Pondělí , 05. 12. 2022

Jitka

Trendy povlečení. Nejde ani tak o vzory, jako o materiál

Ano! I povlečení podléhá trendům. Nejde ani tak o vzory, ale o materiály. Nechte se inspirovat tím, co je v kurzu.
Trendy povlečení
zdroj: homeville.cz

17. 01. 2020

17. 01. 2020

Ptáte se, jestli povlečení podléhá trendům? Ale ano, i když to tak na první pohled nevypadá. Nejde ani tak o vzor, který vždy rády sladíme s interiérem a musí lahodit našemu oku i pocitu. V povlečení jde spíše o materiály. A ty se, stejně jako všechno, mění a vyvíjí. Jistě si pamatujete velký boom krepu někdy v devadesátých letech. Moderní bylo i saténové povlečení. Dnes stejně jako ve všem, lidé si začínají všímat planety a možnosti, jak ji chránit. A tak není divu, že na vzestupu je eko-friendly styl. Kvalitní a příjemné materiály dostávají v nejedné domácnosti přednost před cenově dostupnými.

Důležitý je materiál

Co se potisku týče, seženete na trhu doslova cokoli, na co si vzpomenete. V tomhle směru je to tedy vysloveně na vašěm vkusu. Při výběru povlečení se tedy kromě vzhledu zaměřte na materiál, jeho vlastnosti (moderní povlečení se již nemusí ani žehlit) apod. Připravili jsme pro vás malou inspiraci.

Trendy povlečení
zdroj: homeville.cz
Trendy povlečení
zdroj: matejovsky-povleceni.cz
Trendy povlečení
zdroj: dokonalydomov.cz
Trendy povlečení
zdroj: biano.cz
Trendy povlečení
zdroj: matejovsky-povleceni.cz
Trendy povlečení
zdroj: banggood.com
Trendy povlečení
zdroj: matejovsky-povleceni.cz
Trendy povlečení
zdroj: magazine.designbest.com
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Rozlučka se svobodou je v podstatě taková ta poslední dámská jízda, kterou si můžete se svou kamarádkou užít za svobodna. Zapomeňte ale na striptýz a klasické rozlučkové klišé – nemusí to být v zásadě jen o alkoholu a nezřízeném veselí. Ne každá kámoška je taky na bar zvědavá. Spíše vsaďte na společné zážitky a naplánujte zajímavou rozlučku, kterou si nevěsta bude pamatovat napořád.
Přestože si to každoročně mnoho z nás nechce připustit, letní dny se blíží ke konci a podoba zahrad se začne měnit. Jedním si můžeme být jistí, práce na ní bude hodně. Podzim je čas sklizně, nové výsadby a dalšího opečovávání. V tomto období lze zasadit jak květiny, stromy, tak i zeleninu. Nejen jaro je časem pro nový život.
Umíte si představit kuchyni bez lednice? Lednice a mrazák zkrátka patří k našemu životu. Denně je používáme, snažíme se je mít neustále plné. Na co však zapomínáme, tak je péče o ně. Především o lednici, kterou používáme trochu více než mrazák, bychom měli správně a dostatečně pečovat. Jenom tak dosáhneme správného efektu, který na potraviny lednice má.  
Jedním z nejjednodušších způsobů, jak se postavit ke zvyšování energetických sazeb, je začít v domácnosti šetřit. Smyslem není netopit a sedět doma u televize v kulichu, ale podniknout malé, avšak efektivní kroky, které sníží vaše výdaje za energie. S čím začít ještě dnes?
Jaro se pomalu přelévá do léta, a tak začínají lidé řešit, jak budou vypadat v plavkách. Ať už u českých řek, rybníků či bazénů, nebo někde u moře. A přiznejme si, že po roce všemožných protiepidemických opatření, zavřených tělocvičen a fit center nebo zákazu lyžování je ve formě jen málokdo. Proto byste mohla ocenit cvičení pro zpevnění zadečku, která zaručeně fungují.

Nepřehlédněte

Doba koronavirová z nás udělala `domácí` sportovce. Kupujeme si švihadla, činky, jógamatky, rotopedy, ale hlavně běžecké pásy. Na většinu z nich se ještě před půl rokem čekalo několik měsíců. Ale který je ten správný přímo pro vás? Na co byste měla klást při jeho výběru důraz? Cena rozhodně není ten nejdůležitější faktor, kterým byste se měli řídit, je jich mnohem víc.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek