Čtvrtek , 29. 09. 2022

Michal

Přátelé partnera jako strašák čerstvého vztahu. Jak se s nimi sblížit?

Je skvělé, když si se svým novým partnerem rozumíte téměř ve všem. Ovšem, už jste se setkala s jeho přáteli? Obáváte se prvního setkání? A co když to napoprvé moc nevyšlo? Nezoufejte, připravili jsme pro vás několik rad, které vás navedou k tomu, abyste se s jeho přáteli více sblížila.
přátelé
Nesnažte se o přehnaný první dojem, buďte svá a uvidíte, jak si vás oblíbí. (foto: 123RF)

14. 02. 2022

Všichni se tak trochu stydíme a obáváme, jakmile máme poznat nové lidi, zejména tehdy, jakmile to jsou přátelé partnera. Nebojte se se svými obavami partnerovi svěřit, požádejte ho, aby vám s tím trochu pomohl. Nejen v případě kdy máte problém se zapojit.

Dejte sobě i své polovičce prostor 

Začátky každého vztahu jsou krásné a romantické. Ovšem i někdy otravné. Jistě si dovedete představit situaci, kdy se zamilovaný pár od sebe nemůže odlepit, stále se drží za ruce, dotýká se a o početných polibcích ani nemluvě.  Z ničeho nic se ze dvou osob stane jedna. Občasné pohlazení, láskyplný úsměv nebo letmý polibek nikomu nevadí. Jakmile se však od svého přítele nedokážete odtrhnout, visíte na něm jako vosa na medu. Nečekejte, že vás jeho přátelé mezi sebe jen tak vezmou. Pokud chcete s partnerovými přáteli vycházet, vystupujte sama za sebe, ukažte jim osobnost, kterou rádi poznají.

Buďte svá, nesnažte se za každou cenu zalíbit

Lidé dokáží rozpoznat, když se někdo nový v kolektivu snaží co nejvíce zalíbit. Zapomeňte na to, že v každém případě musíte udělat dobrý první dojem při setkání s jeho přáteli. Na chvilku si vymažte z hlavy, že se jedná o jeho blízké přátele. Těšte se z toho, že poznáte nové lidi, jejich zajímavé příběhy a životní kapitoly. Nečekejte, až se vás na něco začnou ptát, skočte do toho po hlavě, zapojte se do konverzace. Bavte se s nimi jako s kýmkoliv ostatním. Buďte společenská a předveďte, že máte skutečně zájem se o nich dozvědět něco víc.

Ukažte jim, že skutečně chcete patřit mezi ně

Jestliže chcete, aby vás přátelé partnera brali jako další blízkou osobu, a ne jen jako partnerku jejich kamaráda, proměňte vaše setkávání ve skutečné přátelství. Co tím myslíme? Nechte je nakouknout do svého života, pozvěte je na například k pravidelnému posezení u sklenky vína, které pořádáte naopak se svými přáteli. Pochopí, že o ně skutečně jevíte zájem.

K TÉMATU  5 věcí, co muži nesnáší na ženách, i když to nikdy neřeknou?

Setkat se se všemi najednou není dobrý nápad

Ačkoliv se zdá, že setkání se všemi přáteli vašeho partnera najednou může být v mnoha případech velmi přínosné, věřte, že to není dobrý nápad. Často totiž dochází k tomu, že se u tak velké sešlosti začnou vytahovat střípky z minulosti. Společné zážitky a vzpomínky, u nichž jste samozřejmě nebyla, a tak se můžete cítit naprosto odstrčená. Chápeme, že chcete mít první setkání za sebou, ale mnohem rozumnější bude, když si uděláte čas na jejich postupné poznávání.

Pozvěte je k sobě domů

Mezi zásadní kroky, které k vám přátelé vašeho partnera posunou zase o kousek blíž, je jejich pozvání k sobě domů. Díky tomu, že vy budete v roli hostitelky ve své domácnosti, se budete cítit mnohem komfortněji a uvolněně. Připravte dobrou večeři, otevřete láhev vína, dopřejte jim lahodný dezert. Vytvořte příjemnou atmosféru, díky níž vycítí, že jste tu pro ně jako osoba, která o ně jeví zájem a ne jako pouhá partnerova přítelkyně, která se jim ze všech sil snaží zalíbit.

Dopřejte mu svobodu

Je zcela přirozené, že na začátku vztahu chce zamilovaná dvojice spolu trávit co nejvíce času. Ovšem je dobré si uvědomit, že jak vy, tak i partner máte své staré přátele, na které byste ani jeden neměli zapomínat. Tu a tam partnerovi navrhněte, aby si udělal hezký večer nebo sportovní odpoledne se svými přáteli. Uvidíte, jak u nich zabodujete. Nebudou ve vás vidět tu zlou, která jejich starého přítele chce jenom pro sebe. A navíc, občasná pauza na vlastní zájmy vám neuškodí.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

10 komplimentů, které muži nechtějí od svých partnerek slyšet

Jak vybrat svému partnerovi vhodný dárek? Vsaďte na praktičnost

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Rozhodli jste se zatočit s přebytečnými kily po porodu a začít běhat s kočárkem? Jistě je to ideální varianta jak dělat něco pro sebe a při tom zabavit i vašeho potomka aniž byste museli složitě shánět hlídání. Mimo standartní výbavy na běh je však důležité vybrat i správný kočárek, který splní všechny vaše kritéria a očekávání.
Pokojové rostliny jsou pro mnoho zahradnic a zahradníků velké téma, hlavně teď v zimě. Běžně totiž pěstujeme i květiny, které pocházejí z úplně jiného podnebného pásu, a tak jim české podmínky příliš nesvědčí. Tím spíše, že jsou pěstovány v interiéru, kde je obvykle stálá teplota kolem dvaceti stupňů bez ohledu na roční období. Ani vlhkost v bytě obvykle není taková, jakou by různé druhy rostlin potřebovaly.
Snad každá žena touží po hezké a zdravě vyhlížející postavě. Ovšem jen hrstka z nich má opravdu dostatek času na to, aby trávila celé hodiny v posilovnách nebo jinými sportovními aktivitami. Možná právě proto se v poslední době stala hitem ultra krátká cvičení, která slibují jistý kompromis. Fungují ale vůbec?
Výprodeje jsou pro většinu z nás lákavou záležitostí, která nám umožňuje pořídit řadu stylových modelů téměř za babku. Často se ale stává, že nám výhodné ceny zamotají hlavu natolik, že koupíme něco, s čím pak nejsme spokojené a nastává ponákupní vystřízlivění – radost následně vystřídá hořké zklamání. Proto jsme pro vás sestavili několik zásadních bodů, které vám pomohou vybrat si na poprvé opravdu skvělé módní kousky, kterých ani v budoucnu nebudete litovat.
Že se nedá módou a módními trendy bojovat proti „blbé“ náladě? Ale dá! Důkazem jsou aktuální trendy na rok 2021, které se na symboliku naděje, síly a vytrvalosti soustředí nejen v barvách, vybavení domácnosti, ale také ve stylu oblékání, účesů a samozřejmě i líčení. Pojďme se na jednotlivé trendy tohoto roku podívat právě optikou nálady a symboliky. Uvidíte, že letos bude čím zahánět chmury!
Ačkoli z klasické pšeničné mouky pekly a vařily už naše babičky, spolu s příchodem doby, kdy spousta lidí přesedá na zdravější životní styl, se objevily mnohem lepší a nutričně hodnotnější varianty. Skvěle chutnají, plně nahradí klasickou mouku, a ještě prospějí vašemu zdraví, takže co víc si přát. Svět alternativních mouk je ale mnohem pestřejší, než se na první pohled zdá. Které by určitě měly zaujmout místo ve vaší kuchyni?
Rychle dojet do mateřské školky, odložit dítě paní učitelce a už abychom byli v práci. Rodiče dnes často spoléhají na to, že paní učitelka ve školce (škole) se už nějak postará o to, co je třeba. Před výchovou ale neutečeme, a ani se nezbavíme odpovědnosti z ní vyplývající. Pro dítě je největší autorita rodič. Ve školce se navíc dítě má učit jiné věci, než to, co jako rodiče doma zanedbáváme.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek