Pondělí , 15. 07. 2024

Jindřich

Kozoroh: Starostlivý, poctivý a upřímný opečovávatel. Lásku bere velmi vážně

Kozoroh je předně charakteristický svou pílí a pracovitostí. Mnohdy se může stát, že svůj úspěch má zadarmo, ale není tomu tak. Stojí za ním tvrdá práce a věnování svého značného času a prostoru. Zvládne mít úspěšnou vedoucí pracovní roli a zároveň být i hlavou rodiny a vést domácnost.
Kozoroh
Kozoroh je velmi pečovatelský typ, oddaný rodině.

22. 12. 2022

Od přírody je Kozoroh vůdce, který vyžaduje jen to nejlepší. A na oplátku se snaží okolnímu světu to nejlepší ze sebe dát. Svému kariérnímu postupu obětuje čas i námahu, a to pěkně krůček po krůčku. Bývá to jeho celoživotní cesta a zároveň cíl.

Základní charakteristika Kozoroha

Kozoroh se s přehledem zvládá postarat sám o sebe, ale i o ostatní. Na druhou stranu má ale i něžnou stránku, jen jeho drsnější a tvrdší zevnějšek ji umí dobře skrývat. V případě, že tuto svou jemnější část odhalí, dokáže budovat stabilní vztahy, ať již na poli vztahovém, tak i tom pracovním.

Jsou to dynamičtí jedinci, kteří vyzařují rovnováhu, pokoru a zemitost. Někdy bývá těžké jim porozumět, vypadá to, že kariéra je pro ně to nejdůležitější a hlavně jediné.

Vztahy, láska a sex

Ve vztazích bývá kozoroh oddaný a loajální. Jeho láska časem roste, zesiluje a přeměňuje se v nezlomné pouto. Pro ty, které miluje, by se rozdal. Díky tomu, jak je pracovitý a cílevědomý, si druzí často neuvědomují, jak citlivé toto znamení je a jak hluboce dokáže milovat.

Zpočátku bývají selektivní, ne každého si k sobě připustí a ve svém životě nechají. Vyberou-li si někoho, budou mu bezmezně věrní. Lásku berou nesmírně vážně. Přestože své city nedávají najevo, uvnitř jimi překypují.

S objevením pravé lásky nespěchají, jsou trpěliví. Nevrhnou se do vztahu jen proto, aby někoho měli. Na tu skutečnou lásku si vyčkají, jelikož chtějí jen to upřímné a opravdové.

Kozoroh v rodině

Kozoroh mívá úzké vztahy s rodinou a s jejich zvyklostmi. Je to starostlivý člen, který se zavázal o všechny postarat. Svou největší pozornost věnuje blahu všech členů rodiny. Je hodně spolehlivý. Má hluboké pouto ke spřízněnosti a k rodinným kořenům. Proto je ke své rodině štědrý a velkorysý.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 22. - 23. 12. 2018. Štědrý den je za rohem, snažte se uvolnit a najít si také čas na odpočinek

Kozoroh jako přítel

Stejně jako v partnerských vztazích, tak i v těch přátelských je velice loajální, důsledný a oddaný. Bývá hrdý na poctivost a upřímnost, a to i zpětně očekává. Zprvu se nemusí jevit, že má excelentní komunikační dovednosti, nicméně jeho činy řeknou více nežli slova.

Kariéra a peníze

Jsou to prostě dříči, kteří nejen touží po kariéře, ale po stabilním finančním přísunu a zajištění své rodiny. Peníze si nejenže dokáží vydělat, ale umí je i šetřit. Zvládají se pohybovat i na poli investic, přemýšlí do budoucna, a hlavně na pomyslné zlé časy, které nikterak nechtějí podcenit.

Neradi utrácí za zbytečné věci. Než si něco pořídí, dlouho o tom přemýšlí, a dokonce si získají všemožná srovnání. Jako podnikatelé příliš často viděni nejsou, neradi riskují. Ale v korporátním prostředí jsou jako ryba ve vodě.

Jsou to osoby, které velice rády sdílejí své znalosti a pracovní záležitosti, rády s druhými vedou debaty a předávají si poznatky.

Jak si Kozoroha získáte?

Toto znamení velice přitahuje pracovitost, odhodlání a ambice. Ihned si povšimnou lidí, co mají charakter. A pokud navíc vidí jedince, kteří se v životě o sebe dokážou postarat, mají stabilní zázemí a pevnou půdu pod nohama, získají si jejich velké uznání.

Jsou to konzervativní lidé, na druhých si hodně všímají módního vkusu a společenského vystupování. Sami mají intelekt, proto je zaujme pouze jedinec, který je inteligentní a který ví, co od života chce, a co si také umí za tím jít.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Střelec: Optimistický extrovert, který nade vše miluje svobodu a upřímnost

Váhy: Zdvořilí a féroví bojovníci s nerozhodností

Zdroje článku:
www.horoscope.com, www.hindustantimes.com
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Svou domácnost můžete zpestřit různými věcmi. Zatímco někdo sází na bytový textil, jiný si raději pořizuje pokojové rostliny, které dokážou vdechnout interiéru život. Pakliže patříte také mezi pěstitele, kteří touží po jedinečném prvku ve svém domově, naučte se pěstovat amarylis. Působivou pokojovou rostlinu, která je stokrát hezčí než barevný povlak na polštář.  
Ovdověla jsem velice brzy, bylo mi dvaačtyřicet, když můj manžel zemřel na infarkt a od té doby jsem zůstala sama. Abych svůj život nějak vyplnila, hodně jsem se upnula na dceru, která byla ráda. Vždyť jí alespoň měl kdo pomáhat s jejími třemi dětmi, na které neměla čas, protože chtěla budovat kariéru.
Čeká vás v příštím roce stěhování do nového nebo jen plánujete rozsáhlou rekonstrukci vašeho stávajícího bydlení? V takovém případě by vás mohlo zajímat, jaké budou interiérové trendy pro rok 2023. Pojďte se alespoň na některé z nich s námi podívat.
Znáte tibi krystaly, nebo jste o nich ještě nikdy neslyšeli? Přitom je to hit posledních let. Jsou tělu prospěšné a tudíž zdravé a ještě se z nich dá vyrobit třeba domácí cider. Objevte kouzlo tibi limonády!
Konopí seté, latinsky cannabis sativa, je bylinou, chcete-li rostlinou, která má na naše tělo blahodárné účinky a používá se v alternativní medicíně k tlumení bolesti, léčbě neurologických onemocnění nebo zeleného zákalu. A vhodné je i na kašel. Proto se na něj teď podíváme z té lepší stránky.
Štědrovečerní večeře u nás už není jen kapr a bramborový salát, přestože tato kombinace dominuje. Češi stále více experimentují. Pokud letos chcete také změnu, nechte se inspirovat tradicemi z jiných zemí světa.
Astroložka Naďa Šmídová připravila horoskop krásy a duševního zdraví na další pracovní týden. Čemu se v sychravém počasí vyhnout a co naopak očekávat?
Napadlo vás někdy, že když partnerovi řeknete, jak roztomile vypadá třeba při opravě sekačky, že mu vlastně nelichotíte? Ba naopak, že mu to může velmi vadit? Prozradíme vám 10 komplimentů, po kterých váš partner opravdu netouží.
Milování s partnerem už tak trochu není, co bývalo? Vezměte otěže do svých rukou a navraťte do vztahu ztracenou vášeň. Jak? Přece s pomocí špenátu, jablek a ovesných vloček! To jsou ty správné prostředky, které mohou oživit vaše libido.
Čeká vás zařizování nového bytu nebo snad rekonstrukce toho stávajícího? Inspirujte se trendy v bydlení pro rok 2022. Cílem pro nadcházejících dvanáct měsíců je vytvořit ze svého domova místo, kde se budete cítit příjemně, v klidu a bezpečí.
Čeká vás v příštím roce stěhování do nového nebo jen plánujete rozsáhlou rekonstrukci vašeho stávajícího bydlení? V takovém případě by vás mohlo zajímat, jaké budou interiérové trendy pro rok 2023. Pojďte se alespoň na některé z nich s námi podívat.
Období prázdnin a letních dovolených je už definitivně za námi. Přestože meteorologové slibují poměrně slušný podzim, sychravé dny spolu s deštivým počasím už nedočkavě klepou na dveře. Pokud vám zbývá ještě pár dnů dovolené nebo prostě máte chuť vyrazit někam na teplem, rozhodně se vám budou hodit naše tipy na hřejivou podzimní dovolenou.

Výběr článků

Módní trendy obuvi na podzim a zimu 2019 přinášejí řadu stylů. Od jednoduchých, přes potištěné, barevné, vzorované, šněrovací, až po boty ve vojenském stylu. V zimě pak jasně vedou kožešiny. Pro chladné období si vyberte alespoň dva nové modely. Jeden do práce a do města, druhý pro vycházky do přírody a pro výlety na hory. Jaké zimní boty zvolit?
I když si v době neutichající rýmy myslíme, že se nám nemůže nic horšího stát, existuje celá spousta daleko vážnějších onemocnění, které nám dokážou život obrátit doslova naruby. Jednou z nich je rakovina – nemoc, která je obrovským náporem na psychiku.

Nepřehlédněte

Ano, v této zábavě se vyžívají především muži. Ti si vždycky rádi do někoho zastřílí, případně při různých firemních akcích považují paintball za hru, při níž si mohou vyřídit účty se svými kolegy nebo nadřízenými. Ale rozhodně to není jen střílečka pro pány tvorstva, i ženy si mohou přijít na své.
Nabídka kroužků pro školní, ale i předškolní, děti je v současné době mimořádně bohatá. Potřebují děti organizovanou zábavu? Mají si mimo školu rozvíjet své znalosti ve vzdělávacích kroužcích? Určitě ano, ale musíte zvážit, kdy je třeba nechat svoje ambice spát. Pro děti je prospěšný i čas, kdy doma jen tak lelkují. Kolik kroužků už je moc? Jaký kroužek dítěti sedí nejlépe?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek