Pondělí , 16. 05. 2022

Přemysl

Nevěra: V čem se liší mužské a ženské podvádění?

Nevěra je nepříjemná zkušenost, která dokáže zamávat i tím zdánlivě nejsilnějším vztahem. Mezi ženskou a mužskou nevěrou panují rozdíly. Jaké?
nevěra
Muži vs. ženy a v hlavní roli: nevěra. (foto: 123RF)

24. 03. 2022

Možná ten vůbec největší rozdíl spočívá v důvodu, pro který nevěra vznikne. Muži i ženy totiž od ní očekávají něco úplně jiného. U žen je to porozumění, kterého se jim doma nedostává. Touží po propojení a souznění, které se svým partnerem nezažívají. U mužů je to naopak touha po ocenění, obdivu a uznání. Očekávají pochvalu a lichotky, které jim jejich partnerka nedopřává.

Muži dobývají, ženy touží po pozornosti

Muži jsou od přírody lovci, bohužel (nebo bohudík?) je to tak. A právě tahle jejich pudová záležitost je častým důvodem k nevěře. Zkrátka potřebují objevovat něco nového, baví je dobývat a prozkoumávat neznámá území.

I tady se nevěra ženy a muže liší. Ženy naopak touží po pozornosti. Hledají otevřenou náruč a něhu, kterou třeba v dlouhodobém vztahu už od partnera neznají. Na rozdíl od mužů nemají potřebu „označkovat“ si další kořist.

Muž zvládne dva vztahy, žena spálí mosty

Není to tak samozřejmě vždy, ale v mnoha případech se stane, že jakmile se žena zakouká jinde, nemá problém za sebou tzv. spálit mosty a přesunou se na další píseček. Oproti tomu chlap dokáže vytrvat i ve dvou vztazích naráz, dokonce klidně milovat dvě ženy současně. Někteří navíc přiznávají, že kdyby se na to okolí nedívalo skrz prsty, měli by nejraději vztah s oběma ženami. U každé najednou něco.

nevěra
Bolí to, ne že ne. (foto: 123RF)

Ženy zatnou zuby, muži jsou ublížení

Nevěra rozhodně není nic příjemného. Hodně to bolí, ublíží, napáchá pořádnou paseku. Co si ale budeme povídat: ženy toho snesou mnohem více nežli muži, zvláště pak v případě, kdy jsou ve hře třeba děti. To je pak žena schopná tzv. zatnout zuby a nedat na sobě znát, že ji nevěra partnera srazila na kolena.

K TÉMATURande se šéfem: možná flirt, možná láska. Každopádně je to rizikový vztah

A muži? Ti jsou v tomto ohledu mnohem více ublížení. Prokáže-li se nevěra jejich drahé polovičky, velmi špatně to nesou. Jejich ego dostane pořádný kopanec a často trvá pěkně dlouho, než se přes to dokážou přenést. Jestli vůbec…

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Ulevte si od nepříjemných pocitů a vzpomínek a vyřešte své milenecké vztahy. Jak na to, ulevit své psychice začít s čistým štítem?

Budujete kariéru a zapomínáte na lásku a vztahy. U těchto povolání buďte obezřetní, pokud nechcete zůstat sami

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Semínka se do naší zdravé stravy začala postupně dostávat v minulém desetiletí. Nyní jsou už stále častější přísadou v naší kuchyni. Nicméně pořád je mnoho těch, kteří si neuvědomují, jak zdravý přínos pro nás semínka v pokrmech mají. Některá z nich jsou označována dokonce za superpotraviny, což jen dotvrzuje, jak důležitá pro organismus mohou semínka být.
Chcete svého partnera obdarovat krásnou, novou a stylovou peněženkou? Rozpadá se mu ta stará v ruce? Možná si pokládáte otázku, která z nabízených bude tou nejlepší. Je třeba si uvědomit, že pánové uvažují trochu jinak a že i jejich požadavky na tento módní doplněk se mohou lišit. Předně se tak moc nekouká na celkový design.
Dlažby ve vzhledu dřeva jsou ozdobou koupelny a celého interiéru v domě Lukáše Pavelky z Brněnska. Jak sám říká, na výběru podlahových krytin si dala jeho partnerka Pavla zvláště záležet. Inspiraci k dlažbám hledala v časopisech o bydlení. Nejvíc ji okouzlil venkovský styl bydlení, kterému dodala moderní šmrnc pomocí doplňků v severském a industriálním stylu.
Připadáte si tlustí, ovšem váha neukazuje žádný kilogram navíc? Na vině může být nafouknuté bříško, což je problém, který se vyskytuje zcela běžně. Patří k nevítaným společníkům, jenž stojí za nízkým sebevědomím. Pojďme si proto prozradit, jak se problému zbavit. 
Blíží se narozeniny vašeho partnera a vy usilovně přemýšlíte o tom, co byste mu pořídila? Určitě ho chcete příjemně překvapit a ráda byste vsadila na maximálně praktický dárek, který využije. Kombinace těchto dvou aspektů ovšem není vůbec jednoduchá. Ne vždy se musíte zaručeně zavděčit. Právě proto pro vás máme hned několik tipů, jež se vám mohou hodit. zaměříme se právě na onen zmiňovaný praktický aspekt, jež je z hlediska dlouhodobého využití dárku velmi důležitý.
Mandle jsou oblíbené oříšky, které rádi “chroupeme” jen tak třeba u populárního televizního pořadu. Je skvělé, že za ta léta dokázaly nahradit brambůrky klasicky smažené v oleji, které zdraví, na rozdíl od mandlí, zrovna neprospívají. Pokud však máte tak velkou spotřebu, že vaše peněženka při každé úhradě dalšího a dalšího balíčku trpí, nabízí se otázka, zdali si madle nechcete vypěstovat na své zahradě? Odpověď je ano!

Nepřehlédněte

Módní trendy se mění jako na běžícím pásu, což statně potvrzují i všichni módní stylisté. Ti v současné době radí jedno – nebojte se kožených modelů, ty s námi ještě nějaký ten pátek zůstanou. A ostatně mají pravdu - kůže opravdu dominuje letošnímu podzimu a bylo by mylné se domnívat, že zanedlouho odejde z módy. Zatím to vypadá, že s námi zůstane až do podzimu nadcházejícího. 

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek