Pondělí , 16. 05. 2022

Přemysl

Přátelé partnera jako strašák čerstvého vztahu. Jak se s nimi sblížit?

Je skvělé, když si se svým novým partnerem rozumíte téměř ve všem. Ovšem, už jste se setkala s jeho přáteli? Obáváte se prvního setkání? A co když to napoprvé moc nevyšlo? Nezoufejte, připravili jsme pro vás několik rad, které vás navedou k tomu, abyste se s jeho přáteli více sblížila.
přátelé
Nesnažte se o přehnaný první dojem, buďte svá a uvidíte, jak si vás oblíbí. (foto: 123RF)

14. 02. 2022

Všichni se tak trochu stydíme a obáváme, jakmile máme poznat nové lidi, zejména tehdy, jakmile to jsou přátelé partnera. Nebojte se se svými obavami partnerovi svěřit, požádejte ho, aby vám s tím trochu pomohl. Nejen v případě kdy máte problém se zapojit.

Dejte sobě i své polovičce prostor 

Začátky každého vztahu jsou krásné a romantické. Ovšem i někdy otravné. Jistě si dovedete představit situaci, kdy se zamilovaný pár od sebe nemůže odlepit, stále se drží za ruce, dotýká se a o početných polibcích ani nemluvě.  Z ničeho nic se ze dvou osob stane jedna. Občasné pohlazení, láskyplný úsměv nebo letmý polibek nikomu nevadí. Jakmile se však od svého přítele nedokážete odtrhnout, visíte na něm jako vosa na medu. Nečekejte, že vás jeho přátelé mezi sebe jen tak vezmou. Pokud chcete s partnerovými přáteli vycházet, vystupujte sama za sebe, ukažte jim osobnost, kterou rádi poznají.

Buďte svá, nesnažte se za každou cenu zalíbit

Lidé dokáží rozpoznat, když se někdo nový v kolektivu snaží co nejvíce zalíbit. Zapomeňte na to, že v každém případě musíte udělat dobrý první dojem při setkání s jeho přáteli. Na chvilku si vymažte z hlavy, že se jedná o jeho blízké přátele. Těšte se z toho, že poznáte nové lidi, jejich zajímavé příběhy a životní kapitoly. Nečekejte, až se vás na něco začnou ptát, skočte do toho po hlavě, zapojte se do konverzace. Bavte se s nimi jako s kýmkoliv ostatním. Buďte společenská a předveďte, že máte skutečně zájem se o nich dozvědět něco víc.

Ukažte jim, že skutečně chcete patřit mezi ně

Jestliže chcete, aby vás přátelé partnera brali jako další blízkou osobu, a ne jen jako partnerku jejich kamaráda, proměňte vaše setkávání ve skutečné přátelství. Co tím myslíme? Nechte je nakouknout do svého života, pozvěte je na například k pravidelnému posezení u sklenky vína, které pořádáte naopak se svými přáteli. Pochopí, že o ně skutečně jevíte zájem.

K TÉMATUSeznamování aneb trapasy, co mohou nastat při randění v zimě

Setkat se se všemi najednou není dobrý nápad

Ačkoliv se zdá, že setkání se všemi přáteli vašeho partnera najednou může být v mnoha případech velmi přínosné, věřte, že to není dobrý nápad. Často totiž dochází k tomu, že se u tak velké sešlosti začnou vytahovat střípky z minulosti. Společné zážitky a vzpomínky, u nichž jste samozřejmě nebyla, a tak se můžete cítit naprosto odstrčená. Chápeme, že chcete mít první setkání za sebou, ale mnohem rozumnější bude, když si uděláte čas na jejich postupné poznávání.

Pozvěte je k sobě domů

Mezi zásadní kroky, které k vám přátelé vašeho partnera posunou zase o kousek blíž, je jejich pozvání k sobě domů. Díky tomu, že vy budete v roli hostitelky ve své domácnosti, se budete cítit mnohem komfortněji a uvolněně. Připravte dobrou večeři, otevřete láhev vína, dopřejte jim lahodný dezert. Vytvořte příjemnou atmosféru, díky níž vycítí, že jste tu pro ně jako osoba, která o ně jeví zájem a ne jako pouhá partnerova přítelkyně, která se jim ze všech sil snaží zalíbit.

Dopřejte mu svobodu

Je zcela přirozené, že na začátku vztahu chce zamilovaná dvojice spolu trávit co nejvíce času. Ovšem je dobré si uvědomit, že jak vy, tak i partner máte své staré přátele, na které byste ani jeden neměli zapomínat. Tu a tam partnerovi navrhněte, aby si udělal hezký večer nebo sportovní odpoledne se svými přáteli. Uvidíte, jak u nich zabodujete. Nebudou ve vás vidět tu zlou, která jejich starého přítele chce jenom pro sebe. A navíc, občasná pauza na vlastní zájmy vám neuškodí.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

10 komplimentů, které muži nechtějí od svých partnerek slyšet

Jak vybrat svému partnerovi vhodný dárek? Vsaďte na praktičnost

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

A když už ne život, tak tvář rozhodně ano. Obočí je stejně důležité jako naše rty, nos nebo oči. Proto bychom mu také měly věnovat náležitou pozornost. Ale co laminace obočí vlastně je?
Dřímají vám pod polštářem dlouho střádané úspory? Možná vás denně provází strach z toho, že na dveře vaší domácnosti zaklepe neovladatelná inflace a všechny vám je sebere. Jelikož tento finanční jev začíná vystrkovat své růžky, je zapotřebí se zamyslet nad investováním. Pokud nemáte naspořeny miliony, je pro vás tou nejlepší cestou zlato – tedy investiční zlato.
Existuje tolik různých způsobů, jak si s rodinou vyrobit vlastní ozdoby. A při jejich tvorbě můžete využít spoustu různých materiálů! Každý jistě máme doma třeba nějaký přebytečný papír, že ano? Máme pro vás jednoduché vánoční ozdoby, které si dnes večer můžete s dětmi vytvořit.
Chodit bez bot se stalo tak trochu módním trendem. Najednou máme podporovat chůzi dětí po kamínkách, existují různé stezky na trénink chůze naboso, frčí barefoot neboli bosé boty. Čím nám tohle ale vlastně prospívá? Bude naše zdraví za chůzi naboso opravdu vděčné?
Módní trendy se dotýkají také obuvi. S příchodem podzimu se mění sortiment v obchodech a prodejci mají pro zákazníky připravenou aktuální nabídku. Co by rozhodně nemělo chybět ve vašem botníku?
Nechci! Nebudu to jíst! A mnohdy i horší slova padají z dětských úst, když před ně dáte talíř s rybou. Jenže právě toto maso obsahuje spoustu důležitých živin. Je bohaté na vitaminy, omega3 mastné kyseliny a bílkoviny, které jsou prospěšné pro naše zdraví. Jak ale přesvědčit potomky, aby šupináče neodmítali?
Spálit přebytečné kilogramy, které nám stojí před pocitem maximální spokojenosti. I to je cíl nejednoho člověka. Jenže pokud ani sebevětší snaha vynaložená v posilovně neukazuje výsledky, po kterých tak prahneme, musíme se poohlédnout po něčem jiném. Co třeba po spalovačích tuků, které z nás dokáží dostat naprosté maximum? Nemusíte sahat hned po obrovských pilulkách. Existují přírodní spalovače, jež stačí jen zařadit do svého jídelníčku.
Sprchování nebo koupání jsou každodenní činnosti. Většinou se k nim schyluje po ránu, ale jindy také večer po náročném dni v zápřahu. Mnoho lidí však k této fázi hygieny přistupuje ekonomicky a spíše se nekoupou, než koupou. Čím víc se budu sprchovat či koupat, tím větší poplatky se na dům budou vztahovat, říkají si. Jelikož ale mluvíme o nezbytnosti, prozraďme si, co je z tohoto pohledu lepší čili ekonomičtější.  
Vaginální mykóza nebo také kvasinková infekce. To je problém, který je ženám moc dobře známý. Štěstí má žena, která se s nepříjemným pocitem pálení, svědění a nepříjemnou bolestí intimních partií ještě nesetkala. Statistiky však říkají, že se s mykózou alespoň jednou za život setkala snad každá z nich. Proto lze logicky říct, že každá žena se ptala na to, jak s mykózou bojovat.
Praha, 9. prosince 2021: Přírody si vážíme a je pro nás důležitá, nicméně náš vztah s ní vnímáme jako příliš povrchní. I to zjistil průzkum společnosti VELUX realizovaný v osmi evropských zemích včetně České republiky. Jsme přesvědčeni, že pobyt v přírodě pomáhá našemu fyzickému i psychickému zdraví, nicméně jen zřídka pozorujeme např. ptáky, stromy nebo mraky. Někteří lidé stráví až třetinu svého života před obrazovkou. Jak se tedy v dnešní době technologií přiblížit světu venku?

Nepřehlédněte

Většina z nás si určitě ještě pamatuje na studentská léta, kdy se v hodinách biologie učilo rozdělení pohlavních hormonů na ženské a mužské. Ačkoliv je testosteron považován za mužský pohlavní hormon, má své čestné místo i v ženském těle. Víte, proč?

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek