Čtvrtek , 29. 09. 2022

Michal

Tvrdohlavý a energický Beran. Na co se u takového znamení připravit?

Ve znamení Beran jsou lidé narození od 21. 3. do 20.4. Tomuto znamení vládne živel ohně. Tito lidé jsou tak opravdu nabití energií a zároveň velmi ambiciózní. Beranům vládne planeta Mars, jde o znamení, jehož symboly jsou jaro, nové začátky a jiskra. Berani jsou velcí bojovníci, ale co dalšího charakterizuje tohle kardiální a ohnivé stvoření?
beran
Beran je tvrdohlavý, energický, nápaditý i kreativní. (foto: 123RF)

21. 03. 2022

Berani jsou opravdu jako oheň – a poznáte to na nich na první pohled. Jsou to totiž velmi energičtí lidé, takže jakmile vejde do místnosti Beran, je ho všude plno. Berani jsou průbojní, mají velké ambice, a všechno, co si zamanou, se snaží dostat. Chtěli by to ale nejlépe ihned. Stejně tak, jako se mohou Berani díky této vlastnosti v životě dostat hodně daleko, mohou mít na své cestě nejeden malér.

Typický Beran

Jak si totiž jdou za svým, nehledí napravo ani nalevo, čímž se často mohou dostat do nejrůznějších sporů. Kromě své houževnatosti jsou ale lidé ve znamení Berana také velmi spontánní, umí se radovat ze života a snaží se být bezstarostní.

Berani neznají únavu a do práce se vrhají po hlavě, za svou snahu a práci ale žádají i pochvalu a odměnu. Patří mezi velmi odvážné typy lidí, jsou kreativní a mají velmi silnou vůli. Často překypují nejrůznějšími nápady a v práci jsou to i skvělí organizátoři a vedoucí. Jsou to rovněž lidé upřímní, otevření, a jakmile spadnou, ihned se zvednou a jdou zase dál. Potřebují mít vždy možnost vybít si svou energii, doma na gauči tak opravdu dlouho sedět nevydrží.

Jaké jsou ženy v tomto znamení?

Ženy, které se rodí ve znamení Berana, jsou velice silné, sebevědomé, soběstačné a energické. Tyto ženy přesně vědí, co chtějí a umí si o to říct. Jakmile jsou nespokojené, neumí to v sobě moc dusit, naopak jim přetvářka činí velké potíže. Jsou to ale ženy přátelské, upřímné, otevřené a tolerantní.

Ženy rozené v tomto znamení jsou i skvělými partnerkami. Jsou milující a oddané, pokud cítí od partnera to samé. Žena v Beranu si svého muže velmi váží a obdivuje ho. Potřebuje však být v blízkosti toho, kdo jí lásku opětuje. Mimochodem jsou to velké milovnice zvířat.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 8. - 9. 12. 2018. Bude sobota důležitý den, který vám připraví budoucnost?

Jací jsou muži v tomto znamení?

Je to rebel! Přesně takový je muž ve znamení Berana. Jsou také neskutečně energičtí, stejně jako ženy, a navíc jsou to velcí bojovníci. Pokud tento muž v něco věří, jde si za tím a své ideály skutečně pevně vyznává. A i když Beranům nechybí ambice ani dobré nápady, není radno si s nimi zahrávat. Právě proto, že jde o velké fightery, kompromisy jim činí značné obtíže. Kromě toho jsou Berani i někdy trošku sobci. Často totiž myslí více sami na sebe a své touhy než na to, po čem touží a co zrovna chce jejich okolí.

Muži Berani potřebují také svobodu, i když touží po velké lásce, musí mít stále pocit, že nejsou odříznutí od své volnosti. Možná i proto ve vztahu často snadno přehlédnou to, co by chtěla jejich partnerka. Berani se také velice špatně přizpůsobují, neradi dělají něco, co nechtějí.

A co děti Berani?

I děti se dají charakterizovat podle svého znamení, ve kterém se narodily. Pokud se vám narodí malý Beran, vězte, že toto dítko bude velice zvídavé, bystré, ale ani chvilku neposedí na jednom místě. Ani u nich se jejich vrozená energie nezapře. Jsou to zkrátka neposedové. Tyto děti se mohou potýkat s problémy ve chvíli, kdy musejí dodržovat nějaký pevně zavedený řád, například ve škole.

Za to se ale velmi dobře a rády učí, a i své místo v kolektivu si hravě najdou. Děti ve znamení Berana se snaží prosadit si svou a milují volnost, což může rodiče občas přivádět k šílenství. Mají rovněž velkou představivost.

Berany musíte brát prostě takové, jací jsou. Rozhodně to ale nejsou nudní společníci.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví od 10. do 14. 12. 2018. Ke konci roku ukončete všechny spory, ať máte čistý štít!

Rok Tygra: Co vás podle čínského horoskopu letos čeká?

Co o vás říká indiánský horoskop?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Krásný a rovný úsměv dokáže otevírat srdce i dveře, proto je v současné době téměř nezbytností. Cesta k němu vede přes rovnátka, která vám budou dělat společnost po dobu několika měsíců nebo dokonce let. Je potřeba se během té doby o zuby a ústní hygienu obecně správně starat. Pojďte se podívat, co všechno budete potřebovat.
Hledáte-li pohodlné a zároveň vysoce módní boty na léto, budou polobotky tím správným řešením i pro vás. Na trhu existuje celá řada trendy polobotek. Pokud nejste zrovna módní guru, nezoufejte! Na následujících řádcích vám prozradíme, jaké modely polobotek vybírat a jak je vhodně kombinovat s oblečením, aby byl váš outfit dokonalý. Čtěte a inspirujte se s námi!
Je běžné, že má dnes téměř každá domácnost vlastní tiskárnu. Platí ale také, že na tisk dokumentů do školy, do práce nebo vstupenek do divadla opravdu nepotřebujete nějakou zvlášť kvalitní tiskárnu a bezchybný tisk. Vyplatí se proto kupovat levné neoriginální tonery nebo je to hazard s životností vaší tiskárny?
Všude, kam se podíváme, vidíme nejrůznější způsoby stravování. Mezi ně samozřejmě patří krátkodobé diety jako takové, ale stejně tak trvalé formy, které už představují určitý životní styl. A právě mezi ně nepochybně patří stravování podle ročních období. V čem spočívá a má vůbec smysl?
Blížila se sedmá hodina večerní a my už jsme netrpělivě čekali před televizními obrazovkami, až se ozve známá melodie a objeví se mužík s papírovou čepičkou. Večerníček je fenoménem, který si pamatujeme do dneška, zvláště některé oblíbené pohádky, které nám každý večer před spaním přinášel. Zavzpomínejte si na pohádkovou nadílku s námi.
Jste příznivci doby minulé, která se nesla v duchu swingu, kloboučků, smokingů a doutníků? V tom případě byste se měli seznámit se stylem Art deco, který je odkazem na období mezi první a druhou světovou válkou. Oldřich Nový, Adina Mandlová nebo románový hrdina Velký Gatsby jsou ztělesněním luxusu, elegance a sofistikovanosti. Inspirujte se našimi tipy a vneste do svého domova kousek dávného luxusu a elegance.
Meduňka – citronem vonící bylina z Evropy se používá jako kulinářská, léčivá i kosmetická bylina. Všeobecně se má za to, že má uklidňující účinky, je ceněná pro svou schopnost snižovat stres a úzkost, podporovat lepší spánek a zmírňovat zažívací potíže a nadýmání. Zdravotní studie prokázaly, že meduňka dokáže zvýšit pocit pohody, štěstí a bdělosti jednotlivců.
Během panující pandemie koronaviru se společnost Netflix mohla radovat snad každý den. Každý den jí totiž narůstalo množství diváků, kteří nevěděli, jak jinak si zkrátit čas než dobrým filmovým snímkem či seriálovým hitem. Popularita streamovací služby neutichla ani v okamžiku, kdy se lidé navrátili do svých zaměstnání. Naopak trend značně sílil, a to i díky novinkám, které Netflix neustále přináší.
Zima se blíží nezastavitelnou rychlostí a s ní pro mnohé i nějaké to tradiční zimní kilo navíc. Kombinace efektivnějšího ukládání tuků, svátků a večírků (pokud lockdown dá) a té únavné tmy, jsou dovede být pro postavu naprostá katastrofa. Co s tím?
Ráno dělá den - staré známé rčení, na kterém je kus pravdy. Pokud se vám v posledních dnech stalo, že právě začátek dne se nesl v nevrlém duchu, v němž se ostatně poté nesl zbytek hodin, pak se možná dopouštíte několika věcí, jež jsou zejména po ránu tabu. Naše zlozvyky či návyky se výraznou měrou podepisují na tom, co nás bude čekat či jaký bude den. Co udělat proto, abychom se cítili o něco šťastnější? 
Máte v sedmdesáti nárok být zamilovaná a mít sex? Samozřejmě máte. Zamilování je stejné ve dvaceti, jako v sedmdesáti. Jen je lidé na veřejnosti projevují méně okázale. Možná vám vaše děti řeknou, že jste trapná. A ony nejsou právě tím, že takhle uvažují? Milovat někoho není nikdy trapné. Je to ta nejdůležitější součást života každého člověka.

Nepřehlédněte

Rozvod je záležitostí každého druhého manželství. Toto uvádějí statistiky - a bohužel je to pravda. Čím to je? Možná spolu lidé málo komunikují, nejsou ochotni přijímat kompromisy. Ten kompromis by však měl být prvotním zejména v případě, kdy z manželství vzešly děti.
Dříve jste ve skříni našli maximálně dva druhy rostlinného oleje. Nyní jeho rozmanitost přímo ohromuje, ve výsledku však vyvolává mnoho otázek – od prostého „Co je to za olej?“ až po „Jaký druh jídla s ním vařit?“ Pojďme si v těch olejích udělat kapánek jasno a zjistit, které z nich se vyplatí používat v kuchyni pravidelně. Nejspíše budete kukat, jaké oleje se do vaší kuchyně mohou vůbec dostat!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek