Sobota , 23. 09. 2023

Berta

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 17. – 18. 11. 2018. Dávejte pozor, co říkáte, a nechte si čas na fyzický i psychický odpočinek.

Čeká nás opravdu studený víkend. Co přinese napoví astroložka Naďa Šmídová. V sobotu se hlídejte při komunikaci, a v neděli si nezapomeňte pěkně odpočinout. Co dalšího prozradil horoskop krásy a duševního zdraví?
horoskop krásy a dusevniho zdravi
zdroj: 123RF.com

Sobota 17. 11. 2018

Dávejte pozor, komu co posíláte!

Retrográdní směr začne mít Merkur, tak si dejte pozor při komunikaci, a to nejen ústní, ale i při telefonování a psaní esemesek. Mohlo by dojít k fatálnímu omylu, zejména odeslání zprávy nesprávnému příjemci, anebo nechtěné vyzrazení informací, které byste si měly nechat pro sebe. Pozor si dávejte také v případě, budete-li si kupovat jízdenky nebo letenky. Mohly byste splést číslo spoje či linky!

Povzbuďte imunitní systém

Oslabený bude imunitní systém, tak ho povzbuďte pomalou procházkou na čerstvém vzduchu a vhodnou stravou. Zázraky dokáže klasický česnek! Je obrovskou zásobárnou spousty užitečných vitamínů a minerálů, ale působí i antibakteriálně, a usnadňuje dokonce vykašlávání. Samozřejmě také zvyšte přísun citrusů.

Večer bez astrálna

Večer zapomeňte na rituály! Bude probíhat fáze Měsíce, o které se středověcí alchymisté zmiňují jako o „astrální bitvě“ dobrodějů s černými mágy.

Neděle 18. 11. 2018

Představy budou jako živé

Fantazie vám poběží na plné obrátky! To zní skvěle, ale máte-li domluvenou návštěvu, bez popostrčení na ni dorazíte pozdě. Snít totiž budete s otevřenýma očima i během dne! Nicméně, neděle je den určený k relaxaci, a vy si tentokrát skutečně psychicky i fyzicky odpočinete. A co nestihnete během dne, hravě dohoníte po 17. hodině, kdy Luna vstupuje do energického znamení Berana.

Věnujte péči sobě

Užíváte-li pravidelně léky, raději si zaznamenávejte, které medikamenty jste si již vzaly, mohly byste se předávkovat! Ráno si vykoupejte chodidla v teplé vodě, přidejte do ní thea tree olej. Má antimykotické a antibakteriální vlastnosti, takže eliminuje pocení a zápach nohou. Večer byste si měly promasírovat hlavu, tak se kartáčem pročesávejte vlasy a poté si ke kořínkům vmasírujte odvar z březového listí.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví od 5. 11. do 9. 11. 2018. Začněte pracovní týden s úsměvem a prosadíte si vše!

Něco si přejte!

O večerní fázi Měsíce se na východě traduje, že plní přání. Pokud se vám nedaří splnit si nějaký sen, večer si zapalte tři oranžové svíčky, zavřete oči, a vizualizujte si vnitřním zrakem své přání.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Retro je v kurzu už několik let, a dotklo se i domácího osvětlení. Můžete si tak pořídit i lampu ve stylu vintage. Tedy věci, které se tváří, jako by za sebou měly celé věky. Toto designové osvětlení navíc vypadá, jako by pocházelo z období páry, a dá zařadit dokonce do kategorie steampunk. Takové industriální lampy vytvoří hřejivou atmosféru, a navíc můžete mít doma i úplný originál.
Zboží z Německa a Německé potraviny - slova, která vyvolávají v mysli mnoha lidí asociace na vynikající kvalitu a špičkové produkty. Pro moderní ženy, které dbají na svůj životní styl a chtějí nakupovat inteligentně, je Německo vynikajícím zdrojem kvalitních výrobků a příležitostí k úsporám. V tomto článku vám přinášíme praktické tipy, jak se stát mistrkou nakupování a získat ty nejlepší produkty z Německa, aniž byste zbytečně utrácely.
V oblasti zahradničení je pořád co objevovat, a to i tehdy, pokud máte vše už v malíku. Jestli ale tu a tam prahnete po něčem, co jste doposud nevyzkoušeli, a lákají vás nejrůznější novinky, pak vás právě tenhle článek doslova nadchne. Ten totiž věnujeme speciální popínavce, která bohatě produkuje chutnou zeleninu a nese trošku záhadné jméno ačokča. 
Pokud jste nadšený cestovatel, a soustavně pracující člověk, pak asi jako každý bojujete s omezenými dny na dovolenou. Jak ale najít kompromis - tedy cestovat, a přitom si neplácat v práci volno? Řešením mohou být víkendové pobyty a my jsme si pro tentokrát vybrali jedno lákavé místo – evropské lákadlo v podobě Londýna. Co navštívit v Londýně, když nemáte moc času?
Každý romantický film je zpravidla doplněný svou hudbou, která nejenže podtrhne celou atmosféru, ale hlavně ve všech sentimentálních duších zanechá nepopsatelný pocit, ze kterého v příjemném slova smyslu naskakuje husí kůže. Vzbudí v nás rozmanité emoce a vtáhne nás do děje hlavních hrdinů. A zatímco některá hudba kolem nás propluje bez většího pocitu vzrušení, určité love songy jsou prostě legendy všech legend, při jejichž poslechu i po letech tajeme jak zmrzliny na slunci. Které patří mezi ty top?
Vodu používáme všichni každý den. Aniž i to uvědomujeme, spotřebujeme jí obrovské množství – o čemž mnohdy ani nevíme. Zjistíme to, až nám přijde roční vyúčtování a začnou se nám nad ním protáčet panenky. Nicméně existují způsoby, jak vodou v domácnosti šetřit, aniž by nás to nějak omezilo, A hned bude pohled na každoroční vyúčtování veselejší. Jak v domácnosti šetřit vodou?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek