Čtvrtek , 02. 02. 2023

Nela a Hromnice

Vodnář: Kreativec, umělec a nespoutaný dobrodruh

Lidem, kteří jsou narozeni v období od 21. ledna do 20. února patří znamení Vodnáře. Vodnáři jsou velmi silní ale i tvrdohlaví, hlavně jsou ale kreativní. Vodnář je vzdušným znamením a lidé v tomto znamení od narození milují originalitu i netradiční životní styl. Jaké jsou jejich silné a slabé stránky? A co můžete čekat od žen a mužů, kteří se narodili v tomto znamení? Podívejte se na podrobnou charakteristiku.
Vodnář
Vodnáři jsou od přírody kreativci.

20. 01. 2023

Vodnáři chtějí poznávat i tvořit

Vodnáři jsou tak trošku předurčeni k tomu stát se umělci. Moc rádi totiž experimentují, tvoří a vymýšlí nové věci. Zaběhlé systémy a stále se opakující činnosti nebo dokonce nuda, to není nic pro ně. Oni chtějí objevovat, poznávat a žít si podle svého. Kreativitu mají zkrátka v sobě, neumí se nudit a už vůbec nechtějí stát stále na stejném místě. Milují svobodu, občas jsou volnomyšlenkářští a také mají své ideály.

I z těchto důvodů se často dostávají do křížku s ostatními, zkrátka jen proto, že jsou nepochopení. Mají neuvěřitelnou energii, kterou umí šířit na hony daleko. Už děti, které se rodí ve znamení Vodnáře, jsou velmi bystré, avšak i jejich výjimečnost se může setkat s nepochopením dospělých. Malí Vodnáři, i když jsou velmi nadprůměrní, mají často svůj svět plný tajemných snů a přání. Ve skutečnosti v těchto dětech roste velká osobnost.

Ženy ve znamení Vodnáře

Ženy, které se narodily v tomto znamení, jsou velmi často silnými a nezávislými osobnostmi. Potřebují mít hodně vlastních zájmů, chtějí se neustále rozvíjet a potřebují se vždy cítit alespoň částečně svobodné. Alespoň co se rozhodování týče.

Jsou to velmi upřímné a inteligentní ženy s velkým všeobecným přehledem. Nemají předsudky a jsou otevřené, ale i velice tolerantní. Ženy ve znamení Vodnáře můžete poznat i podle toho, že se umí pro mnoho věcí velmi rychle nadchnout. S nadšením se vrhají do všeho, ale obvykle ne na dlouho. Rády prostě zkouší a zkoumají nové věci a možnosti. Cokoliv, co je pro ně nové nebo zajímavé, chtějí zkusit a objevovat.

A jaké jsou to milenky? Určitě ne nudné! Mohou se zdát někdy celkem chladné, což je nejspíše dáno tím, že Vodnáři své city příliš neprojevují, ale to neznamená, že nejsou schopni milovat. Naopak. Ve vztahu se s Vodnářem nudit nebudete, jen je potřeba vztah budovat a netlačit na pilu. Jakmile pak žena zjistí, že je šťastná, bude i oddaná, i když stále svá.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 10. a 11. 11. 2018. Sobota i neděle budou plné pozitivní energie

Muži ve znamení Vodnáře

Ani s mužem Vodnářem se nikdy nudit nebudete, navíc ve vztahu můžete ocenit jejich kreativitu a touhu po dobrodružství. Neobvyklé zážitky, to je to, na co se můžete těšit snad na každé schůzce. Muži narozeni v tomto vzdušném znamení navíc vynikají i v jiných oblastech života. Nejsou jen skvělými a nápaditými partnery, se kterými je život jedna velká výzva, ale daří se jim i v práci.

To proto, že jsou velmi inteligentní a spontánní a mají neuvěřitelnou představivost. Obvykle jdou za svou vizí, chtějí v praxi uplatňovat své znalosti a zkušenosti a potřebují mít prostor pro své nové nápady. Řídí se tím, že život máme jen jeden, takže žádný den nesmí být promarněn.

Slavní narození v tomto znamení

Vodnáři mají v krvi především energii, kterou by jim ostatní mohli závidět, ale jsou i neskutečně kreativní. Není tedy divu, že v tomto znamení je narozeno několik velmi výrazných osobností z řad umělců. Z těch českých určitě vzpomeňme na herce Miroslava Donutila nebo Pavla Lišku. Z hudebníků pak Ondřeje Gregor Brzobohatého. Ze zahraničních umělců pak mladého zpěváka Harryho Stylese, herečku Jennifer Aniston či herce Johna Travoltu.

A co se partnerství týče, Vodnáři si nejlépe budou rozumět s Berany, Blíženci nebo Střelci.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Kozoroh: Starostlivý, poctivý a upřímný opečovávatel. Lásku bere velmi vážně

Střelec: Optimistický extrovert, který nade vše miluje svobodu a upřímnost

Zdroje článku:
www.usatoday.com, www.allure.co
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Schody ze dřeva vypadají úchvatně! Použít se dá ale jakýkoli materiál, a schodiště může vypadat jako dokonalý šperk vašeho domu či bytu. Kámen, cihla, sklo i beton nebo ocel, to vše vás může vynést nahoru do patra. Máte schodiště levotočivé, pravotočivé nebo přímé? Se zábradlím nebo bez? Zajímavým nasvícením získáte další rozměr. Inspirujte se a pusťte se směle do práce.
Jsou krásné, slavné a úspěšné. Rády na sociálních sítích prezentují nejen svá dokonalá těla, ale i pohádkové životy plné luxusu a pozlátka. A pak je tu ona. Celeste Barber, která dokáže svým osobitým humorem pobavit, zaujmout i ty největší suchary a trochu ty slavné panenky shodit zpátky na zem!
Pracovní ani sportovní výkony už nejsou co dřív. Únava se stupňuje a energie je na minimu. Máte-li to stejně, pak je na čase dobít „baterky“ a začít si opět užívat život naplno. Soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, který vám vrátí elán do života. Kromě životabudiče získáte i důležité vitaminy a minerály pro své srdce, jež vám za ně poděkuje.
Obličejová jóga, anglicky face yoga, je stále oblíbenější. V posledních letech zaznamenává úplný boom, a tak nějak do pozadí posouvá i dříve preferovaný botox. Jenže zatímco obličejovou jógu můžete provádět kdykoliv a kdekoliv, navíc za ni nemusíte utrácet peníze, botox je pořád procedurou, při níž do sebe necháváte vpíchnout chemický jed. Možná je tedy na čase rozhýbat svaly v obličeji a jednoduchými cviky tak dosáhnout mladistvého vzhledu, po kterém touží každá žena.
Trápí vás akné? Dělají se vám pupínky, různé vyrážky a vás už to přestává bavit? Možná jste zkoušeli plno mastiček, plno čistících přípravků, ale i tak se vám potíže s pletí stále vrací! Jak vyřešit akné jednou provždy? Dá se to vůbec? Rovnou vám řeknu, že ano! A nyní vám prozradím, jak na to.
Když se s námi léto loučí v Česku, neznamená to, že jinde na světě sluneční paprsky i nadále nepřevládají. Například takové Maledivy jsou atraktivní i v zimních chladných měsících, o tom není pochyb ani sporu. Pokud přemýšlíte nad tím, že svůj čas strávíte za hranicemi, prozraďme si, co dovolená na Maledivách nabízí a další informace, které se každému turistovi mohou hodit.
V dnešní době bezpochyby roste oblíbenost korejské a japonské kosmetiky a pomůcek pro krásu, nicméně ani ta čínská nezůstává v zapomnění. Počínaje čínskými bylinkovými čaji a pudry zaznamenal svět krásy instagramový vzestup křišťálového kamene na obličej – Gua sha. To je nástroj, který se používá k masáži obličeje pro čistší a zdravější pleť.
Orchideje patří k pokojovým rostlinám, které jsou dlouhodobě oblíbené. I když se mnozí domnívají, že se nejedná o moderní pokojovou rostlinu, opak je pravdou. Je to stále dokonalý dárek k narozeninám nebo k výročí. Jen je třeba myslet na to, že ne každý obdarovaný se o tuto elegantní rostlinu umí starat. Při pěstování orchideje se totiž dopouštíme několika chyb, jež ji mohou spíše vyhubit než podpořit v bezproblémovém růstu.
Zavodnění lidského těla je problém, se kterým v dnešní době bojuje mnoho lidí z moderního světa. Příčin může být hned několik. Zbavit se přebytečné vody je přitom velmi snadné. Podívejte se na příznaky zavodnění a na pár tipů, díky kterým se vody lehko zbavíte.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek