Pátek , 01. 07. 2022

Jaroslava

Proč byste vždy měly mít ve své šperkové kolekci stříbrný náhrdelník?

Stříbrný náhrdelník je více než jen krásný. V tomto blogu najdete všechny výhody nošení stříbrného náhrdelníku. Hledáte nový náhrdelník, který byste přidaly do své šperkové kolekce, a zvažujete stříbro? Děláte skvělou volbu. Náhrdelníky ze stříbra jsou krásné, odolné a nestojí jmění. Jsou také hypoalergenní a snadno se udržují na rozdíl od mnoha jiných drahých kovů. Stříbrné náhrdelníky jsou univerzální a dostupné v široké škále stylů. Takže ať už hledáte něco elegantního, nebo dáváte přednost roztomilému a hravému vzhledu, určitě najdete ten pravý stříbrný náhrdelník pro vás. Chcete více podrobností o všech výhodách tohoto úžasného kovu?
šperk
Stříbrný náhrdelník

Stříbrný náhrdelník je hypoalergenní

Jste jednou z 5 – 10%, kteří jsou alergičtí na nikl? Nosit šperky, díky nimž vás pokožka svědí, není vůbec zábavné a může taky omezit váš výběr. Naštěstí je stříbro hypoalergenní, takže je ideální pro každého, kdo má citlivou pokožku. I když utratíte o něco více za šperky ze stříbra, je důležité přemýšlet o dlouhodobé investici. Kus levných slitinových šperků podráždí vaši pokožku, nevydrží dlouho a pravděpodobně se rozbije. Náhrdelník ze stříbra znamená vybrat si kousek, který nepoškodí vaši pokožku, a pokud se o něj budete dobře starat, vydrží vám po zbytek života.

Takže, výběr je docela jednoduchý.

Je velmi odolný

Je něco horšího než prasknutí vašeho oblíbeného nového náhrdelníku po několika dnech nošení? Asi ne. Pokud chcete své šperky dlouho využít, rozhodněte se pro odolný materiál, jako je například stříbro. Pokud se o svůj náhrdelník dobře staráte, vydržel by na celý život a můžete ho předávat z generace na generaci ve vaší rodině.

Je vyrobený z drahého kovu

Náhrdelníky vyrobené z obyčejných kovů mají své místo, ale prostě nejsou tak atraktivní, trvanlivé nebo speciální jako náhrdelníky vyrobené z drahých kovů. Naštěstí stříbro je skvělou alternativou, která nestojí tolik, ale přesto vypadá krásně, vydrží dlouho a dává ten „luxusní“ pocit. Pokud hledáte dárek pro svého partnera nebo kupujete svému dítěti první kus „drahého“ šperku, stříbrný náhrdelník je perfektní volba.

Není tak drahý

Ne každý má spoustu peněz na utrácení za šperky, a to je v pořádku. To, že nechcete utratit polovinu svého příjmu za nový náhrdelník, ještě neznamená, že nemůžete získat něco krásného a nóbl. Výběr náhrdelníku ze stříbra znamená, že získáte nádherný kousek za zlomek ceny jiných drahých kovů. Je to skvělá volba, pokud chcete, aby vaše útrata za kus šperku byla relativně nízká.  Stejně jako zlaté náhrdelníky, náhrdelníky ze stříbra mají svoji hodnotu, takže je lze prodat, pokud z nich už budete mít dost.

K TÉMATUOdhalili jsme, co stojí za ženami ve vysokém postavení

Pokud milujete náhrdelníky, ale staráte se o své finance, byly pro vás vhodné náhrdelníky ze stříbra.

Stříbrný náhrdelník je krásný

Šperky říkají hodně o vaší osobě. Správný vzhled zdůrazňuje vaši osobnost a ukazuje na to, že jste sofistikovaní a elegantní. Náhrdelníky ze stříbra jsou k dispozici v tolika stylech, kolik si dokážete představit. Můžete se rozhodnout pro velký přívěsek, řetěz s perlami nebo drahokamy v různých barvách. Stříbro se hodí dobře k modrým a fialovým barvám a ostatním chladnějším tónům, obzvláště k černému oblečení.

Jednoduše se čistí 

Po dlouhém použití by váš náhrdelník ze stříbra mohl vypadat trochu potemnělý. Nezoufejte. Naštěstí se stříbro čistí velmi snadno a existuje spousta různých metod, jak zase dosáhnout dokonalého lesklého povrchu. Opláchnutí stříbrného řetězu teplou vodou a jemným čisticím prostředkem a následné čištění malou houbou nebo tamponem by mělo odstranit většinu povrchových nečistot.

Mincovní stříbro je skvělý kov – snadno se čistí, je hypoalergenní a nestojí jmění. Široká škála designů stříbrných náhrdelníků znamená, že si na Klenot TV každý najde něco, a je skvělou volbou pro každodenní nošení nebo zvláštní příležitosti.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Blíží se narozeniny vašeho partnera a vy usilovně přemýšlíte o tom, co byste mu pořídila? Určitě ho chcete příjemně překvapit a ráda byste vsadila na maximálně praktický dárek, který využije. Kombinace těchto dvou aspektů ovšem není vůbec jednoduchá. Ne vždy se musíte zaručeně zavděčit. Právě proto pro vás máme hned několik tipů, jež se vám mohou hodit. zaměříme se právě na onen zmiňovaný praktický aspekt, jež je z hlediska dlouhodobého využití dárku velmi důležitý.
Připravit vše potřebné pro dítě na dva týdny do malého kufříku je velmi složitá věc. Proto bychom se měli při balení snažit, aby dítěti nic nechybělo, ale aby v kufru nemělo ani zbytečně moc nepotřebných věcí. Existují seznamy věcí, které si na letní tábor má dítě vzít, ale co opravdu potřebuje a bez čeho se neobejde? Vezměte si papír a tužku a sepište si seznam.
Mnozí odborníci mluví o současnosti jako o „době jedové“. Upozorňují, že toxické látky jsou nejen kolem nás, ale i v nás. Pocházejí ze znečištěného životního prostředí, ale také z kosmetiky a léků, které užíváme. Svou roli hraje i nevhodná strava a alkohol, který si sem tam dopřejeme. Jednou za čas bychom tak měli udělat ve svém těle důkladný úklid. Právě leden je pro očistu ideální.
Zejména během zimy k nám do domácnosti zavítal nevítaný host jménem plíseň. Projevuje se nejen nepříjemným zápachem, ale také tmavými skvrnami poblíž oken nebo v rozích místnosti, kde se drží vysoká vlhkost. Plíseň trápí hlavně majitele bytů, kteří mají plastová okna a jimž se vlhkost vzduchu v příbytku především v zimě pohybuje ve vysokých číslech.
Občas se to stane každému. Protáhneme se ze strnulé pozice a v tu ránu uslyšíme křupnutí. Nevábný zvuk, po kterém zpravidla pocítíme příliv úlevy. Co když ale takový zvuk slyšíme o něco častěji, několikrát za den, a stává se z něj železná pravidelnost? Je to problém, nebo můžete být v klidu? Pojďme tomu přijít na kloub.
Honba za štíhlou a sexy postavou pokračuje, i když léto už je dávno za námi. Lidé se zkrátka chtějí udržovat v kondici. S nedávnými vánočními svátky však byla píle trochu mařena vynikajícím cukrovím a samými smaženými pokrmy. Během tohoto období na sklonku roku je třeba vykázat opravdu pevnou vůli, díky které odoláte i alkoholu. Především ten je při cvičení jedním velkým tabu.

Nepřehlédněte

Krásné umění, inspirované oceánem, vlnami a příbojem. Neobvyklé techniky použití barev a přírodních materiálů vytváří skutečné skvosty, které si můžete udělat také. Stačí trochu tvořivosti a váš originální kousek je na světě. Je to i inspirace na perfektní dárek pro někoho z rodiny, přímo z vašich rukou.
O sexuálním násilí se mluví čím dál častěji a zabývají se jím i televizní a filmoví tvůrci. Ostřílená dvojice Biser Arichtev a Jan Coufal si jako předlohu vzali případ takzvaného Guru Járy, který pod záštitou duchovní pomoci zneužíval své klientky.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek