Neděle , 24. 09. 2023

Jaromír

Která méně známá italská jídla musíte rozhodně ochutnat?

Omrzely vás všechny ty stále dokola opakující se jídla, která si připravujete? Máte občas chuť odměnit vaše chuťové pohárky něčím netradičním – nebo něčím, co jste třeba ještě nikdy předtím neochutnali? V tom případě vám určitě uděláme chutě hned několika tipy na božská italská jídla, která zkrátka musíte ochutnat!
méně známá italská jídla
méně známá italská jídla

Nevadí vám italská kuchyně? Super! Sepsali jsme pro vás několik tipů na méně známá italská jídla, o kterých jste možná slyšely (a možná taky ne), ale ještě nikdy jste je neochutnali. A to je škoda, protože vážně stojí za to!

Con pollo e brocoli

Samotný název napovídá, že jednou z hlavních surovin tohoto pokrmu bude brokolice – pokud vám tahle zelená (mnoha lidmi nenáviděná) potvůrka nevadí, měli byste tuhle lahůdku ochutnat. Mísí se v ní kombinace chutí, které udává nejen brokolice, ale také smetana, výrazná niva a kuřecí maso.

Con salisiccia

Že jste o této dobrotě ještě nikdy neslyšely? Velká škoda! Pod tímto názvem si představte naprosto boží špagety. V tomto receptu hraje hlavní roli chuťově výrazná anglická slaninka, kterou skvěle doplňuje pesto, voňavý česnek, výrazný parmazán a celé to zakončuje šťavnaté kuřecí maso.

méně známá italská jídla
méně známá italská jídla

Al pollo

Milovnice rizota, zpozorněte! Máme něco přímo pro vás, čemu zkrátka neodoláte. Rizoto s názvem Al pollo slibuje dokonalou harmonii chutí skládajících se z kuřecího masíčka, bazalkového pesta, šťavnaté anglické slaninky, fazolových lusků a smetany, která celý pokrm úžasně zjemní.

Zajděte si na skvělé jídlo, nebo si ho objednejte domů

Udělali jsme vám chutě na něco typicky italského? Tak to je dobře! V tom případě vás můžeme pozvat do jedné ze čtyř poboček Pizzeria Einstein, které se nachází v Praze a které vám výše zmíněné dobroty připraví.

Restaurace také nabízí rozvoz pizzy a jídel, proto pokud máte chuť mlsat, ale nechce se vám z domu, můžete si některou lahůdku objednat a nechat dovést doslova až pod nos.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

I když se letošní léto bude nést v trochu méně omezeném duchu (hygienická opatření se začínají uvolňovat stále víc a víc), přesto se většina lidí rozhodla strávit volné dny s rodinou v tuzemsku. I Česká republika zkrátka nabízí mnoho krásného a atraktivního, tak proč to nevidět? Nemusíte nutně využívat automobil k přejíždění z místa na místo, stejně tak nemusíte ujít desítky kilometrů, abyste se dostali tam, kam se dostat chcete. Stačí usednout na kolo. Česko je totiž cyklostezkami doslova protkané.
Ploché břicho je snem nejen žen, ale také spousty mužů. Čím dál více mužů bojuje s přebytečným tukem v oblasti pasu - a dokonce je jich mnohem více než žen. K zeštíhlení břicha je ale potřeba dosáhnout správné kombinace stravy a fyzické aktivity. Aerobní trénink doplněný silovými cviky vám umožní efektivně zhubnout a zdůraznit svaly.
Určitě to znáte – někdy něco pravidelně jíte a až po delší době zjistíte, že vaše představy o zdravém stravování byly v tu dobu na míle daleko od skutečnosti. Na trhu existuje velké množství potravin, které díky jejich vzhledu či pověsti pokládáme za dietní, ale dietními, respektive zdravými, vůbec nejsou.
Psi jsou odjakživa symbolem věrnosti a oddanosti. I mezi nimi se však najdou jedinci, kteří v tomhle směru excelují. Možná znáte příběh japonského psa plemene Akita Inu jménem Hačikó ze dvacátých let minulého století. Ten byl zvyklý čekat na svého pána, univerzitního profesora v letech, na jednom tokijském nádraží, kde ho páníček nechával cestou do práce.
Víte o tom, že to, jak dýcháte, má obrovský vliv na váš život? Na vaše zdraví, vaši vitalitu a také na vaši postavu! Proto byste se měli co nejdřív zaměřit na váš dech a naučit se správně dýchat. Můžete si díky tomu vyřešit spoustu zdravotních problémů a také problém s únavou.

Nepřehlédněte

Většina dívek nebo dam, které chtějí mít krásné gelové nety obvykle automaticky zamíří k odborníkovi. Jenže salony krásy jsou mnohde zavřeny, a tak si každá z nás hledá cestu, jak se starat o svůj zevnějšek co nejlépe. Gelové nehty však mohou být problém. Ne každý si je totiž ohledně gelových nehtů jistý v kramflecích. Jak si je doma udělat? Jak nanášet gelový lak doma vám poradíme krok za krokem.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek