Úterý , 21. 03. 2023

Radek

Nestyďte se použít erotické pomůcky. Některé pomůžou i při vážných zdravotních komplikacích! Které?

Vibrátory, nevibrační penisy, afrodiziaka, lubrikační gely, masážní oleje. Mnoho žen si stále myslí, že nic takového nepotřebuje, pokud žije v dobrém partnerském vztahu. Ale položme si otázku, zda po každodenním spěchu a stresu máme často chuť na sex. Možná jsou to právě tyto erotické pomůcky, které mohou zlepšit kvalitu společně prožitých intimních okamžiků.
Erotické pomůcky mohou zkvalitnit váš sexuální život.
zdroj: 123RF.com

16. 01. 2019

Muži chtějí často partnerku uspokojit, ale někdy chvíle, která by měla být vyvrcholením partnerského sexu, skončí honbou za orgasmem. Málokterá neslyšela od svého partnera to věčné: Už jsi byla? A mnoho žen si vypráví, že „jí to ten její zase nedokázal udělat“.

Místo zklamání vneste do sexu novou energii

Nepředstírejte orgasmus, a se svým partnerem si místo toho promluvte o tom, co vás trápí a co byste potřebovaly. Pokud je to člověk, který vás miluje, přijme společný rozhovor jako možnost, jak zlepšit prožívání sexu.
Jsou i takové ženy, které orgasmus nikdy neměly a říkají, že jim to nevadí. Možná právě proto, že nevědí, jak velkou energii a uvolnění tento akt ženě může přinést. Pokud si s partnerem v sexuální oblasti nejste schopni porozumět, ale nechcete, aby se to stalo příčinou rozpadu vztahu, zajděte k odborníkům. Ovšem pokud se s partnerem shodnete, že máte oba zájem o zlepšení intimních chvilek, je na čase vyzkoušet erotické pomůcky.

Kde a jak si vybrat, abyste se nestyděly

O tom, že masturbace je zdraví prospěšná, jsme zde již psali. Zkuste tedy od masturbace přejít dál a podívat se na erotické obchody, které nabízejí bezpočet pomůcek pro různé praktiky a okamžiky. Většina renomovaných obchodů vám ráda, a přitom velmi diskrétně, poradí. Některé dokonce můžete navštívit se skupinou přátel a za zavřenými dveřmi s odborným výkladem se probírat zbožím, které byste si před cizími třeba netroufly ani vzít do ruky. Takový výlet s kamarádkami na sklenku sektu v erotickém obchodě může být skvělou zábavou. A když už si vyberete, nezapomeňte, že vybíráte nejen pro své a partnerovo uspokojení, ale můžete také něco udělat pro své zdraví. Zde jsou příklady.

Venušiny kuličky

Nejen vzrušují, ale také zpevňují pánevní dno. Zavádí se hluboko do vagíny, podobně jako menstruační tampón. Pokud chcete docílit dobrého efektu, je lepší se při nošení kuliček aktivněji hýbat (cvičit, jezdit na kole). K posílení pánevního dna se doporučuje nosit kuličky pravidelně cca 3 hodiny denně. Vhodné jsou po porodu, ale pro starší ročníky jako skvělá prevence při hrozící nebo již pokročilé inkontinenci. Dokážou problém během několika měsíců zcela odstranit.

K TÉMATU  Správné dýchání vám umožní zažít naprosto fantastický sex

Vaginální činka

Při chůzi nebo běžném pohybu jsou zavedenou činkou aktivovány svaly pánevního dna. Doporučuje se také občasné vědomé stahování svalů kolem činky (jakoby jste ji chtěla vtáhnout hlouběji do sebe). Na internetu najdete například Kegelovy cviky, které vás naučí, jak s činkou cvičit, a tak posílit její účinky.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Každý den čelíme řadě záhad. K těm patří kupříkladu to, kam zmizely brýle nebo klíče od auta. Obvykle je však odpověď banálnější, než jsme čekali. Člověka však v tu chvíli nenapadne, že existují mnohem zapeklitější záhady, nad kterými si lámou hlavu skupiny historiků.
Nevolnost, průjmy, zácpy, nadýmání, nafouklé břicho. Připadá vám to povědomé? Taky vás sužují tyto zdravotní problémy? Mám pro vás dobrou zprávu! Z těchto potíží vede cesta ven! Stačí do vašeho života zařadit těchto 5 tipů a vaše trávení vám poděkuje. Věřím, že nejen vaše trávení, ale i vaše psychika, jelikož špatné trávení nás díky nepříjemných problémům může dostávat do stresu.
Krásný čas Vánoc se kvapem blíží, a tak je třeba začít přemýšlet, co o adventu budete s rodinou dělat. Vedle pečení vánočního cukroví se určitě vydáte i na některé vánoční trhy, které doplní kouzelnou atmosféru svátků. Jděte se podívat na ty nejkrásnější trhy, díky nimž se začnete na Vánoce těšit takřka hned.
Zvlášť v dnešní pandemické době, kdy jsou kosmetické služby méně dostupné, je nutné poradit si v rámci manikúry a pedikúry. Péče o chodidla a jejich ztvrdlé části je někdy tvrdý oříšek. Pravidelnou starostí o nohy se ale všem nepříjemným stavům vyhnete. Vyzkoušejte tyto účinné tipy na krásná a hladká chodidla.
Standartní diety typu: celý den nic nejím, nebo jím jen dělenou stravu, to zná každý. Představíme vám ale takové diety, u kterých budete kroutit hlavou, jak to jen mohlo někoho napadnout. Zda opravdu tyto diety zabírají, to vám nepovíme. Rovněž žádáme, abyste se jimi slepě neřídili a nevybrali si dietu jen proto, že by mohla zabrat. Jakákoli strava by měla zohledňovat individuální vlastnosti a odpovídat vašim osobním přáním a zdravotnímu stavu.
V dnešní moderní době jsme až zahlceni spoustou nových vychytávek. To se týká oi spotřebičů a pomocníků do domácnosti. V obchodech najdete zboží jakéhokoliv druhu a někdy se vám dokonce podaří narazit na poněkud podivná zařízení, jejichž účel je třeba ještě uhodnout. Přiznejme si, že někde mezi touto hojností zaujal své místo parní čistič.
Aktuální neutěšená situace brnká mnohým na nervy. Home office, učení s dětmi online, péče o ně, starosti o zdraví prarodičů a negativní zprávy valící se ze všech stran. Odolat tomu tlaku není vůbec snadné. Vidina zlepšení je navíc v nedohlednu. Nezbývá tak nic jiného než zatnout zuby a vydržet. Zvládnout složitou dobu vám pomohou i naše tipy.
Nezáleží na tom, kolik je zrovna hodin. Je to tady! Máte chuť dopřát si něco hodně nezdravého. Jednou vás provokuje tlačenka v lednici, podruhé máte problém zkrotit myšlenku pochutnat si na tom hříšně sladkém dortíku. Tu a tam takový okamžik potká snad každého z nás a jak jistě víte, všechno má nějakou příčinu. A to i hlas vašich myšlenek volající po pizze a hranolkách s dvojitou tatarkou. Co za tím stojí a jak to řešit? Poradíme.
Přivydělat si z pohodlí domova nikdy nebylo jednodušší než teď. Pokud prahnete po tom, přispívat do rodinného rozpočtu něco navíc, nemusíte nutně chodit z jednoho zaměstnání do druhého, ale můžete se u oblíbeného televizního pořadu pustit do ručních prací. Možností je víc než dost.
Rozhodli jste se zatočit s přebytečnými kily po porodu a začít běhat s kočárkem? Jistě je to ideální varianta jak dělat něco pro sebe a při tom zabavit i vašeho potomka aniž byste museli složitě shánět hlídání. Mimo standartní výbavy na běh je však důležité vybrat i správný kočárek, který splní všechny vaše kritéria a očekávání.
Chtěla jsem vždycky dělat všechno správně, ale nedařilo se mi. Někdy jsem měla pocit, že jsem jeden velký omyl, že můj život je jeden velký omyl, a dnes si to myslí i moje rodina. Nevím, jestli jsem skutečně tak špatná, špatná máma, špatná manželka i dcera, ale rodina se mnou už nějaký čas vůbec nekomunikuje, a to mě trápí. Nejhorší ve svém životě snad už mám za sebou, ale i tak propadám beznaději.

Nepřehlédněte

Miloš Zeman brzy sesedne z pozice hlavy státu. 8. března 2023 tomu bude 10 let od složení prvního prezidentského slibu Milošem Zemanem. Byl zvolen, jako první, přímou volbou a svůj mandát po pěti letech obhájil. Třetí kandidaturu Ústava nepovoluje, a tak teď Česko hledá nového prezidenta. Nebo historicky první prezidentku? Po čem volá naše společnost?
Někdo nedá na ostrá jídla dopustit a dopřává si je téměř denně, jiný nesní jídlo jen o trochu víc okořeněné. Pokud to však nebudete s konzumací pálivých pochoutek vyloženě přehánět, vaše zdraví vám za ně poděkuje. Zkoušeli jste si někdy dát ostré jídlo třeba k obědu v průběhu parného léta? Nejprve vás sice pořádně prohřeje, ale následně způsobí žádané ochlazení.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek