Čtvrtek , 18. 08. 2022

Helena

Kupte drahému pod stromeček společnou masáž

Proč masáž a kde

Napadlo vás, že byste si došly na masáž se svou drahou polovičkou, ale jeho to ještě necvrnklo? No to je jasné, muži se k masážím staví trochu jinak než my ženy. Proč ale nevyužít vánoční čas a nekoupit takový dárek pro vás oba – společnou masáž od thajských profesionálek. Uvidíte, že když se s vámi jednou odhodlá, už nebude chtít jinak.

Nebojte se, neposílám vás do neznámých vod. Tawan mám vyzkoušený mnohokrát a přesně, jak popisuji, se i stalo. Od té doby je slovo masáž pro nás s partnerem tím nemilejším slovem a vždycky se rádi společně objednáme. A na začátku to také nebylo snadné, neboť moje drahá polovička se bála cizích doteků. Začalo to ale nevinně – masáží plosek nohou, a pak se přidala jednou i bolavá záda a nakonec i nejrůznější další typy masáží. V Tawanu rozhodně umí rozmazlit.

Prostředí se vám určitě bude zamlouvat. Provozoven je spousta a ne jen v Praze. Stačí si na webu najít tu, která je vám nejblíže, objednat se a vyrazit. K vánocům samozřejmě pouze zabalíte do krásné obálky voucher. Ten si můžete vytisknout i z webu nebo nechat doručit. To už je jen na vás.

Tawan masáž párová – nohy

Není masér jako masér

O Tawanu mluvím záměrně, protože už jsem vyzkoušela masážních salónů opravdu hodně. Tady je to ovšem sázka na jistotu. Perfektní služby, nádherný interiér a co hlavně – ty nejlepší masérky. Jezdí si je vybírat osobně do Thajska do masérských škol. A je to vážně poznat. Nikdy se nestalo, že bych odešla nespokojená nebo s pocitem, že mělo být něco jinak.

Pár osobních tipů před masáží

Bezprostředně před masáží nejezte. Partnera na to také upozorněte. S plným žaludkem si masáž nebudete moci vychutnat naplno a například masáž břicha by museli vynechat. Doporučuji dostavit se asi deset minut před samotným začátkem masáže, abyste si ji mohli v klidu užít od začátku až do konce. Využijte místní sprchu a případně se občerstvěte čajem, který je po celou dobu vašeho ošetření zdarma. A je vážně lahodný.

K TÉMATUPlesová sezóna je v plném proudu. Nevíte, v čem letos vyrazit? Prozradíme vám současné trendy i společenský diktát!

Během ošetření klidně dýchejte a relaxujte. Doporučuji zavřít oči a co nejvíce se uvolnit, abyste si masáž vychutnali opravdu naplno. Hluboká relaxace může přejít i ve spánek a rozhodně se neostýchejte si ho dopřát! Při společné masáži jste s partnerem v jedné místnosti, a přesto máte své soukromí. Budete se cítit příjemně.

Před začátkem masáže

Před začátkem i v průběhu masáže řekněte terapeutce jakoukoliv nespokojenost nebo ji informujte o snížení vašeho komfortu. Masérky jsou připravené upravit intenzitu masáže snadnými hesly:
SOFT – žádáte lehkou masáž a STRONG – žádáte o tvrdší/intenzivnější masáž. (To bude spíše pro pány.)

Po masáži vám nabídne personál na recepci šálek výtečného zeleného případně zázvorového čaje. Nikam nespěchejte. V centrech Tawan můžete relaxovat dle svých přání a nechat masáž v klidu tzv. doznít.

Tak a teď už víte všechno, co je třeba. Už stačí jen vybrat ten správný voucher a užít si následně Ježíška.

Sleva až 30% a s platností 7 měsíců!

Vánoce jsou už za rohem. Teď máte jedinečnou příležitost koupit (až do 31. 12. 2019) poukaz se slevou 30 %. Co proto musíte udělat? Sleva platí při zakoupení 3 a více dárkových poukazů. Přesto můžete ušetřit, i když koupíte poukazů méně. Jak? Při zakoupení 2 poukazů je sleva 20% a v případě 1ks poukazu je sleva 10%. Sleva podle počtu poukazů platí i na masáže konané v den zakoupení. Podmínky platí pouze pro platbu v hotovosti nebo platební kartou. Nabídka není kombinovatelná s ostatními slevami, nabídkami nebo jinými dárkovými poukazy či kredity. Slevu lze uplatnit na dárkové poukazy obsahující konkrétní masáže, cenové hodnoty i balíčky. Poukaz je platný až následující den. Objednávat můžete také online na adrese: ONLINE OBCHOD TAWAN, kde najdete i podrobné informace o ceně a slevách. Pokud byste potřebovaly pomoc s objednávkou, neváhejte zavolat na tel. 602 282 232.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jakou nohou jste vkročili do nového roku? I když se zdá být letošní rok stejný jako loňský, několik změn už začalo platit. Mluvíme předně o finančních změnách, kterých letos bylo víc než dost. Otázku je, jestli k řadě z nich muselo vlivem koronavirové krize a velkého schodku ve státním rozpočtu dojít. V každém případě k nim došlo a my vám přinášíme velký přehled.
Přemýšlíte o zajímavém prvku do ložnice nebo obývacího pokoje? Stoličky a taburety nejen, že dobře vypadají, ale jsou také naprosto univerzální. Slouží jak k samotnému sezení, tak i jako opěrka pro vaše unavené nohy při posezení v sedačce nebo křesle u televize. Využití najdou také v předsíni jako sedátko při obouvání. Stoličky i taburety lze dnes koupit téměř v jakékoli designové podobě.
Proč na ruce mít hodinky, které jen ukazují čas? Mohou mít celou řadu další inteligentních funkcí, které nám mohou usnadnit život. Zejména pokud jsme ve spěchu a nemáme čas lovit mobilní telefon z kabelky či kapsy, abychom se podívali, kdo nám zrovna telefonuje. To je ale jen jedna z výhod chytrých hodinek. Podle čeho se dají vybírat chytré hodinky?
Své zdraví můžeme potěšit různými způsoby. Můžeme začít konečně sportovat nebo se více hýbat. Můžeme si svůj jídelníček zpestřit a dodat do něj potraviny či suroviny, za které nám naše tělo poděkuje. V ideálním případě bychom měli do jídelníčku zakomponovat lněný olej, což je superpotravina výjimečná svými zdravotními benefity. Už jste slyšeli o tělu prospěšných účincích lněného oleje?

Nepřehlédněte

Naše životní podmínky jsou velice dobré, ovšem ani tato skutečnost nám nezaručuje pevné zdraví. O své zdraví se musí každý starat sám. Je však pravdou, že někdy jen čirou náhodou člověka postihne choroba, o které lze říct, že je snad za trest, a se kterou svět ještě neumí vypořádat. Kupodivu se takových onemocnění nachází mezi námi celá řada, za vypíchnutí stojí například rakovina, nad kterou svět boj ještě nevyhrál.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek