Středa , 29. 11. 2023

Zina

Jana (30): Práce erotické masérky mi zničila život. Práci si už nenajdu

Už na gymnáziu jsem věděla, co chci dělat. Chtěla jsem se stát fyzioterapeutkou, pracovat s lidmi a pomáhat jim od bolesti. Jenže to nebylo tak snadné, na vysokou jsem se nedostala, ani napoprvé, ani napodruhé, a tak jsem to vzdala a rozhodla jsem se, že se stanu masérkou. A pak přišla hodně lákavá nabídka.
práce erotické masérky
Práce erotické masérky se mi po letech vymstila. (foto: 123RF)

15. 11. 2021

Pojď pracovat k nám, budeš v balíku

Po nezdarech s přihláškami jsem se přestěhovala od rodičů a našla jsem si místo v jednom baru. Tak jsem si chtěla přivydělat, abych měla na zaplacení nájmu. Samozřejmě jsem si chtěla vydělat na masérský kurz s certifikátem. Začala jsem bydlet ještě se dvěma stejně starými holkami, které podávaly inzerát. A práce erotické masérky byla dobře placená…

Záviděla jsem jim, že si mohly pořád kupovat nové oblečení, chodily si užívat a bavily se v klubech, cestovaly. To já jsem počítala každou korunu, neměla jsem mnohdy ani na jídlo, moc jsem se s nimi nebavila, ony totiž stejně nebyly nikdy doma. Až mě jednou oslovily.

Všimly si, že mám doma knížky o masážích a ptaly se mě, proč je čtu, když dělám v baru. Tak jsem vyprávěla svůj příběh. A jedna z nich vyprávěla zase ten svůj. Že chtěla být tanečnicí, ale bohužel neuspěla, a jednou ji oslovila starší holka, která vedla masérský salón. Nabídla jí práci a ona ji vzala.

Musela projít kurzem, jenže v tom salónu nešlo ani tolik o masáže, jako o něco jiného. Byl to totiž erotický masérský salón. Postupně jsem se dozvěděla, s kým to vlastně bydlím. Druhá spolubydlící dělala striptérku a escort. Tuto práci vyměnila právě za kariéru erotické masérky. Bylo to výhodnější, stejné peníze, ale nemusela už s klienty spát, stačilo, když se svlékla. Nabídly mi, ať jdu pracovat k nim.

Byla jsem v šoku, ale lákalo mě to

Docela jsem zůstala v šoku. No a můj pohled na dokonalé spolubydlící se změnil. Tohle jsme u nás na vesnici neznali. Jenže já chtěla masírovat a chtěla jsem si vydělat. Napadlo mě, že když tu práci vezmu, vydělám si na soukromou vysokou.

K TÉMATU  Erika (40): Vzala jsem zpět bývalého muže, ale jen kvůli dětem. Teď lituji

Pak budu skutečná fyzioterapeutka. Budu dělat to, co jsem chtěla vždycky. A tak jsem to vzala. Masérský kurz mi dokonce zařídila majitelka salónu. Osvědčení jsem konečně měla. Žila jsem pomalu svůj sen.

Práce snů

Trošku se to ve mně rvalo. Přeci jen jsem musela být nahá. Prováděla jsem i hodně intimní masáže. Muži byli vzrušení – a mě to přišlo stejné, jako bych dělala v nevěstinci. Ale přetrpěla jsem to, za ty peníze bych přetrpěla cokoliv. Když se ohlédnu zpět, byla to práce snů.

Nenadřela jsem se a domů jsem chodila s krásnou výplatou, a ještě s tuzéry, které taky nebyly malé. Měla jsem všechno. U erotických masáží jsem proto zůstala skoro sedm let. Poté jsem se zamilovala a otěhotněla.

Už to dělat nemůžu

Jakmile jsem žila život dospělé ženy, čekala jsem dítě a měla se vdávat, došlo mi, že svlékání před muži nepřipadá v úvahu. To se nehodilo. Rok po porodu jsem se dostala do finanční tísně. Muž ztratil svou práci, a tak jsem hledala brigádu. Samozřejmě v oboru. To se totiž dalo pěkně dělat i při mateřské. Jenže jsem tvrdě narazila.

Moje práce erotické masérky mi zničila pověst, nikoho nezajímalo, že mám zkušenosti i masérský kurz, prostě už mě všude viděli jako holku, co se svlékala a masírování měla jen jako krytí. Tak to sice nebylo, ale to nikomu nevysvětlíte. Při každém pohovoru se na mě koukali jako na prostitutku, nikdo mě nechtěl zaměstnat, co kdyby si mě někdo pamatoval?

Co bude dál?

Teď už můžu říct, že mi práce erotické masérky zničila celý život. Když mě nechtěli jako masérku, zkoušela jsem to jinde, v obchodech, ve fabrikách, ve firmách, zkrátka všude. Jenže už mě nikdo nechce přijmout, vždy přijde stejná odpověď. Ještěže nikdo nechce vidět životopis, když jdete roznášet letáky.

K TÉMATU  Sára (32): Nevěra partnera se týká i mě. Zjistila jsem s kým, položilo mě to

Můj sen se rozplynul. Nikdy by mě nenapadlo, že za tuhle práci zaplatím takovou daň.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Ivana (35): Syndrom vyhoření byl i můj problém. Co mne naučil?

Jindřiška (45): Moje šéfová je příšerná. Jsme pro ni jen čísla!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

S příchodem teplejšího počasí všichni začínáme spřádat plány na dovolenou. Bez ohledu na to, kterým směrem se vydáme, potřebujeme oblečení, které nám zajistí pohodlí a umožní nám si naplno užívat kouzla léta. Zajímá vás, co bude v létě 2022 v kurzu? Plážová móda v této sezóně, to je mnohem více než pouze plavky. In jsou stylové pokrývky hlavy, originální sluneční brýle a plážové oblečení, které můžeme nosit nejen na pláž. Trendům kralují čerstvé, zářivé barvy a decentnější pastelové tóny. Nechybí ani vzory: námořnické pruhy, květinové vzory či potisk s tropickým motivem.
Chcete-li jít s dobou, pořiďte si do vašeho šatníku alespoň jednu stylovou dámskou mikinu. Pokud netušíte, jaké kousky budou v letošní sezóně in, nemusíte zoufat. My vám to totiž na následujících řádcích rádi prozradíme. Proto se pojďte inspirovat společně s námi. Máme pro vás nejrůznější tipy na trendy kousky a dokonce vám prozradíme, jak je vkusně zakomponovat do letošního outfitu
Základní pravidlo skutečné ženy zní: Na parfému se nešetří. Už slavná Coco Chanel nazvala parfém doplňkem, který vypoví o vzhledu ženy, a stále vám ji připomíná, když je zrovna pryč. Podle Francouzů jsou zase vůně, spodní prádlo a boty nejdůležitějšími prvky, které vytvářejí obraz ženy.
Je sobota dopoledne, venku prší, zrušil se vám program a vy nevíte, co s volným dnem. Přesně pro takové situace jsme pro vás sepsali tento článek. Najdete v něm pár tipů na to, jak strávit den smysluplně a bez výčitek.

Nepřehlédněte

Chodit bez bot se stalo tak trochu módním trendem. Najednou máme podporovat chůzi dětí po kamínkách, existují různé stezky na trénink chůze naboso, frčí barefoot neboli bosé boty. Čím nám tohle ale vlastně prospívá? Bude naše zdraví za chůzi naboso opravdu vděčné?
Čokoláda. Komodita, která dokáže hýbat světem. Člověka umí zbavit stresu a navodit nám pocity štěstí, a to díky uvolňování dopaminu, po kterém se cítíme zkrátka šťastní a uvolnění. Je to zdroj rychlé energie právě proto, že je bohatá na sacharidy. Čokoláda svou vůní a chutí na jazyku dokáže vyvolat krásné vzpomínky a nám navodit příjemný pocit po celém těle.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek