Pondělí , 27. 05. 2024

Valdemar

Nestyďte se použít erotické pomůcky. Některé pomůžou i při vážných zdravotních komplikacích! Které?

Vibrátory, nevibrační penisy, afrodiziaka, lubrikační gely, masážní oleje. Mnoho žen si stále myslí, že nic takového nepotřebuje, pokud žije v dobrém partnerském vztahu. Ale položme si otázku, zda po každodenním spěchu a stresu máme často chuť na sex. Možná jsou to právě tyto erotické pomůcky, které mohou zlepšit kvalitu společně prožitých intimních okamžiků.
Erotické pomůcky mohou zkvalitnit váš sexuální život.
zdroj: 123RF.com

16. 01. 2019

Muži chtějí často partnerku uspokojit, ale někdy chvíle, která by měla být vyvrcholením partnerského sexu, skončí honbou za orgasmem. Málokterá neslyšela od svého partnera to věčné: Už jsi byla? A mnoho žen si vypráví, že „jí to ten její zase nedokázal udělat“.

Místo zklamání vneste do sexu novou energii

Nepředstírejte orgasmus, a se svým partnerem si místo toho promluvte o tom, co vás trápí a co byste potřebovaly. Pokud je to člověk, který vás miluje, přijme společný rozhovor jako možnost, jak zlepšit prožívání sexu.
Jsou i takové ženy, které orgasmus nikdy neměly a říkají, že jim to nevadí. Možná právě proto, že nevědí, jak velkou energii a uvolnění tento akt ženě může přinést. Pokud si s partnerem v sexuální oblasti nejste schopni porozumět, ale nechcete, aby se to stalo příčinou rozpadu vztahu, zajděte k odborníkům. Ovšem pokud se s partnerem shodnete, že máte oba zájem o zlepšení intimních chvilek, je na čase vyzkoušet erotické pomůcky.

Kde a jak si vybrat, abyste se nestyděly

O tom, že masturbace je zdraví prospěšná, jsme zde již psali. Zkuste tedy od masturbace přejít dál a podívat se na erotické obchody, které nabízejí bezpočet pomůcek pro různé praktiky a okamžiky. Většina renomovaných obchodů vám ráda, a přitom velmi diskrétně, poradí. Některé dokonce můžete navštívit se skupinou přátel a za zavřenými dveřmi s odborným výkladem se probírat zbožím, které byste si před cizími třeba netroufly ani vzít do ruky. Takový výlet s kamarádkami na sklenku sektu v erotickém obchodě může být skvělou zábavou. A když už si vyberete, nezapomeňte, že vybíráte nejen pro své a partnerovo uspokojení, ale můžete také něco udělat pro své zdraví. Zde jsou příklady.

Venušiny kuličky

Nejen vzrušují, ale také zpevňují pánevní dno. Zavádí se hluboko do vagíny, podobně jako menstruační tampón. Pokud chcete docílit dobrého efektu, je lepší se při nošení kuliček aktivněji hýbat (cvičit, jezdit na kole). K posílení pánevního dna se doporučuje nosit kuličky pravidelně cca 3 hodiny denně. Vhodné jsou po porodu, ale pro starší ročníky jako skvělá prevence při hrozící nebo již pokročilé inkontinenci. Dokážou problém během několika měsíců zcela odstranit.

K TÉMATU  12 důvodů, proč se nestydět za vztah s mladším mužem aneb ano, či ne?

Vaginální činka

Při chůzi nebo běžném pohybu jsou zavedenou činkou aktivovány svaly pánevního dna. Doporučuje se také občasné vědomé stahování svalů kolem činky (jakoby jste ji chtěla vtáhnout hlouběji do sebe). Na internetu najdete například Kegelovy cviky, které vás naučí, jak s činkou cvičit, a tak posílit její účinky.

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Už jste někdy slyšeli o osteodynamice? Pokud ještě ne, pak určitě nepřehlédněte náš článek. Právě v něm se dozvíte, v čem je tato metoda výjimečná a co všechno s naším tělem dokáže. A už teď můžeme prozradit, že jen samé dobré věci. Tak jdeme na to!
V dnešní době máme spoustu pomocníků, o kterých si generace před námi mohly nechat jen zdát. Vysávají za nás roboti, praní prádla přenecháváme pračce, máme také myčku, tudíž nemusíme špinavé nádobí mít ručně. V mnoha ohledech, jak se zdá, máme vše vlastně jednodušší. Proč ale paradoxně i tak nemáme čas a nejsme tak šťastní a v klidu, jak bychom měli být?
Možná i u sebe můžete s nástupem zimy pozorovat přeměnu svých rukou. Najednou někam zmizí hebká a na dotyk příjemná pokožka a ruce se stanou nevzhlednými a drsnými. Z kůže se mohou olupovat drobné šupinky, může praskat a některá místa mohou být bolestivá na dotyk. Co si s tím tedy počít?
Dnes v pátek 9.2. nás čeká fascinující astrologický úkaz – Novoluní ve Vodnáři. Toto kosmické setkání slunce a měsíce přináší nejen nový začátek, ale také osvěžující energii a nové možnosti pro všechny znamení zvěrokruhu.
Vaše domácí prostředí může mít obrovský vliv na vaši pohodu. Objevte, jak malé změny ve vašem bydlení mohou vytvořit oázu klidu a štěstí, ve které se budete každý den cítit skvěle.
Taky jste si někdy připadali jako v noční můře? Nic vám nevychází, cítíte se pod psa a máte chuť všechno vzdát! Proč tomu tak vlastně je? Proč se vám nedaří a ostatním ano? Jde to vůbec změnit? Mohou vám věci konečně začít vycházet? Já říkám ANO! Pojďme se na to společně podívat...
Vy ani váš partner nepijete alkohol? Žili jste spolu ještě před svatbou? Váš vztah asi nevydrží. A to i přes to, že jste si před oltářem slibovali lásku a věrnost. V pozoru by měli být i tací, kteří mají odloučené rodiče. Prý je potká stejný osud!
Čínský horoskop je úplně jiný než ten náš. V tomto horoskopu je také celkem 12 znamení, ty pak prezentuje rok narození. Rok Tygra slibuje zajímavý vývoj, kroky vpřed, radost, ale i strastiplnou cestu k našim cílům. Pojďte se podívat, co podle čínského horoskopu letos čeká právě vás!
Každoročně je v České republice diagnostikováno více než 7 200 nových případu onemocnění karcinomem prsu, což odpovídá více než 133 pacientům na 100 tisíc obyvatel. Jedná se o jeden z nejzávažnějších epidemiologických problémů. Jedinou možností boje je včasná diagnostika a úspěšná léčba. Mezi nejagresivnější formy patří zánětlivá rakovina prsu.
„Petra je tak úspěšná a krásná. Té se nikdy nevyrovnám.“ „Když půjdu ven v téhle sukni, určitě si o mně moji kolegové řeknou, že nemám vkus.“ „Moje děti mají tak nešikovnou mámu. Vím, že to jiné matky zvládají všechno mnohem lépe.“ Něco vám chybí - a to je sebeláska!
Letní období se obecně nese v duchu odlehčené stravy, zároveň ale takové, která dodá energii na všechna letní dobrodružství. Příroda nabízí mnoho svých plodů, dozrávají jahody, třešně, broskve, meruňky, melouny, okurky atd. Samo léto vám tak napovídá, co dobrého by se mohlo objevit na vašem talíři, pojďme se na to, ale podívat blíže.
Tohle jistě všechny známe… Ani se nenadějete, chvilku zůstanete na sluníčku (ať už odpočívat nebo pracovat) a večer se pak doma nestačíte divit, jak máte červená ramena, záda nebo jinou část těla. Je to nepříjemné, člověku se špatně spí, pokožka je napjatá, citlivá. Kolikrát je obtěžující i nošení různého oblečení s ramínky, těsnějšími okraji. Jak si můžete v takovou chvíli pomoct a dát svou pokožku zase rychle do pořádku?

Výběr článků

Zima se začíná velmi pomalu, ale nemilosrdně projevovat. Slunce zapadá velmi brzy - a v nočních hodinách už se vyšších polohách objevují mrazíky. To je nechvalné znamení blížících se zimních měsíců, během nichž se budeme snažit trávit co nejvíce času v teple našeho domova. A teplo je přeci důležité!
Máme tu nový rok, nejspíš jste si stanovili různá předsevzetí a jedno z nich může být právě cvičení. Možná jste se ale pokoušeli cvičit už dřív, ale moc dlouho vám to nevydrželo. Anebo jste se k tomu nakonec ani neodhodlali. Čím to vlastně je? A jak to jednou provždy vyřešit a doopravdy se cvičením začít? Pojďme si o tom něco povědět!
Nákup obleku nepodceňujte. Musí vám padnout jako ulitý, jinak působí nevkusně. Na co si při nákupu dávat pozor? Připravili jsme pro vás 6 tipů. Svému muži dejte ty nejlepší rady.

Nepřehlédněte

Žijete ve spokojeném vztahu, ovšem i když se v něm cítíte opravdu dobře, přesto byste našli něco, co by se dalo zlepšit? Možná tím “něčím” je jeho milostná stránka. Sex ke zdravému vztahu patří, a když to v něm skřípe, začíná to skřípat také mezi dvěma lidmi. Abyste předcházeli nemilým scénářům a aby vás opět zaplavilo štěstí během společné noci s partnerem, vyzkoušejte některý z tipů.
Každý den zabrousíte jednou nebo i víckrát na Facebook či Instagram a sledujete své oblíbené účty. Je jedno, co vám přinášejí a dávají. Koukáte na ně, protože vás baví. A čím víc lidí na příspěvek kouká, sdílí ho, komentuje nebo lajkuje, tím větší má potenciál k obchodování. Zkuste to také.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek