Pátek , 21. 06. 2024

Alois

Ryby: Snílci, kteří se často oddávají svému smyšlenému životu

Doba od 21. února do 20. března patří jenom Rybám, poslednímu dvanáctému znamení zvěrokruhu. O Rybách je známo, že jsou znamením důvěřivým a empatickým. Mají rády jistotu a dokážou lidem porozumět víc než kdokoliv jiný.
Ryby
Ryby jsou od přírody snílci a nechávají se často unášet do svého vlastního světa.

20. 02. 2023

Základní charakteristika Ryb

Ryby jsou odjakživa velkými snílky, dokážou se do svých myšlenek, tužeb a představ ponořit na dlouhé hodiny, některé se nechají svým „smyšleným“ životem naprosto pohltit, proto je pro ně někdy složité rozlišit realitu od snů. Ryby mají velmi dobře vyvinutou intuici a vrozené psychické schopnosti, které jim pomáhají se snadno vcítit do toho, jak se cítí ostatní. Empatie a soucit je často dokáže srazit na kolena, protože si některé věci berou až moc osobně. Často bojují s depresemi a úzkostí.

Mezi typické rysy Ryb patří soucit, romantika, umění, empatie a citlivost. Jakmile dají na své emoce, projeví se u nich jejich tvůrčí kreativita, kterou využívají k sebevyjádření, od skládání hudby, tanec až po psaní a malování.

Láska, sex a vztahy

Ryby jsou citlivým a romantickým znamením, proto jsou ideálními a oddanými partnery. Jejich láska je upřímná, hluboká a pro toho druhého udělají vše, co je v jejich silách. Někdy svou lásku projevují až moc silně, dokážou se k tomu druhému zcela připoutat a být na něm závislé. Ryby nesnáší hádky a rozepře, proto při hádce raději ustoupí. Dávají přednost harmonii, proto vyhledávají spíše klidný vztah. Jejich nevýhodou je, že až moc často nosí růžové brýle a do vztahu jdou po hlavě.

Co se týká sexuální stránky tohoto znamení, Ryby milují předehru a romantické hrátky. Jakmile se ve vztahu projeví důvěra, nebrání se ani nejrůznějším experimentům, takže nudu s nimi rozhodně nečekejte – jsou to snílci a často sní o něčem, co by do nich nikdo neřekl.

Na svou rodinu Ryby nedají dopustit a udělají všechno pro to, aby ji udržely pohromadě. Teplo domova, harmonie a láska jsou pro ně vším, proto se některé z nich chtějí usadit co nejdříve, založení rodiny je pro ně zásadním a největším krokem v životě.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví od 12. do 16. 11. 2018. Neváhejte realizovat svoje odkládané plány!

Finanční stránka Ryb

Vzhledem k tomu, že Ryby mají svou vlastní představivost, odklání často realitu od skutečného života. A právě díky tomu se mohou dostat do nepříjemných finančních problémů. V otázce peněz vedou jakýsi „bohémský život“, kdy důležité záležitosti neřeší včas. Jsou také důvěřivé, proto je pro ně velmi snadné někomu naletět a přijít o nemalý finanční obnos.

Ryby a kariéra

O Rybách se ví, že nerady vyčnívají z davu, proto raději plavou s proudem. To platí i pro jejich pracovní stránku. Svou práci si plní poctivě a svědomitě, ale výraznou aktivitu od nich nečekejte. Ačkoliv jsou Ryby považovány za znamení velmi nadané s velkým potenciálem, nechávají si ho pro sebe. Ovšem najdou se i takové výjimky, které proti tomu proudu plavou.

Jak si Ryby získat?

Rybu lze ulovit velmi snadno, ovšem musíte vědět, jak na to. Mějte na paměti, že se jedná o klidné znamení, ale v lásce a přátelství mají rády gesta, slova nestačí. Ryby tu jsou pro druhé, je pro ně důležité se cítit, že jsou potřebné pro ostatní. Nebojte se je tedy požádat o pomoc, nikdy vás neodmítnou, a navíc si u nich tímto gestem uděláte oko.

Slavní narození v tomto znamení

Ryby zbožňují společenský život, přátele a svou rodinu. A ačkoliv vypadají křehce, zdání může někdy dost klamat. Z řad filmových herců se jedná například o Sharon Stone, filmového Jamese Bonda Daniela Craiga nebo také akčního Bruce Willise a Drew Barrymore. Z českých celebrit jsou to tenistka Petra Kvitová a modelka Eva Herzigová.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Kozoroh: Starostlivý, poctivý a upřímný opečovávatel. Lásku bere velmi vážně

Býk: Vášnivé, spolehlivé, ale i příšerně tvrdohlavé znamení

Zdroje článku:
www.instyle.com
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Nový rok je tady a s ním přichází i nové začátky, cíle a předsevzetí. Pokud i vy nějaké pro rok 2022 máte a chcete jich dosáhnout, určitě jste už přemýšlela o tom, jak?!
Je skvělé, když si se svým novým partnerem rozumíte téměř ve všem. Ovšem, už jste se setkala s jeho přáteli? Obáváte se prvního setkání? A co když to napoprvé moc nevyšlo? Nezoufejte, připravili jsme pro vás několik rad, které vás navedou k tomu, abyste se s jeho přáteli více sblížila.
I když se to mnohým bude zdát nepravděpodobné, melouny lze pěstovat prakticky kdekoliv. Poslední dobou se najdou dokonce i ti, kteří tuto šťavnatou typicky letní pochoutku pěstují na balkóně či na terase v květináčích a jiných nádobách. Chcete-li si svůj vlastní meloun vypěstovat, je nejvyšší čas vyrazit pro sazenice. A máte-li opravdu malý balkón, zkuste meloun pepino gold.
Avokádo je jedním z nejdiskutovanějších druhů ovoce, které na této planetě existují. A to z mnoha důvodů, zejména těch ekologických. Ale už jste slyšeli o takzvaném ecovadu?
Dřevo je dokonalý materiál, který přidává rovnováhu, útulnost a eleganci prakticky do každého interiéru, a to jak v moderním, tak klasickém stylu. Po staletí se používá jako základní stavební materiál nábytku, přestože bývá teď často nahrazováno imitacemi. Vraťte se ke kořenům a sáhněte po kusu dřeva v jeho ryzí podobě. Využít část kmene stromu jako konferenční stolek je velice netradiční nápad, výsledek je ale jedinečný.
Vlastní pleťový krém přizpůsobíte typu a stavu vaší pleti. Až vyzkoušíte jeden z těchto jednoduchých a rychlých receptů, budete mít chuť experimentovat s dalšími esencemi a vůněmi.
Toužili jste někdy po tom mít recept na štěstí? Nebo objevit nějaký nástroj, díky kterému doopravdy zažijete štěstí? Pokud ano, tak mám pro vás dobrou zprávu. Dnes vám totiž prozradím nástroj, který vám štěstí opravdu může přinést. Podmínkou ale je, že tento nástroj uchopíte do praxe a budete se jím řídit. Jste připravení? Jdeme tedy na to.
Módní trendy obuvi na podzim a zimu 2019 přinášejí řadu stylů. Od jednoduchých, přes potištěné, barevné, vzorované, šněrovací, až po boty ve vojenském stylu. V zimě pak jasně vedou kožešiny. Pro chladné období si vyberte alespoň dva nové modely. Jeden do práce a do města, druhý pro vycházky do přírody a pro výlety na hory. Jaké zimní boty zvolit?
Rostliny nerozeznávají čtyři roční období jako my lidé, ale pouze dvě. Ovšem od podzimu až do jara mají pokojové rostliny období takzvaného vegetativního klidu. Je chladno a brzy se stmívá, proto rostlinky přestávají tak rychle růst a kvést a prožívají zimní spánek.
Ano! I povlečení podléhá trendům. Nejde ani tak o vzory, ale o materiály. Nechte se inspirovat tím, co je v kurzu.
Každému z nás příroda nadělila něco jiného, a to nejen z hlediska charakteru, chování, ale i po stránce postavy. A zatímco někdo je hubený a stěží přibere pár gramů navíc, jiný má sklony k obezitě a kila mu naskakují snad i tehdy, když polyká vzduch. Odlišní jsme ale také stavbou těla – ano, klasické třídění na jablka, hrušky. Jaký jste ale ve skutečnosti somatotyp a co na něj nejlépe zabírá?

Výběr článků

V dnešní době je velmi jednoduché zajít do obchodu a koupit si síťku pomerančů nebo citronů. Je to samozřejmě skvělé řešení vitaminu C, rozhodně lepší než polykání tabletek, které kromě vitaminu C obsahují celou řadu dalších nepotřebných látek.
Rakovina je druhou z nejčastějších příčin úmrtí. Odborníci se shodují na tom, že má mnoho původců, jako je dědičnost, stres, kouření, životní prostředí a další vnější vlivy. A až ze třetiny příčin považují nesprávné stravování. Vhodnou skladbou jídla tak můžete hodně ovlivnit a zachránit. Známe potraviny, které fungují jako prevence proti této zákeřné nemoci!
Proč zrovna deset tisíc kroků a proč byste měla výzvu vzít za svou i vy? Důvodů je hned několik a všechny vám budou jedině ku prospěchu.

Nepřehlédněte

Že jsem vychovávána tetou, jsem se dozvěděla v patnácti letech. Do té doby jsem netušila, že mí rodiče nejsou mými rodiči, že se o mě od malička stará moje teta. Byl to pro mě šok, ale se situací jsem se smířila docela rychle. Snažila jsem se však vždycky najít svou biologickou matku, která mi chyběla, a chtěla jsem ji poznat.
Než se stali slavnými, tak mnoho z nejbohatších a nejuznávanějších osobností světa nemělo peníze. A někteří z nich nebyli pouze chudí, byli doslova bezdomovci.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek