Úterý , 21. 03. 2023

Radek

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 6.-7. 10. 2018 Pečujte o svou pokožku a pozor na karmu!

Sobota bude velmi mystická. Co nám slibuje Luna v Panně? Co dělat a čemu se o víkendu vyvarovat? Více se dozvíte v našem pravidelném horoskopu krásy a duševního zdraví astroložky Naďi Šmídové.
horoskop
zdroj: 123RF.com

Sobota 6.10. 2018

Pečujte o pokožku

Dostatečnou hydrataci dodejte pokožce hned ráno. Nejlepší bude, když si připravíte koupel a do vody přidáte mrkvový olej. Udrží pokožku vláčnou až do večera, dodá jí i výživu a jako bonus ji mírně tonizuje.

Potřebujete čerstvý vzduch!

Na návštěvu nechoďte k lidem, o kterých víte, že si s pořádkem v bytě natož s větráním nedělají těžkou hlavu. I z mírného zápachu a nepořádku by se vám při Luně v Panně udělalo nevolno.

Večer se svíčkou

Protože fáze Měsíce po setmění bude svým způsobem mystická, zapálit byste si měly purpurovou svíčku, protože dle ezoterické tradice pomáhá při navazování duchovních kontaktů, a dívat byste se měly do krystalu, protože aktivuje jasnovidnost.

Neděle 7.10. 2018

Sprcha po ránu prospěje

Při ranním sprchování si masírujte proudem vody ve směru hodinových ručiček bříško. Aktivujete tím střeva a prospěje to i pokožce, které se napne.

Ozve se karma

O nedělní fázi Měsíce se dá napsat, že co jste zasely v posledních čtyřech týdnech, dnes sklidíte, bude tedy platit zákon karmy. Vše negativní bude pouze výsledkem vašeho neadekvátního chování v minulých dnech!

Dobrý skutek se vám vrátí

Naopak když jste například udělaly nezištně dobrý skutek, nějakou formou se vám vrátí přesně v okamžik, když to nejvíc budete potřebovat.

Hlavně se nezastavit

A pozor! Vyrazíte-li na výlet, držte tempo, protože jakmile si sednete, pocítíte velkou únavu, nohy vám odmítnou poslušnost, a je otázkou, zda by se našel dobrovolník, který by vás odnesl domů na zádech.

Večer si vypijte šálek čaje z meduňky lékařské. Navodí hluboký spánek a zklidní zažívání.

Další horoskop už v pondělí!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Občas se to stane každému. Protáhneme se ze strnulé pozice a v tu ránu uslyšíme křupnutí. Nevábný zvuk, po kterém zpravidla pocítíme příliv úlevy. Co když ale takový zvuk slyšíme o něco častěji, několikrát za den, a stává se z něj železná pravidelnost? Je to problém, nebo můžete být v klidu? Pojďme tomu přijít na kloub.
Začínáte pociťovat nepříznivé příznaky menopauzy nebo se jim chcete do budoucna co nejvíce vyhnout? Přinášíme vám pár tipů, jak toho docílit.
S novým rokem přichází i řada předsevzetí, mezi nimiž jasně vévodí redukce tělesné hmotnosti. Pokud si i vy přejete zhubnout a nechcete samotnému hubnutí věnovat mnoho času nebo ten čas na dlouhé cvičení jednoduše nemáte, určitě vás zaujme Power Plate. Proč je tento druh cvičení tolik oblíbený a jak je možné, že můžete redukovat tuk během pár minut?
Špatné zprávy se valí ze všech stran. Jejich kadence a obsah nedají mnohým spát. Odolat tlaku negativních informací není snadné. Nervy pracují a napětí roste. Snižte ho alespoň u sebe, než překročí onu pomyslnou hranici. Přinášíme vám pár tipů, jak se se stresem dnešních dnů vyrovnat.
Jaké jsou vaše plány a cíle? Chcete zůstat v zajetých kolejích zaměstnance? Nebo prahnete po výstupu ze své zóny komfortu, která s sebou nese také start podnikání? Ať už chcete rozjet velkou společnost nebo působit „na vlastní noze”, v obou případech by vám v knihovně mělo dřímat několik knižních výtisků, které mohou člověka sedmimílovými kroky posunout kupředu.
Nezáleží na tom, jestli je vám třicet nebo padesát. Bolesti zad a s tím přidružené obtíže se mohou týkat kohokoli, vždy v jiné podobě či intenzitě. Ať už za to může genetika, špatné zlozvyky, nedostatek pohybu a nezdravý životní styl či dokonce úraz, v každém případně je to něco, co dokáže ukrást kvalitu života. A rada nad zlato – když bolí záda, začněte cvičit. Jenže jaké cvičení vybrat, aniž bychom si ublížili a opravdu si pomohli? Jednoznačně SM systém od doktora Richarda Smíška, který s vadami páteře dokáže doslova zázraky.
Když je zmínka o mandlovém mléce, možná vás na prvním místě napadne jeho přínos v kuchyni. Je velmi populární u lidí alergických na laktózu, vegetariánů či vitariánů. Mandlové mléko však může mít i zcela odlišné využití. Může vám totiž pomoct ke zdravým vlasům a pleti.
Vánoce jsou za dveřmi a společně s nimi i příjemná "povinnost" zamyslet se nad dárky pro vaše nejbližší. Máte-li doma aktivního sportovce, kterému pohyb rozhodně není cizí, pak se možná při výběru vánočního dárku budete chtít vydat právě tímto směrem. Došla vám inspirace? Nevíte si s výběrem dárku rady? Nezoufejte! Máme pro vás pětici skvělých tipů, které sportovec zaručeně patřičně ocení!
Všichni víme, že současná doba není zrovna dvakrát příhodná. Všechno kolem nás zdražuje, najednou zaplatíme víc nejen na jídle, ale i na energiích či pohonných hmotách, ale výplata zůstává stejná. Doba utrácení tak pomalu mizí v nedohlednu a nám nezbývá nic jiného, než si prostě utáhnout opasky. Na čem se dá alespoň trochu ušetřit? Mrkněte na pár tipů.
S jarem je mimo stoupajících teplot neodmyslitelně spojena obměna šatníku za vzdušnější a pestřejší oblečení. Prostor dostávají kousky s vypasovanějšími střihy podtrhujícími ženskost a jemnost. Konec konců, kterou z žen by nepotěšila mužská pozornost, kterou vyvolá právě dobře padnoucí sukně různého střihu a délky? Víte, jaký střih se k vaší postavě hodí nejvíce?

Nepřehlédněte

Kam se špinavým prádlem? Do pračky! Ale někdy je ho víc a různých barev, a než přijde na řadu, uschová ho koš na prádlo, praktický doplněk vaší koupelny. Vybrat si můžete přesně takový, aby stylově i barevně zapadl do vašeho interiéru. Koše na prádlo jsou proutěné, plastové nebo látkové, ale také z bambusu. Inspirace pro vás!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek