Čtvrtek , 26. 05. 2022

Filip

Býk: Vášnivé, spolehlivé, ale i příšerně tvrdohlavé znamení

Od 21. dubna, tedy počínaje dneškem, bude vládnout horoskopu až do 21. května znamení Býka. Tito lidé jsou známí svou vášnivostí, spolehlivostí, elegancí a někdy jsou považováni za nejpřitažlivější děti zvěrokruhu. Zároveň jsou čestní a milující. Nechybí jim jistá dávka extravagantnosti, nicméně pokud se rozzuří, často z nich jde i strach. Pokud někdy odhalí, že jste je podvedli, nebudou s vámi mít slitování, jsou totiž opravdu čestní.
býk
Býci mají svou hlavu. Ať se děje cokoliv.

21. 04. 2022

Žena Býk

Žena v Býku je velice tvrdohlavá. Pokud se ji někdo pokusí korigovat, nikdy se nenechá a bude se hádat a stát si za svým až do konce. Většinou ale tento spor vyhraje, protože protivník nemá často proti Býkovi argumenty. Býci všeobecně moc nevycházejí s autoritami, ženy obzvláště. Nesnažte se tak této ženě určovat nějaká pravidla, chce si vždy udělat své vlastní rozhodnutí – a moc ji nezajímá, co od ní její okolí očekává. Hlavně, že si všechno udělá po svém a bude tak spokojená.

Ženy v tomto znamení jsou domácí puťky. Raději v klidu pracují na nějakém projektu nebo si čtou knihu, než aby se stýkaly s cizími lidmi. Opravdu je nezlákáte na každovíkendový večírek. Užívají si svou pohodu a domácí klid. Takže i případnou oslavu narozenin raději uspořádají doma, kam pozvou své přátele, než aby vyrazily oslavovat někam do klubu či do baru.

Špatné vlastnosti ženy Býka

Pokud milujete dobrodružství a spontánnost, u ženy Býka neuspějete. Nesnáší totiž změny a nové situace je naprosto děsí. Vždy musí dopředu vědět, do čeho vlastně jdou a všechno si naplánovat.

Jsou to plánovači. Pokud se plány na poslední chvíli změní, propadnou panice. Toto znamení potřebuje co nejvíce informací, než souhlasí s nějakým výletem. Pokud je otázek příliš mnoho, raději zůstanou doma.

Muž Býk

Stejně jako ženy, tak i muži v Býku dávají přednost rutině, a na nějaké dobrodružství je opravdu neužije. Všechno neznámé je doslova děsí. Jako zaměstnanci jsou skvělí, protože pracují opravdu naplno. Nedokážou se ale soustředit na více věcí najednou. Úkoly plní pěkně jeden po druhém, ale zato na 120 %. A i když na pohled působí docela nesměle, v jádru jsou to opravdu silné osobnosti.

K TÉMATUHoroskop krásy a duševního zdraví na týden od 8. 10. do 12. 10. 2018. Kdy vypustit emoce a kdy se raději stáhnout?

Špatné vlastnosti muže Býka

Spousta mužů v tomto znamení je opravdu tvrdohlavá a opravdu si nemůžete myslet, že je změníte. Klidně zůstanou i ve špatné situaci, než aby se sami změnili, natož tak pod nátlakem někoho jiného. Myslí si, že to, co chtějí a dělají, je prostě to nejlepší, a nikdo je nepřesvědčí o opaku, i kdyby to bylo očividné. Celkově vzato, muž ve znamení Býka nebude poslouchat rozum.

Dítě Býk

Povaha dítěte Býka je vesměs klidná a milá. Nicméně, pokud má nějakou potřebu, dá o tom vědět širokému okolí. Buďte tedy vždy připraveni. Jsou to opravdu roztomilá miminka, kterým vládne Venuše. Pozor ale na dudlík! Tyto děti rády všechno ocucávají a neustále mají něco v puse. Proto byste mohli mít opravdu problém se dudlíku zbavit.

Když jsou starší, rádi se parádí, a to samozřejmě hlavně holčičky. Mívají hudební nadání, které byste v nich měli budovat již od malička. Nicméně v zárodku jsou docela i líní, takže byste to měli potlačit hned zkraje. Milují ocenění, takže forma odměn namísto trestů je to nejlepší, co můžete udělat.

A stejně jako dospělí, tak i děti v Býku nemají rády pravidla a jdou si tvrdohlavě za svým. Proto musíte neustále opakovat dokola, když po nich chcete něco, do čeho se jim zrovna nechce. Jsou také rodinně založení, takže pokud mají sourozence, budou se ho držet venku více než ostatních kamarádů.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Tvrdohlavý a energický Beran. Na co se u takového znamení připravit?

Rok Tygra: Co vás podle čínského horoskopu letos čeká?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Zhubnout kilogramy, které si možná nesete s sebou od Vánoc nebo z prožité dovolené, jež se nesla ve znamení ochutnávání tamních pokrmů - to je cíl mnoha žen. Odborníci na hubnutí se však shodují na tom, že klíčem k úspěchu je z většiny správné stravování. Do svého jídelníčku proto zařaďte spoustu zeleniny. Mnohé druhy vaši snahu velkou měrou podpoří.
Tetování už dávno není výsadou lidí na okraji společnosti. Naopak, dnes už existují i exklusivní tetovací studia s vybranou klientelou, ve kterých vás zdánlivě jednoduchá „kérka“ vyjde zhruba stejně draho jako nové auto. A když si prolistujete svůj oblíbený společenský časopis, přijde vám, že kdo nemá tetování, jako by dnes nebyl.
Termín mamahotel se používá hlavně pro syny, kteří bydlí u svých matek či rodičů dlouho, samostatně vydělávají, nicméně na vedení domácnosti se příliš nepodílejí. Ale i mladé slečny mohou svým dlouhodobým bydlením s rodiči plnit definice mamahotelu. Kdy je ten správný čas dětem naznačit, že se mají stěhovat a mamahotel končí? A naopak, není příliš brzy, když chtějí odejít ve 20?
Milujete pohyb při hudbě? Dobře děláte! Nedávno bylo vědecky prokázáno, že právě dynamická hudba má na celkový výsledek cvičení velmi pozitivní vliv. Při domácím cvičení, ve fitku i v bazénu je proto skvělé se zaposlouchat do hudby. Co se s vaším organismem bude dít?

Nepřehlédněte

V poslední době se mění seznamovací taktiky žen. Dříve bylo typické, že se přikláněly ke vztahu se starším partnerem. Nyní se karta obrátila a vyhledávají náruče mladíčků. Věkový rozdíl v řádu pár let není nic nevšedního, nicméně láskyplné partnerské pouto mezi čtyřicetiletou ženou a o 10 a více let mladším zajíčkem je pro mnohé na pováženou. Jistě si také pokládáte tu otázku, zda s ním udržíte krok a budete se mu za pár let líbit?

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek