Čtvrtek , 02. 02. 2023

Nela a Hromnice

Je vám nevěrný? Podle těchto signálů to zaručeně poznáte

Vztahy jsou komplikovaná věc, o tom není sporu ani pochyb. Zatímco někdy to klape a všechno funguje „jako po másle”, jindy to může váznout. A právě mnohé neshody nebo rozcházející se názory mohou stát za vznikem nevěry.
nevěrný
Nevěrní lidé mají své stereotypy. Odhalte je!

14. 12. 2022

Dřímá ve vás podezření, že k něčemu takovému ve vašem případě spěje? Poznejte, jak odhalit, že je vám nevěrný s takřka stoprocentní pravděpodobností.

Když se o sebe začínáme více starat 

Vnímáte, že se vaše druhá polovička o sebe začala až přehnaně starat? Lépe se obléká, pečuje o pleť, pravidelně dochází do posilovny? To všechno může mít na svém kontě jedno – nová známost. Zejména pokud už dlouhodobě apelujete na péči o zevnějšek a dlouhé roky tu prosbu ignoruje, najednou se zničehonic situace změní, je to alarmující světýlko blikající na poplach.

Začněte proto být minimálně opatrnější a více ostražitá, případně se snažte s vaší polovičkou toto téma nadhodit při odpolední kávě.

Když na scénu nastupuje schovávání

Už jste zaregistrovala, že má váš partner zaheslované sociální sítě, respektive přístup k některým chatům v aplikacích? Nebo si dokonce změnil vstupní heslo k mobilnímu telefonu a připadá vám, že si svůj telefon před vámi ostražitě chrání? Přesně tyto scénáře by měly nahnat strach, bohužel.

Důvodem zvýšené opatrnosti a změny hesel bývá komunikace s někým „tajným”. Někdy to dokonce může dojít až k tomu, že si dotyčný pořídí nový mobilní telefon. V takovém případě je nevěra víc než jistá.  

Když jsou hádky na denním pořádku 

Máte pocit, že se s partnerem prakticky neustále hádáte? A to kvůli malichernostem, které by dříve byly naprosto druhořadé, možná až opomíjené? I to patří mezi typické příznaky toho, že má druhá polovička pravděpodobně někoho jiného.

Za vzniklé hádky může obvykle vnitřní rozpolcenost toho, kdo druhého podvádí. Celkový strach a špatné svědomí vedou k jízlivosti a stojí za konflikty, které velmi často vznikají hlasitou a někdy až ostrou výměnou názorů.  

Rozchod jako časté téma rozhovorů 

Hádky, které jsou v případě nevěry na denním pořádku, mohou velmi často vyústit ve zmínky o rozchodu/rozvodu, což věrnou stranu obvykle zaskočí, překvapí. Podvádějící rozchod zmiňuje velmi často ze strachu a někdy i proto, že je vzniklá situace už přestává bavit a nejraději by se uchýlili do náruče třetího.

K TÉMATU  Syndrom prázdného hnízda dokáže manželstvím otřást
nevěra
Že je tady někdo ”navíc” poznáte poměrně snadno.

Což může mít za následek i to, že se druhá strana začíná postupně odcizovat. Pocity viny donutí toho, kdo podvádí, udělat jeden krok, kterým je stranění se druhému. Už žádné vyznávání lásky a když už vypustí z úst slova miluju tě, jsou prázdná, bez citů, bez jakýchkoli emocí.  

Člověk, který podvádí druhého, je velmi často myšlenkově mimo. Neustále o něčem přemýšlí a má pocit, že ho druhý otravuje, když po něm chce byť jen jedno kloudné slovíčko. I toto je varovný signál, který vám prozradí, že je člověk nevěrný. 

Výčitky svědomí mohou pramenit v hodnotné dárky

Pokud jeden druhého podvádí, velmi často dochází ke kupování dárků. Ano, skutečně odpovědí na otázku: „Jak odhalit nevěru,” je zvýšená pozornost o toho druhého. Ovšem nejen výčitky svědomí hrají v tomto případě roli. Je tu také touha „pojistit” si podváděný protějšek, protože milenka je taktéž ve vztahu, ze kterého nechce odejít. A člověk se nechce octnout v situaci, kdy je sám.

„Podvodník” či nevěrník velmi často přichází i s takovými dary, které jsou nadmíru hodnotné. Patří sem například i luxusní dovolená, na kterou byste se obvykle skládali oba dva. Už při takových dárcích začněte být opatrnější, nemusí za tím být jen touha udělat radost.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nevěra: V čem se liší mužské a ženské podvádění?

Elena (35): Manžel se přiznal, že ho láká polyamorie. Co mám dělat?

Zdroje článku:
https://jakpoznatneveru.cz
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Málokterá z nás má cvičení v oblibě – chceme se mu vyhnout co se dá a doufáme, že to bez něj zvládneme. Existují ale cviky, které nejsou tolik náročné, a zároveň dokáží změnit život k lepšímu. Ať už v oblasti zdraví nebo sexu. V obojím případě se budete cítit mnohem lépe poté, co budete pravidelně cvičit Kegelovy cviky.
Ve světě krásy panuje řada mýtů a stereotypů. Některé z nich jsou pozůstatky starších studií, jiné vznikly jednoduše mezi lidmi a postupně se staly dostatečně přesvědčivé natolik, že ovlivnily naše chování a přístup ke kráse jako takový. Vyznat se ve světě pravdy a mýtů je skutečně nelehký úkol, ovšem, abychom vám jej alespoň trochu usnadnili, připravili jsme pro vás seznam těch nejčastějších mýtů, které i dodnes kolují mezi námi.
Pakliže jste na sociálních sítích jako doma a zároveň se pravidelně udržujete v kondici, jméno Pamela Reif vám pravděpodobně není cizí. Tato vždy pozitivně naladěná německá fitnessačka a influencerka v podobě svých příspěvků a cvičebních videí dopomohla ke shození kil a vypracované postavě nejedné ženě.
S hypotečními úvěry se nyní doslova přetrhl pytel. Lidé prahnou po vlastním bydlení, a to z důvodu aktuálně se rozjíždějící inflace. Aby nedošlo k újmě na jejich úsporách, investují a nemovitosti jim přijdou jako to nejlepší východisko ze situace. Pokud i vy přemýšlíte nad koupí vlastního obydlí, ať už bude určené pro osobní potřebu nebo se bude jednat o nemovitost určenou k pronájmu, prozradíme vám, jak vybrat vhodnou hypotéku.  
Je sice pravdou, že jsme všichni netrpělivě čekali až se dostaví léto. V horkých letních měsících se nám ale nechtějí nosit tenisky nebo jinak uzavřené boty. V důsledků vysokých teplot mohou někomu také nohy začít otékat. V tuto chvíli přichází na scénu dámské sandály. Jaké jsou typy a s čím je vhodné je kombinovat? Může je nosit opravdu každá dáma a hodí se ke každé příležitosti? Všechny tyto informace jsme zjistili za vás.
Zařizování ložnice je poněkud obtížné. Přece jen chceme z místnosti vykouzlit oázu klidu, do které se budeme každý den velice rádi vracet. Mnohdy se však stane, že sáhneme po něčem zcela jiném, než co do ložnice patří a rázem je příjemný pocit z ní fuč. Zkrátka a dobře tam neproudí ta energie, která by přispívala ke kvalitnímu spánku. Naštěstí je tu ale stále feng-šuej, podle kterého se můžeme řídit.
Nosíme je snad všichni, ale jenom málokdo z nás si uvědomuje, že mohou být skutečně nebezpečná a trvale poškodit naše zdraví. Jen skutečně kvalitní sluchátka toto riziko snižují na minimum, ale co všechno způsobují ta obyčejná?
Pohlavní nemoci – pro mnohé tabu, pro jiné něco tak intimního. Je chybou se domnívat, že vás některá z těchto velmi choulostivých onemocnění nemůže postihnout. Mnohé se totiž nepřenáší jen při pohlavním styku nebo nechráněným sexem. Jejich příčiny mohou být i jiné. Pojďme se seznámit s těmi nejčastějšími.
Všichni jsme někdy v životě emocionálně vyčerpaní. Je normální zažít předávkování jednou nebo druhou emocí a vypořádat se s jejich těžkostí a bojem. A pouze prostřednictvím této zkušenosti můžeme skutečně vidět krásu života. Ale když se emoční vyčerpání promění v neustálý zážitek negativních emocí, už to není zdravé.

Nepřehlédněte

Klimakterium neboli menopauza je přirozené období v životě ženy, které může nastat kdykoli mezi 45. až 55. rokem života. Organismus pozvolna přejde z reprodukční fáze do fáze klidové. Tahle fyziologická životní etapa se prostě nedá zastavit ani obejít. A tělo vám může připravit horké chvilky právě ve věku, kdy se cítíte tak skvěle. Dá se ale to zvládnout.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek