Středa , 17. 07. 2024

Martina

Přátelé partnera jako strašák čerstvého vztahu. Jak se s nimi sblížit?

Je skvělé, když si se svým novým partnerem rozumíte téměř ve všem. Ovšem, už jste se setkala s jeho přáteli? Obáváte se prvního setkání? A co když to napoprvé moc nevyšlo? Nezoufejte, připravili jsme pro vás několik rad, které vás navedou k tomu, abyste se s jeho přáteli více sblížila.
přátelé
Nesnažte se o přehnaný první dojem, buďte svá a uvidíte, jak si vás oblíbí. (foto: 123RF)

14. 02. 2022

Všichni se tak trochu stydíme a obáváme, jakmile máme poznat nové lidi, zejména tehdy, jakmile to jsou přátelé partnera. Nebojte se se svými obavami partnerovi svěřit, požádejte ho, aby vám s tím trochu pomohl. Nejen v případě kdy máte problém se zapojit.

Dejte sobě i své polovičce prostor 

Začátky každého vztahu jsou krásné a romantické. Ovšem i někdy otravné. Jistě si dovedete představit situaci, kdy se zamilovaný pár od sebe nemůže odlepit, stále se drží za ruce, dotýká se a o početných polibcích ani nemluvě.  Z ničeho nic se ze dvou osob stane jedna. Občasné pohlazení, láskyplný úsměv nebo letmý polibek nikomu nevadí. Jakmile se však od svého přítele nedokážete odtrhnout, visíte na něm jako vosa na medu. Nečekejte, že vás jeho přátelé mezi sebe jen tak vezmou. Pokud chcete s partnerovými přáteli vycházet, vystupujte sama za sebe, ukažte jim osobnost, kterou rádi poznají.

Buďte svá, nesnažte se za každou cenu zalíbit

Lidé dokáží rozpoznat, když se někdo nový v kolektivu snaží co nejvíce zalíbit. Zapomeňte na to, že v každém případě musíte udělat dobrý první dojem při setkání s jeho přáteli. Na chvilku si vymažte z hlavy, že se jedná o jeho blízké přátele. Těšte se z toho, že poznáte nové lidi, jejich zajímavé příběhy a životní kapitoly. Nečekejte, až se vás na něco začnou ptát, skočte do toho po hlavě, zapojte se do konverzace. Bavte se s nimi jako s kýmkoliv ostatním. Buďte společenská a předveďte, že máte skutečně zájem se o nich dozvědět něco víc.

Ukažte jim, že skutečně chcete patřit mezi ně

Jestliže chcete, aby vás přátelé partnera brali jako další blízkou osobu, a ne jen jako partnerku jejich kamaráda, proměňte vaše setkávání ve skutečné přátelství. Co tím myslíme? Nechte je nakouknout do svého života, pozvěte je na například k pravidelnému posezení u sklenky vína, které pořádáte naopak se svými přáteli. Pochopí, že o ně skutečně jevíte zájem.

K TÉMATU  Čínský nový rok: Rok Dřevěného Draka přináší naději a proměny

Setkat se se všemi najednou není dobrý nápad

Ačkoliv se zdá, že setkání se všemi přáteli vašeho partnera najednou může být v mnoha případech velmi přínosné, věřte, že to není dobrý nápad. Často totiž dochází k tomu, že se u tak velké sešlosti začnou vytahovat střípky z minulosti. Společné zážitky a vzpomínky, u nichž jste samozřejmě nebyla, a tak se můžete cítit naprosto odstrčená. Chápeme, že chcete mít první setkání za sebou, ale mnohem rozumnější bude, když si uděláte čas na jejich postupné poznávání.

Pozvěte je k sobě domů

Mezi zásadní kroky, které k vám přátelé vašeho partnera posunou zase o kousek blíž, je jejich pozvání k sobě domů. Díky tomu, že vy budete v roli hostitelky ve své domácnosti, se budete cítit mnohem komfortněji a uvolněně. Připravte dobrou večeři, otevřete láhev vína, dopřejte jim lahodný dezert. Vytvořte příjemnou atmosféru, díky níž vycítí, že jste tu pro ně jako osoba, která o ně jeví zájem a ne jako pouhá partnerova přítelkyně, která se jim ze všech sil snaží zalíbit.

Dopřejte mu svobodu

Je zcela přirozené, že na začátku vztahu chce zamilovaná dvojice spolu trávit co nejvíce času. Ovšem je dobré si uvědomit, že jak vy, tak i partner máte své staré přátele, na které byste ani jeden neměli zapomínat. Tu a tam partnerovi navrhněte, aby si udělal hezký večer nebo sportovní odpoledne se svými přáteli. Uvidíte, jak u nich zabodujete. Nebudou ve vás vidět tu zlou, která jejich starého přítele chce jenom pro sebe. A navíc, občasná pauza na vlastní zájmy vám neuškodí.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

10 komplimentů, které muži nechtějí od svých partnerek slyšet

Jak vybrat svému partnerovi vhodný dárek? Vsaďte na praktičnost

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Náš domov je prostor, kde bychom se měly cítit bezpečně. Je to místo, kde čerpáme psychickou pohodu a energii na další dny. Jak jste na tom vy? To vám prozradí náš numeroskop.
Tělo je božským nástrojem rozkoše. Máte-li však svádět druhé, musíte nejprve svést samu sebe. I když máte dobrý sex, autoerotika je jedním z nejdůležitějších klíčů pro prvotřídní sexualitu. Chcete znát důvody, proč autoerotiku praktikovat? Jaká vám přináší pozitiva?
Ve většině medií proběhla zpráva nejen o oceněných filmech a osobnostech v anketě Český lev, ale také o tom, kdo měl co na sobě. Dress code, neboli pravidla oblékání na určité události, mnoho umělců nedodrželo. Ve světě nedodržování takových pravidel může znamenat i zákaz vstupu na dané místo. Co znamenají jednotlivé pojmy na pozvánkách na akce?
Rodičovství nese velkou zodpovědnost a často si klademe otázku, jestli budu dobrá/ý máma/táta? Nikdo není dokonalý, ale děláme vše tak, jak nejlépe umíme anebo tak, jak to dělali naši rodiče s námi.
Zavodnění lidského těla je problém, se kterým v dnešní době bojuje mnoho lidí z moderního světa. Příčin může být hned několik. Zbavit se přebytečné vody je přitom velmi snadné. Podívejte se na příznaky zavodnění a na pár tipů, díky kterým se vody lehko zbavíte.
Všichni milujeme vůni vypraného ložního prádla. Ulehnout do převlečené postele a nechat si něco pěkného zdát - to je v našich očích ideální odměna za náročný den. Jak často ale u vás doma převlékáte postel? Většina lidí to bohužel dělá špatně a následně se o své lůžko (často nevědomky) dělí se stovkami bakterií. To už není tak lákavá představa, viďte?
Umělé květiny jsou velmi oblíbené v kancelářích, obchodech, různých salonech, protože si zachovávají svůj původní vzhled a nevyžadují údržbu. Existuje mnoho pověr týkajících se domu a věcí v něm. Lidé se zajímají o správné uspořádání zrcadel, nábytku a vůbec o vlastně to platí o spoustě věcí, které si domů kupují. Jednou z otázek, které je trápí je to, zda stojí za to, domů kupovat umělé květiny.
Kdo v devadesátkách nehltal seriál o partě teenagerů, jako by nebyl. Příběhy Dylana, Brandona, Brandy, Kelly a dalších hltal doslova celý svět. Jak ale dnes jejich představitelé seriálu Beverly Hills 90210 vypadají a jak žijí? Mnozí z nich už překročili padesátku a neúprosně jim táhne na šedesát.
Tinktury se v oblasti léčitelství používají už stovky let. Zájem o ně však v souvislosti s nástupem moderní léčby trochu ochladl. Dnes je tomu opět jinak. Naopak se znovu vracíme k přírodě, které mnohdy věříme víc než chemii, do níž vlastně nevidíme. Léčivé tinktury se proto čím dál hlasitěji hlásí o slovo a jedině dobře. Rozhodně mají co nabídnout.
Aby byla naše pleť krásná a dokonalá po celý rok, je zapotřebí věnovat ji tu správnou péči. Součástí zimní péče o pokožku by měla být kromě ochrany proti mrazu i dostatečná hydratace. Jakými pravidly je dobré se v zimě řídit, abychom si udržely mladistvý vzhled a zdravou pleť?
Džíny jsou základním kouskem každého šatníku. A dalo by se říct, že se jedná také o jeden z kousků, který se vybírá opravdu stěží. Žádná žena nechce, aby džíny tlačily, škrtily nebo se v nich nedalo ani pohnout, proto je ideální vybírat si je podle typu postavy.
Přichází období, kdy vystavujeme mnohé, v zimě skryté, části těla světu na odiv. Pokud jste zvyklé se holit, pak vám jistě přijde vhod jeden domácí recept na krémové mýdlo na depilaci. Zamilujete si ho. Výborně se roztírá a dobře pění. Navíc působí antibakteriálně a protizánětlivě. Jdeme na to?

Výběr článků

Každý rodič se řadí mezi nějaké rodičovské typy. Ke kterým patříte vy?
Našli jste byt, podepsali nájemní smlouvu, zaplatili nájem. Gratulujeme, nyní jste připraveni nastěhovat se do svého prvního bytu.
Pokud chcete dbát na zdravý jídelníček, zaměřte se na naklíčená semena. Obsahují totiž všechny důležité a hodnotné látky, potřebné k životu.

Nepřehlédněte

Přírodní prvky v interiéru jsou trendem, který vás může inspirovat. Neopracované dřevo v kombinaci s moderním nábytkem vypadá skvěle. Bříza je jedinečná svojí barvou, a tak jako jiné dřevo, které není opracované, podléhá pomalu zkáze. Je proto potřeba mít k dispozici mladý kmen, který je nutné patřičně vysušit. Povrch se pak natře tixotropním lakem, který břízu v podstatě obalí a uzavře. Na co všechno ji můžete použít?
V životě jsem si nikdy nevedla špatně po finanční stránce, to však neznamená, že bych si mohla nějak vyskakovat. Proto jsem začala přemýšlet, kde přijít k dalším penězům. Pak jsem narazila na nabídku online casina, přišlo mi to jako skvělá možnost, jak si přivydělat z domova. Řekla jsem si, že zkusím štěstí. To jsem však ještě nevěděla, že je to jedna velká past.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek