Pátek , 20. 05. 2022

Zbyšek

Chcete mít trendy nehty? Vsaďte na jeden z těchto 14 looků roku 2022

Mít krásné a upravené nehty je pro většinu z nás samozřejmostí. Ovšem pokud občas hledáte nápady, jak své nehty pro tentokrát ozdobit, určitě vám přijde vhod náš nový článek, který vám prozradí, jak sladit design svých nehtů s aktuálními trendy. A že bude z čeho vybírat!
trendy nehty
Veselé samolepky jsou jedním z mnoha letošních trendů.

10. 05. 2022

10. 05. 2022

1. Kombinování barev

Ačkoli jednobarevné nehty vždy byly a budou v kurzu, letos jsou sázkou na jistotu grafické vzory v různých barevných kombinacích – buďto kontrastních, anebo jednoduše tón v tónu. 

trendy nehty
Nebojte se zkombinovat několik barev najednou.

2. Vesmírná inspirace

Originální laky na nehty z kosmického světa, které září mnohostrannými třpytkami i vesmírnými barvami. Přesně to je trend, který se prolíná nejen v rámci módy či make-upu, ale žádoucí je právě také na nehtech. 

trendy nehty
Vesmírné kombinace se neodráží pouze v oblečení.

3. Umělé nehty

Od určité doby (a možná za to mohla pandemie covidu) jsou na vzestupu umělé nehty, které mohou vynikat grafickým zpracováním až po jednobarevné tóny s hladkou i hrubou strukturou. Možností je víc než dost, přičemž umělé nehty vám umožní se klidně i každý den pochlubit zbrusu novou manikúrou. 

4. Krátké a hranaté

V současné době jsou na vzestupu také krátké nehty, které jsou praktické a přitom vypadají úžasně. A co se tvaru týče, ačkoli jsou populární oválné i kulaté, nejvíc nabírá na síle především hranatý tvar. 

trendy nehty
S délkou to nepřehánějte. Je to i praktické.

5. Minimalistické zdobení

Jemné zdobení nikdy nevyjde z módy, o čemž svědčí i tyto trendy nehty roku 2022. Jeho podstatou je decentní dekor v podobě linek, pruhů i půlměsíců. Fantazii se meze nekladou, proto stačí jen vzít štětec na detaily a minimalistická hra může začít.

trendy nehty
Jemné linky stačí.

6. Příběh abstraktů

Freestylové návrhy, které podtrhují správnou atmosféru graffiti, se staly centrem velkého zájmu, a to nejen v oblasti módy, ale i nehtů. K dosažení takového vzhledu navíc nemusíte být profík. Stačí vsadit na sady přítisků nebo gel, se kterým doladíte akvarelový vzhled. 

nehty
Graffiti se promítlo i do nehtové sféry.

7. Opalescentní vzhled

Manikúra, která napodobuje vzhled mušlí nebo má světélkující povrch, by se podle nehtových stylistek měla hřát na výsluní letošních trendů. Možností, jak s pomocí nehtových gelů dosáhnout kýženého vzhledu, je celá řada. Tak směle do toho!

K TÉMATUZimní rádce. Jakou speciální péči potřebuje vaše pleť? Jak zkrotit nepoddajné vlasy?

8. Kamínkové akcenty

V přehledu trendů neschází ani kamínky různých barev a dekorů. Ať už tedy zvolíte méně nápadné a něžné kamínky, nebo naopak půjdete do dekoru připomínajícího punky cvoček, rozhodně ani s jedním nešlápnete vedle.

9. Kovové efekty

Inspirace kovovými materiály patří k neustále se vracejícím trendům a své čestné místo má i v letošním žebříčku. A opět, možností je více než dost. Zvolit můžete buď celokovový design nebo si pohrát s barevným podkladem a ozvláštnit ho kovovými prvky.

kov
Kovové prvky budou ladit s každým outfitem.

10. Roztomilé samolepky

Sladké květiny, emoji, hvězdy a mohli bychom pokračovat. Nejen takové samolepky jsou pro letošek horkým trendem. Pokud jste příznivcem samolepek, skvělá zpráva, máte zelenou!

11. Vkládání objektů 

Zní to možná poněkud bláznivě, ale současné trendy jsou otevřené i tomu, navrhnout si nehtový design podle vlastních představ – klidně i s použitím oblíbené fotky nebo dokonce zlatými vločkami, květinami či krajkovými aplikacemi. Ostatně proč ne, výsledek může být vskutku famózní.

12. Funky francie

Mezi trendy nehty samozřejmě nemůže chybět klasická francouzská. Ovšem nabyla funky nádechu. Variant, jak s tímto trendem zazářit, je celá řada. Buďto můžete využít tělový základ a na špičku nanést výraznou barvu, nebo naopak – většinu nehtu pokrýt výraznou barvou a špičky ponechat standardně bílé. 

manikúra
Inspirováno klasikou, pojaté moderně.

13. Dlouhé a zúžené

Na červených kobercích dost často uvidíme také nehty ve stylu coffin shapes, tedy ve volném překladu „ve stylu rakve“. Děsivé co se pojmenování týče, na pohled však ohromující. Takové nehty jsou ultradlouhé a přibližně od poloviny se zužují, přičemž nechybí hranaté zakončení. 

14. Vstříc zelené

Zatímco doposud jsme tu měli spíše tvarové nebo designové provedení, nyní se zastavíme u barvy. Letošní královnou se podle nehtových designérek stala zelená ve všech odstínech. Použít jí můžete buďto pro vykreslení detailů, anebo s její pomocí pokrýt celý nehet. To už je jen na vás. 

zelené
Zelená má zelenou. Ve všech podobách.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

K TÉMATUTrápí vás tmavé lokty? Pomohou věci, které máte doma v kuchyni

Krásné nehty lusknutím prstů. Jak na ně?

Návod: Jak si doma udělat gelové nehty

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Start do nového roku je ideální doba, kdy byste se měli začít o sebe lépe starat a napravit co nejvíce hříchů z minulosti. Lednová očista, zdravější strava a více pohybu vám udělají jedině dobře. Budete se cítit lehčeji. Shodíte přebytečná kila a vhodné bylinky vás zbaví všech škodlivin, které se ve vás za poslední rok nahromadily.
Zdá se to neuvěřitelné, ale podle Světové zdravotnické organizace patří mezi jednu z deseti nejčastějších příčin smrti dýchání znečištěného vzduchu, tedy smogu. Život ve velkoměstech, spojený s moderním způsobem života, v sobě nese spoustu nenápadných nebezpečí. Stres, deprese, nespavost, dýchací potíže, to všechno lze označit za civilizační choroby, a spojení se smogem  má na náš organismus neblahý vliv.
Možná jste se někdy ocitli v situaci, kdy jste nevěděli, jak se rozhodnout. Dokola jste přemýšleli nad tím, jaká je ta vaše správná cesta. Taky jste si asi říkali, jestli to rozhodnutí bude opravdu z vašeho srdce. Jak tedy poznat, co doopravdy chcete a činit tak vždy správná rozhodnutí, která vychází z vašeho srdce? O tom si dnes povíme!

Nepřehlédněte

Retro nábytek je v módě a vintage je stále skloňované slovo. Retro nábytek má své kouzlo, které nás přenese do jiných časů. Uvažovali jste ale i o kouzlu retro zvuku?

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek