Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

Emoční rovnice: Instantní odpověď na všechny vaše problémy

Být lepší verzí sebe samých. Snažíme se o to každý den. A když se o to nesnažíme my, chtějí to po nás druzí. V současné době jsou na nás kladené obrovské nároky, během nichž jsme vystavováni nesmírnému tlaku. Co kdybychom vám ale řekli, že každá životní situace se dá zvládnout s nadhledem a lehkostí. Jen potřebujete člověka, který vás pošťouchne tím správným směrem.
emoční rovnice
Co kdyby na všechny vaše problémy existovalo jedno řešení?

10. 05. 2022

Kdo je to vlastně kouč? Slovo, které teď slýcháme hodně často. Je to takový váš parťák. Kamarád do nepohody, který transformuje vaše myšlení, a tím vás pošoupne k vašim cílům, snům, dokáže vám zvýšit sebevědomí, zlepší podnikání, kariéru. Zkrátka najde řešení všech problémů, které máte. Každý má své metody, ale my se dnes zaměříme na Emoční rovnice.

Emoční rovnice

Kdybychom měli jednou větou odpovědět na otázku: Co jsou to Emoční rovnice? Odpověď by zněla, že se jedná o malý program, který sídlí v naší hlavě. Mozek ho využívá pro výpočet našich nálad, strachů a obav. Potřebujete se rozhodnout? To je práce pro mozek, aby našel vhodný program a co nejlépe situaci vyřešil podle svého vědomí a svědomí.

Každý bude však nastalou situaci řešit logicky jinak. Narodili jsme se s nějakým základním softwarem, ten se v průběhu let aktualizoval a formoval. Často se i zadřel. Jaký program máte zrovna vy osobně, to poznáte podle toho, že se vám opakují dokola stále ty stejné situace. Zejména strachy, rozhodujeme se pro ty samé špatnosti.

Příklad: Dlouhodobě se vám nedaří například najít si vhodného partnera? Ptáte se sama sebe, proč narazíte vždy na stejného pitomce? Nebo nemůžete najít lepší práci? Pokud nezměníte svoji emoční rovnici, nemůže to ani dopadnout jinak, řídí vás totiž stále ten stejný software. Točíte se v kruhu.

Jak poznám, že potřebuju kouče?

Jednoduše tak, že neustále dokola řešíte jeden a ten samý problém, a nedokážete se pohnout ani o centimetr. Nejčastěji se jedná o tyto situace:

  1. Snažíte se dosáhnout určitého cíle, ale nedaří se.
  2. V určitých situacích si nevíte rady.
  3. Jste věčně nespokojení a nevíte proč?
  4. Neumíte říct NE!
  5. Trápíte se věcmi, které neovlivníte.
K TÉMATU  Když se chcete posunout v životě nebo najít nový směr, pomůže vám koučink

Už jen to, že si dokážete tyto otázky položit, je určitý krok kupředu. Ale najít na ně řešení bez pomoci a opakovaných pádů, může trvat roky. Nebo nikdy.

Instantní řešení

A proto lidé vynalezli koučink. Někdo jiný, nezaujatý, vám pomůže s problémem, s nímž si vy sami nevíte rady. Nasměruje vás až ke šťastnému konci. Žádná změna myšlení se však neodehraje sama. Kouč jen tahá za ty správné nitky, zbytek práce je na vás.

emoční rovnice
Přenastavte své vypěstované vzorce a změňte celý svůj život.

Žádný strach. Teď je ten správný čas prozradit, na jakém principu Emoční rovnice fungují. Tuto ucelenou metodu sestavil kouč Aleš Kalina a krásné na ní je, že stačí, když se budete držet přesného manuálu svého „mozkového trenéra“, plnit jeden úkol za druhým, a tím dojdete do cíle jako vítěz. Je úplně jedno, co trápí právě vás, řešení existuje pro každého.

Nela v koučinku

Ono se to povídá, ale jak taková metoda vypadá v praxi, říkáte si. Co se odehrává v nitru pacienta, jak kouč postupuje? Tyhle otázky jsme už předem vyřešili za vás. U nás na webu totiž můžete doslova nahlédnout koučovi pod ruce a projít přeměnou zaběhlých vzorců krok za krokem.

Koučka Marcela Hlaváčková se spolu s Nelou vydala na cestu. Nebude to cesta krátká, možná rok, rok a půl. Vznikl tak jedinečný seriál Nela v koučinku, který mapuje Emoční rovnice ženy, která se touží ve svém životě posunout vpřed. Píše, co cítí. Bez obalu, beze studu, otevřeně. Ve svém blogu. Vy nic dělat nemusíte, jen pozorně poslouchat a stát u zrodu Nelina nového já.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Pracujete společně se svým životním partnerem? Hrozí vám ponorková nemoc! Jak se jí včas vyhnout?

K TÉMATU  Nepříjemné chrápání vám nedá spát. Tipy a rady, jak přestat chrápat

Vtipná tvář Hollywoodu: Živoucí parodie Celeste Barber!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Flirtování je bezesporu jedna z nejžhavějších a zároveň nejzábavnějších věcí, které si můžeme ve vztazích do sytosti užívat. Rozhodně neplatí, že flirt patří jen do seznamovací fáze vztahu, rozhodně lze flirtovat i v dlouhodobém vztahu. Pokud se chystáte na rande, bude se vám flirtování hodit. Poradíme vám, jak se v tom stát mistryní!
Zvlášť v dnešní pandemické době, kdy jsou kosmetické služby méně dostupné, je nutné poradit si v rámci manikúry a pedikúry. Péče o chodidla a jejich ztvrdlé části je někdy tvrdý oříšek. Pravidelnou starostí o nohy se ale všem nepříjemným stavům vyhnete. Vyzkoušejte tyto účinné tipy na krásná a hladká chodidla.
Sychravé počasí střídá prosluněné dny. Ráno vycházíme ven téměř v mrazu, odpoledne šplhají teploty ke dvaceti stupňům. Právě toto období patří k těm, kdy se nachlazení nejspíš nevyhneme. Pokud ale znáte triky našich babiček na posílení imunity a přírodní léčbu rýmy a kašle, ničeho se obávat nemusíte.
Love Island je celosvětově oblíbená reality show, která je jakousi obdobou dříve známé reality show Hotel Paradise, kterou vyhrála dnes již známá „podnikatelka“ Nela Slováková. Love Island má své fanoušky po celém světě, k nám se dostala v roce 2021, kdy byla odvysílána její první řada. Pamatujete si na její účastníky?

Nepřehlédněte

Občas se to stane každému. Protáhneme se ze strnulé pozice a v tu ránu uslyšíme křupnutí. Nevábný zvuk, po kterém zpravidla pocítíme příliv úlevy. Co když ale takový zvuk slyšíme o něco častěji, několikrát za den, a stává se z něj železná pravidelnost? Je to problém, nebo můžete být v klidu? Pojďme tomu přijít na kloub.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek