Neděle , 23. 06. 2024

Zdeňka

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 8. – 9. 12. 2018. Bude sobota důležitý den, který vám připraví budoucnost?

Zítra se bude rozhodovat o vaší budoucnosti. V práci i v soukromí. V neděli se Luna přiblíží hvězdě Albaldach. Co to znamená pro vás? Astroložka Naďa Šmídová přináší další horoskop krásy a duševního zdraví na tento víkend. Co všechno se dá očekávat?
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Sobota 8. 12. 2018

Dnes se bude rozhodovat!

Vše, co se naplánuje a dohodne během soboty, bude mít pozitivní dopad na vaši budoucnost! Tak neváhejte, a klidně podepisujte smlouvy! Dokonce budou platit i ústní sliby, což týká nejen pracovní, ale i soukromé sféry. Nestane se, že by někdo v dalších týdnech měl snahu z dojednaného vycouvat. Horoskop vám také radí zamířit na charitativní akci a přispět do kasičky nemalou částkou. Zanedlouho pocítíte zákon „Karmy“! Čím víc dáte, o to víc v budoucnu dostanete, možná vám dokonce něco jen tak spadne do klína!

Dopřejte péči svému obličeji

Bude-li to možné, obličeji hned po snídani dopřejte výživnou masku, například z ušlehané hrušky nebo avokáda, to samé zopakujte po setmění. Večer se věnujte řasám a obočí. Jemným štětečkem si na ně naneste ricinový olej. Chloupky během spánku zesílí a ztmavnou, takže zítra možná nebudete potřebovat řasenku ani tužku na obočí.

Noční experimenty

Fáze Měsíce vám radí vyhnout se hřbitovům a místům, která jsou opředená tajemnými historkami. Naopak vám neuškodí pustit si film pro dospělé nebo nakouknout do Kámasútry. Noční horoskop totiž bude ideální k sexuálnímu experimentování!

Neděle 9. 12. 2018

Pozor na bezpečný návrat z výletu

Když se vydáte do hor na lyžařskou nebo pěší túru, vybavte se baterkou, dobijte mobil, a úplně nejlepší bude, když si do něj nahrajete aplikaci záchranné služby. Naprosto nečekaně totiž dojde ke změna počasí, a kdybyste se náhodou ztratily, bude stačit vytočit speciální číslo, aplikace přesně označí místo, kde se právě nacházíte a během chvilky vás bez problémů najde i horská služba.

Pečujte o tělo

Do večerní koupele si přidejte hořkou sůl z Mrtvého moře, která má blahodárný vliv na pokožku, klouby, ale i dýchací cesty. Poté si celé tělo natřete prohřívajícím olivovým olejem, uvolní svaly. Před spaním si dásně i zuby masírujte olejíčkem z obilných klíčků, je to skvělá prevence proti paradentóze a kazivosti zubů.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na pátek 28. 9. 2018. Večer si zapalte svíčky!

Vášnivá noc?

Drahouška nalákejte do své náruče po 21. hodině! Luna bude plout v blízkosti hvězdy Albaldach, což vás i partnera promění v něžné, ale smyslné a pořádně vášnivé šelmy…

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Čeká Vás výlet do zahraničí? Jedete v zimě do Itálie na hory, na exotické Maledivy, nebo pozorovat polární záři na Island? A chcete se cítit bezpečně za všech okolností? Mít jistotu, že když se Vám něco stane, bude Vám zajištěn ten nejlepší komfort a servis, že se o Vás někdo skutečně postará? Pak jednou z nejdůležitějších věcí, kterou musíte před cestou udělat, je uzavřít dobré cestovní pojištění. Jakou pojišťovnu si ale vybrat, aby seděla na míru Vašim potřebám, a přitom Vás cestovní pojištění nevyšlo víc než celá vytoužená dovolená? Na to Vám pomůže najít odpověď srovnávač pojištění Yespojisteni.cz.
Střelci, jakožto jedno z ohnivých znamení, dokáží být neuvěřitelně spontánní a jsou to právě oni, kteří vám bez obalu řeknou naprosto vše, ať se vám to líbí či nikoliv. Oni věci nefiltrují. Se Střelci bývá velká zábava, často jsou proto obklopeni hromadou lidí a přátel. Mají nadstandardní konverzační schopnosti a své okolí umí vysoce zaujmout a inspirovat, aby žili svůj nejlepší možný život.
S hypotečními úvěry se nyní doslova přetrhl pytel. Lidé prahnou po vlastním bydlení, a to z důvodu aktuálně se rozjíždějící inflace. Aby nedošlo k újmě na jejich úsporách, investují a nemovitosti jim přijdou jako to nejlepší východisko ze situace. Pokud i vy přemýšlíte nad koupí vlastního obydlí, ať už bude určené pro osobní potřebu nebo se bude jednat o nemovitost určenou k pronájmu, prozradíme vám, jak vybrat vhodnou hypotéku.  
Poslední pracovní týden před Vánoci je tady. Co vás v něm může potkat prozradí astroložka Naďa Šmídová a její horoskop krásy a duševního zdraví.
Potřebujete ušetřit, ale zjistili jste, že nemáte nic na sebe? Nemusíte nutně procházet internetové obchody, v nichž ceny za oblečení dosahují opravdu nemalých výšek. V ideálním případě zamiřte do nejbližšího second handu a nakupujte tam.
Sloni jsou majestátná zvířata, ale když jsou mladí, jsou rozpustilí a rádi si hrají. Slůňata dovádějí ve vodě, pošťuchují se navzájem nebo s i lidmi! Pozor, aby vás nějaký ten prcek nezalehl!
V životě se můžeme setkat s celou spoustou onemocnění. Zatímco nad některými jenom mávneme rukou, jiné nás mohou výrazně poznamenat do konce života. A zatímco některé nám jsou moc dobře známé, nad jinými visí jeden obrovský otazník. Přesně takovou nemocí je i Bechtěrevova nemoc či také Bechtěrevova choroba.
Myslíte, že malé děti jsou nevinná stvoření a neumějí lhát? Odborníci prokázali, že dítě dokáže lhát již ve třech letech. V té době už dětský mozek dokáže rozlišit mezi pravdou a lží. A děti zkouší, co se stane, když budou lhát. Jak reagovat, aby se to nezvrtlo?
Vy ani váš partner nepijete alkohol? Žili jste spolu ještě před svatbou? Váš vztah asi nevydrží. A to i přes to, že jste si před oltářem slibovali lásku a věrnost. V pozoru by měli být i tací, kteří mají odloučené rodiče. Prý je potká stejný osud!
Dopadlo to skvěle – podařilo se vám úspěšně obhájit titul bakaláře. Tři roky snažení, učení, skládání zkoušek a trávení spousty času nad psaním bakalářky přinesly zasloužené ovoce a vy si můžete před jméno hrdě začít psát titul Bc. Co ale dál? Stačí vám to, nebo byste rádi pokračovali dál? Magisterské studium rozhodně není k zahození a díky němu se vám otevřou zase úplně nové možnosti. A kdy jindy se pustit do dalšího studia, než právě teď – protože čím budete starší, tím to půjde o něco tíž.

Výběr článků

„Já nemusím, já už ho vidím.” Víc asi nemusíme napovídat, protože snad každý ví, odkud tahle věta řečená jemným dětských hláskem pochází. Ano, z úžasné vánoční reklamy na Kofolu, která se od svého vzniku každé Vánoce objevuje na televizních obrazovkách. Od té doby už ale uběhla řada let. Co dnes tehdy tříletá holčička vlastně dělá?
Domácí mazlíčci jsou zkrátka nekonečným zdrojem zábavy. Umí nás pořádně naštvat, ale svou roztomilostí to vždy vyváží. Psi, kočky, ale dokonce opice nebo veverka, ti všichni vás pobaví svými lumpárnami ve videu. Podívejte se na zvířátka v akci!
Internetový nákup prožívá změny. Již brzy si v e-shopu budete moci vyzkoušet třeba vybranou barvu rtěnky přímo na vás. Stejně tak třeba i sukni nebo oblíbený top. Změní virtuální zrcadla způsob nakupování v e-shopech?

Nepřehlédněte

Jak si představujete ideální Vánoce? Pravděpodobně s rodinou, vašimi blízkými. V pohodě, v obklopení radosti a štěstí. A samozřejmě v obklopení cukroví, které mizí z talíře rychlostí blesku. A kromě her, které budete hrát, svůj čas strávíte i sledováním oblíbených vánočních snímků, které svou kouzelnou atmosférou a nadějí z nich vyplývající umocní onu vánoční atmosféru, která se line domovem. Co si nezapomenout pustit?
Britská královská rodina v poslední době čelí náporu fotografů a novinářů. Na vině jsou rozpory v rodině vyvolané princem Harrym a jeho americkou manželkou, které nenechávají jednoho člena rodiny v klidu. Tedy výjimkou je královna, která se svou kabelkou nedává znát prakticky žádné emoce, co se týče tohoto tématu.  

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek