Pátek , 01. 12. 2023

Iva

Hledáte vánoční dárek pro syna i manžela? Objevte skvělé sady LEGO Technic!

Blíží se Vánoce a s nimi také příjemné starosti s vybíráním vhodných dárků pod stromeček. Pokud máte doma nadšeného mladého konstruktéra, může být volba dárku snazší, než si myslíte. Sady LEGO Technic jsou totiž skvělým dárkem pro všechny milovníky stavebnic, techniky a inovací.
dárek
Pokud máte doma nadšeného mladého konstruktéra, může být volba dárku snazší, než si myslíte. Sady LEGO Technic jsou totiž skvělým dárkem pro všechny milovníky stavebnic, techniky a inovací. (zdroj foto: allegro.cz)

Co je vlastně LEGO Technic?

Stavebnice LEGO Technic poprvé vyšly už v roce 1977 s propracovanými modely vysokozdvižných vozíků, traktorů a jeřábů. V současnosti prodávané sady LEGO Technic vynikají maximálně realistickými detaily a přináší i různé pohyblivé mechanismy jako jsou ozubená kola, pérování a další. Díky tomu můžete vyrábět mimořádně věrné modely vozidel, letadel a dalších dopravních prostředků a průmyslových strojů jako jsou jeřáby či bagry.

LEGO Technic přináší sady pro malé i velké stavitele

V sortimentu LEGO Technic najdete různé druhy sad, které jsou přizpůsobeny věku a zájmům vašeho syna. Vybírejte z menších a jednodušších modelů jako jsou malá auta obsahující jednotky kostiček až po velké a složité konstrukce jeřábů, které se skládají z několika tisíc součástek.

Nejmenší stavitele potěší malá motorka či bagr

Pro děti od 6 let jsou tu základní sety LEGO Technic, které obvykle obsahují dopravní prostředek, který postavíte ze 100 až 200 kostiček LEGO. Mezi nejoblíbenější modely patří sklápěčka, motorkabagr, nakladač a závodní letadlo.

Věrné modely ikonických vozidel pro starší stavitele

Máte doma dítě starší 10 let, které miluje automobily a zároveň má trpělivost stavět modely z více než 1000 kostiček? Lego se spojilo s výrobci vozidel a vyrábí věrné modely slavných vozů. Nadělte pod stromeček sportovní Porsche 911 RSR, dokonalý model motorky BMW M1000 RR či zmenšený model McLaren Formule 1, který vznikal v úzké spolupráci s automobilkou McLaren.

Nebo by vaše ratolest spíš ocenila terénní vůz Land Rover Defender, či dokonce slavný Batmobil? Nabídka věrných modelů LEGO Technic je opravdu široká a každou chvíli se rozšiřuje o další vozidla.

Nové modely na ovládání s pomocí mobilní appky

Máte v sobě ještě stále kousek dětské duše a chcete si být jistí, že se na vaše výtvory nebude jen prášit v poličce? Žhavou novinkou jsou detailní modely, které lze ovládat díky mobilní aplikaci LEGO® TECHNIC™ CONTROL+. Je libo do nejmenšího detailu propracovaný LEGO Technic bagr Liebherr R 9800 s mimořádně přesným ovládáním jízdy i lžíce?

K TÉMATU  Jak na správné rozmrazování masa? Klíčem je studená voda

Nebo byste raději něco rychlejšího? Mrkněte třeba na LEGO Technic terénní buginu, se kterou zažijete spoustu legrace v pokojíčku i na dvorku. Pokud vás kromě stavění baví i bořit, bude pro vás jasnou volbou LEGO Technic Buldozer CAT D11 s pohyblivou radlicí, rypadlem a žebříkem!

LEGO Technic: Investice do rozvoje kreativity

Pokud už teď přemýšlíte o vhodném vánočním dárku pro svého syna, určitě vezměte v úvahu také sady LEGO Technic. Tyto stavebnice jsou zábavným způsobem, jak rozvíjet kreativitulogické myšlení a technické dovednosti už od útlého věku. Investujte do budoucnosti vašeho mladého konstruktéra a užijte si společně nezapomenutelné Vánoce plné radosti a zábavy.

Sponzorovaný článek

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

V dnešní době mnoho lidí pracuje z domu, a proto se chtějí ve své domácnosti dobře. Jaké kroky podniknout, abychom se cítily dobře a zároveň nám nevyschl náš finanční polštář? Pojďme se podívat na pár tipů, pomocí nichž můžeme zútulnit naši domácnost.
Je běžné, že má dnes téměř každá domácnost vlastní tiskárnu. Platí ale také, že na tisk dokumentů do školy, do práce nebo vstupenek do divadla opravdu nepotřebujete nějakou zvlášť kvalitní tiskárnu a bezchybný tisk. Vyplatí se proto kupovat levné neoriginální tonery nebo je to hazard s životností vaší tiskárny?
No, opravdu není řeč o situaci, kdy by dítě z nějakého důvodu mělo indigově modrou barvu. Tuto barvu však může mít jeho aura, proto takové označení. Tyto děti jsou tak trochu zvláštním úkazem v našem světě a je dobré naučit se jim porozumět. Ale také to může být trochu jinak a můžete si myslet, že indigové děti jsou prostě jen děti odlišně vychovávané a snažíme se tu obhájit jejich nepřizpůsobivé chování.
Objevte skryté erotogenní zóny. Proč? Muži milují ženy, které se v posteli nestydí. Když se muž potká v ložnici s nespoutanou ďáblicí, je schopen mít ji v hlavě ještě několik let poté. Postelové scény se pak se zájmem vypráví na pánských večírcích. Ačkoli můžete namítat, milenka tohoto ražení je schovaná v každé z nás a je jedno, zda jste otrkaná lvice salónů nebo věrná manželka. Naučte se pomocí jednoduchých triků ovládat partnerovo tělo a odpoutejte se od všednosti dní.
Obličejová jóga, anglicky face yoga, je stále oblíbenější. V posledních letech zaznamenává úplný boom, a tak nějak do pozadí posouvá i dříve preferovaný botox. Jenže zatímco obličejovou jógu můžete provádět kdykoliv a kdekoliv, navíc za ni nemusíte utrácet peníze, botox je pořád procedurou, při níž do sebe necháváte vpíchnout chemický jed. Možná je tedy na čase rozhýbat svaly v obličeji a jednoduchými cviky tak dosáhnout mladistvého vzhledu, po kterém touží každá žena.
Snídaně dělá den – to je staré známé pořekadlo, které platí od dob dávno minulých až po moderní současnost. Právě snídaně by nám měla dát potřebné živiny a energii potřebnou pro následující den. Její součástí by tak měly být hlavně suroviny, které obsahují důležité bílkoviny, vlákninu a další nepostradatelné látky. I proto jsou její součástí ovesné vločky - tedy měly by být její součástí.
Nebojte se, nechceme vás nijak strašit, je už je čas na vánoční přípravy. Ale co si budeme povídat, doma vyrobený adventní kalendář zabere nějaký čas a v době, kdy bude aktuální, budete mít jistě dost jiné práce. Co si to tedy letos trochu ulehčit a připravit se. Užijete si i samotnou výrobu kalendáře třeba v rodinném kruhu.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek