Čtvrtek , 07. 12. 2023

Ambrož

Střelec: Optimistický extrovert, který nade vše miluje svobodu a upřímnost

Střelci, jakožto jedno z ohnivých znamení, dokáží být neuvěřitelně spontánní a jsou to právě oni, kteří vám bez obalu řeknou naprosto vše, ať se vám to líbí či nikoliv. Oni věci nefiltrují. Se Střelci bývá velká zábava, často jsou proto obklopeni hromadou lidí a přátel. Mají nadstandardní konverzační schopnosti a své okolí umí vysoce zaujmout a inspirovat, aby žili svůj nejlepší možný život.
Střelec
Znamení Střelec vládne v astrologii hvězdám od 23. listopadu do 22. prosince.

23. 11. 2022

Střelec má neustálou tendenci a touhu po posunu, a to jak duchovním, tak i fyzickém. Lidské bytí rád zkoumá a nebojí se jakékoli změny, která ho dokáže na pomyslném žebříčku popostrčit zase o krok výše. S oblibou objevuje nepoznané, vždy se snaží přijít na to, jak svět vlastně funguje.

Základní charakteristika Střelce

Ve snaze získat to, po čem touží, mohou být Střelci až lehkomyslní a často dělají věci, které jsou v rozporu se vším, co je vůbec možné. Jsou to průzkumníci a nebojácní dobrodruzi. Pro ně cesta znamená cíl. Současně mají tu schopnost se neohlížet zpět, neustále koukají dopředu a do nových zítřků.

Střelci bývají příliš ctižádostiví. Snaží se překonat limity všeho možného, že mnohdy jim unikají radosti všedních dnů. Mají neuvěřitelnou aspiraci po vědění. Jejich zvědavost dokáže vést ke zpochybňování a měnění názorů.

Díky své potřebě se neustále hnát dopředu mají kolikrát problém věci dotáhnout do konce. Často se před cílem zastaví a vrhnou se do další záležitosti. A poté zase do další.

Vztahy, láska a sex

Střelec je člověk upřímný a otevřený, a právě proto se zvládne zamilovat velice rychle. Nepotřebuje příliš času na to, aby si v sobě ověřil, zdali dotyčnou osobu chce. Sám je ale vysoce nezávislý a má sklony k trávení času všemožnými způsoby. Lehce se začne nudit. Proto hledá někoho vášnivého, kdo v něm dokáže zažehnout zájem, který ale nikdy neuhasne. Miluje dobrodružství, nebude vedle někoho neakčního a nudného.

K sobě Střelci potřebují osobu, se kterou budou zažívat krásné a neotřelé chvilky a současně někoho, kdo je nebude svazovat a neustále jim předhazovat, co mají dělat. Chtějí partnera, který si bude život užívat stejně tak, jako právě oni, někoho, kdo nebere život příliš vážně. Chtějí být neustále v pohybu, touží po časté změně. Uváznout na jednom místě je pro ně smrtelné.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 24. - 25. 11. 2018. Dobijte pořádně baterky a věnujte čas péči o pokožku!

Střelec v rodině

Otázka rodiny, a obzvláště pak rodičů, je pro něj citlivá. S rodiči mívá silná pouta, přestože se jim se vším nesvěřuje. Rodinní členové jsou pro střelce nesmírně důležití, vždy jim připadá, že společně naprosto souzní a věří, že vědí, co si druzí myslí a co cítí. Pro ně je každý vztah ojedinělý. Střelci jako rodiče jsou velmi zodpovědní, k čemuž vedou i své děti, nicméně pomocí dobrého humoru a celkové zábavy.

Přátelé Střelci

Střelci jsou nadmíru oddaní přátelé, kteří se nebojí vám sdělit i nepříjemnou pravdu do očí či vám dát podněty k jakémukoliv zlepšení. Ruku na srdce, ne každý takového člověka dokáže vždy unést. Střelci to ale dělat budou. Kolem sebe mívají velký okruh přátel, přesto ale nejsou ti, kteří se vám budou ozývat každý den. Dle nich není nutné mít o sobě přehled každý den.

Nemají problém se dát znovu dohromady s někým, koho neviděli desetiletí. Upřednostňují osobní kontakt a rozhovor namísto konstantního posílání zpráv. Střelci dokážou své přátele povzbudit k jakékoliv akci a neustále je hnát dopředu.

Kariéra a peníze

Střelec si bývá vědom svých zvláštních schopností, které umí využít ve svůj kariérní prospěch a k nahromadění majetku a celkového bohatství. Má rád luxus a přepych, současně ale myslí na zajištění své budoucnosti v podobě spoření a investic. Střelec se vždy snaží mít nějaké peníze stranou.

Uplatní se v zaměstnáních, kde jsou důležité sociální vztahy a aspekty. Patří mezi ně například politika, lidské zdroje, školství či lékařství a terapie.

Jak si Střelce získáte?

Abyste Střelce polapili, musíte ho zaujmout, a to nejlépe v podobě aktivní mysli a životním stylem upřímnosti, troškou tajemna a záhadnosti, umu polichotit a postavit ho před výzvu. V žádném případě nesmí mít Střelec pocit, že by měl být zahnán do kouta a jakkoliv omezován.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 13. - 14. 10. 2018. Správný čas na procházku na vzduchu a večerní relaxační koupel!

Toto znamení má rádo protějšek, který se o sebe stará a umí se prodat.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Štír: Tvrdohlavá, nezávislá, a přesto extrémně citlivá osobnost

Lev: Charismatický vůdce s přirozenou autoritou

Zdroje článku:
www.purewow.com , www.horoscope.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Červená řepa je doslova vitaminová bomba. Obsahuje mnoho látek, příznivých pro náš organismus. Může se pyšnit například vysokým obsahem vitamínu C, vitamínu B. Mimo jiné také obsahuje další blahodárné minerály, jako je hořčík, draslík, sodík. Je plná železa a kyseliny listové, a tak se doporučuje i při chudokrevnosti. Také příznivě působí na štítnou žlázu, protože v ní najdeme i jód. A jaké má další skvělé vlastnosti?
Plánujete svou zahradu krásně osvítit? Chcete na ní strávit následující teplé měsíce? Osvětlení na zahradu zkrátka patří. Je součástí vašich večerů s přáteli i grilovacích večírků. Je to nejen stylový prvek, ale také mluvíme o funkční a praktické části zahrady zabraňující mnoha nepříjemným nehodám jako jsou pády ze schodů, pády do bazénů, jezírek a podobně. Vyberte si osvětlení na zahradu správně a střízlivě.
Dva měsíce letních prázdnin utekly jako voda a opět nastalo období, kdy deset měsíců vypravujete děti do školy. Což bývá často plné zmatku. Aby u vás doma nevypukl tento scénář, přinášíme vám několik rad. Díky těm vás žádné školní ráno nezaskočí nepřipravené a vše stihnete.
Často se před ostatními takzvaně „necítíte“? Co dělat s tím, když sebevědomí pokulhává, přestože jste si v určitých okamžicích jistá, že nejste k zahození? Sebevědomí je choulostivá věc, která může v našem životě hrát velmi význačnou roli. Jak své sebevědomí zvýšit, abyste se cítila skvěle a přestala nad sebou pochybovat?
Módní trendy se mění jako na běžícím pásu, což statně potvrzují i všichni módní stylisté. Ti v současné době radí jedno – nebojte se kožených modelů, ty s námi ještě nějaký ten pátek zůstanou. A ostatně mají pravdu - kůže opravdu dominuje letošnímu podzimu a bylo by mylné se domnívat, že zanedlouho odejde z módy. Zatím to vypadá, že s námi zůstane až do podzimu nadcházejícího. 
Každé znamení zvěrokruhu má své vlastní silné stránky. Ty jsou klíčové pro určení toho, co ženy bude na mužích přitahovat, tedy jaká znamení si budou volit jaké muže. Pokud jste žena nebo muž, vyberte si své znamení a podívejte se na jeho povahové rysy. Následně se dozvíte, jaké typy mužů budou danou ženu přitahovat.
I přes to, že nás občas potrápí nepříjemné deště, léto je stále v plném proudu a sním jsou stále ještě otevřené dveře pro výlet na kole. Je však potřeba mít na mysli, že pokud berete cyklistiku alespoň trochu vážně, existuje řada doplňků, které vám zážitek z jízdy značně vylepší! Pojďme se společně podívat, čím vším můžete podpořit svůj dokonalý cyklo výlet ať už sám, s přáteli, či rodinou. 

Nepřehlédněte

Kočky jsou tak roztomilá a super zábavná zvířata. A dnes se zaměříme speciálně na černé kočky! Vyvolávají nám úsměv na tváři a léčí naši špatnou náladu. Stačí se podívat, jak si všechny ty chlupaté kočičky hrají, padají, vycházejí se psy a jinými zvířaty, děsí sebe i vás, dělají legrační zvuky nebo se rozzlobí... Tak vtipné a roztomilé!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek