Horoskopy

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 6.-7. 10. 2018 Pečujte o svou pokožku a pozor na karmu!

horoskop
zdroj: 123RF.com
Sobota bude velmi mystická. Co nám slibuje Luna v Panně? Co dělat a čemu se o víkendu vyvarovat? Více se dozvíte v našem pravidelném horoskopu krásy a duševního zdraví astroložky Naďi Šmídové.

Sobota 6.10. 2018

Pečujte o pokožku

Dostatečnou hydrataci dodejte pokožce hned ráno. Nejlepší bude, když si připravíte koupel a do vody přidáte mrkvový olej. Udrží pokožku vláčnou až do večera, dodá jí i výživu a jako bonus ji mírně tonizuje.

Potřebujete čerstvý vzduch!

Na návštěvu nechoďte k lidem, o kterých víte, že si s pořádkem v bytě natož s větráním nedělají těžkou hlavu. I z mírného zápachu a nepořádku by se vám při Luně v Panně udělalo nevolno.

Večer se svíčkou

Protože fáze Měsíce po setmění bude svým způsobem mystická, zapálit byste si měly purpurovou svíčku, protože dle ezoterické tradice pomáhá při navazování duchovních kontaktů, a dívat byste se měly do krystalu, protože aktivuje jasnovidnost.

Neděle 7.10. 2018

Sprcha po ránu prospěje

Při ranním sprchování si masírujte proudem vody ve směru hodinových ručiček bříško. Aktivujete tím střeva a prospěje to i pokožce, které se napne.

Ozve se karma

O nedělní fázi Měsíce se dá napsat, že co jste zasely v posledních čtyřech týdnech, dnes sklidíte, bude tedy platit zákon karmy. Vše negativní bude pouze výsledkem vašeho neadekvátního chování v minulých dnech!

Dobrý skutek se vám vrátí

Naopak když jste například udělaly nezištně dobrý skutek, nějakou formou se vám vrátí přesně v okamžik, když to nejvíc budete potřebovat.

Hlavně se nezastavit

A pozor! Vyrazíte-li na výlet, držte tempo, protože jakmile si sednete, pocítíte velkou únavu, nohy vám odmítnou poslušnost, a je otázkou, zda by se našel dobrovolník, který by vás odnesl domů na zádech.

Večer si vypijte šálek čaje z meduňky lékařské. Navodí hluboký spánek a zklidní zažívání.

Další horoskop už v pondělí!

Reklama

Reklama