Domů » Životní styl » Která méně známá italská jídla musíte rozhodně ochutnat?
méně známá italská jídla
méně známá italská jídla
Životní styl

Která méně známá italská jídla musíte rozhodně ochutnat?

Omrzely vás všechny ty stále dokola opakující se jídla, která si připravujete? Máte občas chuť odměnit vaše chuťové pohárky něčím netradičním – nebo něčím, co jste třeba ještě nikdy předtím neochutnali? V tom případě vám určitě uděláme chutě hned několika tipy na božská italská jídla, která zkrátka musíte ochutnat!

Nevadí vám italská kuchyně? Super! Sepsali jsme pro vás několik tipů na méně známá italská jídla, o kterých jste možná slyšely (a možná taky ne), ale ještě nikdy jste je neochutnali. A to je škoda, protože vážně stojí za to!

Con pollo e brocoli

Samotný název napovídá, že jednou z hlavních surovin tohoto pokrmu bude brokolice – pokud vám tahle zelená (mnoha lidmi nenáviděná) potvůrka nevadí, měli byste tuhle lahůdku ochutnat. Mísí se v ní kombinace chutí, které udává nejen brokolice, ale také smetana, výrazná niva a kuřecí maso.

Con salisiccia

Že jste o této dobrotě ještě nikdy neslyšely? Velká škoda! Pod tímto názvem si představte naprosto boží špagety. V tomto receptu hraje hlavní roli chuťově výrazná anglická slaninka, kterou skvěle doplňuje pesto, voňavý česnek, výrazný parmazán a celé to zakončuje šťavnaté kuřecí maso.

méně známá italská jídla
méně známá italská jídla

Al pollo

Milovnice rizota, zpozorněte! Máme něco přímo pro vás, čemu zkrátka neodoláte. Rizoto s názvem Al pollo slibuje dokonalou harmonii chutí skládajících se z kuřecího masíčka, bazalkového pesta, šťavnaté anglické slaninky, fazolových lusků a smetany, která celý pokrm úžasně zjemní.

Zajděte si na skvělé jídlo, nebo si ho objednejte domů

Udělali jsme vám chutě na něco typicky italského? Tak to je dobře! V tom případě vás můžeme pozvat do jedné ze čtyř poboček Pizzeria Einstein, které se nachází v Praze a které vám výše zmíněné dobroty připraví.

Restaurace také nabízí rozvoz pizzy a jídel, proto pokud máte chuť mlsat, ale nechce se vám z domu, můžete si některou lahůdku objednat a nechat dovést doslova až pod nos.

data-matched-content-rows-num="3,3" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked">

Redakce DámskáLiga.cz

Napište komentář

Klikněte pro napsání komentáře

Napsat komentář