Úterý , 07. 02. 2023

Veronika

Lev: Charismatický vůdce s přirozenou autoritou

Lidé ve znamení Lva jsou přirozenými vůdci, kteří se nesou stejně velkolepě jako jejich zvěrokruhový zástupce. V tomto znamení jsou lidé, kteří se narodili mezi 23. červencem až 22. srpnem.
Lev
Lvi jsou vždy středem pozornosti, ve společnosti září.

22. 07. 2022

Základní charakteristika lvů

Lvi jsou nesmírně hrdí a sebejistí. Života si užívají naplno, a to ve všech sférách. Jsou silní, odvážní, a kdykoliv si něco zamanou, upřou se na cíl a předem se nevzdají. Mají vytrvalost a silnou bojovnost. A za to se Lev nestydí, naopak se jí velmi rádi chlubí. Se Lvy se ocitnete v zábavné společnosti, vždy budou v centru dění. Ve vztazích bývají upřímní. Rádi se vychloubají svým entuziasmem k životu.

Jsou to osoby milující, soucitné a kreativní. Lvi jsou známí svou laskavostí a vstřícností, respektem a vztahem k penězům, které si sami dokáží vydělat. Jakmile jim ale protější strana nedokáže vřelost opětovat, cítí se raněně. Mají sklon druhým důvěřovat, proto se mnohdy ocitnou v úžasu, když se v lidech spletou.

Když zestárnou, zažívají všechny pocity štěstí a smutku, ale určitě toho nelitují. Jejich povaha jim umožňuje užívat si života bez jakékoliv lítosti, a to navzdory všem problémům, které kdy utrpěli.

Vztahy, láska a sex

Lev se velice rychle zamiluje – a nechce to skrývat. Jakmile se tak stane, rozšíří to do celého světa. Ve věcech lásky, vztahů a sexu jsou Lvi plní elánu a vitality. I to je jeden z důvodů, proč od vztahů hodně očekávají. To ovšem často vede k srdcervoucím situacím a značně smutným okamžikům jejich života. Je důležité, aby partneři sdíleli společné zájmy a života si oba plně užívali.

Ve svém sexuálním životě jsou Lvi vynalézaví, kreativní a spontánní. Pro svého partnera dokáží prakticky vše. A nuda je to poslední, co jim hrozí. Lvi vždy chtějí, aby se protější strana cítila co nejvíce pohodlně a příjemně. Zároveň mají velkou potřebu ocenění, které se jim často nedostává – a oni jsou z toho frustrovaní a ve vztahu může dojít k nenaplnění.

K TÉMATU  Člověk ve znamení Panny? Loajální, praktický a tvrdý dříč

Lev a rodina

Pro toto znamení bývá rodina na prvním místě a je schopný pro ni mnohé obětovat. Má potřebu své nejbližší ochraňovat a nikdy nedovolí, aby se jim něco špatného přihodilo. S rodinou rád tráví všechen volný čas, rád s nimi jezdí na dovolené. Lev se o rodinu vždy dokáže sám postarat a dává to také rád patřičně najevo.

Přátelé Lvi

Lvi jsou velice loajální osoby, které si váží svých blízkých a přátel. Jakmile vás Lev pustil do svého bližšího teritoria, můžete si být jistí, že vám věří a nikdy vás nijak nepodvede a nezradí. Přátelé pro něj mají význam jako rodina. Je k nim velice štědrý, svého přítele by nikdy nevyužil. Jeho loajalita přetrvá celý jeho život.

Jsou to takoví lidé, kteří i když budou mít své plány, vám přispěchají na pomoc, budete-li to potřebovat. Lev vás dokáže tak uklidnit, že se při jakýchkoliv problémech budete cítit bezpečně. Potřebuje, aby jeho nejbližší sdíleli jeho hodnoty.

Kariéra a peníze

Lvi nejsou líní, dokážou se o sebe a své blízké postarat, proto jim práce není vůbec cizí. Práci si často idealizují. Pokud něco dělají, dělají to s vášní. Jako rozený vůdce je předurčen k vyšším pracovním pozicím. Mnohdy s ním nebude lehké spolupracovat, jelikož se stále bude, i když nenápadně až neviditelně, pasovat do role velitele. Ostatní se snaží inspirovat a motivovat je.

Za svůj život může práci několikrát změnit. Mají rádi nové výzvy, zkoušet nová prostředí, předně nechtějí ustrnout na jednom místě bez viditelnosti dalšího pohybu. Pro to, aby měli dostatek peněz, tvrdě pracují. A chtějí, aby to jejich okolí vidělo. A docenilo. Lvi milují luxus. Dokáží utrácet, ale zároveň dokáží přemýšlet v dlouhodobém měřítku. Díky tomu mají pro své utrácení strategii, jak mít vždy dostatek peněz.

K TÉMATU  Říká vám něco Hamsa jóga nebo védská? Ne vždy je to jen a pouze o cvičení

Jak si lva získáte

Na první pohled se může jevit, že takovou charismatickou a sebevědomou osobu není možné jen tak a snadno získat. Je to pravda, ale i přesto jsou věci, kterým podlehne. A tou jsou komplimenty. Dejte mu najevo, čím vás oslnil, co vše úžasného dokázal, poplácejte ho po rameni, jakkoliv ho obdivujte a věřte, že takto si získáte jeho náklonnost a další zájem. Rozhodně se ho nesnažte jakkoliv převýšit.

Projevte mu, že máte stejné hodnoty, společné zájmy, na to on uslyší. Lev se dokáže rychle zamilovat, ale stejně tak rychle dokážou jeho city ochladnout. Pokud ale vzplanou, zahrne vás naprosto vším, čím dokáže.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Raci jsou oddaní lidé, kteří své blízké budou bránit za každou cenu

Blíženci: Kolem tohoto vzdušného znamení se vždy něco děje

Zdroje článku:
www.allure.com, www.instyle.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Kam se špinavým prádlem? Do pračky! Ale někdy je ho víc a různých barev, a než přijde na řadu, uschová ho koš na prádlo, praktický doplněk vaší koupelny. Vybrat si můžete přesně takový, aby stylově i barevně zapadl do vašeho interiéru. Koše na prádlo jsou proutěné, plastové nebo látkové, ale také z bambusu. Inspirace pro vás!
Pojem alternativní bydlení nemusí znamenat nepohodlí a nečistotu. Hlavní je mít k dispozici pozemek, a skutečně příjemný domov se pak dá vytvořit v přepravním kontejneru, lesní chalupě nebo mobilheimu. Záleží na způsobu provedení. Tyhle ukázky vás přesvědčí, že alespoň jako letní chalupu je co závidět. I v malém prostoru se dají vykouzlit divy. Nevěříte?
Ve většině medií proběhla zpráva nejen o oceněných filmech a osobnostech v anketě Český lev, ale také o tom, kdo měl co na sobě. Dress code, neboli pravidla oblékání na určité události, mnoho umělců nedodrželo. Ve světě nedodržování takových pravidel může znamenat i zákaz vstupu na dané místo. Co znamenají jednotlivé pojmy na pozvánkách na akce?
Svatební den bývá pro mnoho lidí tím nejkrásnějším. Když žena dostane zásnubní prstýnek, začne se jí v hlavě točit milion věcí, které by na svatbě chtěla mít. Důležité je, se z toho nezbláznit. Pokud si můžete dovolit zaplatit společnost, která se organizací svateb zabývá, ušetříte si určitě mnoho starostí a nervů, ale z finanční stránky to asi nebude žádný med. Pokud děláte svatbu na vlastní pěst, nejlepší bude, pokud si všechny důležité věci budete sepisovat do deníčku. A to nejen množství hostů, velikost dortu, místo konání svatby, ale také samotný rozpočet, který se za svatbu chystáte utratit.
Střevní potíže na cestách představují jeden z největších strašáků a též jeden z nejčastějších zdravotních problémů provázených cestování a dovolenou. Základem je prostá prevence a uvědomění si nástrah před vycestováním. Chceme-li co nejvíce snížit riziko zdravotních problémů, je nutné na to myslet již určitou dobou před cestou a celou dovolenou.
Je možné, že jste o chitosanu ještě nikdy neslyšeli, a není se přitom čemu divit. Poměrně nový hit v péči o zdraví okouzlil davy lidí po celém světě. Tento doplněk stravy slibuje, že učiní takové změny v organismu, že se po jeho užívání téměř nepoznáte. V čem tedy chitosan učaroval těm, kteří ho používají?
Stále ještě pracujete na svém novoročním předsevzetí a usilujete o shození posledních vánočních kilogramů? Pak patříte mezi posledních pár statečných. Většina to už dávno vzdala, tudíž už nyní si můžete pogratulovat. Vy se však místo gratulací ptáte sami sebe, jak poslední povánoční kilogramy shodit. Těch posledních pár kilo jde totiž dolů opravdu stěží.
Pojďme na skutečnou zábavu. Víte o tom, že existuje 7 typů pánského přirození? Který z tvarů je nejoblíbenější? A který je kuriozitou? Vážené dámy, pohodlně se usaďte, jdeme se podívat na vysoce vědeckou studii o tom, jaké všemožné tvary může mít pánský pinďour!
V dalším chladném pracovním týdnu pomalu ukončete případné spory s ostatními, ať je nepřenášíte do dalšího roku. Nezapomínejte na péči o své zdraví, a zajděte se uvolnit od stresu do divadla, kina nebo na koncert. Co dalšího na vás čeká vám napoví horoskop krásy a duševního zdraví, který připravila astroložka Naďa Šmídová

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek