Pátek , 20. 05. 2022

Zbyšek

Horoskop krásy a duševního zdraví na pátek 14. 9. 2018. Vaše intuice kolem vztahů vám ukáže správnou cestu!

Dnes je ten správný den se rozhodnout, s kým chcete trávit svůj drahocenný čas, a komu ho naopak nedávat! Dejte na svůj vnitřní hlas.
horoskop pro duševní krásu a zdraví
zdroj: 123RF.com

14. 09. 2018

Pozor na depilaci!

Nebude-li to akutní, přeložte případné vyšetření rentgenem na další týden. Podnikat byste neměly nic v blízkosti třísel a genitálií, což se týká depilace i tetování.

Správná chvíle k odkládanému kroku

Naopak můžete zajít na odstranění nosních mandlí, spokojené budete i v případě vkládání implantátů a trvalých zubních náhrad. Hojení bude velmi rychlé!

Dopřejte vlasům kokosový olej!

Když si budete mýt vlasy, nejdřív si pokožku hlavy masírujte kokosovým olejem a nechte ho asi 20. minut působit. Poté je opláchněte, omyjte běžným způsobem, a nechte uschnout přirozenou cestou, nepoužívejte fén, jinak se vám začnou tvořit lupy.

Dejte na svůj vnitřní pocit

Naprosto úžasnou budete mít intuici, která vám odhalí, co který vztah pro vás znamená, co vám dává a co bere. To vám umožní udělat si selekci, s kým se má cenu stýkat a s kým nemáte ztrácet čas!

Autor: Naďa Šmídová

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Peníze nerostou na stromech, ale i kdyby rostly, bylo by hloupé odmítat příležitosti k výhodnému nákupu. Pokud rádi utrácíte v e-shopech, následující tipy uleví vašemu rozpočtu. Prozradíme vám, jak v e-shopech šetřit a nemuset přitom slevit z kvality zboží. Internet je neuvěřitelně spletité bludiště a najít tu nejlepší nabídku je mnohdy velmi náročné. Někdy člověk stráví celé hodiny prolézáním virtuálních regálů, než se objeví ta správná. Zdaleka nejhorší jsou však tzv. impulzivní nákupy, právě mohou peněženku řádně provětrat. Naštěstí se můžete řídit poměrně jednoduchými pravidly, díky kterým se vlk nažere a koza zůstane celá – nakoupíte ke své spokojenosti, ale nebude lamentovat nad extrémní útratou. Jdeme na to!
Aby bylo zajištěno bezproblémové fungování těla a všech jeho funkcí, je zapotřebí, abychom mu dodávali jeho pohonné hmoty. Jimi se myslí především vitaminy, také minerály, antioxidanty a další živiny, které se společně podílí na správném fungování organismu. Jedním z klíčových vitaminů je vitamin D, jehož nedostatek umí v těle způsobit opravdu velkou paseku.

Nepřehlédněte

Je už dávno známo, že káva vyráběná průmyslově nikdy nemůže dosáhnout takových kvalit, jako káva výběrová. A to z mnoha různých důvodů, o kterých si povíme níže.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek