Středa , 24. 07. 2024

Kristýna

Slunce ve znamení Raka: Období citlivosti a péče

Od 20. června do 22. července prochází Slunce znamením Raka, což přináší období plné emocí a citlivosti. Rak, vodní znamení spojené se soucitem a péčí, symbolizuje hlubokou potřebu bezpečí a ochrany. Tento čas je ideální pro práci na překonání strachů a nezištnou pomoc druhým. Přečtěte si, jak využít energie tohoto období k osobnímu růstu a zlepšení vztahů ve svém okolí.
Rak
Slunce v Raku

20. 06. 2024

20. 06. 2024

Slunce v Raku: Emoce na vzestupu

Od 20. června do 22. července prochází Slunce znamením Raka, což je období, kdy jsou emoce na vzestupu. Znamení Raka patří mezi vodní znamení a je spojováno s vřelostí, citlivostí, empatií, soucitem, laskavostí, starostlivostí a péčí.

Znamení raka
Přichází období pro rodinu a vztahy

Symbolika Raka

Symbolem tohoto znamení je rak, který se chrání svou ulitou. Podobně jsou lidé narození v tomto znamení velmi zranitelní a mají velkou potřebu bezpečí. Často se stahují do svého domova, partnerského vztahu nebo umělecké tvorby, aby se chránili před světem. Raci jsou ustaraní a lpí na stávajících podmínkách, změny snášejí těžce.

Strachy a obavy

Toto období je ideální pro identifikaci a odstranění negativních, chronických strachů. Strachy často brzdí naše sny a úkoly, které nám byly narozením předurčeny. Každý člověk čelí různým strachům, ať už se jedná o obavy z kritiky, veřejného vystupování, závazků, selhání, ztráty vztahu nebo práce, či chudoby.

Překonání strachů

Červen a červenec jsou vhodné měsíce pro práci na překonání strachů. Je důležité překonat své obavy nejen kvůli sobě, ale i kvůli lidem ve svém okolí. Pokud se nám podaří strachy překonat, můžeme být inspirací pro ostatní.

Péče a pomoc druhým

Tématem tohoto měsíce by mělo být dávání, péče a pomoc druhým. Během tohoto období je důležité přestat kalkulovat a věnovat druhým nezištně svůj čas, radu nebo peníze. Když druhým pomáháme, často jsme motivováni vlastními zájmy a očekáváme něco na oplátku. Tento měsíc se zaměřte na nezištnou pomoc bez očekávání.

Budoucnost a jistota

I když se budoucnost může zdát nejistá, je důležité věřit, že máme osud ve svých rukou. Pro zbavení se chaosu v životě je nutné pracovat na negativních energiích a stinných stránkách. Být nápomocný druhým je jednou z cest k dosažení větší životní stability a spokojenosti.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na týden od 15. 10. do 19. 10. 2018. Najděte si čas jen pro sebe!

Využijte tohoto příznivého období, abyste udělali kroky k překonání svých strachů a zároveň nezištně pomáhali druhým. Tímto způsobem můžete nejen zlepšit svůj život, ale také inspirovat a podpořit své okolí.

MOHLO BY SE VÁM HODIT

Jedny z nějtěžších písní, které zazněly v The Voice. Chcete cítit husí kůži?

Čínský nový rok: Rok Dřevěného Draka přináší naději a proměny

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Se slovem umělec se často pojí různé výstřednosti, z nichž některé plní stránky novin a o jiných se zase tak moc neví. Pojďme se podívat na to, v čem zvláštním vynikají některé známé osobnosti.
Znáte ji určitě všichni a mnozí ji máte i doma. Aloe vera, u nás velice zdomácnělý sukulent, který má mimořádné účinky na lidské zdraví a v medicíně se již dlouho využívá jak vnitřně, tak také k vnějšímu ošetření kůže.
Vodu používáme všichni každý den. Aniž i to uvědomujeme, spotřebujeme jí obrovské množství – o čemž mnohdy ani nevíme. Zjistíme to, až nám přijde roční vyúčtování a začnou se nám nad ním protáčet panenky. Nicméně existují způsoby, jak vodou v domácnosti šetřit, aniž by nás to nějak omezilo, A hned bude pohled na každoroční vyúčtování veselejší. Jak v domácnosti šetřit vodou?
Uklízet nepomáhá, vařit nepomáhá a cvičit vás nikdo nedonutí ani za živého Boha? Pak je na čase vyzkoušet něco, co vás dozajista nejenom chytne, ale také přivede na jiné myšlenky. Představujeme vám antistresové činnosti, které vám zlepší náladu.
Ve zdravém těle zdravý duch. Mnohokrát připomínaná moudrost irského dramatika George Bernarda Shawa je, byla a bude pro lidstvo aktuální. S neustálým rozvojem přísunu informací se každý den dozvídáme o nových metodách cvičení, možnostech sestavení zdravého jídelníčku a korekce životního stylu tak, aby člověk dosáhl co možná nejlepšího pocitu sama ze sebe. Takový pocit vám dodá tolik potřebnou sebedůvěru, která se odráží při každodenních činnostech.
Umíte si představit vánoční svátky bez pohádek? Nemusíte být nutně dítě, abyste vyžadovali oblíbené příběhy na Štědrý den a všechny následující svátky. Užijte si volné sváteční dny a nezapomeňte na pohádky, které vám přinesou klid a krásnou atmosféru do vašeho domova.
Péče o sebe je v dnešní době pro mnoho lidí synonymem nákupních horeček, drahých lázeňských procedur, brunchů či kosmetiky. Stalo se to jakýmsi symbolem pro kosmetický a fitness průmysl. Mnoho lidí ale zapomíná investovat také do zcela jiné formy péče o sebe. A to do péče o své duševní a emocionální zdraví o které je rovněž třeba se starat. V tomto článku si řekneme, jak na to.
Pořídit si psa je velký krok, který by si měl každý z nás minimálně dvakrát promyslet. Pes vyžaduje spoustu pozornosti, péče – a to je mnohdy finančně náročné. Pokud i přes to všechno do své rodiny chcete přivítat čtyřnohého mazlíka, vzhůru do toho. S jeho výběrem vám rádi pomůžeme.
Milovala cestování, svého manžela Ronyho, a přála si založit rodinu. Byla usměvavou a laskavou ženou, která si užívala život až do doby, kdy jí byla diagnostikována rakovina. Ano, to je Vlaďka, která bohužel svůj boj s nemocí nakonec prohrála.
Trápí vás otlačené prsty nebo puchýř na patě, když strávíte večer v lodičkách? Potí se vám v botě chodidla? Tyhle vychytávky vám poradí, jak na to. I ponožky se dají chytře schovat do jakékoli obuvi. Ale využít se dají i úplně jinak. Inspirujte se jednoduchými nápady, které ušetří vaše chodidla!
Ztráta blízkého člověka je jednou z nejbolestivějších životních zkušeností. Bezprostředně po úmrtí vámi může zmítat zmatek, chaos a šok. Nebudete tomu věřit. Přichází velký žal a truchlení. Je možné se s tím vůbec vyrovnat? A jak? Co přesně dělat a kdy?

Výběr článků

Seznamování je samo o sobě poměrně náročnou činností, pokud chcete zanechat opravdu dobrý dojem. Ještě horší je, pokud se do této odvážné činnosti vrhnete v zimním období. V zimě totiž mnoho okolností vůbec nepřidává vaší snaze ohromit daného člověka. Je však škoda v těchto chladných měsících zahodit šanci poznat toho pravého nebo tu pravou.
Váháte nad výběrem postele? Inspirujte se v naší galerii. Spokojený spánek je pro naše tělo velmi důležitý!
Peru je velmi zajímavá země oplývající především mnoha kulturními památkami starověkých civilizací a koloniální architekturou. Jedná se o neuvěřitelně rozmanitou zemi a ráj pro každého cestovatele. V našich představách může znít Peru jako zapadlá zemička, kde nic nenajdeme, ale opak je pravdou! Tajemné džungle, ztracená města, jezero Titicaca, delta Amazonky – právě za těmito zázraky turisté do Peru míří. Tato země Jižní Ameriky jim poskytne příležitost ocitnout se ve zcela jiné dimenzi.

Nepřehlédněte

Převleč si ty mokré plavky. Také vás to štvalo jako malou? Něco pravdy na tom ale je, mokré plavky nebo sezení na studené zemi a další věci mohou zánět močových cest pěkně urychlit.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek