Středa , 29. 11. 2023

Zina

Jaké kameny k vám nejlépe ladí podle vašeho znamení?

Každý z nás se narodil v nějakém znamení. Jeho charakteristika ovlivňuje náš života naši osobnost. Znamení je celkem 12 a společně vytvářejí zvěrokruh. Jeho souhvězdí jsou rozmístěná na hvězdné obloze. Znamení zvěrokruhu pak určuje jeho poloha ke Slunci v daný datum a čas. Znamení se neshodují s měsíci. Každému znamení přináleží nějaké kameny. V jejich pozitivní účinky věřili lidé již v dávné době. Používali je nejen na ozdobu, ale také jako talismany. Některé kultury používaly kameny jako léčivé prostředky.
kameny
Znamení zvěrokruhu a kameny

01. 11. 2023

01. 11. 2023

Znamení zvěrokruhu a kameny

Každé znamení má své kameny a které tedy jednotlivým znamením přináležejí?

 • Beran – achát, akvamarín, ametyst, hematit, jadeit, jaspis, karneol a tygří oko.
 • Býk – achát, aventurín, býčí oko, citrín, chryzokol, lapis lazuli, malachit, rodonit, růženín, tygří oko, záhněda.
 • Blíženci – achát, akvamarín, ametyst, býčí oko, citrín, chryzopras, jantar, karneol, křišťál, tygří oko, tyrkys.
 • Rak – amazonit, aventurín, howlit, jadeit, jaspis, karneol, křišťál, labradorit, opál, růženín.
 • Lev – citrín, fluorit, granát, jantar, křišťál, onyx, topaz, tygří oko.
 • Panna – achát, amazonit, ametyst, jantar, jaspis, lapis lazuli, sodalit, tygří oko.
 • Váhy – achát, avanturín, howlit, chryzokol, jadeit, jaspis, opalit, růženín, turmalín.
 • Štír – ametyst, býčí oko, fluorit, granát, hematit, jaspis, malachit, obsidián, turmalín.
 • Střelec – ametyst, aventurín, chalcedon, chryzokol, labradorit, lapis lazuli, obsidián, sodalit, tyrkys, záhněda.
 • Kozoroh – achát, ametyst, chalcedon, jaspis, karneol, křišťál, lapis lazuli, opalit, obsidián, turmalín.
 • Vodnář – amazonit, aventurín, chryzopras, fluorit, jaspis, křišťál, labradorit, sodalit, topaz, tyrkys.
 • Ryby – ametyst, akvamarín, fluorit, jaspis, opalit, lapis lazuli, opál, tyrkys.

Někdy nás lákají kameny, které se zdánlivě k našemu znamení nevztahují. Někdy záleží na našem momentálním rozpoložení. Kameny můžete nosit jako přívěšek, na náramku, v kapse nebo je můžete mít třeba i jen vystavené v domácnosti. Ať už v jejich moc věříte nebo ne, přinejmenším jde o krásnou ozdobu.

Může se vám hodit:

Miláčku, hodíme se k sobě? Aneb jak funguje souznění v horoskopu

Historie erotických pomůcek: Čím si naši předkové dělali „dobře”?

Zdroje článku:
Doporučujeme

No results found.

sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

I když si v době neutichající rýmy myslíme, že se nám nemůže nic horšího stát, existuje celá spousta daleko vážnějších onemocnění, které nám dokážou život obrátit doslova naruby. Jednou z nich je rakovina – nemoc, která je obrovským náporem na psychiku.
Chcete si pořídit pejska, ale moc dobře si uvědomujete, že zanedlouho chcete založit rodinu? Možná z toho důvodu ztrácíte o pejska zájem, protože si říkáte, že pes a děti - to rozhodně nejde dohromady. Jenže opak je pravdou. Stačí si jen zvolit takové plemeno, které s dětmi bude opravdu skvěle vycházet. I když se to může jevit jako něco nereálného, psi jsou velice empatičtí a zejména některá plemena se o děti starají doslova jako o svá vlastní štěňata. Pořiďte si tedy svého čtyřnohého společníka a než si založíte rodinu, trochu si ho vycvičte. Můžete ho brát jako své první dítě a vyzkoušet si, co taková péče vlastně vyžaduje.
Zase ti někdo píše. Proč ji sleduješ? Proč nemáme ještě společnou fotku na Instagramu? Musíš s nimi pořád být v kontaktu? Sociální sítě ničí vztahy.
Pandemie koronaviru neoslabuje a brzy se k ní přidá ještě podzimní vlna respiračních onemocnění. Nápor na imunitu tak ještě vzroste. Abyste zůstali fit a složité období přečkali, měli byste co nejvíce posílit obranyschopnost. Ideální podporou jsou vitaminy D a C. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy značky Naturevia, kde oba důležité ochránce zdraví najdete.
Hledáte-li pohodlné a zároveň vysoce módní boty na léto, budou polobotky tím správným řešením i pro vás. Na trhu existuje celá řada trendy polobotek. Pokud nejste zrovna módní guru, nezoufejte! Na následujících řádcích vám prozradíme, jaké modely polobotek vybírat a jak je vhodně kombinovat s oblečením, aby byl váš outfit dokonalý. Čtěte a inspirujte se s námi!
Obyvatelé hlavního města mají nyní další možnost využít přelomového tréninku pomocí elektrické stimulace svalů (EMS), který umožňuje náležitě procvičit 90 procent svalů v těle za pouhých 20 minut. Společnost BodyBody, která tuto unikátní formu péče o tělo nabízí, otevřela v Praze na Karlově náměstí své šesté pražské studio. V České republice je celkem dvanáct BodyBody studií.

Nepřehlédněte

Zařídit domácnost může být oříšek, zejména pokud se chcete řídit pravidly starého čínského učení jménem Feng Shui. Jelikož díky správnému uspořádání nábytku se bude místností linout příjemná rodinná harmonie, pojďme tradičním čínským zásadám nahlédnout “pod pokličku”. Zejména se podívejme na dokonalý odstín, který by měl dominovat vašemu příbytku.
S příchodem teplejšího počasí všichni začínáme spřádat plány na dovolenou. Bez ohledu na to, kterým směrem se vydáme, potřebujeme oblečení, které nám zajistí pohodlí a umožní nám si naplno užívat kouzla léta. Zajímá vás, co bude v létě 2022 v kurzu? Plážová móda v této sezóně, to je mnohem více než pouze plavky. In jsou stylové pokrývky hlavy, originální sluneční brýle a plážové oblečení, které můžeme nosit nejen na pláž. Trendům kralují čerstvé, zářivé barvy a decentnější pastelové tóny. Nechybí ani vzory: námořnické pruhy, květinové vzory či potisk s tropickým motivem.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek