Pátek , 24. 05. 2024

Jana

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 27. – 28. 10. 2018. Co vás čeká o víkendu po úplňku?

Máme po úplňku. Co vás nyní čeká o víkendu? Nahlédněte do našeho speciálního horoskopu krásy a duševního zdraví od astroložky Nadi Šmídové.

Sobota 27.10. 2018

Zabavte se nenáročnými činnostmi

Nekomplikujte si sobotu a pusťte se pouze do aktivit, které nevyžadují zvýšenou pozornost a jsou časově nenáročné, což se týká i vaření. Nevydržíte totiž být v klidu delší dobu, proto vám prospěje alespoň odpoledne pořádná porce pohybu, ale úplně ideální bude, když vyrazíte na celodenní výlet.

Zahřejte se dobrým čajem!

Pokud se v teplém oblečení nadměrně potíte, vypijte si ráno šálek šalvějového čaje a inkriminovaná místa si opláchněte výluhem z černého bezu. Účinnost těchto bylinek vás určitě mile překvapí!

Raději se protáhněte

Dávejte si pozor, aby vám neprochladla nebo ztuhla ramena. Občas se postavte na špičky a natahujte nad hlavu ruce, napodobujte pohyb , jako kdybyste trhaly ovoce. Uvolní se vám i zádové svaly a páteř.

Dopřejte si relaxační koupel se svíčkami

Večer si připravte teplou koupel, do vody přidejte olejíček s aroma jehličí nebo citrónu, a ponořte si při relaxaci i bradu. Zhluboka se nadechujte nosem, dech na chvilku zadržte a poté ho pomalu vypouštějte pusou. Vyčistí se a uvolní dýchací cesty, navíc se vám harmonizuje psychika jako při meditaci, takže se vám bude dobře usínat.

Neděle 28.10. 2018

Hned po probuzení si zapište, co se vám zdálo. Sny v noci ze soboty na neděli vám totiž umožní podívat se na svůj život z výšky, z ptačí perspektivy, a nejdůležitější je, že v nich uvidíte lidi, se kterými jste se setkali v předchozí inkarnaci. Díky tomu možná pochopíte, proč v současnosti na některých jedincích doslova lpíte, vyhledáváte je a ani netušíte proč…

Pozor v poledne

Kroťte se úderem poledne. Myšlení vám totiž úplně zatemní touha vítězit za každou cenu. Tak nic nepřehánějte, zejména když půjde o fyzickou aktivitu. Jste přeci ženy a například natřít to mužům při sportování nemáte zapotřebí! Horší bude, když se začnete sázet. Dokážete si totiž to svoje manipulativně obhájit a doslova okecat, a i když bude všem jasné, že pravdu nemáte, každý logický argument fikaně vyvrátíte, shrábnete výhru a je jasné, že tím byste naštvali spoustu lidí.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 15. - 16. 12. 2018. Vyhýbejte se chemikáliím a tvrdému alkoholu. Pozor i na oči!

Ještě před spaním

Před spaním si odstraňte chloupky v podpaží a na nohou. Poté ošetřená místa omyjte teplým zeleným čajem. Má stahující, dezinfekční a zklidňující účinky.

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Nechcete mít na svém břiše navždy důkaz toho, že jste se stala matkou? Zvolte účinnou prevenci v podobě každodenního mazání mandlovým či slunečnicovým olejem. A proč byste měla do jídelníčku zahrnout otruby a lněná semínka?
Taky jste už zkoušeli všechno možné, ale kila stále nejdou dolů? Už vás přestává bavit ten koloběh diet a poté opětovného přejídání? V dnešním článku vás seznámím s jednou metodou, díky které zaručeně zhubnete! A víte, co je na tom nejlepší? Že žádné diety a restrikce vás nečekají!
Nové album Ondřeje Rumla Zapomenutý příběh posluchače zavede do klidné a radostné atmosféry Vánoc.
Popraskané rty, suché koutky, odchlíplé kousky zrohovatělé kůžičky. Když jen trochu zanedbáte péči o své rty, podzimní počasí vám to vrátí i s úroky. Nemusíte kupovat syntetické balzámy na rty. Vyrobte si svoji vlastní péči z přírodních ingrediencí.
Jaro nám klepe na dveře a s ním i módní trendy tohoto roku. Péřové bundy zanedlouho přemístíme do hloubky skříní, naopak vytáhneme lehčí bundičky, které nebude třeba zapínat až ke krku. Abyste však letos okouzlili nejen muže, ale i zástupkyně něžného pohlaví, které jsou na módu často vysazené, zakomponujte do své stávající sbírky vzory. Právě jim se na jaře bude přikládat velký důraz.
Možná jste zůstali neplánovaně doma a už nevíte, jak svým dětem a sobě zpestřit nucený pobyt v karanténě. Staré koníčky i nové zájmy čekají na znovuobjevení.
Jízda na koni je krásný a dynamický sport, který přitahuje miliony lidí po celém světě. Ať už jezdíme zábavně, rekreačně nebo soutěžně, je důležité mít správné vybavení, které nám umožní dosáhnout nejvyššího výkonu a zároveň nám poskytne pohodlí a bezpečí. Mezi jedno z nejdůležitějších vybavení patří bezpochyby rajtky, což jsou kalhoty speciálně navržené pro jezdce.
Marie byla od mala o něco plašší než ostatní děti. Viděla věci, které ji znepokojovaly. Až v dospělém věku si vše dokázala rozklíčovat za asistence duchovně naladěných lidí. A dnes? Po překonání dlouhé nemoci pomáhá Marie lidem ve svém okolí.
V Mexiku mají na propagaci svého mléka Alpura osvědčený recept, a tak není pro místní nic neobvyklého, když mezi regály rozjede svojí show tancující kráva. Před obchodem na ulici nebo uvnitř prodejny předvádí svoje kreace a baví nebo udivuje všechny, kteří se ocitnou v dosahu.
Zdena Studénková, proslulá svými rolemi v pohádkách a filmech jako "Panna a netvor" či "Anděl s ďáblem v těle", dnes slaví 70. narozeniny. Herečka, která si získala srdce diváků v Česku i na Slovensku, je symbolem ženskosti a smyslnosti. Přesně takovou ji známe i z komedie "S tebou mě baví svět"
Hodí se do každého bytu i domu, její pěstování je nenáročné a zvládnou ho i začínající pěstitelé. Ale víte vůbec, co kokedama je a jak se vyrábí?
Dámská liga si pro vás ve spolupráci se značkou GLISS připravila speciální soutěž o balíček různých druhů dámských vlasových masek GLISS! O jaké produkty se jedná a co musíte udělat pro výhru? Přečtěte si článek níže, ve kterém naleznete odpovědi na tyto otázky.

Výběr článků

Tankování paliva na čerpací stanici je pro většinu z nás banální úkon. I tak jsou ale mezi námi ženy, které vypadají, že to za ně doposud dělal jen manžel. Ztracené řidičce přijde na pomoc i spolujezdkyně, která je ovšem také s rozumem úplně v koncích. Podívejte se, vážně to stojí za to!
V zimním období vyžaduje vaše pleť i vlasy více péče než po zbytek roku. Neustálé střídání teplot, vítr, mráz, sníh a smog, to je koktejl, který má na vaši pokožku i vlasy zničující účinek. Jak zabránit tomu, aby byla vaše pleť v zimě zašedlá a nezdravá a vlasy oslabené, polámané a bez života? Vyžaduje to kosmetickou první pomoc.

Nepřehlédněte

„Chtěla jsem dětem stačit, abych nefuněla po pár krocích jako parní lokomotiva. A samozřejmě jsem chtěla, aby měl manžel zpět tu ženu, kterou před lety poznal. A musím se přiznat, že jsem to dělala i kvůli svému sebevědomí a také zdraví.,“ svěřuje se usměvavá Tereza. Po několika neúspěšných pokusech o zhubnutí si mladá maminka Tereza našla cestu pomocí OB kliniky v Praze. Vzorem jí byla kamarádka, která sama podstoupila chirurgickou léčbu a motivací manžel a dvě malé děti.
Trápí vás otlačené prsty nebo puchýř na patě, když strávíte večer v lodičkách? Potí se vám v botě chodidla? Tyhle vychytávky vám poradí, jak na to. I ponožky se dají chytře schovat do jakékoli obuvi. Ale využít se dají i úplně jinak. Inspirujte se jednoduchými nápady, které ušetří vaše chodidla!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek