Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

Jdete na rande? Proměňte se v mistryni flirtování!

Flirtování je bezesporu jedna z nejžhavějších a zároveň nejzábavnějších věcí, které si můžeme ve vztazích do sytosti užívat. Rozhodně neplatí, že flirt patří jen do seznamovací fáze vztahu, rozhodně lze flirtovat i v dlouhodobém vztahu. Pokud se chystáte na rande, bude se vám flirtování hodit. Poradíme vám, jak se v tom stát mistryní!
rande flirtovani
Ať se vaše rande nese ve znamení flirtování. (Foto: 123RF)

30. 11. 2021

Mějte flirtování v malíčku!

Možná se zdá, že na flirtování vůbec nic není. Ale když dojde na věc, nejedna žena si rázem přestane být jistá v kramflecích. Určitě i vám přijde vhod pár rad, jak mít koketování v malíčku a udělat na svůj protějšek ten nejlepší možný dojem.

Úsměv od ucha k uchu

I když vás to možná překvapí, jednou z nejlepších ženských zbraní nejen během flirtu je úsměv. Krásný široký úsměv – jak se říká – od ucha k uchu totiž druhého zaručeně zaujme. Nestyďte se proto na prvním rande (i kterémkoli dalším) usmívat, je to tak snadné a přitom tolik přitažlivé!

Oční kontakt

Udržet s protějškem oční kontakt může být těžší, než se a první pohled zdá. Pamatujte ale, že pohled z očí do očí je při flirtu opravdu důležitý. Dáte tím druhému najevo, že se vám líbí, že vás zajímá, nemluvě o tom, že upřený pohled z očí do očí vytváří elektrizující atmosféru.

Nebojte se vtipu

Flirt sice napomáhá k prolomení ledů a navození té správné atmosféry, ale vždy by to měla být také zábava. A to pro obě strany. Nemusíte nad tím složitě přemýšlet, či snad vymýšlet nějaké extra postupy a taktiky. Buďte přirozená a svá, nebojte se vtipkovat a prostě se bavte. I když si zachováváte vizáž dámy, která je nad věcí, nepůsobte vždycky duchaplně.

Jemný dotek

Jasně, že se po tom druhém nebudete sápat hned na prvním rande, ale jemný dotekem rozhodně nic nezkazíte. Něžný a rádoby nenápadný dotek totiž dokáže hotové divy. Přitom ani nemusí mít sexuální podtext. Ačkoli si je tak někdy vysvětluje a ne vždy je to na škodu!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Rande se šéfem: možná flirt, možná láska. Každopádně je to rizikový vztah

K TÉMATU  Máte partnera o mnoho let staršího nebo naopak mladšího. Je věkový rozdíl ve vztahu handicap nebo plus

Flirt. Děláme to všichni. Do jednoho! Proč?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Proč na ruce mít hodinky, které jen ukazují čas? Mohou mít celou řadu další inteligentních funkcí, které nám mohou usnadnit život. Zejména pokud jsme ve spěchu a nemáme čas lovit mobilní telefon z kabelky či kapsy, abychom se podívali, kdo nám zrovna telefonuje. To je ale jen jedna z výhod chytrých hodinek. Podle čeho se dají vybírat chytré hodinky?
Citron je již od pradávna používán jako pomocník při mnoha zdravotních potížích. Kyselina citronová v citronu je totiž známá svými imunitními, antibakteriálními a antivirovými vlastnostmi. Co vás napadne jak první, když máte například chřipku? Samozřejmě pořádný bylinkový čaj s medem, zázvore, a hlavně citronem! Jaké jsou účinky citronu na lidské tělo?
Když přicházíte domů, když kolem vašeho domu procházejí lidé, nebo když k vám přijede návštěva, první, co uvidí, je nejen váš dům, ale také zahrada, plot, garážová vrata. První dojem tedy vytváří spousta faktorů. Když dobře sladíte základní prvky na domě i kolem domu, bude vám to dělat radost každý den. V tomto článku se zaměříme na prvky, které se hodí na domě sladit tak, aby byl výsledný vzhled co nejlepší.
Podzim je tady, proto je čas obout se do teplejší a pevnější obuvi. Trendy pro podzim 2022 vás nadchnou. In je pohodlí a funkčnost. Mrkněte, jaké se letos budou nosit kozačky, kotníkové boty a boty na sníh. Pro každou ženu máme spoustu tipů, ze kterých si vyberete. Využijte podzimního Black Friday a nakupte nejlepší boty za zlevněné ceny. Boty si můžete pořídit i na další sezóny, proto volte kvalitní materiály a prověřené značky.

Nepřehlédněte

O spodním prádle se zrovna moc nemluví, a to hlavně z toho důvodu, že se jedná o něco opravdu intimního, ale přitom tak běžného. Také proto jsou fakta o spodním prádle tak trochu zapovězena – ale věřte, že i v tomto případě se můžete zasmát a podivovat, jakou proměnou spodní prádlo prošlo za tu dlouhou řadu let od jeho vynalezení.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek