Neděle , 04. 06. 2023

Dalibor

Trendy povlečení. Nejde ani tak o vzory, jako o materiál

Ano! I povlečení podléhá trendům. Nejde ani tak o vzory, ale o materiály. Nechte se inspirovat tím, co je v kurzu.
Trendy povlečení
zdroj: homeville.cz

17. 01. 2020

17. 01. 2020

Ptáte se, jestli povlečení podléhá trendům? Ale ano, i když to tak na první pohled nevypadá. Nejde ani tak o vzor, který vždy rády sladíme s interiérem a musí lahodit našemu oku i pocitu. V povlečení jde spíše o materiály. A ty se, stejně jako všechno, mění a vyvíjí. Jistě si pamatujete velký boom krepu někdy v devadesátých letech. Moderní bylo i saténové povlečení. Dnes stejně jako ve všem, lidé si začínají všímat planety a možnosti, jak ji chránit. A tak není divu, že na vzestupu je eko-friendly styl. Kvalitní a příjemné materiály dostávají v nejedné domácnosti přednost před cenově dostupnými.

Důležitý je materiál

Co se potisku týče, seženete na trhu doslova cokoli, na co si vzpomenete. V tomhle směru je to tedy vysloveně na vašěm vkusu. Při výběru povlečení se tedy kromě vzhledu zaměřte na materiál, jeho vlastnosti (moderní povlečení se již nemusí ani žehlit) apod. Připravili jsme pro vás malou inspiraci.

Trendy povlečení
zdroj: homeville.cz
Trendy povlečení
zdroj: matejovsky-povleceni.cz
Trendy povlečení
zdroj: dokonalydomov.cz
Trendy povlečení
zdroj: biano.cz
Trendy povlečení
zdroj: matejovsky-povleceni.cz
Trendy povlečení
zdroj: banggood.com
Trendy povlečení
zdroj: matejovsky-povleceni.cz
Trendy povlečení
zdroj: magazine.designbest.com
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Malý pokoj má jistě své výhody – je útulný a příjemný, snadno se v něm udržuje pořádek a nemusíte se obtěžovat s tolika kusy nábytku. Přesto se zde cítíte příjemněji, když vypadá opticky větší, než ve skutečnosti je. Nemusíte hned myslet na náročnou přestavbu, stačí pár jednoduchých triků. Nechte se inspirovat.
Věděli jste, že podle posledních statistik má průměrný člověk ve svém mobilním telefonu stažených zhruba třicet mobilních aplikací? Sice je nemusí nutně využívat, ale staženy jsou. Zatímco pánové nezapomínají kromě sociálních sítí na sportovní aplikace nebo aplikace sportovního sázení, co ve svém mobilu ukrývají ženy?
Ačkoli bychom to měli dělat všichni, opravdu není pravidlem, že se v každé domácnosti třídí odpad. Pokud si neosvojíme tyto správné návyky, může se stát, že často budeme vyhazovat odpadky tam, kam prostě nepatří. Ještě horší varianta je ta, že netřídíme vůbec (hanba!). Přitom je to naprosto jednoduchá disciplína. Nejtěžší je pouze začít. Do lehkého začátku vám poradíme, jak na to, abyste přispěli k lepšímu životnímu prostředí.
Pro mnoho žen je přechod velkým strašákem kvůli jeho nepříjemným symptomům. K nim patří návaly horka, noční pocení, výkyvy nálad a únava. Jenže menopauza patří k životu a je jeho přirozenou součástí. Projde jí každá žena. Ovšem existují přípravky, které vám pomohou její příznaky zmírnit a toto období zvládnout s grácií. Soutěžte s námi a vyhrajte doplňky stravy Naturevia PerfectDay a Magnesium 1!

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek