Čtvrtek , 30. 03. 2023

Arnošt

Které trendy letos frčí na lyžích?

Na letošní zimu se opět vyrojila spousta krásného oblečení pro ženy. Hlavním heslem je různorodost. Frčí lesklé, kovové barvy, černá – bílá, žlutá, růžová a samozřejmě i různé barevné kombinace. Kožešinové límce jsou stále módní, ale měly by být vždy odnímatelné.
trendy lyže
V čem se budete prohánět vy?

Pokud se ženy chystají na lyže a shání dobrou lyžařskou bundu a další oblečení, měly by zvážit následující. Zda dají hlavní důraz na dokonalou funkčnost a sportovní charakter nebo na vysoce módní prvky. Všechno dohromady úplně spojit nelze, buď zvolím jedno či druhé nebo alespoň dobrý kompromis. A samozřejmě je třeba počítat i s tím, že za vysokou kvalitu se platí, stejně jako za značku.

Pozornost věnujte původu značky

Občas také není na škodu se podívat, odkud daná značka je. Pokud tedy vyberete něco od OneMore z Jižního Tyrolska, v nejsevernějším cípu Itálie, můžete počítat s tím, že budete mít na sobě kombinaci německé důkladnosti a italské elegance a kreace. OneMore si rádi hrají s černou, bílou, černou a bílou, reflexními prvky… Jejich kolekce je vysoce módní, ale nikdy ne usedlá nebo naopak bláznivá. Tady jste na vrcholu současné nabídky.

V podobném duchu, o malinko níž, se pohybuje i další italská módní lyžařská značka PostCard nebo francouzský PoivreBlanc. Výborné oblečení na sjezdovku a dobrý kompromis mezi módními trendy a funkčností nabízejí také tradiční odborníci na zimu – japonský Phenix, francouzský Rossignol nebo italští Colmar a RH+.

Kdo chce něco o chlup méně módního, ale dokonalou funkčnost, ať zkusí většinou skvěle padnoucí bundy od švýcarské značky Kjus.

Vyznavači adrenalinu si přijdou na své

Odborníkem na trochu divočejší jízdu ve vyšším tempu, na hranici sjezdovky a terénu je pak další švýcarská značka – Scott. Jejich bundy jsou výborně funkční a představují dokonale vyváženou rovnováhu mezi vysokou kvalitou a cenou.

Podobně se do trochu drsnějších podmínek hodí i francouzský Picture. Jedna z prvních lyžařských značek, která se rozhodla jít nekompromisně cestou udržitelnosti a vyrábí své oblečení výhradně z recyklovaných materiálů. A konečně, která dáma chce na sjezdovce opravdu vybočovat designem i barvami, může zvolit zajímavé designové kreace od značek UYN nebo Crazy. Ta poslední jmenovaná se soustřeďuje hlavně na skialpy a nebojí se mít na pestrobarevné bundě klidně naivistický obrázek hor.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Letní péče o vlasy je nevyhnutelná, pokud toužíte po zdravé kštici. Letní počasí může vlasy poškodit víc, než zima a mráz. Ostré slunce, slaná nebo chlorovaná voda jsou nebezpečím pro vlasy i pokožku hlavy. Vlasy se vyšisují a hodně vysuší. Roztřepí se konečky, ztratí lesk a mohly by působit matně a neupraveně. Péče o vlasy je ve vedrech náročnější a abyste měly svou hřívu pěknou i v létě, dodržte několik zásad.
Značka Gucci je dlouhá léta považována za synonymum luxusu. Nedosáhne na ni každý, ovšem pokud už ji vlastníte, vlastníte fantastickou investici, která s každým novým dnem roste na své hodnotě. A to dokonce i v případě, že mluvíme o roztrhaných silonkách, které se nedávno ocitly v nabídce světově proslulé společnosti.
Obecně platí, že lidé tapety buď milují, nebo nesnáší. Tapety jsou skvělým řešením nejen z hlediska designu, ale také izolují teplo, hluk a zabraňují vzniku plísní. V devadesátých letech byly tyto textilie v módě a v každé stylové domácnosti se objevovaly stěny se zajímavými prvky. Po delší době se opět vrací do našich moderních bytů. S tím však vyvstává otázka, jaké jsou nyní trendy?
Rozvod, rozchod nebo jen neustálá smůla na chlapy – důvodů, proč jste i ve čtyřiceti letech stále sama může být vícero. Ženy se však nechtějí snu o šťastném životě vzdávat, vždyť jim na světě zbývá ještě mnoho let. A tak se ptají na jedno – jak a kde najít chlapa po 40?
Syndrom vyhoření ohrožuje lidskou práci a psychiku již po dlouhou dobu, v posledních letech však postihuje čím dál tím více lidí. Člověk neočekává, že by to potkalo zrovna jeho, tento psychický problém však může postihnout každého z nás. Syndromem vyhoření jsem si prošla, po zdlouhavé snaze se mi podařilo z něj vzpamatovat, a dokonce mě to v životě posunulo dál.
Zavodnění lidského těla je problém, se kterým v dnešní době bojuje mnoho lidí z moderního světa. Příčin může být hned několik. Zbavit se přebytečné vody je přitom velmi snadné. Podívejte se na příznaky zavodnění a na pár tipů, díky kterým se vody lehko zbavíte.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek