Pondělí , 16. 05. 2022

Přemysl

Ženy ve znameních zvěrokruhu – kteří muži je přitahují?

Každé znamení zvěrokruhu má své vlastní silné stránky. Ty jsou klíčové pro určení toho, co ženy bude na mužích přitahovat, tedy jaká znamení si budou volit jaké muže. Pokud jste žena nebo muž, vyberte si své znamení a podívejte se na jeho povahové rysy. Následně se dozvíte, jaké typy mužů budou danou ženu přitahovat.
ženy
Znamení zvěrokruhu leccos prozradí! (foto: 123RF)

14. 06. 2021

Beran

Ženy Berana nenechávají nikoho lhostejným, protože jsou opravdu výraznými osobnostmi. Tyto ženy přitahují muže, kteří rádi riskují. Jejich vášeň může být až spalující. Tyto silné ženy se tedy poohlížejí po mladých a průbojných mužích, se kterými by mohly tak trochu soupeřit. Občas se stane, že po krátkých bojích zájem o muže opadne, někdy však přejde v pevný vztah.

Býk

Tyto dámy jsou velmi sebevědomé a mají vnitřní sílu. Milují muže klidné, vyrovnané a respektující. Uvnitř Býků e skýtá mnoho vášně, a proto hledají partnery, kteří budou v sexu nápadití nebo alespoň hodně vytrvalí.

Blíženci

Žena Blíženců přitahuje doslova každého svou lehkostí a velmi milým vyjadřováním.  Zároveň jsou tyto ženy velmi zdatné ve flirtování. Ženy na mužích zbožňují, když jsou přátelští, otevření a vtipní. Nikdy na ně nezapůsobí lidé, kteří si ze sebe neumějí udělat legraci.

Rak

Tyto dámy, dívky či holky přitahují mužské pohlaví svou zranitelností a emocionalitou. Muži se vedle takových žen cítí láskyplnou náruč. Proto tyto ženy hledají muže opatrovníky, muže, kteří se ženy dokáží zastat v každé situaci. Nemusí mít hordu svalů, stačí, když budou pohotoví v komunikaci.

Lev

Lvice jsou velmi charismatické a vyzařují vznešenost a čestnost. Muže si hledají přesně takové. Tyto výrazné ženy chtějí mít po svém boku někoho reprezentativního. Zároveň by tito muži měli v soukromí umět relaxovat a navodit poklidnou atmosféru.

Panna

Panny mají bystrou mysl a dá se s nimi zajímavě promluvit. Jsou také velmi okouzlující, což se mužům určitě líbí. Panny si vybírají muže, se kterými mohou vést konverzace o svých oblíbených tématech. Jsou to tedy muži, kteří umějí naslouchat, ale zároveň i vyjádřit svůj názor.

Váhy

Mluvíme o ženách velmi zlehka lákajících muže do jejich sítí. Váhy jsou velmi silné ženy, které se nezaleknou výzev, Dokáží v životě mnohé přetrpět. Proto se někdy spokojí i se slabšími muži. Ženy ve znamení Vah se musí zaujmout, často to bývá péče o rodinu. Vyhledávají muže, kteří dokáží suplovat vlastnosti, kterými ony nepřekypují.

K TÉMATUSingle život? Ženy si ho užívají, ale pro muže může být peklem!

Štír

Žena narozená ve znamení Štír je velmi silná, sebevědomá, vášnivá, smyslná a zároveň zdrženlivá. Láká svou vnitřní silou a sebevědomím, obrovským vnitřním ohněm a určitou mírou nebezpečí. Muži dokáží do žen ve znamení Štíra úplně pobláznit. Proto jsou tyto ženy velmi vybíravé a z množství nápadníků si vybírají jedince, který je především trpělivý a dokáže přejít jejich nedostatky.

Střelec

Střelkyně jsou klidné, vyrovnané a velmi pracovité. Partnery jim mohou být muži, kteří oplývají podobnými vlastnostmi. Někdy se může stát ale pravý opak a ony si vybírají líné nebo bouřlivé muže, kteří jim občas život ztěžují, ale jelikož se nenechají příliš vyvést z míry, často vše nakonec přečkají.

Kozoroh

Sofistikovaná a atraktivní – taková je žena narozená ve znamení Kozoroha. Ženy narozené v tomto znamení zvěrokruhu se o sebe vždy starají a vypadají skvěle. Muži pro ně představují hlavně jistotu a pevný svazek. Ženy Kozoroha se často zamilovávají nevíce až když vidí, že vztah má budoucnost a lze z něj vytvořit pevný svazek.

Vodnář

Originalita a nestandardní přístup k životu – to je typické pro ženyn narozené ve znamení Vodnáře. Proto nevydrží u mužů, které neláká adrenalin či alespoň nepřekypují nápady. Jejich partneři musejí být akční, dobrodružní, a nejlépe i originální v posteli.

Ryba

Tyto ženy nahlíží na svět přes růžové brýle. Stejně jako děti se dotýkají své spontánnosti a naivity. Tyto ženy přimějí muže, aby se o ni chtěli starat a chránili je před vnějším světem. Vybírají si proto partnery pečující, milující a romantické.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Láska prochází žaludkem. Ovlivňuje jídlo partnerský vztah?

Rande se šéfem: možná flirt, možná láska. Každopádně je to rizikový vztah

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Že gejši jsou neoddělitelně spojené s Japonskem ví mnoho těch, kteří se alespoň trochu zajímají o kulturu a svět obecně. Také se ví, že hlavním úkolem gejš bylo především pobavit své klienty tancem, zpěvem, čajovým obřadem, konverzací a dalším programem nezbytným pro kulturní a zajímavou zábavu. O prostituci se v souvislosti s gejšami téměř nedá hovořit.
Zvlášť v dnešní pandemické době, kdy jsou kosmetické služby méně dostupné, je nutné poradit si v rámci manikúry a pedikúry. Péče o chodidla a jejich ztvrdlé části je někdy tvrdý oříšek. Pravidelnou starostí o nohy se ale všem nepříjemným stavům vyhnete. Vyzkoušejte tyto účinné tipy na krásná a hladká chodidla.
I když školy a školky fungují, tak většina dětí v nich moc času netráví. Stačí jim totiž pár dnů v kolektivu a onemocní. Chřipku střídá nachlazení či angína. Během měsíců, kdy byly doma a nosily roušky, se oslabila jejich přirozená obranyschopnost a nyní jim stačí málo. Tohle byste měli udělat, abyste jejich imunitu opět nastartovali a vaše ratolesti trávily více času v lavici než v posteli.
Jógu zná v dnešní době snad každý a vysoké procento z nás jí doma nebo v tělocvičně dokonce cvičí. Tato relaxační cvičení se vždy provádějí zpomaleně a využívají všech svalů v těle. Jóga má díky tomu skvělé zpevňující a detoxikační vlastnosti. Není sice na hubnutí tak efektivní jako aerobik, nicméně je to velice funkční způsob, jak formovat své tělo. Pokud jógu milujete nebo s ní teprve začínáte, určitě se seznamte se 7 pozicemi, které tvoří samotný základ jógy a pro vaše tělo dokáží vykonat zázraky!
S příchodem miminka se ženě naprosto změní život. Najednou je zde někdo, kdo vás zcela potřebuje, je na vás zcela závislý. S tím se pojí i změny v soužití partnerů. Některý muž je na velkou změnu z postu partner na povolání otec schopen pružně reagovat. Někdo naopak odmítá novou roli přijmout a zarputile si jede ve starých kolejích. K čemu taková situace vede? A proč je tak nebezpečná?
Ratanový květináč ještě nikdy nevypadal lépe. Stačí k tomu venkovní lucerna, větve borovice, vánoční světýlka a pár ozdobiček. Všechno sestavte a naaranžujte podle svého vkusu, a pak už stačí jen rozsvítit. Do lucerny je ideální elektrická svíčka. Výsledek je fenomenální, obzvlášť večer! Přestože je tato dekorace primárně určená na ven, nikdo vám nebrání postavit ji do rohu obývacího pokoje. Pohled na ni vás bude hřát i tam.
Pesimisté vám řeknou, že zvládat puberťáka je opravdu otřesné, a dá se jenom v co největším klidu vyčkávat, až toto náročné období přejde. Na straně druhé si můžete vyslechnut tvrzení, že právě v pubertě se z vašeho dítka stává dospělák a sklízíte plody toho, co jste v něm zaseli. Někdy se doslechnete, že pokud se dítěti adekvátně věnujete v předchozích letech, žádná puberta s ním vlastně necloumá. Ať už vnímáte situaci jakkoliv, pokud vás článek upoutal, zřejmě u vás v rodině nastávají změny spjaté právě s výchovou puberťáka.
Když je zmínka o mandlovém mléce, možná vás na prvním místě napadne jeho přínos v kuchyni. Je velmi populární u lidí alergických na laktózu, vegetariánů či vitariánů. Mandlové mléko však může mít i zcela odlišné využití. Může vám totiž pomoct ke zdravým vlasům a pleti.
Každý to známe. Jdeme do obchodu, nakoupíme pár nezbytných potravin, máme téměř prázdný nákupní košík, a přitom naše peněženka trpí. Ačkoliv je nakupování jídla a potravin velice důležité, málokdo si uvědomuje, jaké při tom děláme chyby.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek