše nezažila, se nikdo nemusí moc podivovat, že chce mateřství nějak dohnat a zkusit to s prázdným listem. Zpěvačka po svém zhroucení v roce 2007 přišla o své syny. Soudce je svěřil do plné péče jejich otce, s čímž se Britney nikdy nesmířila.

I pod dohledem svého otce Britney tvořila.

Vzhledem k jejím duševním, psychickým, fyzickým a finančním problémům byla ale ztráta péče a zároveň i opatrovnictví nevyhnutelná. S tím souhlasil i zpěvačky otec, který byl od roku 2008 jejím opatrovníkem a celou tuto událost kvitoval.

Britney a sourozenci

A co na to sourozenci Britney? Bratr Bryan se jen zřídkakdy k celé záležitosti vyjadřoval. Nicméně v jednom z mála rozhovorů uvedl, že opatrovnictví bylo zpočátku nutné, nicméně s její narůstající prací na své osobě už to tak horké nebylo. Dostat se ale ze spárů otce Jamese Spearse, nic jednoduchého.

Mladší sestra Jamie Lynn, jež se stala sama v útlém věku matkou a do kůže Britney se tak dokáže velmi dobře vcítit, jí též vyjádřila velkou podporu. A ke všemu zrovna tak obvinila jejich rodinu, že se o ni nedokázala dostatečně postarat v dobách, kdy to potřebovala nejvíce.

#freebritney

Kauza opatrovnictví byla poté před veřejností spíše v pozadí. Do popředí se dostala až v roce 2019, kdy se otec Britney Spears začal potýkat se životem ohrožujícími obtížemi. V tuto dobu začaly na povrch vyplouvat restrikce, co byly na zpěvačku uvalené. Právnický tým jejího otce se ovšem obhajuje fakty, že jednal v souladu s jejími nejlepšími zájmy a v rámci jejího dobrého mentálního zdraví.

K TÉMATU  Interiérová houpačka je ideálním místem k relaxaci. Pohoupejte se doma!
trailer k dokumentu Britney vs. Spears, který se zabývá jejím sporem s otcem

Britney o zrušení opatrovnictví opakovaně žádala. Pod drobnohledem svého otce žila dlouhých 14 let! A během té doby nesměla například sama nakládat se svým majetkem, ale nemohla se ani vdát nebo mít další děti. Sama k tomu dodala, že musela mít zavedené nitroděložní tělísko. Prý ji dokonce ani nenechali jít k doktorovi, aby si tělísko mohla dobrovolně vyndat. Nicméně její opatrovníci to popřeli.

Nový snoubenec

Svého snoubence Sama Ashgariho, s nímž je ve vztahu od roku 2016, si chce v co nejkratší možné době vzít a taktéž se spekuluje o pořízení nového domu, aby se ze současného mohla odstěhovat. Svého otce a bývalého opatrovníka obvinila, že jí do pokoje dal sledovací a odposlouchávací zařízení, důvodů k přestěhování má tudíž vícero.

Se Samem svůj společný budoucí život zřejmě myslí vážně. A dle jeho činů a slov je to vzájemné. Sám byl aktivním a veřejným členem hnutí „Free Britney“.

Toto hnutí založili roku 2009 přímo fanoušci Britney Spears, kteří zásadně nesouhlasili s jejím opatrovnictvím. Nikdo už nepovažoval jednání soudu, ani jejího otce, v zájmu duševního zdraví zpěvačky. Fanoušci ji podporovali na sociálních sítích, ale i nesčetněkrát v ulicích s transparenty. Díky nim se Britney v roce 2020 znovu ocitla v zájmu médií a široké veřejnosti, kdy se celý svět začínal zajímat o to, zda je s ní zacházeno nejlepším možným způsobem.

Více než 13 let s tímto Britney žila. Bez kontroly nad svým životem a nad životy svých synů. Vidí v podobě dalšího potomka možnost nápravy, možnost vynahradit si oněch několik zmařených let? Chce dokázat sobě, světu, a hlavně svému otci, že ona je životaschopná a zaslouží si znovu život se všemi slastmi i strastmi na svou vlastní zodpovědnost?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

K TÉMATU  Tip na večeři: krkovička v pikantní omáčce pečená na česneku.

Lindsay Lohan: Od dětské hvězdy ke kokainové královně věznice

Pamela Anderson: Kam zmizela sexy plavčice C.J. z Pobřežní hlídky?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Ploché břicho je snem nejen žen, ale také spousty mužů. Čím dál více mužů bojuje s přebytečným tukem v oblasti pasu - a dokonce je jich mnohem více než žen. K zeštíhlení břicha je ale potřeba dosáhnout správné kombinace stravy a fyzické aktivity. Aerobní trénink doplněný silovými cviky vám umožní efektivně zhubnout a zdůraznit svaly.
Bohužel to vypadá, že roušky hned tak neodložíme. Budou s námi minimálně celou zimu a nezbývá než doufat, že s příchodem jarního sluníčka koronavirus oslabí. I pak však asi budou povinné ve vnitřních prostorách, nebo třeba v hromadné dopravě. Cena jednorázové roušky není nijak závratná, ale když máte čtyřčlennou rodinu, v peněžence už to poznáte. Roušky si však naštěstí můžete ušít také doma. A nepotřebujete k tomu ani šicí stroj. V našem dnešním článku prozradíme, jak na to.
Moderní koupelny, to je hlavně čistota a jednoduchost, vkusně sladěné barvy a imitace dřeva nebo kamene. Přednost mají zemité tóny, jako hnědá, béžová nebo šedá. Skvěle vypadají i prosklené sprchové kouty. Je pravda, že v koupelně netrávíme tolik času, jako v obývacím pokoji nebo kuchyni, je ale nepostradatelným místem, kde chceme relaxovat a užít si klid. I proto by měla být koupelna pěkně útulná.
Liběna Rochová, přední česká módní návrhářka, zakladatelka Studia LR, ale také vedoucí Ateliéru designu oděvu a obuvi na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Svoji tvorbu představila celému světu. V Paříži, Lyonu, Vídni, Düsseldorfu, New Yorku, Los Angeles, Bombaji, Dillí a v mnoha dalších destinacích. Jak se k módní tvorbě dostala a jaké překážky musela překonat?
Nic netrvá věčně, ani šťastný vztah bez hádek a nedorozumění. Jestliže už máte nějaké ty společné roky za sebou a přijde vám, že váš vztah uvadá, neházejte flintu do žita, ale chopte se kormidla a manželství zachraňte. Nevíte jak? Poradíme vám.
Pokud patříte mezi ty, kteří se pokoušejí hubnout, ale pokusy jsou zatím marné, tak pokračujte ve čtení. Dnes se dozvíte, v čem je kámen úrazu, že se vaše hubnutí nedaří. Dozvíte se něco, o čem jste nikdy předtím možná ani neslyšeli. Zároveň pochopíte, jak to můžete napravit. A jestliže tyto informace převedete do praxe, tak věřím, že se úspěch dostaví!
Tohle svému dítěti dělat nebudu! Takhle moje dítě rozhodně vychované nebude! To si nebude moct dovolit! To jsou časté věty, které člověk vypustí z úst ještě před tím, než se rodičem vůbec stane. Jenže když nastane okamžik a narodí se mu dítě, rázem ke všemu má trochu jiný postoj.
Všichni milujeme vůni vypraného ložního prádla. Ulehnout do převlečené postele a nechat si něco pěkného zdát - to je v našich očích ideální odměna za náročný den. Jak často ale u vás doma převlékáte postel? Většina lidí to bohužel dělá špatně a následně se o své lůžko (často nevědomky) dělí se stovkami bakterií. To už není tak lákavá představa, viďte?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek