Čtvrtek , 26. 05. 2022

Filip

Lindsay Lohan: Od dětské hvězdy ke kokainové královně věznice

Kdo by neznal roztomilá dvojčata Annie James a Hallie Parker z filmu Past na rodiče, kde si Lindsay Lohan zahrála dvojroli po boku Dennise Quaida a Natashy Richardson. A právě tento film se stal jejím odrazovým můstkem, který jí navždy změnil život.
Lindsay Lohan
(foto: andykazie/123RF)

04. 02. 2022

Právě zmiňovanou rodinnou komedii Lindsay Lohan natočila v pouhých deseti letech. V jednom rozhovoru pro Rolling Stone se o tomto období rozpovídala: „Bylo mi 10, když jsem natáčela Past na rodiče, školu jsem opustila na osm měsíců. Když jsem se vrátila, moji spolužáci mě zasypali otázkami, kde jsem byla a proč. Všem jsem řekla, že jsme s rodinou podnikli dlouhou dovolenou.“


Zatímco popularita Lindsay v Hollywoodu stoupla filmem Protivný sprostý holky v roce 2004, její osobní problémy začaly zastiňovat její kariéru. Lindsay se v letech 2007 až 2012 objevila u soudu více než 20krát za užívání návykových látek. „Za své první řízení pod vlivem alkoholu jsem byla zatčená, když mi bylo 20. Tenkrát jsem u sebe měla i nějaké drogy. Od té doby mě tisk neustále sledoval. Bylo to poprvé, co jsem si přičichla k drogám. Byla jsem v klubu s lidmi, se kterými jsem být neměla, vzala jsem si kokain a nasedla do auta. Bylo to tak hloupé,“ vzpomíná Lindsay.

Jak šel čas s Lindsay Lohan

Roku 1998 Lindsay Lohan získala cenu Young Artist Award za svůj výkon v remaku filmu z roku 1961, v již zmíněném snímku Past na rodiče. I o čtyři roky později Lindsay dále spolupracovala se společností Disney a na začátku 21. století si zahrála po boku slavné modelky Tyry Banks ve filmu Živá panenka, poté následovaly filmy Mezi námi děvčaty a Najděte stopu. Status dospívající královny si Lindsay získala v roce 2004 filmem Protivný sprostý holky.

Stoupala sláva i problémy

Jak její sláva stoupala, zjišťovala, že si může leccos dovolit. V květnu 2007 ji zatkli za řízení pod vlivem alkoholu a následně zařadili do odvykacího programu. O pár měsíců později ji znovu zatkli, tentokrát kvůli držení kokainu, řízení pod vlivem a řízení s pozastaveným řidičským průkazem. Poté, co Lindsay přiznala svou vinu, byla odsouzená k jednomu dni ve vězení a dostala soudem nařízenou protialkoholní léčbu, veřejně prospěšné práce a na základě toho ji podmínečně propustili z vazby. V listopadu roku 2007 si odseděla 84 minut ve vězení.

K TÉMATUTréninkové video napoví, jak na sklapovačky. Tahle kočka vám předvede, že se nemusíte ani tolik nadřít!
rebelka Lindsay


Právní tahanice hvězdy filmu Vím, kdo mě zabil pokračovaly, když v roce 2010 nepřišla k soudu na povinné slyšení. Soudce následně rozhodl, že porušila podmínky podmínečného propuštění a odsoudil ji k 90 dnům vězení a 90 dnům odvykací kúry. Po 14 dnech ve vězení byla Lindsay Lohan znovu předčasně propuštěná kvůli přeplněnosti věznice.

Pokus o comeback

Roku 2014 se rebelantka pokouší vrátit na výslunní osmidílným dokumentárním seriálem, který nese její jméno – Lindsay. O dva roky později si v Řecku koupila hotel a stala se z ní velká paní podnikatelka. A o další tři roky později zabodovala v reality show Lindsay Lohan’s Beach Club.

Jednoho krásného dne se pak herečka přestěhovala ze Spojených států do Dubaje. Zkrátka aby změnila klima. Najednou nebyla pod neustálým dohledem paparazzi a kamer. Potřebovala prostě klid. V Dubaji nabírala nové síly zhruba tři roky, načež se ve svých čtyřiatřiceti letech rozhodla v roce 2020 přestěhovat zpět do USA, aby si vzala pod křídla hudební kariéru své sestry Ali.

Světlo na konci tunelu?

Poslední roky Lindsay znovu jakž takž pracuje. Hraje například ve vánočním filmu pro Netflix po boku herce Chorda Overstreeta. Film Falling For Christmas vypovídá o rozmazlené dědičce, která těsně před Vánocemi při lyžování ztratí paměť a skončí na chatě, jejímž majitelem je pohledný otec předčasně vyspělé dcery. Na snímek se můžeme těšit v letošním roce, kdy by měl mít premiéru.

Lindsay Lohan
Královna večírků Lindsay se bude vdávat! (foto: instagram/lindsaylohan)

Lindsay Lohan má za sebou pořádnou minulost plnou skandálů, kterými by se málokdo rád chlubil. Ovšem zdá se, že se v poslední době snaží si dát svůj život dohromady, o čemž vypovídají i její poslední příspěvku na Instagramu, ze kterých je cítit klid a pohoda. A dokonce se na konci loňského roku pochlubila fešným a bohatým přítelem Baderem Shammasem, který ji požádal o ruku prstenem za téměř 6 milionů korun.

K TÉMATUJako slon v porcelánu? Mladí sloni dokážou být pěkně vynalézaví a také zlomyslní! Pošťuchují se navzájem nebo to zkouší na lidi!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Podivínka v rouše klučičím. Billie Eilish už je 20!

Elizabeth Taylor: Báječná žena obklopená špatnými muži

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Blíží se váš svatební den? Ten je třeba chystat už od chvíle, kdy řeknete při zásnubách své “ano”. Ta nejkrásnější místa na svatbu jsou totiž brzy rezervována. Teprve po rezervaci termínu a místa přichází čas na tvorbu svatebních oznámení. Kdy je poslat a na co si dát pozor?
Kdo by dnes neznal zlatý devadesátkový hit jménem ledvinky. Během devadesátých let se jednalo o velice stylový kousek, který se nejčastěji kombinoval s batikovanými tričky a zvonovými kalhoty, případně se stejnými kalhotami a halenkou se zvonovými rukávy. Když se však ledvinky najednou stáhly z trhu, mnohé ženy to sice oplakaly, ale nakonec se se skutečností smířily - ledvinky už zkrátka nejsou v módě. Jejich žhavé kousky byly odhozeny do koše nebo zapadly hluboko do skříně. Jenže to je škoda. Každý módní trend totiž jednou ožije a ledvinky opravdu nejsou výjimkou.
Dřímají vám pod polštářem dlouho střádané úspory? Možná vás denně provází strach z toho, že na dveře vaší domácnosti zaklepe neovladatelná inflace a všechny vám je sebere. Jelikož tento finanční jev začíná vystrkovat své růžky, je zapotřebí se zamyslet nad investováním. Pokud nemáte naspořeny miliony, je pro vás tou nejlepší cestou zlato – tedy investiční zlato.
„Už toho mám dost!“ řekla naše redaktorka Irena, když se na sebe ráno podívala do zrcadla. Po špatném spánku se pod jejíma očima pohupovaly malé váčky. Kruhy pod očima nechce nikdo z nás, a proto jsme zkusily, co na ně zabírá.
Křečové žíly trápí obrovskou část populace a každý chceme mít o nich co nejdříve pokoj. Jak s nimi ale zatočit, když se někdy může zdá, že nám prostě nechtějí dát pokoj? Léčit je musíte nejen zavedenými lidovými prostředky, ale je třeba k tomu dodržovat i další pravidla. Tělo je složitý organismus a vše je provázáno. Proto zároveň s léčbou dodržujte správný pohyb, jídlo i odpočinek. Jak na to vám poradíme v článku.
Jste příznivci pořádných krváků nebo spíš duchařských hororů? Nebo je vám to úplně jedno, jen když se pořádně bojíte? Těchto pět hororů byste si rozhodně neměli nechat ujít, protože děsivější filmy nejspíš nikdy neuvidíte.
Celosvětově uznávaný kanadský kytarista, skladatel a producent Jesse Cook, jež ve své tvorbě dokonale kombinuje prvky jazzu a flamenca, se na začátku nového roku poprvé představí českému publiku. Vystoupí za doprovodu svého bandu ve čtvrtek 20. února v pražském Lucerna Music Baru. V roli předskokana se objeví slovenské uskupení Blue Zodiac. Vstupenky jsou k zakoupení v síti GoOut.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek