Pátek , 07. 10. 2022

Justýna

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 8. – 9. 12. 2018. Bude sobota důležitý den, který vám připraví budoucnost?

Zítra se bude rozhodovat o vaší budoucnosti. V práci i v soukromí. V neděli se Luna přiblíží hvězdě Albaldach. Co to znamená pro vás? Astroložka Naďa Šmídová přináší další horoskop krásy a duševního zdraví na tento víkend. Co všechno se dá očekávat?
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Sobota 8. 12. 2018

Dnes se bude rozhodovat!

Vše, co se naplánuje a dohodne během soboty, bude mít pozitivní dopad na vaši budoucnost! Tak neváhejte, a klidně podepisujte smlouvy! Dokonce budou platit i ústní sliby, což týká nejen pracovní, ale i soukromé sféry. Nestane se, že by někdo v dalších týdnech měl snahu z dojednaného vycouvat. Horoskop vám také radí zamířit na charitativní akci a přispět do kasičky nemalou částkou. Zanedlouho pocítíte zákon „Karmy“! Čím víc dáte, o to víc v budoucnu dostanete, možná vám dokonce něco jen tak spadne do klína!

Dopřejte péči svému obličeji

Bude-li to možné, obličeji hned po snídani dopřejte výživnou masku, například z ušlehané hrušky nebo avokáda, to samé zopakujte po setmění. Večer se věnujte řasám a obočí. Jemným štětečkem si na ně naneste ricinový olej. Chloupky během spánku zesílí a ztmavnou, takže zítra možná nebudete potřebovat řasenku ani tužku na obočí.

Noční experimenty

Fáze Měsíce vám radí vyhnout se hřbitovům a místům, která jsou opředená tajemnými historkami. Naopak vám neuškodí pustit si film pro dospělé nebo nakouknout do Kámasútry. Noční horoskop totiž bude ideální k sexuálnímu experimentování!

Neděle 9. 12. 2018

Pozor na bezpečný návrat z výletu

Když se vydáte do hor na lyžařskou nebo pěší túru, vybavte se baterkou, dobijte mobil, a úplně nejlepší bude, když si do něj nahrajete aplikaci záchranné služby. Naprosto nečekaně totiž dojde ke změna počasí, a kdybyste se náhodou ztratily, bude stačit vytočit speciální číslo, aplikace přesně označí místo, kde se právě nacházíte a během chvilky vás bez problémů najde i horská služba.

Pečujte o tělo

Do večerní koupele si přidejte hořkou sůl z Mrtvého moře, která má blahodárný vliv na pokožku, klouby, ale i dýchací cesty. Poté si celé tělo natřete prohřívajícím olivovým olejem, uvolní svaly. Před spaním si dásně i zuby masírujte olejíčkem z obilných klíčků, je to skvělá prevence proti paradentóze a kazivosti zubů.

K TÉMATU  Překvapivé důvody, proč nemáte chuť na sex

Vášnivá noc?

Drahouška nalákejte do své náruče po 21. hodině! Luna bude plout v blízkosti hvězdy Albaldach, což vás i partnera promění v něžné, ale smyslné a pořádně vášnivé šelmy…

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Léto, období jako stvořené k seznamování a flirtování. Není divu, že se lidem zapalují lýtka a potěšení hledají v náruči nové lásky. Jenomže po prvotní zamilovanosti přichází na scénu něco vážnějšího. Muži a ženy se navzájem oťukávají a zjišťují, že ne vždy se k sobě hodí.
Výběr plavek je pro spoustu žen téměř frustrující záležitostí. Pokud nejste šťastnou majitelkou dokonalé postavy, nejspíš už jste to zažila také. V obchodech si zkoušíte jeden model za druhým, ale každý z nich nějakým způsobem zvýrazní přesně tu část těla, kterou byste raději schovala.
O zdravém stravování slýcháme ze všech stran. Jak je to důležité pro naše zdraví i tělo jako takové. Jenže už nikde se nemluví o tom, jaké konkrétní potraviny zařadit do jídelníčku, respektive jaké konkrétní potraviny nám skutečně prospívají a nejsou na škodu. Proto vám přinášíme tip - je jím quinoa, což je obilovina, ze které se připravuje kupříkladu mouka, polévka nebo také pivo.
Dřevěné bedýnky aktuálně frčí. Nehodí se přirozeně do každého interiéru, ale pokud máte rádi venkovský, přírodní nebo skandinávský styl, oceníte chytré nápady na jejich využití. Bedýnky poslouží hlavně jako odkládací prostory. Vhodnou kombinací z nich můžete vytvářet vlastní originální praktická řešení. Je na vás, jestli zvolíte jednoduché jednobarevné bedýnky nebo omšelý retro vzhled. Dají se obrousit, natřít i spojit. Upravte si je podle sebe!
Vaše venkovní sauna na zahradě, to je příjemné pocení v přírodě. Svoji roli hraje i čerstvý vzduch, na který vycházíte ze sauny ven. Ochlazení si dopřejete ve venkovním bazénu nebo v zimě přímo ve sněhu! Sauny se dají postavit na klíč, od těch nejmenších pro dva, až po prostorné zahradní sauny s předsíňkou nebo odpočívárnou. Zajímavou variantou jsou i prosklené dveře nebo stěny sauny. Prohlédněte si galerii a třeba se necháte inspirovat!
V posledním roce je u nás velmi populární, proto jste o něm nejspíš už slyšela. Ale co skutečně CBD umí, to možná ještě nevíte. Až ale konopný olej poznáte, věřte, že ho budete chtít také vyzkoušet.
Práce na počítači, hraní her či sledování televize mají společné jedno a tím je enormní zátěž na oči. Displeje digitálních přístrojů totiž vyzařují modré světlo, které představuje obrovské množství energie, s níž se musejí oči vypořádat. To, co se ze začátku může projevovat jako podráždění, únava či zarudnutí, může mít časem nepříjemné následky v podobě zhoršení zraku.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek