Pátek , 31. 05. 2024

Ferdinand

Býk: Vášnivé, spolehlivé, ale i příšerně tvrdohlavé znamení

Od 21. dubna, tedy počínaje dneškem, bude vládnout horoskopu až do 21. května znamení Býka. Tito lidé jsou známí svou vášnivostí, spolehlivostí, elegancí a někdy jsou považováni za nejpřitažlivější děti zvěrokruhu. Zároveň jsou čestní a milující. Nechybí jim jistá dávka extravagantnosti, nicméně pokud se rozzuří, často z nich jde i strach. Pokud někdy odhalí, že jste je podvedli, nebudou s vámi mít slitování, jsou totiž opravdu čestní.
býk
Býci mají svou hlavu. Ať se děje cokoliv.

21. 04. 2022

Žena Býk

Žena v Býku je velice tvrdohlavá. Pokud se ji někdo pokusí korigovat, nikdy se nenechá a bude se hádat a stát si za svým až do konce. Většinou ale tento spor vyhraje, protože protivník nemá často proti Býkovi argumenty. Býci všeobecně moc nevycházejí s autoritami, ženy obzvláště. Nesnažte se tak této ženě určovat nějaká pravidla, chce si vždy udělat své vlastní rozhodnutí – a moc ji nezajímá, co od ní její okolí očekává. Hlavně, že si všechno udělá po svém a bude tak spokojená.

Ženy v tomto znamení jsou domácí puťky. Raději v klidu pracují na nějakém projektu nebo si čtou knihu, než aby se stýkaly s cizími lidmi. Opravdu je nezlákáte na každovíkendový večírek. Užívají si svou pohodu a domácí klid. Takže i případnou oslavu narozenin raději uspořádají doma, kam pozvou své přátele, než aby vyrazily oslavovat někam do klubu či do baru.

Špatné vlastnosti ženy Býka

Pokud milujete dobrodružství a spontánnost, u ženy Býka neuspějete. Nesnáší totiž změny a nové situace je naprosto děsí. Vždy musí dopředu vědět, do čeho vlastně jdou a všechno si naplánovat.

Jsou to plánovači. Pokud se plány na poslední chvíli změní, propadnou panice. Toto znamení potřebuje co nejvíce informací, než souhlasí s nějakým výletem. Pokud je otázek příliš mnoho, raději zůstanou doma.

Muž Býk

Stejně jako ženy, tak i muži v Býku dávají přednost rutině, a na nějaké dobrodružství je opravdu neužije. Všechno neznámé je doslova děsí. Jako zaměstnanci jsou skvělí, protože pracují opravdu naplno. Nedokážou se ale soustředit na více věcí najednou. Úkoly plní pěkně jeden po druhém, ale zato na 120 %. A i když na pohled působí docela nesměle, v jádru jsou to opravdu silné osobnosti.

K TÉMATU  Lev: Charismatický vůdce s přirozenou autoritou

Špatné vlastnosti muže Býka

Spousta mužů v tomto znamení je opravdu tvrdohlavá a opravdu si nemůžete myslet, že je změníte. Klidně zůstanou i ve špatné situaci, než aby se sami změnili, natož tak pod nátlakem někoho jiného. Myslí si, že to, co chtějí a dělají, je prostě to nejlepší, a nikdo je nepřesvědčí o opaku, i kdyby to bylo očividné. Celkově vzato, muž ve znamení Býka nebude poslouchat rozum.

Dítě Býk

Povaha dítěte Býka je vesměs klidná a milá. Nicméně, pokud má nějakou potřebu, dá o tom vědět širokému okolí. Buďte tedy vždy připraveni. Jsou to opravdu roztomilá miminka, kterým vládne Venuše. Pozor ale na dudlík! Tyto děti rády všechno ocucávají a neustále mají něco v puse. Proto byste mohli mít opravdu problém se dudlíku zbavit.

Když jsou starší, rádi se parádí, a to samozřejmě hlavně holčičky. Mívají hudební nadání, které byste v nich měli budovat již od malička. Nicméně v zárodku jsou docela i líní, takže byste to měli potlačit hned zkraje. Milují ocenění, takže forma odměn namísto trestů je to nejlepší, co můžete udělat.

A stejně jako dospělí, tak i děti v Býku nemají rády pravidla a jdou si tvrdohlavě za svým. Proto musíte neustále opakovat dokola, když po nich chcete něco, do čeho se jim zrovna nechce. Jsou také rodinně založení, takže pokud mají sourozence, budou se ho držet venku více než ostatních kamarádů.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Tvrdohlavý a energický Beran. Na co se u takového znamení připravit?

Rok Tygra: Co vás podle čínského horoskopu letos čeká?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Plánování dětského pokojíčku je zábava, ale musíte počítat s tím, že s přibývajícím věkem přijdou změny jeho vzhledu i vybavení. Děti mají rády barvy a potřebují svůj vlastní prostor k hraní. Inspirujte se originálními nápady. Tady jsou dětské pokoje pro nejmenší.
Každý to známe. Jdeme do obchodu, nakoupíme pár nezbytných potravin, máme téměř prázdný nákupní košík, a přitom naše peněženka trpí. Ačkoliv je nakupování jídla a potravin velice důležité, málokdo si uvědomuje, jaké při tom děláme chyby.
Pracujeme, honíme se, všude samé povinnosti... Jediné, co umíme, je odpočinout si u dobrého jídla a pití. Jenže to tělu nestačí. Jednoho dne totiž řekne dost a my úplně odpadneme. Co s tím? A proč je nutné to změnit?
To, co mnozí dávno tušili, se 1. října 2019 stalo realitou. V 80 letech zemřela pěvecká legenda a české národní bohatství Karel Gott. V anketách Zlatý slavík a Český slavík získal celkem 42 ocenění, nicméně ne všechno se mu v životě povedlo. Proč byl terčem pomluv i vtipů?
Krásný den všem dámám v naší lize! S blížícím se jarem je nyní ideální čas připravit své tělo na novou sezónu. A co je lepšího než začít s osvědčeným jarním detoxem? V tomto článku se podělíme o jednoduché tipy na přípravu zeleninového smoothie a připravíme si detoxikační polévku. A v neposlední řadě, prozradíme 4 kroky, jak s detoxikací začít jež v únoru.
Agorafobie postihuje dvakrát častěji ženy než muže. Typická doba, kdy se u pacientů příznaky agorafobie projeví, je mezi 25 až 35 lety. Obecně známá je tato porucha jako strach z veřejných a otevřených prostor.
Streamovací platformy i po dlouhých měsících zažívají žně a myslíme si, že tento trend jen tak neutichne. Přece jenom se letošní rok ponese ve znamení pěkné porce seriálů, na které už fanoušci čekají roky.
Jak jsou na tom Češi se spodním prádlem? Nosí ho nebo nenosí? A jaké prádlo nejčastěji nakupují v internetových obchodech právě k příležitosti svátku zamilovaných? Aktuální průzkum prozradil zajímavá data.
V éře digitálních rande a sociálních sítí se naše cesty k lásce neustále vyvíjejí. Zjistěte, jak moderní technologie přetvářejí způsoby, jakými navazujeme a udržujeme vztahy, a co to znamená pro budoucnost romantiky.
Citron je již od pradávna používán jako pomocník při mnoha zdravotních potížích. Kyselina citronová v citronu je totiž známá svými imunitními, antibakteriálními a antivirovými vlastnostmi. Co vás napadne jak první, když máte například chřipku? Samozřejmě pořádný bylinkový čaj s medem, zázvore, a hlavně citronem! Jaké jsou účinky citronu na lidské tělo?
Nejradši byste křičeli, dupali nebo někoho doslova uškrtili! Něco vás tak moc naštvalo, že se nedokážete kontrolovat a vámi proudí jedna emoce za druhou.
Aby byla naše pleť krásná a dokonalá po celý rok, je zapotřebí věnovat ji tu správnou péči. Součástí zimní péče o pokožku by měla být kromě ochrany proti mrazu i dostatečná hydratace. Jakými pravidly je dobré se v zimě řídit, abychom si udržely mladistvý vzhled a zdravou pleť?

Výběr článků

Řeč je v našem životě velmi důležitá. Přece jen si jistě hned po pár větách všimnete, pokud někdo nevyslovuje zcela správně, koktá nebo mu dělá potíže výslovnost některých písmen. Řeč se u nás vyvíjí od útlého dětství a je dobré sledovat, jestli tu nenastávají nějaké potíže. Ty je mnohem snazší řešit okamžitě než později v dospělosti.
Pohyb v těhotenství nepřispívá pouze k udržování optimální hmotnosti maminky. Mnohem důležitějším faktem je to, že jde o významný faktor pro udržení celkové tělesné kondice, dále podporuje srdeční funkci, zachovává pružnost cév a navíc je důležitý pro zachování správného držení těla.
Když si moje kamarádka a pak také sestra našly partnery na seznamce, začala jsem věřit tomu, že to skutečně funguje. Do té doby jsem se toho strašně bála. Psát si s někým na internetu, nevědět, zda je to skutečně on a potom si s ním vyjít. To mi přišlo děsně riskantní. No ale, když to jim dvěma vyšlo, proč by to nemohlo vyjít taky mně?

Nepřehlédněte

Když se pleťové póry ucpou nečistotami a přebytečným kožním mazem, začnou se černé tečky objevovat rychleji než houby po dešti. Co na ně platí? Zapomeňte na drahou kosmetiku, pár účinných zbraní máte doma! A ke všemu jsou za hubičku…
Během chladných měsíců je pro mnoho z nás v malých bytech naprostou samozřejmostí sušit prádlo doma. Pokud nedisponujete sušičkou nebo sušárnou, možná tento problém řešíte sušákem postaveným doma u radiátoru. Najdou se ale i tací, kteří dávají prádlo přímo na topení. My však víme, že to není zrovna dobrý nápad a v dnešním článku vám povíme proč.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek