Úterý , 04. 10. 2022

František

Jana (30): Práce erotické masérky mi zničila život. Práci si už nenajdu

Už na gymnáziu jsem věděla, co chci dělat. Chtěla jsem se stát fyzioterapeutkou, pracovat s lidmi a pomáhat jim od bolesti. Jenže to nebylo tak snadné, na vysokou jsem se nedostala, ani napoprvé, ani napodruhé, a tak jsem to vzdala a rozhodla jsem se, že se stanu masérkou. A pak přišla hodně lákavá nabídka.
práce erotické masérky
Práce erotické masérky se mi po letech vymstila. (foto: 123RF)

15. 11. 2021

Pojď pracovat k nám, budeš v balíku

Po nezdarech s přihláškami jsem se přestěhovala od rodičů a našla jsem si místo v jednom baru. Tak jsem si chtěla přivydělat, abych měla na zaplacení nájmu. Samozřejmě jsem si chtěla vydělat na masérský kurz s certifikátem. Začala jsem bydlet ještě se dvěma stejně starými holkami, které podávaly inzerát. A práce erotické masérky byla dobře placená…

Záviděla jsem jim, že si mohly pořád kupovat nové oblečení, chodily si užívat a bavily se v klubech, cestovaly. To já jsem počítala každou korunu, neměla jsem mnohdy ani na jídlo, moc jsem se s nimi nebavila, ony totiž stejně nebyly nikdy doma. Až mě jednou oslovily.

Všimly si, že mám doma knížky o masážích a ptaly se mě, proč je čtu, když dělám v baru. Tak jsem vyprávěla svůj příběh. A jedna z nich vyprávěla zase ten svůj. Že chtěla být tanečnicí, ale bohužel neuspěla, a jednou ji oslovila starší holka, která vedla masérský salón. Nabídla jí práci a ona ji vzala.

Musela projít kurzem, jenže v tom salónu nešlo ani tolik o masáže, jako o něco jiného. Byl to totiž erotický masérský salón. Postupně jsem se dozvěděla, s kým to vlastně bydlím. Druhá spolubydlící dělala striptérku a escort. Tuto práci vyměnila právě za kariéru erotické masérky. Bylo to výhodnější, stejné peníze, ale nemusela už s klienty spát, stačilo, když se svlékla. Nabídly mi, ať jdu pracovat k nim.

Byla jsem v šoku, ale lákalo mě to

Docela jsem zůstala v šoku. No a můj pohled na dokonalé spolubydlící se změnil. Tohle jsme u nás na vesnici neznali. Jenže já chtěla masírovat a chtěla jsem si vydělat. Napadlo mě, že když tu práci vezmu, vydělám si na soukromou vysokou.

K TÉMATU  Žena, které táhne na 110 let, prozradila recept na dlouhověkost. Mnoho lidí tím překvapila

Pak budu skutečná fyzioterapeutka. Budu dělat to, co jsem chtěla vždycky. A tak jsem to vzala. Masérský kurz mi dokonce zařídila majitelka salónu. Osvědčení jsem konečně měla. Žila jsem pomalu svůj sen.

Práce snů

Trošku se to ve mně rvalo. Přeci jen jsem musela být nahá. Prováděla jsem i hodně intimní masáže. Muži byli vzrušení – a mě to přišlo stejné, jako bych dělala v nevěstinci. Ale přetrpěla jsem to, za ty peníze bych přetrpěla cokoliv. Když se ohlédnu zpět, byla to práce snů.

Nenadřela jsem se a domů jsem chodila s krásnou výplatou, a ještě s tuzéry, které taky nebyly malé. Měla jsem všechno. U erotických masáží jsem proto zůstala skoro sedm let. Poté jsem se zamilovala a otěhotněla.

Už to dělat nemůžu

Jakmile jsem žila život dospělé ženy, čekala jsem dítě a měla se vdávat, došlo mi, že svlékání před muži nepřipadá v úvahu. To se nehodilo. Rok po porodu jsem se dostala do finanční tísně. Muž ztratil svou práci, a tak jsem hledala brigádu. Samozřejmě v oboru. To se totiž dalo pěkně dělat i při mateřské. Jenže jsem tvrdě narazila.

Moje práce erotické masérky mi zničila pověst, nikoho nezajímalo, že mám zkušenosti i masérský kurz, prostě už mě všude viděli jako holku, co se svlékala a masírování měla jen jako krytí. Tak to sice nebylo, ale to nikomu nevysvětlíte. Při každém pohovoru se na mě koukali jako na prostitutku, nikdo mě nechtěl zaměstnat, co kdyby si mě někdo pamatoval?

Co bude dál?

Teď už můžu říct, že mi práce erotické masérky zničila celý život. Když mě nechtěli jako masérku, zkoušela jsem to jinde, v obchodech, ve fabrikách, ve firmách, zkrátka všude. Jenže už mě nikdo nechce přijmout, vždy přijde stejná odpověď. Ještěže nikdo nechce vidět životopis, když jdete roznášet letáky.

K TÉMATU  Lucie (47): Dcera mi nikdy neodpustí, co jsem udělala. Já jsem ale nemohla jinak

Můj sen se rozplynul. Nikdy by mě nenapadlo, že za tuhle práci zaplatím takovou daň.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Ivana (35): Syndrom vyhoření byl i můj problém. Co mne naučil?

Jindřiška (45): Moje šéfová je příšerná. Jsme pro ni jen čísla!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Bydlíte ve vlastním domě a přemýšlíte, jak do budoucna co nejvíce uspořit na energiích? Krátkodobým řešením je samozřejmě snížení její spotřeby. Ale není řešením udržitelným. Jediný krok do budoucnosti, který má v této oblasti smysl, je zajistit si zdroje vlastní. I stát už to ví, a tak poskytuje dotace na energetickou samostatnost nebo alespoň snížení energetické náročnosti bydlení
Je to tady! Společnost Warner Media oznámila, že hrdinové oblíbeného sitcomu z devadesátek se již v květnu objeví na stanici HBO Max. Co o comebacku legendárních Přátel víme, jak se k němu samotní aktéři vyjádřili, a jak se k tomu postavili tvůrci? Nový projekt je na spadnutí!
Říká vám něco jméno Wirginia Szmyt? Jedná se o pravděpodobně nejstarší DJku všech dob, která si v seniorském věku plní sen. Někteří ji obdivují, jiní možná kroutí nevěřícně hlavou, ale jedno se jí upřít nedá – odhodlání, nadšení a láska k hudbě. S mícháním muziky začala Wirginia již před dvaceti lety a nikdo ji neučil a postupně na vše přicházela sama. Dnes patří v Polsku mezi poměrně známou a oblíbenou umělkyni.
Rozvodovost je v České republice opravdu na vysoké úrovni a za poslední měsíce se počet ukončených manželství ještě znásobil. Karanténu přikazující lidem, aby strávili svůj čas se všemi členy domácnosti zkrátka ne všichni zvládli s lehkostí a bez hádek či řevu. Nový typ onemocnění však není jediný důvod, proč se vztahy rozpadají.  
Naše manželství jsem vždy brala jako ideální soužití muže a ženy. Všichni naši známí nás měli jako vzor toho, jak by to v dlouhodobém vztahu mělo vypadat. Byla jsem do manžela zamilovaná od svých dvaceti let, po několika letech mě požádal o ruku. Jak jsem se ale mýlila v tom nejbližším člověku, kterého mám, to si ani nedokážete představit! Než se objevila jeho nemanželská dcera...
Stále ještě pracujete na svém novoročním předsevzetí a usilujete o shození posledních vánočních kilogramů? Pak patříte mezi posledních pár statečných. Většina to už dávno vzdala, tudíž už nyní si můžete pogratulovat. Vy se však místo gratulací ptáte sami sebe, jak poslední povánoční kilogramy shodit. Těch posledních pár kilo jde totiž dolů opravdu stěží.
Citron je již od pradávna používán jako pomocník při mnoha zdravotních potížích. Kyselina citronová v citronu je totiž známá svými imunitními, antibakteriálními a antivirovými vlastnostmi. Co vás napadne jak první, když máte například chřipku? Samozřejmě pořádný bylinkový čaj s medem, zázvore, a hlavně citronem! Jaké jsou účinky citronu na lidské tělo?
Vodu používáme všichni každý den. Aniž i to uvědomujeme, spotřebujeme jí obrovské množství – o čemž mnohdy ani nevíme. Zjistíme to, až nám přijde roční vyúčtování a začnou se nám nad ním protáčet panenky. Nicméně existují způsoby, jak vodou v domácnosti šetřit, aniž by nás to nějak omezilo, A hned bude pohled na každoroční vyúčtování veselejší. Jak v domácnosti šetřit vodou?

Nepřehlédněte

Jaro už klepe na dveře a po dlouhém chladném období se všichni těšíme na první květiny, které nám přinesou radost a vůni do bytu. Stejně tak se každoročně těšíme i na módní trendy, díky kterým je oblékání příjemná zábava a estetická hra. Pojďte si s námi projít TOP trendy pro jaro 2020. Jdeme na to!
Každá žena se chce líbit. Některé z nás sází na přírodní krásu, jiné se snaží zdokonalit pomocí různých řasenek, očních stínů, make-upu apod. Když se ale vydáme do obchodu, často tam bezradně stojíme před regálem a nevíme, co si vlastně vybrat. S tím je teď ale konec. Přečtěte si následující řádky a příště půjdete najisto.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek