Středa , 29. 03. 2023

Taťána

Jsou to super samice. Věříte, že těmhle dámám z Ameriky i Čech už bylo padesát?

O tom, že věk je jen číslo, by mohly tyto dámy napsat dlouhé knihy. Samozřejmě to nemají zadarmo, ale jejich úsilí je nekonečné - a výsledek … famózní. Podívejte se na tyto super samice, kterým by padesát netipoval nikdo z nás! Na konci článku vás čeká naprostá pecka!
Padesátnice
Věřili byste, že těmto krasavicím je už padesát? (zdroj foto: glamour.com)

13. 03. 2020

Jennifer Lopez

Pevný zadek, břišáky, sexy křivky, lesklé vlasy a hispánský temperament. Těžko by se našel někdo, kdo by Jennifer Lopez hádal padesát! Letos to společně se Shakirou rozjely během přestávky finále v Super Bowlu tak, že jejich Halftime Show má na Youtube už více než 140 miliónů shlédnutí. Mimochodem, pokud jste ještě neviděli, v jakém sexy oblečku Jen velkolepě slavila padesátku, rozhodně prohledejte sítě! Tahle dáma je v nejlepší kondici a v nejlepších letech. Gratulujeme!

Jennifer Aniston

Těžko by někdo hádal, že i Rachel z Přátel už oslavila padesátku. No jo, čas nezastavíš. Ale při pohledu na její sexy křivky a nestárnoucí jiskru v oku by jeden řekl, že našla recept na elixír věčné krásy. Těžko říct, zda se ještě dočkáme pokračování milostného románku s Bradem Pittem, se kterým je v posledních měsících stále spojována.

Rozhodně si ale její sexy postavu a komediální talent letos užijeme při pokračování kultovního seriálu Přátelé, které se má již od konce jara objevit na kabelovce.

Padesátnice
Jennifer Aniston je snem mnoha mužů i v dnešní době. (zdroj foto: indiewire.com)

Gwen Stefani

I tahle kočka a zpěvačka kalifornské ska-rock skupiny No Doubt už se loni zařadila mezi padesátnice. Tipoval by jí to však málokdo! Ve společnosti stále platí za dokonale upravenou dámu a její make-up i styl oblékání je nápaditý a fresh. K tomu sexy pózy a nezaměnitelný mezzosoprán – a dokonalá samice je tady!

Její dva synové se tedy mají – tak krásnou a mladistvě vypadající maminku jim všichni závidí! Je to sexice! Pusťte si kultovní Don´t Speak a dejte si pro jistotu chladivou sprchu.

Padesátnice
Gwen Stefani (zdroj foto: soundpasta.com)

Nicole Kidman

Milovníci křehké ženské krásy mohou zajásat – Nicole Kidman vypadá i po padesátce stále stejně nádherně! Těžko byste při pohledu na její krásný obličej a dokonalou postavu tipovali, že se svým australským rodičům na Honolulu narodila již před 52 lety! A to je tato dokonalá kráska matka 4 dětí! Klesá vám brada? Nám také! Pusťte si filmy Moulin Rouge!, Sedmilhářky nebo Hodiny – a obdivujte krásu a talent této dámy.

K TÉMATU  Eva Urbaníková v rozhovoru o svém novém filmu: "Nic v životě není černobílé"
Padesátnice
Nicole Kidman (zdroj foto: allure.com)

Yvetta Blanarovičová

Abyste obdivovali ženskou krásu, nemusíte do Hollywoodu. Nádherné ženy máme i u nás. Důkazem toho je Yvetta Blanarovičová – je majitelkou nádherného poprsí, její nohy jsou štíhlé a dlouhé až do nebe, a její figuru a především sex-appeal jí mohou závidět o generaci mladší kolegyně! Její smích je nakažlivý a hlas něžný. Že by ideál ženské krásy? To necháme na vás, ale jisté je, že této dámě by padesát netipl nikdo z nás!

Padesátnice
Yvetta Blanarovičová (zdroj foto: youtube.com)

Jana Paulová – ne padesát, ale šedesát

Osobní charisma, jiskry v očích a nezměrný sex-appeal má v sobě i Jana Paulová. Tato dáma letos oslavila 65 let, a rozhodně stojí za to zajít na některé její představení – energie má na rozdávání. Svým pozitivním přístupem k životu je proslulá, a je to vidět i na jejím mladistvém vzhledu. Mezi její projekty patří i založení školy pro sirotky v Indii. Vzor ideálu ženské krásy a inteligence máme přímo před očima!

Jane Seymour

Všechny tyto sexy samice se ovšem mohou jít zahrabat ve srovnání s Jane Seymour! Že vám to jméno nic neříká? V tom případě si vzpomeňte na seriál o doktorce Quinnové, který všichni hltali v devadesátkách. A mnozí chlapi se na něj dívali jen a pouze pro krásnou doktorku, kterou si tajně přáli mít na obvodě. A teď pecka – pánové, tipnete si, kolik let oslaví Jane Seymour v roce 2020? Šedesát devět! Těžko uvěřit, když se z fotek směje stále vitální a přitažlivá super samice! Klobouk dolů, je vážně nádherná!

Padesátnice
Jane Seymour (zdroj foto: dailymail.co.uk)

Která dáma se vám líbí nejvíce? Máte tipy na další krásky?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejpřitažlivější muži světa. Hezouni všech věkových kategorií aneb dámy, těšte se

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Stravování nikdy nebylo tak kontroverzní veličinou, jako teď. Je to otázka diety, zdraví, náboženství i sociálního přesvědčení. Každý se stravujeme jinak a je mezi námi čím dál víc jedinců, kteří vyznávají alternativní způsob stravování. Z různých důvodů. Jedním z nejrozšířenějších příkladů je vegetariánství.
Vědci tvrdí, že lunární cykly mohou souviset třeba s délkou spánku a menstruačními cykly. Vše je ale předmětem sporů. Jak si stojí věda a její pátrání po příčinách nespavosti u lidí? A v čem nás ještě měsíc a jeho cyklus ovlivňuje? Podíváme se na dopady měsíce na lidskou psychiku, zdraví i běžný denní režim.
Nejčastějším důvodem proč se lidé často přikloní k obědu z polední nabídky restaurace a svačině ve formě nějaké rychlovky z večerky naproti je to, že nemají čas si na každý den připravovat domácí pestrou stravu. V dnešní době je ale řešení celkem jednoduché a na trhu je k dostání nespočet krabičkových diet.
Každá z nás tu a tam zatoužíme po změně. Když už ale přijde na věc, zpravidla první, čím začneme, jsou naše vlasy. Důvod je prostý. Je to změna, které si většinou všimne opravdu každý (no dobře, možná manžel na to přijde později) a zároveň je to způsob, jak ze sebe vykouzlit zcela nové já, které rázem získá zbrusu novou image. Kde jinde hledat nové nápady a nasávat inspiraci, než právě v osvěžujících trendech, které nám rok co rok přinášejí světoví vlasoví stylisté. Co si pro nás připravili tentokrát?
Dokážete si představit, jak moc dokážou být opalovací krémy nebezpečné? V některých případech mohou pozměnit i naši DNA! Neodnesete to vy, ale vaše děti a vnoučata už možná ano.
Nastoupili jste na mateřskou dovolenou a přemýšlíte, jak si aspoň něco málo přivydělat k dobru? Nebo v hlavě nosíte už nějakou dobu podnikatelský plán, na který je najednou více času než kdy dřív? Podnikání na mateřské není tabu a není to ani nic nereálného. Dnes se jedná o zcela běžnou věc.  
Máte v plánu zahradní párty? Léto je tady a nejlepší místo pro posezení s přáteli je venku. Grilování, oslava narozenin nebo jen tak, připravte stůl snů! Pokud máte zahradu, je hlavní problém vyřešený. Nemusíte nutně sedět pod vaším přístřeškem, zkuste netradičně posadit hosty uprostřed pozemku na trávníku. A pokud zahradu nemáte, můžete udělat to samé někde za domem. Dny jsou dlouhé a večery teplé, takže vám nic nebrání posedět, jak dlouho jen budete chtít. Důležitá je ale příprava, aby bylo po ruce všechno!

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek