Středa , 29. 11. 2023

Zina

Je vám nevěrný? Podle těchto signálů to zaručeně poznáte

Vztahy jsou komplikovaná věc, o tom není sporu ani pochyb. Zatímco někdy to klape a všechno funguje „jako po másle”, jindy to může váznout. A právě mnohé neshody nebo rozcházející se názory mohou stát za vznikem nevěry.
nevěrný
Nevěrní lidé mají své stereotypy. Odhalte je!

14. 12. 2022

Dřímá ve vás podezření, že k něčemu takovému ve vašem případě spěje? Poznejte, jak odhalit, že je vám nevěrný s takřka stoprocentní pravděpodobností.

Když se o sebe začínáme více starat 

Vnímáte, že se vaše druhá polovička o sebe začala až přehnaně starat? Lépe se obléká, pečuje o pleť, pravidelně dochází do posilovny? To všechno může mít na svém kontě jedno – nová známost. Zejména pokud už dlouhodobě apelujete na péči o zevnějšek a dlouhé roky tu prosbu ignoruje, najednou se zničehonic situace změní, je to alarmující světýlko blikající na poplach.

Začněte proto být minimálně opatrnější a více ostražitá, případně se snažte s vaší polovičkou toto téma nadhodit při odpolední kávě.

Když na scénu nastupuje schovávání

Už jste zaregistrovala, že má váš partner zaheslované sociální sítě, respektive přístup k některým chatům v aplikacích? Nebo si dokonce změnil vstupní heslo k mobilnímu telefonu a připadá vám, že si svůj telefon před vámi ostražitě chrání? Přesně tyto scénáře by měly nahnat strach, bohužel.

Důvodem zvýšené opatrnosti a změny hesel bývá komunikace s někým „tajným”. Někdy to dokonce může dojít až k tomu, že si dotyčný pořídí nový mobilní telefon. V takovém případě je nevěra víc než jistá.  

Když jsou hádky na denním pořádku 

Máte pocit, že se s partnerem prakticky neustále hádáte? A to kvůli malichernostem, které by dříve byly naprosto druhořadé, možná až opomíjené? I to patří mezi typické příznaky toho, že má druhá polovička pravděpodobně někoho jiného.

Za vzniklé hádky může obvykle vnitřní rozpolcenost toho, kdo druhého podvádí. Celkový strach a špatné svědomí vedou k jízlivosti a stojí za konflikty, které velmi často vznikají hlasitou a někdy až ostrou výměnou názorů.  

Rozchod jako časté téma rozhovorů 

Hádky, které jsou v případě nevěry na denním pořádku, mohou velmi často vyústit ve zmínky o rozchodu/rozvodu, což věrnou stranu obvykle zaskočí, překvapí. Podvádějící rozchod zmiňuje velmi často ze strachu a někdy i proto, že je vzniklá situace už přestává bavit a nejraději by se uchýlili do náruče třetího.

K TÉMATU  10 komplimentů, které muži nechtějí od svých partnerek slyšet
nevěra
Že je tady někdo ”navíc” poznáte poměrně snadno.

Což může mít za následek i to, že se druhá strana začíná postupně odcizovat. Pocity viny donutí toho, kdo podvádí, udělat jeden krok, kterým je stranění se druhému. Už žádné vyznávání lásky a když už vypustí z úst slova miluju tě, jsou prázdná, bez citů, bez jakýchkoli emocí.  

Člověk, který podvádí druhého, je velmi často myšlenkově mimo. Neustále o něčem přemýšlí a má pocit, že ho druhý otravuje, když po něm chce byť jen jedno kloudné slovíčko. I toto je varovný signál, který vám prozradí, že je člověk nevěrný. 

Výčitky svědomí mohou pramenit v hodnotné dárky

Pokud jeden druhého podvádí, velmi často dochází ke kupování dárků. Ano, skutečně odpovědí na otázku: „Jak odhalit nevěru,” je zvýšená pozornost o toho druhého. Ovšem nejen výčitky svědomí hrají v tomto případě roli. Je tu také touha „pojistit” si podváděný protějšek, protože milenka je taktéž ve vztahu, ze kterého nechce odejít. A člověk se nechce octnout v situaci, kdy je sám.

„Podvodník” či nevěrník velmi často přichází i s takovými dary, které jsou nadmíru hodnotné. Patří sem například i luxusní dovolená, na kterou byste se obvykle skládali oba dva. Už při takových dárcích začněte být opatrnější, nemusí za tím být jen touha udělat radost.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nevěra: V čem se liší mužské a ženské podvádění?

Elena (35): Manžel se přiznal, že ho láká polyamorie. Co mám dělat?

Zdroje článku:
https://jakpoznatneveru.cz
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nedávná událost, velká bouře na řeckém poloostrově Chalkidiki, ukázala, že je mezi cestovateli stále mnoho těch, kteří nejsou připraveni na mimořádné situace. Cestovní pojištění je nutností, protože vás běžně může potkat na dovolené úraz, havárie či porucha automobilu, zemětřesení, setkání s divokým zvířetem, či dokonce teroristická akce. Jak se zachovat, abyste z události vyšla pokud možno nepoškozená?
Krásná postava, zpevněný zadek, silné svaly, perfektní držení těla, stejně jako obratnost a lehkost pohybů... To vše lze získat pomocí cvičení zvaného pilates. Toto cvičení se objevilo již před několika lety, ale stále nabírá na popularitě. Proč ho cvičit? A jak s pilates začít v domácích podmínkách? Uvidíte, že i naprostý začátečník může s pilates začít okamžitě a brzy dosáhnout skvělých výsledků ve formování své postavy!
Věděli jste, že podle posledních statistik má průměrný člověk ve svém mobilním telefonu stažených zhruba třicet mobilních aplikací? Sice je nemusí nutně využívat, ale staženy jsou. Zatímco pánové nezapomínají kromě sociálních sítí na sportovní aplikace nebo aplikace sportovního sázení, co ve svém mobilu ukrývají ženy?
Je možné, že v běžném ortodoxním vztahu se necítíte příliš šťastní, i když vám tam nic nechybí. Možná by vám více vyhovoval otevřený vztah. Co to obnáší? Jaké jsou benefity? Jste vůbec typ pro otevřený vztah? Je mnoho věcí, které je předtím třeba brát v úvahu.
Všichni milovníci seriálu Sex ve městě jsou jako na jehlách Carrie Bradshaw, protože je to tady! Kýžené pokračování v podobě nových dílů. Otázkou však zůstává, jestli se i tato série bude držet původního stylu Sexu ve městě, anebo se spíše můžeme těšit na něco nového. A v neposlední řadě, jestli to celé autoři pokračováním leda nepokazí.
Nemusíte mít přímo roubenku nebo srub. Dřevěný interiér sluší každé chatě, ale můžete se jím obklopit i doma. Tento klasický materiál bude v módě pořád. Dřevo existuje v mnoha variantách i barvách a s jeho pomocí vytvoříte neopakovatelné bydlení. Působí příjemně a je také zdravotně naprosto nezávadné. Prohlédněte si krásné interiéry, kde je hlavním motivem právě dřevo.

Nepřehlédněte

Naše životní podmínky jsou velice dobré, ovšem ani tato skutečnost nám nezaručuje pevné zdraví. O své zdraví se musí každý starat sám. Je však pravdou, že někdy jen čirou náhodou člověka postihne choroba, o které lze říct, že je snad za trest, a se kterou svět ještě neumí vypořádat. Kupodivu se takových onemocnění nachází mezi námi celá řada, za vypíchnutí stojí například rakovina, nad kterou svět boj ještě nevyhrál.
Nabídka kroužků pro školní, ale i předškolní, děti je v současné době mimořádně bohatá. Potřebují děti organizovanou zábavu? Mají si mimo školu rozvíjet své znalosti ve vzdělávacích kroužcích? Určitě ano, ale musíte zvážit, kdy je třeba nechat svoje ambice spát. Pro děti je prospěšný i čas, kdy doma jen tak lelkují. Kolik kroužků už je moc? Jaký kroužek dítěti sedí nejlépe?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek