Domů » Zábava » Nejpřitažlivější muži světa. Hezouni všech věkových kategorií aneb dámy, těšte se
Slavní Zábava

Nejpřitažlivější muži světa. Hezouni všech věkových kategorií aneb dámy, těšte se

sexy
To jsou ale samečci! Dámy, který herec z Hollywoodu je podle vás nejvíce sexy? (zdroj foto: youtube.com)
Trocha vzpruhy, když nám začalo to jaro, se vždycky hodí. Vyberete si svého favorita mezi svalovci i charismatickými krasavci?

Milé dámy, přinášíme vám náš přehled těch nejvíc sexy hřebců z celého světa. Jdeme se podívat na nejhezčí kousky, které příroda – v kombinaci s tvrdou dřinou ve fitku – vytvořila.

Bradley Cooper

Sexy hřebec, který ví, že mu ženské leží u nohou. Krásný americký úsměv, modré oči jako studánky, lesklé vlasy, a k tomu pěkný balík na kontě. Bradley Cooper patří ve svých pětačtyřiceti lety mezi hezouny, kteří si jdou za svým snem. Svým puntičkářským přístupem je v Hollywoodu proslulý. Můžete ho potkat v ulicích Los Angeles, jak si to sviští ve svém kabrioletu, nebo na motorce.

Také jste si ho zamilovaly ve filmu Zrodila se hvězda? Lady Gaga, která hrála jeho partnerku, musela novinářům dlouho vysvětlovat, že jsou opravdu jen herečtí kolegové. Jejich vystoupení na Grammy bylo totiž plné vášně a něhy. Zpěvačka však uvádí, že jsou pouze velmi dobří přátelé. Navíc během práce na filmu byl Bradley stále ještě ve vztahu s ruskou modelkou Irinou Shayk, se kterou má dítě.

Sice je tento pár již minulostí, protože se proslýchalo, že Irina má hvězdné manýry a prezentuje se jako ledová královna, ale dítě navždy bude připomínat chvíle, kdy spolu byli šťastní.

zdroj foto: fandomwire.com

Brad Pitt

Pod tímto jménem snad není ani třeba nic psát, souhlasíte? Prostě Brad zraje jako víno. Zatímco v devadesátých letech, kdy jste ho mohly zaznamenat ve filmu Sedm let v Tibetu, to byl krásný blonďatý hezoun, dnes je z něj zralý muž. Lesklé vlasy, jemně prošedivělá bradka, a jeho překrásný úsměv stále dostávají ženy do kolen. Ve svých 56 letech se letos konečně dostal také prestižního ocenění, kdy za herecký výkon ve filmu Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu získal Oscara.

Po rozvodu s Angelinou Jolie, se kterou společně vychovávali 6 svých i adoptivních dětí, je oficiálně nezadaný. Pravdu se dozvíme jen těžko, ale miliony fanoušků po celém světě by ho nejraději opět viděli v náručí se svou bývalou manželkou, herečkou Jennifer Aniston.

Slavnou Rachel ze seriálu Přátelé totiž Brad opustil právě kvůli Angelině, se kterou nyní probíhá rozvodová válka. Jak to vše dopadne se zřejmě jen tak nedozvíme, jelikož známý hezoun si po odvykačce, kdy se zbavil závislosti na alkoholu, své soukromí kvůli dětem pečlivě střeží.

zdroj foto: us.hola.com

Brooklyn Beckham

Kdože je tento sexy mladík, který před pár dny oslavil jednadvacáté narozeniny? Pohledný frajer je synem bývalé anglické fotbalové hvězdy Davida Beckhama a o nic méně slavné maminky, Victorie Beckham, kterou můžete znát z dívčí skupiny z devadesátek – Spice Girls. Brooklyn patří mezi mladé hezouny, o kterých ještě jistě uslyšíme. Navíc je mezi novináři známý svým otevřeným přístupem a také velkou pokorou.

Člověk by ani nevěřil, že prvorozený syn známé dvojice, který se narodil se zlatou lžičkou v puse, se bude o svých rodičích vyjadřovat i během puberty s velkou láskou a úctou. Budeme se těšit kam povedou další životní kroky Brooklyna, který je spolu se svými bratry Romeem a Cruzem a sestrou Harper velmi sledovanou osobností Británie. A přiznejme si, že jeho přítelkyni Nicole Peltzové musíme otevřeně závidět.

zdroj foto: sheknows.com

Channing Tatum

Další z naší galerie sexy chlapů pochází z americké Alabamy. Znát ho můžete třeba z bijáku Let´s Dance nebo z akční komedie 22 Jump Street, ve které naprostou většinu kaskadérských kousků zvládnul úplně sám. Rozhodně jste ho nepřehlédly ani v komedii Bez kalhot, která je inspirována hercovými zkušenostmi z doby, kdy se živil jako striptér.

Tento 39letý hezoun nebyl zrovna ideálním partnerem ani otcem – s manželkou Jennou Dewan byl ve vztahu více než dekádu, a jejich rozchod byl pro mnohé lidi z jejich okolí doslova šokem. To spolu již měli dceru, o kterou se ale Channing příliš nestaral.

Manželku a dítě totiž opustil kvůli zpěvačce Jessie J. V současné době se podle dostupných zdrojů na výchově své dcery Everly podílí více, možná i proto, že je jeho bývalá žena těhotná, a on jí chce dopřát více času k odpočinku.

zdroj foto: ecopetit.cat

Který z těchto sexy mužů se vám líbí nejvíce? Jednadvacetiletý Brooklyn Beckham, pětatřicetiletý Bradley Cooper, stále ještě třicátník Channing Tatum, nebo zralý hřebec Brad Pitt, který již oslavil 56?

Patří tito krasavci mezi vaše oblíbené osobnosti, nebo jste se pouze pokochaly při pohledu na jejich vysportovaná těla a podmanivý pohled?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Jsou to super samice. Věříte, že těmhle dámám z Ameriky i Čech už bylo padesát?