Pátek , 01. 07. 2022

Jaroslava

Která méně známá italská jídla musíte rozhodně ochutnat?

Omrzely vás všechny ty stále dokola opakující se jídla, která si připravujete? Máte občas chuť odměnit vaše chuťové pohárky něčím netradičním – nebo něčím, co jste třeba ještě nikdy předtím neochutnali? V tom případě vám určitě uděláme chutě hned několika tipy na božská italská jídla, která zkrátka musíte ochutnat!
méně známá italská jídla
méně známá italská jídla

Nevadí vám italská kuchyně? Super! Sepsali jsme pro vás několik tipů na méně známá italská jídla, o kterých jste možná slyšely (a možná taky ne), ale ještě nikdy jste je neochutnali. A to je škoda, protože vážně stojí za to!

Con pollo e brocoli

Samotný název napovídá, že jednou z hlavních surovin tohoto pokrmu bude brokolice – pokud vám tahle zelená (mnoha lidmi nenáviděná) potvůrka nevadí, měli byste tuhle lahůdku ochutnat. Mísí se v ní kombinace chutí, které udává nejen brokolice, ale také smetana, výrazná niva a kuřecí maso.

Con salisiccia

Že jste o této dobrotě ještě nikdy neslyšely? Velká škoda! Pod tímto názvem si představte naprosto boží špagety. V tomto receptu hraje hlavní roli chuťově výrazná anglická slaninka, kterou skvěle doplňuje pesto, voňavý česnek, výrazný parmazán a celé to zakončuje šťavnaté kuřecí maso.

méně známá italská jídla
méně známá italská jídla

Al pollo

Milovnice rizota, zpozorněte! Máme něco přímo pro vás, čemu zkrátka neodoláte. Rizoto s názvem Al pollo slibuje dokonalou harmonii chutí skládajících se z kuřecího masíčka, bazalkového pesta, šťavnaté anglické slaninky, fazolových lusků a smetany, která celý pokrm úžasně zjemní.

Zajděte si na skvělé jídlo, nebo si ho objednejte domů

Udělali jsme vám chutě na něco typicky italského? Tak to je dobře! V tom případě vás můžeme pozvat do jedné ze čtyř poboček Pizzeria Einstein, které se nachází v Praze a které vám výše zmíněné dobroty připraví.

Restaurace také nabízí rozvoz pizzy a jídel, proto pokud máte chuť mlsat, ale nechce se vám z domu, můžete si některou lahůdku objednat a nechat dovést doslova až pod nos.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Japonská zahrada je působivý způsob úpravy okrasné zahrady. V Japonsku bývala zahrada dlouhodobě otázkou prestiže více, než kdekoli jinde ve světě. V Evropských zemích se nachází parky i zahrady, které si berou inspiraci právě v této zahradní architektuře. Jejich vzhled byl ale přizpůsoben našemu trendu úpravy zahrad. Nic to nemění na tom, že krásně upravená idealizovaná příroda v duchu japonské zahrady je prostě pastvou pro oči.
Pokud toužíte po romantice, nečekejte, až váš přítel naplánuje něco zvláštního, převezměte otěže a zajistěte si večer svých snů sami. Možná budete chtít naplánovat rande s ohledem na svůj vkus, ale pokud pro něj chcete připravit něco zvláštního, měla byste své plány přizpůsobit jeho zájmům. Zde je několik užitečných rad pro plánování romantického rande pro vás a vašeho přítele.
Zvoní budík - je zase ráno. Probouzíte se polámaní, s viditelnými kruhy pod očima a s padajícími očními víčky. Znovu jste se pořádně nevyspali. Už se to táhne několik dní a stále nevíte, jak svůj spánek opět zkvalitnit a prodloužit. Ty probděné noci se začínají projevovat na vaší pracovní výkonnosti i na náladě, kterou nemáte zrovna nejlepší. Možná za špatným spaním vězí tři věci. Jaké?
Čas nejde zastavit, a tak i miláček všech žen, Antonio Banderas, zakotvil v přístavu šedesátníků. V poslední době prošel velkými změnami ve svém životě. Mimo jiné prodělal infarkt a před několika týdny oznámil, že má koronavirus. Svůj zaběhlý hollywoodský život ale právě po infarktu zcela přehodnotil a dnes plní sociální sítě zcela novými příspěvky. Čemu propadl?
Psal se rok 2004 když do našich televizí vpadla historicky první řada Česko hledá SuperStar. Pěvecká soutěž lámala rekordy ve sledovanosti a její první vítězkou se stala zpěvačka Aneta Langerová, která se na naší malé hudební scéně slušně uchytila. Od té doby uplynulo hodně vody a řad hudební reality show. Hledali jsme talent a brzy na to i Česko Slovenskou SuperStar.
Zahradní fontány, vodotrysky nebo kašny. Obzvlášť v paprscích slunce vypadá voda krásně, ale stejně tak navodí její podsvícení v noci příjemnou atmosféru. Fontány se liší tvarem i velikostí, dají se pořídit jako celek nebo nechat sestavit přímo na vaší zahradě. Jedno mají ale společné - jejich pohybující se třpytivá voda pro vás bude během relaxování venku stejně uhrančivá, jako táborák během letního večera.
Pojem alternativní bydlení nemusí znamenat nepohodlí a nečistotu. Hlavní je mít k dispozici pozemek, a skutečně příjemný domov se pak dá vytvořit v přepravním kontejneru, lesní chalupě nebo mobilheimu. Záleží na způsobu provedení. Tyhle ukázky vás přesvědčí, že alespoň jako letní chalupu je co závidět. I v malém prostoru se dají vykouzlit divy. Nevěříte?

Nepřehlédněte

PLC House je rodinný dům v argentinském Villa Allende. Byl navržen čistě a lineárně, s ohledem na praktičnost, úspornnost a flexibilitu. Tři ložnice, každá s vlastní koupelnou, prostorný prosklený obývací pokoj s výhledem ven na terasu a vzrostlé stromy. To vše na jednom jediném patře. Není nádherný?
Sociální sítě jsou dnes mocné marketingové nástroje, které nutně nemusí být určeny jen k propagaci byznysu nebo nějakého produktu. Mohou to být zrcadla nás samotných a lze si z nich vytvořit i pasivní příjem. Stačí, aby byl instagramový profil dostatečně atraktivní, získal určitý počet sledujících a byl hojně navštěvovaný. K tomu všemu mohou přispět instagramové šablony a dalších několik tipů.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek