Domů » Horoskopy » Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 8. – 9. 12. 2018. Bude sobota důležitý den, který vám připraví budoucnost?
Horoskopy

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 8. – 9. 12. 2018. Bude sobota důležitý den, který vám připraví budoucnost?

Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com
Zítra se bude rozhodovat o vaší budoucnosti. V práci i v soukromí. V neděli se Luna přiblíží hvězdě Albaldach. Co to znamená pro vás? Astroložka Naďa Šmídová přináší další horoskop krásy a duševního zdraví na tento víkend. Co všechno se dá očekávat?

Sobota 8. 12. 2018

Dnes se bude rozhodovat!

Vše, co se naplánuje a dohodne během soboty, bude mít pozitivní dopad na vaši budoucnost! Tak neváhejte, a klidně podepisujte smlouvy! Dokonce budou platit i ústní sliby, což týká nejen pracovní, ale i soukromé sféry. Nestane se, že by někdo v dalších týdnech měl snahu z dojednaného vycouvat. Horoskop vám také radí zamířit na charitativní akci a přispět do kasičky nemalou částkou. Zanedlouho pocítíte zákon „Karmy“! Čím víc dáte, o to víc v budoucnu dostanete, možná vám dokonce něco jen tak spadne do klína!

Dopřejte péči svému obličeji

Bude-li to možné, obličeji hned po snídani dopřejte výživnou masku, například z ušlehané hrušky nebo avokáda, to samé zopakujte po setmění. Večer se věnujte řasám a obočí. Jemným štětečkem si na ně naneste ricinový olej. Chloupky během spánku zesílí a ztmavnou, takže zítra možná nebudete potřebovat řasenku ani tužku na obočí.

Noční experimenty

Fáze Měsíce vám radí vyhnout se hřbitovům a místům, která jsou opředená tajemnými historkami. Naopak vám neuškodí pustit si film pro dospělé nebo nakouknout do Kámasútry. Noční horoskop totiž bude ideální k sexuálnímu experimentování!

Neděle 9. 12. 2018

Pozor na bezpečný návrat z výletu

Když se vydáte do hor na lyžařskou nebo pěší túru, vybavte se baterkou, dobijte mobil, a úplně nejlepší bude, když si do něj nahrajete aplikaci záchranné služby. Naprosto nečekaně totiž dojde ke změna počasí, a kdybyste se náhodou ztratily, bude stačit vytočit speciální číslo, aplikace přesně označí místo, kde se právě nacházíte a během chvilky vás bez problémů najde i horská služba.

Pečujte o tělo

Do večerní koupele si přidejte hořkou sůl z Mrtvého moře, která má blahodárný vliv na pokožku, klouby, ale i dýchací cesty. Poté si celé tělo natřete prohřívajícím olivovým olejem, uvolní svaly. Před spaním si dásně i zuby masírujte olejíčkem z obilných klíčků, je to skvělá prevence proti paradentóze a kazivosti zubů.

Vášnivá noc?

Drahouška nalákejte do své náruče po 21. hodině! Luna bude plout v blízkosti hvězdy Albaldach, což vás i partnera promění v něžné, ale smyslné a pořádně vášnivé šelmy…