Pátek , 20. 05. 2022

Zbyšek

Tvrdohlavý a energický Beran. Na co se u takového znamení připravit?

Ve znamení Beran jsou lidé narození od 21. 3. do 20.4. Tomuto znamení vládne živel ohně. Tito lidé jsou tak opravdu nabití energií a zároveň velmi ambiciózní. Beranům vládne planeta Mars, jde o znamení, jehož symboly jsou jaro, nové začátky a jiskra. Berani jsou velcí bojovníci, ale co dalšího charakterizuje tohle kardiální a ohnivé stvoření?
beran
Beran je tvrdohlavý, energický, nápaditý i kreativní. (foto: 123RF)

21. 03. 2022

Berani jsou opravdu jako oheň – a poznáte to na nich na první pohled. Jsou to totiž velmi energičtí lidé, takže jakmile vejde do místnosti Beran, je ho všude plno. Berani jsou průbojní, mají velké ambice, a všechno, co si zamanou, se snaží dostat. Chtěli by to ale nejlépe ihned. Stejně tak, jako se mohou Berani díky této vlastnosti v životě dostat hodně daleko, mohou mít na své cestě nejeden malér.

Typický Beran

Jak si totiž jdou za svým, nehledí napravo ani nalevo, čímž se často mohou dostat do nejrůznějších sporů. Kromě své houževnatosti jsou ale lidé ve znamení Berana také velmi spontánní, umí se radovat ze života a snaží se být bezstarostní.

Berani neznají únavu a do práce se vrhají po hlavě, za svou snahu a práci ale žádají i pochvalu a odměnu. Patří mezi velmi odvážné typy lidí, jsou kreativní a mají velmi silnou vůli. Často překypují nejrůznějšími nápady a v práci jsou to i skvělí organizátoři a vedoucí. Jsou to rovněž lidé upřímní, otevření, a jakmile spadnou, ihned se zvednou a jdou zase dál. Potřebují mít vždy možnost vybít si svou energii, doma na gauči tak opravdu dlouho sedět nevydrží.

Jaké jsou ženy v tomto znamení?

Ženy, které se rodí ve znamení Berana, jsou velice silné, sebevědomé, soběstačné a energické. Tyto ženy přesně vědí, co chtějí a umí si o to říct. Jakmile jsou nespokojené, neumí to v sobě moc dusit, naopak jim přetvářka činí velké potíže. Jsou to ale ženy přátelské, upřímné, otevřené a tolerantní.

Ženy rozené v tomto znamení jsou i skvělými partnerkami. Jsou milující a oddané, pokud cítí od partnera to samé. Žena v Beranu si svého muže velmi váží a obdivuje ho. Potřebuje však být v blízkosti toho, kdo jí lásku opětuje. Mimochodem jsou to velké milovnice zvířat.

K TÉMATUHoroskop krásy a duševního zdraví od 12. do 16. 11. 2018. Neváhejte realizovat svoje odkládané plány!

Jací jsou muži v tomto znamení?

Je to rebel! Přesně takový je muž ve znamení Berana. Jsou také neskutečně energičtí, stejně jako ženy, a navíc jsou to velcí bojovníci. Pokud tento muž v něco věří, jde si za tím a své ideály skutečně pevně vyznává. A i když Beranům nechybí ambice ani dobré nápady, není radno si s nimi zahrávat. Právě proto, že jde o velké fightery, kompromisy jim činí značné obtíže. Kromě toho jsou Berani i někdy trošku sobci. Často totiž myslí více sami na sebe a své touhy než na to, po čem touží a co zrovna chce jejich okolí.

Muži Berani potřebují také svobodu, i když touží po velké lásce, musí mít stále pocit, že nejsou odříznutí od své volnosti. Možná i proto ve vztahu často snadno přehlédnou to, co by chtěla jejich partnerka. Berani se také velice špatně přizpůsobují, neradi dělají něco, co nechtějí.

A co děti Berani?

I děti se dají charakterizovat podle svého znamení, ve kterém se narodily. Pokud se vám narodí malý Beran, vězte, že toto dítko bude velice zvídavé, bystré, ale ani chvilku neposedí na jednom místě. Ani u nich se jejich vrozená energie nezapře. Jsou to zkrátka neposedové. Tyto děti se mohou potýkat s problémy ve chvíli, kdy musejí dodržovat nějaký pevně zavedený řád, například ve škole.

Za to se ale velmi dobře a rády učí, a i své místo v kolektivu si hravě najdou. Děti ve znamení Berana se snaží prosadit si svou a milují volnost, což může rodiče občas přivádět k šílenství. Mají rovněž velkou představivost.

Berany musíte brát prostě takové, jací jsou. Rozhodně to ale nejsou nudní společníci.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

K TÉMATUHoroskop krásy a duševního zdraví na víkend 15. - 16. 12. 2018. Vyhýbejte se chemikáliím a tvrdému alkoholu. Pozor i na oči!

Rok Tygra: Co vás podle čínského horoskopu letos čeká?

Co o vás říká indiánský horoskop?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

S online kurzy se v posledních měsících doslova roztrhl pytel. Když nebylo možné setkávat se offline, podnikatelé se nalodili na online vlnu a rozjeli to právě ve světě internetu. A tak vznikly nejen kurzy týkající se výuky cizích jazyků, ale i efektivní způsoby, jak zlepšit své schopnosti nebo se naučit něčemu úplné novému, a to třeba FB reklamě nebo působení na sociálních sítích. Pokud i vy přemýšlíte nad koupí nějakého konkrétního online kurzu, seznamte se s několika věcmi, které se vyplatí vědět a znát.
Nákup vánočních dárků se často mění v noční můru, každý z členů rodiny totiž obvykle všechno má, nic nepotřebuje a zejména starší lidé zkrátka nic nechtějí a je velmi těžké se jim zavděčit. Také každý rok řešíte tohle dilema? Nevíte, čím potěšit a obdarovat své nejbližší a docházejí vám nápady? Podle čeho vlastně dárky vybírat a opravdu se trefit? Nikdo nechce dát dárek, který nepotěší. Jděte na to letos chytře.
Lidé zranění při pádu na zamrzlém či zasněženém chodníku musí o odškodnění bojovat dlouho, v 67 procentech déle než rok. Až ve třech čtvrtinách případů totiž obce a technické služby odmítají za zranění přijmout odpovědnost. Konečné odškodnění se přitom může vyšplhat na statisíce, průměr je 287 tisíc korun. Podle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích zodpovídá za náhradu škody, která vznikla při neprůchodnosti chodníku, město či obec. Jak se zachovat, když se vám to stane?
Pojďte se v klidu usadit a kroutit hlavou nad příběhy nešťastníků, kterým se rozhodně první rande nepovedlo podle jejich vysněných představ. Kdo si neohlídal zuby, kdo to přehnal s romantikou, kdo ukázal ze svého těla více, než měl původně v plánu a kdo již svou životní lásku nebyl schopen nahradit někým novým?
Ve většině medií proběhla zpráva nejen o oceněných filmech a osobnostech v anketě Český lev, ale také o tom, kdo měl co na sobě. Dress code, neboli pravidla oblékání na určité události, mnoho umělců nedodrželo. Ve světě nedodržování takových pravidel může znamenat i zákaz vstupu na dané místo. Co znamenají jednotlivé pojmy na pozvánkách na akce?
V každé domácnosti nechybí alespoň jedny nástěnné hodiny. Co takhle zvolit nějaké obří, které se stanou dominantou vašeho interiéru? Retro styl je pořád v oblibě, tak se inspirujte překrásnými kousky. Dřevo, jeho imitace nebo design starých nádražních hodin navozují příjemnou atmosféru. Hodí se prakticky kamkoli, do ložnice, kuchyně nebo obývacího pokoje. Nejenom, že ukazují čas. Jsou zároveň krásným doplňkem vašeho interiéru.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek