Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

Nevěra: V čem se liší mužské a ženské podvádění?

Nevěra je nepříjemná zkušenost, která dokáže zamávat i tím zdánlivě nejsilnějším vztahem. Mezi ženskou a mužskou nevěrou panují rozdíly. Jaké?
nevěra
Muži vs. ženy a v hlavní roli: nevěra. (foto: 123RF)

24. 03. 2022

Možná ten vůbec největší rozdíl spočívá v důvodu, pro který nevěra vznikne. Muži i ženy totiž od ní očekávají něco úplně jiného. U žen je to porozumění, kterého se jim doma nedostává. Touží po propojení a souznění, které se svým partnerem nezažívají. U mužů je to naopak touha po ocenění, obdivu a uznání. Očekávají pochvalu a lichotky, které jim jejich partnerka nedopřává.

Muži dobývají, ženy touží po pozornosti

Muži jsou od přírody lovci, bohužel (nebo bohudík?) je to tak. A právě tahle jejich pudová záležitost je častým důvodem k nevěře. Zkrátka potřebují objevovat něco nového, baví je dobývat a prozkoumávat neznámá území.

I tady se nevěra ženy a muže liší. Ženy naopak touží po pozornosti. Hledají otevřenou náruč a něhu, kterou třeba v dlouhodobém vztahu už od partnera neznají. Na rozdíl od mužů nemají potřebu „označkovat“ si další kořist.

Muž zvládne dva vztahy, žena spálí mosty

Není to tak samozřejmě vždy, ale v mnoha případech se stane, že jakmile se žena zakouká jinde, nemá problém za sebou tzv. spálit mosty a přesunou se na další píseček. Oproti tomu chlap dokáže vytrvat i ve dvou vztazích naráz, dokonce klidně milovat dvě ženy současně. Někteří navíc přiznávají, že kdyby se na to okolí nedívalo skrz prsty, měli by nejraději vztah s oběma ženami. U každé najednou něco.

nevěra
Bolí to, ne že ne. (foto: 123RF)

Ženy zatnou zuby, muži jsou ublížení

Nevěra rozhodně není nic příjemného. Hodně to bolí, ublíží, napáchá pořádnou paseku. Co si ale budeme povídat: ženy toho snesou mnohem více nežli muži, zvláště pak v případě, kdy jsou ve hře třeba děti. To je pak žena schopná tzv. zatnout zuby a nedat na sobě znát, že ji nevěra partnera srazila na kolena.

K TÉMATU  Cítíte náklonnost k ženám? Jak poznat, že jde o chvilkové zmatení, nebo zda jste lesbička?

A muži? Ti jsou v tomto ohledu mnohem více ublížení. Prokáže-li se nevěra jejich drahé polovičky, velmi špatně to nesou. Jejich ego dostane pořádný kopanec a často trvá pěkně dlouho, než se přes to dokážou přenést. Jestli vůbec…

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Ulevte si od nepříjemných pocitů a vzpomínek a vyřešte své milenecké vztahy. Jak na to, ulevit své psychice začít s čistým štítem?

Budujete kariéru a zapomínáte na lásku a vztahy. U těchto povolání buďte obezřetní, pokud nechcete zůstat sami

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jak si představujete ideální Vánoce? Pravděpodobně s rodinou, vašimi blízkými. V pohodě, v obklopení radosti a štěstí. A samozřejmě v obklopení cukroví, které mizí z talíře rychlostí blesku. A kromě her, které budete hrát, svůj čas strávíte i sledováním oblíbených vánočních snímků, které svou kouzelnou atmosférou a nadějí z nich vyplývající umocní onu vánoční atmosféru, která se line domovem. Co si nezapomenout pustit?
O Češích se říká, že jsou národem pejskařů. Vždyť za své čtyřnohé psí parťáky jsou schopní utratit i přes milion korun ročně. To ukazují statistiky. Utrácí se předně za kvalitní žrádlo, také za veterináře a samozřejmě za produkty určené k dentální hygieně. Chovatelé si moc dobře uvědomují, že v psí dutině ústní probíhají stejné procesy jako u lidí. I v psí dutině se mohou vyskytnout zubní kameny nebo zubní plak vedoucí ke zmiňovanému problému. Proto se nedoporučuje podceňovat péči o psí chrup.
Ve znamení Beran jsou lidé narození od 21. 3. do 20.4. Tomuto znamení vládne živel ohně. Tito lidé jsou tak opravdu nabití energií a zároveň velmi ambiciózní. Beranům vládne planeta Mars, jde o znamení, jehož symboly jsou jaro, nové začátky a jiskra. Berani jsou velcí bojovníci, ale co dalšího charakterizuje tohle kardiální a ohnivé stvoření?
Je tomu už dvacet let, co byla v Česku uvedená premiéra prvního dílu nejslavnější čarodějnické ságy na světě. Snímek Harry Potter a Kámen mudrců bořil rekordy v návštěvnosti českých kin, a nejinak tomu bylo i při dalších dílech, které tvůrci natočili.
Některé z nás se při pojmech „povinné ručení“ a „havarijní pojištění“ jen zatočí hlava při představě, že bychom si jej měly sjednávat samy. Návštěva pojišťoven, porovnání, co nám na přepážkách bylo nabídnuto, ale hlavně: pamatovat si údaje o našem autě. Jenže takto už to dávno neprobíhá! Dnes se pojistíte online, z pohodlí domova. Potřebovat budete jen osobní doklady, velký technický průkaz a několik minut svého času.
Psal se rok 2004 když do našich televizí vpadla historicky první řada Česko hledá SuperStar. Pěvecká soutěž lámala rekordy ve sledovanosti a její první vítězkou se stala zpěvačka Aneta Langerová, která se na naší malé hudební scéně slušně uchytila. Od té doby uplynulo hodně vody a řad hudební reality show. Hledali jsme talent a brzy na to i Česko Slovenskou SuperStar.
Červená řepa je doslova vitaminová bomba. Obsahuje mnoho látek, příznivých pro náš organismus. Může se pyšnit například vysokým obsahem vitamínu C, vitamínu B. Mimo jiné také obsahuje další blahodárné minerály, jako je hořčík, draslík, sodík. Je plná železa a kyseliny listové, a tak se doporučuje i při chudokrevnosti. Také příznivě působí na štítnou žlázu, protože v ní najdeme i jód. A jaké má další skvělé vlastnosti?
Zmatená a vystrašená zvířata, plačící malé děti a nepořádek na ulicích je výsledkem hlučných ohňostrojů, které k oslavám silvestra už tak nějak patří. Ale vzhledem k tomu, že následky jsou jak pro zvířata, tak pro děti často fatální, existují místa, kde je pyrotechnika naprosto zakázaná a čím dál více lidí se uchyluje k oslavám Nového roku bez petard.

Nepřehlédněte

Věděli jste, že podle posledních statistik má průměrný člověk ve svém mobilním telefonu stažených zhruba třicet mobilních aplikací? Sice je nemusí nutně využívat, ale staženy jsou. Zatímco pánové nezapomínají kromě sociálních sítí na sportovní aplikace nebo aplikace sportovního sázení, co ve svém mobilu ukrývají ženy?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek