Čtvrtek , 23. 03. 2023

Ivona

Kupte drahému pod stromeček společnou masáž

Proč masáž a kde

Napadlo vás, že byste si došly na masáž se svou drahou polovičkou, ale jeho to ještě necvrnklo? No to je jasné, muži se k masážím staví trochu jinak než my ženy. Proč ale nevyužít vánoční čas a nekoupit takový dárek pro vás oba – společnou masáž od thajských profesionálek. Uvidíte, že když se s vámi jednou odhodlá, už nebude chtít jinak.

Nebojte se, neposílám vás do neznámých vod. Tawan mám vyzkoušený mnohokrát a přesně, jak popisuji, se i stalo. Od té doby je slovo masáž pro nás s partnerem tím nemilejším slovem a vždycky se rádi společně objednáme. A na začátku to také nebylo snadné, neboť moje drahá polovička se bála cizích doteků. Začalo to ale nevinně – masáží plosek nohou, a pak se přidala jednou i bolavá záda a nakonec i nejrůznější další typy masáží. V Tawanu rozhodně umí rozmazlit.

Prostředí se vám určitě bude zamlouvat. Provozoven je spousta a ne jen v Praze. Stačí si na webu najít tu, která je vám nejblíže, objednat se a vyrazit. K vánocům samozřejmě pouze zabalíte do krásné obálky voucher. Ten si můžete vytisknout i z webu nebo nechat doručit. To už je jen na vás.

Tawan masáž párová – nohy

Není masér jako masér

O Tawanu mluvím záměrně, protože už jsem vyzkoušela masážních salónů opravdu hodně. Tady je to ovšem sázka na jistotu. Perfektní služby, nádherný interiér a co hlavně – ty nejlepší masérky. Jezdí si je vybírat osobně do Thajska do masérských škol. A je to vážně poznat. Nikdy se nestalo, že bych odešla nespokojená nebo s pocitem, že mělo být něco jinak.

Pár osobních tipů před masáží

Bezprostředně před masáží nejezte. Partnera na to také upozorněte. S plným žaludkem si masáž nebudete moci vychutnat naplno a například masáž břicha by museli vynechat. Doporučuji dostavit se asi deset minut před samotným začátkem masáže, abyste si ji mohli v klidu užít od začátku až do konce. Využijte místní sprchu a případně se občerstvěte čajem, který je po celou dobu vašeho ošetření zdarma. A je vážně lahodný.

K TÉMATU  Jak na balení vánočních dárků originálně a zábavně?

Během ošetření klidně dýchejte a relaxujte. Doporučuji zavřít oči a co nejvíce se uvolnit, abyste si masáž vychutnali opravdu naplno. Hluboká relaxace může přejít i ve spánek a rozhodně se neostýchejte si ho dopřát! Při společné masáži jste s partnerem v jedné místnosti, a přesto máte své soukromí. Budete se cítit příjemně.

Před začátkem masáže

Před začátkem i v průběhu masáže řekněte terapeutce jakoukoliv nespokojenost nebo ji informujte o snížení vašeho komfortu. Masérky jsou připravené upravit intenzitu masáže snadnými hesly:
SOFT – žádáte lehkou masáž a STRONG – žádáte o tvrdší/intenzivnější masáž. (To bude spíše pro pány.)

Po masáži vám nabídne personál na recepci šálek výtečného zeleného případně zázvorového čaje. Nikam nespěchejte. V centrech Tawan můžete relaxovat dle svých přání a nechat masáž v klidu tzv. doznít.

Tak a teď už víte všechno, co je třeba. Už stačí jen vybrat ten správný voucher a užít si následně Ježíška.

Sleva až 30% a s platností 7 měsíců!

Vánoce jsou už za rohem. Teď máte jedinečnou příležitost koupit (až do 31. 12. 2019) poukaz se slevou 30 %. Co proto musíte udělat? Sleva platí při zakoupení 3 a více dárkových poukazů. Přesto můžete ušetřit, i když koupíte poukazů méně. Jak? Při zakoupení 2 poukazů je sleva 20% a v případě 1ks poukazu je sleva 10%. Sleva podle počtu poukazů platí i na masáže konané v den zakoupení. Podmínky platí pouze pro platbu v hotovosti nebo platební kartou. Nabídka není kombinovatelná s ostatními slevami, nabídkami nebo jinými dárkovými poukazy či kredity. Slevu lze uplatnit na dárkové poukazy obsahující konkrétní masáže, cenové hodnoty i balíčky. Poukaz je platný až následující den. Objednávat můžete také online na adrese: ONLINE OBCHOD TAWAN, kde najdete i podrobné informace o ceně a slevách. Pokud byste potřebovaly pomoc s objednávkou, neváhejte zavolat na tel. 602 282 232.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Je možné, že jste o chitosanu ještě nikdy neslyšeli, a není se přitom čemu divit. Poměrně nový hit v péči o zdraví okouzlil davy lidí po celém světě. Tento doplněk stravy slibuje, že učiní takové změny v organismu, že se po jeho užívání téměř nepoznáte. V čem tedy chitosan učaroval těm, kteří ho používají?
Každá z nás chce být krásná. Ale je nutné být krásná za každou cenu? V případě prodlužování vašich vlastních řas těmi umělými rozhodně platí, že zdraví je důležitější. Jaká vám kvůli umělým řasám hrozí rizika? A čím můžete umělé prodlužování nahradit?
Také patříte mezi ženy, které mají mastnou pleť a lesknou se tak v létě i v zimě? Pak vám ze všeho nejdříve pogratulujeme. O ženách s mastnou pletí se říká, že stárnou velmi pomalu a po celý svůj život budou vypadat minimálně o pět let mladší. Na mastné pleti se totiž netvoří tolik vrásek. Tou špatnou správou je, že v létě trpíme.
Můžete lásku ovlivnit tím, co naservírujete k obědu? Přísloví, že láska prochází žaludkem, má určitě svůj význam. Jídlo je totiž jeden ze způsobů, jak zapůsobit na partnera, uklidnit ho nebo povzbudit pro další partnerské aktivity. A také společně strávit denně klidný čas.
Pečicí trouba patří do každé kuchyně. I když nezásobujete okolí buchtami a koláči jako na běžícím pásu, trouba se může hodit. Třeba někdy dostanete chuť na pizzu, pečené kuře nebo cokoli jiného. Jak ale vybrat troubu tak, aby odpovídala vašemu životnímu stylu a do domu se vám nedostal třeba zbytečně předimenzovaný požírač elektřiny, nebo naopak spotřebič, který zdaleka neuspokojí vaše touhy po pečených pokrmech? Tento článek vám s výběrem pomůže – a to v pouhých šesti krocích.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek