Pondělí , 15. 08. 2022

Hana

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 17. – 18. 11. 2018. Dávejte pozor, co říkáte, a nechte si čas na fyzický i psychický odpočinek.

Čeká nás opravdu studený víkend. Co přinese napoví astroložka Naďa Šmídová. V sobotu se hlídejte při komunikaci, a v neděli si nezapomeňte pěkně odpočinout. Co dalšího prozradil horoskop krásy a duševního zdraví?
horoskop krásy a dusevniho zdravi
zdroj: 123RF.com

Sobota 17. 11. 2018

Dávejte pozor, komu co posíláte!

Retrográdní směr začne mít Merkur, tak si dejte pozor při komunikaci, a to nejen ústní, ale i při telefonování a psaní esemesek. Mohlo by dojít k fatálnímu omylu, zejména odeslání zprávy nesprávnému příjemci, anebo nechtěné vyzrazení informací, které byste si měly nechat pro sebe. Pozor si dávejte také v případě, budete-li si kupovat jízdenky nebo letenky. Mohly byste splést číslo spoje či linky!

Povzbuďte imunitní systém

Oslabený bude imunitní systém, tak ho povzbuďte pomalou procházkou na čerstvém vzduchu a vhodnou stravou. Zázraky dokáže klasický česnek! Je obrovskou zásobárnou spousty užitečných vitamínů a minerálů, ale působí i antibakteriálně, a usnadňuje dokonce vykašlávání. Samozřejmě také zvyšte přísun citrusů.

Večer bez astrálna

Večer zapomeňte na rituály! Bude probíhat fáze Měsíce, o které se středověcí alchymisté zmiňují jako o „astrální bitvě“ dobrodějů s černými mágy.

Neděle 18. 11. 2018

Představy budou jako živé

Fantazie vám poběží na plné obrátky! To zní skvěle, ale máte-li domluvenou návštěvu, bez popostrčení na ni dorazíte pozdě. Snít totiž budete s otevřenýma očima i během dne! Nicméně, neděle je den určený k relaxaci, a vy si tentokrát skutečně psychicky i fyzicky odpočinete. A co nestihnete během dne, hravě dohoníte po 17. hodině, kdy Luna vstupuje do energického znamení Berana.

Věnujte péči sobě

Užíváte-li pravidelně léky, raději si zaznamenávejte, které medikamenty jste si již vzaly, mohly byste se předávkovat! Ráno si vykoupejte chodidla v teplé vodě, přidejte do ní thea tree olej. Má antimykotické a antibakteriální vlastnosti, takže eliminuje pocení a zápach nohou. Večer byste si měly promasírovat hlavu, tak se kartáčem pročesávejte vlasy a poté si ke kořínkům vmasírujte odvar z březového listí.

K TÉMATUBez pohledu do zrcadla nevyrazíme z domu. Může mít stovky tvarů a podob, stačí si vybrat! Jaké jsou teď trendy?

Něco si přejte!

O večerní fázi Měsíce se na východě traduje, že plní přání. Pokud se vám nedaří splnit si nějaký sen, večer si zapalte tři oranžové svíčky, zavřete oči, a vizualizujte si vnitřním zrakem své přání.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Odolný přírodní materiál, který provází člověka odjakživa. Kůže v interiéru znamená pro mnohé sedačku nebo křeslo, ale její využití je velice rozmanité. Kromě jejího praktického využití je totiž perfektním materiálem pro nejrůznější dekorace i originální nábytek. Pokud milujete retro nebo vintage styl, nějaký ten kousek kůže si určitě najde cestu i k vám domů.
Rozhodli jste se zhubnout přebytečná kila? Chcete konečně dosáhnout vysněné štíhlé linie? Doporučujeme vsadit na plavání. Jen málokdo si uvědomuje, jak efektivním sportem plavání vlastně je. Pojďme si prozradit, jak dlouho musíme plavat, abychom konečně zhubli.
Ano, řeč bude tentokrát o mužském přechodu. O tom, co se děje v tuto dobu u žen se mluví hodně, ale téma mužské andropauzy je stále tak trochu opomíjenou záležitostí. I muži však mohou toto období vnímat jako velmi náročné a přináší jim celou řadu nepříjemností. Co se v jejich těle děje, a jak se s těmito změnami co nejlépe vyrovnat?
Říká se, že ženy jsou v uvažování složité, zatímco muži zůstávají srozumitelní a jednoduší. Co se ale vztahů týká, tak muži a ženy následují trochu rozdílné cesty. To, co muži hledají ve vztahu není to, co by ženy motivovalo, aby do takového vztahu šly. Rozdělují je jejich touhy, mentalita, vášně či úroveň vyjadřování. My vám nyní řekneme, co muži doopravdy očekávají od vztahů se ženami a po čem jejich srdce touží.

Nepřehlédněte

Do svého jídelníčku můžeme zakomponovat celou řadu potravin. Zapomínat nesmíme především na zeleninu, konkrétně na rajčata, která jsou mnohdy lékaři i odborníky na zdravé stravování označována za zázračnou potravinu. Proč si rajčata vysloužila takovou přezdívku? Proč je mnozí označují za “zázračná”? Důvodem toho jsou zdravotní benefity. Ať už přidáte rajčata do omáčky, polévky nebo jenom na chleba s máslem, uděláte tak něco pro své zdraví.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek