Čtvrtek , 23. 03. 2023

Ivona

Venkovní vířivky pro dokonalý relax. Užívejte si celoroční koupání pod otevřenou oblohou

Hlavní rozdíl, kterým se vířivky liší od bazénu? Užíváte si je celoročně! Odhalit vyhřátou kouřící hladinu je paráda, třeba uprostřed noci, kdy můžete pozorovat hvězdy. Stejně tak skvělý zážitek je koupání v zimním období, kdy horká koupel kontrastuje s chladným vzduchem.
Byty na pár metrech čtverečních. I s malým prostorem jde čarovat!
zdroj: pinterest.com

29. 04. 2019

29. 04. 2019

Vířivku venku můžete zastřešit, může být postavena na míru a zapuštěná do země. Postačí vám ale i nafukovací vířivka, kterou můžete postavit, kde se vám zachce, a přes největší mrazy ji uložit do garáže nebo zahradního domku. Vířivky jsou navíc výhodné na ekonomický provoz, protože si vodu nahřejete jen tehdy, když máte v plánu se jít vykoupat. Přikrytá vířivka potom svojí teplotu ztrácí pomalu, takže nic nebrání tomu koupel zopakovat. Opřete se a nechte si záda hladit proudem teplé vody přímo na čerstvém vzduchu!

vířivky
zdroj: inkandcoda.com
vířivky
zdroj: beachcomberlethbridge.com
vířivky
zdroj: pinterest.com
vířivky
zdroj: masterspas.com
vířivky
zdroj: archiexpo.fr
vířivky
zdroj: reest-spa.cz
vířivky
zdroj: custombuiltspas.com
vířivky
zdroj: kingspas.cz
vířivky
zdroj: leisurecraftwest.com
vířivky
zdroj: reest-spa.cz
vířivky
zdroj: aquamarinespa.cz
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Začínáte pociťovat nepříznivé příznaky menopauzy nebo se jim chcete do budoucna co nejvíce vyhnout? Přinášíme vám pár tipů, jak toho docílit.
Fotografie šťastných rodin, honosných oslav a dokonale zabalených dárků, které začínají plnit sociální sítě, mají velký vliv na psychiku člověka. Ta prochází v období Vánoc zatěžkávací zkouškou. Většina z nás chce mít všechno dokonalé, mít neustále uklizeno, napečeno co nejdříve, ozdobený vánoční stromek jako z časopisu, ale... ne vždy je vše podle plánu. Zkuste se během Vánoc věnovat také sobě, vyzkoušejte různá meditační cvičení, která vaší psychice výrazně uleví a nenakládejte si toho na sebe tolik.
Pokud jste vášnivá zahradnice nebo máte vymezené místo na pěstování plodin na vašem balkoně, pak jistě mezi vaší úrodou nechybí ani rajská jablíčka. Rajčata jsou nejen chutnou pochoutkou k odpolední svačině, ale také skvělou ingrediencí na vaření, například k italským receptům. Seznamte se s těmi nejlepšími kroky pro perfektní úrodu rajčat.
Žijete ve spokojeném vztahu, ovšem i když se v něm cítíte opravdu dobře, přesto byste našli něco, co by se dalo zlepšit? Možná tím “něčím” je jeho milostná stránka. Sex ke zdravému vztahu patří, a když to v něm skřípe, začíná to skřípat také mezi dvěma lidmi. Abyste předcházeli nemilým scénářům a aby vás opět zaplavilo štěstí během společné noci s partnerem, vyzkoušejte některý z tipů.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek