Pondělí , 03. 10. 2022

Bohumil

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 6.-7. 10. 2018 Pečujte o svou pokožku a pozor na karmu!

Sobota bude velmi mystická. Co nám slibuje Luna v Panně? Co dělat a čemu se o víkendu vyvarovat? Více se dozvíte v našem pravidelném horoskopu krásy a duševního zdraví astroložky Naďi Šmídové.
horoskop
zdroj: 123RF.com

Sobota 6.10. 2018

Pečujte o pokožku

Dostatečnou hydrataci dodejte pokožce hned ráno. Nejlepší bude, když si připravíte koupel a do vody přidáte mrkvový olej. Udrží pokožku vláčnou až do večera, dodá jí i výživu a jako bonus ji mírně tonizuje.

Potřebujete čerstvý vzduch!

Na návštěvu nechoďte k lidem, o kterých víte, že si s pořádkem v bytě natož s větráním nedělají těžkou hlavu. I z mírného zápachu a nepořádku by se vám při Luně v Panně udělalo nevolno.

Večer se svíčkou

Protože fáze Měsíce po setmění bude svým způsobem mystická, zapálit byste si měly purpurovou svíčku, protože dle ezoterické tradice pomáhá při navazování duchovních kontaktů, a dívat byste se měly do krystalu, protože aktivuje jasnovidnost.

Neděle 7.10. 2018

Sprcha po ránu prospěje

Při ranním sprchování si masírujte proudem vody ve směru hodinových ručiček bříško. Aktivujete tím střeva a prospěje to i pokožce, které se napne.

Ozve se karma

O nedělní fázi Měsíce se dá napsat, že co jste zasely v posledních čtyřech týdnech, dnes sklidíte, bude tedy platit zákon karmy. Vše negativní bude pouze výsledkem vašeho neadekvátního chování v minulých dnech!

Dobrý skutek se vám vrátí

Naopak když jste například udělaly nezištně dobrý skutek, nějakou formou se vám vrátí přesně v okamžik, když to nejvíc budete potřebovat.

Hlavně se nezastavit

A pozor! Vyrazíte-li na výlet, držte tempo, protože jakmile si sednete, pocítíte velkou únavu, nohy vám odmítnou poslušnost, a je otázkou, zda by se našel dobrovolník, který by vás odnesl domů na zádech.

Večer si vypijte šálek čaje z meduňky lékařské. Navodí hluboký spánek a zklidní zažívání.

Další horoskop už v pondělí!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Chcete svého partnera obdarovat krásnou, novou a stylovou peněženkou? Rozpadá se mu ta stará v ruce? Možná si pokládáte otázku, která z nabízených bude tou nejlepší. Je třeba si uvědomit, že pánové uvažují trochu jinak a že i jejich požadavky na tento módní doplněk se mohou lišit. Předně se tak moc nekouká na celkový design.
Svícen z proutí vyrobíte za chviličku a pak už stačí jen zapálit svíčku a užívat si atmosféru. Poradíme vám ale i jak sestavit dekoraci z elektrických světýlek. V obou případech by se dalo použít řčení "za málo peněz, hodně muziky", protože na přípravu nepotřebujete nic nedostupného. Jako nástroj postačí tavná pistole. Výsledek je ale úchvatný. Vyzdobte si domov vlastnoručními kouzelnými detaily!
Krásné a dobře upravené vlasy bez ohledu na povětrnostní podmínky a roční období – to je sen každé ženy. Zvláště v dnešní době není vždy možné využívat služby kadeřnických salonů. Proto stojí za to vybavit se doma speciálními přístroji, kterými svým vlasům dodáte zcela nový vzhled. K takovým patří právě žehlička na vlasy. Víte ale, jak vybrat tu správnou?
V dnešní moderní době jsme až zahlceni spoustou nových vychytávek. To se týká oi spotřebičů a pomocníků do domácnosti. V obchodech najdete zboží jakéhokoliv druhu a někdy se vám dokonce podaří narazit na poněkud podivná zařízení, jejichž účel je třeba ještě uhodnout. Přiznejme si, že někde mezi touto hojností zaujal své místo parní čistič.
Chcete dát svému milenci ultra speciální dárek, který mu ukáže, jak vám na něm záleží? Proč nezkusit smyslnou, erotickou masáž? Erotická masáž, která je dokonalým způsobem, jak vás dostat oba do nálady, je skvělou formou předehry a může pomoci budovat a prodlužovat potěšení, aby bylo vyvrcholení ještě příjemnější. A co si budeme, vzrušená budete i vy – a jak! Sama to dnes večer zkuste.
Už jste o něm slyšeli? Pro někoho možná lákadlo, pro jiného naprostý strašák a nikdy by do toho nešel. Víte, co metoda holotropního dýchání obnáší, a k čemu může být dobrá? Pojďme se na to podívat, třeba vás to osloví a jednou ji vyzkoušíte.
Martin Chodúr si po dvouleté usilovné práci splnil velký sen – natočil desku s šedesátičlennou Janáčkovou filharmonií Ostrava v čele s dirigentem Markem Prášilem. Na albu se podílel textově i aranžérsky, a společně s dramaturgem Janem Adamem sestavili čtrnáct vánočních písní a koled. Album pojmenovali podle titulní písně Hallelujah.
Stravování nikdy nebylo tak kontroverzní veličinou, jako teď. Je to otázka diety, zdraví, náboženství i sociálního přesvědčení. Každý se stravujeme jinak a je mezi námi čím dál víc jedinců, kteří vyznávají alternativní způsob stravování. Z různých důvodů. Jedním z nejrozšířenějších příkladů je vegetariánství.

Nepřehlédněte

Asi máte taky zažité, že utěrky by se neměly prát v pračce. Namísto toho je pravděpodobně vyvařujete. Tahle metoda má ale jeden zásadní háček. Vyvařování není k utěrkám zrovna dvakrát šetrné. Jsou po něm sice opravdu čisté, ale postupně vám řídnou, a vy tak musíte kupovat stále nové a nové kousky. Naštěstí existuje mnohem šetrnější alternativa.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek