Domů » Vztahy » Ženy ve znameních zvěrokruhu – kteří muži je přitahují?
Vztahy

Ženy ve znameních zvěrokruhu – kteří muži je přitahují?

ženy
Znamení zvěrokruhu leccos prozradí! (foto: 123RF)
Každé znamení zvěrokruhu má své vlastní silné stránky. Ty jsou klíčové pro určení toho, co ženy bude na mužích přitahovat, tedy jaká znamení si budou volit jaké muže. Pokud jste žena nebo muž, vyberte si své znamení a podívejte se na jeho povahové rysy. Následně se dozvíte, jaké typy mužů budou danou ženu přitahovat.

Beran

Ženy Berana nenechávají nikoho lhostejným, protože jsou opravdu výraznými osobnostmi. Tyto ženy přitahují muže, kteří rádi riskují. Jejich vášeň může být až spalující. Tyto silné ženy se tedy poohlížejí po mladých a průbojných mužích, se kterými by mohly tak trochu soupeřit. Občas se stane, že po krátkých bojích zájem o muže opadne, někdy však přejde v pevný vztah.

Býk

Tyto dámy jsou velmi sebevědomé a mají vnitřní sílu. Milují muže klidné, vyrovnané a respektující. Uvnitř Býků e skýtá mnoho vášně, a proto hledají partnery, kteří budou v sexu nápadití nebo alespoň hodně vytrvalí.

Blíženci

Žena Blíženců přitahuje doslova každého svou lehkostí a velmi milým vyjadřováním.  Zároveň jsou tyto ženy velmi zdatné ve flirtování. Ženy na mužích zbožňují, když jsou přátelští, otevření a vtipní. Nikdy na ně nezapůsobí lidé, kteří si ze sebe neumějí udělat legraci.

Rak

Tyto dámy, dívky či holky přitahují mužské pohlaví svou zranitelností a emocionalitou. Muži se vedle takových žen cítí láskyplnou náruč. Proto tyto ženy hledají muže opatrovníky, muže, kteří se ženy dokáží zastat v každé situaci. Nemusí mít hordu svalů, stačí, když budou pohotoví v komunikaci.

Lev

Lvice jsou velmi charismatické a vyzařují vznešenost a čestnost. Muže si hledají přesně takové. Tyto výrazné ženy chtějí mít po svém boku někoho reprezentativního. Zároveň by tito muži měli v soukromí umět relaxovat a navodit poklidnou atmosféru.

Panna

Panny mají bystrou mysl a dá se s nimi zajímavě promluvit. Jsou také velmi okouzlující, což se mužům určitě líbí. Panny si vybírají muže, se kterými mohou vést konverzace o svých oblíbených tématech. Jsou to tedy muži, kteří umějí naslouchat, ale zároveň i vyjádřit svůj názor.

Váhy

Mluvíme o ženách velmi zlehka lákajících muže do jejich sítí. Váhy jsou velmi silné ženy, které se nezaleknou výzev, Dokáží v životě mnohé přetrpět. Proto se někdy spokojí i se slabšími muži. Ženy ve znamení Vah se musí zaujmout, často to bývá péče o rodinu. Vyhledávají muže, kteří dokáží suplovat vlastnosti, kterými ony nepřekypují.

Štír

Žena narozená ve znamení Štír je velmi silná, sebevědomá, vášnivá, smyslná a zároveň zdrženlivá. Láká svou vnitřní silou a sebevědomím, obrovským vnitřním ohněm a určitou mírou nebezpečí. Muži dokáží do žen ve znamení Štíra úplně pobláznit. Proto jsou tyto ženy velmi vybíravé a z množství nápadníků si vybírají jedince, který je především trpělivý a dokáže přejít jejich nedostatky.

Střelec

Střelkyně jsou klidné, vyrovnané a velmi pracovité. Partnery jim mohou být muži, kteří oplývají podobnými vlastnostmi. Někdy se může stát ale pravý opak a ony si vybírají líné nebo bouřlivé muže, kteří jim občas život ztěžují, ale jelikož se nenechají příliš vyvést z míry, často vše nakonec přečkají.

Kozoroh

Sofistikovaná a atraktivní – taková je žena narozená ve znamení Kozoroha. Ženy narozené v tomto znamení zvěrokruhu se o sebe vždy starají a vypadají skvěle. Muži pro ně představují hlavně jistotu a pevný svazek. Ženy Kozoroha se často zamilovávají nevíce až když vidí, že vztah má budoucnost a lze z něj vytvořit pevný svazek.

Vodnář

Originalita a nestandardní přístup k životu – to je typické pro ženyn narozené ve znamení Vodnáře. Proto nevydrží u mužů, které neláká adrenalin či alespoň nepřekypují nápady. Jejich partneři musejí být akční, dobrodružní, a nejlépe i originální v posteli.

Ryba

Tyto ženy nahlíží na svět přes růžové brýle. Stejně jako děti se dotýkají své spontánnosti a naivity. Tyto ženy přimějí muže, aby se o ni chtěli starat a chránili je před vnějším světem. Vybírají si proto partnery pečující, milující a romantické.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Láska prochází žaludkem. Ovlivňuje jídlo partnerský vztah?

Rande se šéfem: možná flirt, možná láska. Každopádně je to rizikový vztah