Úterý , 28. 05. 2024

Vilém

Tvrdohlavý a energický Beran. Na co se u takového znamení připravit?

Ve znamení Beran jsou lidé narození od 21. 3. do 20.4. Tomuto znamení vládne živel ohně. Tito lidé jsou tak opravdu nabití energií a zároveň velmi ambiciózní. Beranům vládne planeta Mars, jde o znamení, jehož symboly jsou jaro, nové začátky a jiskra. Berani jsou velcí bojovníci, ale co dalšího charakterizuje tohle kardiální a ohnivé stvoření?
beran
Beran je tvrdohlavý, energický, nápaditý i kreativní. (foto: 123RF)

21. 03. 2022

Berani jsou opravdu jako oheň – a poznáte to na nich na první pohled. Jsou to totiž velmi energičtí lidé, takže jakmile vejde do místnosti Beran, je ho všude plno. Berani jsou průbojní, mají velké ambice, a všechno, co si zamanou, se snaží dostat. Chtěli by to ale nejlépe ihned. Stejně tak, jako se mohou Berani díky této vlastnosti v životě dostat hodně daleko, mohou mít na své cestě nejeden malér.

Typický Beran

Jak si totiž jdou za svým, nehledí napravo ani nalevo, čímž se často mohou dostat do nejrůznějších sporů. Kromě své houževnatosti jsou ale lidé ve znamení Berana také velmi spontánní, umí se radovat ze života a snaží se být bezstarostní.

Berani neznají únavu a do práce se vrhají po hlavě, za svou snahu a práci ale žádají i pochvalu a odměnu. Patří mezi velmi odvážné typy lidí, jsou kreativní a mají velmi silnou vůli. Často překypují nejrůznějšími nápady a v práci jsou to i skvělí organizátoři a vedoucí. Jsou to rovněž lidé upřímní, otevření, a jakmile spadnou, ihned se zvednou a jdou zase dál. Potřebují mít vždy možnost vybít si svou energii, doma na gauči tak opravdu dlouho sedět nevydrží.

Jaké jsou ženy v tomto znamení?

Ženy, které se rodí ve znamení Berana, jsou velice silné, sebevědomé, soběstačné a energické. Tyto ženy přesně vědí, co chtějí a umí si o to říct. Jakmile jsou nespokojené, neumí to v sobě moc dusit, naopak jim přetvářka činí velké potíže. Jsou to ale ženy přátelské, upřímné, otevřené a tolerantní.

Ženy rozené v tomto znamení jsou i skvělými partnerkami. Jsou milující a oddané, pokud cítí od partnera to samé. Žena v Beranu si svého muže velmi váží a obdivuje ho. Potřebuje však být v blízkosti toho, kdo jí lásku opětuje. Mimochodem jsou to velké milovnice zvířat.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na pátek 28. 9. 2018. Večer si zapalte svíčky!

Jací jsou muži v tomto znamení?

Je to rebel! Přesně takový je muž ve znamení Berana. Jsou také neskutečně energičtí, stejně jako ženy, a navíc jsou to velcí bojovníci. Pokud tento muž v něco věří, jde si za tím a své ideály skutečně pevně vyznává. A i když Beranům nechybí ambice ani dobré nápady, není radno si s nimi zahrávat. Právě proto, že jde o velké fightery, kompromisy jim činí značné obtíže. Kromě toho jsou Berani i někdy trošku sobci. Často totiž myslí více sami na sebe a své touhy než na to, po čem touží a co zrovna chce jejich okolí.

Muži Berani potřebují také svobodu, i když touží po velké lásce, musí mít stále pocit, že nejsou odříznutí od své volnosti. Možná i proto ve vztahu často snadno přehlédnou to, co by chtěla jejich partnerka. Berani se také velice špatně přizpůsobují, neradi dělají něco, co nechtějí.

A co děti Berani?

I děti se dají charakterizovat podle svého znamení, ve kterém se narodily. Pokud se vám narodí malý Beran, vězte, že toto dítko bude velice zvídavé, bystré, ale ani chvilku neposedí na jednom místě. Ani u nich se jejich vrozená energie nezapře. Jsou to zkrátka neposedové. Tyto děti se mohou potýkat s problémy ve chvíli, kdy musejí dodržovat nějaký pevně zavedený řád, například ve škole.

Za to se ale velmi dobře a rády učí, a i své místo v kolektivu si hravě najdou. Děti ve znamení Berana se snaží prosadit si svou a milují volnost, což může rodiče občas přivádět k šílenství. Mají rovněž velkou představivost.

Berany musíte brát prostě takové, jací jsou. Rozhodně to ale nejsou nudní společníci.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

K TÉMATU  Začalo období Blíženců: jak využít jejich energii pro komunikaci a změny

Rok Tygra: Co vás podle čínského horoskopu letos čeká?

Co o vás říká indiánský horoskop?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Pomalá píseň Say Something je celosvětově známá. Duo A Great Big World ji nahrálo spolu Christinou Aguilerou, a její tempo a slova dojímají i ty nejmenší! Malý kluk v autosedačce při jejím poslechu pláče, vypnout ji ale nechce!
Rekonstruujete a přemýšlíte nad tím, čím byste si zkrášlili holé stěny? Pokud vám nestačí obyčejná malba, pak můžete vyzkoušet další oblíbené způsoby stěnové dekorace. Některé výzdoby stojí čas i peníze, jiné pořídíte doslova za pár korun a máte je na zdi cobydup.
Odhodláváte se začít cvičit? V tom případě by vám mohly pomoci ty správné aplikace, s nimiž bude pohyb mnohem jednodušší a zábavnější. Proč? Protože v nich uvidíte své výkony, pokrok, kterého jste dosáhli a také se můžete porovnávat s ostatními.
Deprese a úzkosti jsou dnes běžné jevy, se kterými se potýkáme. Zatímco někdo k těmto stavům sklouzne z důvodu špatného rodinného zázemí, jiný se do depresí dostane z důvodu až příliš velké snahy uspět. A někdy - někdy je na vině takzvaná obsedantně-kompulzivní porucha. O co konkrétně jde?
Meditace pod palmami, za zvuku vln oceánu a s pohledem na sluncem zalitou hladinu. Láká vás jóga v tropech? Máme tipy, kam vyrazit!
Mnozí odborníci mluví o současnosti jako o „době jedové“. Upozorňují, že toxické látky jsou nejen kolem nás, ale i v nás. Pocházejí ze znečištěného životního prostředí, ale také z kosmetiky a léků, které užíváme. Svou roli hraje i nevhodná strava a alkohol, který si sem tam dopřejeme. Jednou za čas bychom tak měli udělat ve svém těle důkladný úklid. Právě leden je pro očistu ideální.
Zelená káva je oblíbený produkt, jehož přívrženci jsou především z řad milovníků zdravého životního stylu. Kávová zrna jsou u zelené kávy nepražená, a tak na rozdíl od obvyklé černé kávy nemají tak bohatou vůni a barvu.
Rouška se rychle stala přirozenou součástí našeho života. Pojďte si ukrátit chvíli a podívat se, kdo nám to o ní pěje oslavné, inspirativní, ale i dekadentní songy.
Když se rozšířily kontaktní čočky, vypadalo to, že brzy nebude brýle nosit nikdo. Opak je pravdou. Ne každému totiž kontaktní čočky vyhovují. Navíc brýle nejen korigují oční vady, ale umí také doplnit nebo podtrhnout váš outfit a osobnost. Někteří lidí dokonce nosí brýle bez dioptrických skel, jen jako zajímavý módní doplněk. Jaké jsou trendy v optice roku 2019?
Navzdory tomu, že dnešní možnosti cestování jsou mnohem větší a rozmanitější než kdykoli jindy, stále více tuzemáků dává přednost pobytu na vlastní chalupě. Proč nad zahraniční exotikou vyhrává letní dovolená v našich krajích na celé čáře?
Je kabelka vaší nepostradatelnou společnicí, bez které málokdy vyjdete z domu? Přesně pro vás jsme sepsali průvodce, jak si takovou dokonalou kabelku vybrat, aby byla nejen elegantní, ale i praktická. A hlavně ladila k vaší postavě!
Co to je, perfektní make-up na léto? Ve skutečnosti neexistuje žádná samostatná kategorie, kterou bysme mohli pojmenovat „letní tónovací krémy“, protože pleť každého člověka má různé vlastnosti a potřebuje jinou kosmetiku. Navíc každý chce získat různé výsledky: někdo má rád matný finiš a někdo si oblíbil efekt mokré pleti.

Výběr článků

Pesimisté vám řeknou, že zvládat puberťáka je opravdu otřesné, a dá se jenom v co největším klidu vyčkávat, až toto náročné období přejde. Na straně druhé si můžete vyslechnut tvrzení, že právě v pubertě se z vašeho dítka stává dospělák a sklízíte plody toho, co jste v něm zaseli. Někdy se doslechnete, že pokud se dítěti adekvátně věnujete v předchozích letech, žádná puberta s ním vlastně necloumá. Ať už vnímáte situaci jakkoliv, pokud vás článek upoutal, zřejmě u vás v rodině nastávají změny spjaté právě s výchovou puberťáka.
Že vám někdo řekl, že čokoláda škodí, kazí se po ní zuby a tloustne se kvůli ní? Onen dotyčný určitě nemluvil o kvalitní čokoládě s vysokým procentem kakaa. Taková čokoláda totiž naopak tělu prospívá. Že vám někdo řekl, že čokoláda škodí, kazí se po ní zuby a tloustne se kvůli ní? Onen dotyčný určitě nemluvil o kvalitní čokoládě s vysokým procentem kakaa. Taková čokoláda totiž naopak tělu prospívá.
To, že je snídaně základ, už jste slyšela mockrát. Jenže jakou si dát, abyste se konečně zbavila toho břicha či celkově zhubla? Víme a prozradíme!

Nepřehlédněte

Říká se: "jaká matka, taká Katka!" Každý z nás má ve své DNA gen, který ovlivňuje naše vztahy a je jedno jestli přátelské, pracovní nebo vztahové. Jestli vaši předci se často hádali a byli si nevěrní, je velká pravděpodobnost, že to čeká i vás.
Každá z nás touží po zdravých a dokonalých vlasech. Získat je však mnohem snazší, než se na první pohled může zdát. Stačí jen vsadit na metodu No poo, která se nejen ve světě blogerek stala trendem. V čem spočívá a jak vám pomůže s vitalitou vašich vlasů?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek