Pátek , 01. 07. 2022

Jaroslava

Jsou to super samice. Věříte, že těmhle dámám z Ameriky i Čech už bylo padesát?

O tom, že věk je jen číslo, by mohly tyto dámy napsat dlouhé knihy. Samozřejmě to nemají zadarmo, ale jejich úsilí je nekonečné - a výsledek … famózní. Podívejte se na tyto super samice, kterým by padesát netipoval nikdo z nás! Na konci článku vás čeká naprostá pecka!
Padesátnice
Věřili byste, že těmto krasavicím je už padesát? (zdroj foto: glamour.com)

13. 03. 2020

Jennifer Lopez

Pevný zadek, břišáky, sexy křivky, lesklé vlasy a hispánský temperament. Těžko by se našel někdo, kdo by Jennifer Lopez hádal padesát! Letos to společně se Shakirou rozjely během přestávky finále v Super Bowlu tak, že jejich Halftime Show má na Youtube už více než 140 miliónů shlédnutí. Mimochodem, pokud jste ještě neviděli, v jakém sexy oblečku Jen velkolepě slavila padesátku, rozhodně prohledejte sítě! Tahle dáma je v nejlepší kondici a v nejlepších letech. Gratulujeme!

Jennifer Aniston

Těžko by někdo hádal, že i Rachel z Přátel už oslavila padesátku. No jo, čas nezastavíš. Ale při pohledu na její sexy křivky a nestárnoucí jiskru v oku by jeden řekl, že našla recept na elixír věčné krásy. Těžko říct, zda se ještě dočkáme pokračování milostného románku s Bradem Pittem, se kterým je v posledních měsících stále spojována.

Rozhodně si ale její sexy postavu a komediální talent letos užijeme při pokračování kultovního seriálu Přátelé, které se má již od konce jara objevit na kabelovce.

Padesátnice
Jennifer Aniston je snem mnoha mužů i v dnešní době. (zdroj foto: indiewire.com)

Gwen Stefani

I tahle kočka a zpěvačka kalifornské ska-rock skupiny No Doubt už se loni zařadila mezi padesátnice. Tipoval by jí to však málokdo! Ve společnosti stále platí za dokonale upravenou dámu a její make-up i styl oblékání je nápaditý a fresh. K tomu sexy pózy a nezaměnitelný mezzosoprán – a dokonalá samice je tady!

Její dva synové se tedy mají – tak krásnou a mladistvě vypadající maminku jim všichni závidí! Je to sexice! Pusťte si kultovní Don´t Speak a dejte si pro jistotu chladivou sprchu.

Padesátnice
Gwen Stefani (zdroj foto: soundpasta.com)

Nicole Kidman

Milovníci křehké ženské krásy mohou zajásat – Nicole Kidman vypadá i po padesátce stále stejně nádherně! Těžko byste při pohledu na její krásný obličej a dokonalou postavu tipovali, že se svým australským rodičům na Honolulu narodila již před 52 lety! A to je tato dokonalá kráska matka 4 dětí! Klesá vám brada? Nám také! Pusťte si filmy Moulin Rouge!, Sedmilhářky nebo Hodiny – a obdivujte krásu a talent této dámy.

K TÉMATUÚděl nás matek...život je stejně krásný!
Padesátnice
Nicole Kidman (zdroj foto: allure.com)

Yvetta Blanarovičová

Abyste obdivovali ženskou krásu, nemusíte do Hollywoodu. Nádherné ženy máme i u nás. Důkazem toho je Yvetta Blanarovičová – je majitelkou nádherného poprsí, její nohy jsou štíhlé a dlouhé až do nebe, a její figuru a především sex-appeal jí mohou závidět o generaci mladší kolegyně! Její smích je nakažlivý a hlas něžný. Že by ideál ženské krásy? To necháme na vás, ale jisté je, že této dámě by padesát netipl nikdo z nás!

Padesátnice
Yvetta Blanarovičová (zdroj foto: youtube.com)

Jana Paulová – ne padesát, ale šedesát

Osobní charisma, jiskry v očích a nezměrný sex-appeal má v sobě i Jana Paulová. Tato dáma letos oslavila 65 let, a rozhodně stojí za to zajít na některé její představení – energie má na rozdávání. Svým pozitivním přístupem k životu je proslulá, a je to vidět i na jejím mladistvém vzhledu. Mezi její projekty patří i založení školy pro sirotky v Indii. Vzor ideálu ženské krásy a inteligence máme přímo před očima!

Jane Seymour

Všechny tyto sexy samice se ovšem mohou jít zahrabat ve srovnání s Jane Seymour! Že vám to jméno nic neříká? V tom případě si vzpomeňte na seriál o doktorce Quinnové, který všichni hltali v devadesátkách. A mnozí chlapi se na něj dívali jen a pouze pro krásnou doktorku, kterou si tajně přáli mít na obvodě. A teď pecka – pánové, tipnete si, kolik let oslaví Jane Seymour v roce 2020? Šedesát devět! Těžko uvěřit, když se z fotek směje stále vitální a přitažlivá super samice! Klobouk dolů, je vážně nádherná!

Padesátnice
Jane Seymour (zdroj foto: dailymail.co.uk)

Která dáma se vám líbí nejvíce? Máte tipy na další krásky?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejpřitažlivější muži světa. Hezouni všech věkových kategorií aneb dámy, těšte se

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Ráno dělá den - staré známé rčení, na kterém je kus pravdy. Pokud se vám v posledních dnech stalo, že právě začátek dne se nesl v nevrlém duchu, v němž se ostatně poté nesl zbytek hodin, pak se možná dopouštíte několika věcí, jež jsou zejména po ránu tabu. Naše zlozvyky či návyky se výraznou měrou podepisují na tom, co nás bude čekat či jaký bude den. Co udělat proto, abychom se cítili o něco šťastnější? 
Máte doma předškolní dítě a obáváte se, zda zvládne zápis na základní školu? Nestrachujte se, připravili jsme pro vás menší tahák, jak vaše dítko na tuto událost nachystat. Vašemu malému prvňáčkovi to jistě pomůže. Ale neotálejte, zápisy jsou již za dveřmi.
Barvení velikonočních vajec je nejrozšířenější symbol Velikonoc u nás. Kraslice může být natvrdo uvařené i vyfouknuté prázdné vejce, které se zdobí různými technikami. Co takhle nějaké netradiční? Zapojte děti a zkuste vytvořit kraslice způsobem, který vás možná ani nenapadl. Barvení pomocí houbičky na nádobí, vytváření vzorů pomocí tavné pistole, namáčení do pěny na holení, barvení pomocí laku na nehty, bublinkové fólie nebo cibule. Všechny způsoby jsou přitom jednoduché. Vyberte si inspiraci pro vás!
Zimní móda má svá specifika. Když venku sněží a teploty jsou na bodu mrazu, je třeba se podle toho oblékat. Vzít si péřovku, na nohy plátěnky a na hlavu nic, vypadá stejně, jako když si v létě obujete k plavkám sněhule. Zkuste experimentovat. Určitě najdete, co vám bude nejen slušet, ale hlavně vás zahřeje.
Intrauterinní inseminace (IUI) je prvním krokem asistované reprodukce pro páry, kterým se nedaří počít. Obvykle se provádí zhruba po roce, kdy se nedaří během nechráněného pohlavního styku zplodit potomka. Jedná se o základní a neinvazivní metodu, jak otěhotnět. Hlavní princip spočívá v tom, že je spermiím zjednodušena a zkrácena cesta k vajíčku jejich přímou aplikací přímo do dělohy. IUI se provádí na reprodukčních klinikách a nabízí ho také gynekologie Gynem.
Pokud vy nebo učitel vašeho dítěte máte podezření, že vaše dítě může mít ADHD, je důležité vyhledat pomoc. Včasná intervence může potenciálně zabránit vzniku dalších příznaků a sekundárních stavů, jako je úzkost nebo opoziční vzdorné chování.

Nepřehlédněte

Mít dokonalou postavu bez špíčků je snem snad každé ženy. Pokud se snažíte shodit nějaké to kilo navíc, jistě jste už někdy přemýšlela o možnosti liposukce. Zatímco některé ženy se nebrání operativnímu zákroku, jiné ženy by raději upřednostnily bezbolestnou metodu hubnutí. A právě v tu chvíli se nabízí možnost využití kryolipolýzy, laserové liposukce nebo kavitace. O jaké metody se jedná a fungují vůbec?

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek