Sobota , 13. 07. 2024

Markéta

Nejlepší dárky za promoci, kterými potěšíte ženy i muže

Úspěšné složení závěrečných zkoušet se musí oslavit. Promoce je jedinečnou možností, kam uzavřít jednu kapitolu života a otevřít další. Všichni chceme absolventa překvapit krásným dárkem, který se mu bude líbit. Poradíme vám, co pořídit pro ženy i muže. Uvidíte, že nakonec ten nejlepší dárek vyberete.
Zdroj obrázku: missty / stock.adobe

Dárky pro ženy

Šperky jsou sázkou na jistotu. Vysněné diamantové prsteny se stanou nejlepším přítelem absolventky, která si nádhernou ozdobu za svou práci zaslouží. Máte-li kamarádku, která ráda fotí nebo má jiný koníček, můžete zvolit kurz fotografování, vaření, pečení, háčkování nebo čehokoli jiného. Záleží pouze na tom, co dotyčnou ženu zajímá.

Většinu žen potěšíte také jedinečným parfémem s gravírováním. Poukaz na masáž, manikúru nebo ke kadeřnici také potěší všechny ženy, protože každá by o sebe měla pečovat a nechat se hýčkat. Jestli je vaše kamarádka, dcera nebo sestra velká čtenářka, rozhodně ji neurazíte dobrou knihou. Skvělým dárkem je také jídlo a pití, např.:

  • dárková krabička s čokoládou,
  • kvalitní káva,
  • láhev vína apod.

Dárky pro muže

Vystudovat vysokou školu rozhodně není jednoduché. Musíte mít zkušenosti s vypracováním bakalářské práce, složit zkoušky a zvládnout obhajobu. Po takové dřině si každý chlap zaslouží odměnu. Dřevěné manžetové knoflíčky nebo motýlek bude velmi netradičním, krásným a zároveň praktickým darem. I zde samozřejmě můžete zvolit jídlo a pití, např. bedny plné jídla s překvapením nebo drahou láhev jeho oblíbeného alkoholu.

Chcete-li darovat zážitek, taková jízda ve Ferrari, Porsche nebo v jiném luxusním voze potěší snad každého muže. A úžasným potěšením budou také kvalitní hodinky. Jestli máte větší rozpočet, můžete zvolit jako dárek pro syna či partnera nový notebook nebo poznávací dovolenou do destinace, kterou chce poznat. Jaký dárek zvolíte pro svého člena rodiny nebo blízkého, který právě končí na vysoké škole?

Zdroje článku:
Doporučujeme

No results found.

sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Krásné umění, inspirované oceánem, vlnami a příbojem. Neobvyklé techniky použití barev a přírodních materiálů vytváří skutečné skvosty, které si můžete udělat také. Stačí trochu tvořivosti a váš originální kousek je na světě. Je to i inspirace na perfektní dárek pro někoho z rodiny, přímo z vašich rukou.
Nestihli jste si před Velikonocemi umýt okna? Ano, počasí nepřálo, bylo moc práce s pečením beránků a malováním vajíček. Máte tedy jedinečnou příležitost se do toho pustit právě teď.
Už máte zkušenost s rybičkami? Nebo své první akvárko teprve zakládáte? Ani v jednom případě se nemusíte ničeho bát. Chovat krevetky mohou klidně i začátečníci. Navíc jsou doslova a do písmene pastvou pro oko.
Asi pro vás není žádnou novinkou, že s přibývající propojeností všeho a všech se ztrácí schopnost se skutečně odpojit. Mozek je zaplaven doslova nevysychajícím proudem informací, které zároveň nedokáže zpracovat. Co se vlastně děje a co můžete dělat pro svůj spokojený život?
Skotská vrchovina nabízí překrásnou přírodní scenérii, kterou charakterizují zelené kopce, rozmanité skalnaté útvary, horská údolí a jezera, ale i středověké hrady. Tady je malá ochutnávka, která vás možná navnadí na výlet do této řídce osídlené oblasti.
Léto je tady a s ním i výlety na hrady, zámky, do lesa nebo letní akce a festivaly. Ale už jste zkusily výlet parním vlakem? Skvělý tip na víkend pro vás! Celá rodina nebo jen vy se svojí polovičkou, cestování historickým vlakem má svoje jedinečné kouzlo.
Marie Frederiksson, která byla jako zpěvačka skupiny Roxette jedním z nejznámějších hlasů v 80. a 90. letech, zemřela po dlouhém boji s nemocí. Navždy se vryla do paměti hlavně písní It Must Have Been Love z filmu Pretty Woman.
I když se Česká republika opět začíná otvírat veřejnosti, stále jsou mnohá místa zavřená nebo opředená přísnými hygienickými pravidly. I proto se stále řada rodičů ptá, kam vyrazit s dětmi, když mnoha místa jsou stále ještě veřejnosti nepřístupná. Naštěstí pro vás máme několik konkrétních tipů.
Asi každý z nás má nějakou tu pojistku. A zatímco si lidé nechávají běžně pojistit svůj majetek, dům, automobil nebo zdraví, celebrity si velmi často nechávají pojistit konkrétní části svého těla a rozhodně netroškaří.
I sourozenci spolu mohou vycházet již od narození. Není to nic složitého
Čekáte na to, až špinavé hrnky od kávy, které se hromadí ve dřezu, umyje váš partner? Jestli nechcete čelit riziku rozchodu i úzkostným pocitům beznaděje, raději to vezměte do vlastních rukou. V sázce je až příliš mnoho!
Stejně jako učení se sedět, plazit se a chodit, je i cvičení na nočník dovedností, které se vaše dítě musí naučit. Zatímco většina dětí je připravena zahájit trénink na toaletě mezi 18 měsíci a 3 lety, existuje několik dalších dovedností, které musí dítě zvládnout, než může trénink začít. Nočník se nejlépe provádí, když je fyzický a emoční vývoj vašeho dítěte ve správném bodě.

Výběr článků

Právě je ten pravý čas promyslet si, čím si vaši zahradu zkrášlíte. Přinášíme několik tipů na zahradní nábytek, díky kterému bude vaše zahrada nádherná, zabydlená a útulná.
Při zmínce výletu do nizozemského hlavního města se málokomu nevybaví tulipány či projížďky na kole mezi romanticky nasvícenými kanály. Amsterdam je živé a kulturně nabité město. Pojďme se společně podívat na zajímavá místa, která určitě stojí za návštěvu.

Nepřehlédněte

Pilates dělá tělo mladším. Jak to? Prodlužuje a zeštíhluje svaly, zpevňuje střed a hlavně zlepšuje držení těla. Pomocí jednoduchých cviků zkrátka umí velké výsledky! Vyzkoušela naše redaktorka Blanka. Co všechno pro vás zjistila?
Dokážete si představit, jak moc dokážou být opalovací krémy nebezpečné? V některých případech mohou pozměnit i naši DNA! Neodnesete to vy, ale vaše děti a vnoučata už možná ano.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek