Úterý , 09. 08. 2022

Roman

Trendy povlečení. Nejde ani tak o vzory, jako o materiál

Ano! I povlečení podléhá trendům. Nejde ani tak o vzory, ale o materiály. Nechte se inspirovat tím, co je v kurzu.
Trendy povlečení
zdroj: homeville.cz

17. 01. 2020

17. 01. 2020

Ptáte se, jestli povlečení podléhá trendům? Ale ano, i když to tak na první pohled nevypadá. Nejde ani tak o vzor, který vždy rády sladíme s interiérem a musí lahodit našemu oku i pocitu. V povlečení jde spíše o materiály. A ty se, stejně jako všechno, mění a vyvíjí. Jistě si pamatujete velký boom krepu někdy v devadesátých letech. Moderní bylo i saténové povlečení. Dnes stejně jako ve všem, lidé si začínají všímat planety a možnosti, jak ji chránit. A tak není divu, že na vzestupu je eko-friendly styl. Kvalitní a příjemné materiály dostávají v nejedné domácnosti přednost před cenově dostupnými.

Důležitý je materiál

Co se potisku týče, seženete na trhu doslova cokoli, na co si vzpomenete. V tomhle směru je to tedy vysloveně na vašěm vkusu. Při výběru povlečení se tedy kromě vzhledu zaměřte na materiál, jeho vlastnosti (moderní povlečení se již nemusí ani žehlit) apod. Připravili jsme pro vás malou inspiraci.

Trendy povlečení
zdroj: homeville.cz
Trendy povlečení
zdroj: matejovsky-povleceni.cz
Trendy povlečení
zdroj: dokonalydomov.cz
Trendy povlečení
zdroj: biano.cz
Trendy povlečení
zdroj: matejovsky-povleceni.cz
Trendy povlečení
zdroj: banggood.com
Trendy povlečení
zdroj: matejovsky-povleceni.cz
Trendy povlečení
zdroj: magazine.designbest.com
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Zimní móda má svá specifika. Když venku sněží a teploty jsou na bodu mrazu, je třeba se podle toho oblékat. Vzít si péřovku, na nohy plátěnky a na hlavu nic, vypadá stejně, jako když si v létě obujete k plavkám sněhule. Zkuste experimentovat. Určitě najdete, co vám bude nejen slušet, ale hlavně vás zahřeje.
Že gejši jsou neoddělitelně spojené s Japonskem ví mnoho těch, kteří se alespoň trochu zajímají o kulturu a svět obecně. Také se ví, že hlavním úkolem gejš bylo především pobavit své klienty tancem, zpěvem, čajovým obřadem, konverzací a dalším programem nezbytným pro kulturní a zajímavou zábavu. O prostituci se v souvislosti s gejšami téměř nedá hovořit.
Pokud patříte mezi ty, kteří se pokoušejí hubnout, ale pokusy jsou zatím marné, tak pokračujte ve čtení. Dnes se dozvíte, v čem je kámen úrazu, že se vaše hubnutí nedaří. Dozvíte se něco, o čem jste nikdy předtím možná ani neslyšeli. Zároveň pochopíte, jak to můžete napravit. A jestliže tyto informace převedete do praxe, tak věřím, že se úspěch dostaví!
Přemýšlíte nad tím, kam byste si s partnerem, anebo sama mohla vyrazit na prodloužený víkend? V tom případě pro vás máme pár tipů, které dozajista oceníte. Poznejte ta nejkrásnější evropská města, do kterých se budete velmi ráda vracet, a na která vám (pro začátek) bude stačit jen pár dní volna.
Milování většina z nás vnímá jako jednu z nejpříjemnějších věcí na světě. Jde o romantické souznění dvou duší. O fyzický i psychický požitek, který zpravidla popisujeme pozitivně. Najdou se mezi námi ale tací, kteří se na sex rozhodně nedívají tak toužebně, jako většina ostatních. Ba naopak, tihle lidé mají ze sexu strach.

Nepřehlédněte

Seznamování je samo o sobě poměrně náročnou činností, pokud chcete zanechat opravdu dobrý dojem. Ještě horší je, pokud se do této odvážné činnosti vrhnete v zimním období. V zimě totiž mnoho okolností vůbec nepřidává vaší snaze ohromit daného člověka. Je však škoda v těchto chladných měsících zahodit šanci poznat toho pravého nebo tu pravou.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek