Úterý , 23. 07. 2024

Libor

Jana (30): Práce erotické masérky mi zničila život. Práci si už nenajdu

Už na gymnáziu jsem věděla, co chci dělat. Chtěla jsem se stát fyzioterapeutkou, pracovat s lidmi a pomáhat jim od bolesti. Jenže to nebylo tak snadné, na vysokou jsem se nedostala, ani napoprvé, ani napodruhé, a tak jsem to vzdala a rozhodla jsem se, že se stanu masérkou. A pak přišla hodně lákavá nabídka.
práce erotické masérky
Práce erotické masérky se mi po letech vymstila. (foto: 123RF)

15. 11. 2021

Pojď pracovat k nám, budeš v balíku

Po nezdarech s přihláškami jsem se přestěhovala od rodičů a našla jsem si místo v jednom baru. Tak jsem si chtěla přivydělat, abych měla na zaplacení nájmu. Samozřejmě jsem si chtěla vydělat na masérský kurz s certifikátem. Začala jsem bydlet ještě se dvěma stejně starými holkami, které podávaly inzerát. A práce erotické masérky byla dobře placená…

Záviděla jsem jim, že si mohly pořád kupovat nové oblečení, chodily si užívat a bavily se v klubech, cestovaly. To já jsem počítala každou korunu, neměla jsem mnohdy ani na jídlo, moc jsem se s nimi nebavila, ony totiž stejně nebyly nikdy doma. Až mě jednou oslovily.

Všimly si, že mám doma knížky o masážích a ptaly se mě, proč je čtu, když dělám v baru. Tak jsem vyprávěla svůj příběh. A jedna z nich vyprávěla zase ten svůj. Že chtěla být tanečnicí, ale bohužel neuspěla, a jednou ji oslovila starší holka, která vedla masérský salón. Nabídla jí práci a ona ji vzala.

Musela projít kurzem, jenže v tom salónu nešlo ani tolik o masáže, jako o něco jiného. Byl to totiž erotický masérský salón. Postupně jsem se dozvěděla, s kým to vlastně bydlím. Druhá spolubydlící dělala striptérku a escort. Tuto práci vyměnila právě za kariéru erotické masérky. Bylo to výhodnější, stejné peníze, ale nemusela už s klienty spát, stačilo, když se svlékla. Nabídly mi, ať jdu pracovat k nim.

Byla jsem v šoku, ale lákalo mě to

Docela jsem zůstala v šoku. No a můj pohled na dokonalé spolubydlící se změnil. Tohle jsme u nás na vesnici neznali. Jenže já chtěla masírovat a chtěla jsem si vydělat. Napadlo mě, že když tu práci vezmu, vydělám si na soukromou vysokou.

K TÉMATU  Sára (32): Nevěra partnera se týká i mě. Zjistila jsem s kým, položilo mě to

Pak budu skutečná fyzioterapeutka. Budu dělat to, co jsem chtěla vždycky. A tak jsem to vzala. Masérský kurz mi dokonce zařídila majitelka salónu. Osvědčení jsem konečně měla. Žila jsem pomalu svůj sen.

Práce snů

Trošku se to ve mně rvalo. Přeci jen jsem musela být nahá. Prováděla jsem i hodně intimní masáže. Muži byli vzrušení – a mě to přišlo stejné, jako bych dělala v nevěstinci. Ale přetrpěla jsem to, za ty peníze bych přetrpěla cokoliv. Když se ohlédnu zpět, byla to práce snů.

Nenadřela jsem se a domů jsem chodila s krásnou výplatou, a ještě s tuzéry, které taky nebyly malé. Měla jsem všechno. U erotických masáží jsem proto zůstala skoro sedm let. Poté jsem se zamilovala a otěhotněla.

Už to dělat nemůžu

Jakmile jsem žila život dospělé ženy, čekala jsem dítě a měla se vdávat, došlo mi, že svlékání před muži nepřipadá v úvahu. To se nehodilo. Rok po porodu jsem se dostala do finanční tísně. Muž ztratil svou práci, a tak jsem hledala brigádu. Samozřejmě v oboru. To se totiž dalo pěkně dělat i při mateřské. Jenže jsem tvrdě narazila.

Moje práce erotické masérky mi zničila pověst, nikoho nezajímalo, že mám zkušenosti i masérský kurz, prostě už mě všude viděli jako holku, co se svlékala a masírování měla jen jako krytí. Tak to sice nebylo, ale to nikomu nevysvětlíte. Při každém pohovoru se na mě koukali jako na prostitutku, nikdo mě nechtěl zaměstnat, co kdyby si mě někdo pamatoval?

Co bude dál?

Teď už můžu říct, že mi práce erotické masérky zničila celý život. Když mě nechtěli jako masérku, zkoušela jsem to jinde, v obchodech, ve fabrikách, ve firmách, zkrátka všude. Jenže už mě nikdo nechce přijmout, vždy přijde stejná odpověď. Ještěže nikdo nechce vidět životopis, když jdete roznášet letáky.

K TÉMATU  Vím, že přítel mojí kamarádky ji podvádí. Mám jí to říct? Neuvěří mi

Můj sen se rozplynul. Nikdy by mě nenapadlo, že za tuhle práci zaplatím takovou daň.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Ivana (35): Syndrom vyhoření byl i můj problém. Co mne naučil?

Jindřiška (45): Moje šéfová je příšerná. Jsme pro ni jen čísla!

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Podívejte se na nápadité úpravy ulic ve Francii a New Yorku. Některé z nich jsou skutečně vtipné, přestože pouliční malby často balancují na hraně zákona. Co myslíte, je to zpestření nebo nevkus?
Sůl možná není až tak zdravá na talíři, ale jako kosmetický přípravek dokáže hotové zázraky. Účinky mořské vody známe snad všechny, ale nemusíme hned jezdit k moři, abychom si mohly dopřát všechny blahodárné účinky soli.
Správně sestavená kuchyň je rájem pro každého kuchtíka, protože ušetří spoustu času, ale i kroků. Ovšem takové plánování kuchyně není vůbec jednoduché. Od čeho byste se měli odrazit? Jak sestavit kuchyň tak, aby dávala smysl?
Grill párty, ale i tradiční české opékání se těší stále větší popularitě! Není tak divu, že se mění i zvyklosti ohledně vybavení letních teras či pergol. V současné době zde už nenajdete jen pohodlné posezení pro rodinu a přátele, ale i další kusy praktického nábytku, které poskytují cenný úložný prostor na věci, které je vhodné mít při trávení volného času venku po ruce.
Smoothie vám může zajistit denní dávku vitamínů nebo si jím můžete třeba nahradit večeři. Každopádně si jistě pochutnáte a vaše zdraví to ocení. Smoothie jsou opravdovým hitem při snaze o zdravé stravování. A není se čemu divit! Tak jen vyzkoušejte některý z receptů na jejich přípravu.
Blíží se významný den vaší ženy, případně jsou za rohem Vánoce a vy ještě nemáte žádný dárek? Nepanikařte, stále vše můžete zachránit. Zapomeňte ale na kreativitu, raději vsaďte na jistotu.
Rostlinná mléka jsou skvělou alternativou kravského mléka, a to hlavně pro ty, kterým mléko živočišného původu nedělá dobře, pro lidi s alergií nebo intolerancí na živočišné mléko. Zároveň existuje mnoho lidí, kteří si rostlinné mléko prostě zamilovali a pijí ho i bez zdravotních problémů.
Zdraví máme jenom jedno, proto bychom na něj neměli zapomínat. Je důležité, abychom si uvědomili zejména jednu věc, a sice že se na pevnosti a odolnosti našeho zdraví podílí i to, co jíme. Každodenní přísun potravin buď zdraví naprosto ruinuje, nebo mu prospívá. Jak jste na tom vy? Cítíte se po svém jídelníčku zdravě a fit? Nebo máte z jídla výčitky? Či snad některé potraviny vaše tělo zcela odmítá?
Není snad člověk, který by je neznal. Zvláště v poslední době o nich média psala téměř neustále. Tato nepřehlédnutelná dvojice si získala srdce mnohých, ale řadu svých fanoušků také ztratila, a to právě kvůli stěží pochopitelným krokům, které provedla. Harry a Meghan jsou pár, který bude přitahovat pozornost médií neustále. Jaké byli jejich největší výstřelky? Pojďme si je připomenout!
Ložnice - místo ničím nerušeného klidu. Také je to naše útočiště či oáza, kde můžeme odpočívat. Ať už je pro vás ložnice čímkoli, je důležité, aby vám byla sympatická a abyste se v ní cítili příjemně.
Každá žena má svou oblíbenou kabelku. A často se nejedná jen o jeden kousek! Co vše dámy v kabelkách nosí a na co jich potřebují tak moc? Stejně jako oblečení a boty podléhají módním trendům, tak také kabelky a peněženky jsou ovlivněné světem módy. Pořádají se módní přehlídky zaměřené přímo na kabelky, peněženky a módní doplňky. Co tedy obsahuje taková typická dámská kabelka?
Poslední pracovní týden před Vánoci je tady. Co vás v něm může potkat prozradí astroložka Naďa Šmídová a její horoskop krásy a duševního zdraví.

Výběr článků

Orchideje patří k pokojovým rostlinám, které jsou dlouhodobě oblíbené. I když se mnozí domnívají, že se nejedná o moderní pokojovou rostlinu, opak je pravdou. Je to stále dokonalý dárek k narozeninám nebo k výročí. Jen je třeba myslet na to, že ne každý obdarovaný se o tuto elegantní rostlinu umí starat. Při pěstování orchideje se totiž dopouštíme několika chyb, jež ji mohou spíše vyhubit než podpořit v bezproblémovém růstu.
Vidět kvést nebo rodit rostlinku, kterou jsme si vypěstovali ze semínka, je čistá radost každého zahrádkáře. Celá řada zelenin i květin se musí vysévat včas, protože mají dlouhou vegetační dobu. Tak abyste stihly sezónu, je nutné se setím začít již nyní v únoru!
Čas nejde zastavit, a tak i miláček všech žen, Antonio Banderas, zakotvil v přístavu šedesátníků. V poslední době prošel velkými změnami ve svém životě. Mimo jiné prodělal infarkt a před několika týdny oznámil, že má koronavirus. Svůj zaběhlý hollywoodský život ale právě po infarktu zcela přehodnotil a dnes plní sociální sítě zcela novými příspěvky. Čemu propadl?

Nepřehlédněte

Herečka Courteney Cox, známá především díky své roli Moniky Gellerové v kultovním seriálu Přátelé, oslavila své 60. narozeniny. Oslava proběhla v úzkém rodinném kruhu a herečka se podělila o některé momenty na svých sociálních sítích. Courteney Cox stále září, což potvrzují její fanoušci po celém světě. Kariéra
Vytoužené jaro už klepe na dveře. Dny se oteplují a prodlužují, příroda a květiny se probouzejí k životu a my se pomalu vzpamatováváme ze zimního spánku. S příchodem jara přichází nejen obměna šatníku, ale také období častějšího zkrášlování, změna stravovacích návyků a získání nové energie. Řada z nás se začíná stresovat tím, že je na čase začít hubnout do plavek, zpevnit křivky, získat lepší kondici a celkově pročistit organismus. Hlavně klid! Tyto změny můžeme nastartovat za pomoci přírodních bylinek. Proč tělu nedopřát to, co potřebuje?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek