Úterý , 27. 09. 2022

Jonáš

Antonie (36): Nevěra je mé druhé jméno. Chodím za svým sousedem!

Nikdy jsem nepatřila mezi ženy, které vyhledávají jiné partnery a nevěra jim nic neříká. Vlastně jsem se vždy považovala za zastánkyni věrnosti. Po svatbě jsme se nastěhovali do řadovek. Tam jsme se seznámili i s našimi sousedy.
nevěra
Muži vs. ženy a v hlavní roli: nevěra. (foto: 123RF)

19. 11. 2020

Od první chvíle, kdy jsem Štěpána uviděla, jsem tušila, že to bude složité. A že nevěra se mě možná bude týkat.

Nadšené stěhování do svého

Když jsme se za nedlouho po svatbě přistěhovali do vlastního, byli jsme nadšení. Obešli jsme všechny sousedy, představili jsme se, a užívali jsme si prvních dnů v novém. I když bylo toto období hektické a plné zmatků, kdy jsme nevěděli, v jaké krabici máme oblečení do práce, a v jaké se skrývá kávovar, prožívali jsme to s úsměvem.

Radost byla tak velká, že jsme si na naši malou zahrádku ještě pořídili bazének, do kterého jsme se chodili zchladit po vybalování a instalaci všeho možného. Byly to krásné dny!

… a ve dveřích stál ON!

Při našem seznamovacím kolečku po sousedech jsme také zazvonili na byt, který byl hned vedle našeho. Řadovku vpravo od nás obývali lidé s nápisem na zvonku Rubalová & Černý.

Nadšeně jsme zazvonili a těšili jsme se, až se představíme novým sousedům a pohostíme je upečeným štrůdlem a šťopkou domácí borovičky, kterou jsme si pro tuto chvíli schovávali. Dveře se otevřely, a tam stál ON! Již tenkrát mi proletělo slůvko nevěra hlavou.

Vysoký muž s jemně rozcuchaným vousem, černovlasý hezoun v košili s precizně ostříhanými vlasy po bocích a na hlavě s culíkem. Vypadal, že je mu ostré sluneční světlo nepříjemné, a tak na nás mžoural hlubokýma hnědýma očima.

Už při pohledu na něj mi blesklo hlavou, že má jeho partnerka skutečně štěstí. Když se rozkoukal, zavolal svou partnerku a společně jsme si připili na sousedství. Než jsme odešli, poděkoval a pronesl, že je rád, že má tak super sousedy.

„Jak to jde, krásko?“

Měla jsem ještě dva dny volna, a protože bylo nesnesitelné vedro, rozhodla jsem se, že si dám pauzu u bazénu. Nikde nikdo, a tak jsem odhodila vrchní část bikin a vystavila se slunci. Pohodu přerušil mužský hlas: „Jak to jde, krásko? Už máte vybaleno?“ Rychlostí blesku jsem nahodila plavky.

K TÉMATU  Protagonisty filmů Homolkovi nepotkal příliš šťastný osud

Vykoktala jsem poté ze sebe, že jsem si dala pauzu při vybalování. Dali jsme se do řeči a povídali si. Pracoval z domu, zabýval se tvorbou webových stránek. Dlouho jsme si povídali. Když jsem se u bazénku objevila i další den, opět mi dělal společnost. A taky mi lichotil. Od tak krásného a charismatického chlapa to bylo vskutku příjemné.

Volné pondělí a nevěra na světě

Po nějaké době jsem měla opět volný den, a jako už mnoho dní před tím, i dnes jsem jej trávila povídáním se sousedem. V poledne jsem ale šla vařit oběd a s hrůzou jsem zjistila, že vytéká pračka. Zavolala jsem na pomoc Štěpána, který si hned věděl rady, a během chvíle byla povodeň zažehnána. Pomáhal mi vytírat tu spoušť.

Najednou jsme se líbali – a od líbání už byl jen krůček k něžnostem. V životě jsem nezažila nic tak spontánního! Když odešel, zavřela jsem se v bytě a prožívala hrozný zmatek! Co když na to někdo přijde? Co jsem to provedla? Ale jeho vůně a objetí mne utvrzovaly v tom, že láska přeci nezná pravidla.

Život na hraně. Nevěra je součástí mého života

Od té doby se tajně scházíme. Vím, že tento způsob života je na hraně. Vím, že to není správné nebo společensky přípustné. Mrzí mě, že tím ubližuji svému partnerovi. Ale zároveň jsem se nikdy v životě necítila šťastnější! Jsme jako dva tajní spiklenci. Nevěra je součástí mého života.

Přes běžný den předstíráme nezájem nebo prohodíme pár slov. Na společné grilovačce se držíme daleko od sebe a hovoříme o obecných tématech. Ale když se naši partneři vzdálí, prožíváme nekonečnou vášeň! Hrozně se bojím, že na to jeden z našich partnerů přijde a naše nevěra se provalí. Absolutně netuším, co se pak bude dít… Ale je to tak vzrušující!

K TÉMATU  Katka (54): Syn je gay. Jak se mám zachovat, když to neschvaluju?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Olivie (43): Postihla nás povodeň a začínáme znovu. Mám ale strach o rodiče

Darina (38): Milenec je stále součástí života. Píšu si s ním žhavé zprávy, i když jsem vdaná

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Každý si svůj svatební den představuje jinak. Někdo sní o pohádkových šatech s dlouhou vlečkou a pompézní výzdobou, jiný zase o skromné party ve stodole, která ale dnes už také může stát desítky korun. Ať už si každý svůj velký den představuje jakkoli, je pravdou, že i ta sebemenší svatba stojí nějaké peníze. Pokud chcete ušetřit a využít své prostředky třeba na svatební cestu, určitě vyzkoušejte některý z našich tipů.
Rohy stěn bývají jednou z nejvíce zanedbávaných oblastí v domácnostech, pokud jde o styling a nebo výzdobu interiéru. I když přemýšlíte o tom, jak byste si roh upravili, většinou to stejně skončí tak, že do něj dáte buď nějakou pěknou lampu, nebo velkou pokojovou rostlinu. Existuje však mnoho dalších způsobů, jak si tento kousek domova můžete zajímavě ozdobit. A věřte nám, že některé z nich by vás možná ani nenapadly.
Být lepší verzí sebe samých. Snažíme se o to každý den. A když se o to nesnažíme my, chtějí to po nás druzí. V současné době jsou na nás kladené obrovské nároky, během nichž jsme vystavováni nesmírnému tlaku. Co kdybychom vám ale řekli, že každá životní situace se dá zvládnout s nadhledem a lehkostí. Jen potřebujete člověka, který vás pošťouchne tím správným směrem.
Mnoho lidí se potýká s bolestmi zad při sedavém zaměstnání. Často si poposedneme, vypneme se, ale za chvilku zase povolíme záda i břicho. Ty, kteří pracují u počítače celý den, trápí tuhá krční páteř a také trapézy máme stále v napětí. Co s tím? Přestávky a malý workout při práci na počítači jsou nutné, protože sedíme v jedné pozici a jediné čím hýbeme, jsou prsty na rukách… Zapojit své tělo, prohřát se a protáhnout se je s naším tipem jednoduché a zábavné.
Tinnitus je nemoc, která přichází zcela nečekaně, ale nezřídka s námi zůstává po celý život. Často se o ní hovoří jako o civilizační chorobě. Jenže tinnitus není nemoc jako taková, spíše jde o příznak něčeho jiného, jen lékaři stále nevypátrali čeho.
V poslední době se mění seznamovací taktiky žen. Dříve bylo typické, že se přikláněly ke vztahu se starším partnerem. Nyní se karta obrátila a vyhledávají náruče mladíčků. Věkový rozdíl v řádu pár let není nic nevšedního, nicméně láskyplné partnerské pouto mezi čtyřicetiletou ženou a o 10 a více let mladším zajíčkem je pro mnohé na pováženou. Jistě si také pokládáte tu otázku, zda s ním udržíte krok a budete se mu za pár let líbit?
Vzrostlý strom přímo v obýváku? Stromy v interiéru nejsou zrovna tradiční výzdobou, přesto se najdou tací, kteří mají kus přírody přímo u sebe doma. Budova musí většinou s takovým nápadem počítat už od začátku stavby, ale potom se můžete pochlubit skutečně originální dekorací, na kterou budou návštěvy koukat s otevřenou pusou. Zeleň uklidňuje a prospívá, takže na vás bude blahodárně působit každý den.

Nepřehlédněte

Nespavost je problém, který trápí mnoho z nás. Bohužel nad tímto problémem máme tendenci jen mávnout rukou. To přejde - říkáme si. Jenže takzvaná insomnie může mít negativní dopad nejen na fyzickou stránku člověka, ale především na jeho psychiku, zejména pokud mluvíme o dlouhodobém problému.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek