Úterý , 29. 11. 2022

Zina

Žena, které táhne na 110 let, prozradila recept na dlouhověkost. Mnoho lidí tím překvapila

Recept na dlouhověkost hledají lidé odnepaměti. Když už na tomto světe, nemohou být napořád, tak se alespoň snaží o to, aby zde byli co nejdéle. A od koho jiného čerpat moudrost, než od lidí, kteří se dožili požehnaného věku.
dlouhověkost
Jessie Galan je nejstarší ženou Skotska. Na dožití vysoké věku má jasný recept. (zdroj foto: youtube.com)

Příkladem je i tato občanka Skotska, které je 109 let. Otázku jí pokládají vždy stejnou – jaký je recept na dlouhověkost? A ona stále stejně odpovídá.

Vyhýbejte se problémům

Sdělení ženy mnoho lidí dost možná šokovalo, protože odpovídá poměrně jednoduše. Receptem na dlouhověkost by měla být snaha vyhýbat se problémům. Ty nás trápí, ty musíme následně řešit a právě to může zkracovat náš život.

Když se žena rozpovídala dále, šokovala ještě více. Je totiž jeden hlavní problém, kterému se musíme vyhýbat. Ona to udělala a tak se mohla dožít požehnaného věku.

dlouhověkost
zdroj foto: pixabay.com

Problémem jsou muži

Hlavním problémem současného života jsou muži. Právě ty způsobují v životě žen mnoho problémů, a proto jim zkracují život. Tato obyvatelka Skotska proto uvádí, že se mužům celý život vyhýbala, jak to jenom šlo. Dokonce se ani nevdala.

A díky tomu se nyní může radovat z věku, kterému se řada jiných žen ani nepřiblíží. Tento životní styl ale není jedinou cestou k dlouhověkosti.

Bez práce to nejde

Cesta k vysokému věku je podle ní spojena i s nutností pracovat. Je třeba mít pevný režim, ve kterém by neměla chybět práce. Ona sama začala pracovat už ve 13 letech. Během celého života byla práce součástí jejího dne a dlouhých dovolených měla jenom několik. I to oje podle ní cesta, jak se dožít vysokého věku.

https://youtu.be/RAJwZAo1-2s

Souhlasíte s ní?

A co vy, souhlasíte s touto starou dámou, která ač je jí 109 let, je stále velmi vitální, je stále zdravá a z mentálního hlediska je i velmi rozumná. Bude mít skutečně pravdu v tom, že nejlepší cestou k dlouhověkosti je práce a snaha vyhýbat se mužům?

Jistě se najde řada žen, co to potvrdí. Ale budou tu i ty, které jsou nejraději po boku svého partnera a jiný život si ani neumí představit. Tak kde je pravda?

K TÉMATU  28 vychytávek, jak udržet vaši domácnost křišťálově čistou za méně než 15 minut! Nevěříte?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Samota má na zdraví člověka špatný vliv. Jaké nemoce vám podle vědců hrozí? A co vám přinese spokojený vztah?

Špatný vztah je lepší než žádný. Proč tomu lidé věří a co to udělá s vaší psychikou

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Každý rok vznikne nějaký song, který pak dobývá žebříčky celosvětových hitparád, slyšíme ho na každém rohu, skáče na nás pomalu i z lednice. Na některé hity časem zapomeneme, ale o takových tu dnes nebude řeč. Až udeří první mrazíky, tyhle letní písničky vás zaručeně rozehřejí a rozproudí vám krev v žilách. Pojďme si připomenout hity, které známe úplně všichni a vždycky si na ně rádi na diskotéce nebo u moře zatancujeme, nebo si je aspoň v duchu zanotujeme.
Deodorant nebo antiperspirant? To je oč tu běží! Zejména v létě, kdy se potíme víc, než v jiných ročních obdobích saháme po pomocnících, jež umí s potem bojovat (minimálně bojovat s jeho zápachem). Těmito pomocníky jsou myšleny zmiňované antiperspiranty a deodoranty, mezi nimiž je velký rozdíl, který si lidé bohužel neuvědomují či neumí ho definovat. Vesměs se však sáhne vždy po deodorantu, který navíc používáme špatně. Jak správně deodorant používat?
Máte pocit, že vaše aviváž není tak zázračná jako v televizní reklamě? I když nerozjasní barvy vašeho prádla tak, jak by podle televize měla, nelamte nad ní hůl. Své využití najde i v mnoha dalších oblastech, na které její výrobce tak úplně nemyslel. Kde všude vám aviváž přijde vhod? To se dozvíte v našem dnešním článku.
Pokud sledujete televizní pořady, pak jistě znáte reklamní spot, ve kterém se hádá, jestli daný člověk trpí lupy nebo seboreou. V obou případech mluvíme o problémech, které umí člověka potrápit. A v obou případech mluvíme o potíži, která se projevuje svěděním pokožky hlavy. Že vás taky svědění pokožky trápí? Pak je načase zjistit, jestli je vaším problémem právě seborea nebo klasické lupy.
Slyšeli jste někdy o meditaci? Zkoušeli jste ji někdy praktikovat nebo ji dokonce již praktikujete? Dnešní článek bude totiž právě o ní! Pro ty z vás, kteří o meditaci slyšíte poprvé, tak pokračujte ve čtení, protože se dozvíte, jak moc vám může změnit váš život. A to pozitivně. Redukovat stres, léčit vaše tělo, cítit se klidně, cítit se radostně a spoustu dalších benefitů!
Je naprosto přirozené, že jste před první zkušeností s letadlem vystrašení. Nicméně všechno je ve vaší hlavě, proto je čistě na vás, jak svůj první let zvládnete. Existují způsoby, jak si pomoci, abyste nebyli před prvním letem až tak vyplašení, jak se momentálně cítíte a mohli se těšit na svou zahraniční dovolenou.

Nepřehlédněte

Mnozí z nás opalování velmi podceňují, přitom jde o jednu z nejrizikovějších kratochvílí, která nám může zničit zdraví. Co všechno byste měli vědět o opalování, než si lehnete na lehátko a začnete se v žáru poledního slunce opalovat?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek