Horoskopy

Horoskop krásy a duševního zdraví na týden od 1.10. do 5.10.2018. Co všechno byste si měly hlídat? Kdy je správný čas na potomka?

Horoskop krásy a duševního zdraví
Zdroj: 123RF.com
Víte, co vás čeká tento týden? Kdy je vhodný čas na zkrášlující procedury a kdy třeba na početí potomka? Tento týden můžete obojí. A co ještě? Horoskop krásy a duševního zdraví pro vás připravila astroložka Naďa Šmídová.

Co vám říká horoskop pro tento týden?

Pondělí – 1.10. 2018

Vhodná doba na stříhání

Zamířit by měly do kadeřnictví ty z vás, které touží po krátkém účesu. Ostříhané vlasy totiž budou pomalu dorůstat, takže to nebudou vyhozené peníze! Dobře chytne i trvalá řas.

Posouvání v cestě

Protože je fáze Měsíce vhodná k předávání posvátných učení, začtěte se do ezoterických témat, která vám v minulosti nedávala smysl. Konečně pochopíte, jaké informace jsou v nich skryté, a posunete se na své duchovní cestě o velký kus dopředu.

Večer meditujte

Pokud pravidelně meditujete, tento večer si pro sebe vyhraďte dvojnásobný čas. Do ruky uchopte modrý jaspis nebo achát, zavřete oči a nechte se unášet podvědomým, ideální bude, když přitom bude znít hudba se zvuky Pannovy flétny. Možná poprvé vystoupíte z hmotného těla a budete astrálně cestovat.

2.10. 2018 Úterý

Pozor na bulky!

Během ranního sprchování či koupání si krouživými pohyby masírujte žínkou ňadra a podpaží. Prospěje to pokožce, neb se prokrví a vy si zároveň ověříte, zda se vám někde nevytvořila
bulka.

Protože každé vyřčené slovo dnes bude mít efekt bumerangu, při pracovních jednáních ani osobních rozhovorech netlačte nikoho do kouta. Během chvilky byste se v něm ocitly vy!

Večer nebude přát nevěrným

Jste-li zadané a svou druhou polovičku milujete, večer bez něj nikam nechoďte. Probíhat bude fáze Měsíce, která obvykle asistuje při spontánních nevěrách, které se nepodaří utajit!

Berte sny vážně!

Sny z úterý na středu berte vážně! Jejich symboly vám ukážou taktiku, abyste se konečně vymanily z vlivu člověka, díky kterému pravidelně míváte konflikty na pracovišti nebo v rodině.

3.10. 2018 Středa

Myslete na dvanácterník

Podpořit byste měly funkci dvanácterníku bylinkovými čaji. Tento orgán má největší aktivitu okolo 15. hodiny, tak v tomto čase popíjejte intenzivně mátový nebo meduňkový čaj, účinný je i
z puškvorce. Hlavně dnes nejezte tučná a smažená jídla, nepijte ostrý alkohol, a kuřačky by se měly snažit omezit kouření na minimum.

Dnes dejte přednost józe

Protože nastane pokles energie, místo běhání či zdvíhání činek cvičte jógu. Protáhnete si při ní celé tělo a zharmonizujete psychiku.

Večer přeje plodnosti

Protože je fáze Měsíce spojena s plodností, pokud neplánujete početí potomka, nezapomeňte večer na spolehlivou ochranu!

Jděte brzy spát

Určitě ale jděte brzo spát! Sny tuto noc totiž mnohým jedincům zprostředkují setkání s předky, kteří již dávno odešli za světlem…

4.10. 2018 Čtvrtek

Vše bude plynout z čistého srdce

Měsíc bude ve Lvu, což je hrdé znamení. Proto si dejte pozor na jediné, abyste k vůli svému ješitnému egu něco nepropásly! Nabídky, které dnes uslyšíte, budou totiž upřímné. Je jedno, zda se bude jednat o finanční výpomoc nebo vás milenec požádá o ruku, vše bude takzvaně plynout z čistého srdce!

Očistěte pokožku od škodlivin

Protože byste měly tělo i pokožku očistit od škodlivin, zajděte si do sauny, prospěje i vašemu krevnímu a lymfatickému oběhu.

Klidně se pohádejte

Pokud se s někým pohádáte na ostří nože, nelitujte toho! Ze života vám během čtvrtka zmizí pouze lidé, kteří vás pořád něčím obtěžovali, ale to pochopíte až s odstupem času.

Sny neberte vážně!

Protože se v noci psychika zbaví veškeré nahromaděné strusky, neberte vážně sny. Budou to epizodky z nějakém filmu, které uvízly ve vašem podvědomí.

5.10. 2018 Pátek

Měsíc přeje laserovému omlazení

Fáze Měsíce je vhodná k laserovému omlazení obličeje, bělení zubů, dobře dopadne i odstranění bradavic a mateřských znamének. Zpomalený ale budete mít metabolizmus, tak se obloukem vyhýbejte alkoholu, z kocoviny byste se léčily celý víkend!

Pozor na doplňky stravy!

Neužívejte ani doplňky stravy a v posteli se raději obejděte bez afrodiziak. Tělo totiž jakoukoliv chemii bude odbourávat trojnásobnou dobu než obvykle.

Vyměňte advokáta

Řešíte-li spor prostřednictvím advokáta, zkontrolujte si, zda kauza jakoby nestrnula. Když zjistíte, že neprovedl v posledních dvou týdnech žádné úkony, odvolejte ho a najměte si jiného. Dnešní horoskop totiž odhalí flákače a neschopné jedince!

Na večer si dejte vanilku

Nejúčinnější psychická terapie bude večer naprostý klid a plápolající ohýnek svíčky s vůní vanilky.

Autor: Naďa Šmídová

reklama

Reklama