Úterý , 27. 09. 2022

Jonáš

Nestyďte se použít erotické pomůcky. Některé pomůžou i při vážných zdravotních komplikacích! Které?

Vibrátory, nevibrační penisy, afrodiziaka, lubrikační gely, masážní oleje. Mnoho žen si stále myslí, že nic takového nepotřebuje, pokud žije v dobrém partnerském vztahu. Ale položme si otázku, zda po každodenním spěchu a stresu máme často chuť na sex. Možná jsou to právě tyto erotické pomůcky, které mohou zlepšit kvalitu společně prožitých intimních okamžiků.
Erotické pomůcky mohou zkvalitnit váš sexuální život.
zdroj: 123RF.com

16. 01. 2019

Muži chtějí často partnerku uspokojit, ale někdy chvíle, která by měla být vyvrcholením partnerského sexu, skončí honbou za orgasmem. Málokterá neslyšela od svého partnera to věčné: Už jsi byla? A mnoho žen si vypráví, že „jí to ten její zase nedokázal udělat“.

Místo zklamání vneste do sexu novou energii

Nepředstírejte orgasmus, a se svým partnerem si místo toho promluvte o tom, co vás trápí a co byste potřebovaly. Pokud je to člověk, který vás miluje, přijme společný rozhovor jako možnost, jak zlepšit prožívání sexu.
Jsou i takové ženy, které orgasmus nikdy neměly a říkají, že jim to nevadí. Možná právě proto, že nevědí, jak velkou energii a uvolnění tento akt ženě může přinést. Pokud si s partnerem v sexuální oblasti nejste schopni porozumět, ale nechcete, aby se to stalo příčinou rozpadu vztahu, zajděte k odborníkům. Ovšem pokud se s partnerem shodnete, že máte oba zájem o zlepšení intimních chvilek, je na čase vyzkoušet erotické pomůcky.

Kde a jak si vybrat, abyste se nestyděly

O tom, že masturbace je zdraví prospěšná, jsme zde již psali. Zkuste tedy od masturbace přejít dál a podívat se na erotické obchody, které nabízejí bezpočet pomůcek pro různé praktiky a okamžiky. Většina renomovaných obchodů vám ráda, a přitom velmi diskrétně, poradí. Některé dokonce můžete navštívit se skupinou přátel a za zavřenými dveřmi s odborným výkladem se probírat zbožím, které byste si před cizími třeba netroufly ani vzít do ruky. Takový výlet s kamarádkami na sklenku sektu v erotickém obchodě může být skvělou zábavou. A když už si vyberete, nezapomeňte, že vybíráte nejen pro své a partnerovo uspokojení, ale můžete také něco udělat pro své zdraví. Zde jsou příklady.

Venušiny kuličky

Nejen vzrušují, ale také zpevňují pánevní dno. Zavádí se hluboko do vagíny, podobně jako menstruační tampón. Pokud chcete docílit dobrého efektu, je lepší se při nošení kuliček aktivněji hýbat (cvičit, jezdit na kole). K posílení pánevního dna se doporučuje nosit kuličky pravidelně cca 3 hodiny denně. Vhodné jsou po porodu, ale pro starší ročníky jako skvělá prevence při hrozící nebo již pokročilé inkontinenci. Dokážou problém během několika měsíců zcela odstranit.

K TÉMATU  Spolehlivost antikoncepce. 100% účinná není žádná. Které jsou nejefektivnější a které nesou riziko

Vaginální činka

Při chůzi nebo běžném pohybu jsou zavedenou činkou aktivovány svaly pánevního dna. Doporučuje se také občasné vědomé stahování svalů kolem činky (jakoby jste ji chtěla vtáhnout hlouběji do sebe). Na internetu najdete například Kegelovy cviky, které vás naučí, jak s činkou cvičit, a tak posílit její účinky.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Single Vánoce. Také máte pocit, že o Vánocích jsou singles něco jako zvláštní druh? Všichni kolem mají pocit, že vás musí začlenit do společného veselí. Zvláště citlivý je Štědrý den. Ovšem ne vždy musí být taková snaha příjemná. Jak to přečkat se ctí a užít si to?
Děti jsou fascinovány celou zvířecí říší. I proto jejich kroky velmi často míří do zoologických zahrad, kde mohou být svědky existence i takových tvorů, které běžně v přírodě nepotkají. Po ukončení výletu do zoo se v nich však probouzí touha mít vlastního tvora, o kterého by mohli pečovat, také doma. A stává se, že po dlouhém naléhání a přemlouvání rodiče jednoho dne svolí. Jenže jaký domácí mazlíček je ten nejvhodnější?
Lidé zranění při pádu na zamrzlém či zasněženém chodníku musí o odškodnění bojovat dlouho, v 67 procentech déle než rok. Až ve třech čtvrtinách případů totiž obce a technické služby odmítají za zranění přijmout odpovědnost. Konečné odškodnění se přitom může vyšplhat na statisíce, průměr je 287 tisíc korun. Podle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích zodpovídá za náhradu škody, která vznikla při neprůchodnosti chodníku, město či obec. Jak se zachovat, když se vám to stane?
Začít žít zdravěji - cíl, který si stanovila celá spousta z nás po zjištění, že jsme během doby covidové v průměru přibrali sedm kilogramů. Do svého jídelníčku proto přidáváme vícero zeleniny, hodně ovoce, naopak omezujeme sladkosti a snažíme se vyhnout se smaženému. Když už olej, tak pouze ten olivový, který je mnohými nutričními specialisty schválený. Mimochodem, věděli jste, že by se měl pít na lačný žaludek?
Amber Rachdi bydlí v americkém městě Troutdale a většina jejího mladí se točila kolem enormní obezity, vážila totiž neskutečných 300 kilogramů. Tato mladá žena po jistý čas vůbec neřešila, množství a skladbu svého jídelníčku, proto se prakticky vyjedla až do extrémních rozměrů. Zdravotní stav jí ale donutil zhubnout. Jak se jí to podařilo? Pojďte se podívat.
Začalo to jednou ve sprše. Asi po páté jsem si kontrolovala prsa. Měla bych to samozřejmě dělat častěji, když vím, že prababička měla ve svých 82 letech diagnostikovaný nádor, ale není čas. A taky jsem kojila, takže jsem ve skupině žen, které jsou proti rakovině prstu více chráněné. Tak to aspoň píšou na internetu. Bohužel jsem si ten den nahmatala bulku v prsu. Co teď? Mám to řešit? Nebo ne?
Možná, že vás nikdy nenapadlo, jaký vliv na váš spánek může mít právě výběr prostěradla. Kromě toho, že jeho barva dokáže ovlivnit atmosféru v místnosti, jeho materiál zase může mít na svědomí to, jakým způsobem se vám bude spát a čerpat síly na následující den. Na co všechno je při výběru prostěradla třeba brát zřetel a jak může prostěradlo ovlivnit vaše spaní? Přečtěte si, z jakých možností můžete prostěradlo vybírat a co od jakého materiálu očekávat.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek