Pátek , 22. 09. 2023

Darina

Antonie (36): Nevěra je mé druhé jméno. Chodím za svým sousedem!

Nikdy jsem nepatřila mezi ženy, které vyhledávají jiné partnery a nevěra jim nic neříká. Vlastně jsem se vždy považovala za zastánkyni věrnosti. Po svatbě jsme se nastěhovali do řadovek. Tam jsme se seznámili i s našimi sousedy.
nevěra
Muži vs. ženy a v hlavní roli: nevěra. (foto: 123RF)

19. 11. 2020

Od první chvíle, kdy jsem Štěpána uviděla, jsem tušila, že to bude složité. A že nevěra se mě možná bude týkat.

Nadšené stěhování do svého

Když jsme se za nedlouho po svatbě přistěhovali do vlastního, byli jsme nadšení. Obešli jsme všechny sousedy, představili jsme se, a užívali jsme si prvních dnů v novém. I když bylo toto období hektické a plné zmatků, kdy jsme nevěděli, v jaké krabici máme oblečení do práce, a v jaké se skrývá kávovar, prožívali jsme to s úsměvem.

Radost byla tak velká, že jsme si na naši malou zahrádku ještě pořídili bazének, do kterého jsme se chodili zchladit po vybalování a instalaci všeho možného. Byly to krásné dny!

… a ve dveřích stál ON!

Při našem seznamovacím kolečku po sousedech jsme také zazvonili na byt, který byl hned vedle našeho. Řadovku vpravo od nás obývali lidé s nápisem na zvonku Rubalová & Černý.

Nadšeně jsme zazvonili a těšili jsme se, až se představíme novým sousedům a pohostíme je upečeným štrůdlem a šťopkou domácí borovičky, kterou jsme si pro tuto chvíli schovávali. Dveře se otevřely, a tam stál ON! Již tenkrát mi proletělo slůvko nevěra hlavou.

Vysoký muž s jemně rozcuchaným vousem, černovlasý hezoun v košili s precizně ostříhanými vlasy po bocích a na hlavě s culíkem. Vypadal, že je mu ostré sluneční světlo nepříjemné, a tak na nás mžoural hlubokýma hnědýma očima.

Už při pohledu na něj mi blesklo hlavou, že má jeho partnerka skutečně štěstí. Když se rozkoukal, zavolal svou partnerku a společně jsme si připili na sousedství. Než jsme odešli, poděkoval a pronesl, že je rád, že má tak super sousedy.

„Jak to jde, krásko?“

Měla jsem ještě dva dny volna, a protože bylo nesnesitelné vedro, rozhodla jsem se, že si dám pauzu u bazénu. Nikde nikdo, a tak jsem odhodila vrchní část bikin a vystavila se slunci. Pohodu přerušil mužský hlas: „Jak to jde, krásko? Už máte vybaleno?“ Rychlostí blesku jsem nahodila plavky.

K TÉMATU  Eliška (39): Manžel vychovával cizí dítě, nikdy jsem se neměla přiznat

Vykoktala jsem poté ze sebe, že jsem si dala pauzu při vybalování. Dali jsme se do řeči a povídali si. Pracoval z domu, zabýval se tvorbou webových stránek. Dlouho jsme si povídali. Když jsem se u bazénku objevila i další den, opět mi dělal společnost. A taky mi lichotil. Od tak krásného a charismatického chlapa to bylo vskutku příjemné.

Volné pondělí a nevěra na světě

Po nějaké době jsem měla opět volný den, a jako už mnoho dní před tím, i dnes jsem jej trávila povídáním se sousedem. V poledne jsem ale šla vařit oběd a s hrůzou jsem zjistila, že vytéká pračka. Zavolala jsem na pomoc Štěpána, který si hned věděl rady, a během chvíle byla povodeň zažehnána. Pomáhal mi vytírat tu spoušť.

Najednou jsme se líbali – a od líbání už byl jen krůček k něžnostem. V životě jsem nezažila nic tak spontánního! Když odešel, zavřela jsem se v bytě a prožívala hrozný zmatek! Co když na to někdo přijde? Co jsem to provedla? Ale jeho vůně a objetí mne utvrzovaly v tom, že láska přeci nezná pravidla.

Život na hraně. Nevěra je součástí mého života

Od té doby se tajně scházíme. Vím, že tento způsob života je na hraně. Vím, že to není správné nebo společensky přípustné. Mrzí mě, že tím ubližuji svému partnerovi. Ale zároveň jsem se nikdy v životě necítila šťastnější! Jsme jako dva tajní spiklenci. Nevěra je součástí mého života.

Přes běžný den předstíráme nezájem nebo prohodíme pár slov. Na společné grilovačce se držíme daleko od sebe a hovoříme o obecných tématech. Ale když se naši partneři vzdálí, prožíváme nekonečnou vášeň! Hrozně se bojím, že na to jeden z našich partnerů přijde a naše nevěra se provalí. Absolutně netuším, co se pak bude dít… Ale je to tak vzrušující!

K TÉMATU  Emoční rovnice: Instantní odpověď na všechny vaše problémy

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Olivie (43): Postihla nás povodeň a začínáme znovu. Mám ale strach o rodiče

Darina (38): Milenec je stále součástí života. Píšu si s ním žhavé zprávy, i když jsem vdaná

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Možná jste někdy přemýšleli, zda je vůbec možné řešit vaše zdraví bez pomocí léků. Třeba jste byli doposud zvyklí navštěvovat často lékaře a možná někteří z vás užíváte prášky každý den. Co kdybych vám ale řekla, že to jde i jinak? Že je tady možnost, jak řešit své zdraví bez pomocí prášků? Jste zvědaví, jakým způsobem toho docílit? Pak pokračujte ve čtení!
Je zcela na místě, aby jsme vzhledem k času stráveném v kuchyni, vybrali přesně tu, která bude tvořit ucelený design celého bytu či domu, tak také, aby nám efektivně sloužila. Pro splnění těchto podmínek je tak potřeba pečlivě vybírat a přihlédnout v neposlední řadě i k ceně. Tak jaká bude ta vaše vysněná kuchyně? Pojďme se na to společně podívat!
Je sobota dopoledne, venku prší, zrušil se vám program a vy nevíte, co s volným dnem. Přesně pro takové situace jsme pro vás sepsali tento článek. Najdete v něm pár tipů na to, jak strávit den smysluplně a bez výčitek.
Postel ukrytá v knihovně nebo sedačka, která se sama přestaví na palandu. Chytré a praktické řešení prostoru doma nabízí originální nábytek budoucnosti. Tyto nápady ale nepůsobí jen jako snaha o získání prostoru za každou cenu. Mnohá řešení jsou vysoce praktická z důvodu účelnosti, jako zasouvací botník pod schody do patra.
Rohy stěn bývají jednou z nejvíce zanedbávaných oblastí v domácnostech, pokud jde o styling a nebo výzdobu interiéru. I když přemýšlíte o tom, jak byste si roh upravili, většinou to stejně skončí tak, že do něj dáte buď nějakou pěknou lampu, nebo velkou pokojovou rostlinu. Existuje však mnoho dalších způsobů, jak si tento kousek domova můžete zajímavě ozdobit. A věřte nám, že některé z nich by vás možná ani nenapadly.
Péče o sebe je v dnešní době pro mnoho lidí synonymem nákupních horeček, drahých lázeňských procedur, brunchů či kosmetiky. Stalo se to jakýmsi symbolem pro kosmetický a fitness průmysl. Mnoho lidí ale zapomíná investovat také do zcela jiné formy péče o sebe. A to do péče o své duševní a emocionální zdraví o které je rovněž třeba se starat. V tomto článku si řekneme, jak na to.
Pokud jste vášnivá zahradnice nebo máte vymezené místo na pěstování plodin na vašem balkoně, pak jistě mezi vaší úrodou nechybí ani rajská jablíčka. Rajčata jsou nejen chutnou pochoutkou k odpolední svačině, ale také skvělou ingrediencí na vaření, například k italským receptům. Seznamte se s těmi nejlepšími kroky pro perfektní úrodu rajčat.

Nepřehlédněte

Chodníky a cestičky jsou oblíbenou součástí našich zahrad. Mohou být funkční a bezpečné, ale jejich úloha je také samozřejmě okrasná. Ze štěrku, z kamene nebo ze dřeva, na své zahradě si můžete naplánovat a vytvořit svůj vlastní originální chodníček. Výsledek potom působí pěkně útulně a kouzelně, jak se můžete přesvědčit v naší galerii. Nechte se inspirovat!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek