Pondělí , 27. 05. 2024

Valdemar

Britney Spears: Touží po dalším dítěti. Ale je to dobrý nápad?

Britney Spears, dnes již 40letá popová princezna, vyjádřila přání, mít se svým snoubencem Samem Asgharim svého třetího potomka. Dočkají se 16letý Sean a 15letý Jayden dalšího sourozence?
britney spears
Britney si nově získanou svobodu po čtrnácti letech užívá.

05. 04. 2022

Čerstvě svobodná Britney Spears před pár týdny na svém instagramovém účtu sdílela černobílou fotografii miminka stojícího na špičkách. Přidala k ní také komentář: „Přemýšlím o dalším děťátku. Zajímalo by mě, zdali by to nyní byla holčička?“

instagram
Britney zatoužila po dalším dítěti.

Pravděpodobně se jedná o přání vzájemné, jelikož její snoubenec nenechal toto sdílení bez odezvy. Fotografii vtipně okomentoval, sám doufá, že by holčička mohla mít lýtka po něm. Ale teď zpátky na zem, měla by mít Britney Spears dalšího potomka?

Britney a mateřství

Po všem co zpěvačka zažila – s výchovou svých chlapců spíše nezažila, se nikdo nemusí moc podivovat, že chce mateřství nějak dohnat a zkusit to s prázdným listem. Zpěvačka po svém zhroucení v roce 2007 přišla o své syny. Soudce je svěřil do plné péče jejich otce, s čímž se Britney nikdy nesmířila.

I pod dohledem svého otce Britney tvořila.

Vzhledem k jejím duševním, psychickým, fyzickým a finančním problémům byla ale ztráta péče a zároveň i opatrovnictví nevyhnutelná. S tím souhlasil i zpěvačky otec, který byl od roku 2008 jejím opatrovníkem a celou tuto událost kvitoval.

Britney a sourozenci

A co na to sourozenci Britney? Bratr Bryan se jen zřídkakdy k celé záležitosti vyjadřoval. Nicméně v jednom z mála rozhovorů uvedl, že opatrovnictví bylo zpočátku nutné, nicméně s její narůstající prací na své osobě už to tak horké nebylo. Dostat se ale ze spárů otce Jamese Spearse, nic jednoduchého.

Mladší sestra Jamie Lynn, jež se stala sama v útlém věku matkou a do kůže Britney se tak dokáže velmi dobře vcítit, jí též vyjádřila velkou podporu. A ke všemu zrovna tak obvinila jejich rodinu, že se o ni nedokázala dostatečně postarat v dobách, kdy to potřebovala nejvíce.

#freebritney

Kauza opatrovnictví byla poté před veřejností spíše v pozadí. Do popředí se dostala až v roce 2019, kdy se otec Britney Spears začal potýkat se životem ohrožujícími obtížemi. V tuto dobu začaly na povrch vyplouvat restrikce, co byly na zpěvačku uvalené. Právnický tým jejího otce se ovšem obhajuje fakty, že jednal v souladu s jejími nejlepšími zájmy a v rámci jejího dobrého mentálního zdraví.

K TÉMATU  Jak vybrat svému partnerovi vhodný dárek? Vsaďte na praktičnost
trailer k dokumentu Britney vs. Spears, který se zabývá jejím sporem s otcem

Britney o zrušení opatrovnictví opakovaně žádala. Pod drobnohledem svého otce žila dlouhých 14 let! A během té doby nesměla například sama nakládat se svým majetkem, ale nemohla se ani vdát nebo mít další děti. Sama k tomu dodala, že musela mít zavedené nitroděložní tělísko. Prý ji dokonce ani nenechali jít k doktorovi, aby si tělísko mohla dobrovolně vyndat. Nicméně její opatrovníci to popřeli.

Nový snoubenec

Svého snoubence Sama Ashgariho, s nímž je ve vztahu od roku 2016, si chce v co nejkratší možné době vzít a taktéž se spekuluje o pořízení nového domu, aby se ze současného mohla odstěhovat. Svého otce a bývalého opatrovníka obvinila, že jí do pokoje dal sledovací a odposlouchávací zařízení, důvodů k přestěhování má tudíž vícero.

Se Samem svůj společný budoucí život zřejmě myslí vážně. A dle jeho činů a slov je to vzájemné. Sám byl aktivním a veřejným členem hnutí „Free Britney“.

Toto hnutí založili roku 2009 přímo fanoušci Britney Spears, kteří zásadně nesouhlasili s jejím opatrovnictvím. Nikdo už nepovažoval jednání soudu, ani jejího otce, v zájmu duševního zdraví zpěvačky. Fanoušci ji podporovali na sociálních sítích, ale i nesčetněkrát v ulicích s transparenty. Díky nim se Britney v roce 2020 znovu ocitla v zájmu médií a široké veřejnosti, kdy se celý svět začínal zajímat o to, zda je s ní zacházeno nejlepším možným způsobem.

Více než 13 let s tímto Britney žila. Bez kontroly nad svým životem a nad životy svých synů. Vidí v podobě dalšího potomka možnost nápravy, možnost vynahradit si oněch několik zmařených let? Chce dokázat sobě, světu, a hlavně svému otci, že ona je životaschopná a zaslouží si znovu život se všemi slastmi i strastmi na svou vlastní zodpovědnost?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

K TÉMATU  3 ultimátní tipy, jak ušetřit majlant při nakupování v e-shopech

Lindsay Lohan: Od dětské hvězdy ke kokainové královně věznice

Pamela Anderson: Kam zmizela sexy plavčice C.J. z Pobřežní hlídky?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Rodičovská či mateřská dovolená bývají jedny z nejosamocenějších období, a to paradoxně i přesto, že žena či otec v podstatě nikdy sami ve skutečnosti nejsou.
Dnešní společnost často klade na ženy tlak ve smyslu partnerských vztahů, ačkoliv mnohé z nás volí cestu svobody a samostatnosti. Proč je ale tak často stigmatizováno být single, zejména když se jedná o vlastní rozhodnutí? V dnešním článku na Dámské Lize prozkoumáváme realitu života jako single ženy a zkoumáme, jak to, že jsme samy, může být prospěšné a osvobozující rozhodnutí, nikoli něco, co bychom měly vnímat jako nedostatek
Pálení čarodějnic se tradičně slaví v noci ze 30. dubna na 1. května. To znamená, že i letos se čas oslav, opékání špekáčků a zapalování hranic blíží. Víte ale, kde se tento svátek vzal a jaká je jeho historie?
Plavky neodmyslitelně patří k létu. Jelikož se plavková sezona blíží rychlostí blesku, mělo by se zmínit to, jaké plavky se nosily dříve, a jaké se budou nosit letos.
Také patříte mezi ženy, které mají mastnou pleť a lesknou se tak v létě i v zimě? Pak vám ze všeho nejdříve pogratulujeme. O ženách s mastnou pletí se říká, že stárnou velmi pomalu a po celý svůj život budou vypadat minimálně o pět let mladší. Na mastné pleti se totiž netvoří tolik vrásek. Tou špatnou správou je, že v létě trpíme.
Zdravotní stav princezny Kate je předmětem každodenního zájmu. Již několik měsíců statečně bojuje s rakovinou, což vyvolává obavy nejen mezi jejími blízkými, ale i veřejností. Nedávno se ukázalo, že léčba nepokračuje podle očekávání a princezna Kate trpí závažnými vedlejšími účinky chemoterapie.
Co navodí Štědrovečerní náladu více než vánoční dekorace? Tyhle překrásné kousky si jednoduše vyrobíte doma a výsledek je úžasný. Hodí se i jako dárek!
Součástí našeho vzhledu je samozřejmě i chrup. Když se na někoho usmějeme, někoho tím ohromíme, jiného zastrašíme. Abychom se těšili jen z té první reakce, měli bychom se o své zuby řádně starat, ať předejdeme nejen žloutnutí, ale také vypadaným zubům nebo kazům, které jen ničí náš zářivý úsměv.
Už dávno neplatí, že poctivou čokoládu poznáme jenom podle toho, kolik obsahuje kakaa. Potrpíte-li si na skutečně kvalitní suroviny a čokoláda patří k jedné z nich, pak vězte, že číst její obal se rozhodně vyplatí.
Naučte se, jak stanovit zdravé hranice ve vašem vztahu. Tento průvodce vám ukáže, jak hranice pomáhají udržet vzájemný respekt a porozumění, a jsou základem pro dlouhotrvající a šťastný vztah.
Dýně už k podzimu prostě patří. Možná zastáváte názor, že máme tradiční Dušičky a Halloween k nám nepatří, to ale nic nemění na tom, že lze z dýně vytvořit krásné dekorace. A to nejen domů, ale i ven na zahradu. Možná najdete inspiraci i vy.
Módní trendy jsou charakteristické svou vrtkavostí. Jednu sezónu žhavý model, druhou zase zapomenutý propadák! Oblečení a doplňky mají výsostné postavení v našich životech, především ženy zajímá, co je právě šik! Móda je business, a právě proto se neustále mění.

Výběr článků

Děti jsem nikdy nechtěla, a to můj přítel dobře věděl. Myslela jsem si, že náš vztah je jasně nastavený, že jsme domluvení a nic to nezmění. Právě i podle toho jsem si partnera vybírala. Dnes je ale všechno jinak, i když jsme si dávali pozor, já otěhotněla a dostala jsem se do nepříjemné situace.
Vždycky se myslelo, že nevěra je smutnou vizitkou kolabující vášně a vyhaslé intimity ve vztahu. Jenže pozor, do jiné postele může zadaného poslat i to, že je závislý na příjmech svého partnera, nebo že jeho věk končí číslem devět!
Podzim je tady, proto je čas obout se do teplejší a pevnější obuvi. Trendy pro podzim 2022 vás nadchnou. In je pohodlí a funkčnost. Mrkněte, jaké se letos budou nosit kozačky, kotníkové boty a boty na sníh. Pro každou ženu máme spoustu tipů, ze kterých si vyberete. Využijte podzimního Black Friday a nakupte nejlepší boty za zlevněné ceny. Boty si můžete pořídit i na další sezóny, proto volte kvalitní materiály a prověřené značky.

Nepřehlédněte

Dnes si připomínáme smutné dvacetileté výročí od odchodu legendární české herečky Heleny Růžičkové. Talentovaná umělkyně, která oslnila diváky svým hereckým projevem ve filmech i na divadelních prknech, zanechala nezapomenutelnou stopu v české kultuře. Připomínáme si její kariéru plnou úspěchů, ale také tajemné schopnosti předvídat nejen osud ostatních, ale i svůj vlastní. Článek nahlíží na její životní pouť, filmové triumfy a ukazuje i na dramatické okamžiky, které vedly k jejímu předčasnému rozloučení se světem.
Drží vás stále novoroční předsevzetí? Jste stále odhodlaní zhubnout povánoční kilogramy nebo jste se rozhodli zhubnout nezávisle na tom, že je začátek roku, který se obvykle v duchu plnění novoročních předsevzetí nese? Možná vás trápí, že kilogramy nejdou dolů tak rychle, jak byste očekávali. Na vině může být pomalé spalování. To naštěstí lze podpořit, a to spalovači tuků. Tedy opravdu se jedná o něco, co funguje? Nebo jsou to jenom dobře propagované produkty slibující nám štíhlou a sexy postavu?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek