Úterý , 04. 10. 2022

František

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 27. – 28. 10. 2018. Co vás čeká o víkendu po úplňku?

Máme po úplňku. Co vás nyní čeká o víkendu? Nahlédněte do našeho speciálního horoskopu krásy a duševního zdraví od astroložky Nadi Šmídové.

Sobota 27.10. 2018

Zabavte se nenáročnými činnostmi

Nekomplikujte si sobotu a pusťte se pouze do aktivit, které nevyžadují zvýšenou pozornost a jsou časově nenáročné, což se týká i vaření. Nevydržíte totiž být v klidu delší dobu, proto vám prospěje alespoň odpoledne pořádná porce pohybu, ale úplně ideální bude, když vyrazíte na celodenní výlet.

Zahřejte se dobrým čajem!

Pokud se v teplém oblečení nadměrně potíte, vypijte si ráno šálek šalvějového čaje a inkriminovaná místa si opláchněte výluhem z černého bezu. Účinnost těchto bylinek vás určitě mile překvapí!

Raději se protáhněte

Dávejte si pozor, aby vám neprochladla nebo ztuhla ramena. Občas se postavte na špičky a natahujte nad hlavu ruce, napodobujte pohyb , jako kdybyste trhaly ovoce. Uvolní se vám i zádové svaly a páteř.

Dopřejte si relaxační koupel se svíčkami

Večer si připravte teplou koupel, do vody přidejte olejíček s aroma jehličí nebo citrónu, a ponořte si při relaxaci i bradu. Zhluboka se nadechujte nosem, dech na chvilku zadržte a poté ho pomalu vypouštějte pusou. Vyčistí se a uvolní dýchací cesty, navíc se vám harmonizuje psychika jako při meditaci, takže se vám bude dobře usínat.

Neděle 28.10. 2018

Hned po probuzení si zapište, co se vám zdálo. Sny v noci ze soboty na neděli vám totiž umožní podívat se na svůj život z výšky, z ptačí perspektivy, a nejdůležitější je, že v nich uvidíte lidi, se kterými jste se setkali v předchozí inkarnaci. Díky tomu možná pochopíte, proč v současnosti na některých jedincích doslova lpíte, vyhledáváte je a ani netušíte proč…

Pozor v poledne

Kroťte se úderem poledne. Myšlení vám totiž úplně zatemní touha vítězit za každou cenu. Tak nic nepřehánějte, zejména když půjde o fyzickou aktivitu. Jste přeci ženy a například natřít to mužům při sportování nemáte zapotřebí! Horší bude, když se začnete sázet. Dokážete si totiž to svoje manipulativně obhájit a doslova okecat, a i když bude všem jasné, že pravdu nemáte, každý logický argument fikaně vyvrátíte, shrábnete výhru a je jasné, že tím byste naštvali spoustu lidí.

K TÉMATU  Jaká znamení zvěrokruhu jsou nejžárlivější? Odhalte tajemství

Ještě před spaním

Před spaním si odstraňte chloupky v podpaží a na nohou. Poté ošetřená místa omyjte teplým zeleným čajem. Má stahující, dezinfekční a zklidňující účinky.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Problémů, které člověka dokážou potrápit, je celá spousta. Mezi ně patří také zánět močových cest, který je velmi bolestivou zdravotní potíží. Ať už postihne ženu nebo muže, umí vyvolat nepříjemné pocity a dokáže člověka potrápit. Proto si pojďme prozradit, jak ho vyléčit.
Nevolnost, průjmy, zácpy, nadýmání, nafouklé břicho. Připadá vám to povědomé? Taky vás sužují tyto zdravotní problémy? Mám pro vás dobrou zprávu! Z těchto potíží vede cesta ven! Stačí do vašeho života zařadit těchto 5 tipů a vaše trávení vám poděkuje. Věřím, že nejen vaše trávení, ale i vaše psychika, jelikož špatné trávení nás díky nepříjemných problémům může dostávat do stresu.
Stříbrný náhrdelník je více než jen krásný. V tomto blogu najdete všechny výhody nošení stříbrného náhrdelníku. Hledáte nový náhrdelník, který byste přidaly do své šperkové kolekce, a zvažujete stříbro? Děláte skvělou volbu. Náhrdelníky ze stříbra jsou krásné, odolné a nestojí jmění. Jsou také hypoalergenní a snadno se udržují na rozdíl od mnoha jiných drahých kovů. Stříbrné náhrdelníky jsou univerzální a dostupné v široké škále stylů. Takže ať už hledáte něco elegantního, nebo dáváte přednost roztomilému a hravému vzhledu, určitě najdete ten pravý stříbrný náhrdelník pro vás. Chcete více podrobností o všech výhodách tohoto úžasného kovu?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek