Pondělí , 15. 07. 2024

Jindřich

Štír: Tvrdohlavá, nezávislá, a přesto extrémně citlivá osobnost

Díky své divoké touze po nezávislosti bývá Štír mylně zaměňován s ohnivými znameními. Štíři ve skutečnosti ale patří k vodnímu znamení, která bývají citlivá a hluboce emotivní. Jsou to velice přátelští a loajální lidé, vzhledem ke své autentičnosti jim navazování kontaktů jde velice snadno. Pro své nejbližší je ochoten se obětovat.
Štír
Štíři jsou plní vášně a nehynoucí energie.

28. 10. 2022

Lidé narození mezi 23. říjnem a 22. listopadem se nachází ve znamení Štíra. Na první pohled mohou působit drsně a chladně, nicméně jsou maximálně citliví a toužící po intimitě. Celý svět, a hlavně sebe, berou hodně vážně. Jsou to lidé mající silnou vůli, jak v pozitivním aspektu, tak i v tom negativním. Jsou cílevědomí, když si něco umanou, jdou si za tím dokud toho nedosáhnou. Trpělivost mají opravdu neuvěřitelnou.

Lidé ve znamení Štíra

Štíři mají dobrou sebekontrolu, to, co se odehrává v jejich nitru, v žádném případě nemusí korespondovat s tím, jak se navenek chovají. Jsou to výbušní lidé, kteří svými slovy dokážou druhé ranit na dlouhou dobu. Bývají upřímní, pochválí-li vás, věřte jim. Stejně tak, jako když vám řeknou pro vás nepříjemnou pravdu, spolehněte se, že tohle si skutečně myslí.

Budí přirozenou autoritu a respekt, proto si jen tak někdo na ně nedovolí. A pokud dovolí, oni se dokážou bránit. Mají vybudovanou silnou intuici. Nemyslí-li to někdo s nimi vážně, odhalí to. Kolem sebe nepotřebují zástupy lidí, perfektně to zvládají sami se sebou. Na názory druhých nedbají, zcela jim stačí vlastní úsudek o nich.

Vztahy, láska a sex

Milují vášeň a stejně tak ji dokážou i v plné síle nabídnout. Nahání-li vám vášeň strach, raději včas odejděte. Vášní je myšlen vztah celkově, nejen intimní chvilky. Pokud se zamilují, myslí to skutečně. Jsou věrní a pro své milované by šli až na dno sil. Jakmile je zradíte, oklepou se z toho, ale nikdy na to nezapomenou. Štíři mají mnoho zájmů, nejsou to typy do domácnosti. Ke svým milovaným se ale vždy a rádi vrací.

Štíři v rodině

Máte-li Štíra v rodině, bude pro vás jistě nepostradatelný a také vždy ten, na koho se můžete spolehnout a obrátit. Štíři jako rodiče mohou k zakládání rodiny přistupovat často na pohled chladněji, drží-li ale již miminko v náručí, stanou se z nich láskyplní rodiče, pro které budou děti střed jejich vesmíru. Na své děti jsou později přísní, snaží se jim vtlouct smysl pro povinnost. I přes dětskou snahu se spíše obměkčit ve svých zásadách nedají.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 29. - 30. 12. 2018. Vyvarujte se hádek s okolím a pozor na případné pokušení!

Přátelé Štíři

Štíři jsou úžasní a loajální přátelé, kteří pro vás budou vždy dostupní, zmítáte-li se v jakékoliv životní situaci. Přátelé jsou to věrní, beroucí vážně všechny typy vztahů. Nikdo ale nesmí zneužít jeho dobroty, to by odpustit nedokázal.

Zprvu může chvilku trvat, než si sednete a otevřete se sobě navzájem, dojde-li ale k tomu, můžete si být jistí, že to je napořád. Je to ten přítel, který vám za každých okolností řekne pravdu do očí. Nebude vám přednášet milosrdné lži, jen abyste ho měli více rádi.

Kariéra a peníze

Svou trpělivostí a cílevědomostí si Štír dokáže zajistit kariéru na vysokých postech. Nejsou to typy, které si kolegy musí spřátelit a profitovat z toho, oni se svou pílí dokážou vyšvihnout bez pomoci a obliby druhých.

Hodně si dávají pozor, aby jejich práce byla dokonale odvedena. Také dbají na respekt druhých, současně ho ale směrem ke své osobě požadují. Co se peněz týče, Štíři marnotratně nerozhazují, spíše si je šetří. Mají rádi pocit jistoty a bezpečí, který peníze umí poskytnout. Před jakýmkoliv výdajem si Štír několikrát rozmyslí, zdali je skutečně potřebný.

Jak si Štíry získáte

Štír je velice žárlivé znamení, proto chcete-li si získat jeho srce, určitě nepoužívejte taktiku flirtování s jinými. Nevěra je něco, co on zcela nenávidí a neuznává. Má rád protějšky, které o sebe rády pečují. Proto nedbalá péče u něj spíše nepochodí. Štíra je těžké odhadnout, ve svém nitru dokáže skrývat naprostý opak toho, co vyzařuje. Lapit ho zvládnou pouze stejně silné protějšky. Avšak podaří-li se vám to, věřte, že nehynoucí láska vám bude opravdovou odměnou.

Jsou to neuvěřitelní vášnivci, proto jestli vy postrádáte vášeň ve svém běžném životě, pravděpodobně si vás ani nevšimne. Energie, ta je jeho.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na pátek 21. 9. 2018. Dobrý skutek se vám vrátí!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Váhy: Zdvořilí a féroví bojovníci s nerozhodností

Člověk ve znamení Panny? Loajální, praktický a tvrdý dříč

Zdroje článku:
www.horoscope.com , www.astroyogi.com
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Chceme-li být i v letošní letní sezóně trendy, bude to chtít i stylové boty. Ty by však neměly být pouze vysoce módní, ale také pohodlné. Na následujících řádcích se dozvíte, podle čeho letní boty vybírat, aby byl váš outfit dokonalost sama. Čtěte a inspirujte se s námi!
Být lepší verzí sebe samých. Snažíme se o to každý den. A když se o to nesnažíme my, chtějí to po nás druzí. V současné době jsou na nás kladené obrovské nároky, během nichž jsme vystavováni nesmírnému tlaku. Co kdybychom vám ale řekli, že každá životní situace se dá zvládnout s nadhledem a lehkostí. Jen potřebujete člověka, který vás pošťouchne tím správným směrem.
Věcí, které máme doma a jsou potenciálně životu nebezpečné, je bezpočet. Od různých chemikálií v koupelně až po ostré rohy nábytku. A jakmile si pořídíte malé dítě ukáže se, že vlastně celý váš dům je jedno velké nebezpečí.
Pocity štěstí a spokojenosti v životě jsou nesmírně důležité. Jak jich ale docílit a dlouhodobě si je udržet? Možná máte pocit, že je to obrovská alchymie, se kterou si nevíte rady. Nejspíše si myslíte, že ve hře je celá řada faktorů a mnoho z nich dokážete ovlivnit jenom z části – například vztahy v rodině, v práci… Ve skutečnosti toho ale máte v rukou hodně. Velkou pomoc vám nabízí hormon dopamin a jeho hladinu ve svém těle můžete ovlivnit více, než sami tušíte. Jak na to?
Manželství je pro drtivou Čechů nedotknutelné. Téměř tři čtvrtiny Čechů nesouhlasí s uzákoněním manželství stejnopohlavních párů. Manželská práva ano, ale ne manželství, míní většina veřejnosti. Vyplývá to z aktuálního průzkumu.
Léto je v plném proudu a častuje nás nevyzpytatelným počasím. Vyzrajte na něj s limonádami plnými ovoce. Horké dny si žádají osvěžení a během těch deštivých zase potřebujete vitaminy, abyste předešli nachlazením. Přinášíme proto tipy na limonády z exotického ovoce, které zahrnují jak osvědčené klasiky, tak netradiční kombinace. Nejenomže vám budou chutnat, ale zároveň vás – alespoň pomyslně – přenesou tropického ráje.
Trápí vás posledních několik kilogramů, které chcete ještě do léta zhubnout? Pak je načase požádat o pomoc bylinky. Právě ty jsou zelenými pomocníky, kteří při hubnutí zaručeně pomůžou. Otázkou zůstává, jaké konkrétní bylinky podporují hubnutí a ze kterých si tedy udělat čaj?
Plánování dětského pokojíčku je zábava, ale musíte počítat s tím, že s přibývajícím věkem přijdou změny jeho vzhledu i vybavení. Děti mají rády barvy a potřebují svůj vlastní prostor k hraní. Inspirujte se originálními nápady. Tady jsou dětské pokoje pro nejmenší.
Jakmile se vám a vašemu partnerovi narodí děti, získáváte zcela novou roli. Najednou jste rodiči a velmi často vás tato role na dlouhá léta úplně pohltí. Není pak divu, že může být velmi obtížný návrat k životu, ve kterém děti nezaujímají první místo.
Červená řepa je doslova vitaminová bomba. Obsahuje mnoho látek, příznivých pro náš organismus. Může se pyšnit například vysokým obsahem vitamínu C, vitamínu B. Mimo jiné také obsahuje další blahodárné minerály, jako je hořčík, draslík, sodík. Je plná železa a kyseliny listové, a tak se doporučuje i při chudokrevnosti. Také příznivě působí na štítnou žlázu, protože v ní najdeme i jód. A jaké má další skvělé vlastnosti?
Blíženci jsou třetím znamením zvěrokruhu (22.5. - 21.6.), kterému vládne planeta Merkur. Jedná se o vzdušné znamení, pro něž je charakteristická upovídanost, zvídavost a přemýšlivost. A co dalšího? Jak Blíženci obvykle přistupují k životu, lásce, kariéře?
Jakým ženám jsou muži nevěrní? Možná jste přesvědčená, že vám se nic takového stát nemůže. Nebo si dokonce myslíte, že za nevěrou stojí nedostatek intimností, studené večeře či nevyžehlené košile. Jste si tím ale jistá?

Výběr článků

Že je to nemožné? Není, vážně ne. Běhat můžete i ráda bez toho, aniž byste cítila sebemenší odpor k teniskám, běžeckému úboru nebo k rannímu vstávání a potu. Nic z toho totiž běh obsahovat nemusí. Jen možná máte o běhání zkreslené představy.
Lidé zranění při pádu na zamrzlém či zasněženém chodníku musí o odškodnění bojovat dlouho, v 67 procentech déle než rok. Až ve třech čtvrtinách případů totiž obce a technické služby odmítají za zranění přijmout odpovědnost. Konečné odškodnění se přitom může vyšplhat na statisíce, průměr je 287 tisíc korun. Podle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích zodpovídá za náhradu škody, která vznikla při neprůchodnosti chodníku, město či obec. Jak se zachovat, když se vám to stane?
Brouzdáte po Netflixu nebo HBO GO a nevíte, co si pustit? Připravili jsme si pro vás TOP 5 seriálů, které byste si určitě neměla nechat ujít. Na své si přijdou romantické duše, milovnice napětí a dramatu a také ty ženy, které se chtějí zasmát a zkrátka žasnout.

Nepřehlédněte

Spousta lidí je se svým životem nespokojená. Někomu se nelíbí postava, jinému nos, další si stěžuje na vztah, který prožívá. Proto se většina z nás ubírá k brouzdání na Instagramu, který je doslova zahlcen perfektními fotografiemi života jiných lidí. Mnoho influencerů se ale tomuto „trendu sociálních sítí“ snaží postavit a ukazují také pravou realitu než tu vysněnou. Jednou z takových influencerek je Bree Lenehan.
Zase si potřebujete obarvit vlasy, ale návštěva kadeřnického salonu se vám teď do harmonogramu vůbec nehodí? Zkrášlete se v pohodlí domova – a navíc podstatně levněji. Schopnosti prostředků, které skrývá vaše kuchyň, vás prostě nadchnou!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek