Neděle , 04. 12. 2022

Barbora

Kupte drahému pod stromeček společnou masáž

Proč masáž a kde

Napadlo vás, že byste si došly na masáž se svou drahou polovičkou, ale jeho to ještě necvrnklo? No to je jasné, muži se k masážím staví trochu jinak než my ženy. Proč ale nevyužít vánoční čas a nekoupit takový dárek pro vás oba – společnou masáž od thajských profesionálek. Uvidíte, že když se s vámi jednou odhodlá, už nebude chtít jinak.

Nebojte se, neposílám vás do neznámých vod. Tawan mám vyzkoušený mnohokrát a přesně, jak popisuji, se i stalo. Od té doby je slovo masáž pro nás s partnerem tím nemilejším slovem a vždycky se rádi společně objednáme. A na začátku to také nebylo snadné, neboť moje drahá polovička se bála cizích doteků. Začalo to ale nevinně – masáží plosek nohou, a pak se přidala jednou i bolavá záda a nakonec i nejrůznější další typy masáží. V Tawanu rozhodně umí rozmazlit.

Prostředí se vám určitě bude zamlouvat. Provozoven je spousta a ne jen v Praze. Stačí si na webu najít tu, která je vám nejblíže, objednat se a vyrazit. K vánocům samozřejmě pouze zabalíte do krásné obálky voucher. Ten si můžete vytisknout i z webu nebo nechat doručit. To už je jen na vás.

Tawan masáž párová – nohy

Není masér jako masér

O Tawanu mluvím záměrně, protože už jsem vyzkoušela masážních salónů opravdu hodně. Tady je to ovšem sázka na jistotu. Perfektní služby, nádherný interiér a co hlavně – ty nejlepší masérky. Jezdí si je vybírat osobně do Thajska do masérských škol. A je to vážně poznat. Nikdy se nestalo, že bych odešla nespokojená nebo s pocitem, že mělo být něco jinak.

Pár osobních tipů před masáží

Bezprostředně před masáží nejezte. Partnera na to také upozorněte. S plným žaludkem si masáž nebudete moci vychutnat naplno a například masáž břicha by museli vynechat. Doporučuji dostavit se asi deset minut před samotným začátkem masáže, abyste si ji mohli v klidu užít od začátku až do konce. Využijte místní sprchu a případně se občerstvěte čajem, který je po celou dobu vašeho ošetření zdarma. A je vážně lahodný.

K TÉMATU  Grotto Spa v Tigh-Na-Mara. Stylový lázeňský resort láká na bazén v jeskyni

Během ošetření klidně dýchejte a relaxujte. Doporučuji zavřít oči a co nejvíce se uvolnit, abyste si masáž vychutnali opravdu naplno. Hluboká relaxace může přejít i ve spánek a rozhodně se neostýchejte si ho dopřát! Při společné masáži jste s partnerem v jedné místnosti, a přesto máte své soukromí. Budete se cítit příjemně.

Před začátkem masáže

Před začátkem i v průběhu masáže řekněte terapeutce jakoukoliv nespokojenost nebo ji informujte o snížení vašeho komfortu. Masérky jsou připravené upravit intenzitu masáže snadnými hesly:
SOFT – žádáte lehkou masáž a STRONG – žádáte o tvrdší/intenzivnější masáž. (To bude spíše pro pány.)

Po masáži vám nabídne personál na recepci šálek výtečného zeleného případně zázvorového čaje. Nikam nespěchejte. V centrech Tawan můžete relaxovat dle svých přání a nechat masáž v klidu tzv. doznít.

Tak a teď už víte všechno, co je třeba. Už stačí jen vybrat ten správný voucher a užít si následně Ježíška.

Sleva až 30% a s platností 7 měsíců!

Vánoce jsou už za rohem. Teď máte jedinečnou příležitost koupit (až do 31. 12. 2019) poukaz se slevou 30 %. Co proto musíte udělat? Sleva platí při zakoupení 3 a více dárkových poukazů. Přesto můžete ušetřit, i když koupíte poukazů méně. Jak? Při zakoupení 2 poukazů je sleva 20% a v případě 1ks poukazu je sleva 10%. Sleva podle počtu poukazů platí i na masáže konané v den zakoupení. Podmínky platí pouze pro platbu v hotovosti nebo platební kartou. Nabídka není kombinovatelná s ostatními slevami, nabídkami nebo jinými dárkovými poukazy či kredity. Slevu lze uplatnit na dárkové poukazy obsahující konkrétní masáže, cenové hodnoty i balíčky. Poukaz je platný až následující den. Objednávat můžete také online na adrese: ONLINE OBCHOD TAWAN, kde najdete i podrobné informace o ceně a slevách. Pokud byste potřebovaly pomoc s objednávkou, neváhejte zavolat na tel. 602 282 232.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Tato anglická diva se proslavila předně jako zpěvačka, ale zároveň také svým skladatelským nadáním a působností v modelingu. Dua Lipa má původ v samotné Albánii. Mohli byste se domnívat, že její jméno je smyšlené pro zviditelnění ve světě showbyznysu, a že pod ním jen vystupuje, ale není tomu tak. Dua Lipa je skutečně její rodné jméno.
Rozhodli jste se zhubnout přebytečná kila? Chcete konečně dosáhnout vysněné štíhlé linie? Doporučujeme vsadit na plavání. Jen málokdo si uvědomuje, jak efektivním sportem plavání vlastně je. Pojďme si prozradit, jak dlouho musíme plavat, abychom konečně zhubli.
Ačkoli menstruace občas bývá nepříjemná, je přirozenou součástí našeho života, která je důležitá pro naše zdraví i schopnost početí. Věděly jste ale, že barva vaší menstruace může hodně vypovědět o vašem zdraví?
Žijete ve spokojeném vztahu, ovšem i když se v něm cítíte opravdu dobře, přesto byste našli něco, co by se dalo zlepšit? Možná tím “něčím” je jeho milostná stránka. Sex ke zdravému vztahu patří, a když to v něm skřípe, začíná to skřípat také mezi dvěma lidmi. Abyste předcházeli nemilým scénářům a aby vás opět zaplavilo štěstí během společné noci s partnerem, vyzkoušejte některý z tipů.

Nepřehlédněte

Vaše dcera nebo syn jsou v klidu, zatímco vy už čtrnáct dní před nástupem do školy vůbec nespíte? Nejspíš z toho máte větší stres než oni sami. A není divu. Zatímco jejich úkolem je jen včas vstávat a dobře se učit, vaše práce čítá, aby měli prostředí, v němž se budou cítit dobře a ve kterém se budou učit jedna radost.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek