Neděle , 02. 10. 2022

Olívie a Oliver

Horoskop krásy a duševního zdraví na týden od 1.10. do 5.10.2018. Co všechno byste si měly hlídat? Kdy je správný čas na potomka?

Víte, co vás čeká tento týden? Kdy je vhodný čas na zkrášlující procedury a kdy třeba na početí potomka? Tento týden můžete obojí. A co ještě? Horoskop krásy a duševního zdraví pro vás připravila astroložka Naďa Šmídová.
Horoskop krásy a duševního zdraví
Zdroj: 123RF.com

01. 10. 2018

Co vám říká horoskop pro tento týden?

Pondělí – 1.10. 2018

Vhodná doba na stříhání

Zamířit by měly do kadeřnictví ty z vás, které touží po krátkém účesu. Ostříhané vlasy totiž budou pomalu dorůstat, takže to nebudou vyhozené peníze! Dobře chytne i trvalá řas.

Posouvání v cestě

Protože je fáze Měsíce vhodná k předávání posvátných učení, začtěte se do ezoterických témat, která vám v minulosti nedávala smysl. Konečně pochopíte, jaké informace jsou v nich skryté, a posunete se na své duchovní cestě o velký kus dopředu.

Večer meditujte

Pokud pravidelně meditujete, tento večer si pro sebe vyhraďte dvojnásobný čas. Do ruky uchopte modrý jaspis nebo achát, zavřete oči a nechte se unášet podvědomým, ideální bude, když přitom bude znít hudba se zvuky Pannovy flétny. Možná poprvé vystoupíte z hmotného těla a budete astrálně cestovat.

2.10. 2018 Úterý

Pozor na bulky!

Během ranního sprchování či koupání si krouživými pohyby masírujte žínkou ňadra a podpaží. Prospěje to pokožce, neb se prokrví a vy si zároveň ověříte, zda se vám někde nevytvořila
bulka.

Protože každé vyřčené slovo dnes bude mít efekt bumerangu, při pracovních jednáních ani osobních rozhovorech netlačte nikoho do kouta. Během chvilky byste se v něm ocitly vy!

Večer nebude přát nevěrným

Jste-li zadané a svou druhou polovičku milujete, večer bez něj nikam nechoďte. Probíhat bude fáze Měsíce, která obvykle asistuje při spontánních nevěrách, které se nepodaří utajit!

Berte sny vážně!

Sny z úterý na středu berte vážně! Jejich symboly vám ukážou taktiku, abyste se konečně vymanily z vlivu člověka, díky kterému pravidelně míváte konflikty na pracovišti nebo v rodině.

3.10. 2018 Středa

Myslete na dvanácterník

Podpořit byste měly funkci dvanácterníku bylinkovými čaji. Tento orgán má největší aktivitu okolo 15. hodiny, tak v tomto čase popíjejte intenzivně mátový nebo meduňkový čaj, účinný je i
z puškvorce. Hlavně dnes nejezte tučná a smažená jídla, nepijte ostrý alkohol, a kuřačky by se měly snažit omezit kouření na minimum.

K TÉMATU  Blíženci: Kolem tohoto vzdušného znamení se vždy něco děje

Dnes dejte přednost józe

Protože nastane pokles energie, místo běhání či zdvíhání činek cvičte jógu. Protáhnete si při ní celé tělo a zharmonizujete psychiku.

Večer přeje plodnosti

Protože je fáze Měsíce spojena s plodností, pokud neplánujete početí potomka, nezapomeňte večer na spolehlivou ochranu!

Jděte brzy spát

Určitě ale jděte brzo spát! Sny tuto noc totiž mnohým jedincům zprostředkují setkání s předky, kteří již dávno odešli za světlem…

4.10. 2018 Čtvrtek

Vše bude plynout z čistého srdce

Měsíc bude ve Lvu, což je hrdé znamení. Proto si dejte pozor na jediné, abyste k vůli svému ješitnému egu něco nepropásly! Nabídky, které dnes uslyšíte, budou totiž upřímné. Je jedno, zda se bude jednat o finanční výpomoc nebo vás milenec požádá o ruku, vše bude takzvaně plynout z čistého srdce!

Očistěte pokožku od škodlivin

Protože byste měly tělo i pokožku očistit od škodlivin, zajděte si do sauny, prospěje i vašemu krevnímu a lymfatickému oběhu.

Klidně se pohádejte

Pokud se s někým pohádáte na ostří nože, nelitujte toho! Ze života vám během čtvrtka zmizí pouze lidé, kteří vás pořád něčím obtěžovali, ale to pochopíte až s odstupem času.

Sny neberte vážně!

Protože se v noci psychika zbaví veškeré nahromaděné strusky, neberte vážně sny. Budou to epizodky z nějakém filmu, které uvízly ve vašem podvědomí.

5.10. 2018 Pátek

Měsíc přeje laserovému omlazení

Fáze Měsíce je vhodná k laserovému omlazení obličeje, bělení zubů, dobře dopadne i odstranění bradavic a mateřských znamének. Zpomalený ale budete mít metabolizmus, tak se obloukem vyhýbejte alkoholu, z kocoviny byste se léčily celý víkend!

Pozor na doplňky stravy!

Neužívejte ani doplňky stravy a v posteli se raději obejděte bez afrodiziak. Tělo totiž jakoukoliv chemii bude odbourávat trojnásobnou dobu než obvykle.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na úterý 25. 9. 2018. Den bude pěkně bouřlivý! Upusťte páru, bude vám líp

Vyměňte advokáta

Řešíte-li spor prostřednictvím advokáta, zkontrolujte si, zda kauza jakoby nestrnula. Když zjistíte, že neprovedl v posledních dvou týdnech žádné úkony, odvolejte ho a najměte si jiného. Dnešní horoskop totiž odhalí flákače a neschopné jedince!

Na večer si dejte vanilku

Nejúčinnější psychická terapie bude večer naprostý klid a plápolající ohýnek svíčky s vůní vanilky.

Autor: Naďa Šmídová

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dětská obezita celosvětově narůstá a v civilizovaných zemích je hodnocena už jako epidemie. Česko není výjimkou. Podle mezinárodní studie HBSC, sledující jednotnou metodikou školní děti, bylo v roce 2001/2 mezi dívkami ve věku 15 let 6 % obézních a mezi chlapci 13 %. Avšak ve školním roce 2013/2014 studie zjistila již 12 % obézních dívek tohoto věku, a dokonce 23 % obézních chlapců.
Pracujete doma? Potom dobře víte, že potřebujete pracovní stůl, tedy místo, které je určené přímo pro vaši práci. Ten může mít spoustu podob a tvarů, ale hlavním je styl, jakým zapadá do vašeho interiéru. Někdo dá přednost jednoduché čisté desce, jiný si zase představuje klasické masivní dřevo s šuplíky nebo poličkami. Stačí si vybrat ten svůj, u kterého vám vše půjde jako po másle.
Vždycky jsem byla tak trošku rebel, do vztahů jsem se úplně nehrnula, závazků jsem se obávala vždycky. Dospěla jsem ale postupně do stavu, kdy mi došlo, že to tahle nemůžu a nechci dělat celý svůj život. Mám partnera už tři roky, on by se rád posunul dál a bydlel se mnou. Ale i přesto, že ho miluji, začínám někde uvnitř sebe couvat. Nevím, zda jeho nátlak ustojím.
I když se Česká republika opět začíná otvírat veřejnosti, stále jsou mnohá místa zavřená nebo opředená přísnými hygienickými pravidly. I proto se stále řada rodičů ptá, kam vyrazit s dětmi, když mnoha místa jsou stále ještě veřejnosti nepřístupná. Naštěstí pro vás máme několik konkrétních tipů.

Nepřehlédněte

Ať už jste romantickou duší či nikoliv, pár romantických knižních výtisků byste u sebe v knihovně mít měli. Zaprvé nikdy není na škodu žít alespoň v příběhu více naivně, než ve skutečném životě, a zadruhé nějak potřebujete zaplnit volné chvíle během propršených dní. Otázkou nyní zůstává, jakou knihu si pořídit a přečíst?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek