Pondělí , 25. 09. 2023

Zlata

Nejlepší dárky za promoci, kterými potěšíte ženy i muže

Úspěšné složení závěrečných zkoušet se musí oslavit. Promoce je jedinečnou možností, kam uzavřít jednu kapitolu života a otevřít další. Všichni chceme absolventa překvapit krásným dárkem, který se mu bude líbit. Poradíme vám, co pořídit pro ženy i muže. Uvidíte, že nakonec ten nejlepší dárek vyberete.
Zdroj obrázku: missty / stock.adobe

Dárky pro ženy

Šperky jsou sázkou na jistotu. Vysněné diamantové prsteny se stanou nejlepším přítelem absolventky, která si nádhernou ozdobu za svou práci zaslouží. Máte-li kamarádku, která ráda fotí nebo má jiný koníček, můžete zvolit kurz fotografování, vaření, pečení, háčkování nebo čehokoli jiného. Záleží pouze na tom, co dotyčnou ženu zajímá.

Většinu žen potěšíte také jedinečným parfémem s gravírováním. Poukaz na masáž, manikúru nebo ke kadeřnici také potěší všechny ženy, protože každá by o sebe měla pečovat a nechat se hýčkat. Jestli je vaše kamarádka, dcera nebo sestra velká čtenářka, rozhodně ji neurazíte dobrou knihou. Skvělým dárkem je také jídlo a pití, např.:

  • dárková krabička s čokoládou,
  • kvalitní káva,
  • láhev vína apod.

Dárky pro muže

Vystudovat vysokou školu rozhodně není jednoduché. Musíte mít zkušenosti s vypracováním bakalářské práce, složit zkoušky a zvládnout obhajobu. Po takové dřině si každý chlap zaslouží odměnu. Dřevěné manžetové knoflíčky nebo motýlek bude velmi netradičním, krásným a zároveň praktickým darem. I zde samozřejmě můžete zvolit jídlo a pití, např. bedny plné jídla s překvapením nebo drahou láhev jeho oblíbeného alkoholu.

Chcete-li darovat zážitek, taková jízda ve Ferrari, Porsche nebo v jiném luxusním voze potěší snad každého muže. A úžasným potěšením budou také kvalitní hodinky. Jestli máte větší rozpočet, můžete zvolit jako dárek pro syna či partnera nový notebook nebo poznávací dovolenou do destinace, kterou chce poznat. Jaký dárek zvolíte pro svého člena rodiny nebo blízkého, který právě končí na vysoké škole?

Zdroje článku:
Doporučujeme

No results found.

sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Přirozené světlo nesmí v interiéru chybět, ale má ho být tak akorát. Někdy se však sluníčko zblázní a nezbývá, než ho vrátit do patřičných mezí. Slouží k tomu stínící technika, která má navíc dekorační funkci. Typickými zástupci interiérového stínění jsou vnitřní rolety a žaluzie. Ale co když se vám okoukaly nebo jen toužíte po designové lahůdce? Pak se vám budou líbit rolety typu den a noc. .
Pelargonie, známější spíše jako muškáty, patří mezi nejoblíbenější květiny do truhlíků či jiných nádob. Pelargonie vodopádem svých barevných květů zdobí nejeden balkón či terasu. Pelargonie jsou velmi dekorativní, nenáročné na pěstování, odolné vůči chorobám a škůdcům, a proto jejich pěstování zvládne i naprostý začátečník.
Připadáte si tlustí, ovšem váha neukazuje žádný kilogram navíc? Na vině může být nafouknuté bříško, což je problém, který se vyskytuje zcela běžně. Patří k nevítaným společníkům, jenž stojí za nízkým sebevědomím. Pojďme si proto prozradit, jak se problému zbavit. 
Bydlíte ve vlastním domě a přemýšlíte, jak do budoucna co nejvíce uspořit na energiích? Krátkodobým řešením je samozřejmě snížení její spotřeby. Ale není řešením udržitelným. Jediný krok do budoucnosti, který má v této oblasti smysl, je zajistit si zdroje vlastní. I stát už to ví, a tak poskytuje dotace na energetickou samostatnost nebo alespoň snížení energetické náročnosti bydlení.
Pro někoho může jít o kraj nehostinný, neboť si ho často spojujeme zejména s těžbou uhlí. Ve skutečnosti jde ale o nádherný kus krajiny s bohatou historií a přírodními scenériemi, které rozhodně stojí za to navštívit. Vybrali jsme pro vás deset nejzajímavějších míst, které byste si při návštěvě severních Čech neměli nechat ujít.
Nový rok je v plném proudu a řada lidí ještě stále pracuje na svých novoročních předsevzetích. Pokud se ta vaše týkají nakopnutí kariéry nebo byznysu obecně, existuje několik tipů či kroků, které je nutné podstoupit pro úspěch stanovených cílů.

Nepřehlédněte

Jste příznivci pořádných krváků nebo spíš duchařských hororů? Nebo je vám to úplně jedno, jen když se pořádně bojíte? Těchto pět hororů byste si rozhodně neměli nechat ujít, protože děsivější filmy nejspíš nikdy neuvidíte.
Modelek je po celém světe velké množství. Jejich konkurence je opravdu vysoká. Do světa reflektorů se ale dostanou jen ty nejlepší. Ovšem co to znamená nejlepší? Nejvyšší? Nejhubenější? Nejkrásnější? Nejmladší? To vše má svůj úhel pohledu. Jsou totiž modelky, jejichž kariéra skončí tak rychle, jak začala, a oproti tomu jsou i takové, které jsou stále žádané i ve věku (nebo právě proto), kdybychom si spíše řekli, že už takové povolání není zcela vhodné.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek