Domů » Vztahy » Nestyďte se použít erotické pomůcky. Některé pomůžou i při vážných zdravotních komplikacích! Které?
Erotické pomůcky mohou zkvalitnit váš sexuální život.
zdroj: 123RF.com
Vztahy

Nestyďte se použít erotické pomůcky. Některé pomůžou i při vážných zdravotních komplikacích! Které?

Vibrátory, nevibrační penisy, afrodiziaka, lubrikační gely, masážní oleje. Mnoho žen si stále myslí, že nic takového nepotřebuje, pokud žije v dobrém partnerském vztahu. Ale položme si otázku, zda po každodenním spěchu a stresu máme často chuť na sex. Možná jsou to právě tyto erotické pomůcky, které mohou zlepšit kvalitu společně prožitých intimních okamžiků.

Muži chtějí často partnerku uspokojit, ale někdy chvíle, která by měla být vyvrcholením partnerského sexu, skončí honbou za orgasmem. Málokterá neslyšela od svého partnera to věčné: Už jsi byla? A mnoho žen si vypráví, že „jí to ten její zase nedokázal udělat“.

Místo zklamání vneste do sexu novou energii

Nepředstírejte orgasmus, a se svým partnerem si místo toho promluvte o tom, co vás trápí a co byste potřebovaly. Pokud je to člověk, který vás miluje, přijme společný rozhovor jako možnost, jak zlepšit prožívání sexu.
Jsou i takové ženy, které orgasmus nikdy neměly a říkají, že jim to nevadí. Možná právě proto, že nevědí, jak velkou energii a uvolnění tento akt ženě může přinést. Pokud si s partnerem v sexuální oblasti nejste schopni porozumět, ale nechcete, aby se to stalo příčinou rozpadu vztahu, zajděte k odborníkům. Ovšem pokud se s partnerem shodnete, že máte oba zájem o zlepšení intimních chvilek, je na čase vyzkoušet erotické pomůcky.

Kde a jak si vybrat, abyste se nestyděly

O tom, že masturbace je zdraví prospěšná, jsme zde již psali. Zkuste tedy od masturbace přejít dál a podívat se na erotické obchody, které nabízejí bezpočet pomůcek pro různé praktiky a okamžiky. Většina renomovaných obchodů vám ráda, a přitom velmi diskrétně, poradí. Některé dokonce můžete navštívit se skupinou přátel a za zavřenými dveřmi s odborným výkladem se probírat zbožím, které byste si před cizími třeba netroufly ani vzít do ruky. Takový výlet s kamarádkami na sklenku sektu v erotickém obchodě může být skvělou zábavou. A když už si vyberete, nezapomeňte, že vybíráte nejen pro své a partnerovo uspokojení, ale můžete také něco udělat pro své zdraví. Zde jsou příklady.

Venušiny kuličky

Nejen vzrušují, ale také zpevňují pánevní dno. Zavádí se hluboko do vagíny, podobně jako menstruační tampón. Pokud chcete docílit dobrého efektu, je lepší se při nošení kuliček aktivněji hýbat (cvičit, jezdit na kole). K posílení pánevního dna se doporučuje nosit kuličky pravidelně cca 3 hodiny denně. Vhodné jsou po porodu, ale pro starší ročníky jako skvělá prevence při hrozící nebo již pokročilé inkontinenci. Dokážou problém během několika měsíců zcela odstranit.

Vaginální činka

Při chůzi nebo běžném pohybu jsou zavedenou činkou aktivovány svaly pánevního dna. Doporučuje se také občasné vědomé stahování svalů kolem činky (jakoby jste ji chtěla vtáhnout hlouběji do sebe). Na internetu najdete například Kegelovy cviky, které vás naučí, jak s činkou cvičit, a tak posílit její účinky.

data-matched-content-rows-num="3,3" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked">

Pin It on Pinterest