Úterý , 27. 09. 2022

Jonáš

Lev: Charismatický vůdce s přirozenou autoritou

Lidé ve znamení Lva jsou přirozenými vůdci, kteří se nesou stejně velkolepě jako jejich zvěrokruhový zástupce. V tomto znamení jsou lidé, kteří se narodili mezi 23. červencem až 22. srpnem.
Lev
Lvi jsou vždy středem pozornosti, ve společnosti září.

22. 07. 2022

Základní charakteristika lvů

Lvi jsou nesmírně hrdí a sebejistí. Života si užívají naplno, a to ve všech sférách. Jsou silní, odvážní, a kdykoliv si něco zamanou, upřou se na cíl a předem se nevzdají. Mají vytrvalost a silnou bojovnost. A za to se Lev nestydí, naopak se jí velmi rádi chlubí. Se Lvy se ocitnete v zábavné společnosti, vždy budou v centru dění. Ve vztazích bývají upřímní. Rádi se vychloubají svým entuziasmem k životu.

Jsou to osoby milující, soucitné a kreativní. Lvi jsou známí svou laskavostí a vstřícností, respektem a vztahem k penězům, které si sami dokáží vydělat. Jakmile jim ale protější strana nedokáže vřelost opětovat, cítí se raněně. Mají sklon druhým důvěřovat, proto se mnohdy ocitnou v úžasu, když se v lidech spletou.

Když zestárnou, zažívají všechny pocity štěstí a smutku, ale určitě toho nelitují. Jejich povaha jim umožňuje užívat si života bez jakékoliv lítosti, a to navzdory všem problémům, které kdy utrpěli.

Vztahy, láska a sex

Lev se velice rychle zamiluje – a nechce to skrývat. Jakmile se tak stane, rozšíří to do celého světa. Ve věcech lásky, vztahů a sexu jsou Lvi plní elánu a vitality. I to je jeden z důvodů, proč od vztahů hodně očekávají. To ovšem často vede k srdcervoucím situacím a značně smutným okamžikům jejich života. Je důležité, aby partneři sdíleli společné zájmy a života si oba plně užívali.

Ve svém sexuálním životě jsou Lvi vynalézaví, kreativní a spontánní. Pro svého partnera dokáží prakticky vše. A nuda je to poslední, co jim hrozí. Lvi vždy chtějí, aby se protější strana cítila co nejvíce pohodlně a příjemně. Zároveň mají velkou potřebu ocenění, které se jim často nedostává – a oni jsou z toho frustrovaní a ve vztahu může dojít k nenaplnění.

K TÉMATU  Váhy: Zdvořilí a féroví bojovníci s nerozhodností

Lev a rodina

Pro toto znamení bývá rodina na prvním místě a je schopný pro ni mnohé obětovat. Má potřebu své nejbližší ochraňovat a nikdy nedovolí, aby se jim něco špatného přihodilo. S rodinou rád tráví všechen volný čas, rád s nimi jezdí na dovolené. Lev se o rodinu vždy dokáže sám postarat a dává to také rád patřičně najevo.

Přátelé Lvi

Lvi jsou velice loajální osoby, které si váží svých blízkých a přátel. Jakmile vás Lev pustil do svého bližšího teritoria, můžete si být jistí, že vám věří a nikdy vás nijak nepodvede a nezradí. Přátelé pro něj mají význam jako rodina. Je k nim velice štědrý, svého přítele by nikdy nevyužil. Jeho loajalita přetrvá celý jeho život.

Jsou to takoví lidé, kteří i když budou mít své plány, vám přispěchají na pomoc, budete-li to potřebovat. Lev vás dokáže tak uklidnit, že se při jakýchkoliv problémech budete cítit bezpečně. Potřebuje, aby jeho nejbližší sdíleli jeho hodnoty.

Kariéra a peníze

Lvi nejsou líní, dokážou se o sebe a své blízké postarat, proto jim práce není vůbec cizí. Práci si často idealizují. Pokud něco dělají, dělají to s vášní. Jako rozený vůdce je předurčen k vyšším pracovním pozicím. Mnohdy s ním nebude lehké spolupracovat, jelikož se stále bude, i když nenápadně až neviditelně, pasovat do role velitele. Ostatní se snaží inspirovat a motivovat je.

Za svůj život může práci několikrát změnit. Mají rádi nové výzvy, zkoušet nová prostředí, předně nechtějí ustrnout na jednom místě bez viditelnosti dalšího pohybu. Pro to, aby měli dostatek peněz, tvrdě pracují. A chtějí, aby to jejich okolí vidělo. A docenilo. Lvi milují luxus. Dokáží utrácet, ale zároveň dokáží přemýšlet v dlouhodobém měřítku. Díky tomu mají pro své utrácení strategii, jak mít vždy dostatek peněz.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na pondělí 10. 9. 2018. Dejte si pozor na imunitu a nepouštějte se do zkrášlujících procedur na obličeji!

Jak si lva získáte

Na první pohled se může jevit, že takovou charismatickou a sebevědomou osobu není možné jen tak a snadno získat. Je to pravda, ale i přesto jsou věci, kterým podlehne. A tou jsou komplimenty. Dejte mu najevo, čím vás oslnil, co vše úžasného dokázal, poplácejte ho po rameni, jakkoliv ho obdivujte a věřte, že takto si získáte jeho náklonnost a další zájem. Rozhodně se ho nesnažte jakkoliv převýšit.

Projevte mu, že máte stejné hodnoty, společné zájmy, na to on uslyší. Lev se dokáže rychle zamilovat, ale stejně tak rychle dokážou jeho city ochladnout. Pokud ale vzplanou, zahrne vás naprosto vším, čím dokáže.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Raci jsou oddaní lidé, kteří své blízké budou bránit za každou cenu

Blíženci: Kolem tohoto vzdušného znamení se vždy něco děje

Zdroje článku:
www.allure.com, www.instyle.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Hub se letos urodilo poměrně dost, i když je pravdou, že jen na některých místech. Pokud patříte k lidem, kteří se letos vydávali na houby poměrně aktivně, víte, že se dařilo hlavně růstu bedel. Ať už jste ale narazili na tuto nebo zcela jinou houbu, její konzumací jste prospěli svému zdraví. Houby jsou totiž zdravé, zejména tedy některé z nich.  
Pojem alternativní bydlení nemusí znamenat nepohodlí a nečistotu. Hlavní je mít k dispozici pozemek, a skutečně příjemný domov se pak dá vytvořit v přepravním kontejneru, lesní chalupě nebo mobilheimu. Záleží na způsobu provedení. Tyhle ukázky vás přesvědčí, že alespoň jako letní chalupu je co závidět. I v malém prostoru se dají vykouzlit divy. Nevěříte?
Je tu! První článek, první krůček k cestě za posunem, učením se, přeměnou zaběhlých vzorců. Z upřímné zpovědi jedné odvážné ženy se dozvíte, proč za mnou přišla, kam se chce pomocí koučinku Emočních rovnic posunout i proč si vybrala právě mě. Bude to naše společná jízda - na rok, rok a půl. A vy budete u toho a nahlédnete tak do způsobu mé práce z první řady. Vaše Marcela Hlaváčková.
Všechny to známe. Kolikrát něco řekneme a přitom si myslíme úplně něco jiného. Často především v komunikaci s našimi drahými polovičkami nebo nejlepšími kamarádkami nemůžeme říct to, co doopravdy chceme, protože by to působilo, že jsme chladnokrevné, věčně nespokojené, arogantní nebo vypočítavé potvory.
Citron je již od pradávna používán jako pomocník při mnoha zdravotních potížích. Kyselina citronová v citronu je totiž známá svými imunitními, antibakteriálními a antivirovými vlastnostmi. Co vás napadne jak první, když máte například chřipku? Samozřejmě pořádný bylinkový čaj s medem, zázvore, a hlavně citronem! Jaké jsou účinky citronu na lidské tělo?
Každý jsme tím místem prošli. Někdo bez ztráty kytičky dal své zkoušky na poprvé, jiný se trápil a ani po několika pokusech mu řidičák nedali. Pojďte se podívat na přehled zábavných kousků z autoškoly. Třeba i vaše auto při té vzpomínce zaskáče radostí - co vy a autoškola?
Dceru jsem vychovávala od jejích devíti let sama, možná i proto jsme měly vždy krásný vztah. Byla jsem spíše kamarádka než matka, nebylo nutné ji nějak držet zkrátka, vždy se mi zdála rozumná a vyspělá, měla zodpovědnost a byla trošku jiná než její vrstevníci. I přesto všechno jsme se ale dostaly nyní do bodu, kdy mi nemůže přijít na jméno, přitom jsem jednala jen tak, jak jsem musela. Snad to jednou pochopí.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek