Pondělí , 16. 05. 2022

Přemysl

Skvělé tipy pro krásné a pevné nehty. Máte správný pilník? Používáte dobrou techniku při manikúře? Zkuste a uvidíte!

Patříte k těm ženám, co o své ruce pečují se železnou pravidelností, a přesto ne a ne docílit toho, aby byly dokonele pevné? Možná někde přeci jen děláte chybu.
správná péče nehty
Zdroj: 123RF.com

Používáte správný pilník?

Nevhodně zvolený pilník vám může pěkně zavařit. Zahoďte proto levné plastové nebo kovové pilníky, a pokud máte křehké nehty, raději se nechte hýčkat šikovnou paní manikérkou, která dobře ví, co dělá a poradí vám, který že pilník je pro vaše nehty ten nejlepší.

Osvojte si správnou techniku

Když už přeci jen pilujete, záleží i na tom, zda to děláte vůbec technicky správně. Pokud v tom nemáte moc praxe, zkuste nejprve skleněný pilník. Díky němu se snadno naučíte nejen zkracovat, ale i tvarovat nehty správným směrem. Jak to? On vás totiž do protisměru nepustí!

Nezapomínejte na nehtovou kůžičku

Když krém na ruce, pak jedině v kombinaci s olejem na nehtovou kůžičku. Zatímco krém ošetří povrch dlaní a rukou, olej pomáhá udržovat nehty vyživené a hydratované a navíc se dostane všude, kam má. Ovšem všeho s mírou, s krémem ani olejem to rozhodně nepřehánějte.

Loupající se lak. Rychle s ním pryč!

Často se vám začne loupat starý lak a vy se ne a ne dostat k tomu, abyste jej odstranily? Chyba! Odlupující se barva totiž s sebou odstraňuje i tenkou vrstvu keratinu a nehty rychle slábnou. Jediným správným řešením tedy je, že lak odstraníte dříve, než nadělá neplechu.

Sama sobě nehtařkou

Rozhodly jste se vyzkoušet gel-lak, ale barva se vám po čase přestala líbit a vy se ho chcete IHNED zbavit? Tak to rozhodně nedělejte. Díky neodbornému zacházení můžete nadělat velkou paseku a vaše nehty se z toho šoku budou jen velmi pomalu probírat. Manikérka udělá všechno proto, aby materiál odstranila šetrně a správně.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Chia jsou drobná černá semínka šalvěje hispánské. Ta je původem z Mexika a Guatemaly a tato semínka byla základním jídlem starověkých Aztéků a Mayů. „Chia“ je ve skutečnosti starověké mayské slovo pro sílu. Chia semínka jsou malá, plochá a oválná s lesklou a hladkou strukturou, jejichž barva je většinou černá.
Krásný podzim, který nás čeká, přímo láká na výlety do přírody. Stromy začnou hrát všemi barvami, a tak pokud není venku zrovna lijavec, stačí se teple obléknout a hned můžete vyrazit. Ať už sami, v páru nebo s rodinou, podzimní přírodu si zamilujete.
Krásný a rovný úsměv dokáže otevírat srdce i dveře, proto je v současné době téměř nezbytností. Cesta k němu vede přes rovnátka, která vám budou dělat společnost po dobu několika měsíců nebo dokonce let. Je potřeba se během té doby o zuby a ústní hygienu obecně správně starat. Pojďte se podívat, co všechno budete potřebovat.
No, opravdu není řeč o situaci, kdy by dítě z nějakého důvodu mělo indigově modrou barvu. Tuto barvu však může mít jeho aura, proto takové označení. Tyto děti jsou tak trochu zvláštním úkazem v našem světě a je dobré naučit se jim porozumět. Ale také to může být trochu jinak a můžete si myslet, že indigové děti jsou prostě jen děti odlišně vychovávané a snažíme se tu obhájit jejich nepřizpůsobivé chování.
Pití vody se šťávou z citronu, pomeranče nebo limety je zdravé a v rámci hubnoucích režimů a zdravého živoního stylu se těší velké oblibě. Nástrojů na vymačkání šťávy z plodů je k dostání nepřeberné množství, ale co takhle nějaký pěkný kousek? Designové odšťavňovače nejen, že odvedou svojí práci, ale ve vaší kuchyni se budou vyjímat! Na citrusové plody jsou nejvhodnější odstředivé ošťavňovače, ale můžete použít i ty klasické ruční. Které si vybrat?
Je to tady! Společnost Warner Media oznámila, že hrdinové oblíbeného sitcomu z devadesátek se již v květnu objeví na stanici HBO Max. Co o comebacku legendárních Přátel víme, jak se k němu samotní aktéři vyjádřili, a jak se k tomu postavili tvůrci? Nový projekt je na spadnutí!
Když se narodí zdravé miminko, které najednou zemře, jde vždy o nesmírnou tragédii nejen pro rodiče, ale pro celou rodinu. Za náhlou a neočekávanou smrtí miminka může být strašák všech rodičů označovaný jako syndrom náhlého úmrtí kojence. Existují nějaká opatření, která pomáhají výskyt tohoto syndromu snížit? Otázka, která zajímá každou nastávají maminku.

Nepřehlédněte

Zná to nejspíš každá z vás. Někdy během svého života jste si určitě ve vztahu prošla fází žárlivosti. Pokud byla oprávněná, a váš partner vám byl opravdu nevěrný, chápeme, že jste ostražitá. Pokud ale byla nemístná, a vy se nacházíte ve zdravém a spokojeném vztahu založeném na důvěře, není se čeho obávat. Jestliže jste si totiž partnerovou oddaností jistá a víte, že má oči jen pro vás, žárlivost vás akorát zbytečně vyčerpává. Proto pro vás máme několik tipů, jak se žárlivostí zatočit.
Kde začít? Anální sex rozhodně nepatří mezi okrajové praktiky, ale přesto se mu spousta párů z rozličných důvodů vyhýbá. Obvykle kvůli strachu z neznámého. Přeci jen jde o milování, které je opředeno různými mýty, polopravdami a absolutními nepravdami. V tomto článku se dozvíte důležitá fakta i rady, jak si první milování „do zadku“ užít bez rizika bolesti či „voňavé“ nehody.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek