Sobota , 20. 04. 2024

Marcela

Horoskop krásy a duševního zdraví na týden od 1.10. do 5.10.2018. Co všechno byste si měly hlídat? Kdy je správný čas na potomka?

Víte, co vás čeká tento týden? Kdy je vhodný čas na zkrášlující procedury a kdy třeba na početí potomka? Tento týden můžete obojí. A co ještě? Horoskop krásy a duševního zdraví pro vás připravila astroložka Naďa Šmídová.
Horoskop krásy a duševního zdraví
Zdroj: 123RF.com

01. 10. 2018

Co vám říká horoskop pro tento týden?

Pondělí – 1.10. 2018

Vhodná doba na stříhání

Zamířit by měly do kadeřnictví ty z vás, které touží po krátkém účesu. Ostříhané vlasy totiž budou pomalu dorůstat, takže to nebudou vyhozené peníze! Dobře chytne i trvalá řas.

Posouvání v cestě

Protože je fáze Měsíce vhodná k předávání posvátných učení, začtěte se do ezoterických témat, která vám v minulosti nedávala smysl. Konečně pochopíte, jaké informace jsou v nich skryté, a posunete se na své duchovní cestě o velký kus dopředu.

Večer meditujte

Pokud pravidelně meditujete, tento večer si pro sebe vyhraďte dvojnásobný čas. Do ruky uchopte modrý jaspis nebo achát, zavřete oči a nechte se unášet podvědomým, ideální bude, když přitom bude znít hudba se zvuky Pannovy flétny. Možná poprvé vystoupíte z hmotného těla a budete astrálně cestovat.

2.10. 2018 Úterý

Pozor na bulky!

Během ranního sprchování či koupání si krouživými pohyby masírujte žínkou ňadra a podpaží. Prospěje to pokožce, neb se prokrví a vy si zároveň ověříte, zda se vám někde nevytvořila
bulka.

Protože každé vyřčené slovo dnes bude mít efekt bumerangu, při pracovních jednáních ani osobních rozhovorech netlačte nikoho do kouta. Během chvilky byste se v něm ocitly vy!

Večer nebude přát nevěrným

Jste-li zadané a svou druhou polovičku milujete, večer bez něj nikam nechoďte. Probíhat bude fáze Měsíce, která obvykle asistuje při spontánních nevěrách, které se nepodaří utajit!

Berte sny vážně!

Sny z úterý na středu berte vážně! Jejich symboly vám ukážou taktiku, abyste se konečně vymanily z vlivu člověka, díky kterému pravidelně míváte konflikty na pracovišti nebo v rodině.

3.10. 2018 Středa

Myslete na dvanácterník

Podpořit byste měly funkci dvanácterníku bylinkovými čaji. Tento orgán má největší aktivitu okolo 15. hodiny, tak v tomto čase popíjejte intenzivně mátový nebo meduňkový čaj, účinný je i
z puškvorce. Hlavně dnes nejezte tučná a smažená jídla, nepijte ostrý alkohol, a kuřačky by se měly snažit omezit kouření na minimum.

K TÉMATU  Úžasné domácí zkrášlující pleťové masky. V hlavní roli aspirin!

Dnes dejte přednost józe

Protože nastane pokles energie, místo běhání či zdvíhání činek cvičte jógu. Protáhnete si při ní celé tělo a zharmonizujete psychiku.

Večer přeje plodnosti

Protože je fáze Měsíce spojena s plodností, pokud neplánujete početí potomka, nezapomeňte večer na spolehlivou ochranu!

Jděte brzy spát

Určitě ale jděte brzo spát! Sny tuto noc totiž mnohým jedincům zprostředkují setkání s předky, kteří již dávno odešli za světlem…

4.10. 2018 Čtvrtek

Vše bude plynout z čistého srdce

Měsíc bude ve Lvu, což je hrdé znamení. Proto si dejte pozor na jediné, abyste k vůli svému ješitnému egu něco nepropásly! Nabídky, které dnes uslyšíte, budou totiž upřímné. Je jedno, zda se bude jednat o finanční výpomoc nebo vás milenec požádá o ruku, vše bude takzvaně plynout z čistého srdce!

Očistěte pokožku od škodlivin

Protože byste měly tělo i pokožku očistit od škodlivin, zajděte si do sauny, prospěje i vašemu krevnímu a lymfatickému oběhu.

Klidně se pohádejte

Pokud se s někým pohádáte na ostří nože, nelitujte toho! Ze života vám během čtvrtka zmizí pouze lidé, kteří vás pořád něčím obtěžovali, ale to pochopíte až s odstupem času.

Sny neberte vážně!

Protože se v noci psychika zbaví veškeré nahromaděné strusky, neberte vážně sny. Budou to epizodky z nějakém filmu, které uvízly ve vašem podvědomí.

5.10. 2018 Pátek

Měsíc přeje laserovému omlazení

Fáze Měsíce je vhodná k laserovému omlazení obličeje, bělení zubů, dobře dopadne i odstranění bradavic a mateřských znamének. Zpomalený ale budete mít metabolizmus, tak se obloukem vyhýbejte alkoholu, z kocoviny byste se léčily celý víkend!

Pozor na doplňky stravy!

Neužívejte ani doplňky stravy a v posteli se raději obejděte bez afrodiziak. Tělo totiž jakoukoliv chemii bude odbourávat trojnásobnou dobu než obvykle.

K TÉMATU  Znamení o nás může dost vypovědět. V jakém se rodí nejúspěšnější lidé?

Vyměňte advokáta

Řešíte-li spor prostřednictvím advokáta, zkontrolujte si, zda kauza jakoby nestrnula. Když zjistíte, že neprovedl v posledních dvou týdnech žádné úkony, odvolejte ho a najměte si jiného. Dnešní horoskop totiž odhalí flákače a neschopné jedince!

Na večer si dejte vanilku

Nejúčinnější psychická terapie bude večer naprostý klid a plápolající ohýnek svíčky s vůní vanilky.

Autor: Naďa Šmídová

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Když se lísáme ke zvířatům, jejich nenadálý pohyb nebo zvukový projev nás pěkně vyděsí. Někdy tak trochu zapomínáme, že zvířata nemusí brát tulení jako něco příjemného. Zajímá je vaše jídlo, a jdou po něm hlava nehlava. Reakce dětí i dospělých je vždy leknutí, jen ti malí se trochu víc bojí. I takový roztomilý tuleň umí pěkně vyděsit!
Velikonoční vajíčka patří k tradici, a vyřádit se na nich může celá rodina. Inspirujte se jednoduchými nápady na zdobení. Zkuste něco nového a netradičního. Výsledek bude vypadat skvěle!
Také milujete pěvecké soutěže? A rády si poslechnete nějaký ten starý hit v podání neznámého umělce? Tady je výběr nejtěžších písní, které zazněly v The Voice. Husí kůži zažijete u každé písně.
Nedávná událost, velká bouře na řeckém poloostrově Chalkidiki, ukázala, že je mezi cestovateli stále mnoho těch, kteří nejsou připraveni na mimořádné situace. Cestovní pojištění je nutností, protože vás běžně může potkat na dovolené úraz, havárie či porucha automobilu, zemětřesení, setkání s divokým zvířetem, či dokonce teroristická akce. Jak se zachovat, abyste z události vyšla pokud možno nepoškozená?
Pohlavní nemoci – pro mnohé tabu, pro jiné něco tak intimního. Je chybou se domnívat, že vás některá z těchto velmi choulostivých onemocnění nemůže postihnout. Mnohé se totiž nepřenáší jen při pohlavním styku nebo nechráněným sexem. Jejich příčiny mohou být i jiné. Pojďme se seznámit s těmi nejčastějšími.
Při zařizování interiéru je důležité stanovit si styl, do kterého budete nábytek i doplňky ladit. Jinak by se vám mohlo snadno stát, že váš domov bude působit chaoticky a přeplácaně. Stále tápete, který styl se k vám nejvíce hodí?
Nepříjemná nemoc, která hýbe současným světovým děním, se nevyhýbá ani známým osobnostem. Kdo ze slavných bojuje s nemocí COVID-19 a jaké má příznaky?
V každodenním kolotoči práce a rodiny se objeví neočekávaný zvrat, když hlavní hrdinka narazí na dohodu, kterou uzavřela s tajemným mužem. Tato dohoda nezahrnuje pouze vášnivý románek, ale také odměny a výzvy, které otřesou jejím každodenním životem. S dilematem mezi láskou a povinnostmi se musí rozhodnout, co je pro ni skutečně důležité. Román "Každodenní kolotoč" od Teri Kerot slibuje napínavý příběh o lásce, vášni a životních rozhodnutích, které nás provázejí každým dnem
Někomu stačí plátno a barvy, jinému zase obyčejné skici a tužky. Jenže mezi umělci se najdou i takoví, kteří se chtějí od ostatních zcela odlišit. Ke své tvorbě používají nepochopitelné až odporné pomůcky jako je menstruační krev, zvratky nebo moč. Lahůdka.
Když se lísáme ke zvířatům, jejich nenadálý pohyb nebo zvukový projev nás pěkně vyděsí. Někdy tak trochu zapomínáme, že zvířata nemusí brát tulení jako něco příjemného. Zajímá je vaše jídlo, a jdou po něm hlava nehlava. Reakce dětí i dospělých je vždy leknutí, jen ti malí se trochu víc bojí. I takový roztomilý tuleň umí pěkně vyděsit!
Nechceme je, bojujeme proti nim a stejně před nimi neutečeme. Vrásky už jednoduše patří k životu každého člověka, ovšem u někoho se objeví dřív a u jiných později. I když jejich přítomnost je zcela nevyhnutelná, pořád existují cesty, jak jim předcházet anebo zmírnit podobu těch, které se usídlily na naší tváři. Co zabírá na vrásky v každém věku?
Co mají společného ovesné vločky, fenykl, anýz, mrkev a hnědá rýže? Možná víc, než byste řekly. Tihle spasitelé vám totiž hodí záchranné lano, když se „výroba“ mateřského mléka ocitne v pořádné krizi!

Výběr článků

Na umělé nehty se používá gel nebo akryl. Některé ženy si je nemohou vynachválit. Jiné, a to i ty, které je třeba dočasně používaly, říkají "už nikdy více". Co rozděluje tyto dva tábory? Třeba jen to, že o umělé se nemusíte delší dobu starat a jsou stále upravené. Na přirozených nehtech musíte pracovat denně, jinak nebudou nikdy vypadat dobře.
Tělo je dobře propracovaný stroj, který nás pravděpodobně nepřestane fascinovat. Aby však fungovalo tak, jak má, je zapotřebí, aby bylo poháněno správným palivem. Ani klasický automobil nepojede bez benzínu, ani tělo nebude fungovat bez minerálů a vitaminů, které jsou jeho pohonnou hmotou.  
Výběrem svatebních šatů stráví mnoho nevěst i několik týdnů. Patříte k těm, které se nemohou rozhodnout? Nechte se inspirovat módními trendy roku 2022 a možná najdete, co hledáte.

Nepřehlédněte

Už dávno neplatí, že poctivou čokoládu poznáme jenom podle toho, kolik obsahuje kakaa. Potrpíte-li si na skutečně kvalitní suroviny a čokoláda patří k jedné z nich, pak vězte, že číst její obal se rozhodně vyplatí.
Všichni lidé na celém světě chtějí být zdraví a krásní. Téměř každá žena si chce uchovat svou krásu a mládí co nejdéle. I když se život zdá být hektický a obtížný, ženy se snaží najít několik minut na péči o sebe každý den. Cílem kosmetických procedur je zastavení nebo zpomalení procesu stárnutí. Ale co když mluvíme o nevysvětlitelné ztrátě krásy? Tohle se stalo ženě z Anglie – Mary Ann Bevan.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek