Pondělí , 05. 12. 2022

Jitka

Venkovní vířivky pro dokonalý relax. Užívejte si celoroční koupání pod otevřenou oblohou

Hlavní rozdíl, kterým se vířivky liší od bazénu? Užíváte si je celoročně! Odhalit vyhřátou kouřící hladinu je paráda, třeba uprostřed noci, kdy můžete pozorovat hvězdy. Stejně tak skvělý zážitek je koupání v zimním období, kdy horká koupel kontrastuje s chladným vzduchem.
Byty na pár metrech čtverečních. I s malým prostorem jde čarovat!
zdroj: pinterest.com

29. 04. 2019

29. 04. 2019

Vířivku venku můžete zastřešit, může být postavena na míru a zapuštěná do země. Postačí vám ale i nafukovací vířivka, kterou můžete postavit, kde se vám zachce, a přes největší mrazy ji uložit do garáže nebo zahradního domku. Vířivky jsou navíc výhodné na ekonomický provoz, protože si vodu nahřejete jen tehdy, když máte v plánu se jít vykoupat. Přikrytá vířivka potom svojí teplotu ztrácí pomalu, takže nic nebrání tomu koupel zopakovat. Opřete se a nechte si záda hladit proudem teplé vody přímo na čerstvém vzduchu!

vířivky
zdroj: inkandcoda.com
vířivky
zdroj: beachcomberlethbridge.com
vířivky
zdroj: pinterest.com
vířivky
zdroj: masterspas.com
vířivky
zdroj: archiexpo.fr
vířivky
zdroj: reest-spa.cz
vířivky
zdroj: custombuiltspas.com
vířivky
zdroj: kingspas.cz
vířivky
zdroj: leisurecraftwest.com
vířivky
zdroj: reest-spa.cz
vířivky
zdroj: aquamarinespa.cz
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dokonalé obočí naštěstí může mít každá žena i ta, které do vínku nebyly dány pravidelné rysy, ta správná hustota obočí ani tvar, který by si sama přála. Teď můžete mít všechno a být ještě krásnější. Co obnáší permanentní tetování obočí a co byste měla vědět předtím, než tuto kosmetickou proceduru podstoupíte?
Neustálé pochybnosti o sobě. Kritika své postavy, kritika svého chování. Nedůvěra v dosažení stanovených cílů... Poznává se v tomto některá z vás? Přály byste si, ženy, mít se více rády? V dnešním článku si povíme, jak na to! Jak se mít ráda, jak zlepšit své sebevědomí a jak zkrátka zazářit!
Přestože si to každoročně mnoho z nás nechce připustit, letní dny se blíží ke konci a podoba zahrad se začne měnit. Jedním si můžeme být jistí, práce na ní bude hodně. Podzim je čas sklizně, nové výsadby a dalšího opečovávání. V tomto období lze zasadit jak květiny, stromy, tak i zeleninu. Nejen jaro je časem pro nový život.
Dubaj je druhý největší ze sedmi arabských emirátů. Rozhodně je však nejnavštěvovanější a pro turisty nejatraktivnější. Chcete vědět proč? Níže najdete důvody, proč byste měli Dubaj navštívit.
Standartní diety typu: celý den nic nejím, nebo jím jen dělenou stravu, to zná každý. Představíme vám ale takové diety, u kterých budete kroutit hlavou, jak to jen mohlo někoho napadnout. Zda opravdu tyto diety zabírají, to vám nepovíme. Rovněž žádáme, abyste se jimi slepě neřídili a nevybrali si dietu jen proto, že by mohla zabrat. Jakákoli strava by měla zohledňovat individuální vlastnosti a odpovídat vašim osobním přáním a zdravotnímu stavu.

Nepřehlédněte

Rýmovník si může každý z nás vypěstovat doma v květináči. Jde o léčivou bylinku, která je velmi nenáročná. Potřebuje jen přiměřené světlo a dostatek zálivky. Rozrůst se může opravdu hodně – ale pak nastává otázka, co s ním?
Od 21. dubna, tedy počínaje dneškem, bude vládnout horoskopu až do 21. května znamení Býka. Tito lidé jsou známí svou vášnivostí, spolehlivostí, elegancí a někdy jsou považováni za nejpřitažlivější děti zvěrokruhu. Zároveň jsou čestní a milující. Nechybí jim jistá dávka extravagantnosti, nicméně pokud se rozzuří, často z nich jde i strach. Pokud někdy odhalí, že jste je podvedli, nebudou s vámi mít slitování, jsou totiž opravdu čestní.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek