Pondělí , 28. 11. 2022

René

Střelec: Optimistický extrovert, který nade vše miluje svobodu a upřímnost

Střelci, jakožto jedno z ohnivých znamení, dokáží být neuvěřitelně spontánní a jsou to právě oni, kteří vám bez obalu řeknou naprosto vše, ať se vám to líbí či nikoliv. Oni věci nefiltrují. Se Střelci bývá velká zábava, často jsou proto obklopeni hromadou lidí a přátel. Mají nadstandardní konverzační schopnosti a své okolí umí vysoce zaujmout a inspirovat, aby žili svůj nejlepší možný život.
Střelec
Znamení Střelec vládne v astrologii hvězdám od 23. listopadu do 22. prosince.

23. 11. 2022

Střelec má neustálou tendenci a touhu po posunu, a to jak duchovním, tak i fyzickém. Lidské bytí rád zkoumá a nebojí se jakékoli změny, která ho dokáže na pomyslném žebříčku popostrčit zase o krok výše. S oblibou objevuje nepoznané, vždy se snaží přijít na to, jak svět vlastně funguje.

Základní charakteristika Střelce

Ve snaze získat to, po čem touží, mohou být Střelci až lehkomyslní a často dělají věci, které jsou v rozporu se vším, co je vůbec možné. Jsou to průzkumníci a nebojácní dobrodruzi. Pro ně cesta znamená cíl. Současně mají tu schopnost se neohlížet zpět, neustále koukají dopředu a do nových zítřků.

Střelci bývají příliš ctižádostiví. Snaží se překonat limity všeho možného, že mnohdy jim unikají radosti všedních dnů. Mají neuvěřitelnou aspiraci po vědění. Jejich zvědavost dokáže vést ke zpochybňování a měnění názorů.

Díky své potřebě se neustále hnát dopředu mají kolikrát problém věci dotáhnout do konce. Často se před cílem zastaví a vrhnou se do další záležitosti. A poté zase do další.

Vztahy, láska a sex

Střelec je člověk upřímný a otevřený, a právě proto se zvládne zamilovat velice rychle. Nepotřebuje příliš času na to, aby si v sobě ověřil, zdali dotyčnou osobu chce. Sám je ale vysoce nezávislý a má sklony k trávení času všemožnými způsoby. Lehce se začne nudit. Proto hledá někoho vášnivého, kdo v něm dokáže zažehnout zájem, který ale nikdy neuhasne. Miluje dobrodružství, nebude vedle někoho neakčního a nudného.

K sobě Střelci potřebují osobu, se kterou budou zažívat krásné a neotřelé chvilky a současně někoho, kdo je nebude svazovat a neustále jim předhazovat, co mají dělat. Chtějí partnera, který si bude život užívat stejně tak, jako právě oni, někoho, kdo nebere život příliš vážně. Chtějí být neustále v pohybu, touží po časté změně. Uváznout na jednom místě je pro ně smrtelné.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na pondělí 10. 9. 2018. Dejte si pozor na imunitu a nepouštějte se do zkrášlujících procedur na obličeji!

Střelec v rodině

Otázka rodiny, a obzvláště pak rodičů, je pro něj citlivá. S rodiči mívá silná pouta, přestože se jim se vším nesvěřuje. Rodinní členové jsou pro střelce nesmírně důležití, vždy jim připadá, že společně naprosto souzní a věří, že vědí, co si druzí myslí a co cítí. Pro ně je každý vztah ojedinělý. Střelci jako rodiče jsou velmi zodpovědní, k čemuž vedou i své děti, nicméně pomocí dobrého humoru a celkové zábavy.

Přátelé Střelci

Střelci jsou nadmíru oddaní přátelé, kteří se nebojí vám sdělit i nepříjemnou pravdu do očí či vám dát podněty k jakémukoliv zlepšení. Ruku na srdce, ne každý takového člověka dokáže vždy unést. Střelci to ale dělat budou. Kolem sebe mívají velký okruh přátel, přesto ale nejsou ti, kteří se vám budou ozývat každý den. Dle nich není nutné mít o sobě přehled každý den.

Nemají problém se dát znovu dohromady s někým, koho neviděli desetiletí. Upřednostňují osobní kontakt a rozhovor namísto konstantního posílání zpráv. Střelci dokážou své přátele povzbudit k jakékoliv akci a neustále je hnát dopředu.

Kariéra a peníze

Střelec si bývá vědom svých zvláštních schopností, které umí využít ve svůj kariérní prospěch a k nahromadění majetku a celkového bohatství. Má rád luxus a přepych, současně ale myslí na zajištění své budoucnosti v podobě spoření a investic. Střelec se vždy snaží mít nějaké peníze stranou.

Uplatní se v zaměstnáních, kde jsou důležité sociální vztahy a aspekty. Patří mezi ně například politika, lidské zdroje, školství či lékařství a terapie.

Jak si Střelce získáte?

Abyste Střelce polapili, musíte ho zaujmout, a to nejlépe v podobě aktivní mysli a životním stylem upřímnosti, troškou tajemna a záhadnosti, umu polichotit a postavit ho před výzvu. V žádném případě nesmí mít Střelec pocit, že by měl být zahnán do kouta a jakkoliv omezován.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 10. a 11. 11. 2018. Sobota i neděle budou plné pozitivní energie

Toto znamení má rádo protějšek, který se o sebe stará a umí se prodat.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Štír: Tvrdohlavá, nezávislá, a přesto extrémně citlivá osobnost

Lev: Charismatický vůdce s přirozenou autoritou

Zdroje článku:
www.purewow.com , www.horoscope.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Neexistuje žádný univerzální návod, jak si zařídit moderní obývací pokoj. Každý člověk je totiž jiný a každý z nás má odlišný vkus. Důležité proto je, abyste si obývací pokoj vybavili tak, aby se vám v něm příjemně žilo, působil harmonicky a měli jste tam vše, co potřebujete k relaxu a času společně strávenému s rodinou.
Saláty k obědu, svačiny po cvičení nebo šťávy z ovoce jsou obecně považovány za zdravé, ale pokud s nimi nezacházíte správně, vašemu hubnutí spíše uškodí. Dresing na salátu je často stejně kalorický, jako kdybyste snědly hamburger, a ovocné šťávy mají energetickou hodnotu jako tabulka čokolády. Jak si správně poradit s přípravou jídla při hubnutí?
Všichni jsme někdy v životě emocionálně vyčerpaní. Je normální zažít předávkování jednou nebo druhou emocí a vypořádat se s jejich těžkostí a bojem. A pouze prostřednictvím této zkušenosti můžeme skutečně vidět krásu života. Ale když se emoční vyčerpání promění v neustálý zážitek negativních emocí, už to není zdravé.
O nemocech se většinou nevtipkuje, ovšem výjimkou je nemoc zvaná Alzheimer, o které se mluví v mnoha starších i novějších vtipech. Dalo by se říct, že lidé o Alzheimerově nemoci vtipkují do chvíle, dokud se s chorobou nesetkají tváří v tvář. To pak jdou žerty stranou, jelikož se pochopí, že se jedná o závažnou nemoc a že to opravdu není legrace.
Máme tu nový rok, nejspíš jste si stanovili různá předsevzetí a jedno z nich může být právě cvičení. Možná jste se ale pokoušeli cvičit už dřív, ale moc dlouho vám to nevydrželo. Anebo jste se k tomu nakonec ani neodhodlali. Čím to vlastně je? A jak to jednou provždy vyřešit a doopravdy se cvičením začít? Pojďme si o tom něco povědět!
„Už to mezi námi není takové, jako dřív. Chybí mi chvíle, kdy jsme neřešili jen pleny, očkovaní, hlídání, opruzeniny, růst zoubků. Náš sexuální život je po narození dítěte na bodu mrazu. Všechno se točí kolem prcka a nemáme na sebe s partnerem už vůbec žádný čas. Jsem uvázaná doma a můj svět je jen pračka, pleny a sporák. Nepamatuji si, kdy jsem naposledy měla čas umýt si vlasy nebo si udělat nehty. Co máme mimino, jsem pro svou ženu druhé kolo u vozu. Všechno mám na krku já a partner mi s ničím nepomáhá. Moje žena o sebe přestala pečovat.“ Tohle je výčet těch nejčastějších příčin sporů, které vyvstávají po narození dítěte. Poznáváte se v některém z uvedených příkladů? Dnešní článek vás provede nejčastějšími příčinami partnerské poporodní nebo chcete-li rodičovské krize.
Postel ukrytá v knihovně nebo sedačka, která se sama přestaví na palandu. Chytré a praktické řešení prostoru doma nabízí originální nábytek budoucnosti. Tyto nápady ale nepůsobí jen jako snaha o získání prostoru za každou cenu. Mnohá řešení jsou vysoce praktická z důvodu účelnosti, jako zasouvací botník pod schody do patra.
Být lepší verzí sebe samých. Snažíme se o to každý den. A když se o to nesnažíme my, chtějí to po nás druzí. V současné době jsou na nás kladené obrovské nároky, během nichž jsme vystavováni nesmírnému tlaku. Co kdybychom vám ale řekli, že každá životní situace se dá zvládnout s nadhledem a lehkostí. Jen potřebujete člověka, který vás pošťouchne tím správným směrem.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek