Neděle , 10. 12. 2023

Julie

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 27. – 28. 10. 2018. Co vás čeká o víkendu po úplňku?

Máme po úplňku. Co vás nyní čeká o víkendu? Nahlédněte do našeho speciálního horoskopu krásy a duševního zdraví od astroložky Nadi Šmídové.

Sobota 27.10. 2018

Zabavte se nenáročnými činnostmi

Nekomplikujte si sobotu a pusťte se pouze do aktivit, které nevyžadují zvýšenou pozornost a jsou časově nenáročné, což se týká i vaření. Nevydržíte totiž být v klidu delší dobu, proto vám prospěje alespoň odpoledne pořádná porce pohybu, ale úplně ideální bude, když vyrazíte na celodenní výlet.

Zahřejte se dobrým čajem!

Pokud se v teplém oblečení nadměrně potíte, vypijte si ráno šálek šalvějového čaje a inkriminovaná místa si opláchněte výluhem z černého bezu. Účinnost těchto bylinek vás určitě mile překvapí!

Raději se protáhněte

Dávejte si pozor, aby vám neprochladla nebo ztuhla ramena. Občas se postavte na špičky a natahujte nad hlavu ruce, napodobujte pohyb , jako kdybyste trhaly ovoce. Uvolní se vám i zádové svaly a páteř.

Dopřejte si relaxační koupel se svíčkami

Večer si připravte teplou koupel, do vody přidejte olejíček s aroma jehličí nebo citrónu, a ponořte si při relaxaci i bradu. Zhluboka se nadechujte nosem, dech na chvilku zadržte a poté ho pomalu vypouštějte pusou. Vyčistí se a uvolní dýchací cesty, navíc se vám harmonizuje psychika jako při meditaci, takže se vám bude dobře usínat.

Neděle 28.10. 2018

Hned po probuzení si zapište, co se vám zdálo. Sny v noci ze soboty na neděli vám totiž umožní podívat se na svůj život z výšky, z ptačí perspektivy, a nejdůležitější je, že v nich uvidíte lidi, se kterými jste se setkali v předchozí inkarnaci. Díky tomu možná pochopíte, proč v současnosti na některých jedincích doslova lpíte, vyhledáváte je a ani netušíte proč…

Pozor v poledne

Kroťte se úderem poledne. Myšlení vám totiž úplně zatemní touha vítězit za každou cenu. Tak nic nepřehánějte, zejména když půjde o fyzickou aktivitu. Jste přeci ženy a například natřít to mužům při sportování nemáte zapotřebí! Horší bude, když se začnete sázet. Dokážete si totiž to svoje manipulativně obhájit a doslova okecat, a i když bude všem jasné, že pravdu nemáte, každý logický argument fikaně vyvrátíte, shrábnete výhru a je jasné, že tím byste naštvali spoustu lidí.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na středu 12. 9. 2018. Závažná rozhodnutí raději znovu promyslete!

Ještě před spaním

Před spaním si odstraňte chloupky v podpaží a na nohou. Poté ošetřená místa omyjte teplým zeleným čajem. Má stahující, dezinfekční a zklidňující účinky.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Praha, 9. prosince 2021: Přírody si vážíme a je pro nás důležitá, nicméně náš vztah s ní vnímáme jako příliš povrchní. I to zjistil průzkum společnosti VELUX realizovaný v osmi evropských zemích včetně České republiky. Jsme přesvědčeni, že pobyt v přírodě pomáhá našemu fyzickému i psychickému zdraví, nicméně jen zřídka pozorujeme např. ptáky, stromy nebo mraky. Někteří lidé stráví až třetinu svého života před obrazovkou. Jak se tedy v dnešní době technologií přiblížit světu venku?
Ať už jsou ve špenátovém salátu, restované nebo v omeletě, houby jsou chutnou pochoutkou nabitou živinami. Obsahují selen a ergothionein, což jsou silné antioxidanty. Také zde najdeme vitamíny skupiny B. Ačkoli jsou bílé potraviny často považovány za chudé na živiny, houby jsou výjimkou. Obsahují mnoho minerálů, jako je selen, draslík, měď, železo a fosfor, které se v potravinách rostlinného původu často nenacházejí. Ačkoliv se mezi sebou liší, všechny houby se mohou pochlubit působivým nutričním profilem. Níže si představíme 7 důvodů, proč by měly houby být pravidelnou součástí jídelníčku.
Pokud se snažíte držet štíhlou linii, nebo jste zrovna ve fázi, kdy jste se pustili do hubnutí, určitě se přes den snažíte poctivě dodržovat všechna pravidla, aby se vaše plány jen tak nezhatily, a vy jste hezky šli svému cíli naproti. Napadlo vás ale někdy, že se ráno, klidně i nevědomky, můžete dopouštět určitých chyb, které vám cestu k vysněné postavě akorát překazí? Víme, co vám hned po probuzení zaručeně pokazí hubnutí.
Vztah s otcem vašeho dítěte skončil a vy víte, že má novou známost. Jak své dítě připravit na setkání s cizí paní? Co musíte dodržet, pokud si nepřejete, aby dítko prožívalo traumata? A jak se odměnit za dobře odvedenou práci? Projděte si základní pravidla potřebná pro toto nelehké životní období.
Co mají společného citron, jahody, káva nebo pytlík čaje? Zdánlivě nic, ale ve skutečnosti je můžete použít jako skvělé kosmetické vychytávky. S pomocí těch nejobyčejnějších ingrediencí z vaší kuchyně můžete zabojovat proti celulitidě, černým ucpaným pórům, zamaskovat modřinu nebo cucflek, a dokonce si pěkně vybělit zuby. Nevěříte?
Pulty obchodů během zimních měsíců plní exotické ovoce nejrůznějších druhů. Vánoční svátky klepou na dveře a touha po plné štědrovečerní tabuli, ze které je neustále co ujídat, se o to víc násobí. Ta touha bude ostatně silnější než peněženka, která brzy na to zapláče. V případě ovoce se však nezdráhejte, protože řada z rozličných exotických druhů je zdraví velmi prospěšná a co důležitějšího si přát o Vánocích než zdraví.

Nepřehlédněte

Deprese a úzkosti jsou dnes běžné jevy, se kterými se potýkáme. Zatímco někdo k těmto stavům sklouzne z důvodu špatného rodinného zázemí, jiný se do depresí dostane z důvodu až příliš velké snahy uspět. A někdy - někdy je na vině takzvaná obsedantně-kompulzivní porucha. O co konkrétně jde?
Mít dokonalou postavu bez špíčků je snem snad každé ženy. Pokud se snažíte shodit nějaké to kilo navíc, jistě jste už někdy přemýšlela o možnosti liposukce. Zatímco některé ženy se nebrání operativnímu zákroku, jiné ženy by raději upřednostnily bezbolestnou metodu hubnutí. A právě v tu chvíli se nabízí možnost využití kryolipolýzy, laserové liposukce nebo kavitace. O jaké metody se jedná a fungují vůbec?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek