Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

Antonie (36): Nevěra je mé druhé jméno. Chodím za svým sousedem!

Nikdy jsem nepatřila mezi ženy, které vyhledávají jiné partnery a nevěra jim nic neříká. Vlastně jsem se vždy považovala za zastánkyni věrnosti. Po svatbě jsme se nastěhovali do řadovek. Tam jsme se seznámili i s našimi sousedy.
nevěra
Muži vs. ženy a v hlavní roli: nevěra. (foto: 123RF)

19. 11. 2020

Od první chvíle, kdy jsem Štěpána uviděla, jsem tušila, že to bude složité. A že nevěra se mě možná bude týkat.

Nadšené stěhování do svého

Když jsme se za nedlouho po svatbě přistěhovali do vlastního, byli jsme nadšení. Obešli jsme všechny sousedy, představili jsme se, a užívali jsme si prvních dnů v novém. I když bylo toto období hektické a plné zmatků, kdy jsme nevěděli, v jaké krabici máme oblečení do práce, a v jaké se skrývá kávovar, prožívali jsme to s úsměvem.

Radost byla tak velká, že jsme si na naši malou zahrádku ještě pořídili bazének, do kterého jsme se chodili zchladit po vybalování a instalaci všeho možného. Byly to krásné dny!

… a ve dveřích stál ON!

Při našem seznamovacím kolečku po sousedech jsme také zazvonili na byt, který byl hned vedle našeho. Řadovku vpravo od nás obývali lidé s nápisem na zvonku Rubalová & Černý.

Nadšeně jsme zazvonili a těšili jsme se, až se představíme novým sousedům a pohostíme je upečeným štrůdlem a šťopkou domácí borovičky, kterou jsme si pro tuto chvíli schovávali. Dveře se otevřely, a tam stál ON! Již tenkrát mi proletělo slůvko nevěra hlavou.

Vysoký muž s jemně rozcuchaným vousem, černovlasý hezoun v košili s precizně ostříhanými vlasy po bocích a na hlavě s culíkem. Vypadal, že je mu ostré sluneční světlo nepříjemné, a tak na nás mžoural hlubokýma hnědýma očima.

Už při pohledu na něj mi blesklo hlavou, že má jeho partnerka skutečně štěstí. Když se rozkoukal, zavolal svou partnerku a společně jsme si připili na sousedství. Než jsme odešli, poděkoval a pronesl, že je rád, že má tak super sousedy.

„Jak to jde, krásko?“

Měla jsem ještě dva dny volna, a protože bylo nesnesitelné vedro, rozhodla jsem se, že si dám pauzu u bazénu. Nikde nikdo, a tak jsem odhodila vrchní část bikin a vystavila se slunci. Pohodu přerušil mužský hlas: „Jak to jde, krásko? Už máte vybaleno?“ Rychlostí blesku jsem nahodila plavky.

K TÉMATU  "Nadpřirozené schopnosti mám už od malička. Dnes je využívám k pomoci dalším lidem," říká Marie

Vykoktala jsem poté ze sebe, že jsem si dala pauzu při vybalování. Dali jsme se do řeči a povídali si. Pracoval z domu, zabýval se tvorbou webových stránek. Dlouho jsme si povídali. Když jsem se u bazénku objevila i další den, opět mi dělal společnost. A taky mi lichotil. Od tak krásného a charismatického chlapa to bylo vskutku příjemné.

Volné pondělí a nevěra na světě

Po nějaké době jsem měla opět volný den, a jako už mnoho dní před tím, i dnes jsem jej trávila povídáním se sousedem. V poledne jsem ale šla vařit oběd a s hrůzou jsem zjistila, že vytéká pračka. Zavolala jsem na pomoc Štěpána, který si hned věděl rady, a během chvíle byla povodeň zažehnána. Pomáhal mi vytírat tu spoušť.

Najednou jsme se líbali – a od líbání už byl jen krůček k něžnostem. V životě jsem nezažila nic tak spontánního! Když odešel, zavřela jsem se v bytě a prožívala hrozný zmatek! Co když na to někdo přijde? Co jsem to provedla? Ale jeho vůně a objetí mne utvrzovaly v tom, že láska přeci nezná pravidla.

Život na hraně. Nevěra je součástí mého života

Od té doby se tajně scházíme. Vím, že tento způsob života je na hraně. Vím, že to není správné nebo společensky přípustné. Mrzí mě, že tím ubližuji svému partnerovi. Ale zároveň jsem se nikdy v životě necítila šťastnější! Jsme jako dva tajní spiklenci. Nevěra je součástí mého života.

Přes běžný den předstíráme nezájem nebo prohodíme pár slov. Na společné grilovačce se držíme daleko od sebe a hovoříme o obecných tématech. Ale když se naši partneři vzdálí, prožíváme nekonečnou vášeň! Hrozně se bojím, že na to jeden z našich partnerů přijde a naše nevěra se provalí. Absolutně netuším, co se pak bude dít… Ale je to tak vzrušující!

K TÉMATU  Jana (35): Utekla jsem s dětmi od násilníka. Teď nás nedokážu živit

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Olivie (43): Postihla nás povodeň a začínáme znovu. Mám ale strach o rodiče

Darina (38): Milenec je stále součástí života. Píšu si s ním žhavé zprávy, i když jsem vdaná

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pesimisté vám řeknou, že zvládat puberťáka je opravdu otřesné, a dá se jenom v co největším klidu vyčkávat, až toto náročné období přejde. Na straně druhé si můžete vyslechnut tvrzení, že právě v pubertě se z vašeho dítka stává dospělák a sklízíte plody toho, co jste v něm zaseli. Někdy se doslechnete, že pokud se dítěti adekvátně věnujete v předchozích letech, žádná puberta s ním vlastně necloumá. Ať už vnímáte situaci jakkoliv, pokud vás článek upoutal, zřejmě u vás v rodině nastávají změny spjaté právě s výchovou puberťáka.
Jeden z nejvzrušivějších momentů každého roku nastal, vyrážíte na dovolenou. S tím je ale spojená řada povinností a výzev, mezi něž patří balení. Pro někoho je tato aktivita zcela zábavná, a navíc ještě umocněná o těšení se. Pro druhé balení představuje zase stres, který chtějí mít co nejdříve za sebou.
Mléko - přidáváme si ho do nápojů, připravujeme si z něj mnohé pokrmy, přidáváme do buchet nebo ho jen popíjíme u televize. Je plné tělu prospěšných živin, i proto by mělo mít neodmyslitelné místo v našem jídelníčku. Jenže co když patřím do skupiny vegetariánů nebo veganů a mléko je v rozporu s tím, co uznávám? Skvělou alternativou je mléko rostlinné.
O botoxu a jeho účincích se hojně mluví, kosmetické úpravy botoxem jsou skloňovány v médiích a zejména celebrity si v těchto úpravách libují. Ale už zdaleka nejen slavné tváře jeho magii podlehly. Ovšem i když se díky botoxovým injekcím můžete zbavit vrásek, čímž jistě alespoň na chvíli vizuálně zastavíte stárnutí, ne vždy je to výhra.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek