Pondělí , 25. 09. 2023

Zlata

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 8. – 9. 12. 2018. Bude sobota důležitý den, který vám připraví budoucnost?

Zítra se bude rozhodovat o vaší budoucnosti. V práci i v soukromí. V neděli se Luna přiblíží hvězdě Albaldach. Co to znamená pro vás? Astroložka Naďa Šmídová přináší další horoskop krásy a duševního zdraví na tento víkend. Co všechno se dá očekávat?
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Sobota 8. 12. 2018

Dnes se bude rozhodovat!

Vše, co se naplánuje a dohodne během soboty, bude mít pozitivní dopad na vaši budoucnost! Tak neváhejte, a klidně podepisujte smlouvy! Dokonce budou platit i ústní sliby, což týká nejen pracovní, ale i soukromé sféry. Nestane se, že by někdo v dalších týdnech měl snahu z dojednaného vycouvat. Horoskop vám také radí zamířit na charitativní akci a přispět do kasičky nemalou částkou. Zanedlouho pocítíte zákon „Karmy“! Čím víc dáte, o to víc v budoucnu dostanete, možná vám dokonce něco jen tak spadne do klína!

Dopřejte péči svému obličeji

Bude-li to možné, obličeji hned po snídani dopřejte výživnou masku, například z ušlehané hrušky nebo avokáda, to samé zopakujte po setmění. Večer se věnujte řasám a obočí. Jemným štětečkem si na ně naneste ricinový olej. Chloupky během spánku zesílí a ztmavnou, takže zítra možná nebudete potřebovat řasenku ani tužku na obočí.

Noční experimenty

Fáze Měsíce vám radí vyhnout se hřbitovům a místům, která jsou opředená tajemnými historkami. Naopak vám neuškodí pustit si film pro dospělé nebo nakouknout do Kámasútry. Noční horoskop totiž bude ideální k sexuálnímu experimentování!

Neděle 9. 12. 2018

Pozor na bezpečný návrat z výletu

Když se vydáte do hor na lyžařskou nebo pěší túru, vybavte se baterkou, dobijte mobil, a úplně nejlepší bude, když si do něj nahrajete aplikaci záchranné služby. Naprosto nečekaně totiž dojde ke změna počasí, a kdybyste se náhodou ztratily, bude stačit vytočit speciální číslo, aplikace přesně označí místo, kde se právě nacházíte a během chvilky vás bez problémů najde i horská služba.

Pečujte o tělo

Do večerní koupele si přidejte hořkou sůl z Mrtvého moře, která má blahodárný vliv na pokožku, klouby, ale i dýchací cesty. Poté si celé tělo natřete prohřívajícím olivovým olejem, uvolní svaly. Před spaním si dásně i zuby masírujte olejíčkem z obilných klíčků, je to skvělá prevence proti paradentóze a kazivosti zubů.

K TÉMATU  Porazte konečně stres. Ověřené relaxační techniky, které opravdu pomáhají a uklidňují

Vášnivá noc?

Drahouška nalákejte do své náruče po 21. hodině! Luna bude plout v blízkosti hvězdy Albaldach, což vás i partnera promění v něžné, ale smyslné a pořádně vášnivé šelmy…

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pakliže jste na sociálních sítích jako doma a zároveň se pravidelně udržujete v kondici, jméno Pamela Reif vám pravděpodobně není cizí. Tato vždy pozitivně naladěná německá fitnessačka a influencerka v podobě svých příspěvků a cvičebních videí dopomohla ke shození kil a vypracované postavě nejedné ženě.
Pravý deštivý a sychravý podzim se pomalu začíná hlásit o slovo, a tak není divu, že v tomto zrádném počasí více stonáme my i naše děti. S nižšími venkovními teplotami a nedostatkem sluníčka se navíc zvyšuje riziko nachlazení, chřipky a v dnešní době bohužel i dalších virových onemocnění. Právě v tomto období je tedy více, než kdykoliv jindy v roce důležité myslet na posílení imunity, která hraje zásadní roli v naší přirozené obranyschopnosti a odolnosti proti bacilům. Efektivním způsobem, jak můžeme posílit imunitu sobě i svým blízkým, je za pomoci pěti přírodních pomocníků. Jaké to jsou?
Chodit bez bot se stalo tak trochu módním trendem. Najednou máme podporovat chůzi dětí po kamínkách, existují různé stezky na trénink chůze naboso, frčí barefoot neboli bosé boty. Čím nám tohle ale vlastně prospívá? Bude naše zdraví za chůzi naboso opravdu vděčné?
Když byly salóny krásy zavřené, vyvstala najednou mezi ženami otázka, jak se správně starat o své obočí. Každá z nás se chce o něj naučit správně starat tak, aby své pokožce nezpůsobovala zbytečnou újmu. Správně vytvarované obočí navíc dodá vašemu obličeji šmrnc, rozhodně to tedy není zanedbatelný prvek vedoucí k vnější kráse. Opravdu víte o postupu vytrhávání všechno?
Bydlet v malém příbytku není nic, za co byste se měli stydět. A stejně tak to není žádná nevýhoda. Naopak - čeká vás méně uklizení. Konkrétně utírání prachu, protože se u vás nebude nacházet velké množství nábytku. Tím se takovým pomyslným oslím můstkem dostáváme k jeho zařizování. Abyste nežili v přecpané, kýčovité domácnosti, vyplatí se myslet na několik základních pravidel. 

Nepřehlédněte

Období plodných dnů i samotná ovulace jsou jedinou cestou, díky které je možné stát se maminkou. Věděli jste ale, že ovulace v jednom cyklu nemusí být pouze jedna? A jak je možné, že za měsíc může tělo ovulovat klidně dvakrát?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek