Úterý , 25. 06. 2024

Ivan

Je vám nevěrný? Podle těchto signálů to zaručeně poznáte

Vztahy jsou komplikovaná věc, o tom není sporu ani pochyb. Zatímco někdy to klape a všechno funguje „jako po másle”, jindy to může váznout. A právě mnohé neshody nebo rozcházející se názory mohou stát za vznikem nevěry.
nevěrný
Nevěrní lidé mají své stereotypy. Odhalte je!

14. 12. 2022

Dřímá ve vás podezření, že k něčemu takovému ve vašem případě spěje? Poznejte, jak odhalit, že je vám nevěrný s takřka stoprocentní pravděpodobností.

Když se o sebe začínáme více starat 

Vnímáte, že se vaše druhá polovička o sebe začala až přehnaně starat? Lépe se obléká, pečuje o pleť, pravidelně dochází do posilovny? To všechno může mít na svém kontě jedno – nová známost. Zejména pokud už dlouhodobě apelujete na péči o zevnějšek a dlouhé roky tu prosbu ignoruje, najednou se zničehonic situace změní, je to alarmující světýlko blikající na poplach.

Začněte proto být minimálně opatrnější a více ostražitá, případně se snažte s vaší polovičkou toto téma nadhodit při odpolední kávě.

Když na scénu nastupuje schovávání

Už jste zaregistrovala, že má váš partner zaheslované sociální sítě, respektive přístup k některým chatům v aplikacích? Nebo si dokonce změnil vstupní heslo k mobilnímu telefonu a připadá vám, že si svůj telefon před vámi ostražitě chrání? Přesně tyto scénáře by měly nahnat strach, bohužel.

Důvodem zvýšené opatrnosti a změny hesel bývá komunikace s někým „tajným”. Někdy to dokonce může dojít až k tomu, že si dotyčný pořídí nový mobilní telefon. V takovém případě je nevěra víc než jistá.  

Když jsou hádky na denním pořádku 

Máte pocit, že se s partnerem prakticky neustále hádáte? A to kvůli malichernostem, které by dříve byly naprosto druhořadé, možná až opomíjené? I to patří mezi typické příznaky toho, že má druhá polovička pravděpodobně někoho jiného.

Za vzniklé hádky může obvykle vnitřní rozpolcenost toho, kdo druhého podvádí. Celkový strach a špatné svědomí vedou k jízlivosti a stojí za konflikty, které velmi často vznikají hlasitou a někdy až ostrou výměnou názorů.  

Rozchod jako časté téma rozhovorů 

Hádky, které jsou v případě nevěry na denním pořádku, mohou velmi často vyústit ve zmínky o rozchodu/rozvodu, což věrnou stranu obvykle zaskočí, překvapí. Podvádějící rozchod zmiňuje velmi často ze strachu a někdy i proto, že je vzniklá situace už přestává bavit a nejraději by se uchýlili do náruče třetího.

K TÉMATU  Iva Frühlingová otevřeně o polyamorii a rodinném životě
nevěra
Že je tady někdo ”navíc” poznáte poměrně snadno.

Což může mít za následek i to, že se druhá strana začíná postupně odcizovat. Pocity viny donutí toho, kdo podvádí, udělat jeden krok, kterým je stranění se druhému. Už žádné vyznávání lásky a když už vypustí z úst slova miluju tě, jsou prázdná, bez citů, bez jakýchkoli emocí.  

Člověk, který podvádí druhého, je velmi často myšlenkově mimo. Neustále o něčem přemýšlí a má pocit, že ho druhý otravuje, když po něm chce byť jen jedno kloudné slovíčko. I toto je varovný signál, který vám prozradí, že je člověk nevěrný. 

Výčitky svědomí mohou pramenit v hodnotné dárky

Pokud jeden druhého podvádí, velmi často dochází ke kupování dárků. Ano, skutečně odpovědí na otázku: „Jak odhalit nevěru,” je zvýšená pozornost o toho druhého. Ovšem nejen výčitky svědomí hrají v tomto případě roli. Je tu také touha „pojistit” si podváděný protějšek, protože milenka je taktéž ve vztahu, ze kterého nechce odejít. A člověk se nechce octnout v situaci, kdy je sám.

„Podvodník” či nevěrník velmi často přichází i s takovými dary, které jsou nadmíru hodnotné. Patří sem například i luxusní dovolená, na kterou byste se obvykle skládali oba dva. Už při takových dárcích začněte být opatrnější, nemusí za tím být jen touha udělat radost.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nevěra: V čem se liší mužské a ženské podvádění?

Elena (35): Manžel se přiznal, že ho láká polyamorie. Co mám dělat?

Zdroje článku:
https://jakpoznatneveru.cz
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Vysmíváte se těm, kdo si píšou deník? A zkoušela jste to už někdy? Je to neuvěřitelně očistná záležitost, která vám pomůže zbavit se stresu, utřídit si myšlenky a mnohdy vás také povzbudí. Navíc budete díky deníku mít za pár desítek let na co vzpomínat.
Plánujete nebo už dokonce čekáte druhé miminko, ale po prvním těhotenství máte za sebou císařský řez? Každá nastávající maminka se ve stejné situaci ptá, v čem je takové těhotenství jiné nebo jaká jsou rizika. A právě na to se vám nyní pokusíme odpovědět.
Holčička si zamilovala štěně jménem Oakley, které rodina čerstvě adoptovala. Spokojený pejsek sladce spí, zatímco mu malá pečovatelka zpívá ukolébavku. Co na tom, že je to falešně a občas to trochu tahá za uši, Oakley si zkrátka láskyplné obětí užívá.
Když se řekne jóga, můžeme si představit mnoho jejích variant. Může jít o pomalé protažení celého těla, dynamickou power jógu, ale třeba i o jógu hormonální. Právě s její pomocí můžete vyřešit mnoho nepříjemností plynoucích z nevhodné hladiny hormonů v těle.
Trávíte v posilovně každou volnou chvíli? Tak trochu „flákáte“ pravidelné kontroly u zubaře? Pokud navíc často ponocujete, své šance na otěhotnění dramaticky snižujete. Jak s tím vším souvisí televizní ovladač?
Překrásná stavba se nachází na útesech v Cliftonu, bohatém předměstí Kapského města. Černé mramorové stěny, dřevěné podlahy a neuvěřitelné instalace modrého nasvíceného skla. Nettleton 198 nabízí nádherný výhled na Atlantský oceán a spoustu dokonalých architektonických řešení. Jen se podívejte!
Rozchod dvou lidí, kteří se milovali, přátelili a byli spolu rádi, je vždy bolestivý. Často lidé setrvávají v partnerství jen proto, že se bojí kritické situace, kdy druhému řeknou, že chtějí jít dál. Ale být s někým, kdo vám už nic nedává, nemá smysl. Prostě někdy nastává čas se rozejít.
V současné době chtějí být všichni ekologičtí. Dbají na životní prostředí a snaží se neplýtvat jídlem či třídit odpad. Dokonce se správně nakládá i s bioodpadem. A s tím se spojí kompostování. Pokud zvažujete pořízení kompostéru na zahradu nebo kompostéru do interiéru, nabízí se otázka, jak správně kompostovat a čemu se vyvarovat? Kompostování je sice hitem, na druhou stranu se to musí umět.
Většina z nás už minimálně jednou držela nějakou tu dietu. Dobře víte, jak je to složité. Možná by vám více vyhovovalo řídit se barvami. Jak to? Barvy totiž mohou přímo souviset s hubnutím a dost možná vás shazování přebytečných kilogramů bude konečně bavit.
Je běžné, že má dnes téměř každá domácnost vlastní tiskárnu. Platí ale také, že na tisk dokumentů do školy, do práce nebo vstupenek do divadla opravdu nepotřebujete nějakou zvlášť kvalitní tiskárnu a bezchybný tisk. Vyplatí se proto kupovat levné neoriginální tonery nebo je to hazard s životností vaší tiskárny?
V dnešním rychlém tempu života se stále více žen rozhoduje pracovat z domova. V tomto článku prozkoumáme tipy a triky, jak si vytvořit efektivní pracovní prostor v domácím prostředí. Od organizace pracovního času po ergonomii pracovního místa – objevte klíčové faktory pro úspěšné fungování v home office.

Výběr článků

Online – to je slovo vystihující dnešní dobu. Dříve jsme byli limitováni staženými daty nebo velkou cenu za strávený čas na internetu – to v jeho začátcích. Nicméně dneska je internet všude kolem nás, a tak se nemůžeme divit, že mu podléhají čím dál častěji i malé děti. Jaká je hranice?
Když je zmínka o mandlovém mléce, možná vás na prvním místě napadne jeho přínos v kuchyni. Je velmi populární u lidí alergických na laktózu, vegetariánů či vitariánů. Mandlové mléko však může mít i zcela odlišné využití. Může vám totiž pomoct ke zdravým vlasům a pleti.
Kdo by dnes neznal zlatý devadesátkový hit jménem ledvinky. Během devadesátých let se jednalo o velice stylový kousek, který se nejčastěji kombinoval s batikovanými tričky a zvonovými kalhoty, případně se stejnými kalhotami a halenkou se zvonovými rukávy. Když se však ledvinky najednou stáhly z trhu, mnohé ženy to sice oplakaly, ale nakonec se se skutečností smířily - ledvinky už zkrátka nejsou v módě. Jejich žhavé kousky byly odhozeny do koše nebo zapadly hluboko do skříně. Jenže to je škoda. Každý módní trend totiž jednou ožije a ledvinky opravdu nejsou výjimkou.

Nepřehlédněte

V rámci svého F.A.M.E turné vystoupí latinsko-americký idol Maluma v prostorách Forum Karlín. Předprodej vstupenek začal již ve středu 30. 1. na ticketportal.cz. Na co se můžete těšit?
Proč na ruce mít hodinky, které jen ukazují čas? Mohou mít celou řadu další inteligentních funkcí, které nám mohou usnadnit život. Zejména pokud jsme ve spěchu a nemáme čas lovit mobilní telefon z kabelky či kapsy, abychom se podívali, kdo nám zrovna telefonuje. To je ale jen jedna z výhod chytrých hodinek. Podle čeho se dají vybírat chytré hodinky?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek