Sobota , 03. 12. 2022

Svatoslav

Jsou to super samice. Věříte, že těmhle dámám z Ameriky i Čech už bylo padesát?

O tom, že věk je jen číslo, by mohly tyto dámy napsat dlouhé knihy. Samozřejmě to nemají zadarmo, ale jejich úsilí je nekonečné - a výsledek … famózní. Podívejte se na tyto super samice, kterým by padesát netipoval nikdo z nás! Na konci článku vás čeká naprostá pecka!
Padesátnice
Věřili byste, že těmto krasavicím je už padesát? (zdroj foto: glamour.com)

13. 03. 2020

Jennifer Lopez

Pevný zadek, břišáky, sexy křivky, lesklé vlasy a hispánský temperament. Těžko by se našel někdo, kdo by Jennifer Lopez hádal padesát! Letos to společně se Shakirou rozjely během přestávky finále v Super Bowlu tak, že jejich Halftime Show má na Youtube už více než 140 miliónů shlédnutí. Mimochodem, pokud jste ještě neviděli, v jakém sexy oblečku Jen velkolepě slavila padesátku, rozhodně prohledejte sítě! Tahle dáma je v nejlepší kondici a v nejlepších letech. Gratulujeme!

Jennifer Aniston

Těžko by někdo hádal, že i Rachel z Přátel už oslavila padesátku. No jo, čas nezastavíš. Ale při pohledu na její sexy křivky a nestárnoucí jiskru v oku by jeden řekl, že našla recept na elixír věčné krásy. Těžko říct, zda se ještě dočkáme pokračování milostného románku s Bradem Pittem, se kterým je v posledních měsících stále spojována.

Rozhodně si ale její sexy postavu a komediální talent letos užijeme při pokračování kultovního seriálu Přátelé, které se má již od konce jara objevit na kabelovce.

Padesátnice
Jennifer Aniston je snem mnoha mužů i v dnešní době. (zdroj foto: indiewire.com)

Gwen Stefani

I tahle kočka a zpěvačka kalifornské ska-rock skupiny No Doubt už se loni zařadila mezi padesátnice. Tipoval by jí to však málokdo! Ve společnosti stále platí za dokonale upravenou dámu a její make-up i styl oblékání je nápaditý a fresh. K tomu sexy pózy a nezaměnitelný mezzosoprán – a dokonalá samice je tady!

Její dva synové se tedy mají – tak krásnou a mladistvě vypadající maminku jim všichni závidí! Je to sexice! Pusťte si kultovní Don´t Speak a dejte si pro jistotu chladivou sprchu.

Padesátnice
Gwen Stefani (zdroj foto: soundpasta.com)

Nicole Kidman

Milovníci křehké ženské krásy mohou zajásat – Nicole Kidman vypadá i po padesátce stále stejně nádherně! Těžko byste při pohledu na její krásný obličej a dokonalou postavu tipovali, že se svým australským rodičům na Honolulu narodila již před 52 lety! A to je tato dokonalá kráska matka 4 dětí! Klesá vám brada? Nám také! Pusťte si filmy Moulin Rouge!, Sedmilhářky nebo Hodiny – a obdivujte krásu a talent této dámy.

K TÉMATU  Jak na samoopalování bez fleků? Zaručené tipy pro přirozený vzhled opálení
Padesátnice
Nicole Kidman (zdroj foto: allure.com)

Yvetta Blanarovičová

Abyste obdivovali ženskou krásu, nemusíte do Hollywoodu. Nádherné ženy máme i u nás. Důkazem toho je Yvetta Blanarovičová – je majitelkou nádherného poprsí, její nohy jsou štíhlé a dlouhé až do nebe, a její figuru a především sex-appeal jí mohou závidět o generaci mladší kolegyně! Její smích je nakažlivý a hlas něžný. Že by ideál ženské krásy? To necháme na vás, ale jisté je, že této dámě by padesát netipl nikdo z nás!

Padesátnice
Yvetta Blanarovičová (zdroj foto: youtube.com)

Jana Paulová – ne padesát, ale šedesát

Osobní charisma, jiskry v očích a nezměrný sex-appeal má v sobě i Jana Paulová. Tato dáma letos oslavila 65 let, a rozhodně stojí za to zajít na některé její představení – energie má na rozdávání. Svým pozitivním přístupem k životu je proslulá, a je to vidět i na jejím mladistvém vzhledu. Mezi její projekty patří i založení školy pro sirotky v Indii. Vzor ideálu ženské krásy a inteligence máme přímo před očima!

Jane Seymour

Všechny tyto sexy samice se ovšem mohou jít zahrabat ve srovnání s Jane Seymour! Že vám to jméno nic neříká? V tom případě si vzpomeňte na seriál o doktorce Quinnové, který všichni hltali v devadesátkách. A mnozí chlapi se na něj dívali jen a pouze pro krásnou doktorku, kterou si tajně přáli mít na obvodě. A teď pecka – pánové, tipnete si, kolik let oslaví Jane Seymour v roce 2020? Šedesát devět! Těžko uvěřit, když se z fotek směje stále vitální a přitažlivá super samice! Klobouk dolů, je vážně nádherná!

Padesátnice
Jane Seymour (zdroj foto: dailymail.co.uk)

Která dáma se vám líbí nejvíce? Máte tipy na další krásky?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejpřitažlivější muži světa. Hezouni všech věkových kategorií aneb dámy, těšte se

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Zoufalé manželky – kdo by neznal tento legendární seriál a jeho 4 hlavní představitelky? Když tedy pomineme Mary Alice, která to zabalila již v pilotním dílu. Ani se jí nedivíme, když dopředu znala scénář. Asi nebyla jediná, kdo se nedokázal vyznat v té spleti nekonečných vražd, zmizení, sousedských válek a podrazů.
Období, kterým nyní procházíme, je složité. A asi bychom se shodly na tom, že pro všechny. Staří lidé jsou samotní, mladí lidé musí řešit péči o děti a jejich výuku. Hodně domácností se potýká s nedostatkem peněz. Někteří se potýkají se špatným zdravotním stavem. Věřte ale, že bude líp, a je potřeba si udržet, alespoň někdy, dobrou náladu. Tak si dejme nějaké super české komedie!
Těhotenství patří k požehnaným stavům, při kterých žena prochází řadou změn. A právě tyto změny mohou devítiměsíční čekání značně znepříjemnit. Obrnit se trpělivostí a vytrvalostí musí nejen samy zástupkyně něžného pohlaví, ale i jejich partneři, kteří jsou velmi zkoušení. Pojďme si odtajnit hlavní a nejzásadnější změny, ke kterým v těle těhotné ženy dochází.
Trápí vás únava? Chce se vám pořád spát? Pijete často kávu, ale energie stále nikde? Někde tedy musí být chyba! Představte si, že byste byli plní elánu a energie. Ano, opravdu to jde! Proto si v dnešním článku povíme, jak se konečně zbavit únavy a mít energii, po které tak dlouho toužíte!
Dříve pro nás bylo psaní rukou stejnou samozřejmostí jako dýchání. V posledních letech se ovšem k psaní rukou dostaneme poprvé a naposledy na základní a střední škole. Pak plynule přecházíme k počítačům a tabletům. Že v tom nevidíte žádný problém? Bohužel jich ale pár nezanedbatelných vyvstává.
Dřímají vám pod polštářem dlouho střádané úspory? Možná vás denně provází strach z toho, že na dveře vaší domácnosti zaklepe neovladatelná inflace a všechny vám je sebere. Jelikož tento finanční jev začíná vystrkovat své růžky, je zapotřebí se zamyslet nad investováním. Pokud nemáte naspořeny miliony, je pro vás tou nejlepší cestou zlato – tedy investiční zlato.
Můžete lásku ovlivnit tím, co naservírujete k obědu? Přísloví, že láska prochází žaludkem, má určitě svůj význam. Jídlo je totiž jeden ze způsobů, jak zapůsobit na partnera, uklidnit ho nebo povzbudit pro další partnerské aktivity. A také společně strávit denně klidný čas.
Krásně a hladce oholené nohy bez jediného pořezání - to se zdá být nesplnitelným snem pro řadu žen. Je to ale opravdu tak náročné, jak se to jeví? Nebo je to jenom o několika tricích či dodržování zásad, které vedou k dokonalému oholení? Pojďme si prozradit, jak si dokonale oholit nohy. Vždyť hladká pokožka vede k vyšším sebevědomí.
Pečicí trouba patří do každé kuchyně. I když nezásobujete okolí buchtami a koláči jako na běžícím pásu, trouba se může hodit. Třeba někdy dostanete chuť na pizzu, pečené kuře nebo cokoli jiného. Jak ale vybrat troubu tak, aby odpovídala vašemu životnímu stylu a do domu se vám nedostal třeba zbytečně předimenzovaný požírač elektřiny, nebo naopak spotřebič, který zdaleka neuspokojí vaše touhy po pečených pokrmech? Tento článek vám s výběrem pomůže – a to v pouhých šesti krocích.
Vánoční stromek získává ve většině českých domácností jednou ročně opravdu výraznou roli, protože obzvláště pro naše nejmenší je symbolem splněných přání a naděje. Je tedy potřebné jeho výběru věnovat patřičnou pozornost. Jak vybrat vánoční stromek, aby byl dokonalou ozdobou jakéhokoli prostoru, najdete v následujících řádcích.

Nepřehlédněte

Objevte skryté erotogenní zóny. Proč? Muži milují ženy, které se v posteli nestydí. Když se muž potká v ložnici s nespoutanou ďáblicí, je schopen mít ji v hlavě ještě několik let poté. Postelové scény se pak se zájmem vypráví na pánských večírcích. Ačkoli můžete namítat, milenka tohoto ražení je schovaná v každé z nás a je jedno, zda jste otrkaná lvice salónů nebo věrná manželka. Naučte se pomocí jednoduchých triků ovládat partnerovo tělo a odpoutejte se od všednosti dní.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek