Úterý , 21. 03. 2023

Radek

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 27. – 28. 10. 2018. Co vás čeká o víkendu po úplňku?

Máme po úplňku. Co vás nyní čeká o víkendu? Nahlédněte do našeho speciálního horoskopu krásy a duševního zdraví od astroložky Nadi Šmídové.

Sobota 27.10. 2018

Zabavte se nenáročnými činnostmi

Nekomplikujte si sobotu a pusťte se pouze do aktivit, které nevyžadují zvýšenou pozornost a jsou časově nenáročné, což se týká i vaření. Nevydržíte totiž být v klidu delší dobu, proto vám prospěje alespoň odpoledne pořádná porce pohybu, ale úplně ideální bude, když vyrazíte na celodenní výlet.

Zahřejte se dobrým čajem!

Pokud se v teplém oblečení nadměrně potíte, vypijte si ráno šálek šalvějového čaje a inkriminovaná místa si opláchněte výluhem z černého bezu. Účinnost těchto bylinek vás určitě mile překvapí!

Raději se protáhněte

Dávejte si pozor, aby vám neprochladla nebo ztuhla ramena. Občas se postavte na špičky a natahujte nad hlavu ruce, napodobujte pohyb , jako kdybyste trhaly ovoce. Uvolní se vám i zádové svaly a páteř.

Dopřejte si relaxační koupel se svíčkami

Večer si připravte teplou koupel, do vody přidejte olejíček s aroma jehličí nebo citrónu, a ponořte si při relaxaci i bradu. Zhluboka se nadechujte nosem, dech na chvilku zadržte a poté ho pomalu vypouštějte pusou. Vyčistí se a uvolní dýchací cesty, navíc se vám harmonizuje psychika jako při meditaci, takže se vám bude dobře usínat.

Neděle 28.10. 2018

Hned po probuzení si zapište, co se vám zdálo. Sny v noci ze soboty na neděli vám totiž umožní podívat se na svůj život z výšky, z ptačí perspektivy, a nejdůležitější je, že v nich uvidíte lidi, se kterými jste se setkali v předchozí inkarnaci. Díky tomu možná pochopíte, proč v současnosti na některých jedincích doslova lpíte, vyhledáváte je a ani netušíte proč…

Pozor v poledne

Kroťte se úderem poledne. Myšlení vám totiž úplně zatemní touha vítězit za každou cenu. Tak nic nepřehánějte, zejména když půjde o fyzickou aktivitu. Jste přeci ženy a například natřít to mužům při sportování nemáte zapotřebí! Horší bude, když se začnete sázet. Dokážete si totiž to svoje manipulativně obhájit a doslova okecat, a i když bude všem jasné, že pravdu nemáte, každý logický argument fikaně vyvrátíte, shrábnete výhru a je jasné, že tím byste naštvali spoustu lidí.

K TÉMATU  Dopřejte si víkend jen sama pro sebe a naplánujte si domácí wellness

Ještě před spaním

Před spaním si odstraňte chloupky v podpaží a na nohou. Poté ošetřená místa omyjte teplým zeleným čajem. Má stahující, dezinfekční a zklidňující účinky.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Zápach z pračky dokáže pořádně znepříjemnit život. Kromě toho, že se šíří po celé koupelně, může zasáhnout i prádlo. Příčin může být víc, ale většinou je problém přímo v pračce. Máme proto pro vás pár tipů, které vám pomohou udržet pračku ve skvělé kondici.
Zázvor je v podstatě všelék. Jakmile cítíme příznaky nachlazení, je dobré po něm sáhnout a uvařit si z něj čaj, zlepšuje také trávení a využívá se v orientální kuchyni, kde se cení zase jeho výrazná chuť. Snad všichni známe zázvor čerstvý, ale i sušený nebo ve formě koření. I když nám zcela jistě prospívá, nic se nemá přehánět, a i zázvor může být někdy nebezpečný. Kdo by si na něj měl dávat pozor a v jakých případech skutečně škodí?
Každá z nás tu a tam zatoužíme po změně. Když už ale přijde na věc, zpravidla první, čím začneme, jsou naše vlasy. Důvod je prostý. Je to změna, které si většinou všimne opravdu každý (no dobře, možná manžel na to přijde později) a zároveň je to způsob, jak ze sebe vykouzlit zcela nové já, které rázem získá zbrusu novou image. Kde jinde hledat nové nápady a nasávat inspiraci, než právě v osvěžujících trendech, které nám rok co rok přinášejí světoví vlasoví stylisté. Co si pro nás připravili tentokrát?
Sprchování nebo koupání jsou každodenní činnosti. Většinou se k nim schyluje po ránu, ale jindy také večer po náročném dni v zápřahu. Mnoho lidí však k této fázi hygieny přistupuje ekonomicky a spíše se nekoupou, než koupou. Čím víc se budu sprchovat či koupat, tím větší poplatky se na dům budou vztahovat, říkají si. Jelikož ale mluvíme o nezbytnosti, prozraďme si, co je z tohoto pohledu lepší čili ekonomičtější.  
Chcete dát svému milenci ultra speciální dárek, který mu ukáže, jak vám na něm záleží? Proč nezkusit smyslnou, erotickou masáž? Erotická masáž, která je dokonalým způsobem, jak vás dostat oba do nálady, je skvělou formou předehry a může pomoci budovat a prodlužovat potěšení, aby bylo vyvrcholení ještě příjemnější. A co si budeme, vzrušená budete i vy – a jak! Sama to dnes večer zkuste.
Sedavé zaměstnání je sice na první pohled nenáročné, ale svému tělo s ním přesto radost neuděláte. Tedy pokud pravidelně nesportujete, nebo alespoň nepraktikujete vhodná kompenzační cvičení. Cviky, které vám představíme v našem dnešním článku, se hodí nejen pro takzvané kancelářské krysy, ale pro všechny, které trápí bolavá záda, ztuhlý krk či jiné obdobné potíže.
Jste věčná začátečnice? Vždycky se pustíte do běhání a po pár týdnech to vzdáte? Nebo jste ještě nikdy neběhala, ale ráda byste začala? Možná právě vám se bude hodit následujících deset tipů, díky kterým si běh skutečně zamilujete.
Kdo by je neznal. Kdo by je nemiloval. Pouze 4 chlapci a tolik slávy. 4 hezouni a každá fanynka v devadesátých letech šla při jejich vystoupení do kolen. Dívčí dětské pokoje, polepené plakáty této hudební skupiny, davové šílenství, obsazené první příčky hitparád devadesátých let, to vše je skupina čtyř českých chlapců – Lunetic.
Kdo nemá sociální sítě, jako by nebyl. Poví vám jistě každý, když mu s radostí oznámíte, že nejste majitelem žádného profilu na takových platformách. V současné době mluvíme o velmi důležitém pomocníkovi každého úspěšného podniku. Je to fantastický marketingový nástroj a základ toho, že budete v kontaktu s rodinou i přáteli. Pojďme si více do hloubky rozebrat, proč to už bez sociálních sítí nejde.

Nepřehlédněte

Voda je pro člověka jeden z nejdůležitějších prvků. Víte, že tvoří až 60 % těla dospělého jedince? Je nezbytná pro biochemické reakce, zásobování celého těla živinami, odstraňování odpadních látek a pro udržování krevního oběhu a tělesné teploty. Jak se ale v létě udržet správně hydratovaní, co se počítá, a co ne?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek