Čtvrtek , 08. 06. 2023

Medard

Horoskop krásy a duševního zdraví na týden od 1.10. do 5.10.2018. Co všechno byste si měly hlídat? Kdy je správný čas na potomka?

Víte, co vás čeká tento týden? Kdy je vhodný čas na zkrášlující procedury a kdy třeba na početí potomka? Tento týden můžete obojí. A co ještě? Horoskop krásy a duševního zdraví pro vás připravila astroložka Naďa Šmídová.
Horoskop krásy a duševního zdraví
Zdroj: 123RF.com

01. 10. 2018

Co vám říká horoskop pro tento týden?

Pondělí – 1.10. 2018

Vhodná doba na stříhání

Zamířit by měly do kadeřnictví ty z vás, které touží po krátkém účesu. Ostříhané vlasy totiž budou pomalu dorůstat, takže to nebudou vyhozené peníze! Dobře chytne i trvalá řas.

Posouvání v cestě

Protože je fáze Měsíce vhodná k předávání posvátných učení, začtěte se do ezoterických témat, která vám v minulosti nedávala smysl. Konečně pochopíte, jaké informace jsou v nich skryté, a posunete se na své duchovní cestě o velký kus dopředu.

Večer meditujte

Pokud pravidelně meditujete, tento večer si pro sebe vyhraďte dvojnásobný čas. Do ruky uchopte modrý jaspis nebo achát, zavřete oči a nechte se unášet podvědomým, ideální bude, když přitom bude znít hudba se zvuky Pannovy flétny. Možná poprvé vystoupíte z hmotného těla a budete astrálně cestovat.

2.10. 2018 Úterý

Pozor na bulky!

Během ranního sprchování či koupání si krouživými pohyby masírujte žínkou ňadra a podpaží. Prospěje to pokožce, neb se prokrví a vy si zároveň ověříte, zda se vám někde nevytvořila
bulka.

Protože každé vyřčené slovo dnes bude mít efekt bumerangu, při pracovních jednáních ani osobních rozhovorech netlačte nikoho do kouta. Během chvilky byste se v něm ocitly vy!

Večer nebude přát nevěrným

Jste-li zadané a svou druhou polovičku milujete, večer bez něj nikam nechoďte. Probíhat bude fáze Měsíce, která obvykle asistuje při spontánních nevěrách, které se nepodaří utajit!

Berte sny vážně!

Sny z úterý na středu berte vážně! Jejich symboly vám ukážou taktiku, abyste se konečně vymanily z vlivu člověka, díky kterému pravidelně míváte konflikty na pracovišti nebo v rodině.

3.10. 2018 Středa

Myslete na dvanácterník

Podpořit byste měly funkci dvanácterníku bylinkovými čaji. Tento orgán má největší aktivitu okolo 15. hodiny, tak v tomto čase popíjejte intenzivně mátový nebo meduňkový čaj, účinný je i
z puškvorce. Hlavně dnes nejezte tučná a smažená jídla, nepijte ostrý alkohol, a kuřačky by se měly snažit omezit kouření na minimum.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na čtvrtek 13. 9. 2018. Kdo si má dát pozor na své zdraví? Měsíc dnes přeje také navazování známostí!

Dnes dejte přednost józe

Protože nastane pokles energie, místo běhání či zdvíhání činek cvičte jógu. Protáhnete si při ní celé tělo a zharmonizujete psychiku.

Večer přeje plodnosti

Protože je fáze Měsíce spojena s plodností, pokud neplánujete početí potomka, nezapomeňte večer na spolehlivou ochranu!

Jděte brzy spát

Určitě ale jděte brzo spát! Sny tuto noc totiž mnohým jedincům zprostředkují setkání s předky, kteří již dávno odešli za světlem…

4.10. 2018 Čtvrtek

Vše bude plynout z čistého srdce

Měsíc bude ve Lvu, což je hrdé znamení. Proto si dejte pozor na jediné, abyste k vůli svému ješitnému egu něco nepropásly! Nabídky, které dnes uslyšíte, budou totiž upřímné. Je jedno, zda se bude jednat o finanční výpomoc nebo vás milenec požádá o ruku, vše bude takzvaně plynout z čistého srdce!

Očistěte pokožku od škodlivin

Protože byste měly tělo i pokožku očistit od škodlivin, zajděte si do sauny, prospěje i vašemu krevnímu a lymfatickému oběhu.

Klidně se pohádejte

Pokud se s někým pohádáte na ostří nože, nelitujte toho! Ze života vám během čtvrtka zmizí pouze lidé, kteří vás pořád něčím obtěžovali, ale to pochopíte až s odstupem času.

Sny neberte vážně!

Protože se v noci psychika zbaví veškeré nahromaděné strusky, neberte vážně sny. Budou to epizodky z nějakém filmu, které uvízly ve vašem podvědomí.

5.10. 2018 Pátek

Měsíc přeje laserovému omlazení

Fáze Měsíce je vhodná k laserovému omlazení obličeje, bělení zubů, dobře dopadne i odstranění bradavic a mateřských znamének. Zpomalený ale budete mít metabolizmus, tak se obloukem vyhýbejte alkoholu, z kocoviny byste se léčily celý víkend!

Pozor na doplňky stravy!

Neužívejte ani doplňky stravy a v posteli se raději obejděte bez afrodiziak. Tělo totiž jakoukoliv chemii bude odbourávat trojnásobnou dobu než obvykle.

K TÉMATU  Co o vás říká indiánský horoskop?

Vyměňte advokáta

Řešíte-li spor prostřednictvím advokáta, zkontrolujte si, zda kauza jakoby nestrnula. Když zjistíte, že neprovedl v posledních dvou týdnech žádné úkony, odvolejte ho a najměte si jiného. Dnešní horoskop totiž odhalí flákače a neschopné jedince!

Na večer si dejte vanilku

Nejúčinnější psychická terapie bude večer naprostý klid a plápolající ohýnek svíčky s vůní vanilky.

Autor: Naďa Šmídová

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Maminky v tomto videu natočil jeden tatínek, který je dal přes internet dohromady, aby ukázali světu, jak může být běžný život s postižením zábavný a plný radosti. Píseň, kterou společně zpívají, je dojemná skladba A Thousand Years. V originále ji nahrála zpěvačka Christina Perri k filmu Twilight sága: Rozbřesk - 1. část. Video bylo natočeniona podporu World Down Syndrom Day 2018, a představuje 50 matek s jejich dětmi. Původní inspirace vznikla díky britské organizaci Singing Hands, která pomáhá dětem ve skupinách učit Makaton. Tento jazykový program pomáhá slyšet lidem s problémy s učením nebo komunikací pomocí značek a symbolů. Tohle vás skutečně dojme!
V zimním období vyžaduje vaše pleť i vlasy více péče než po zbytek roku. Neustálé střídání teplot, vítr, mráz, sníh a smog, to je koktejl, který má na vaši pokožku i vlasy zničující účinek. Jak zabránit tomu, aby byla vaše pleť v zimě zašedlá a nezdravá a vlasy oslabené, polámané a bez života? Vyžaduje to kosmetickou první pomoc.
Fotografie šťastných rodin, honosných oslav a dokonale zabalených dárků, které začínají plnit sociální sítě, mají velký vliv na psychiku člověka. Ta prochází v období Vánoc zatěžkávací zkouškou. Většina z nás chce mít všechno dokonalé, mít neustále uklizeno, napečeno co nejdříve, ozdobený vánoční stromek jako z časopisu, ale... ne vždy je vše podle plánu. Zkuste se během Vánoc věnovat také sobě, vyzkoušejte různá meditační cvičení, která vaší psychice výrazně uleví a nenakládejte si toho na sebe tolik.
Máte v plánu zahradní párty? Léto je tady a nejlepší místo pro posezení s přáteli je venku. Grilování, oslava narozenin nebo jen tak, připravte stůl snů! Pokud máte zahradu, je hlavní problém vyřešený. Nemusíte nutně sedět pod vaším přístřeškem, zkuste netradičně posadit hosty uprostřed pozemku na trávníku. A pokud zahradu nemáte, můžete udělat to samé někde za domem. Dny jsou dlouhé a večery teplé, takže vám nic nebrání posedět, jak dlouho jen budete chtít. Důležitá je ale příprava, aby bylo po ruce všechno!
Jste milovnicí masáží a máte pocit, že znáte už všechny nazpaměť a přesně víte, jak která masáž probíhá? V tom případě vězte, že existují i masáže, které rozhodně neznáte a které jste ještě nikdy v životě nezažili. Jak to víme? Protože jsou natolik neobvyklé, že v našich končinách se téměř nevyskytují. Které to jsou?
Lepek je rostlinný protein, který se nachází ve všech odrůdách ječmene, žita a pšenice, a tak ho můžete najít v produktech denního stravování jako je typicky chléb, rohlíky, těstoviny apod. Jsou to ale i tak lahodné potraviny jako sušenky, müsli, nebo třeba preclíky a jiné dobroty z pekárny. Navíc se lepek do mnoha potravin dostává také během jejich zpracování nebo je do nich přidáván jako pojivo. Co když vás v životě potká alergie na lepek nebo se mu z nějakého důvodu chcete vyhnout?
Plánujete svou zahradu krásně osvítit? Chcete na ní strávit následující teplé měsíce? Osvětlení na zahradu zkrátka patří. Je součástí vašich večerů s přáteli i grilovacích večírků. Je to nejen stylový prvek, ale také mluvíme o funkční a praktické části zahrady zabraňující mnoha nepříjemným nehodám jako jsou pády ze schodů, pády do bazénů, jezírek a podobně. Vyberte si osvětlení na zahradu správně a střízlivě.

Nepřehlédněte

Přestože si to každoročně mnoho z nás nechce připustit, letní dny se blíží ke konci a podoba zahrad se začne měnit. Jedním si můžeme být jistí, práce na ní bude hodně. Podzim je čas sklizně, nové výsadby a dalšího opečovávání. V tomto období lze zasadit jak květiny, stromy, tak i zeleninu. Nejen jaro je časem pro nový život.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek