Pátek , 27. 05. 2022

Valdemar

Jdete na rande? Proměňte se v mistryni flirtování!

Flirtování je bezesporu jedna z nejžhavějších a zároveň nejzábavnějších věcí, které si můžeme ve vztazích do sytosti užívat. Rozhodně neplatí, že flirt patří jen do seznamovací fáze vztahu, rozhodně lze flirtovat i v dlouhodobém vztahu. Pokud se chystáte na rande, bude se vám flirtování hodit. Poradíme vám, jak se v tom stát mistryní!
rande flirtovani
Ať se vaše rande nese ve znamení flirtování. (Foto: 123RF)

30. 11. 2021

Mějte flirtování v malíčku!

Možná se zdá, že na flirtování vůbec nic není. Ale když dojde na věc, nejedna žena si rázem přestane být jistá v kramflecích. Určitě i vám přijde vhod pár rad, jak mít koketování v malíčku a udělat na svůj protějšek ten nejlepší možný dojem.

Úsměv od ucha k uchu

I když vás to možná překvapí, jednou z nejlepších ženských zbraní nejen během flirtu je úsměv. Krásný široký úsměv – jak se říká – od ucha k uchu totiž druhého zaručeně zaujme. Nestyďte se proto na prvním rande (i kterémkoli dalším) usmívat, je to tak snadné a přitom tolik přitažlivé!

Oční kontakt

Udržet s protějškem oční kontakt může být těžší, než se a první pohled zdá. Pamatujte ale, že pohled z očí do očí je při flirtu opravdu důležitý. Dáte tím druhému najevo, že se vám líbí, že vás zajímá, nemluvě o tom, že upřený pohled z očí do očí vytváří elektrizující atmosféru.

Nebojte se vtipu

Flirt sice napomáhá k prolomení ledů a navození té správné atmosféry, ale vždy by to měla být také zábava. A to pro obě strany. Nemusíte nad tím složitě přemýšlet, či snad vymýšlet nějaké extra postupy a taktiky. Buďte přirozená a svá, nebojte se vtipkovat a prostě se bavte. I když si zachováváte vizáž dámy, která je nad věcí, nepůsobte vždycky duchaplně.

Jemný dotek

Jasně, že se po tom druhém nebudete sápat hned na prvním rande, ale jemný dotekem rozhodně nic nezkazíte. Něžný a rádoby nenápadný dotek totiž dokáže hotové divy. Přitom ani nemusí mít sexuální podtext. Ačkoli si je tak někdy vysvětluje a ne vždy je to na škodu!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Rande se šéfem: možná flirt, možná láska. Každopádně je to rizikový vztah

K TÉMATUDvoří se vám milý a příjemný kolega, přesto s ním nechcete jít na rande. Jak neurazit a bezpečně odmítnout?

Flirt. Děláme to všichni. Do jednoho! Proč?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Už jste někdy slyšeli o ASMR? O technice, která vám díky souboru zvuků dopřeje příjemný pocit uvolnění, relaxace a pomůže vám rychleji usnout? Pokud ještě ne, lepší pozdě než vůbec. Mrkněte, v čem spočívá její tajemství. A proč jí propadlo tolik lidí.
Letošní vánoční svátky přišly doslova nečekaně. Člověk ani nestihl zamhouřit oka. A možná právě proto, že svou pozornost věnoval něčemu jinému, teď nemá ani vyzdobený svůj příbytek. Pokud stejně jako mnozí ostatní doháníte veškeré vánoční resty, možná máte na seznamu i položku: vyzdobit interiér. A od toho jsme tu my.
Aloe vera je rostlina, která se velmi často označuje za zázrak v květináči. Zdravotní benefity a léčivé účinky této drobné dužinaté a nijak nevýrazné rostliny jsou totiž až dech beroucí. Nemůžeme se divit tomu, že se mezi námi najde tolik lidí, kteří chtějí zázračnou aloe vypěstovat. Bohužel ne každý je zběhlý v pěstování. Jak tedy na to? Jak na pěstování aloe, která nám pomůže při akné i popáleninách?
Dámy, máte v plánu se svými kamarádkami prožít opravdu skvělou dámskou jízdu? I když jsou kavárny i restaurace otevřeny, neznamená to, že musíte nutně utrácet. Stále se ještě můžete uchýlit do pohodlí domovů a podívat se na nějaké skvělé romantické (a nejen romantické) seriály, které vás doslova vtáhnou do děje.
Když si prohlížíte své fotky z dovolené, rozhodně nevypadáte jako módní ikony z časopisů a sociálních sítí? Poradíme vám zaručené fígle módních blogerek. Rozhodně zapomeňte na to, že nejste fotogenická. Jen musíte zaujmout tu správnou pózu a úhel - a výsledek bude úchvatný! Už se těšíte na nové fotky?
Probouzíte se každé ráno s pocitem, že nadcházející den nebude stát za nic? Nemáte sílu na běžné denní činnosti, natož na práci či vaše koníčky? Pak je třeba s tím něco dělat. Ne nadarmo se říká, že ráno dělá den.
Retro nábytek je v módě a vintage je stále skloňované slovo. Retro nábytek má své kouzlo, které nás přenese do jiných časů. Uvažovali jste ale i o kouzlu retro zvuku?
I v dnešní době, kdy se výrobci elektroniky předhánějí, co všechno jejich nové chytré hodinky neumějí, existuje velké množství lidí, kteří nejvíce ocení jednoduché a elegantní ručičkové hodinky. Navíc jen jednoduché hodinky se hodí třeba k obleku nebo do divadla, takže by neměly chybět žádnému muži.

Nepřehlédněte

Je snadné být ženou! To je věta, kterou velmi často vypouští z úst právě muži, kteří nemají ani ponětí o tom, jaké to je - být ženou. Každá žena ví, že to je v mnoha ohledech velice těžké. Stačí si vzpomenout na pravidelné menstruace nebo na období menopauzy, které je plné často šílených stavů a bolestí. Dalším obrovským problémem je vaginální mykóza čili kvasinková infekce, která umí být velice bolestivá a která má tendenci se vracet.  
Britská královská rodina v poslední době čelí náporu fotografů a novinářů. Na vině jsou rozpory v rodině vyvolané princem Harrym a jeho americkou manželkou, které nenechávají jednoho člena rodiny v klidu. Tedy výjimkou je královna, která se svou kabelkou nedává znát prakticky žádné emoce, co se týče tohoto tématu.  

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek