Neděle , 24. 09. 2023

Jaromír

Chcete mít trendy nehty? Vsaďte na jeden z těchto 14 looků roku 2022

Mít krásné a upravené nehty je pro většinu z nás samozřejmostí. Ovšem pokud občas hledáte nápady, jak své nehty pro tentokrát ozdobit, určitě vám přijde vhod náš nový článek, který vám prozradí, jak sladit design svých nehtů s aktuálními trendy. A že bude z čeho vybírat!
trendy nehty
Veselé samolepky jsou jedním z mnoha letošních trendů.

10. 05. 2022

10. 05. 2022

1. Kombinování barev

Ačkoli jednobarevné nehty vždy byly a budou v kurzu, letos jsou sázkou na jistotu grafické vzory v různých barevných kombinacích – buďto kontrastních, anebo jednoduše tón v tónu. 

trendy nehty
Nebojte se zkombinovat několik barev najednou.

2. Vesmírná inspirace

Originální laky na nehty z kosmického světa, které září mnohostrannými třpytkami i vesmírnými barvami. Přesně to je trend, který se prolíná nejen v rámci módy či make-upu, ale žádoucí je právě také na nehtech. 

trendy nehty
Vesmírné kombinace se neodráží pouze v oblečení.

3. Umělé nehty

Od určité doby (a možná za to mohla pandemie covidu) jsou na vzestupu umělé nehty, které mohou vynikat grafickým zpracováním až po jednobarevné tóny s hladkou i hrubou strukturou. Možností je víc než dost, přičemž umělé nehty vám umožní se klidně i každý den pochlubit zbrusu novou manikúrou. 

4. Krátké a hranaté

V současné době jsou na vzestupu také krátké nehty, které jsou praktické a přitom vypadají úžasně. A co se tvaru týče, ačkoli jsou populární oválné i kulaté, nejvíc nabírá na síle především hranatý tvar. 

trendy nehty
S délkou to nepřehánějte. Je to i praktické.

5. Minimalistické zdobení

Jemné zdobení nikdy nevyjde z módy, o čemž svědčí i tyto trendy nehty roku 2022. Jeho podstatou je decentní dekor v podobě linek, pruhů i půlměsíců. Fantazii se meze nekladou, proto stačí jen vzít štětec na detaily a minimalistická hra může začít.

trendy nehty
Jemné linky stačí.

6. Příběh abstraktů

Freestylové návrhy, které podtrhují správnou atmosféru graffiti, se staly centrem velkého zájmu, a to nejen v oblasti módy, ale i nehtů. K dosažení takového vzhledu navíc nemusíte být profík. Stačí vsadit na sady přítisků nebo gel, se kterým doladíte akvarelový vzhled. 

nehty
Graffiti se promítlo i do nehtové sféry.

7. Opalescentní vzhled

Manikúra, která napodobuje vzhled mušlí nebo má světélkující povrch, by se podle nehtových stylistek měla hřát na výsluní letošních trendů. Možností, jak s pomocí nehtových gelů dosáhnout kýženého vzhledu, je celá řada. Tak směle do toho!

K TÉMATU  Judita (24): Mám krásné tělo, ale šťastná nejsem. Z malíře i fotografa se vyklubali úchylové

8. Kamínkové akcenty

V přehledu trendů neschází ani kamínky různých barev a dekorů. Ať už tedy zvolíte méně nápadné a něžné kamínky, nebo naopak půjdete do dekoru připomínajícího punky cvoček, rozhodně ani s jedním nešlápnete vedle.

9. Kovové efekty

Inspirace kovovými materiály patří k neustále se vracejícím trendům a své čestné místo má i v letošním žebříčku. A opět, možností je více než dost. Zvolit můžete buď celokovový design nebo si pohrát s barevným podkladem a ozvláštnit ho kovovými prvky.

kov
Kovové prvky budou ladit s každým outfitem.

10. Roztomilé samolepky

Sladké květiny, emoji, hvězdy a mohli bychom pokračovat. Nejen takové samolepky jsou pro letošek horkým trendem. Pokud jste příznivcem samolepek, skvělá zpráva, máte zelenou!

11. Vkládání objektů 

Zní to možná poněkud bláznivě, ale současné trendy jsou otevřené i tomu, navrhnout si nehtový design podle vlastních představ – klidně i s použitím oblíbené fotky nebo dokonce zlatými vločkami, květinami či krajkovými aplikacemi. Ostatně proč ne, výsledek může být vskutku famózní.

12. Funky francie

Mezi trendy nehty samozřejmě nemůže chybět klasická francouzská. Ovšem nabyla funky nádechu. Variant, jak s tímto trendem zazářit, je celá řada. Buďto můžete využít tělový základ a na špičku nanést výraznou barvu, nebo naopak – většinu nehtu pokrýt výraznou barvou a špičky ponechat standardně bílé. 

manikúra
Inspirováno klasikou, pojaté moderně.

13. Dlouhé a zúžené

Na červených kobercích dost často uvidíme také nehty ve stylu coffin shapes, tedy ve volném překladu “ve stylu rakve”. Děsivé co se pojmenování týče, na pohled však ohromující. Takové nehty jsou ultradlouhé a přibližně od poloviny se zužují, přičemž nechybí hranaté zakončení. 

14. Vstříc zelené

Zatímco doposud jsme tu měli spíše tvarové nebo designové provedení, nyní se zastavíme u barvy. Letošní královnou se podle nehtových designérek stala zelená ve všech odstínech. Použít jí můžete buďto pro vykreslení detailů, anebo s její pomocí pokrýt celý nehet. To už je jen na vás. 

zelené
Zelená má zelenou. Ve všech podobách.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

K TÉMATU  Krásné nehty lusknutím prstů. Jak na ně?

Krásné nehty lusknutím prstů. Jak na ně?

Návod: Jak si doma udělat gelové nehty

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Málokterá z nás má cvičení v oblibě – chceme se mu vyhnout co se dá a doufáme, že to bez něj zvládneme. Existují ale cviky, které nejsou tolik náročné, a zároveň dokáží změnit život k lepšímu. Ať už v oblasti zdraví nebo sexu. V obojím případě se budete cítit mnohem lépe poté, co budete pravidelně cvičit Kegelovy cviky.
Chodit bez bot se stalo tak trochu módním trendem. Najednou máme podporovat chůzi dětí po kamínkách, existují různé stezky na trénink chůze naboso, frčí barefoot neboli bosé boty. Čím nám tohle ale vlastně prospívá? Bude naše zdraví za chůzi naboso opravdu vděčné?
Jsou lidé, kteří ho prostě nemohou vystát a nemohou se dočkat, až rychle pomine, a ti, kteří ho naopak zbožňují, navzdory chladu, mlze a všemu, co k němu patří. Zima je pro nás obdobím, které má kouzelný nádech, možná kvůli Vánocům, možná proto, že mráz v určitých obdobích jako by všechno zmrazil a zastavil čas. A když sněží? Rozhodně to neusnadňuje pohyb, ale bílý plášť jako by všechno zkrášloval a tlumil, zkrátka kouzelný svět! Zima je však také synonymem pro méně času stráveného venku, a to z pochopitelných důvodů souvisejících s nižšími teplotami, a pro děti se nuda může stát krutou realitou. Když se nad tím ale zamyslíte, s trochou fantazie a organizace se dá s dětmi podnikat spousta aktivit, a to jak uvnitř, tak venku.
Tato anglická diva se proslavila předně jako zpěvačka, ale zároveň také svým skladatelským nadáním a působností v modelingu. Dua Lipa má původ v samotné Albánii. Mohli byste se domnívat, že její jméno je smyšlené pro zviditelnění ve světě showbyznysu, a že pod ním jen vystupuje, ale není tomu tak. Dua Lipa je skutečně její rodné jméno.
Nemusíte jezdit každý rok k moři. V dnešní době ve znamení inflace a šíleného zdražování můžete využít možnosti navštívit tuzemské vodní plochy. Pokud přece jen chcete do zahraničí, proč nenavštívit naše kolegy na Slovensku? To je známé svou přírodou a také vodními plochami, kde zažijete skvělou relaxaci. Kam byste se měli vydat?
Někdy je to prostě nutné. Tělo přemůžou bakterie a jinak než s pomocí antibiotik se s nimi nezvládnete vypořádat. Předepsaná antibiotika původce nemoci obvykle spolehlivě zničí, ale v našem těle napáchají další škody. Po jejich užívání je tedy třeba myslet i na to, jak tělo dostat zpět do předchozí formy.
Tinktury se v oblasti léčitelství používají už stovky let. Zájem o ně však v souvislosti s nástupem moderní léčby trochu ochladl. Dnes je tomu opět jinak. Naopak se znovu vracíme k přírodě, které mnohdy věříme víc než chemii, do níž vlastně nevidíme. Léčivé tinktury se proto čím dál hlasitěji hlásí o slovo a jedině dobře. Rozhodně mají co nabídnout.
Kdo by je neznal. Kdo by je nemiloval. Pouze 4 chlapci a tolik slávy. 4 hezouni a každá fanynka v devadesátých letech šla při jejich vystoupení do kolen. Dívčí dětské pokoje, polepené plakáty této hudební skupiny, davové šílenství, obsazené první příčky hitparád devadesátých let, to vše je skupina čtyř českých chlapců – Lunetic.

Nepřehlédněte

Jízda na koni je krásný a dynamický sport, který přitahuje miliony lidí po celém světě. Ať už jezdíme zábavně, rekreačně nebo soutěžně, je důležité mít správné vybavení, které nám umožní dosáhnout nejvyššího výkonu a zároveň nám poskytne pohodlí a bezpečí. Mezi jedno z nejdůležitějších vybavení patří bezpochyby rajtky, což jsou kalhoty speciálně navržené pro jezdce.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek