Neděle , 23. 06. 2024

Zdeňka

Proč byste vždy měly mít ve své šperkové kolekci stříbrný náhrdelník?

Stříbrný náhrdelník je více než jen krásný. V tomto blogu najdete všechny výhody nošení stříbrného náhrdelníku. Hledáte nový náhrdelník, který byste přidaly do své šperkové kolekce, a zvažujete stříbro? Děláte skvělou volbu. Náhrdelníky ze stříbra jsou krásné, odolné a nestojí jmění. Jsou také hypoalergenní a snadno se udržují na rozdíl od mnoha jiných drahých kovů. Stříbrné náhrdelníky jsou univerzální a dostupné v široké škále stylů. Takže ať už hledáte něco elegantního, nebo dáváte přednost roztomilému a hravému vzhledu, určitě najdete ten pravý stříbrný náhrdelník pro vás. Chcete více podrobností o všech výhodách tohoto úžasného kovu?
šperk
Stříbrný náhrdelník

Stříbrný náhrdelník je hypoalergenní

Jste jednou z 5 – 10%, kteří jsou alergičtí na nikl? Nosit šperky, díky nimž vás pokožka svědí, není vůbec zábavné a může taky omezit váš výběr. Naštěstí je stříbro hypoalergenní, takže je ideální pro každého, kdo má citlivou pokožku. I když utratíte o něco více za šperky ze stříbra, je důležité přemýšlet o dlouhodobé investici. Kus levných slitinových šperků podráždí vaši pokožku, nevydrží dlouho a pravděpodobně se rozbije. Náhrdelník ze stříbra znamená vybrat si kousek, který nepoškodí vaši pokožku, a pokud se o něj budete dobře starat, vydrží vám po zbytek života.

Takže, výběr je docela jednoduchý.

Je velmi odolný

Je něco horšího než prasknutí vašeho oblíbeného nového náhrdelníku po několika dnech nošení? Asi ne. Pokud chcete své šperky dlouho využít, rozhodněte se pro odolný materiál, jako je například stříbro. Pokud se o svůj náhrdelník dobře staráte, vydržel by na celý život a můžete ho předávat z generace na generaci ve vaší rodině.

Je vyrobený z drahého kovu

Náhrdelníky vyrobené z obyčejných kovů mají své místo, ale prostě nejsou tak atraktivní, trvanlivé nebo speciální jako náhrdelníky vyrobené z drahých kovů. Naštěstí stříbro je skvělou alternativou, která nestojí tolik, ale přesto vypadá krásně, vydrží dlouho a dává ten „luxusní“ pocit. Pokud hledáte dárek pro svého partnera nebo kupujete svému dítěti první kus „drahého“ šperku, stříbrný náhrdelník je perfektní volba.

Není tak drahý

Ne každý má spoustu peněz na utrácení za šperky, a to je v pořádku. To, že nechcete utratit polovinu svého příjmu za nový náhrdelník, ještě neznamená, že nemůžete získat něco krásného a nóbl. Výběr náhrdelníku ze stříbra znamená, že získáte nádherný kousek za zlomek ceny jiných drahých kovů. Je to skvělá volba, pokud chcete, aby vaše útrata za kus šperku byla relativně nízká.  Stejně jako zlaté náhrdelníky, náhrdelníky ze stříbra mají svoji hodnotu, takže je lze prodat, pokud z nich už budete mít dost.

K TÉMATU  Zajímá vás výstavba nových bytů? Podívejte se, na 3 zajímavosti, které možná nevíte

Pokud milujete náhrdelníky, ale staráte se o své finance, byly pro vás vhodné náhrdelníky ze stříbra.

Stříbrný náhrdelník je krásný

Šperky říkají hodně o vaší osobě. Správný vzhled zdůrazňuje vaši osobnost a ukazuje na to, že jste sofistikovaní a elegantní. Náhrdelníky ze stříbra jsou k dispozici v tolika stylech, kolik si dokážete představit. Můžete se rozhodnout pro velký přívěsek, řetěz s perlami nebo drahokamy v různých barvách. Stříbro se hodí dobře k modrým a fialovým barvám a ostatním chladnějším tónům, obzvláště k černému oblečení.

Jednoduše se čistí 

Po dlouhém použití by váš náhrdelník ze stříbra mohl vypadat trochu potemnělý. Nezoufejte. Naštěstí se stříbro čistí velmi snadno a existuje spousta různých metod, jak zase dosáhnout dokonalého lesklého povrchu. Opláchnutí stříbrného řetězu teplou vodou a jemným čisticím prostředkem a následné čištění malou houbou nebo tamponem by mělo odstranit většinu povrchových nečistot.

Mincovní stříbro je skvělý kov – snadno se čistí, je hypoalergenní a nestojí jmění. Široká škála designů stříbrných náhrdelníků znamená, že si na Klenot TV každý najde něco, a je skvělou volbou pro každodenní nošení nebo zvláštní příležitosti.

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Pojďme na skutečnou zábavu. Víte o tom, že existuje 7 typů pánského přirození? Který z tvarů je nejoblíbenější? A který je kuriozitou? Vážené dámy, pohodlně se usaďte, jdeme se podívat na vysoce vědeckou studii o tom, jaké všemožné tvary může mít pánský pinďour!
Mezi poruchy příjmu potravy rozhodně nepatří jenom bulimie nebo anorexie. O nemoci zvané orthorexia nervosa jste možná ještě neslyšeli. Jde o skutečnou posedlost zdravým stravováním. Co všechno s sebou tato nemoc přináší?
Přejete si, aby z vašeho dítěte pomalu ale jistě rostla sebevědomá osobnost, která se v životě neztratí? V tom případě budete muset trochu přehodnotit své chování k vlastním potomkům. Když jim totiž dáte trochu nezávislosti a odpovědnosti, velmi jim tím pomůžete. Co by měly doma zvládnout předškolní děti?
Růže jsou překrásné a mohou mít mnoho podob, navíc patří k odolným a také k nejstarším rostlinám, které se pěstují. Můžete si je vysadit do záhonků, ale i do květináčů. Vždy vám budou dělat radost nejen tím, jak vypadají, ale i tím, jak voní. Jak se o ně ale správně starat? Co potřebujete k tomu, aby růže kvetly dlouho?
Hmat je jedním ze smyslů, který hojně používáme, ale málo si uvědomujeme, jak velký je to dar i pro všechny kolem nás. Dotyk druhého člověka je nenahraditelný, jak moc Vám chybí zjistíte, až když o možnost vzájemného tělesného kontaktu přijdete.
Máme tu prosinec! Víkend bude trochu teplejší, a co nás čeká, napoví horoskop krásy a duševního zdraví od astroložky Nadi Šmídové.
Ano, v této zábavě se vyžívají především muži. Ti si vždycky rádi do někoho zastřílí, případně při různých firemních akcích považují paintball za hru, při níž si mohou vyřídit účty se svými kolegy nebo nadřízenými. Ale rozhodně to není jen střílečka pro pány tvorstva, i ženy si mohou přijít na své.
Je spousta úžasných přípravků, které nám během pár vteřin pomohou zdokonalit naše vlasy. Jenže... Pokud jste majitelkou bohémských vlnek nebo roztomilých kudrlinek, pak víte, jaký je to s nimi občas kříž, aby vypadaly opravdu zdravě. Oproti jiným vlasům totiž mají větší tendenci k lámaní, třepivosti a suchosti. Naštěstí jsou ale k mání různé přípravky pro podporu vln, z nichž některé jsme za vás otestovali.
Rádi utrácíte, ale kolikrát si říkáte, že už máte tolik věcí, až je není kam dávat? V tom případě se zamyslete nad tím, za co utrácíte a jestli náhodou není lepší místo utrácení investovat do něčeho, co se vám skutečně vyplatí.
Příchod koronavirové krize ukázal, že lidé nemají vytvořený takzvaný hotovostní polštář, respektive finanční rezervu, která by jim zachránila život ve chvíli, kdy by přišli o práci. Čechům zkrátka chybí základní znalosti v oblasti finanční gramotnosti, kterým se měli naučit už v útlém dětském věku. Pokud se pravidla zacházení s penězi nebudou dětem vštěpovat do hlavy už od dětství, v dospělosti starého psa jen stěží novým kouskům naučíme.
Květiny v interiéru nejsou žádnou novinkou. Aby také ano, vždyť se s nimi bylo možné setkat už před hodně dlouhou dobou. Naši předkové je milovali. Není se čemu divit, jelikož se jednalo o nadčasovou záležitost.

Výběr článků

Honba za štíhlou a sexy postavou pokračuje, i když léto už je dávno za námi. Lidé se zkrátka chtějí udržovat v kondici. S nedávnými vánočními svátky však byla píle trochu mařena vynikajícím cukrovím a samými smaženými pokrmy. Během tohoto období na sklonku roku je třeba vykázat opravdu pevnou vůli, díky které odoláte i alkoholu. Především ten je při cvičení jedním velkým tabu.
Když se rozšířily kontaktní čočky, vypadalo to, že brzy nebude brýle nosit nikdo. Opak je pravdou. Ne každému totiž kontaktní čočky vyhovují. Navíc brýle nejen korigují oční vady, ale umí také doplnit nebo podtrhnout váš outfit a osobnost. Někteří lidí dokonce nosí brýle bez dioptrických skel, jen jako zajímavý módní doplněk. Jaké jsou trendy v optice roku 2019?
Odolný přírodní materiál, který provází člověka odjakživa. Kůže v interiéru znamená pro mnohé sedačku nebo křeslo, ale její využití je velice rozmanité. Kromě jejího praktického využití je totiž perfektním materiálem pro nejrůznější dekorace i originální nábytek. Pokud milujete retro nebo vintage styl, nějaký ten kousek kůže si určitě najde cestu i k vám domů.

Nepřehlédněte

Nakupování potravin se za poslední měsíce posunulo na zcela jinou úroveň. Pryč jsou časy, kdy se stály fronty před supermarketem nebo kdy se zdlouhavě skládal nákup na pás a poté se následně s obrovským vynaloženým úsilím táhl domů.
Kdy začít a na co si dát pozor, aby z vašeho dítěte vyrostl člověk, který nemá zbytečnou vadu řeči?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek