Čtvrtek , 07. 12. 2023

Ambrož

Ryby: Snílci, kteří se často oddávají svému smyšlenému životu

Doba od 21. února do 20. března patří jenom Rybám, poslednímu dvanáctému znamení zvěrokruhu. O Rybách je známo, že jsou znamením důvěřivým a empatickým. Mají rády jistotu a dokážou lidem porozumět víc než kdokoliv jiný.
Ryby
Ryby jsou od přírody snílci a nechávají se často unášet do svého vlastního světa.

20. 02. 2023

Základní charakteristika Ryb

Ryby jsou odjakživa velkými snílky, dokážou se do svých myšlenek, tužeb a představ ponořit na dlouhé hodiny, některé se nechají svým „smyšleným“ životem naprosto pohltit, proto je pro ně někdy složité rozlišit realitu od snů. Ryby mají velmi dobře vyvinutou intuici a vrozené psychické schopnosti, které jim pomáhají se snadno vcítit do toho, jak se cítí ostatní. Empatie a soucit je často dokáže srazit na kolena, protože si některé věci berou až moc osobně. Často bojují s depresemi a úzkostí.

Mezi typické rysy Ryb patří soucit, romantika, umění, empatie a citlivost. Jakmile dají na své emoce, projeví se u nich jejich tvůrčí kreativita, kterou využívají k sebevyjádření, od skládání hudby, tanec až po psaní a malování.

Láska, sex a vztahy

Ryby jsou citlivým a romantickým znamením, proto jsou ideálními a oddanými partnery. Jejich láska je upřímná, hluboká a pro toho druhého udělají vše, co je v jejich silách. Někdy svou lásku projevují až moc silně, dokážou se k tomu druhému zcela připoutat a být na něm závislé. Ryby nesnáší hádky a rozepře, proto při hádce raději ustoupí. Dávají přednost harmonii, proto vyhledávají spíše klidný vztah. Jejich nevýhodou je, že až moc často nosí růžové brýle a do vztahu jdou po hlavě.

Co se týká sexuální stránky tohoto znamení, Ryby milují předehru a romantické hrátky. Jakmile se ve vztahu projeví důvěra, nebrání se ani nejrůznějším experimentům, takže nudu s nimi rozhodně nečekejte – jsou to snílci a často sní o něčem, co by do nich nikdo neřekl.

Na svou rodinu Ryby nedají dopustit a udělají všechno pro to, aby ji udržely pohromadě. Teplo domova, harmonie a láska jsou pro ně vším, proto se některé z nich chtějí usadit co nejdříve, založení rodiny je pro ně zásadním a největším krokem v životě.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na úterý 11. 9. 2018. Ideální den pro zahájení diety!

Finanční stránka Ryb

Vzhledem k tomu, že Ryby mají svou vlastní představivost, odklání často realitu od skutečného života. A právě díky tomu se mohou dostat do nepříjemných finančních problémů. V otázce peněz vedou jakýsi „bohémský život“, kdy důležité záležitosti neřeší včas. Jsou také důvěřivé, proto je pro ně velmi snadné někomu naletět a přijít o nemalý finanční obnos.

Ryby a kariéra

O Rybách se ví, že nerady vyčnívají z davu, proto raději plavou s proudem. To platí i pro jejich pracovní stránku. Svou práci si plní poctivě a svědomitě, ale výraznou aktivitu od nich nečekejte. Ačkoliv jsou Ryby považovány za znamení velmi nadané s velkým potenciálem, nechávají si ho pro sebe. Ovšem najdou se i takové výjimky, které proti tomu proudu plavou.

Jak si Ryby získat?

Rybu lze ulovit velmi snadno, ovšem musíte vědět, jak na to. Mějte na paměti, že se jedná o klidné znamení, ale v lásce a přátelství mají rády gesta, slova nestačí. Ryby tu jsou pro druhé, je pro ně důležité se cítit, že jsou potřebné pro ostatní. Nebojte se je tedy požádat o pomoc, nikdy vás neodmítnou, a navíc si u nich tímto gestem uděláte oko.

Slavní narození v tomto znamení

Ryby zbožňují společenský život, přátele a svou rodinu. A ačkoliv vypadají křehce, zdání může někdy dost klamat. Z řad filmových herců se jedná například o Sharon Stone, filmového Jamese Bonda Daniela Craiga nebo také akčního Bruce Willise a Drew Barrymore. Z českých celebrit jsou to tenistka Petra Kvitová a modelka Eva Herzigová.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Kozoroh: Starostlivý, poctivý a upřímný opečovávatel. Lásku bere velmi vážně

Býk: Vášnivé, spolehlivé, ale i příšerně tvrdohlavé znamení

Zdroje článku:
www.instyle.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Ne každá z nás se rozplývá nad množstvím výšivek a volánů a girlandami květin. Nebo jste si možná s partnerem právě řekli, že se chcete vzít. Svatba hned! Nečekat rok, nemít svatební horečku a spousty poradkyň či agentur. Nezkoušet si půl roku šaty. Prostě jste se rozhodli a chcete si svůj svatební den užít co nejdříve. Jde to?
Některé z nás se při pojmech „povinné ručení“ a „havarijní pojištění“ jen zatočí hlava při představě, že bychom si jej měly sjednávat samy. Návštěva pojišťoven, porovnání, co nám na přepážkách bylo nabídnuto, ale hlavně: pamatovat si údaje o našem autě. Jenže takto už to dávno neprobíhá! Dnes se pojistíte online, z pohodlí domova. Potřebovat budete jen osobní doklady, velký technický průkaz a několik minut svého času.
Jak probíhá první schůzka se mnou? Jaké nástroje mají moji klienti k dispozici, aby na sobě mohli začít pracovat? V jakých oblastech života vám Emoční rovnice pomohou? Dočtete se, jak se Nela cítila, co jí první koučink přinesl a co ji překvapilo.
Zatímco většina zatím cestuje jenom prstem po mapě, jiné už nebaví sedět doma. Chtějí něco zažít, i když tomu epidemiologická situace zrovna nenahrává. Jenže panující koronavirus cestování nepřeje už nějaký ten pátek, proto se mnozí lidé rozhodli vydat se na cestu, i když je venku stále hrozící riziko nakažení.
Péče o sebe je v dnešní době pro mnoho lidí synonymem nákupních horeček, drahých lázeňských procedur, brunchů či kosmetiky. Stalo se to jakýmsi symbolem pro kosmetický a fitness průmysl. Mnoho lidí ale zapomíná investovat také do zcela jiné formy péče o sebe. A to do péče o své duševní a emocionální zdraví o které je rovněž třeba se starat. V tomto článku si řekneme, jak na to.
Meduňka – citronem vonící bylina z Evropy se používá jako kulinářská, léčivá i kosmetická bylina. Všeobecně se má za to, že má uklidňující účinky, je ceněná pro svou schopnost snižovat stres a úzkost, podporovat lepší spánek a zmírňovat zažívací potíže a nadýmání. Zdravotní studie prokázaly, že meduňka dokáže zvýšit pocit pohody, štěstí a bdělosti jednotlivců.
Kuchyňský bar je někdy chápán jako náhrada za jídelní stůl v malých bytech. Pravda ale je, že klasické sezení u jídla nic nenahradí. Takže naopak, pokud máte prostor a můžete si kromě stolu dovolit i bar, potěšíte jím každou návštěvu. Navíc je bar dobrý pro optické oddělení kuchyně od obývacího prostoru. Další variantou je potom samostatný bar ve sklepě nebo spodním patře domu, kde můžete vytvořit malou klubovnu.
Na letošní zimu se opět vyrojila spousta krásného oblečení pro ženy. Hlavním heslem je různorodost. Frčí lesklé, kovové barvy, černá – bílá, žlutá, růžová a samozřejmě i různé barevné kombinace. Kožešinové límce jsou stále módní, ale měly by být vždy odnímatelné.

Nepřehlédněte

Střevní potíže na cestách představují jeden z největších strašáků a též jeden z nejčastějších zdravotních problémů provázených cestování a dovolenou. Základem je prostá prevence a uvědomění si nástrah před vycestováním. Chceme-li co nejvíce snížit riziko zdravotních problémů, je nutné na to myslet již určitou dobou před cestou a celou dovolenou.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek