Sobota , 02. 07. 2022

Patricie

Raci jsou oddaní lidé, kteří své blízké budou bránit za každou cenu

Rak je čtvrtým znamením horoskopu, které začíná vládnout 21. června a 22. července ho dále střídá Lev. Ale nepředbíhejme. Jedná se o vodní znamení, které je, jak název napovídá, reprezentováno rakem.
Raci
Rak je velmi citlivé, empatické a láskyplné znamení.

21. 06. 2022

Základní charakteristika Raků

Raci jsou známí jako emocionálně založené bytosti, které jsou spojované s domovem a jeho kořeny. Pocit domova a jeho sounáležitosti je pro Raka nesmírně důležitý, klade na něj svou nejvyšší hodnotu.

Jsou to lidé citliví, empatičtí, snadno se dokáží napojit na pocity a nálady druhých. Jsou také velice loajální, oddaní své rodině a nejbližším, a schopní za ně dýchat. Starostlivost o druhé je jejich každodenní činností. Dělají to s velkou láskou a upřímností. Raci perfektně zvládají chod domácnosti, u nich se budete vždy cítit komfortně.

Kvůli své citlivosti, ba někdy až přecitlivělosti, se často mohou octnout v situacích, kdy se budou snadno cítit ublíženě, zraněně a uraženě. Kritika na jejich osobu jim může vyvolat až emoční krizi. Proto je jejich celoživotní výzvou nebrat si věci příliš osobně.

Raci se často schovávají do své ulity, aby unikli čiré realitě. S projevováním svých pocitů navenek mají problémy a raději se před nimi schovají. Nemají rádi konfrontaci a nepouští se jen tak lehce do konfliktů. Vždy se jim snaží předejít. Pokud se ale v nějakém ocitnou, nechají si spíše od druhých ublížit, než by projevili, jak se doopravdy cítí.

Rak – Vztahy, láska a sex

Typický Rak hledá partnera na celý život. Začne-li neformálně randit, je pro něj obtížné to v této rovině udržet. Raky nezajímají krátkodobé a vášnivé vztahy trvající jednu nebo pár nocí. Obvykle touží po opravdové lásce, která bude mít dlouhé trvání, nejlépe do konce života, a bude bez jakýchkoliv dramat.

Randíte-li s Rakem, pravděpodobně vnímáte jeho zájem a pozornost, co vám věnuje. Dávání a dostávání skutečné péče a lásky je pro romantického Raka zásadní. Intuitivní povaha může mít v ložnici výhody. Můžete zažívat pocit, kdy si budete myslet, že vám vidí do hlavy, že vaše potřeby a touhy má prostě přečtené.

K TÉMATUHoroskop krásy a duševního zdraví na úterý 18. 9. 2018. Chraňte si kolena a věnujte se pleti!

Ale pamatujte, reciprocita je ve vztahu s ním klíčová. Raci jsou velice velkorysí, za to ale očekávají, že se jim od vás bude dostávat stejná péče. Stejně tak, jak potřebují lásku dávat, potřebují ji od druhé strany dostávat.

Rak a rodina

Není jiné znamení, kterému by na rodinných vazbách záleželo více. Nachází-li se nějaký Rak ve vaší rodině, bude to ta osoba, co bude o všechny pečovat, zvát k sobě domů, vybízet k návštěvám, vyvařovat jim a vždy vzpomínat na ty, kteří zrovna chybí.

Vždy se budou ubezpečovat, zda vám něco nechybí, jestli jste v pořádku, máte všeho dostatek a kolikrát raději sobě něco odepřou, jen aby to druzí měli.

Raci a kariéra

Stejně jako v jiných oblastech, tak i v pracovním prostředí se Rak potřebuje cítit bezpečně. Pro jejich duševní a emoční pohodu se neobejde bez pocitu zajištěnosti, stabilního příjmu a jasného kariérního postupu. Díky své vynikající schopnosti dokázat lidem naslouchat a naciťovat se na ně, jsou ideálními terapeuty a léčiteli. Daří se jim kdekoli se zapojuje péče, naslouchání a intuice.

Jsou také milovníci děti, proto mají-li profesi, kde se s nimi spolupracuje, budou šťastní nejen oni, ale i děti a rodiny. Nehledě na profesi, kterou si zvolí, pokud takového člověka máte v pracovní oblasti blízko sebe, budete se cítit jako v domácím prostředí, kde o vás bude zájem.

Jak si Raka získáte

Máte-li vyhlídnutého Raka, nezáleží na vašem znamení, klíčem k získání jeho pozornosti je pozornost věnovaná jemu. Jestliže mu dáte najevo svůj zájem, náklonnost, péči a posléze i lásku, věřte, že je váš. Mají rádi stabilitu a finanční zabezpečení. Nemáte-li pevnou půdu pod nohama, získat si jeho srdce bude těžké. Rak je sám hospodárný, nerad vidí marnotratnost.

K TÉMATUHoroskop krásy a duševního zdraví od 10. do 14. 12. 2018. Ke konci roku ukončete všechny spory, ať máte čistý štít!

Zároveň, hledáte-li povyražení na jednu noc, tomuto člověku se vyhněte. K takovým akcím má až averzi. Nikdy na něj netlačte! Uděláte-li to, stáhne se do své ulity. Buďte trpěliví, dopřejte mu čas a prostor.

A jeden dobrý tip – na romantiku nikdy nezakroutí hlavou.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Blíženci: Kolem tohoto vzdušného znamení se vždy něco děje

Býk: Vášnivé, spolehlivé, ale i příšerně tvrdohlavé znamení

Zdroje článku:
www.instyle.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nákup vánočních dárků se často mění v noční můru, každý z členů rodiny totiž obvykle všechno má, nic nepotřebuje a zejména starší lidé zkrátka nic nechtějí a je velmi těžké se jim zavděčit. Také každý rok řešíte tohle dilema? Nevíte, čím potěšit a obdarovat své nejbližší a docházejí vám nápady? Podle čeho vlastně dárky vybírat a opravdu se trefit? Nikdo nechce dát dárek, který nepotěší. Jděte na to letos chytře.
Fóbie - psychická porucha, která jde ruku v ruce s úzkostmi. Definovat ji lze jako chorobný strach vůči lidem, věcem, objektům nebo vůči konkrétním situacím. Mnohdy nejsou vysvětlitelné, mnohdy si je neseme už z dětství nebo z tohoto období života vychází. Pro mnohé jsou však denním chlebem. Trpí jimi také ženy.
Pokud jste vášnivá zahradnice nebo máte vymezené místo na pěstování plodin na vašem balkoně, pak jistě mezi vaší úrodou nechybí ani rajská jablíčka. Rajčata jsou nejen chutnou pochoutkou k odpolední svačině, ale také skvělou ingrediencí na vaření, například k italským receptům. Seznamte se s těmi nejlepšími kroky pro perfektní úrodu rajčat.
Rychle dojet do mateřské školky, odložit dítě paní učitelce a už abychom byli v práci. Rodiče dnes často spoléhají na to, že paní učitelka ve školce (škole) se už nějak postará o to, co je třeba. Před výchovou ale neutečeme, a ani se nezbavíme odpovědnosti z ní vyplývající. Pro dítě je největší autorita rodič. Ve školce se navíc dítě má učit jiné věci, než to, co jako rodiče doma zanedbáváme.
Čeká vás zařizování nového bytu nebo snad rekonstrukce toho stávajícího? Inspirujte se trendy v bydlení pro rok 2022. Cílem pro nadcházejících dvanáct měsíců je vytvořit ze svého domova místo, kde se budete cítit příjemně, v klidu a bezpečí.
Ve světě stále více posedlém zdravím vzkvétá trh s fitness technologiemi. Ať už jste v tělocvičně nebo si v sobotu ráno jen tak běžně zaběhnete po místním parku, každý chce mít na ruce fitness tracker, který zaznamenává jeho data. Nebuďte však na omylu, fitness trackery nejsou vymyšleny jen pro běžce a vášnivé návštěvníky tělocvičny.
I když se to mnohým bude zdát nepravděpodobné, melouny lze pěstovat prakticky kdekoliv. Poslední dobou se najdou dokonce i ti, kteří tuto šťavnatou typicky letní pochoutku pěstují na balkóně či na terase v květináčích a jiných nádobách. Chcete-li si svůj vlastní meloun vypěstovat, je nejvyšší čas vyrazit pro sazenice. A máte-li opravdu malý balkón, zkuste meloun pepino gold.
A když už ne život, tak tvář rozhodně ano. Obočí je stejně důležité jako naše rty, nos nebo oči. Proto bychom mu také měly věnovat náležitou pozornost. Ale co laminace obočí vlastně je?

Nepřehlédněte

Pokud sledujete televizní pořady, pak jistě znáte reklamní spot, ve kterém se hádá, jestli daný člověk trpí lupy nebo seboreou. V obou případech mluvíme o problémech, které umí člověka potrápit. A v obou případech mluvíme o potíži, která se projevuje svěděním pokožky hlavy. Že vás taky svědění pokožky trápí? Pak je načase zjistit, jestli je vaším problémem právě seborea nebo klasické lupy.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek