Středa , 19. 06. 2024

Leoš

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 17. – 18. 11. 2018. Dávejte pozor, co říkáte, a nechte si čas na fyzický i psychický odpočinek.

Čeká nás opravdu studený víkend. Co přinese napoví astroložka Naďa Šmídová. V sobotu se hlídejte při komunikaci, a v neděli si nezapomeňte pěkně odpočinout. Co dalšího prozradil horoskop krásy a duševního zdraví?
horoskop krásy a dusevniho zdravi
zdroj: 123RF.com

Sobota 17. 11. 2018

Dávejte pozor, komu co posíláte!

Retrográdní směr začne mít Merkur, tak si dejte pozor při komunikaci, a to nejen ústní, ale i při telefonování a psaní esemesek. Mohlo by dojít k fatálnímu omylu, zejména odeslání zprávy nesprávnému příjemci, anebo nechtěné vyzrazení informací, které byste si měly nechat pro sebe. Pozor si dávejte také v případě, budete-li si kupovat jízdenky nebo letenky. Mohly byste splést číslo spoje či linky!

Povzbuďte imunitní systém

Oslabený bude imunitní systém, tak ho povzbuďte pomalou procházkou na čerstvém vzduchu a vhodnou stravou. Zázraky dokáže klasický česnek! Je obrovskou zásobárnou spousty užitečných vitamínů a minerálů, ale působí i antibakteriálně, a usnadňuje dokonce vykašlávání. Samozřejmě také zvyšte přísun citrusů.

Večer bez astrálna

Večer zapomeňte na rituály! Bude probíhat fáze Měsíce, o které se středověcí alchymisté zmiňují jako o „astrální bitvě“ dobrodějů s černými mágy.

Neděle 18. 11. 2018

Představy budou jako živé

Fantazie vám poběží na plné obrátky! To zní skvěle, ale máte-li domluvenou návštěvu, bez popostrčení na ni dorazíte pozdě. Snít totiž budete s otevřenýma očima i během dne! Nicméně, neděle je den určený k relaxaci, a vy si tentokrát skutečně psychicky i fyzicky odpočinete. A co nestihnete během dne, hravě dohoníte po 17. hodině, kdy Luna vstupuje do energického znamení Berana.

Věnujte péči sobě

Užíváte-li pravidelně léky, raději si zaznamenávejte, které medikamenty jste si již vzaly, mohly byste se předávkovat! Ráno si vykoupejte chodidla v teplé vodě, přidejte do ní thea tree olej. Má antimykotické a antibakteriální vlastnosti, takže eliminuje pocení a zápach nohou. Večer byste si měly promasírovat hlavu, tak se kartáčem pročesávejte vlasy a poté si ke kořínkům vmasírujte odvar z březového listí.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na neděli 30. 9. 2018. Vyzkoušejte něco nového!

Něco si přejte!

O večerní fázi Měsíce se na východě traduje, že plní přání. Pokud se vám nedaří splnit si nějaký sen, večer si zapalte tři oranžové svíčky, zavřete oči, a vizualizujte si vnitřním zrakem své přání.

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Dnes jsme si již navykli komunikovat běžně přes internet, dozvídat se o kamarádech na sociálních sítích, každý den rozeslat několik e-mailů. Stejně tak jako nám však toto umožňuje velmi efektivně pracovat a být neustále ve spojení, mohou nás právě tyto technologie na druhé straně výrazně ohrožovat.
Rostliny nerozeznávají čtyři roční období jako my lidé, ale pouze dvě. Ovšem od podzimu až do jara mají pokojové rostliny období takzvaného vegetativního klidu. Je chladno a brzy se stmívá, proto rostlinky přestávají tak rychle růst a kvést a prožívají zimní spánek.
Zima se blíží nezastavitelnou rychlostí a s ní pro mnohé i nějaké to tradiční zimní kilo navíc. Kombinace efektivnějšího ukládání tuků, svátků a večírků (pokud lockdown dá) a té únavné tmy, jsou dovede být pro postavu naprostá katastrofa. Co s tím?
Chlapík se promění v ženu poté, co si u výdeje zavazadel na letišti otevře svůj kufr. Zřejmě má opravdu na spěch, protože na nic nečeká a začne se svlékat přímo v hale. Ostatní lidé kolem nevěřícně koukají! Tohle se může stát jen v Las Vegas.
Spousta lidí si čas od času zpříjemní potemnělé večery tím, že zapálí vonné svíčky. Patříte k nim i vy? V tom případě je dobré se seznámit s riziky, které tato záliba přináší. Čemu všemu jdete naproti s každým zažehnutým plamínkem?
Christian Dior, ikona módního světa. Zakladatel francouzské značky Dior, jejíž historie sahá do 40. let 20. století. Zákazníkům z celého světa nabízí jedny z nejkrásnějších oděvů, ať už jde o běžné modely nebo haute couture, šaty vysoké krejčoviny. Jaký příběh stojí za vznikem této značky?
Vlastnoručně vyrobený módní doplněk? Praktická háčkovaná kabelka vypadá šmrncovně a až jí opatříte zapínáním a crossbody popruhem, nikdo vám neuvěří, že je to vaše práce!
Datum 26.8. 2022 se vryje do paměti spoustě z nás. Ten den totiž náš svět navždy opustila oblíbená zpěvačka, herečka, moderátorka i textařka Hana Zagorová. Pojďme na ni společně zavzpomínat a připomenout si její kariéru i osobní život. Ne vždy byl totiž její život procházkou růžovým sadem, ale přesto jsme na její tváři vždy mohli spatřit úsměv.
Recept, který pro vás dnes máme, patří zcela výjimečně mezi ty náročnější. Ale výsledek rozhodně stojí za to. Tohle lehce netradiční vánoční cukroví si totiž okamžitě zamilujete. Kromě toho s ním uděláte skvělý dojem i na tu nejpřísnější tchýni.
Orchideje patří k pokojovým rostlinám, které jsou dlouhodobě oblíbené. I když se mnozí domnívají, že se nejedná o moderní pokojovou rostlinu, opak je pravdou. Je to stále dokonalý dárek k narozeninám nebo k výročí. Jen je třeba myslet na to, že ne každý obdarovaný se o tuto elegantní rostlinu umí starat. Při pěstování orchideje se totiž dopouštíme několika chyb, jež ji mohou spíše vyhubit než podpořit v bezproblémovém růstu.
Vezměte děti do kina a schovejte se před dotěrným vedrem v sále. Tajný život mazlíčků 2 je animák od tvůrců filmů Já, padouch. Psí poslání 2 zaútočí na emoce a bláznivý Aladin je ztřeštěnou jízdou od Disneyho, kterou způsobí hlavně kouzelný Džin.

Výběr článků

Už máte zkušenost s rybičkami? Nebo své první akvárko teprve zakládáte? Ani v jednom případě se nemusíte ničeho bát. Chovat krevetky mohou klidně i začátečníci. Navíc jsou doslova a do písmene pastvou pro oko.
Setkáváme se s ní velmi intimně, ovlivní naši pohodu, vezme nám sílu i náladu, nutí nás se o ni starat a ani na minutu na ni nezapomenout. Obtěžuje muže, ženy i děti a každý ji nazývá jinak – viróza, nachlazení, chřipka. Je mezi nimi rozdíl? A jaký?

Nepřehlédněte

Také si spolu vaši domácí mazlíčci dobře rozumí? Podívejte se, jak si kočky a psi hrají s ptačími kamarády všeho druhu, jako jsou papoušci, kuřátka, slepice nebo kachny. Zvířátka umí být opravdu rozpustilá!
Venku klesly teploty. To je nejvyšší čas udělat si úklid v šatníku. I vánoční svátky mohou být dobrým časem pro zbavení se nepotřebného oblečení. To ostatní počká pěkně na jaro.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek