Úterý , 07. 02. 2023

Veronika

Štír: Tvrdohlavá, nezávislá, a přesto extrémně citlivá osobnost

Díky své divoké touze po nezávislosti bývá Štír mylně zaměňován s ohnivými znameními. Štíři ve skutečnosti ale patří k vodnímu znamení, která bývají citlivá a hluboce emotivní. Jsou to velice přátelští a loajální lidé, vzhledem ke své autentičnosti jim navazování kontaktů jde velice snadno. Pro své nejbližší je ochoten se obětovat.
Štír
Štíři jsou plní vášně a nehynoucí energie.

28. 10. 2022

Lidé narození mezi 23. říjnem a 22. listopadem se nachází ve znamení Štíra. Na první pohled mohou působit drsně a chladně, nicméně jsou maximálně citliví a toužící po intimitě. Celý svět, a hlavně sebe, berou hodně vážně. Jsou to lidé mající silnou vůli, jak v pozitivním aspektu, tak i v tom negativním. Jsou cílevědomí, když si něco umanou, jdou si za tím dokud toho nedosáhnou. Trpělivost mají opravdu neuvěřitelnou.

Lidé ve znamení Štíra

Štíři mají dobrou sebekontrolu, to, co se odehrává v jejich nitru, v žádném případě nemusí korespondovat s tím, jak se navenek chovají. Jsou to výbušní lidé, kteří svými slovy dokážou druhé ranit na dlouhou dobu. Bývají upřímní, pochválí-li vás, věřte jim. Stejně tak, jako když vám řeknou pro vás nepříjemnou pravdu, spolehněte se, že tohle si skutečně myslí.

Budí přirozenou autoritu a respekt, proto si jen tak někdo na ně nedovolí. A pokud dovolí, oni se dokážou bránit. Mají vybudovanou silnou intuici. Nemyslí-li to někdo s nimi vážně, odhalí to. Kolem sebe nepotřebují zástupy lidí, perfektně to zvládají sami se sebou. Na názory druhých nedbají, zcela jim stačí vlastní úsudek o nich.

Vztahy, láska a sex

Milují vášeň a stejně tak ji dokážou i v plné síle nabídnout. Nahání-li vám vášeň strach, raději včas odejděte. Vášní je myšlen vztah celkově, nejen intimní chvilky. Pokud se zamilují, myslí to skutečně. Jsou věrní a pro své milované by šli až na dno sil. Jakmile je zradíte, oklepou se z toho, ale nikdy na to nezapomenou. Štíři mají mnoho zájmů, nejsou to typy do domácnosti. Ke svým milovaným se ale vždy a rádi vrací.

Štíři v rodině

Máte-li Štíra v rodině, bude pro vás jistě nepostradatelný a také vždy ten, na koho se můžete spolehnout a obrátit. Štíři jako rodiče mohou k zakládání rodiny přistupovat často na pohled chladněji, drží-li ale již miminko v náručí, stanou se z nich láskyplní rodiče, pro které budou děti střed jejich vesmíru. Na své děti jsou později přísní, snaží se jim vtlouct smysl pro povinnost. I přes dětskou snahu se spíše obměkčit ve svých zásadách nedají.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví od 17. do 21. 12. 2018. Skvělý čas na změnu barvy vlasů, řas či obočí! Co ještě tento týden nepropásnout?

Přátelé Štíři

Štíři jsou úžasní a loajální přátelé, kteří pro vás budou vždy dostupní, zmítáte-li se v jakékoliv životní situaci. Přátelé jsou to věrní, beroucí vážně všechny typy vztahů. Nikdo ale nesmí zneužít jeho dobroty, to by odpustit nedokázal.

Zprvu může chvilku trvat, než si sednete a otevřete se sobě navzájem, dojde-li ale k tomu, můžete si být jistí, že to je napořád. Je to ten přítel, který vám za každých okolností řekne pravdu do očí. Nebude vám přednášet milosrdné lži, jen abyste ho měli více rádi.

Kariéra a peníze

Svou trpělivostí a cílevědomostí si Štír dokáže zajistit kariéru na vysokých postech. Nejsou to typy, které si kolegy musí spřátelit a profitovat z toho, oni se svou pílí dokážou vyšvihnout bez pomoci a obliby druhých.

Hodně si dávají pozor, aby jejich práce byla dokonale odvedena. Také dbají na respekt druhých, současně ho ale směrem ke své osobě požadují. Co se peněz týče, Štíři marnotratně nerozhazují, spíše si je šetří. Mají rádi pocit jistoty a bezpečí, který peníze umí poskytnout. Před jakýmkoliv výdajem si Štír několikrát rozmyslí, zdali je skutečně potřebný.

Jak si Štíry získáte

Štír je velice žárlivé znamení, proto chcete-li si získat jeho srce, určitě nepoužívejte taktiku flirtování s jinými. Nevěra je něco, co on zcela nenávidí a neuznává. Má rád protějšky, které o sebe rády pečují. Proto nedbalá péče u něj spíše nepochodí. Štíra je těžké odhadnout, ve svém nitru dokáže skrývat naprostý opak toho, co vyzařuje. Lapit ho zvládnou pouze stejně silné protějšky. Avšak podaří-li se vám to, věřte, že nehynoucí láska vám bude opravdovou odměnou.

Jsou to neuvěřitelní vášnivci, proto jestli vy postrádáte vášeň ve svém běžném životě, pravděpodobně si vás ani nevšimne. Energie, ta je jeho.

K TÉMATU  Člověk ve znamení Panny? Loajální, praktický a tvrdý dříč

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Váhy: Zdvořilí a féroví bojovníci s nerozhodností

Člověk ve znamení Panny? Loajální, praktický a tvrdý dříč

Zdroje článku:
www.horoscope.com , www.astroyogi.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Akné v těhotenství není nic neobvyklého. Je běžné, že se akné na začátku těhotenství trochu zhoršuje a s postupem času se opět zlepšuje. Pravděpodobným viníkem je nadměrná produkce kožního mazu, ke které dochází, když tělo produkuje větší množství estrogenu. Kožní problém odezní, když se vaše hormonální hladiny vrátí k normálu. Ale teď si řekneme, jak na akné ještě během těhotenství vyzrát.
Podzim se hlásí o slovo a pro všechny milovníky zeleně to znamená jediné - je třeba začít rostlinky pomalu připravovat na období odpočinku, vegetační klid totiž začíná na podzim a končí až na jaře. Zatím se ale nemusíte úplně plašit, a pokud chcete mít ještě nějakou chvilku krásně zelený a rozkvetlý balkon, můžete ho mít. Které květiny nebo bylinky přežijí i chladnější počasí?
Chloupky umí rapidně snížit ženské sebevědomí, a to zejména v létě, kdy nohy jsou to, co chceme ukazovat a odhalovat. Aby zely hladkostí a abychom se nebáli vzít si krátkou sukni či oblíbené šaty, depilace přichází vhod. Od epilace se liší několika výhodami.
Kokosový olej může být vynikajícím pomocníkem - nejen pro vaše vlasy, ale ocení ho i pokožka nebo chuťové buňky. Používáte ho opravdu všude tam, kde vám může být ku prospěchu? Vyzkoušejte naše tipy, a třeba se vám kokosový olej natrvalo osvědčí. U něj se totiž dá říct, že vydá určitě ještě za deset dalších výrobků.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek