Čtvrtek , 29. 09. 2022

Michal

Nevěra: V čem se liší mužské a ženské podvádění?

Nevěra je nepříjemná zkušenost, která dokáže zamávat i tím zdánlivě nejsilnějším vztahem. Mezi ženskou a mužskou nevěrou panují rozdíly. Jaké?
nevěra
Muži vs. ženy a v hlavní roli: nevěra. (foto: 123RF)

24. 03. 2022

Možná ten vůbec největší rozdíl spočívá v důvodu, pro který nevěra vznikne. Muži i ženy totiž od ní očekávají něco úplně jiného. U žen je to porozumění, kterého se jim doma nedostává. Touží po propojení a souznění, které se svým partnerem nezažívají. U mužů je to naopak touha po ocenění, obdivu a uznání. Očekávají pochvalu a lichotky, které jim jejich partnerka nedopřává.

Muži dobývají, ženy touží po pozornosti

Muži jsou od přírody lovci, bohužel (nebo bohudík?) je to tak. A právě tahle jejich pudová záležitost je častým důvodem k nevěře. Zkrátka potřebují objevovat něco nového, baví je dobývat a prozkoumávat neznámá území.

I tady se nevěra ženy a muže liší. Ženy naopak touží po pozornosti. Hledají otevřenou náruč a něhu, kterou třeba v dlouhodobém vztahu už od partnera neznají. Na rozdíl od mužů nemají potřebu „označkovat“ si další kořist.

Muž zvládne dva vztahy, žena spálí mosty

Není to tak samozřejmě vždy, ale v mnoha případech se stane, že jakmile se žena zakouká jinde, nemá problém za sebou tzv. spálit mosty a přesunou se na další píseček. Oproti tomu chlap dokáže vytrvat i ve dvou vztazích naráz, dokonce klidně milovat dvě ženy současně. Někteří navíc přiznávají, že kdyby se na to okolí nedívalo skrz prsty, měli by nejraději vztah s oběma ženami. U každé najednou něco.

nevěra
Bolí to, ne že ne. (foto: 123RF)

Ženy zatnou zuby, muži jsou ublížení

Nevěra rozhodně není nic příjemného. Hodně to bolí, ublíží, napáchá pořádnou paseku. Co si ale budeme povídat: ženy toho snesou mnohem více nežli muži, zvláště pak v případě, kdy jsou ve hře třeba děti. To je pak žena schopná tzv. zatnout zuby a nedat na sobě znát, že ji nevěra partnera srazila na kolena.

K TÉMATU  Rozjeďte v ložnici skutečnou bouři. Jak na to?

A muži? Ti jsou v tomto ohledu mnohem více ublížení. Prokáže-li se nevěra jejich drahé polovičky, velmi špatně to nesou. Jejich ego dostane pořádný kopanec a často trvá pěkně dlouho, než se přes to dokážou přenést. Jestli vůbec…

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Ulevte si od nepříjemných pocitů a vzpomínek a vyřešte své milenecké vztahy. Jak na to, ulevit své psychice začít s čistým štítem?

Budujete kariéru a zapomínáte na lásku a vztahy. U těchto povolání buďte obezřetní, pokud nechcete zůstat sami

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Přírodní prvky v interiéru jsou trendem, který vás může inspirovat. Neopracované dřevo v kombinaci s moderním nábytkem vypadá skvěle. Bříza je jedinečná svojí barvou, a tak jako jiné dřevo, které není opracované, podléhá pomalu zkáze. Je proto potřeba mít k dispozici mladý kmen, který je nutné patřičně vysušit. Povrch se pak natře tixotropním lakem, který břízu v podstatě obalí a uzavře. Na co všechno ji můžete použít?
Málokterá z nás má cvičení v oblibě – chceme se mu vyhnout co se dá a doufáme, že to bez něj zvládneme. Existují ale cviky, které nejsou tolik náročné, a zároveň dokáží změnit život k lepšímu. Ať už v oblasti zdraví nebo sexu. V obojím případě se budete cítit mnohem lépe poté, co budete pravidelně cvičit Kegelovy cviky.
Váhy, jak již jejich zástupce napovídá, se ve svých životech neustále snaží nalézt rovnováhu a harmonii, a to ve všech oblastech. Váhy mívají vytříbený vkus, dokážou ocenit umění a osoby, které mají hluboké znalosti. Samy mají smysl pro tvořivost.
Tato unikátní chata má skleněnou střechu i stěny, takže usínáte v teple, a přitom přímo pod hvězdnou oblohou a polární září. Panorama Glass Lodge se nachází 30 minut jízdy od Reykjavíku k pobřeží Grónského moře. Hned u chaty stojí vířivka, ze které se můžete kochat islandskou krajinou. V malé komfortní chatě najdete pohodlnou koupelnu i kuchyňku s jídelním stolem. Za noc pro dva v tomto islandském obydlí zaplatíte téměř 9000 korun, a mají tu i internet. Tenhle útulný úkryt vám ale může posloužit jak inspirace pro vaši vlastní chatu v přírodě. I s takto malým prostorem se dá pracovat a vytvořit něco kouzelného.

Nepřehlédněte

Pokud jste vášnivá zahradnice nebo máte vymezené místo na pěstování plodin na vašem balkoně, pak jistě mezi vaší úrodou nechybí ani rajská jablíčka. Rajčata jsou nejen chutnou pochoutkou k odpolední svačině, ale také skvělou ingrediencí na vaření, například k italským receptům. Seznamte se s těmi nejlepšími kroky pro perfektní úrodu rajčat.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek