Středa , 30. 11. 2022

Ondřej

Která méně známá italská jídla musíte rozhodně ochutnat?

Omrzely vás všechny ty stále dokola opakující se jídla, která si připravujete? Máte občas chuť odměnit vaše chuťové pohárky něčím netradičním – nebo něčím, co jste třeba ještě nikdy předtím neochutnali? V tom případě vám určitě uděláme chutě hned několika tipy na božská italská jídla, která zkrátka musíte ochutnat!
méně známá italská jídla
méně známá italská jídla

Nevadí vám italská kuchyně? Super! Sepsali jsme pro vás několik tipů na méně známá italská jídla, o kterých jste možná slyšely (a možná taky ne), ale ještě nikdy jste je neochutnali. A to je škoda, protože vážně stojí za to!

Con pollo e brocoli

Samotný název napovídá, že jednou z hlavních surovin tohoto pokrmu bude brokolice – pokud vám tahle zelená (mnoha lidmi nenáviděná) potvůrka nevadí, měli byste tuhle lahůdku ochutnat. Mísí se v ní kombinace chutí, které udává nejen brokolice, ale také smetana, výrazná niva a kuřecí maso.

Con salisiccia

Že jste o této dobrotě ještě nikdy neslyšely? Velká škoda! Pod tímto názvem si představte naprosto boží špagety. V tomto receptu hraje hlavní roli chuťově výrazná anglická slaninka, kterou skvěle doplňuje pesto, voňavý česnek, výrazný parmazán a celé to zakončuje šťavnaté kuřecí maso.

méně známá italská jídla
méně známá italská jídla

Al pollo

Milovnice rizota, zpozorněte! Máme něco přímo pro vás, čemu zkrátka neodoláte. Rizoto s názvem Al pollo slibuje dokonalou harmonii chutí skládajících se z kuřecího masíčka, bazalkového pesta, šťavnaté anglické slaninky, fazolových lusků a smetany, která celý pokrm úžasně zjemní.

Zajděte si na skvělé jídlo, nebo si ho objednejte domů

Udělali jsme vám chutě na něco typicky italského? Tak to je dobře! V tom případě vás můžeme pozvat do jedné ze čtyř poboček Pizzeria Einstein, které se nachází v Praze a které vám výše zmíněné dobroty připraví.

Restaurace také nabízí rozvoz pizzy a jídel, proto pokud máte chuť mlsat, ale nechce se vám z domu, můžete si některou lahůdku objednat a nechat dovést doslova až pod nos.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Možná jste se někdy ocitli v situaci, kdy jste nevěděli, jak se rozhodnout. Dokola jste přemýšleli nad tím, jaká je ta vaše správná cesta. Taky jste si asi říkali, jestli to rozhodnutí bude opravdu z vašeho srdce. Jak tedy poznat, co doopravdy chcete a činit tak vždy správná rozhodnutí, která vychází z vašeho srdce? O tom si dnes povíme!
Rok 2021 byl tím, během kterého se začala projevovat velká ekonomická krize. Mnozí se domnívali, že je dávno za námi, ale to nejhorší nás teprve čeká, a to i letos, jelikož zdražující elektřina se právě v nadcházejících měsících velkou měrou zapíše do rodinných rozpočtů. Ať už jste se dostali do situace, ve které jste museli nového dodavatele energií najít, případně jste se k tomuto kroku rozhodli dobrovolně, prozradíme vám, na co si dát pozor a jak ho vybrat.
Intrauterinní inseminace (IUI) je prvním krokem asistované reprodukce pro páry, kterým se nedaří počít. Obvykle se provádí zhruba po roce, kdy se nedaří během nechráněného pohlavního styku zplodit potomka. Jedná se o základní a neinvazivní metodu, jak otěhotnět. Hlavní princip spočívá v tom, že je spermiím zjednodušena a zkrácena cesta k vajíčku jejich přímou aplikací přímo do dělohy. IUI se provádí na reprodukčních klinikách a nabízí ho také gynekologie Gynem.
Tělo je dobře propracovaný stroj, který nás pravděpodobně nepřestane fascinovat. Aby však fungovalo tak, jak má, je zapotřebí, aby bylo poháněno správným palivem. Ani klasický automobil nepojede bez benzínu, ani tělo nebude fungovat bez minerálů a vitaminů, které jsou jeho pohonnou hmotou.  
Ve většině medií proběhla zpráva nejen o oceněných filmech a osobnostech v anketě Český lev, ale také o tom, kdo měl co na sobě. Dress code, neboli pravidla oblékání na určité události, mnoho umělců nedodrželo. Ve světě nedodržování takových pravidel může znamenat i zákaz vstupu na dané místo. Co znamenají jednotlivé pojmy na pozvánkách na akce?
Dámská liga si pro vás ve spolupráci se značkou GLISS připravila speciální soutěž o balíček různých druhů dámských vlasových masek GLISS! O jaké produkty se jedná a co musíte udělat pro výhru? Přečtěte si článek níže, ve kterém naleznete odpovědi na tyto otázky.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek