Úterý , 25. 06. 2024

Ivan

Raci jsou oddaní lidé, kteří své blízké budou bránit za každou cenu

Rak je čtvrtým znamením horoskopu, které začíná vládnout 21. června a 22. července ho dále střídá Lev. Ale nepředbíhejme. Jedná se o vodní znamení, které je, jak název napovídá, reprezentováno rakem.
Raci
Rak je velmi citlivé, empatické a láskyplné znamení.

21. 06. 2022

Základní charakteristika Raků

Raci jsou známí jako emocionálně založené bytosti, které jsou spojované s domovem a jeho kořeny. Pocit domova a jeho sounáležitosti je pro Raka nesmírně důležitý, klade na něj svou nejvyšší hodnotu.

Jsou to lidé citliví, empatičtí, snadno se dokáží napojit na pocity a nálady druhých. Jsou také velice loajální, oddaní své rodině a nejbližším, a schopní za ně dýchat. Starostlivost o druhé je jejich každodenní činností. Dělají to s velkou láskou a upřímností. Raci perfektně zvládají chod domácnosti, u nich se budete vždy cítit komfortně.

Kvůli své citlivosti, ba někdy až přecitlivělosti, se často mohou octnout v situacích, kdy se budou snadno cítit ublíženě, zraněně a uraženě. Kritika na jejich osobu jim může vyvolat až emoční krizi. Proto je jejich celoživotní výzvou nebrat si věci příliš osobně.

Raci se často schovávají do své ulity, aby unikli čiré realitě. S projevováním svých pocitů navenek mají problémy a raději se před nimi schovají. Nemají rádi konfrontaci a nepouští se jen tak lehce do konfliktů. Vždy se jim snaží předejít. Pokud se ale v nějakém ocitnou, nechají si spíše od druhých ublížit, než by projevili, jak se doopravdy cítí.

Rak – Vztahy, láska a sex

Typický Rak hledá partnera na celý život. Začne-li neformálně randit, je pro něj obtížné to v této rovině udržet. Raky nezajímají krátkodobé a vášnivé vztahy trvající jednu nebo pár nocí. Obvykle touží po opravdové lásce, která bude mít dlouhé trvání, nejlépe do konce života, a bude bez jakýchkoliv dramat.

Randíte-li s Rakem, pravděpodobně vnímáte jeho zájem a pozornost, co vám věnuje. Dávání a dostávání skutečné péče a lásky je pro romantického Raka zásadní. Intuitivní povaha může mít v ložnici výhody. Můžete zažívat pocit, kdy si budete myslet, že vám vidí do hlavy, že vaše potřeby a touhy má prostě přečtené.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na týden od 24. 12. - 28. 12. 2018. Příjemné prožití vánočních svátků!

Ale pamatujte, reciprocita je ve vztahu s ním klíčová. Raci jsou velice velkorysí, za to ale očekávají, že se jim od vás bude dostávat stejná péče. Stejně tak, jak potřebují lásku dávat, potřebují ji od druhé strany dostávat.

Rak a rodina

Není jiné znamení, kterému by na rodinných vazbách záleželo více. Nachází-li se nějaký Rak ve vaší rodině, bude to ta osoba, co bude o všechny pečovat, zvát k sobě domů, vybízet k návštěvám, vyvařovat jim a vždy vzpomínat na ty, kteří zrovna chybí.

Vždy se budou ubezpečovat, zda vám něco nechybí, jestli jste v pořádku, máte všeho dostatek a kolikrát raději sobě něco odepřou, jen aby to druzí měli.

Raci a kariéra

Stejně jako v jiných oblastech, tak i v pracovním prostředí se Rak potřebuje cítit bezpečně. Pro jejich duševní a emoční pohodu se neobejde bez pocitu zajištěnosti, stabilního příjmu a jasného kariérního postupu. Díky své vynikající schopnosti dokázat lidem naslouchat a naciťovat se na ně, jsou ideálními terapeuty a léčiteli. Daří se jim kdekoli se zapojuje péče, naslouchání a intuice.

Jsou také milovníci děti, proto mají-li profesi, kde se s nimi spolupracuje, budou šťastní nejen oni, ale i děti a rodiny. Nehledě na profesi, kterou si zvolí, pokud takového člověka máte v pracovní oblasti blízko sebe, budete se cítit jako v domácím prostředí, kde o vás bude zájem.

Jak si Raka získáte

Máte-li vyhlídnutého Raka, nezáleží na vašem znamení, klíčem k získání jeho pozornosti je pozornost věnovaná jemu. Jestliže mu dáte najevo svůj zájem, náklonnost, péči a posléze i lásku, věřte, že je váš. Mají rádi stabilitu a finanční zabezpečení. Nemáte-li pevnou půdu pod nohama, získat si jeho srdce bude těžké. Rak je sám hospodárný, nerad vidí marnotratnost.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 17. - 18. 11. 2018. Dávejte pozor, co říkáte, a nechte si čas na fyzický i psychický odpočinek.

Zároveň, hledáte-li povyražení na jednu noc, tomuto člověku se vyhněte. K takovým akcím má až averzi. Nikdy na něj netlačte! Uděláte-li to, stáhne se do své ulity. Buďte trpěliví, dopřejte mu čas a prostor.

A jeden dobrý tip – na romantiku nikdy nezakroutí hlavou.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Blíženci: Kolem tohoto vzdušného znamení se vždy něco děje

Býk: Vášnivé, spolehlivé, ale i příšerně tvrdohlavé znamení

Zdroje článku:
www.instyle.com
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Herečka Courteney Cox, známá především díky své roli Moniky Gellerové v kultovním seriálu Přátelé, oslavila své 60. narozeniny. Oslava proběhla v úzkém rodinném kruhu a herečka se podělila o některé momenty na svých sociálních sítích. Courteney Cox stále září, což potvrzují její fanoušci po celém světě. Kariéra
Každý z nás občas vytřídí nějaké oblečení ze skříně. Jenže nastává otázka, kam s ním? Obvykle chceme, aby se stále pěkné a zachované kousky dále využily, můžeme je tedy prodat, darovat nebo je hodit do kontejnerů na textil. Tato možnost je nejjednodušší, navíc lidé věří, že tohle oblečení dále využije charita a rozdá co nejvíce věcí potřebným. Je tomu ale skutečně tak? Kam doopravdy oblečení z kontejnerů na textil putuje?
Poslední pracovní týden před Vánoci je tady. Co vás v něm může potkat prozradí astroložka Naďa Šmídová a její horoskop krásy a duševního zdraví.
Byla jsem vychovávaná v tom, že člověk může mít jen to, na co si sám vydělá. Držím se toho a nikdy jsem si nechtěla život zjednodušovat. Mám jen to, co si sama koupím za vlastní vydělané peníze, a když chci něco víc, než na co mi nestačí plat, jdu na brigádu.
Dnes je ten správný den se rozhodnout, s kým chcete trávit svůj drahocenný čas, a komu ho naopak nedávat! Dejte na svůj vnitřní hlas.
Tajemný společník tam kdesi z vesmíru, který nám svítí noc co noc – to je Měsíc. Jeho fáze nás zahalují do symboliky a mystiky, ovlivňují naše nálady a energii. Každá fáze Měsíce nese svůj význam a zanechává stopu na našem nitru. Věnujte jim pozornost, prozkoumejte jejich význam a objevte, jak mohou ovlivnit vás a váš život. Vstupte do fascinujícího světa měsíčního cyklu a prožijte jeho magii na vlastní kůži.
Jak zútulnit interiér? Nemusíte sázet na předražené bytové doplňky nebo na podobné prvky do domácnosti, které zanedlouho omrzí. Stačí vsadit na pokojové rostliny, které budou tím nejlepším co si domů přinesete. Zejména, pokud se bude jednat o dracénu - působivou pokojovou rostlinu, která nevyžaduje příliš mnoho péče.
Křečové žíly. Máte s nimi co dočinění i vy? Pak vám možná lékař kromě užívání speciálních léků doporučil i kompresivní punčochy. Jenže vážně přinesou nějaké výsledky? A kolik tahle sranda vůbec stojí? Já osobně je mám vyzkoušené a můžu vám nabídnout osobní pohled na věc…
Jednoduchý čistý design, kombinace dřeva a betonu. To je Ion Adventure Hotel na Islandu, který má vlastní termální lázně s výhledem do okolní přírody. V noci pak můžete přímo z bazénu pozorovat na obloze polární záři nebo se koukat ven proskleným výhledem z restaurace v prvním patře. Nádhera!
Střevní potíže na cestách představují jeden z největších strašáků a též jeden z nejčastějších zdravotních problémů provázených cestování a dovolenou. Základem je prostá prevence a uvědomění si nástrah před vycestováním. Chceme-li co nejvíce snížit riziko zdravotních problémů, je nutné na to myslet již určitou dobou před cestou a celou dovolenou.
Trápí vás únava? Chce se vám pořád spát? Pijete často kávu, ale energie stále nikde? Někde tedy musí být chyba! Představte si, že byste byli plní elánu a energie. Ano, opravdu to jde! Proto si v dnešním článku povíme, jak se konečně zbavit únavy a mít energii, po které tak dlouho toužíte!
Pořídit si psa je velký krok, který by si měl každý z nás minimálně dvakrát promyslet. Pes vyžaduje spoustu pozornosti, péče – a to je mnohdy finančně náročné. Pokud i přes to všechno do své rodiny chcete přivítat čtyřnohého mazlíka, vzhůru do toho. S jeho výběrem vám rádi pomůžeme.

Výběr článků

Rodit ve stylu vévodkyně Kate, které se osvědčila kombinace hypnoterapie, relaxace a dýchacích technik? To můžeme taky! Kolik stojí kurz hypnoporodu a co na něm teď všichni mají? A jaké vyšetření během těhotenství patří k těm nejhezčím? Přečtěte si postřehy naší redaktorky, která tohle aktuálně prožívá!
Kdo by neznal kultovní seriál Přátelé, který je oblíbený napříč mnoha generacemi? Rosse, Rachel, Monicu, Joeyho, Chandlera a Phoebe milujeme všichni, ovšem pamatujete si děti, které v seriálu hrály? Kdo ztvárnil Bena a Emmu, jedny z důležitých postav seriálu? A co dělají nyní?
Venkovní pochmurné počasí nikoho zrovna neláká. Proto se raději zachumláme do deky a posedíme si pěkně v teple u krbu. Pokud však nemáte po ruce dobrou knihu, zachrání to některý z oblíbených filmových snímků, jež za poslední roky trhaly rekordy ve sledovanosti. Co konkrétně stojí za zhlédnutí?

Nepřehlédněte

Mléko a mléčné produkty nepochybně patří mezi přírodní složky kosmetiky. Není se čemu divit, už sama královna Kleopatra využívala mléko – zejména to oslí – pro svou krásu. Dnešní kosmetické produkty obsahují mléko jak kozí, tak oslí, ovčí nebo také syrovátku, tvaroh či jogurt. Víte, jaké blahodárné účinky mají mléčné produkty pro pleť?
Bušící srdce, zvýšení krevního tlaku i zpocené dlaně. Tohle všechno se děje při pohledu na milovanou osobu. Své o tom vědí především muži, které společnost považuje za pragmatické a necitlivé jedince! Jak jsou na tom jednotlivá pohlaví? Kdo se zamiluje rychleji? Možná budete překvapené.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek