Domů » Zábava » Jsou to super samice. Věříte, že těmhle dámám z Ameriky i Čech už bylo padesát?
Padesátnice
Věřili byste, že těmto krasavicím je už padesát? (zdroj foto: glamour.com)
Slavní Zábava

Jsou to super samice. Věříte, že těmhle dámám z Ameriky i Čech už bylo padesát?

O tom, že věk je jen číslo, by mohly tyto dámy napsat dlouhé knihy. Samozřejmě to nemají zadarmo, ale jejich úsilí je nekonečné - a výsledek … famózní. Podívejte se na tyto super samice, kterým by padesát netipoval nikdo z nás! Na konci článku vás čeká naprostá pecka!

Jennifer Lopez

Pevný zadek, břišáky, sexy křivky, lesklé vlasy a hispánský temperament. Těžko by se našel někdo, kdo by Jennifer Lopez hádal padesát! Letos to společně se Shakirou rozjely během přestávky finále v Super Bowlu tak, že jejich Halftime Show má na Youtube už více než 140 miliónů shlédnutí. Mimochodem, pokud jste ještě neviděli, v jakém sexy oblečku Jen velkolepě slavila padesátku, rozhodně prohledejte sítě! Tahle dáma je v nejlepší kondici a v nejlepších letech. Gratulujeme!

Jennifer Aniston

Těžko by někdo hádal, že i Rachel z Přátel už oslavila padesátku. No jo, čas nezastavíš. Ale při pohledu na její sexy křivky a nestárnoucí jiskru v oku by jeden řekl, že našla recept na elixír věčné krásy. Těžko říct, zda se ještě dočkáme pokračování milostného románku s Bradem Pittem, se kterým je v posledních měsících stále spojována.

Rozhodně si ale její sexy postavu a komediální talent letos užijeme při pokračování kultovního seriálu Přátelé, které se má již od konce jara objevit na kabelovce.

Padesátnice
Jennifer Aniston je snem mnoha mužů i v dnešní době. (zdroj foto: indiewire.com)

Gwen Stefani

I tahle kočka a zpěvačka kalifornské ska-rock skupiny No Doubt už se loni zařadila mezi padesátnice. Tipoval by jí to však málokdo! Ve společnosti stále platí za dokonale upravenou dámu a její make-up i styl oblékání je nápaditý a fresh. K tomu sexy pózy a nezaměnitelný mezzosoprán – a dokonalá samice je tady!

Její dva synové se tedy mají – tak krásnou a mladistvě vypadající maminku jim všichni závidí! Je to sexice! Pusťte si kultovní Don´t Speak a dejte si pro jistotu chladivou sprchu.

Padesátnice
Gwen Stefani (zdroj foto: soundpasta.com)

Nicole Kidman

Milovníci křehké ženské krásy mohou zajásat – Nicole Kidman vypadá i po padesátce stále stejně nádherně! Těžko byste při pohledu na její krásný obličej a dokonalou postavu tipovali, že se svým australským rodičům na Honolulu narodila již před 52 lety! A to je tato dokonalá kráska matka 4 dětí! Klesá vám brada? Nám také! Pusťte si filmy Moulin Rouge!, Sedmilhářky nebo Hodiny – a obdivujte krásu a talent této dámy.

Padesátnice
Nicole Kidman (zdroj foto: allure.com)

Yvetta Blanarovičová

Abyste obdivovali ženskou krásu, nemusíte do Hollywoodu. Nádherné ženy máme i u nás. Důkazem toho je Yvetta Blanarovičová – je majitelkou nádherného poprsí, její nohy jsou štíhlé a dlouhé až do nebe, a její figuru a především sex-appeal jí mohou závidět o generaci mladší kolegyně! Její smích je nakažlivý a hlas něžný. Že by ideál ženské krásy? To necháme na vás, ale jisté je, že této dámě by padesát netipl nikdo z nás!

Padesátnice
Yvetta Blanarovičová (zdroj foto: youtube.com)

Jana Paulová – ne padesát, ale šedesát

Osobní charisma, jiskry v očích a nezměrný sex-appeal má v sobě i Jana Paulová. Tato dáma letos oslavila 65 let, a rozhodně stojí za to zajít na některé její představení – energie má na rozdávání. Svým pozitivním přístupem k životu je proslulá, a je to vidět i na jejím mladistvém vzhledu. Mezi její projekty patří i založení školy pro sirotky v Indii. Vzor ideálu ženské krásy a inteligence máme přímo před očima!

Jane Seymour

Všechny tyto sexy samice se ovšem mohou jít zahrabat ve srovnání s Jane Seymour! Že vám to jméno nic neříká? V tom případě si vzpomeňte na seriál o doktorce Quinnové, který všichni hltali v devadesátkách. A mnozí chlapi se na něj dívali jen a pouze pro krásnou doktorku, kterou si tajně přáli mít na obvodě. A teď pecka – pánové, tipnete si, kolik let oslaví Jane Seymour v roce 2020? Šedesát devět! Těžko uvěřit, když se z fotek směje stále vitální a přitažlivá super samice! Klobouk dolů, je vážně nádherná!

Padesátnice
Jane Seymour (zdroj foto: dailymail.co.uk)

Která dáma se vám líbí nejvíce? Máte tipy na další krásky?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejpřitažlivější muži světa. Hezouni všech věkových kategorií aneb dámy, těšte se

data-matched-content-rows-num="3,3" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked">

Pin It on Pinterest