Domů » Horoskopy » Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 17. – 18. 11. 2018. Dávejte pozor, co říkáte, a nechte si čas na fyzický i psychický odpočinek.
Horoskopy

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 17. – 18. 11. 2018. Dávejte pozor, co říkáte, a nechte si čas na fyzický i psychický odpočinek.

horoskop krásy a dusevniho zdravi
zdroj: 123RF.com
Čeká nás opravdu studený víkend. Co přinese napoví astroložka Naďa Šmídová. V sobotu se hlídejte při komunikaci, a v neděli si nezapomeňte pěkně odpočinout. Co dalšího prozradil horoskop krásy a duševního zdraví?

Sobota 17. 11. 2018

Dávejte pozor, komu co posíláte!

Retrográdní směr začne mít Merkur, tak si dejte pozor při komunikaci, a to nejen ústní, ale i při telefonování a psaní esemesek. Mohlo by dojít k fatálnímu omylu, zejména odeslání zprávy nesprávnému příjemci, anebo nechtěné vyzrazení informací, které byste si měly nechat pro sebe. Pozor si dávejte také v případě, budete-li si kupovat jízdenky nebo letenky. Mohly byste splést číslo spoje či linky!

Povzbuďte imunitní systém

Oslabený bude imunitní systém, tak ho povzbuďte pomalou procházkou na čerstvém vzduchu a vhodnou stravou. Zázraky dokáže klasický česnek! Je obrovskou zásobárnou spousty užitečných vitamínů a minerálů, ale působí i antibakteriálně, a usnadňuje dokonce vykašlávání. Samozřejmě také zvyšte přísun citrusů.

Večer bez astrálna

Večer zapomeňte na rituály! Bude probíhat fáze Měsíce, o které se středověcí alchymisté zmiňují jako o „astrální bitvě“ dobrodějů s černými mágy.

Neděle 18. 11. 2018

Představy budou jako živé

Fantazie vám poběží na plné obrátky! To zní skvěle, ale máte-li domluvenou návštěvu, bez popostrčení na ni dorazíte pozdě. Snít totiž budete s otevřenýma očima i během dne! Nicméně, neděle je den určený k relaxaci, a vy si tentokrát skutečně psychicky i fyzicky odpočinete. A co nestihnete během dne, hravě dohoníte po 17. hodině, kdy Luna vstupuje do energického znamení Berana.

Věnujte péči sobě

Užíváte-li pravidelně léky, raději si zaznamenávejte, které medikamenty jste si již vzaly, mohly byste se předávkovat! Ráno si vykoupejte chodidla v teplé vodě, přidejte do ní thea tree olej. Má antimykotické a antibakteriální vlastnosti, takže eliminuje pocení a zápach nohou. Večer byste si měly promasírovat hlavu, tak se kartáčem pročesávejte vlasy a poté si ke kořínkům vmasírujte odvar z březového listí.

Něco si přejte!

O večerní fázi Měsíce se na východě traduje, že plní přání. Pokud se vám nedaří splnit si nějaký sen, večer si zapalte tři oranžové svíčky, zavřete oči, a vizualizujte si vnitřním zrakem své přání.