Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

Jana (30): Práce erotické masérky mi zničila život. Práci si už nenajdu

Už na gymnáziu jsem věděla, co chci dělat. Chtěla jsem se stát fyzioterapeutkou, pracovat s lidmi a pomáhat jim od bolesti. Jenže to nebylo tak snadné, na vysokou jsem se nedostala, ani napoprvé, ani napodruhé, a tak jsem to vzdala a rozhodla jsem se, že se stanu masérkou. A pak přišla hodně lákavá nabídka.
práce erotické masérky
Práce erotické masérky se mi po letech vymstila. (foto: 123RF)

15. 11. 2021

Pojď pracovat k nám, budeš v balíku

Po nezdarech s přihláškami jsem se přestěhovala od rodičů a našla jsem si místo v jednom baru. Tak jsem si chtěla přivydělat, abych měla na zaplacení nájmu. Samozřejmě jsem si chtěla vydělat na masérský kurz s certifikátem. Začala jsem bydlet ještě se dvěma stejně starými holkami, které podávaly inzerát. A práce erotické masérky byla dobře placená…

Záviděla jsem jim, že si mohly pořád kupovat nové oblečení, chodily si užívat a bavily se v klubech, cestovaly. To já jsem počítala každou korunu, neměla jsem mnohdy ani na jídlo, moc jsem se s nimi nebavila, ony totiž stejně nebyly nikdy doma. Až mě jednou oslovily.

Všimly si, že mám doma knížky o masážích a ptaly se mě, proč je čtu, když dělám v baru. Tak jsem vyprávěla svůj příběh. A jedna z nich vyprávěla zase ten svůj. Že chtěla být tanečnicí, ale bohužel neuspěla, a jednou ji oslovila starší holka, která vedla masérský salón. Nabídla jí práci a ona ji vzala.

Musela projít kurzem, jenže v tom salónu nešlo ani tolik o masáže, jako o něco jiného. Byl to totiž erotický masérský salón. Postupně jsem se dozvěděla, s kým to vlastně bydlím. Druhá spolubydlící dělala striptérku a escort. Tuto práci vyměnila právě za kariéru erotické masérky. Bylo to výhodnější, stejné peníze, ale nemusela už s klienty spát, stačilo, když se svlékla. Nabídly mi, ať jdu pracovat k nim.

Byla jsem v šoku, ale lákalo mě to

Docela jsem zůstala v šoku. No a můj pohled na dokonalé spolubydlící se změnil. Tohle jsme u nás na vesnici neznali. Jenže já chtěla masírovat a chtěla jsem si vydělat. Napadlo mě, že když tu práci vezmu, vydělám si na soukromou vysokou.

K TÉMATU  Nechci dětem vzít tátu! Je to řešení?

Pak budu skutečná fyzioterapeutka. Budu dělat to, co jsem chtěla vždycky. A tak jsem to vzala. Masérský kurz mi dokonce zařídila majitelka salónu. Osvědčení jsem konečně měla. Žila jsem pomalu svůj sen.

Práce snů

Trošku se to ve mně rvalo. Přeci jen jsem musela být nahá. Prováděla jsem i hodně intimní masáže. Muži byli vzrušení – a mě to přišlo stejné, jako bych dělala v nevěstinci. Ale přetrpěla jsem to, za ty peníze bych přetrpěla cokoliv. Když se ohlédnu zpět, byla to práce snů.

Nenadřela jsem se a domů jsem chodila s krásnou výplatou, a ještě s tuzéry, které taky nebyly malé. Měla jsem všechno. U erotických masáží jsem proto zůstala skoro sedm let. Poté jsem se zamilovala a otěhotněla.

Už to dělat nemůžu

Jakmile jsem žila život dospělé ženy, čekala jsem dítě a měla se vdávat, došlo mi, že svlékání před muži nepřipadá v úvahu. To se nehodilo. Rok po porodu jsem se dostala do finanční tísně. Muž ztratil svou práci, a tak jsem hledala brigádu. Samozřejmě v oboru. To se totiž dalo pěkně dělat i při mateřské. Jenže jsem tvrdě narazila.

Moje práce erotické masérky mi zničila pověst, nikoho nezajímalo, že mám zkušenosti i masérský kurz, prostě už mě všude viděli jako holku, co se svlékala a masírování měla jen jako krytí. Tak to sice nebylo, ale to nikomu nevysvětlíte. Při každém pohovoru se na mě koukali jako na prostitutku, nikdo mě nechtěl zaměstnat, co kdyby si mě někdo pamatoval?

Co bude dál?

Teď už můžu říct, že mi práce erotické masérky zničila celý život. Když mě nechtěli jako masérku, zkoušela jsem to jinde, v obchodech, ve fabrikách, ve firmách, zkrátka všude. Jenže už mě nikdo nechce přijmout, vždy přijde stejná odpověď. Ještěže nikdo nechce vidět životopis, když jdete roznášet letáky.

K TÉMATU  Pracovní stůl pro maximální komfort. Vyberte ten správný, aby vyhovoval vám i interiéru

Můj sen se rozplynul. Nikdy by mě nenapadlo, že za tuhle práci zaplatím takovou daň.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Ivana (35): Syndrom vyhoření byl i můj problém. Co mne naučil?

Jindřiška (45): Moje šéfová je příšerná. Jsme pro ni jen čísla!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Málokterá z nás má cvičení v oblibě – chceme se mu vyhnout co se dá a doufáme, že to bez něj zvládneme. Existují ale cviky, které nejsou tolik náročné, a zároveň dokáží změnit život k lepšímu. Ať už v oblasti zdraví nebo sexu. V obojím případě se budete cítit mnohem lépe poté, co budete pravidelně cvičit Kegelovy cviky.
Je snadné být ženou! To je věta, kterou velmi často vypouští z úst právě muži, kteří nemají ani ponětí o tom, jaké to je - být ženou. Každá žena ví, že to je v mnoha ohledech velice těžké. Stačí si vzpomenout na pravidelné menstruace nebo na období menopauzy, které je plné často šílených stavů a bolestí. Dalším obrovským problémem je vaginální mykóza čili kvasinková infekce, která umí být velice bolestivá a která má tendenci se vracet.  
Doba koronavirová z nás udělala `domácí` sportovce. Kupujeme si švihadla, činky, jógamatky, rotopedy, ale hlavně běžecké pásy. Na většinu z nich se ještě před půl rokem čekalo několik měsíců. Ale který je ten správný přímo pro vás? Na co byste měla klást při jeho výběru důraz? Cena rozhodně není ten nejdůležitější faktor, kterým byste se měli řídit, je jich mnohem víc.
Kokosový olej může být vynikajícím pomocníkem - nejen pro vaše vlasy, ale ocení ho i pokožka nebo chuťové buňky. Používáte ho opravdu všude tam, kde vám může být ku prospěchu? Vyzkoušejte naše tipy, a třeba se vám kokosový olej natrvalo osvědčí. U něj se totiž dá říct, že vydá určitě ještě za deset dalších výrobků.
„Už toho mám dost!“ řekla naše redaktorka Irena, když se na sebe ráno podívala do zrcadla. Po špatném spánku se pod jejíma očima pohupovaly malé váčky. Kruhy pod očima nechce nikdo z nás, a proto jsme zkusily, co na ně zabírá.
Mílovou rychlostí se k nám blíží léto – a to znamená hlavně prázdniny pro naše děti. Pokud si lámete hlavu, čím je v tomto období zabavit, věřte, že voda je to nejlepší, co můžete vymyslet. Děti přece milují rochnění se na koupališti! Tak si udělejte příjemný výlet a vydejte se na celý den do jednoho z našich nejoblíbenějších aquaparků. Které to jsou?

Nepřehlédněte

Tinktury se v oblasti léčitelství používají už stovky let. Zájem o ně však v souvislosti s nástupem moderní léčby trochu ochladl. Dnes je tomu opět jinak. Naopak se znovu vracíme k přírodě, které mnohdy věříme víc než chemii, do níž vlastně nevidíme. Léčivé tinktury se proto čím dál hlasitěji hlásí o slovo a jedině dobře. Rozhodně mají co nabídnout.
Mnozí z nás opalování velmi podceňují, přitom jde o jednu z nejrizikovějších kratochvílí, která nám může zničit zdraví. Co všechno byste měli vědět o opalování, než si lehnete na lehátko a začnete se v žáru poledního slunce opalovat?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek