Domů » Krása a móda » Proč byste vždy měly mít ve své šperkové kolekci stříbrný náhrdelník?
Krása a móda Reklama

Proč byste vždy měly mít ve své šperkové kolekci stříbrný náhrdelník?

šperk
Stříbrný náhrdelník
Stříbrný náhrdelník je více než jen krásný. V tomto blogu najdete všechny výhody nošení stříbrného náhrdelníku. Hledáte nový náhrdelník, který byste přidaly do své šperkové kolekce, a zvažujete stříbro? Děláte skvělou volbu. Náhrdelníky ze stříbra jsou krásné, odolné a nestojí jmění. Jsou také hypoalergenní a snadno se udržují na rozdíl od mnoha jiných drahých kovů. Stříbrné náhrdelníky jsou univerzální a dostupné v široké škále stylů. Takže ať už hledáte něco elegantního, nebo dáváte přednost roztomilému a hravému vzhledu, určitě najdete ten pravý stříbrný náhrdelník pro vás. Chcete více podrobností o všech výhodách tohoto úžasného kovu?

Stříbrný náhrdelník je hypoalergenní

Jste jednou z 5 – 10%, kteří jsou alergičtí na nikl? Nosit šperky, díky nimž vás pokožka svědí, není vůbec zábavné a může taky omezit váš výběr. Naštěstí je stříbro hypoalergenní, takže je ideální pro každého, kdo má citlivou pokožku. I když utratíte o něco více za šperky ze stříbra, je důležité přemýšlet o dlouhodobé investici. Kus levných slitinových šperků podráždí vaši pokožku, nevydrží dlouho a pravděpodobně se rozbije. Náhrdelník ze stříbra znamená vybrat si kousek, který nepoškodí vaši pokožku, a pokud se o něj budete dobře starat, vydrží vám po zbytek života.

Takže, výběr je docela jednoduchý.

Je velmi odolný

Je něco horšího než prasknutí vašeho oblíbeného nového náhrdelníku po několika dnech nošení? Asi ne. Pokud chcete své šperky dlouho využít, rozhodněte se pro odolný materiál, jako je například stříbro. Pokud se o svůj náhrdelník dobře staráte, vydržel by na celý život a můžete ho předávat z generace na generaci ve vaší rodině.

Je vyrobený z drahého kovu

Náhrdelníky vyrobené z obyčejných kovů mají své místo, ale prostě nejsou tak atraktivní, trvanlivé nebo speciální jako náhrdelníky vyrobené z drahých kovů. Naštěstí stříbro je skvělou alternativou, která nestojí tolik, ale přesto vypadá krásně, vydrží dlouho a dává ten „luxusní“ pocit. Pokud hledáte dárek pro svého partnera nebo kupujete svému dítěti první kus „drahého“ šperku, stříbrný náhrdelník je perfektní volba.

Není tak drahý

Ne každý má spoustu peněz na utrácení za šperky, a to je v pořádku. To, že nechcete utratit polovinu svého příjmu za nový náhrdelník, ještě neznamená, že nemůžete získat něco krásného a nóbl. Výběr náhrdelníku ze stříbra znamená, že získáte nádherný kousek za zlomek ceny jiných drahých kovů. Je to skvělá volba, pokud chcete, aby vaše útrata za kus šperku byla relativně nízká.  Stejně jako zlaté náhrdelníky, náhrdelníky ze stříbra mají svoji hodnotu, takže je lze prodat, pokud z nich už budete mít dost.

Pokud milujete náhrdelníky, ale staráte se o své finance, byly pro vás vhodné náhrdelníky ze stříbra.

Stříbrný náhrdelník je krásný

Šperky říkají hodně o vaší osobě. Správný vzhled zdůrazňuje vaši osobnost a ukazuje na to, že jste sofistikovaní a elegantní. Náhrdelníky ze stříbra jsou k dispozici v tolika stylech, kolik si dokážete představit. Můžete se rozhodnout pro velký přívěsek, řetěz s perlami nebo drahokamy v různých barvách. Stříbro se hodí dobře k modrým a fialovým barvám a ostatním chladnějším tónům, obzvláště k černému oblečení.

Jednoduše se čistí 

Po dlouhém použití by váš náhrdelník ze stříbra mohl vypadat trochu potemnělý. Nezoufejte. Naštěstí se stříbro čistí velmi snadno a existuje spousta různých metod, jak zase dosáhnout dokonalého lesklého povrchu. Opláchnutí stříbrného řetězu teplou vodou a jemným čisticím prostředkem a následné čištění malou houbou nebo tamponem by mělo odstranit většinu povrchových nečistot.

Mincovní stříbro je skvělý kov – snadno se čistí, je hypoalergenní a nestojí jmění. Široká škála designů stříbrných náhrdelníků znamená, že si na Klenot TV každý najde něco, a je skvělou volbou pro každodenní nošení nebo zvláštní příležitosti.