Středa , 29. 11. 2023

Zina

Ženy ve znameních zvěrokruhu – kteří muži je přitahují?

Každé znamení zvěrokruhu má své vlastní silné stránky. Ty jsou klíčové pro určení toho, co ženy bude na mužích přitahovat, tedy jaká znamení si budou volit jaké muže. Pokud jste žena nebo muž, vyberte si své znamení a podívejte se na jeho povahové rysy. Následně se dozvíte, jaké typy mužů budou danou ženu přitahovat.
ženy
Znamení zvěrokruhu leccos prozradí! (foto: 123RF)

14. 06. 2021

Beran

Ženy Berana nenechávají nikoho lhostejným, protože jsou opravdu výraznými osobnostmi. Tyto ženy přitahují muže, kteří rádi riskují. Jejich vášeň může být až spalující. Tyto silné ženy se tedy poohlížejí po mladých a průbojných mužích, se kterými by mohly tak trochu soupeřit. Občas se stane, že po krátkých bojích zájem o muže opadne, někdy však přejde v pevný vztah.

Býk

Tyto dámy jsou velmi sebevědomé a mají vnitřní sílu. Milují muže klidné, vyrovnané a respektující. Uvnitř Býků e skýtá mnoho vášně, a proto hledají partnery, kteří budou v sexu nápadití nebo alespoň hodně vytrvalí.

Blíženci

Žena Blíženců přitahuje doslova každého svou lehkostí a velmi milým vyjadřováním.  Zároveň jsou tyto ženy velmi zdatné ve flirtování. Ženy na mužích zbožňují, když jsou přátelští, otevření a vtipní. Nikdy na ně nezapůsobí lidé, kteří si ze sebe neumějí udělat legraci.

Rak

Tyto dámy, dívky či holky přitahují mužské pohlaví svou zranitelností a emocionalitou. Muži se vedle takových žen cítí láskyplnou náruč. Proto tyto ženy hledají muže opatrovníky, muže, kteří se ženy dokáží zastat v každé situaci. Nemusí mít hordu svalů, stačí, když budou pohotoví v komunikaci.

Lev

Lvice jsou velmi charismatické a vyzařují vznešenost a čestnost. Muže si hledají přesně takové. Tyto výrazné ženy chtějí mít po svém boku někoho reprezentativního. Zároveň by tito muži měli v soukromí umět relaxovat a navodit poklidnou atmosféru.

Panna

Panny mají bystrou mysl a dá se s nimi zajímavě promluvit. Jsou také velmi okouzlující, což se mužům určitě líbí. Panny si vybírají muže, se kterými mohou vést konverzace o svých oblíbených tématech. Jsou to tedy muži, kteří umějí naslouchat, ale zároveň i vyjádřit svůj názor.

Váhy

Mluvíme o ženách velmi zlehka lákajících muže do jejich sítí. Váhy jsou velmi silné ženy, které se nezaleknou výzev, Dokáží v životě mnohé přetrpět. Proto se někdy spokojí i se slabšími muži. Ženy ve znamení Vah se musí zaujmout, často to bývá péče o rodinu. Vyhledávají muže, kteří dokáží suplovat vlastnosti, kterými ony nepřekypují.

K TÉMATU  Co dělat v karanténě? Aneb ať aktuální období netrvá dlouho!

Štír

Žena narozená ve znamení Štír je velmi silná, sebevědomá, vášnivá, smyslná a zároveň zdrženlivá. Láká svou vnitřní silou a sebevědomím, obrovským vnitřním ohněm a určitou mírou nebezpečí. Muži dokáží do žen ve znamení Štíra úplně pobláznit. Proto jsou tyto ženy velmi vybíravé a z množství nápadníků si vybírají jedince, který je především trpělivý a dokáže přejít jejich nedostatky.

Střelec

Střelkyně jsou klidné, vyrovnané a velmi pracovité. Partnery jim mohou být muži, kteří oplývají podobnými vlastnostmi. Někdy se může stát ale pravý opak a ony si vybírají líné nebo bouřlivé muže, kteří jim občas život ztěžují, ale jelikož se nenechají příliš vyvést z míry, často vše nakonec přečkají.

Kozoroh

Sofistikovaná a atraktivní – taková je žena narozená ve znamení Kozoroha. Ženy narozené v tomto znamení zvěrokruhu se o sebe vždy starají a vypadají skvěle. Muži pro ně představují hlavně jistotu a pevný svazek. Ženy Kozoroha se často zamilovávají nevíce až když vidí, že vztah má budoucnost a lze z něj vytvořit pevný svazek.

Vodnář

Originalita a nestandardní přístup k životu – to je typické pro ženyn narozené ve znamení Vodnáře. Proto nevydrží u mužů, které neláká adrenalin či alespoň nepřekypují nápady. Jejich partneři musejí být akční, dobrodružní, a nejlépe i originální v posteli.

Ryba

Tyto ženy nahlíží na svět přes růžové brýle. Stejně jako děti se dotýkají své spontánnosti a naivity. Tyto ženy přimějí muže, aby se o ni chtěli starat a chránili je před vnějším světem. Vybírají si proto partnery pečující, milující a romantické.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Láska prochází žaludkem. Ovlivňuje jídlo partnerský vztah?

Rande se šéfem: možná flirt, možná láska. Každopádně je to rizikový vztah

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Žijete ve spokojeném vztahu, ovšem i když se v něm cítíte opravdu dobře, přesto byste našli něco, co by se dalo zlepšit? Možná tím “něčím” je jeho milostná stránka. Sex ke zdravému vztahu patří, a když to v něm skřípe, začíná to skřípat také mezi dvěma lidmi. Abyste předcházeli nemilým scénářům a aby vás opět zaplavilo štěstí během společné noci s partnerem, vyzkoušejte některý z tipů.
Tělo je dobře propracovaný stroj, který nás pravděpodobně nepřestane fascinovat. Aby však fungovalo tak, jak má, je zapotřebí, aby bylo poháněno správným palivem. Ani klasický automobil nepojede bez benzínu, ani tělo nebude fungovat bez minerálů a vitaminů, které jsou jeho pohonnou hmotou.  
Kuchyňský bar je někdy chápán jako náhrada za jídelní stůl v malých bytech. Pravda ale je, že klasické sezení u jídla nic nenahradí. Takže naopak, pokud máte prostor a můžete si kromě stolu dovolit i bar, potěšíte jím každou návštěvu. Navíc je bar dobrý pro optické oddělení kuchyně od obývacího prostoru. Další variantou je potom samostatný bar ve sklepě nebo spodním patře domu, kde můžete vytvořit malou klubovnu.
Katce se v posledních týdnech změnil život úplně naruby. „Dřív jsem se svým dítětem měla skvělý vztah, v posledním roce začal být však můj šestnáctiletý syn odtažitý a nechtěl si se mnou tolik povídat. Myslela jsem, že je to jen životní období. Pak ale přišel s tou nenadálou větou: Jsem gay, mami! Nevěděla jsem co odpovědět, vůbec jsem to nečekala. Nejradši bych utekla a chvíli ho neviděla! Co mám dělat, když to neschvaluju?“ ptá se.
Letošní vánoční svátky přišly doslova nečekaně. Člověk ani nestihl zamhouřit oka. A možná právě proto, že svou pozornost věnoval něčemu jinému, teď nemá ani vyzdobený svůj příbytek. Pokud stejně jako mnozí ostatní doháníte veškeré vánoční resty, možná máte na seznamu i položku: vyzdobit interiér. A od toho jsme tu my.

Nepřehlédněte

Letní péče o vlasy je nevyhnutelná, pokud toužíte po zdravé kštici. Letní počasí může vlasy poškodit víc, než zima a mráz. Ostré slunce, slaná nebo chlorovaná voda jsou nebezpečím pro vlasy i pokožku hlavy. Vlasy se vyšisují a hodně vysuší. Roztřepí se konečky, ztratí lesk a mohly by působit matně a neupraveně. Péče o vlasy je ve vedrech náročnější a abyste měly svou hřívu pěknou i v létě, dodržte několik zásad.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek