Pondělí , 24. 06. 2024

Jan

Vodnář: Kreativec, umělec a nespoutaný dobrodruh

Lidem, kteří jsou narozeni v období od 21. ledna do 20. února patří znamení Vodnáře. Vodnáři jsou velmi silní ale i tvrdohlaví, hlavně jsou ale kreativní. Vodnář je vzdušným znamením a lidé v tomto znamení od narození milují originalitu i netradiční životní styl. Jaké jsou jejich silné a slabé stránky? A co můžete čekat od žen a mužů, kteří se narodili v tomto znamení? Podívejte se na podrobnou charakteristiku.
Vodnář
Vodnáři jsou od přírody kreativci.

20. 01. 2023

Vodnáři chtějí poznávat i tvořit

Vodnáři jsou tak trošku předurčeni k tomu stát se umělci. Moc rádi totiž experimentují, tvoří a vymýšlí nové věci. Zaběhlé systémy a stále se opakující činnosti nebo dokonce nuda, to není nic pro ně. Oni chtějí objevovat, poznávat a žít si podle svého. Kreativitu mají zkrátka v sobě, neumí se nudit a už vůbec nechtějí stát stále na stejném místě. Milují svobodu, občas jsou volnomyšlenkářští a také mají své ideály.

I z těchto důvodů se často dostávají do křížku s ostatními, zkrátka jen proto, že jsou nepochopení. Mají neuvěřitelnou energii, kterou umí šířit na hony daleko. Už děti, které se rodí ve znamení Vodnáře, jsou velmi bystré, avšak i jejich výjimečnost se může setkat s nepochopením dospělých. Malí Vodnáři, i když jsou velmi nadprůměrní, mají často svůj svět plný tajemných snů a přání. Ve skutečnosti v těchto dětech roste velká osobnost.

Ženy ve znamení Vodnáře

Ženy, které se narodily v tomto znamení, jsou velmi často silnými a nezávislými osobnostmi. Potřebují mít hodně vlastních zájmů, chtějí se neustále rozvíjet a potřebují se vždy cítit alespoň částečně svobodné. Alespoň co se rozhodování týče.

Jsou to velmi upřímné a inteligentní ženy s velkým všeobecným přehledem. Nemají předsudky a jsou otevřené, ale i velice tolerantní. Ženy ve znamení Vodnáře můžete poznat i podle toho, že se umí pro mnoho věcí velmi rychle nadchnout. S nadšením se vrhají do všeho, ale obvykle ne na dlouho. Rády prostě zkouší a zkoumají nové věci a možnosti. Cokoliv, co je pro ně nové nebo zajímavé, chtějí zkusit a objevovat.

A jaké jsou to milenky? Určitě ne nudné! Mohou se zdát někdy celkem chladné, což je nejspíše dáno tím, že Vodnáři své city příliš neprojevují, ale to neznamená, že nejsou schopni milovat. Naopak. Ve vztahu se s Vodnářem nudit nebudete, jen je potřeba vztah budovat a netlačit na pilu. Jakmile pak žena zjistí, že je šťastná, bude i oddaná, i když stále svá.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na týden od 15. 10. do 19. 10. 2018. Najděte si čas jen pro sebe!

Muži ve znamení Vodnáře

Ani s mužem Vodnářem se nikdy nudit nebudete, navíc ve vztahu můžete ocenit jejich kreativitu a touhu po dobrodružství. Neobvyklé zážitky, to je to, na co se můžete těšit snad na každé schůzce. Muži narozeni v tomto vzdušném znamení navíc vynikají i v jiných oblastech života. Nejsou jen skvělými a nápaditými partnery, se kterými je život jedna velká výzva, ale daří se jim i v práci.

To proto, že jsou velmi inteligentní a spontánní a mají neuvěřitelnou představivost. Obvykle jdou za svou vizí, chtějí v praxi uplatňovat své znalosti a zkušenosti a potřebují mít prostor pro své nové nápady. Řídí se tím, že život máme jen jeden, takže žádný den nesmí být promarněn.

Slavní narození v tomto znamení

Vodnáři mají v krvi především energii, kterou by jim ostatní mohli závidět, ale jsou i neskutečně kreativní. Není tedy divu, že v tomto znamení je narozeno několik velmi výrazných osobností z řad umělců. Z těch českých určitě vzpomeňme na herce Miroslava Donutila nebo Pavla Lišku. Z hudebníků pak Ondřeje Gregor Brzobohatého. Ze zahraničních umělců pak mladého zpěváka Harryho Stylese, herečku Jennifer Aniston či herce Johna Travoltu.

A co se partnerství týče, Vodnáři si nejlépe budou rozumět s Berany, Blíženci nebo Střelci.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Kozoroh: Starostlivý, poctivý a upřímný opečovávatel. Lásku bere velmi vážně

Střelec: Optimistický extrovert, který nade vše miluje svobodu a upřímnost

Zdroje článku:
www.usatoday.com, www.allure.co
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Tahle kočka si užívá víkendový relax a v klidu sleduje video s ptáky na chytrém zařízení. Rušit se od lenošení ale rozhodně nenechá a svůj oblíbený tablet jen tak nepustí.
Máme po úplňku. Co vás nyní čeká o víkendu? Nahlédněte do našeho speciálního horoskopu krásy a duševního zdraví od astroložky Nadi Šmídové.
Říká se, že ticho je ten nejkrásnější zvuk. V případě, že potřebujete shodit nadbytečná kila, podpořit zdraví srdce, zlepšit náladu a nakopnout pracovní výkon, vám však nepomůže. To hudba ano!
My ženy jsme kolikrát jedno tajemství vedle druhého. Navenek spořádané a rozumné, ale když se zrovna nikdo nedívá, zpíváme si před zrcadlem s hřebenem v ruce. A děláme toho mnohem více, ale nikomu bychom to nepřiznaly. Často ani nejlepší kamarádce.
V nejhorším případě úmrtí, v „nejlepším“ trvalé následky. Očkování v naší republice bylo zavedeno v letech 1946–1985. Úmrtnost u většiny nemocí klesla o 90-99,9 %. Přesto se i u nás vracejí na scénu nemoci, které jsme znali už jen z literatury: spalničky, dávivý neboli černý kašel, příušnice nebo zarděnky. Jak se jim bránit?
Tento horoskop vynalezli indiáni ze Severní Ameriky, kteří uctívali různé totemy a věřili, že člověk narozený v určitý den v roce je příbuzný s konkrétními zvířaty. Své znamení znáte, teď poznejte svůj totem. Třeba vám odkryje spoustu nového o vaší povaze, věci, o kterých jste dosud nevěděli.
Konopí seté, latinsky cannabis sativa, je bylinou, chcete-li rostlinou, která má na naše tělo blahodárné účinky a používá se v alternativní medicíně k tlumení bolesti, léčbě neurologických onemocnění nebo zeleného zákalu. A vhodné je i na kašel. Proto se na něj teď podíváme z té lepší stránky.
Nejradši byste křičeli, dupali nebo někoho doslova uškrtili! Něco vás tak moc naštvalo, že se nedokážete kontrolovat a vámi proudí jedna emoce za druhou.
V sobotu si dopřejte nějakou aktivitu a pohyb, v neděli potom relaxujte. Co dalšího se objeví o víkendu? Horoskop krásy a duševního zdraví pro vás připravila astroložka Naďa Šmídová.
Společnost RunCzech, organizátor Volkswagen Maratonu Praha a mnohých dalších populárních běžeckých závodů a akcí, se spojil se společností Rakuten Viber, která provozuje jednu z předních světových komunikačních aplikací Viber.
Poslední pracovní týden před Vánoci je tady. Co vás v něm může potkat prozradí astroložka Naďa Šmídová a její horoskop krásy a duševního zdraví.
Streamovací platformy i po dlouhých měsících zažívají žně a myslíme si, že tento trend jen tak neutichne. Přece jenom se letošní rok ponese ve znamení pěkné porce seriálů, na které už fanoušci čekají roky.

Výběr článků

Do období menopauzy se ženy dostávají mezi 45. – 60. rokem, jde o období plné změn a také o období, kdy žena může začít přibírat na váze. I když se budete stravovat stále stejně a dělat všechno stejně, je možné, že najednou nedopnete kalhoty a celkově se vám změní postava. Což nemusí být úplně příjemné.
Kdo by se nechtěl probouzet za vůně čerstvě uvařené kávy. Káva je ten nejlepší životabudič a dnes si řada lidí bez šálku dobře uvařeného kofeinového nápoje nedokáže představit den. Patříte také mezi kávové nadšence? Pak byste jede takový kávovar měli mít i doma. Jenže nabídka na trhu je tak rozmanitá a široká! Po jakém kávovaru sáhnout, ptáte se? Poradíme vám!

Nepřehlédněte

Trendem poslední doby, zejména mezi mladými lidmi na různých sociálních platformách, je pojem zvaný body count. Možná už jste o něm slyšeli, možná vás úplně minul. Co to ten body count vlastně je? Proč se najednou tolik řeší? A co o nás vypovídá?
Tyhle šperky a módní doplňky nejen, že vypadají skvěle, Budou také naprosto originální, až si je vyrobíte doma. Je to snadné a výsledek je perfektní. Vybere se každý, jsou tu stylové, roztomilé i elegantní kousky.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek