Pátek , 20. 05. 2022

Zbyšek

Britney Spears: Touží po dalším dítěti. Ale je to dobrý nápad?

Britney Spears, dnes již 40letá popová princezna, vyjádřila přání, mít se svým snoubencem Samem Asgharim svého třetího potomka. Dočkají se 16letý Sean a 15letý Jayden dalšího sourozence?
britney spears
Britney si nově získanou svobodu po čtrnácti letech užívá.

05. 04. 2022

Čerstvě svobodná Britney Spears před pár týdny na svém instagramovém účtu sdílela černobílou fotografii miminka stojícího na špičkách. Přidala k ní také komentář: „Přemýšlím o dalším děťátku. Zajímalo by mě, zdali by to nyní byla holčička?“

instagram
Britney zatoužila po dalším dítěti.

Pravděpodobně se jedná o přání vzájemné, jelikož její snoubenec nenechal toto sdílení bez odezvy. Fotografii vtipně okomentoval, sám doufá, že by holčička mohla mít lýtka po něm. Ale teď zpátky na zem, měla by mít Britney Spears dalšího potomka?

Britney a mateřství

Po všem co zpěvačka zažila – s výchovou svých chlapců spíše nezažila, se nikdo nemusí moc podivovat, že chce mateřství nějak dohnat a zkusit to s prázdným listem. Zpěvačka po svém zhroucení v roce 2007 přišla o své syny. Soudce je svěřil do plné péče jejich otce, s čímž se Britney nikdy nesmířila.

I pod dohledem svého otce Britney tvořila.

Vzhledem k jejím duševním, psychickým, fyzickým a finančním problémům byla ale ztráta péče a zároveň i opatrovnictví nevyhnutelná. S tím souhlasil i zpěvačky otec, který byl od roku 2008 jejím opatrovníkem a celou tuto událost kvitoval.

Britney a sourozenci

A co na to sourozenci Britney? Bratr Bryan se jen zřídkakdy k celé záležitosti vyjadřoval. Nicméně v jednom z mála rozhovorů uvedl, že opatrovnictví bylo zpočátku nutné, nicméně s její narůstající prací na své osobě už to tak horké nebylo. Dostat se ale ze spárů otce Jamese Spearse, nic jednoduchého.

Mladší sestra Jamie Lynn, jež se stala sama v útlém věku matkou a do kůže Britney se tak dokáže velmi dobře vcítit, jí též vyjádřila velkou podporu. A ke všemu zrovna tak obvinila jejich rodinu, že se o ni nedokázala dostatečně postarat v dobách, kdy to potřebovala nejvíce.

#freebritney

Kauza opatrovnictví byla poté před veřejností spíše v pozadí. Do popředí se dostala až v roce 2019, kdy se otec Britney Spears začal potýkat se životem ohrožujícími obtížemi. V tuto dobu začaly na povrch vyplouvat restrikce, co byly na zpěvačku uvalené. Právnický tým jejího otce se ovšem obhajuje fakty, že jednal v souladu s jejími nejlepšími zájmy a v rámci jejího dobrého mentálního zdraví.

K TÉMATUVyšvihněte perfektní čokoládové košíčky a zpestřete si Vánoce
trailer k dokumentu Britney vs. Spears, který se zabývá jejím sporem s otcem

Britney o zrušení opatrovnictví opakovaně žádala. Pod drobnohledem svého otce žila dlouhých 14 let! A během té doby nesměla například sama nakládat se svým majetkem, ale nemohla se ani vdát nebo mít další děti. Sama k tomu dodala, že musela mít zavedené nitroděložní tělísko. Prý ji dokonce ani nenechali jít k doktorovi, aby si tělísko mohla dobrovolně vyndat. Nicméně její opatrovníci to popřeli.

Nový snoubenec

Svého snoubence Sama Ashgariho, s nímž je ve vztahu od roku 2016, si chce v co nejkratší možné době vzít a taktéž se spekuluje o pořízení nového domu, aby se ze současného mohla odstěhovat. Svého otce a bývalého opatrovníka obvinila, že jí do pokoje dal sledovací a odposlouchávací zařízení, důvodů k přestěhování má tudíž vícero.

Se Samem svůj společný budoucí život zřejmě myslí vážně. A dle jeho činů a slov je to vzájemné. Sám byl aktivním a veřejným členem hnutí „Free Britney“.

Toto hnutí založili roku 2009 přímo fanoušci Britney Spears, kteří zásadně nesouhlasili s jejím opatrovnictvím. Nikdo už nepovažoval jednání soudu, ani jejího otce, v zájmu duševního zdraví zpěvačky. Fanoušci ji podporovali na sociálních sítích, ale i nesčetněkrát v ulicích s transparenty. Díky nim se Britney v roce 2020 znovu ocitla v zájmu médií a široké veřejnosti, kdy se celý svět začínal zajímat o to, zda je s ní zacházeno nejlepším možným způsobem.

Více než 13 let s tímto Britney žila. Bez kontroly nad svým životem a nad životy svých synů. Vidí v podobě dalšího potomka možnost nápravy, možnost vynahradit si oněch několik zmařených let? Chce dokázat sobě, světu, a hlavně svému otci, že ona je životaschopná a zaslouží si znovu život se všemi slastmi i strastmi na svou vlastní zodpovědnost?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

K TÉMATUTipy na vánoční dárky pro muže. Co mu nadělit pod stromeček? Když tápete, zkuste tohle...

Lindsay Lohan: Od dětské hvězdy ke kokainové královně věznice

Pamela Anderson: Kam zmizela sexy plavčice C.J. z Pobřežní hlídky?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Krásné, silné a dlouhé vlasy jsou bezesporu symbolem ženství a vysoké atraktivity. Jsou jednoduše sexy a to nejen pro muže, ale i pro ženy. Každá to ale s vlasy máme trochu jinak. Zatímco některé ženy by se prodejem takových vlasů snad mohly i živit, je spousta žen, které marně čekají na každý centimetr. Pokud právě vy patříte ke krátkovláskám anebo s vámi bůh jednoduše odmítl diskutovat ve chvíli, kdy jste vlasů chtěla víc, zajisté jste někdy uvažovala o možnosti prodloužení a zhuštění vlasů. Proč ne. Víte ale, která z metod je tou nejlepší cestou? Inspirujte se.
Muži a ženy, to jsou podle odborníků a psychologů dva různé světy, které si v podstatě nikdy neporozumí, ale neumějí bez sebe žít. Existují vůbec nějaké základní komunikační principy nebo vlastnosti, díky kterým se lze naučit porozumět svému protějšku? Zajímavé rady a podněty ze své praxe nám prozradila lektorka a koučka Hana Drahoňovská.
Pokud máte doma dítko, které využívá jen málo slov, neskládá pořádně celé věty dohromady nebo se mnohdy v řeči sekne, protože prostě nenachází vhodná slova, zřejmě přemýšlíte, co s tím. Samozřejmě je na místě poradit se s lékařem, ale pokud není situace úplně vážná, snadno na tom můžete společně zapracovat. A o co víc – bude vás to bavit! Jak se dá vývoj řeči dětí podpořit?
Není svíčka jako svíčka. Velmi záleží na tom, z čeho je vyrobená. Věděli jste, že většina těch běžně prodávaných škodí zdraví? I z tohoto důvodu si v posledních pár letech lidé zvykli vyrábět si svíčky sami. Vyjdou je mnohem levněji a přesně vědí, z čeho se skládají. Můžete to zkusit i vy.
Mandle jsou oblíbené oříšky, které rádi “chroupeme” jen tak třeba u populárního televizního pořadu. Je skvělé, že za ta léta dokázaly nahradit brambůrky klasicky smažené v oleji, které zdraví, na rozdíl od mandlí, zrovna neprospívají. Pokud však máte tak velkou spotřebu, že vaše peněženka při každé úhradě dalšího a dalšího balíčku trpí, nabízí se otázka, zdali si madle nechcete vypěstovat na své zahradě? Odpověď je ano!

Nepřehlédněte

Nedávná událost, velká bouře na řeckém poloostrově Chalkidiki, ukázala, že je mezi cestovateli stále mnoho těch, kteří nejsou připraveni na mimořádné situace. Cestovní pojištění je nutností, protože vás běžně může potkat na dovolené úraz, havárie či porucha automobilu, zemětřesení, setkání s divokým zvířetem, či dokonce teroristická akce. Jak se zachovat, abyste z události vyšla pokud možno nepoškozená?

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek