Neděle , 24. 09. 2023

Jaromír

Pět minut nebo půl hodiny? Jak dlouho by mělo trvat milování?

Když je sex opravdu dobrý, často si přejeme, aby nikdy neskončil. Jindy se ale nemůžeme dočkat, až bude po všem. Nabízí se otázka, jak dlouho by mělo trvat milování? U každého může být tahle představa o ideální délce sexu trochu jiná...
jak dlouho
Někdo chce víc a někdo nemá skoro nic.

17. 06. 2022

Jak dlouho? Toť otázka. Každý má svůj vlastní metr, faktem však zůstává, že záleží na mnoha proměnných.

Je na nás vyvíjený tlak?

Určitě už jste někde ve filmu zaslechli hlášku “milovali jsme se celou noc” a podobně. Právě tyhle věci ale v mnohých z nás vyvolávají nejistotu. Jen málo věcí je tak příjemných, a zároveň vyvolávajících úzkost jako pohlavní styk. Jakmile k němu totiž dojde, velmi často se nám hlavou mihne nějaká ta obava.

předehra
Počítáte do délky milování i předehru nebo jen samotný průnik?

“Dělám to dost dobře?” nebo třeba “vydržím dost dlouho?” či snad “vyhovuje jí moje velikost?”, což je častá myšlenka u mužů, zatímco ženy zase řeší “jsem dost úzká?” a tak dále…

Jak dlouho by měl trvat sex?

I když mnohdy sníme o sexu trvajícím celou noc, průměrný sex pravděpodobně trvá kratší dobu, než si myslíme. Na otázku, jak dlouho by mělo trvat milování, existuje jednoduchá odpověď: Tak dlouho, jak vy a váš partner chcete. Podíváme-li se na to ale vědecky, pak se pohybujeme někde mezi třemi až třinácti minutami.

Trocha vědy a čísel

Na toto téma již proběhl nejeden výzkum nebo možná lépe řečeno pokus. Při jednom z nich výzkumníci požádali 500 párů, aby po dobu jednoho měsíce zmáčkly stopky při penetraci a poté při ejakulaci. Hlášená doba trvání se pohybovala od 33 sekund do 44 minut. Ale průměr pro vaginální sex byl 3–7 minut.

Záleží na definici sexu

Délka sexu také závisí na tom, jak vlastně definujete sex a celý děj milování. Studie se zpravidla soustředí jen na samotný akt, při kterém dojde k průniku. Mnoho z nás ale do sexu počítá také všechny ty krásné věci okolo, jako je předehra, laskání a mazlení se. Tím se může představa o ideální délce sexu, a tedy jak dlouho, podstatně lišit.

K TÉMATU  Překvapivé důvody, proč nemáte chuť na sex
sex
Ve výsledku je hlavní spokojenost na obou stranách.

Milování je zpravidla o dvou lidech, kteří jsou schopni vzájemně se jeden druhému přizpůsobit. Jestli budou vaše hrátky s partnerem trvat pět minut nebo hodinu, to už záleží na vás. Důležité je, aby to vyhovovalo vám oběma.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Příliš velký penis. Proč to není zrovna výhra a co si v sexu neužijete

Láká vás sex ve vaně? Zkreslené představy často vystřídá drsná realita

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Mezi nejznámější ženy Ruska se rozhodně řadí kosmonautka, první žena ve Vesmíru. Valentina Těreškovová má zajímavý životní příběh a dodnes se dokonce politicky angažuje ve své milované zemi. Podívejte se na její zajímavý život i současnost.
Známe to všechny, každé z nás se občas stane, že nás přepadne úzkost nebo stres, nic nás nebaví a svou budoucnost vidíme v černých barvách. V této chvíli je zapotřebí zvolnit a udělat si čas sama pro sebe alespoň na pár desítek minut.
Léto se rychle blíží a s ním i koupání a další radovánky. Jenže ty každoročně pro mnoho žen skončí nepříjemnými potížemi. Pálení či řezání při močení bývají jejich typickými prvními příznaky. Pokud se u vás projeví, na nic nečekejte a okamžitě jednejte. Včasný zásah vás totiž může ochránit před vzplanutím problému v plné síle a následnými recidivami v podobě opakovaných problémů močových cest. Máte-li k těmto letním potížím sklony, myslete na prevenci!
Plastická operace, která pomůže vyřešit problém nebo zvýšit sebevědomí, je v moderním světě dobrá věc. Ovšem jen tehdy, pokud se to s ní zkrátka nepřežene a výsledek vypadá řekněme opravdu reprezentativně. Bohužel ve světě slavných občas neplatí rčení, že v nejlepším se má přestat, proto se v záři reflektorů objevuje řada celebrit, které si na plastikách vybudovaly doslova závislost. Které z nich jsou opravdu odstrašujícím případem?
Po dlouhém období samoty jsem si našla přítele, můj život začal být zase o něco šťastnější. Všechno nám klapalo a vypadalo to nadějně. Byli jsme spolu spokojení a pomalu začínali přemýšlet nad společným rodinným životem. Tak jsem se rozhodla, že by Petra mohla poznat i má matka, abych zjistila, co na něj říká ona. Zpočátku vše vypadalo dobře, ale to, co se stalo pak, mě strašlivě zasáhlo.
Každý nenávidí uklízení, ale každý miluje čistý dům. Existuje nejlepší způsob, jak rychle vyčistit dům? Většina nováčků v uklízení si není jistá, zda by měli nejprve vysát prach nebo vysát. Mají nejdříve uklidit kuchyň, nebo koupelnu? Je spoustu nezodpovězených otázek, co se úklidu týče.
Během akce Beach for Disney Sand Magic 2018 vyrostly na pláži nizozemského Oostende obrovské skulptury z písku. Oslavily tak 90 let od vzniku Mickey Mouse, ikonické postavičky studia Disney. Díla z písku představují jednotlivé pohádky, ale dominantou je kouzelný hrad, který má společnost v logu.

Nepřehlédněte

I když se letošní léto bude nést v trochu méně omezeném duchu (hygienická opatření se začínají uvolňovat stále víc a víc), přesto se většina lidí rozhodla strávit volné dny s rodinou v tuzemsku. I Česká republika zkrátka nabízí mnoho krásného a atraktivního, tak proč to nevidět? Nemusíte nutně využívat automobil k přejíždění z místa na místo, stejně tak nemusíte ujít desítky kilometrů, abyste se dostali tam, kam se dostat chcete. Stačí usednout na kolo. Česko je totiž cyklostezkami doslova protkané.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek