Úterý , 04. 10. 2022

František

Horoskop krásy a duševního zdraví na pátek 14. 9. 2018. Vaše intuice kolem vztahů vám ukáže správnou cestu!

Dnes je ten správný den se rozhodnout, s kým chcete trávit svůj drahocenný čas, a komu ho naopak nedávat! Dejte na svůj vnitřní hlas.
horoskop pro duševní krásu a zdraví
zdroj: 123RF.com

14. 09. 2018

Pozor na depilaci!

Nebude-li to akutní, přeložte případné vyšetření rentgenem na další týden. Podnikat byste neměly nic v blízkosti třísel a genitálií, což se týká depilace i tetování.

Správná chvíle k odkládanému kroku

Naopak můžete zajít na odstranění nosních mandlí, spokojené budete i v případě vkládání implantátů a trvalých zubních náhrad. Hojení bude velmi rychlé!

Dopřejte vlasům kokosový olej!

Když si budete mýt vlasy, nejdřív si pokožku hlavy masírujte kokosovým olejem a nechte ho asi 20. minut působit. Poté je opláchněte, omyjte běžným způsobem, a nechte uschnout přirozenou cestou, nepoužívejte fén, jinak se vám začnou tvořit lupy.

Dejte na svůj vnitřní pocit

Naprosto úžasnou budete mít intuici, která vám odhalí, co který vztah pro vás znamená, co vám dává a co bere. To vám umožní udělat si selekci, s kým se má cenu stýkat a s kým nemáte ztrácet čas!

Autor: Naďa Šmídová

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Spánek je komplexní proces (přesněji několik různých procesů), který se nám i po mnohaletém zkoumání nepodařilo zcela probádat. Co však bezpečně víme, je to, že jeho kvalita významně ovlivňuje celkový stav organismu. Zarážející je, že podle statistik zhruba třetina populace čelí problémům s usínáním. U deseti procent jde o potíže dlouhodobé, jež se mohou nepěkně podepsat na zdraví. Je to i váš případ a hledáte klíč k rychlejšímu usínání a potažmo klidnějšímu spánku? Máme pro vás hned několik doporučení a tip na „must have“ interiérový prvek.
„Už toho mám dost!“ řekla naše redaktorka Irena, když se na sebe ráno podívala do zrcadla. Po špatném spánku se pod jejíma očima pohupovaly malé váčky. Kruhy pod očima nechce nikdo z nás, a proto jsme zkusily, co na ně zabírá.
I když venku panuje nebezpečný koronavirus, to neznamená, že žádné jiné nemoci neexistují. S příchodem nového typu koronaviru nedošlo k odstranění ostatních onemocnění, což je dobré mít na paměti. Stále jsou rizikem i jiné choroby, jako je rakovina nebo chřipka. Mnohé nemoci číhají i na ty nejmenší. Prozraďme si nejčastější dětské nemoci, které jsou rizikové pro naše malé ratolesti.
Od pradávna je člověk zvyklý žít ve společenství. Pokud z něj odešel, tak většinou jen z donucení. Dnes naopak mnoho lidí tvrdí, že je jim dobře samotným. Singl jsou prostě v módě. Ale co když onemocníte, potřebujete hlídat děti nebo potřebují pomoc starší rodiče? Přejíždět nebo bydlet společně? Je lepší, když žije více generací pohromadě, nebo každá zvlášť?
Britská královská rodina v poslední době čelí náporu fotografů a novinářů. Na vině jsou rozpory v rodině vyvolané princem Harrym a jeho americkou manželkou, které nenechávají jednoho člena rodiny v klidu. Tedy výjimkou je královna, která se svou kabelkou nedává znát prakticky žádné emoce, co se týče tohoto tématu.  

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek