Čtvrtek , 29. 02. 2024

Horymír

Lev: Charismatický vůdce s přirozenou autoritou

Lidé ve znamení Lva jsou přirozenými vůdci, kteří se nesou stejně velkolepě jako jejich zvěrokruhový zástupce. V tomto znamení jsou lidé, kteří se narodili mezi 23. červencem až 22. srpnem.
Lev
Lvi jsou vždy středem pozornosti, ve společnosti září.

22. 07. 2022

Základní charakteristika lvů

Lvi jsou nesmírně hrdí a sebejistí. Života si užívají naplno, a to ve všech sférách. Jsou silní, odvážní, a kdykoliv si něco zamanou, upřou se na cíl a předem se nevzdají. Mají vytrvalost a silnou bojovnost. A za to se Lev nestydí, naopak se jí velmi rádi chlubí. Se Lvy se ocitnete v zábavné společnosti, vždy budou v centru dění. Ve vztazích bývají upřímní. Rádi se vychloubají svým entuziasmem k životu.

Jsou to osoby milující, soucitné a kreativní. Lvi jsou známí svou laskavostí a vstřícností, respektem a vztahem k penězům, které si sami dokáží vydělat. Jakmile jim ale protější strana nedokáže vřelost opětovat, cítí se raněně. Mají sklon druhým důvěřovat, proto se mnohdy ocitnou v úžasu, když se v lidech spletou.

Když zestárnou, zažívají všechny pocity štěstí a smutku, ale určitě toho nelitují. Jejich povaha jim umožňuje užívat si života bez jakékoliv lítosti, a to navzdory všem problémům, které kdy utrpěli.

Vztahy, láska a sex

Lev se velice rychle zamiluje – a nechce to skrývat. Jakmile se tak stane, rozšíří to do celého světa. Ve věcech lásky, vztahů a sexu jsou Lvi plní elánu a vitality. I to je jeden z důvodů, proč od vztahů hodně očekávají. To ovšem často vede k srdcervoucím situacím a značně smutným okamžikům jejich života. Je důležité, aby partneři sdíleli společné zájmy a života si oba plně užívali.

Ve svém sexuálním životě jsou Lvi vynalézaví, kreativní a spontánní. Pro svého partnera dokáží prakticky vše. A nuda je to poslední, co jim hrozí. Lvi vždy chtějí, aby se protější strana cítila co nejvíce pohodlně a příjemně. Zároveň mají velkou potřebu ocenění, které se jim často nedostává – a oni jsou z toho frustrovaní a ve vztahu může dojít k nenaplnění.

K TÉMATU  Rodina nebo práce? 5 rad, jak zvládnout vše!

Lev a rodina

Pro toto znamení bývá rodina na prvním místě a je schopný pro ni mnohé obětovat. Má potřebu své nejbližší ochraňovat a nikdy nedovolí, aby se jim něco špatného přihodilo. S rodinou rád tráví všechen volný čas, rád s nimi jezdí na dovolené. Lev se o rodinu vždy dokáže sám postarat a dává to také rád patřičně najevo.

Přátelé Lvi

Lvi jsou velice loajální osoby, které si váží svých blízkých a přátel. Jakmile vás Lev pustil do svého bližšího teritoria, můžete si být jistí, že vám věří a nikdy vás nijak nepodvede a nezradí. Přátelé pro něj mají význam jako rodina. Je k nim velice štědrý, svého přítele by nikdy nevyužil. Jeho loajalita přetrvá celý jeho život.

Jsou to takoví lidé, kteří i když budou mít své plány, vám přispěchají na pomoc, budete-li to potřebovat. Lev vás dokáže tak uklidnit, že se při jakýchkoliv problémech budete cítit bezpečně. Potřebuje, aby jeho nejbližší sdíleli jeho hodnoty.

Kariéra a peníze

Lvi nejsou líní, dokážou se o sebe a své blízké postarat, proto jim práce není vůbec cizí. Práci si často idealizují. Pokud něco dělají, dělají to s vášní. Jako rozený vůdce je předurčen k vyšším pracovním pozicím. Mnohdy s ním nebude lehké spolupracovat, jelikož se stále bude, i když nenápadně až neviditelně, pasovat do role velitele. Ostatní se snaží inspirovat a motivovat je.

Za svůj život může práci několikrát změnit. Mají rádi nové výzvy, zkoušet nová prostředí, předně nechtějí ustrnout na jednom místě bez viditelnosti dalšího pohybu. Pro to, aby měli dostatek peněz, tvrdě pracují. A chtějí, aby to jejich okolí vidělo. A docenilo. Lvi milují luxus. Dokáží utrácet, ale zároveň dokáží přemýšlet v dlouhodobém měřítku. Díky tomu mají pro své utrácení strategii, jak mít vždy dostatek peněz.

K TÉMATU  Úplněk ve znamení Lva: pozor na vlastní ego při hledání sama sebe!

Jak si lva získáte

Na první pohled se může jevit, že takovou charismatickou a sebevědomou osobu není možné jen tak a snadno získat. Je to pravda, ale i přesto jsou věci, kterým podlehne. A tou jsou komplimenty. Dejte mu najevo, čím vás oslnil, co vše úžasného dokázal, poplácejte ho po rameni, jakkoliv ho obdivujte a věřte, že takto si získáte jeho náklonnost a další zájem. Rozhodně se ho nesnažte jakkoliv převýšit.

Projevte mu, že máte stejné hodnoty, společné zájmy, na to on uslyší. Lev se dokáže rychle zamilovat, ale stejně tak rychle dokážou jeho city ochladnout. Pokud ale vzplanou, zahrne vás naprosto vším, čím dokáže.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Raci jsou oddaní lidé, kteří své blízké budou bránit za každou cenu

Blíženci: Kolem tohoto vzdušného znamení se vždy něco děje

Zdroje článku:
www.allure.com, www.instyle.com
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Existuje několik možností, jak se vyspat i tehdy, pokud váš partner hlasitě chrápe. Jednou z možností je jít spát do jiné místnosti. Pak existují samozřejmě i vtipná doporučení, jako je přilepit partnerovi pomocí lepicí pásky na záda míček. Ví se, že chrápání je nejintenzívnější, když dotyčná osoba spí na zádech. Míček přilepený na pyžamo (na záda) zabrání, aby se člověk na záda překulil.
Známe to všechny, každé z nás se občas stane, že nás přepadne úzkost nebo stres, nic nás nebaví a svou budoucnost vidíme v černých barvách. V této chvíli je zapotřebí zvolnit a udělat si čas sama pro sebe alespoň na pár desítek minut.
Tento DIY návod ukáže, jak jednoduché je vyrobit vlastní dámské psaníčko. Jako základ postačí kus kůže/umělé kůže, případně starší batoh nebo kabelka. Pak už potřebujeme jen nůžky, tavnou pistoli a nějaký kus tkaniny na vnitřek psaníčka. Výsledek překvapí!
Zdraví máme jenom jedno, proto bychom na něj neměli zapomínat. Je důležité, abychom si uvědomili zejména jednu věc, a sice že se na pevnosti a odolnosti našeho zdraví podílí i to, co jíme. Každodenní přísun potravin buď zdraví naprosto ruinuje, nebo mu prospívá. Jak jste na tom vy? Cítíte se po svém jídelníčku zdravě a fit? Nebo máte z jídla výčitky? Či snad některé potraviny vaše tělo zcela odmítá?
Rozvodové řízení je jedním z nejobtížnějších milníků v životě. Zvláště když obě strany zažívají vztek nebo bolest a jsou do toho zapojeny děti. Jak můžete přistupovat k rozvodu z rozumnějšího a informovanějšího hlediska, abyste usnadnili rozchod sobě i své rodině?
Nové album Ondřeje Rumla Zapomenutý příběh posluchače zavede do klidné a radostné atmosféry Vánoc.
Podle statistik zradí srdce téměř každého třetího z nás. Jedná se o nejčastější příčinu úmrtí v Česku. Jen vloni si vyžádaly ischemická choroba srdeční, selhání srdce a infarkt myokardu přes 38 tisíc životů. Nechcete-li být mezi nimi, začněte o to své více dbát. Je totiž spousta věcí, které pro něj můžete udělat.
S příchodem chladných dní naše pleť potřebuje výživu. K tomu vám dopomohou domácí pleťové masky, které si vyrobíte z ingrediencí, co máte běžně v kuchyni.
Jednoduché vychytávky, jak vypadat krásně, splní účel na 100 %. Jak rychle vyrobit kudrliny a udělat vaše vlasy krásně zářivé? Jak dokonale vybělit zuby pro perfektní úsměv nebo vyčistit pleť?
Praha, 9. prosince 2021: Přírody si vážíme a je pro nás důležitá, nicméně náš vztah s ní vnímáme jako příliš povrchní. I to zjistil průzkum společnosti VELUX realizovaný v osmi evropských zemích včetně České republiky. Jsme přesvědčeni, že pobyt v přírodě pomáhá našemu fyzickému i psychickému zdraví, nicméně jen zřídka pozorujeme např. ptáky, stromy nebo mraky. Někteří lidé stráví až třetinu svého života před obrazovkou. Jak se tedy v dnešní době technologií přiblížit světu venku?
O každém svém rozhodnutí dobře popřemýšlejte. Chcete na plastickou operaci obličeje? Určitě můžete. Co dalšího vás dnes čeká?
Dopravní nehody opravdu nejsou tou nejčastější příčinou smrti, i když to z televizních reportáží často tak vypadá. Jsou až na pátém místě žebříčku nejčastějších příčin úmrtí u nás. Jaký důvod smrti obsadil první příčku?

Výběr článků

Možná jste zůstali neplánovaně doma a už nevíte, jak svým dětem a sobě zpestřit nucený pobyt v karanténě. Staré koníčky i nové zájmy čekají na znovuobjevení.
Naše domácnost byla po dlouhé roky šťastná a plná smíchu. Vychovali jsme opravdu šikovné děti - a obzvláště manželka se celou dobu snažila tak, že se péče o jejich potřeby stala největším koníčkem. Děti se ale osamostatnily a ona najednou propadla depresím.
Výraz plovoucí podlaha je tu s námi zhruba už od 90. let minulého století, od té doby se začaly objevovat ve více a více domácnostech. Jejich slávě však ještě zdaleka neodzvonilo. Majitelé bytů a domů jsou si vědomi jejich výhod, a proto výběr typu podlahy padne často zrovna na ně.

Nepřehlédněte

Katce se v posledních týdnech změnil život úplně naruby. „Dřív jsem se svým dítětem měla skvělý vztah, v posledním roce začal být však můj šestnáctiletý syn odtažitý a nechtěl si se mnou tolik povídat. Myslela jsem, že je to jen životní období. Pak ale přišel s tou nenadálou větou: Jsem gay, mami! Nevěděla jsem co odpovědět, vůbec jsem to nečekala. Nejradši bych utekla a chvíli ho neviděla! Co mám dělat, když to neschvaluju?“ ptá se.
Pitbulové jsou od pohledu psi velice statní a mnoho lidí si tak myslí, že jsou agresivní a zlí. A ono je tomu právě naopak. Pokud je tento druh psa vychováván v lásce a dostatečné péči, dokáže se pro své pány a rodinu rozdat. Má dobré psí srdce a je to velký ochránce. Tato fakta dokazuje čin, který na internetu prezentoval Juan José, Mexičan, který se stará od štěněte o pitbula Hadese.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek