Horoskopy

Horoskop krásy a duševního zdraví na pondělí 10. 9. 2018. Dejte si pozor na imunitu a nepouštějte se do zkrášlujících procedur na obličeji!

horoskop
zdroj: 123RF.com
Dnes si rozhodně dejte pozor na svůj jídelníček. Vyplatí se vám to. Co dalšího radí naše astroložka Naďa pro prondělí 10. září?

Imunita v ohrožení!

V žádném případě nejezte ostré pokrmy a nepijte alkohol. Budete mít oslabenou imunitu, a jakýkoliv dietní prohřešek by negativně ovlivnil dny celého týdne!

Stop procedurám v obličeji!

Zakázány jsou dnes všechny procedury na hlavě a v obličeji. Bolest hlavy vnímejte jako signál, že něco ve svém životě musíte změnit. Když taková situace nastane, přemýšlejte, co jste v daný moment dělaly či s kým mluvily, a hned budete znát příčinu!

Věnujte pozornost bříšku

Pozornost zaměřte na bříško. V podvečer si ho sprchujte teplou vodou a zároveň masírujte ve směru hodinových ručiček. Pokožka se napne, vyhladí a navíc aktivujete střeva, která se vyčistí ještě před ulehnutím ke spánku.

Plánujte

Večer věnujte plánování dnů příštích. Budete mít velmi praktické a racionální uvažování, takže nevymyslíte nic, co by nebylo reálné!

Autor: Naďa Šmídová

REKLAMA

Reklama