Středa , 29. 11. 2023

Zina

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 6.-7. 10. 2018 Pečujte o svou pokožku a pozor na karmu!

Sobota bude velmi mystická. Co nám slibuje Luna v Panně? Co dělat a čemu se o víkendu vyvarovat? Více se dozvíte v našem pravidelném horoskopu krásy a duševního zdraví astroložky Naďi Šmídové.
horoskop
zdroj: 123RF.com

Sobota 6.10. 2018

Pečujte o pokožku

Dostatečnou hydrataci dodejte pokožce hned ráno. Nejlepší bude, když si připravíte koupel a do vody přidáte mrkvový olej. Udrží pokožku vláčnou až do večera, dodá jí i výživu a jako bonus ji mírně tonizuje.

Potřebujete čerstvý vzduch!

Na návštěvu nechoďte k lidem, o kterých víte, že si s pořádkem v bytě natož s větráním nedělají těžkou hlavu. I z mírného zápachu a nepořádku by se vám při Luně v Panně udělalo nevolno.

Večer se svíčkou

Protože fáze Měsíce po setmění bude svým způsobem mystická, zapálit byste si měly purpurovou svíčku, protože dle ezoterické tradice pomáhá při navazování duchovních kontaktů, a dívat byste se měly do krystalu, protože aktivuje jasnovidnost.

Neděle 7.10. 2018

Sprcha po ránu prospěje

Při ranním sprchování si masírujte proudem vody ve směru hodinových ručiček bříško. Aktivujete tím střeva a prospěje to i pokožce, které se napne.

Ozve se karma

O nedělní fázi Měsíce se dá napsat, že co jste zasely v posledních čtyřech týdnech, dnes sklidíte, bude tedy platit zákon karmy. Vše negativní bude pouze výsledkem vašeho neadekvátního chování v minulých dnech!

Dobrý skutek se vám vrátí

Naopak když jste například udělaly nezištně dobrý skutek, nějakou formou se vám vrátí přesně v okamžik, když to nejvíc budete potřebovat.

Hlavně se nezastavit

A pozor! Vyrazíte-li na výlet, držte tempo, protože jakmile si sednete, pocítíte velkou únavu, nohy vám odmítnou poslušnost, a je otázkou, zda by se našel dobrovolník, který by vás odnesl domů na zádech.

Večer si vypijte šálek čaje z meduňky lékařské. Navodí hluboký spánek a zklidní zažívání.

Další horoskop už v pondělí!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Člověku to nedá, aby si toho nevšiml – je to tu už od začátku října, kdy se v obchodech objevuje první vánoční výzdoba, prohnaně proložená figurkami Mikulášů, čertů a andělů. V trafice se začínají objevovat svépomocné kuchařské časopisy, ze kterých se na člověka smějí pusinky, úly a kuličky, a než se nadějeme, máme tady plný frontální útok na peněženku a první signální soustavu. A co uděláme?
Když se narodí zdravé miminko, které najednou zemře, jde vždy o nesmírnou tragédii nejen pro rodiče, ale pro celou rodinu. Za náhlou a neočekávanou smrtí miminka může být strašák všech rodičů označovaný jako syndrom náhlého úmrtí kojence. Existují nějaká opatření, která pomáhají výskyt tohoto syndromu snížit? Otázka, která zajímá každou nastávají maminku.
Chodit bez bot se stalo tak trochu módním trendem. Najednou máme podporovat chůzi dětí po kamínkách, existují různé stezky na trénink chůze naboso, frčí barefoot neboli bosé boty. Čím nám tohle ale vlastně prospívá? Bude naše zdraví za chůzi naboso opravdu vděčné?
Výběr antikoncepčních prostředků je poměrně velký. Dlouhý seznam začíná kondomy, pokračuje antikoncepčními pilulkami a končí třeba právě nitroděložními tělísky. V tomto článku se na ně zaměříme. Dozvíte se, jak se tělíska dělí, jak fungují, pro koho jsou vhodná a také kdy je ideální jejich zavedení. Provedeme vás veškerou problematikou nitroděložních tělísek a pokud váháte, pomůžeme vám se rozhodnout, zda do toho jít, či nikoliv.
Být lepší verzí sebe samých. Snažíme se o to každý den. A když se o to nesnažíme my, chtějí to po nás druzí. V současné době jsou na nás kladené obrovské nároky, během nichž jsme vystavováni nesmírnému tlaku. Co kdybychom vám ale řekli, že každá životní situace se dá zvládnout s nadhledem a lehkostí. Jen potřebujete člověka, který vás pošťouchne tím správným směrem.

Nepřehlédněte

Krásný podzim, který nás čeká, přímo láká na výlety do přírody. Stromy začnou hrát všemi barvami, a tak pokud není venku zrovna lijavec, stačí se teple obléknout a hned můžete vyrazit. Ať už sami, v páru nebo s rodinou, podzimní přírodu si zamilujete.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek