Středa , 29. 11. 2023

Zina

Býk: Vášnivé, spolehlivé, ale i příšerně tvrdohlavé znamení

Od 21. dubna, tedy počínaje dneškem, bude vládnout horoskopu až do 21. května znamení Býka. Tito lidé jsou známí svou vášnivostí, spolehlivostí, elegancí a někdy jsou považováni za nejpřitažlivější děti zvěrokruhu. Zároveň jsou čestní a milující. Nechybí jim jistá dávka extravagantnosti, nicméně pokud se rozzuří, často z nich jde i strach. Pokud někdy odhalí, že jste je podvedli, nebudou s vámi mít slitování, jsou totiž opravdu čestní.
býk
Býci mají svou hlavu. Ať se děje cokoliv.

21. 04. 2022

Žena Býk

Žena v Býku je velice tvrdohlavá. Pokud se ji někdo pokusí korigovat, nikdy se nenechá a bude se hádat a stát si za svým až do konce. Většinou ale tento spor vyhraje, protože protivník nemá často proti Býkovi argumenty. Býci všeobecně moc nevycházejí s autoritami, ženy obzvláště. Nesnažte se tak této ženě určovat nějaká pravidla, chce si vždy udělat své vlastní rozhodnutí – a moc ji nezajímá, co od ní její okolí očekává. Hlavně, že si všechno udělá po svém a bude tak spokojená.

Ženy v tomto znamení jsou domácí puťky. Raději v klidu pracují na nějakém projektu nebo si čtou knihu, než aby se stýkaly s cizími lidmi. Opravdu je nezlákáte na každovíkendový večírek. Užívají si svou pohodu a domácí klid. Takže i případnou oslavu narozenin raději uspořádají doma, kam pozvou své přátele, než aby vyrazily oslavovat někam do klubu či do baru.

Špatné vlastnosti ženy Býka

Pokud milujete dobrodružství a spontánnost, u ženy Býka neuspějete. Nesnáší totiž změny a nové situace je naprosto děsí. Vždy musí dopředu vědět, do čeho vlastně jdou a všechno si naplánovat.

Jsou to plánovači. Pokud se plány na poslední chvíli změní, propadnou panice. Toto znamení potřebuje co nejvíce informací, než souhlasí s nějakým výletem. Pokud je otázek příliš mnoho, raději zůstanou doma.

Muž Býk

Stejně jako ženy, tak i muži v Býku dávají přednost rutině, a na nějaké dobrodružství je opravdu neužije. Všechno neznámé je doslova děsí. Jako zaměstnanci jsou skvělí, protože pracují opravdu naplno. Nedokážou se ale soustředit na více věcí najednou. Úkoly plní pěkně jeden po druhém, ale zato na 120 %. A i když na pohled působí docela nesměle, v jádru jsou to opravdu silné osobnosti.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví od 30.10. do 2.11.2018. Co všechno vás tento týden čeká?

Špatné vlastnosti muže Býka

Spousta mužů v tomto znamení je opravdu tvrdohlavá a opravdu si nemůžete myslet, že je změníte. Klidně zůstanou i ve špatné situaci, než aby se sami změnili, natož tak pod nátlakem někoho jiného. Myslí si, že to, co chtějí a dělají, je prostě to nejlepší, a nikdo je nepřesvědčí o opaku, i kdyby to bylo očividné. Celkově vzato, muž ve znamení Býka nebude poslouchat rozum.

Dítě Býk

Povaha dítěte Býka je vesměs klidná a milá. Nicméně, pokud má nějakou potřebu, dá o tom vědět širokému okolí. Buďte tedy vždy připraveni. Jsou to opravdu roztomilá miminka, kterým vládne Venuše. Pozor ale na dudlík! Tyto děti rády všechno ocucávají a neustále mají něco v puse. Proto byste mohli mít opravdu problém se dudlíku zbavit.

Když jsou starší, rádi se parádí, a to samozřejmě hlavně holčičky. Mívají hudební nadání, které byste v nich měli budovat již od malička. Nicméně v zárodku jsou docela i líní, takže byste to měli potlačit hned zkraje. Milují ocenění, takže forma odměn namísto trestů je to nejlepší, co můžete udělat.

A stejně jako dospělí, tak i děti v Býku nemají rády pravidla a jdou si tvrdohlavě za svým. Proto musíte neustále opakovat dokola, když po nich chcete něco, do čeho se jim zrovna nechce. Jsou také rodinně založení, takže pokud mají sourozence, budou se ho držet venku více než ostatních kamarádů.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Tvrdohlavý a energický Beran. Na co se u takového znamení připravit?

Rok Tygra: Co vás podle čínského horoskopu letos čeká?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

V životě jsem si nikdy nevedla špatně po finanční stránce, to však neznamená, že bych si mohla nějak vyskakovat. Proto jsem začala přemýšlet, kde přijít k dalším penězům. Pak jsem narazila na nabídku online casina, přišlo mi to jako skvělá možnost, jak si přivydělat z domova. Řekla jsem si, že zkusím štěstí. To jsem však ještě nevěděla, že je to jedna velká past.
Kdo by neměl rád léto! Nejkrásnější roční období má jen několik málo vad na kráse. Tou asi největší je dotěrný hmyz. Ať už jde o všudypřítomné komáry, které nám doslova a do písmene sají krev, nenápadná, leč nebezpečná klíšťata, nebo o nenechavé mravence. Právě s mravenci se řada Čechů od pozdního jara potýká. Slovy klasika, ty potvory se vám dostanou všude. Naštěstí s nimi můžete bojovat přírodními prostředky.
Konec školního roku a rozdávání vysvědčení je náročnou dobou pro pracovníky linek bezpečí, kteří vyřizují telefonáty od dětí, které se bojí přijít domů. Do jejich hledání se také musí často zapojit i policie. Čas od času přijde i smutek, když se dítě domnívá, že špatným vysvědčením končí jeho životní čas. Nenechte se zaskočit jedním školním výsledkem. Jde přece o dítě, které milujete.
„Už toho mám dost!“ řekla naše redaktorka Irena, když se na sebe ráno podívala do zrcadla. Po špatném spánku se pod jejíma očima pohupovaly malé váčky. Kruhy pod očima nechce nikdo z nás, a proto jsme zkusily, co na ně zabírá.
Málokterá z nás má cvičení v oblibě – chceme se mu vyhnout co se dá a doufáme, že to bez něj zvládneme. Existují ale cviky, které nejsou tolik náročné, a zároveň dokáží změnit život k lepšímu. Ať už v oblasti zdraví nebo sexu. V obojím případě se budete cítit mnohem lépe poté, co budete pravidelně cvičit Kegelovy cviky.
Kandolhu Island se nachází v severním Ari Atolu jako součást souostroví Maledivy, kde je věčně krásné počasí. Teplotní průměr je tady po celý rok lehce nad 30 °C. Stejné je to i s teplotou vody okolního Indického oceánu, kde se ostrov nachází - 27 až 29 °C v průběhu celého roku. Tohle je pro mnohé dovolená snů. A doprava? Kvůli mělké hloubce ji zajišťuje hydroplán. V nabídce zážitků je šnorchlování, potápění, rybaření, katamarány, SPA centrum, fitness nebo čtyři restaurace.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek