Úterý , 05. 03. 2024

Kazimír

Přátelé partnera jako strašák čerstvého vztahu. Jak se s nimi sblížit?

Je skvělé, když si se svým novým partnerem rozumíte téměř ve všem. Ovšem, už jste se setkala s jeho přáteli? Obáváte se prvního setkání? A co když to napoprvé moc nevyšlo? Nezoufejte, připravili jsme pro vás několik rad, které vás navedou k tomu, abyste se s jeho přáteli více sblížila.
přátelé
Nesnažte se o přehnaný první dojem, buďte svá a uvidíte, jak si vás oblíbí. (foto: 123RF)

14. 02. 2022

Všichni se tak trochu stydíme a obáváme, jakmile máme poznat nové lidi, zejména tehdy, jakmile to jsou přátelé partnera. Nebojte se se svými obavami partnerovi svěřit, požádejte ho, aby vám s tím trochu pomohl. Nejen v případě kdy máte problém se zapojit.

Dejte sobě i své polovičce prostor 

Začátky každého vztahu jsou krásné a romantické. Ovšem i někdy otravné. Jistě si dovedete představit situaci, kdy se zamilovaný pár od sebe nemůže odlepit, stále se drží za ruce, dotýká se a o početných polibcích ani nemluvě.  Z ničeho nic se ze dvou osob stane jedna. Občasné pohlazení, láskyplný úsměv nebo letmý polibek nikomu nevadí. Jakmile se však od svého přítele nedokážete odtrhnout, visíte na něm jako vosa na medu. Nečekejte, že vás jeho přátelé mezi sebe jen tak vezmou. Pokud chcete s partnerovými přáteli vycházet, vystupujte sama za sebe, ukažte jim osobnost, kterou rádi poznají.

Buďte svá, nesnažte se za každou cenu zalíbit

Lidé dokáží rozpoznat, když se někdo nový v kolektivu snaží co nejvíce zalíbit. Zapomeňte na to, že v každém případě musíte udělat dobrý první dojem při setkání s jeho přáteli. Na chvilku si vymažte z hlavy, že se jedná o jeho blízké přátele. Těšte se z toho, že poznáte nové lidi, jejich zajímavé příběhy a životní kapitoly. Nečekejte, až se vás na něco začnou ptát, skočte do toho po hlavě, zapojte se do konverzace. Bavte se s nimi jako s kýmkoliv ostatním. Buďte společenská a předveďte, že máte skutečně zájem se o nich dozvědět něco víc.

Ukažte jim, že skutečně chcete patřit mezi ně

Jestliže chcete, aby vás přátelé partnera brali jako další blízkou osobu, a ne jen jako partnerku jejich kamaráda, proměňte vaše setkávání ve skutečné přátelství. Co tím myslíme? Nechte je nakouknout do svého života, pozvěte je na například k pravidelnému posezení u sklenky vína, které pořádáte naopak se svými přáteli. Pochopí, že o ně skutečně jevíte zájem.

K TÉMATU  Dva nejčastější důvody k nevěře? Odborníci mají jasno: na vině rozhodně není jen kolabující vášeň!

Setkat se se všemi najednou není dobrý nápad

Ačkoliv se zdá, že setkání se všemi přáteli vašeho partnera najednou může být v mnoha případech velmi přínosné, věřte, že to není dobrý nápad. Často totiž dochází k tomu, že se u tak velké sešlosti začnou vytahovat střípky z minulosti. Společné zážitky a vzpomínky, u nichž jste samozřejmě nebyla, a tak se můžete cítit naprosto odstrčená. Chápeme, že chcete mít první setkání za sebou, ale mnohem rozumnější bude, když si uděláte čas na jejich postupné poznávání.

Pozvěte je k sobě domů

Mezi zásadní kroky, které k vám přátelé vašeho partnera posunou zase o kousek blíž, je jejich pozvání k sobě domů. Díky tomu, že vy budete v roli hostitelky ve své domácnosti, se budete cítit mnohem komfortněji a uvolněně. Připravte dobrou večeři, otevřete láhev vína, dopřejte jim lahodný dezert. Vytvořte příjemnou atmosféru, díky níž vycítí, že jste tu pro ně jako osoba, která o ně jeví zájem a ne jako pouhá partnerova přítelkyně, která se jim ze všech sil snaží zalíbit.

Dopřejte mu svobodu

Je zcela přirozené, že na začátku vztahu chce zamilovaná dvojice spolu trávit co nejvíce času. Ovšem je dobré si uvědomit, že jak vy, tak i partner máte své staré přátele, na které byste ani jeden neměli zapomínat. Tu a tam partnerovi navrhněte, aby si udělal hezký večer nebo sportovní odpoledne se svými přáteli. Uvidíte, jak u nich zabodujete. Nebudou ve vás vidět tu zlou, která jejich starého přítele chce jenom pro sebe. A navíc, občasná pauza na vlastní zájmy vám neuškodí.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

10 komplimentů, které muži nechtějí od svých partnerek slyšet

Jak vybrat svému partnerovi vhodný dárek? Vsaďte na praktičnost

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Tu a tam každý z nás dostane chuť na dobrý koktejl. Jenže… Když se snažíte nějaké to kilo shodit nebo si chcete udržet štíhlou linii, máte logicky trochu zábrany. Nebo výčitky. Ostatně alkohol zrovna patří k nápojům, kterým bychom se pro štěstí své váhy měli vyhýbat. Ovšem naštěstí ne tak docela.
Pouliční umělci mají nekonečně mnoho zaměření, a jedním z nich je i u nás málo viděná sprejomalba. Mistři tohoto oboru dokážou pomocí plechovek s barvou vytvořit neuvěřitelné skvosty doslova během minut. Svůj potencionální suvenýr tak vidíte přímo během jeho vzniku.
Migréna - každá žena ví, jak může onemocnění vyřadit ze života. Většinou člověka popadne ve chvíli, kdy na pár dní nastoupila do vlaku života také menstruace. Zatímco někoho provází celým tímto obdobím, u jiného nepobude déle než den. Aby vás nemocnění příště minulo, prozradíme vám, jak jí předcházet.
Rok 2021 byl tím, během kterého se začala projevovat velká ekonomická krize. Mnozí se domnívali, že je dávno za námi, ale to nejhorší nás teprve čeká, a to i letos, jelikož zdražující elektřina se právě v nadcházejících měsících velkou měrou zapíše do rodinných rozpočtů. Ať už jste se dostali do situace, ve které jste museli nového dodavatele energií najít, případně jste se k tomuto kroku rozhodli dobrovolně, prozradíme vám, na co si dát pozor a jak ho vybrat.
Slyšeli jste již někdy pojem hypermobilita? Hypermobilitou mnohem častěji trpí ženy než muži a jde o nadměrnou pohyblivost, která se týká zejména kloubů. Při pohybu pak dochází k uvolnění kloubů nad hranici normální fyziologické meze. Jak vlastně vzniká a jak se s ní dá žít v běžném životě? Existuje nějaká léčba?
Krásné a zdravé pokojové rostliny ozdobí jakýkoliv interiér. Jsou jakýmsi živým elementem, který by nikde neměl chybět. Víte však, jak se o pokojové rostliny starat, aby vypadaly stále perfektně a dělaly vám dlouhá léta radost?
Mléko - přidáváme si ho do nápojů, připravujeme si z něj mnohé pokrmy, přidáváme do buchet nebo ho jen popíjíme u televize. Je plné tělu prospěšných živin, i proto by mělo mít neodmyslitelné místo v našem jídelníčku. Jenže co když patřím do skupiny vegetariánů nebo veganů a mléko je v rozporu s tím, co uznávám? Skvělou alternativou je mléko rostlinné.
Letní péče o vlasy je nevyhnutelná, pokud toužíte po zdravé kštici. Letní počasí může vlasy poškodit víc, než zima a mráz. Ostré slunce, slaná nebo chlorovaná voda jsou nebezpečím pro vlasy i pokožku hlavy. Vlasy se vyšisují a hodně vysuší. Roztřepí se konečky, ztratí lesk a mohly by působit matně a neupraveně. Péče o vlasy je ve vedrech náročnější a abyste měly svou hřívu pěknou i v létě, dodržte několik zásad.
Monstera se netěší popularitě jenom díky svému stálezelenému vzhledu a líbivým listům, které do domu vnesou trochu exotiky. Je oblíbená i díky snadnosti pěstování. I když pochází z tropických deštných pralesů, v našich českých podmínkách se jí daří opravdu skvěle.
Připoutejte se a připravte se na divokou jízdu, protože přichází čtvrtý díl našeho napínavého příběhu, který vás zavede hlouběji do labyrintu tajemství, vášní a rozhodnutí s dalekosáhlými důsledky. Ve světě, kde se osobní a profesionální životy nebezpečně proplétají, se naše hrdinka ocitá na prahu osudového setkání, které může změnit vše. Co se stane, když se vaše nejtajnější touhy střetnou s nečekanou realitou? V tomto čtvrtém dílu se ponoříme ještě hlouběji do příběhu plného napětí, nečekaných zvratů a odhalení, která mají moc otřást vaším vnímáním pravdy. Otevřete dveře do světa, kde každý výběr může navždy změnit vaši budoucnost. Nechte se pohltit příběhem, který je stejně provokativní, jako je neodolatelný.
Úspěšné složení závěrečných zkoušet se musí oslavit. Promoce je jedinečnou možností, kam uzavřít jednu kapitolu života a otevřít další. Všichni chceme absolventa překvapit krásným dárkem, který se mu bude líbit. Poradíme vám, co pořídit pro ženy i muže. Uvidíte, že nakonec ten nejlepší dárek vyberete.
Muži po ní šíleli, ona ale vždycky působila, jako by ji to vůbec nezajímalo. Její okolí ji považovalo za přerostlé dítě, které touží jen po samé zábavě a žádných povinnostech. Ve skutečnosti byla Marilyn Monroe anděl s ďáblem v těle. V tom nejlepším smyslu slova.

Výběr článků

Ano, i když se to může zdát neuvěřitelné, také na cukru vznikají závislosti. Po konzumaci cukru se v našem mozku spustí centrum odměn stejně, jako když si závislý člověk dá heroin. A člověk se logicky chce odměňovat. Proto je velmi důležité omezit příjem cukru a sledovat své tělo.
Všichni lidé na celém světě chtějí být zdraví a krásní. Téměř každá žena si chce uchovat svou krásu a mládí co nejdéle. I když se život zdá být hektický a obtížný, ženy se snaží najít několik minut na péči o sebe každý den. Cílem kosmetických procedur je zastavení nebo zpomalení procesu stárnutí. Ale co když mluvíme o nevysvětlitelné ztrátě krásy? Tohle se stalo ženě z Anglie – Mary Ann Bevan.
Našli jste byt, podepsali nájemní smlouvu, zaplatili nájem. Gratulujeme, nyní jste připraveni nastěhovat se do svého prvního bytu.

Nepřehlédněte

Horký dech v polštářích se někdy může proměnit v nudný čas u televize. Nenechte to dojít až takhle daleko a i po letech vztahu plujte na jiskřivé vlně plné šibalských úsměvů. Zábavu, vášeň a věrnost si můžete pojistit s těmito tipy! Už sundávejte podprsenku…
Děti jsem nikdy nechtěla, a to můj přítel dobře věděl. Myslela jsem si, že náš vztah je jasně nastavený, že jsme domluvení a nic to nezmění. Právě i podle toho jsem si partnera vybírala. Dnes je ale všechno jinak, i když jsme si dávali pozor, já otěhotněla a dostala jsem se do nepříjemné situace.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek